Czysta micha cz. 11 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-18, 19:03   #1051
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Z migreny to chyba mogłabym pracę doktorską napisać, niestety.
U mnie tylko Frimig pomaga (na receptę), a czasami Solpadeine musująca (bez recepty).
Ja z migreny (na szczęście) nie, ale z lekami przeciwbólowymi znam się dobrze przez kilka długich epizodów neuralgii międzyżebrowej. I wcześniej lata koszmarnych okresów.

A teraz przy okazji pierwszego poporodowego okresu zabrałam od mamy mój TENS (kupiony w ciąży z myślą o porodzie) i żałuję, że nie odkryłam tego urządzonka dużo wcześniej
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-18, 19:42   #1052
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Kroki mam prawie zrobione, trening wpadł. Czyli jest ok.


Miałam jutro zrobić sobie dużo kroków, ale nie wiem jak to będzie biorąc po uwagę wszystkie alerty.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-18, 20:15   #1053
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja z migreny (na szczęście) nie, ale z lekami przeciwbólowymi znam się dobrze przez kilka długich epizodów neuralgii międzyżebrowej. I wcześniej lata koszmarnych okresów.

A teraz przy okazji pierwszego poporodowego okresu zabrałam od mamy mój TENS (kupiony w ciąży z myślą o porodzie) i żałuję, że nie odkryłam tego urządzonka dużo wcześniej
A w którym bólu go używasz? Przy okresie? Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym urządzeniu, dopiero teraz o nim poczytałam.

U mnie kroki wyrobione. Zrobiłam 10,5 tysiąca i też się zastanawiam, co to jutro będzie. Na razie u nas cichutko.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-18, 20:36   #1054
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
A w którym bólu go używasz? Przy okresie? Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym urządzeniu, dopiero teraz o nim poczytałam.

U mnie kroki wyrobione. Zrobiłam 10,5 tysiąca i też się zastanawiam, co to jutro będzie. Na razie u nas cichutko.
Tak, teraz przy okresie, na podbrzusze Ale wcześniej używałam też na ból pleców, bo kilka tygodni po porodzie strasznie bolał mnie rejon lędźwiowo-krzyżowy przy pochylaniu się i podnoszeniu bobasa. Ogólnie ten mój nie ma jakichś wypasionych zróżnicowanych trybów, tylko dwa (+ regulacja intensywności), bo to z założenia model "porodowy". Ale do innych zastosowań też daje radę
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-18, 20:54   #1055
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Muszę coś więcej o tym urządzeniu poczytać. Może by się nadał na plecy mojego męża, bolące często po przepuklinie rdzeniowej.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-18, 21:36   #1056
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Muszę coś więcej o tym urządzeniu poczytać. Może by się nadał na plecy mojego męża, bolące często po przepuklinie rdzeniowej.
Możliwe! Konkretów nie doradzę, ale samą metodę w założeniach polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-19, 06:40   #1057
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Boze nie wiem co to za urzadzenie. Sobie wygooglam. Co prawda mam to "szczescie", ze prochy w swoim zyciu biore tylko na bol glowy. Tabletki zjedzone z okazji okresu moge policzyc na palcach jednej reki.

Jest sobota wiec wyspalam sie do 6:30 ale spotkala mnie nagroda.

2, 5 kg w dol od 1 stycznia A to co dzisiaj zobaczylam na wadze zakladalam sobie ze moze uda sie 1 marca. "Moze" bylo slowem kluczem. Takze grzecznie jem do nastepnego piatku, bo pozniej wybywamy do Krakowa i 2 dni imprezy urodzinowej kolegi nas czekaja.

Jednak wyzwa ienkrokowe ma moc. Chyba to jest wiecej spalonych kcal niz te 2-3 treningi w tygodniu po 50 min.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-19, 07:18   #1058
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha też mam wrażenie, że te codzienne kroki dały mi od stycznia więcej niż trzy treningi na siłowni w tygodniu, które robiłam w zeszłym roku dziś na wadze jeszcze mniej niż wczoraj, musiałam się zważyć bo zobaczyłam taki płaski brzuch o 8 rano,, że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-19, 07:40   #1059
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

No wlasnie dlatego mnie troszke smieszy jaknwidze ludzi z multisportami, latajacych na 4 rodzaje aktywnosci, ale... jadacych nawet na zwykle zakupy samochodem. Wszedzie. Jakos 2 pokolenia temu ludzie o silowni nie marzyli za to wiele wiecej osob chodzili czy jezdzilo na rowerze. I polowa spoleczenstwa nawet nie myslala o dietach.

