Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 08:59   #1051
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
A mnie kiedyś Niemka w tagu poprosiła właśnie o Auschwitz - brakowało jej do kolekcji Unesco, widocznie wszyscy mieli opory (ja też). Posłałam jej, spytałam czy chce (dyskretnie) w kopercie, ale ona twardo, że wszystkie kartki ma bez koperty. Była bardzo zadowolona. Też sobie tłumaczę, że przecież nie wszyscy muszą się czuć winni i nie przez całe pokolenia...
Ale wiesz... my nie znamy też całej prawdy. Zawsze jesteśmy "poszkodowani", tak Auschwitz było strasznym miejscem. Mój pradziadek siedział w tym obozie, zresztą, nie tylko w tym. Ale to było ostatnie. Natomiast dziadek mojego męża był "po tej drugiej stronie". I to też tak nieciekawie wyglądało. Nie mam zamiaru oskarżać Niemców o coś, co było dawno, na co w większości nie mieli wpływu. Szczerze? Gdyby ktoś mi dał wybór - "zabijaj, albo Twoja rodzina umrze", też bym szła zabijać.
Po prostu mam opory, bo dla nich to też jest część historii, czasami upokarzającej.

Doszła moja kartka do Chin
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:49   #1052
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ale wiesz... my nie znamy też całej prawdy. Zawsze jesteśmy "poszkodowani", tak Auschwitz było strasznym miejscem. Mój pradziadek siedział w tym obozie, zresztą, nie tylko w tym. Ale to było ostatnie. Natomiast dziadek mojego męża był "po tej drugiej stronie". I to też tak nieciekawie wyglądało. Nie mam zamiaru oskarżać Niemców o coś, co było dawno, na co w większości nie mieli wpływu. Szczerze? Gdyby ktoś mi dał wybór - "zabijaj, albo Twoja rodzina umrze", też bym szła zabijać.
Po prostu mam opory, bo dla nich to też jest część historii, czasami upokarzającej.
ale też prawda jest taka, że większość młodych Niemców nawet nie wie że było takie coś w ich historii.
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:38   #1053
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ada_123 Pokaż wiadomość
ale też prawda jest taka, że większość młodych Niemców nawet nie wie że było takie coś w ich historii.
A myślisz, że młodzi Polacy wiedzą i zdają sobie sprawę z tego elementu historii? Fakt, że jest na to na lekcjach historii, ale niestety już nie jest tak jak za "naszych" czasów.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

I znowu Białoruś
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-233737
Chyba już wolę Rosję...
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:48   #1054
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A myślisz, że młodzi Polacy wiedzą i zdają sobie sprawę z tego elementu historii? Fakt, że jest na to na lekcjach historii, ale niestety już nie jest tak jak za "naszych" czasów.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

I znowu Białoruś
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-233737
Chyba już wolę Rosję...
Dostałam z tej samej serii z Mińska. Do tego jakaś widać że odrywana od innych kartek, bo miała perforowane brzegi.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:57   #1055
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A myślisz, że młodzi Polacy wiedzą i zdają sobie sprawę z tego elementu historii? Fakt, że jest na to na lekcjach historii, ale niestety już nie jest tak jak za "naszych" czasów.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

I znowu Białoruś
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-233737
Chyba już wolę Rosję...
myślę, że tylko wiedzą iż taki epizod był. tak samo jak tylko wiedzą, że były rozbiory itd...itp... i też weźmy pod uwagę, że na lekcji historii mało jest mozliwosci rozmowy o tym co było (chyba że jest naprawde dobry nauczyciel, i rozszerzona historia), i przez to w Polsce utarło się że to my byliśmy zawsze Ci "biedni", na straconej pozycji. Jednak na przykład bitwa pod Lwowem nie była raczej dobrym ruchem z naszej strony, Ukraina bardzo cierpi po tym wydarzeniu, ma wiele zalu do Polski o to, tak jak i my o Auschwitz, ale nie czułabym się źle, ani nie byłabym obrazona gdyby ktoś z Ukrainy przyłał mi widokówkę z obrazem bitwy. Historia jest jaka jest, i nie mamy na to wpływu. Tak samo myślę, że my nie powinniśmy czuć oporów wysłac do Niemiec Auschwitz.

