Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 13:30   #1051
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
Hej! Ale zbieg okoliczności z ta data
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:37   #1052
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Witaj wśród nas


Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Hej! Ale zbieg okoliczności z ta data
Dobrze cyrklowaliśmy ale i tak wszyscy się dziwią łącznie z lekarzem
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:47   #1053
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witaj Paula

Ja jak byłam mała też się więcej samochodami itd bawiłam niż lalkami, takiej dużej lali nawet nigdy nie miałam,tylko barbie :p
A że oboje jesteśmy kibicami z tz,razem oglądamy mecze,niektórzy koledzy tz mniej się znają na piłce niż ja to myślę że nasza córa też trochę to przejmie syna napewno nawet ja bardziej niż tz bym kierowała na treningi itp,tz miał ogromny talent który niestety trochę się zmarnował, córki jednak stereotypowe może trochę ale na murawie nie widzę
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:48   #1054
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
Witaj
A teraz jakie imię?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:52   #1055
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Witaj
A teraz jakie imię?
Jest Helenka a teraz będzie Milenka
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:53   #1056
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witam nową mamusie Co za zbieżność dat
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:57   #1057
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Witam nową mamusie Co za zbieżność dat
Helenka urodziła się idealnie w terminie, a teraz zobaczymy jak będzie
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 14:03   #1058
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
ja kiedyś stosowałam, ale był dla mnie "za ciężki" puchły mi powieki, do oczu dostawał się olejek - to nie dla mnie. nakładałam i szczoteczką od tuszu na same rzęsy i palcem wsmarowywałam w powiekę i rzęsy. Opuchnięte oczy skutecznie mnie zraziły do tego.
Ale bardzo poleca odżwykę FEG - mi przed ślubem zrobiła taką robotę, że kępki rzęs które miała przyklejane były krótsze od moih naturalnych. Dobra też była odżywka long4lashes.
Też właśnie kiedyś używałam olejku na rzęsy i efekty po miesiącu były takie jak po Revitalash Wiadomo trzeba uważać z ilością żeby nie spływał. Chętnie bym zastosowała jakąś odżywkę typowo do rzęs al nie są zalecane w ciąży a rzęsy mam tragiczne.....musze się jakoś ratować.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:33   #1059
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wow, nadrobiłam i uzupełniłam listę na bieżąco Jeśli jeszcze brakuje któreś z Was to piszcie


Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Hej, ja dzisiaj troche wkurzona, bo (przepraszam za malo delikatny temat), ale chyba mi sie hemoroidy zrobily :-( a ja nawet nie wiem co i jak moge na to stosowac w ciazy :-I blogoslawiony stan normalnie :-I


Srebrna_smuga, a gdzie byliscie sie popluskac? My wczoraj z Tz wlasnie sie zastanawialismy gdzie moznaby jechac nad wode, ale ze ani on ani ja nie pochodzimy z Katowic czy nawet Slaska to nie wiedzielismy gdzie sie udac :-(

Tak sobie myslalam dzisiaj, ze tak jak teraz wklejamy zdjecia brzuszkow czy ciuszkow tak za 4 miesiace z kawalkiem bedziemy mogly sie pochwalic zdjeciami naszych maluszkow
Sorrki, że dopiero teraz My jeździmy na Wake Lake czyli Hubertus w Mysłowicach, na starganiec (katowice panewniki), na Pogorię i czasem na Imielin (dziećkowice)

Chciałabym coś doradzić wsprawie hemoroidów ale nie wiem

Cytat:
Napisane przez Char77 Pokaż wiadomość
cornflower_girl, szczerze mówiąc nie znalazłam żadnych ciekawych zajęć, może jeszcze na coś trafię

Miałam dziś połówkowe. Na 100% będzie chłopak czyli Wojtek Adrian wszystko super, ładnie rośnie, przyłożył stópkę do głowicy sonografu, więc ją bardzo dobrze obejrzeliśmy
na początku leżał na brzuchu, z nogami na moim pęcherzu (co wiele wyjaśniało xD), tż się śmiał, że ulubioną pozycję do leżenia ma po mnie :P ale pochodziłam trochę i ułożył się ładnie. Klejnocików to się nic nie wstydził, od razu było je wyraźnie widać, ale i tak za karę za zaglądanie tam zaczął mnie boksować, śmiesznie to wyglądało na ekranie