Dzisiaj mam podejscie nr 2 do rozjasniania moze tym razm sie uda.

Kurcze gdybym miala proste wlosy to juz dawno walnelabym sobie taki rozow- brzoskwiniowy blondzik. Niestety na mojej strukturze wlosa to bedzie wygladac kiepsko.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-19, 09:46   #1060
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No wlasnie dlatego mnie troszke smieszy jaknwidze ludzi z multisportami, latajacych na 4 rodzaje aktywnosci, ale... jadacych nawet na zwykle zakupy samochodem. Wszedzie. Jakos 2 pokolenia temu ludzie o silowni nie marzyli za to wiele wiecej osob chodzili czy jezdzilo na rowerze. I polowa spoleczenstwa nawet nie myslala o dietach.
Dla mnie to jak ze wszystkim - zależy
Rozumiem powody, dla których ktoś może woleć te zajęcia od takich aktywności "przy okazji", rozumiem dojeżdżanie w różne miejsca samochodem. Nie rozumiem, jako można być tak do tego samochodu przyrośniętym, żeby innym wmawiać, że nie da się bez niego żyć (słyszymy to regularnie, chociaż chwilowo ucichł argument "zobaczycie, jak tylko pojawi się dziecko" ).

Moja mama tuż po przeprowadzce do Poznania marudziła, że taak daleko do nas z tramwaju (600-700 m). Ostatnio zrobiła ze nami pieszo większość trasy od nas do niej, 4 km. Dalej trzeba było podjechać autobusem, bo jest odcinek bez chodników, z szybkim ruchem, więc z wózkiem kiepsko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-19, 10:03   #1061
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No wlasnie dlatego mnie troszke smieszy jaknwidze ludzi z multisportami, latajacych na 4 rodzaje aktywnosci, ale... jadacych nawet na zwykle zakupy samochodem. Wszedzie. Jakos 2 pokolenia temu ludzie o silowni nie marzyli za to wiele wiecej osob chodzili czy jezdzilo na rowerze. I polowa spoleczenstwa nawet nie myslala o dietach.

Dzisiaj mam podejscie nr 2 do rozjasniania moze tym razm sie uda.

Kurcze gdybym miala proste wlosy to juz dawno walnelabym sobie taki rozow- brzoskwiniowy blondzik. Niestety na mojej strukturze wlosa to bedzie wygladac kiepsko.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Też dziś rozjaśniam, więc trzymam kciuki za Ciebie i za siebie

Jak ktoś ma pracę, w której dużo chodzi to naturalnie ma dużo ruchu, takiej biurwie jak ja nie wolno posiadać auta bez wysiłku i kombinowania gdzie tu zrobić ekstra kroki moja aktywność równa 3 tys kroków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-19, 15:26   #1062
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wiecie ja nie jestem terrorystką, że wszędzie na pieszo. Trudno, żeby było na pieszo jak masz np. do rozwiezienia w dużym mieście 2 dzieci do różnych placówek a samemu pracujesz jeszcze gdzieś indziej. Bardziej mi chodzi o takie własnie sprawy, że ktoś 1 km podjedzie zamiast zrobić sobie spacer.



I Margot mamy tak samo, właśnie praca biurowa dla mnie = szukanie ruchu gdzieś indziej. Może jak się ma poniżej 30stki to sobie można leniuchować, ale teraz to ja już sie staram ogarniać ciało żeby pamiętało do czego właściwie służy.


Kiedyś Marta z CF miała fajny wpis na blogu (boże nawet nie wim ile lat temu to mogło być), że tak fachowo patrząc, ludzkie ciało to skąplikowana MASZYNA stworzona do ruchu. I my nawet ćwicząc, robiąc te tzw. "coś" nie wykorzystujemy go choćby w 1/3.


Margot powodzenia z włosami


Moje kolejny raz się... nie rozjaśniły. Henna dzielnie walczy. Chwyciło tylko trochę odrost, jak widać kąpiel rozjaśniająca póki co przegrywa z henną.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2022-02-19 o 15:28
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-20, 14:15   #1063
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Melduje ponad 10 kola krokow i to ze umieram z glodu, a obiad nadal sie gotuje.

Przy okazji czuje kazdy miesien plecow. Po jodze.