Edytowane przez ada_123
Czas edycji: 2011-08-30 o 12:00
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 12:37   #1056
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Ty nie musisz czuć, ja czuję. I nawet jeśli byłby to ktoś inny niż Niemiec, też ciężko by mi było wysłać. Wysłałam raz i wiem, że źle się z tym czuję. Tak samo ja nie chcę dostać kartki np. z Łagrów.
Jeżeli ktoś jest miłośnikiem historii, ok, jeżeli ktoś zbiera, ok, ale tak o, nigdy w życiu. Po prostu czuje niesmak w tym momencie.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 14:17   #1057
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Pani z Australii wysłała zapytanie o swapa, bo zbiera widokówki powiatów z Polski i chcę mój do swojej kolekcji Oczywiście zgodziłam się
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 14:22   #1058
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
Pani z Australii wysłała zapytanie o swapa, bo zbiera widokówki powiatów z Polski i chcę mój do swojej kolekcji Oczywiście zgodziłam się
Też do mnie pisała kilka dni temu Z tym że ja zaproponowałam większą wymianę - oprócz mojego miasta jeszcze 2 sąsiadujące powiatowe, z którymi może mieć problem
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:29   #1059
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
I naprawdę nie masz zaznaczonej tej opcji? Dziwne, z takimi powtórzeniami spotkałam się tylko w przypadku, gdy ktoś ją zaznaczył
Poważnie.

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Wysłałam Niemcowi mapkę 'Polska przed rozbiorami' i dopiero teraz się zorientowałam
Dobrze, że nie jedną z serii 'przed i po wojnie', bo akurat taką mam - z rynkiem Starego Miasta...

Dzisiaj wysępiłam na poczcie kilka listków z naklejkami na priorytet, a tydzień temu usłyszałam: 'przykro mi, już nie mamy tych naklejek i więcej ich nie będzie'
Aaaaa ale jak to?! Uwielbiam te znaczki przyklejać

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
A ja od małego jestem bardzo wrogo nastawiona do Niemców.
Nawet nie wiem dlaczego, po prostu ich nie toleruję, chociaż nikt nigdy mnie do tego nie namawiał.
Czasem zastanawiam się, czy wysyłać kartki do tego kraju, ale zawsze moja uczciwsza strona wygrywa i wysyłam
Przybij piątkę...
Nienawidzę niemieckiego, po prostu nie umiem, nie rozumiem. Ech, bleeeh

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja w ramach eksperymentu też wysłałam kartki (do RU i CN) z adresem z cyrylicą i chińskimi znaczkami, ciekawa jestem, czy szybciej dotrą
I piszesz te wszystkie znaczki chińskie? Czy drukujesz?

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A myślisz, że młodzi Polacy wiedzą i zdają sobie sprawę z tego elementu historii? Fakt, że jest na to na lekcjach historii, ale niestety już nie jest tak jak za "naszych" czasów.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

I znowu Białoruś
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-233737
Chyba już wolę Rosję...
Natomiast ja, kiedy dostaję kartkę z Mińska zazwyczaj jest to ten sam widok, ale z innej perspektywy i inaczej obrobiony

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
Pani z Australii wysłała zapytanie o swapa, bo zbiera widokówki powiatów z Polski i chcę mój do swojej kolekcji Oczywiście zgodziłam się
Jakie jest jej imię? Bo do mnie też taka napisała
Wiecie jaką ładną od niej dostałam Rewelacja! I napisała mi, że mieszka w takiej miejscowości malutkiej, że codziennie przez okno widzi kangury
I gdzie tutaj sprawiedliwość, ja widzę konia i kury, a ona kangury
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:33   #1060
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Wiecie jaką ładną od niej dostałam Rewelacja! I napisała mi, że mieszka w takiej miejscowości malutkiej, że codziennie przez okno widzi kangury
I gdzie tutaj sprawiedliwość, ja widzę konia i kury, a ona kangury
hehehe
"W Australii mieszka emu,
a ja w Polsce. Czemu?"