Za to trochę zawiodłam się na zdjęciach. Poprosiłam o 3, zawsze dostawałam identyczne (chcieliśmy jedno dla siebie, dwa pozostałe dla dziadków), a tu przy wyjściu okazało się, że każde inne, z czego tylko jedno się do czegoś nadaje, bo na jednym widać ładnie buźkę, nosek, na innym ostrość na rączki itd... Pani chciała pokazać wszystko, no trudno... Nie jej wina, że sprzęt z pupy i o jakość ciężko. Chciała dobrze, a ja i tak byłam cała w skowronkach, więc po prostu podziękowałam i się pożegnałam
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Hej przeczytałam was pobieżnie bo jestem padnięta po wizycie i mam już dość upałów z maleństwem wszystko wporządku waży już 400 gram i będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ tak jak przeczuwałam,jestem mega szczęśliwa
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest ze sprawdzalnością wróżby obrączkowej? można na to liczyć?
U mnie się sprawdziła ta wróżba z obrączką i na mocz

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Ile z Was zdecyduje się na drugie imię dla dziecka?
My dajemy ale jeszcze nie wiemy jakie

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
My już po połówkowym. Mamy zdrową CÓRECZKĘ jestem przeszczęśliwa mąż troszkę zawiedziony, że nie będzie miał z kim w piłę grać, bo nastawialiśmy się na chłopca. A tu proszę mała ładnie rośnie, dała się zbadać, aż lekarka była zdziwiona że tak bez problemów wszystko pomierzyła i obejrzała. Waży niecałe 400g. Przykrywała sobie rączkami główkę, albo łapała się za stópkę
Super Gratulacje

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
Hej, witamy Fajnie się daty złożyły Jeśli chcesz być dopisana do listy to wejdz proszę na stronę pierwszą i wyślij mi PW
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:37   #1060
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

właśnie była u mnie klientka z córeczką paro miesięczną o imieniu Emma.. jakoś nie przemawiają do mnie te zagraniczne imiona
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:50   #1061
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
właśnie była u mnie klientka z córeczką paro miesięczną o imieniu Emma.. jakoś nie przemawiają do mnie te zagraniczne imiona
Mnie się Emma podoba ale to chyba nie na nasze podwórko heh...

Właśnie doszła do mnie płytka i pudełko na dokumenty z bebiprogramu Zamawiałam przed świętami w kwietniu hehe
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 15:04   #1062
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Oo to widze ze wróżba z obraczka ma niezłą sprawdzalność! Mi wyszła dziewczynka jutro ma u nas padać na 80procent moze troche odzyje
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:39   #1063
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
dziewczyny czy myślałyście o porodzie w wodzie?
na stronce szpitale napisane, że bezpłatny ale to się okaże jak pojedziemy oglądać oddział...
A w którym szpitalu chcesz rodzić?
Wiem, ze poród w wodzie jest w Żeromskim, Ujastku (są kwalifikacje przed) oraz w Rydygierze.
Perspektywa interesująca, ale rozważam plusy i minusy.

Lexie Gratuluję 400 g to niezła waga.
Wydaje mi się, że płeć nie przeszkadza - znam kilka dziewczyn żywo zainteresowanych piłką. Ja z kolei miałam sporą kolekcję zabawek samochodowych, klocków (uwielbiałam)- jestem wdzieczna rodzicom za to, że nie kupowali wyłącznie dziewczyńskich zabawek

Kasiula Ladny brzuszek
co do wyprawki - z ciuchami zaczekam, bo teraz większość letnich. Ale do 7mca chciałabym mieć łóżeczko i wózek/ fotelik.

paula_d Witaj

Dzięki za odpowiedź co do drugiego imienia. U nas nie ma specjalnej tradycji z tym. Być może decydujące okażą się względy chrzcielne (zainspiruje nas życiorys jakiegoś świętego), ale urzędowo nie chcę dziecku robić dodatkowych atrakcji. Pierwsze imię nie jest jakieś częste, więc odpada argument rozróżnienia.