Jednak rozjasniacz troche zadzialal. Dzisiaj juz walnelam henne. Kolejna proba z rozjasnianiem pewnie za ok miesiac.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-20, 19:08   #1064
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Wolha też mam wrażenie, że te codzienne kroki dały mi od stycznia więcej niż trzy treningi na siłowni w tygodniu, które robiłam w zeszłym roku dziś na wadze jeszcze mniej niż wczoraj, musiałam się zważyć bo zobaczyłam taki płaski brzuch o 8 rano,, że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi też spacery wiele więcej w zeszłym roku dały niż siłownia, chodziłam prawie codziennie po minimum 30 minut jakoś od maja-czerwca do września.. wcześniej chodziłam na TBC, sztangi, orbitreka, jakieś fitnessy na uda, brzuch, pośladki - żadnych efektów


Dziewczyny dołączam do Was, narazie jestem na pudełkach, ale nie mogę się doczekać końca i będę gotować po swojemu. Chcę schudnąć 8-9kg. Obecnie średnio mi idzie, podjadam, wpadają słodycze, lipa ogólnie
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-20, 19:14   #1065
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Witaj


8-9 kg to jeszcze nie tragedia, na pewno dasz radę Może przemyśl sobie ile mogłabyś jeść tak racjonalnie słodyczy i innych umilaczy? Bo lepiej to wpasować w dietę i po prostu wyrzucić coś innego. Jeśli lubisz to nie ma co ze sobą walczyć.



Jak mam ochotę na chipsy - to wpadają chipsy, nie jem wtedy kolacji. Tak, wiem, brzmi niezdrowo, ale jeśli serio mam ochotę na te chipsy, to najpierw walcząc z sobą zjem kolację, a później i tak rzucę się na chipsy. Także prosta kalkulacja każe ze sobą nie walczyć
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-20, 19:35   #1066
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Mi też spacery wiele więcej w zeszłym roku dały niż siłownia, chodziłam prawie codziennie po minimum 30 minut jakoś od maja-czerwca do września.. wcześniej chodziłam na TBC, sztangi, orbitreka, jakieś fitnessy na uda, brzuch, pośladki - żadnych efektów


Dziewczyny dołączam do Was, narazie jestem na pudełkach, ale nie mogę się doczekać końca i będę gotować po swojemu. Chcę schudnąć 8-9kg. Obecnie średnio mi idzie, podjadam, wpadają słodycze, lipa ogólnie
Cześć miło Cię tu widzieć

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-20, 21:01   #1067
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Mi też spacery wiele więcej w zeszłym roku dały niż siłownia, chodziłam prawie codziennie po minimum 30 minut jakoś od maja-czerwca do września.. wcześniej chodziłam na TBC, sztangi, orbitreka, jakieś fitnessy na uda, brzuch, pośladki - żadnych efektów


Dziewczyny dołączam do Was, narazie jestem na pudełkach, ale nie mogę się doczekać końca i będę gotować po swojemu. Chcę schudnąć 8-9kg. Obecnie średnio mi idzie, podjadam, wpadają słodycze, lipa ogólnie
Witaj

Ja melduje rekord w tym miesiącu 2200 kroków I pozdrawiam znad miodowego grzanca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-21, 07:13   #1068
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cześć po weekendzie!
Mieliśmy w sobotę imprezkę urodzinową TŻ-ta, zrobiłam po chacie ponad 20 tys. kroków
Za to wczoraj lekko dogorywałam (goście poszli, a my siedzieliśmy jeszcze we dwójkę do nocy i sporo winka wjechało), nie wyrobiłam normy dziennej aktywności.

Dzisiaj ma być tak:
- kanapka z mojego chleba z ziarnami, na to masło, szynka, konfitura z cebuli i zielony ogórek
- jogobella bez cukru ananas - banan
- krem z zielonego groszku Sorella
- w domu dorsz na parze, ryż i albo jakieś warzywa na patelnię albo ogórki kiszone
- ćwiczenia - muszę jakieś zrobić obowiązkowo, chociaż pół godzinki i w ogóle przyspieszyć bo wlecze mi się ta waga w dół w żółwim tempie
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-21, 07:36   #1069
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Kroki mam prawie zrobione, trening wpadł. Czyli jest ok.


Miałam jutro zrobić sobie dużo kroków, ale nie wiem jak to będzie biorąc po uwagę wszystkie alerty.

ja miałam ambitny plan iść na dłuuugi spacerek ale jak rozpętał się ten szalony wicher wczoraj wieczorem to skończyłam przed laptopem z herbatką;p
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-21, 19:38   #1070
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Witaj


8-9 kg to jeszcze nie tragedia, na pewno dasz radę Może przemyśl sobie ile mogłabyś jeść tak racjonalnie słodyczy i innych umilaczy? Bo lepiej to wpasować w dietę i po prostu wyrzucić coś innego. Jeśli lubisz to nie ma co ze sobą walczyć.