A mnie Indonezyjka napisała, że u nich jest mnóstwo wulkanów, a jeden to nawet widzi ze swojego podwórka... Też mi to egzotycznie brzmi
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:33   #1061
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Jakie jest jej imię? Bo do mnie też taka napisała
Wiecie jaką ładną od niej dostałam Rewelacja! I napisała mi, że mieszka w takiej miejscowości malutkiej, że codziennie przez okno widzi kangury
I gdzie tutaj sprawiedliwość, ja widzę konia i kury, a ona kangury
To ta sama musi być Ja jej podesłałam akurat 3 kartki z jej wysłanych, które mi w oko wpadły Zobaczymy, czy takie dostanę No ale ja też jej naprawdę ładne wysyłam Tzn bardzo ładną z mojego miasta, a te 2 inne to niestety multi, ale raczej stamtąd są tylko takie. Z tym że jedna z tych multi mi się bardzo podoba, więc musi być naprawdę fajna A druga to i tak najlepsze, co stamtąd można dostać
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 16:50   #1062
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Natomiast ja, kiedy dostaję kartkę z Mińska zazwyczaj jest to ten sam widok, ale z innej perspektywy i inaczej obrobiony


Jakie jest jej imię? Bo do mnie też taka napisała
Z Białorusi dostaję zazwyczaj brzydkie kartki, takie na jedno kopyto, a Minsk to już szczególnie. Chyba jedną, góra dwie dostałam takie nawet nawet...

A ta Australijka to nie ma czasami na imie Penny Hamilton? Bo też się z nią umówiłam ^^ Tzn ja już dostałam, te kangury przekuły moją uwagę bo na mojej też napisała "I'm lucky to see kangoroos every day"
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:52   #1063
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Z Białorusi dostaję zazwyczaj brzydkie kartki, takie na jedno kopyto, a Minsk to już szczególnie. Chyba jedną, góra dwie dostałam takie nawet nawet...

A ta Australijka to nie ma czasami na imie Penny Hamilton? Bo też się z nią umówiłam ^^ Tzn ja już dostałam, te kangury przekuły moją uwagę bo na mojej też napisała "I'm lucky to see kangoroos every day"
Chyba do wszystkich ma ten sam tekst Właśnie teraz jej kartka leży przede mną i czeka w kolejce na wrzucenie na bloga. Będzie za dosłownie 15 minut
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:55   #1064
cappi
Raczkowanie
 
Avatar cappi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Hej dziewczyny
Dawno mnie nie było, strasznie zaniedbałam postcrossing, ale już wróciłam do normy :P
Też wymieniam się z tą kobietą z Australii
cappi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:58   #1065
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Też nie lubię kartek z Białorusi. Na szczęście oficjalną mam tylko 1, taką jak karo dostałaś. Ale mam kilka z tagów. No i raz się na swapa umówiłam, bo dziewczyna, do której offa wysłałam była chętna się wymienić. W galerii wysłanych miała naprawdę ładne kartki, więc się zgodziłam. A dostałam taką, która mi się nie podoba...
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:59   #1066
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

A mi dzisiaj cała partia przyszła- 1 oficjalna, 2 tagi i prywatna wymiana z Witenamu

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

A, tylko ta jedna tagowa to nie kartka, tylko jakaś broszurka czy coś, z cyrylicą na całej kartce :/
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:59   #1067
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
I piszesz te wszystkie znaczki chińskie? Czy drukujesz?
Drukuję oczywiście!