Piszecie o niedawnych wzrostach wagi - u mnie to samo. Chyba dzieciaki bardzo intensywnie się rozwijają

Czytam właśnie o łóżeczkach - czy któraś z Was ma doświadczenia z łóżeczkami z opuszczanym bokiem albo łóżeczkami dostawkowymi?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:42   #1064
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ciągle myślę o mojej wizycie. Nie martwię sie o zdrowie malucha bo mialam połówkowe i wszystko bylo dobrze.
Dzis patrzyłam na leosia jak sie bawił autkami i mi go bylo szkoda ze nie ma towarzystwa ale juz za 4miesiące bedzie na świecie kompan do zabaw i stwierdziłam ze moze jednak byłoby fajnie miec dwóch chłopców
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:17   #1065
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
Hej

Powiedzcie mi jak jest z tą wróżbą z obrączki, jeśli zatacza kółka to chłopiec, a jak wahadełko to dziewczynka?

Jeśli tak to wychodzi chłopiec u mnie narazie wszyscy mi mówią, że wyglądam przepięknie w ciąży i że na 100% chłopca mam, no i 2 razy też mi się śniło, że siedzi u mnie w brzuszku chłopiec i lekarka wstępnie w 13 tygodniu też powiedziała, że ma dyndusia Zobaczymy jutro czy wszyscy razem z obrączką mieli rację
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:46   #1066
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Z tym wyglądem marna wskazówka. Mi też prawią komplementy a mam córkę.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:49   #1067
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cornflower
zdecydowałam się na Żeromskiego chciałabym zacząć chodzić na jogę i chce zastosować masaż krocza i wzmacnianie Kegla ale to od 34 tyg dopiero
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:56   #1068
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

poziomkowa Myślę, że płeć rodzeństwa nie ma aż takiego znaczenia - choć tutaj życzę Wam, żeby Leoś szybko złapał kontakt z maluszkiem

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Cornflower
zdecydowałam się na Żeromskiego chciałabym zacząć chodzić na jogę i chce zastosować masaż krocza i wzmacnianie Kegla ale to od 34 tyg dopiero
O, fajnie Ja się trochę waham między Rydygierem a Żeromskim. Mięśnie Kegla warto ćwiczyć od teraz, nie ma przeciwwskazań.
Na jogę możesz już teraz chodzić - ja chodzę do Fizjomy, jestem b. zadowolona. Planuję jeszcze odwiedzić Koalę - tam jest pilates, też podobno dobrze przygotowuje do porodu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:04   #1069
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Przed pierwszym porodem wzmacnialam mięśnie kegla a i tak byłam nacinana. Ale cwiczcie dziewczyny może chociaż wam się uda urodzić bez nacięcia.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 17:08   #1070
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Przez cala ciążę nie lubie mięsa. Normalnie to codziennie jadłam. Jedynie skusilabym sie na karkówke z grilla i w sobotę zjadłam 3kawałki. Dzis robiłam gulasz i wymienilabym to na kalafiora lub inne warzywo. Uwielbiam tez ryby ale to od zawsze tak. Dzis znowu siedzę na allegro i oglądam. Moja zakładka wyprawkowa rośnie ciągle a nic nie kupuje z tego jeszcze

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Hej

Powiedzcie mi jak jest z tą wróżbą z obrączki, jeśli zatacza kółka to chłopiec, a jak wahadełko to dziewczynka?

Jeśli tak to wychodzi chłopiec u mnie narazie wszyscy mi mówią, że wyglądam przepięknie w ciąży i że na 100% chłopca mam, no i 2 razy też mi się śniło, że siedzi u mnie w brzuszku chłopiec i lekarka wstępnie w 13 tygodniu też powiedziała, że ma dyndusia Zobaczymy jutro czy wszyscy razem z obrączką mieli rację
Kręcenie na dziewczynkę chyba???





Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
poziomkowa Myślę, że płeć rodzeństwa nie ma aż takiego znaczenia - choć tutaj życzę Wam, żeby Leoś szybko złapał kontakt z maluszkiem


O, fajnie Ja się trochę waham między Rydygierem a Żeromskim. Mięśnie Kegla warto ćwiczyć od teraz, nie ma przeciwwskazań.
Na jogę możesz już teraz chodzić - ja chodzę do Fizjomy, jestem b. zadowolona. Planuję jeszcze odwiedzić Koalę - tam jest pilates, też podobno dobrze przygotowuje do porodu.
Mi sie wydaje ze dzieci jednej płci maja lepszy kontakt. No nie wiem... zobaczymy
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:15   #1071
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Przez cala ciążę nie lubie mięsa. Normalnie to codziennie jadłam. Jedynie skusilabym sie na karkówke z grilla i w sobotę zjadłam 3kawałki. Dzis robiłam gulasz i wymienilabym to na kalafiora lub inne warzywo. Uwielbiam tez ryby ale to od zawsze tak.
Mnie od samego początku odrzuciło od mięsa i mogłam jeść praktycznie same owoce. Teraz zaczynam tak naprawdę jeść i mnie nie odpycha. A przytyłam tylko 700 g i teraz buzia mi się nie zamyka. Na szczęście córcia jest zdrowa i spora bo waży 380 g jak na 20 tc to ok. Ale to chyba u mnie tak jest bo z Helenka przytyłam tylko 9 kg a 7 kg straciłam od razu na porodowce.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:20   #1072
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja przytyłam 8 a straciłam 13 2tyg po porodzie. Oby znowu tak bylo na razie nie mam jeszcze wagi startowej.

Jak ktos ma zgage to polecam pić wodę i herbatę z cytryna. Nie wiem o co w tym chodzi i czemu to odkwasza no ale na mnie działa! Teraz dwa dni nie mialam cytryny i na wieczór meki. Bez sensu to ale stosuje skoro pomaga
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:39   #1073
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziwny sposób z tą cytryną ale spróbuję dzięki

też wahałam się do do Rydygiera i Żeromskiego, koleżanka ma rodzić niedługo w Rydygierze więc mogę przekazać opinię. Rydygier ma mały odsetek nacięć, Żeromski trochę więcej ale chyba ma ogólnie lepsze opinie ...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:04   #1074
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

U mnie nie ma problemów z mięsem. Wręcz czasami jak nie zjem czegoś konkretnego to potem jestem wiecznie głodna. Tak jak dzisiaj na obiad zjadłam makaron ze szpinakiem i teraz mnie skręca. Zjadłam już trzy kromki chleba w jajku z serem i jeszcze bym coś zjadła, ale nie wiem co

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-07-07 o 18:07
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:07   #1075
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma problemów z mięsem. Wręcz czasami jak nie zjem czegoś konkretnego to potem jestem wiecznie głodna. Tak jak dzisiaj na obiad zjadłam makaron ze szpinakiem i teraz co skręca. Zjadłam już trzy kromki chleba w jajku z serem i jeszcze bym coś zjadła, ale nie wiem co
Tak to jest z mamusinymi zachciankami kiedyś jak spacerowalam z mężem po starówce naszła mnie ochota na zapiekanke i o niczym innym nie chciałam słyszeć. Godzinę szukaliśmy ale w końcu dostałam ją i pochlonelam w ciągu kilku minut
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:18   #1076
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Tak to jest z mamusinymi zachciankami kiedyś jak spacerowalam z mężem po starówce naszła mnie ochota na zapiekanke i o niczym innym nie chciałam słyszeć. Godzinę szukaliśmy ale w końcu dostałam ją i pochlonelam w ciągu kilku minut
Nie mów mi nawet o zapiekankach, bo zaraz polecę do takiej pizzerii niedaleko gdzie mają świetne zapiekanki generalnie mogłabym jeść wszystko co zawiera ciągnący się ser
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:30   #1077
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ach zapiekanki 😍 może jutro na razie jem całą miskę borówek 😊😍 a przy okazji pochwalę się jaką ramkę na zdjęcie usg zamówiłam u takiej jednej dziewczyny z mojego miasta ❤