Jak mam ochotę na chipsy - to wpadają chipsy, nie jem wtedy kolacji. Tak, wiem, brzmi niezdrowo, ale jeśli serio mam ochotę na te chipsy, to najpierw walcząc z sobą zjem kolację, a później i tak rzucę się na chipsy. Także prosta kalkulacja każe ze sobą nie walczyć

Zgadzam się z Tobą i tak będę robić, przecież nie będę całe życie ze sobą walczyć o słodycze czy właśnie czipsy i tak samo myślę, że będę się powstrzymywać jakiś czas a potem jak się rzucę to klękajcie narody, jedna paczka to mało..

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89125851]Cześć miło Cię tu widzieć

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
hej hej

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Witaj

Ja melduje rekord w tym miesiącu 2200 kroków I pozdrawiam znad miodowego grzanca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miodowy grzaniec, to musi być dobre

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Cześć po weekendzie!
Mieliśmy w sobotę imprezkę urodzinową TŻ-ta, zrobiłam po chacie ponad 20 tys. kroków
Za to wczoraj lekko dogorywałam (goście poszli, a my siedzieliśmy jeszcze we dwójkę do nocy i sporo winka wjechało), nie wyrobiłam normy dziennej aktywności.

Dzisiaj ma być tak:
- kanapka z mojego chleba z ziarnami, na to masło, szynka, konfitura z cebuli i zielony ogórek
- jogobella bez cukru ananas - banan
- krem z zielonego groszku Sorella
- w domu dorsz na parze, ryż i albo jakieś warzywa na patelnię albo ogórki kiszone
- ćwiczenia - muszę jakieś zrobić obowiązkowo, chociaż pół godzinki i w ogóle przyspieszyć bo wlecze mi się ta waga w dół w żółwim tempie

Chodzi za mną zrobienie takiej konfitury, właśnie mi o tym przypomniałaś




Moje jedzenie dzisiaj nawet ok, poza tym, że do kolacji dorobiłam 2 parówki.

Kroków ok 12 tys, byłam z mężem na bieżni
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..

Edytowane przez dieRaserei
Czas edycji: 2022-02-21 o 19:39
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-21, 19:42   #1071
milywaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 160
Dot.: Czysta micha cz. 11

Heloł, po zasiedziałym weekendzie dzisiaj 15,5 k kroków. Jestem zadowolona, mimo paska czekolady. Dziewczyny, pisałam gdzieś wcześniej, ale przypomnę się - jakbyście miały jakieś fajne ćwiczenia modelujące na Youtube, to będę mega wdzięczna za link ⚘

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cześć dieRaserei☺
milywaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-21, 20:18   #1072
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Kurcze ja dzisiaj mialam bardzo weglowodanowy dzien. Od razu sie czuje ciezej. Jednak balko i tluszczyk sa naj.

Dostalam dzisiaj podwyzke. Nie wiem smiac sie czy plakac biorac pod uwage ze za miesiac na 99% daje wypowiedzenie.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-21, 21:08   #1073
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha, no ciesz się, zawsze choć parę groszy do przodu.
U mnie podwyżka inflacyjna, co mi nawet połowy pieniędzy ukradzionych przez polski ład nie zwróci. Choć nie wiem już na ile to nowy ład a na ile firma - dowiedziałam się ostatnio, że ulgi mi się naliczają do nadgodzin, a nie głównej pensji, bo tak jest skonstruowany system...

W rodzinie TŻta czeka nas pogrzeb i powiem Wam, że maskarycznie wygląda sytuacja - starszą osobę zabiera pogotowie, ciężko się dowiedzieć czegokolwiek o jej stanie (mówili, że się poprawia) i ta osoba leży i umiera w samotności. Rodzina się nie może pożegnać, dowiaduje się po fakcie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-22, 07:02   #1074
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Aisha, współczuję straty i okropnej sytuacji. Straszne czasy z tym zakazem wstępu do szpitali.

Dziewczyny, jaka ja byłam chora od soboty. Jakaś jelitówka czy inne diabelstwo mnie dopadło już w nocy. Wymioty i potworny ból głowy. Całą sobotę, niedzielę i poniedziałek przeleżałam, nie licząc sprintów do łazienki. Zrobiłam 0 kroków i przyjęłam 0 kalorii. Dzisiaj na wadze -2 kg, co mnie martwi, bo to odwodnienie. Dzisiaj nie idę do pracy, jestem bez życia. Muszę uzupełnić wodę i elektrolity. Czuję się jakbym miała zaraz wyzionąć ducha.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-22, 07:25   #1075
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Chodzi za mną zrobienie takiej konfitury, właśnie mi o tym przypomniałaś
Zrób koniecznie, domowa najlepsza

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
W rodzinie TŻta czeka nas pogrzeb i powiem Wam, że maskarycznie wygląda sytuacja - starszą osobę zabiera pogotowie, ciężko się dowiedzieć czegokolwiek o jej stanie (mówili, że się poprawia) i ta osoba leży i umiera w samotności. Rodzina się nie może pożegnać, dowiaduje się po fakcie.
Przeżyłam to. Mama umarła po 20 dniach w szpitalu, przez ten czas nie pozwolili nam się z nią zobaczyć chociaż poruszyłam niebo i ziemię. Ta trauma, że odchodziła sama chociaż przez całe życie zawsze miała wokół siebie mnóstwo ludzi, jest ze mną do dziś.

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka ja byłam chora od soboty. Jakaś jelitówka czy inne diabelstwo mnie dopadło już w nocy. Wymioty i potworny ból głowy. Całą sobotę, niedzielę i poniedziałek przeleżałam, nie licząc sprintów do łazienki. Zrobiłam 0 kroków i przyjęłam 0 kalorii. Dzisiaj na wadze -2 kg, co mnie martwi, bo to odwodnienie. Dzisiaj nie idę do pracy, jestem bez życia. Muszę uzupełnić wodę i elektrolity. Czuję się jakbym miała zaraz wyzionąć ducha.
O rany, współczuję...

Chyba nie będę wstawiać planów na jedzenie bo to potem różnie wychodzi. Akurat przypałętał mi się dość stresujący czas i wczoraj nie zjadłam za wiele, a dziś pewnie nie będzie lepiej... Ćwiczeń i energii brak.
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-22, 07:26   #1076
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Aisha u mnie to też raczej inflacyjna, co będe ukrywać 3 stówy, ale w spóldzielniach nie masz żadnej zasady, że musza Ci to dać bo inflacja, jak Cię pan prezes nie lubi to możesz 7 lat nie dostać nawet 100 podwyżki (jak mój kolega z działu). tak wiec doceniam, szkoda, że w takim momencie.

A co do pogrzebów i śmierci. Dzisiaj miajają dokładnie 2 lata od śmierci babci. Biedna wyrobiła sie przed koroną, ale dzieki temu ktoś mógł przy niej być. Pogrzeb już był doslownie w ceniu tego co miało za chwilę nastapić. Pierwszy przypadek w Polsce był chyba 4-5 dni później.

Dorasek - trzymaj się, dużo pij, na pewno szybko dojdziesz do siebie, pewnie dziś jest ten najgorszy dzień, najważniejsze że musisz teraz iść do pracy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-22, 20:35   #1077
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dzięki za wyrazy wsparcia
Zdecydowanie lepiej się czuję. Nawet zwlokłam się z kanapy i poszłam na wieczorny spacer, bo żal mi było kolejnego straconego dnia. Kroki wyrobiłam

Czy Wam też nie działają przyciski Dzisiejsze posty i Nowe posty?

Edytowane przez Dorasek
Czas edycji: 2022-02-22 o 20:36
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-22, 21:31   #1078
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dorasek bo orgqnizm jest magiczny i pieknie sie potrafi regenerowac za 2 dni bedziesz smigac jak przed ta akcj.

Ja mam tapatalk i wszystko jest ok.

Wyrobilam 12 kola krokow, ale zaliczylam 2 biblioteki i centrum handlowe. Pierwszy raz od 2 lat bylam na stacjonarnych zakupach w sieciowce. Dziwne uczucie. Ja juz serio nie umiem w nich kupowac. Musialam na szybko cos nabyc zamiast sobie na spokojnie zamowic gdzies indziej i poczekac na przesylke.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-23, 09:53   #1079
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Przypomnienie z fejsa pokazało zdjęcie mojej wagi równo sprzed roku. I jest to równo 3 kg mniej niż dziś
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-23, 16:52   #1080
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cóż Pelagia, u mnie niedługo rocznica bólu pleców i na wadze 9 kilo więcej niż rok temu. Co i tak jest poniekąd sukcesem, bo kilka miesięcy temu było 20.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-02 19:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.