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:45   #1078
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Soulśliczna ta ramka
Ja pół internetu już przeszukałam za karuzelką która by mi się podobała i chyba też w końcu u znajomej zamówię, cuda robi na początku ciąży pytałam się jej o takie proporczyki z imieniem,ale w końcu wybraliśmy takie długie to mi się juz to nie widzi

Nie wiem jak to wyjaśnić ale Paulinka bardzo kopie jak nasz pies tuli brzuszek już kilka razy to zauważyłam
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:45   #1079
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ładna ramka ja szukam na allegro zasłon do pokoju córci W ogóle jeszcze się nie przyzwyczaiłam, że mam córcie

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-07-07 o 18:47
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:19   #1080
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

hej, nadrabiam tradycyjnie po pracy
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Wrzucam mój brzuszek z dzisiaj 22t 1d

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes, cynamon, śliczne brzuszki


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
U mnie dziś dokładnie połowa ciąży - 20t0d A jeszcze niedawno test robiłam!
gratuluję
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jakie modele Was interesują?
Byliśmy właśnie w Krokusie - ToysRus - tam z wyglądu urzekł mnie Quinny Moodd, ale podobno niepraktyczny. Najbardziej z ich oferty spodobał nam się Amelis - ale tu jeszcze szukamy.

Z kolei w Entliczku (niedaleko, przy ul. Dobrego Pasterza) fajnie wyglądał ABC Cobra (lekki, zwrotny); był też Amelis Pro. Spodobały mi się też modele Tako. Z kolei sprzedawca doradzał Graco (ale nie wyglądał mi solidnie) i Mutsy (trochę topornie się prowadził).

Chciałabym gdzieś wypróbować Bugaboo Cameleona, ale nigdzie w Krk i Małopolsce nie ma takiej możliwości


Ile z Was zdecyduje się na drugie imię dla dziecka?
Quinny Moodd to był nasz pierwszy wybór właśnie ale chyba jednak zrezygnujemy bo jest relatywnie ciężki, teraz bardziej się rozglądamy za Xlanderem Xcite. O reszcie wózków o których piszesz nawet nie słyszałam wcześniej.

My raczej nadamy drugie imię po mnie, w naszych rodzinach tradycyjnie zawsze pierwsze dziecko ma na drugie po rodzicu
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
na allegro znalazłam ładne łóżeczka - polecam jeśli myślicie o szarym albo miętowym łóżeczku są też białe i w zestawie są juz śliczne pościele minky
Drogie trochę ale no chyba nie odpuszczę miętowego łóżeczka jak już znalazłam :p tymbardziej że łóżeczko ponoć prababcie kupuje
http://allegro.pl/showitem/description/5332728341.html
śliczne te łóżeczka zapiszę sobie w zakładkach

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
My już po połówkowym. Mamy zdrową CÓRECZKĘ jestem przeszczęśliwa mąż troszkę zawiedziony, że nie będzie miał z kim w piłę grać, bo nastawialiśmy się na chłopca. A tu proszę mała ładnie rośnie, dała się zbadać, aż lekarka była zdziwiona że tak bez problemów wszystko pomierzyła i obejrzała. Waży niecałe 400g. Przykrywała sobie rączkami główkę, albo łapała się za stópkę
gratuluję zdrowej córy
Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
hejka
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
A w którym szpitalu chcesz rodzić?
Wiem, ze poród w wodzie jest w Żeromskim, Ujastku (są kwalifikacje przed) oraz w Rydygierze.
Perspektywa interesująca, ale rozważam plusy i minusy.
z tego co czytałam w Siemiradzkim też można rodzić w wodzie podobno tam kierują na porody z luxmedu i słyszałam od znajomych dobre opinie więc możliwe, że sama tam wyląduje. Jakby można było to chętnie bym wybrała opcje w wodzie
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to wyjaśnić ale Paulinka bardzo kopie jak nasz pies tuli brzuszek już kilka razy to zauważyłam
super
mój kocur nadal ignoruje mój brzuszek, trochę się boję jak zareaguje jak wrócimy z małą do domu
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.