Do mnie pani z Australii nie napisała. Och, smutno mi.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:10   #1068
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

U mnie dzisiaj międzynarodowy misz-masz:
*Muminki z Belgii (ale nadawczyni pisze, że jest Finką i w każde wakacje wraca do Finlandii )
*Estonia z niemieckim ID (tutaj podobnie, dziewczyna pisze, że pochodzi z Estonii i tutaj wraca na wakacje)

Oprócz tego amerykańska Ameryka (Wisconsin) i rosyjska Rosja (St. Petersburg)
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:18   #1069
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Drukuję oczywiście!

Do mnie pani z Australii nie napisała. Och, smutno mi.
Sama się zgłoś! Na pewno się zgodzi!
To będzie miała Pani Hamilton rachunek Ale co to dla nich w sumie, oni kokosy zarabiają

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj międzynarodowy misz-masz:
*Muminki z Belgii (ale nadawczyni pisze, że jest Finką i w każde wakacje wraca do Finlandii )
*Estonia z niemieckim ID (tutaj podobnie, dziewczyna pisze, że pochodzi z Estonii i tutaj wraca na wakacje)

Oprócz tego amerykańska Ameryka (Wisconsin) i rosyjska Rosja (St. Petersburg)
Eee, takie coś nie powinno się w ogóle liczyć w postcrossingu.
Jak jest ktoś z Ugandy to oczekuje kartki z Ugandy, a nie z Madagaskaru
No chyba, że kartka jest przerażająco piękna...

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Drukuję oczywiście!

Do mnie pani z Australii nie napisała. Och, smutno mi.
I co? Rzeczywiście szybciej dochodzą kartki?

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

JUŻ JEST KARTKA OD PANI HAMILTON NA BLOGU! Zapraszam!
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 17:27   #1070
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość

I co? Rzeczywiście szybciej dochodzą kartki?
Nie wiem, idą dopiero 5 dni. Dam znać
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:29   #1071
cappi
Raczkowanie
 
Avatar cappi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Całkiem fajna ta z Australii
cappi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:31   #1072
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
I co? Rzeczywiście szybciej dochodzą kartki?
Kiedyś wypisałam adres chińskimi szlaczkami, to kartka stała się expired. Wysłałam drugą, wypisaną już normalnie. Doszła druga, niedługo po niej doszła... pierwsza . A odbiorca stwierdził, że te moje szlaczki to nawet nawet były, więc to nie chodziło o ich nieczytelność.
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:47   #1073
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Kiedyś wypisałam adres chińskimi szlaczkami, to kartka stała się expired. Wysłałam drugą, wypisaną już normalnie. Doszła druga, niedługo po niej doszła... pierwsza . A odbiorca stwierdził, że te moje szlaczki to nawet nawet były, więc to nie chodziło o ich nieczytelność.
E tam tylko tak gadał. Pewnie był tak oszołomiony, że ktoś szarpnął się na znaczki chińskie, że z zachwytu zapomniał zarejestrować
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:13   #1074
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A ta Australijka to nie ma czasami na imie Penny Hamilton?
Ja też się z nią umówiłam

I dostałam kartkę z Rosji
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:33   #1075
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Dziewczyny, może wy mi pomożecie? Zmieniłam wygląd bloga i próbuje w jakiś magiczny sposób ustawić, aby jego tytuł (lewy górny narożnik, w kółku) był pośrodku, a nie jakoś tak dziwnie w dolnej jego połowie.
Wiecie jak to zrobić?

Oraz: Jak dodać zakładki do tego paska do góry, gdzie jest link do strony głównej? Nie mam niczego w projekcie czym mogłabym to edytować.
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:37   #1076
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

co do Białorusi to ja dostałam dziś kartkę z Grodna.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:55   #1077
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
co do Białorusi to ja dostałam dziś kartkę z Grodna.
Warta pokazania? Bo moja z Białorusi to czasem żal pokazać...
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:57   #1078
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Warta pokazania? Bo moja z Białorusi to czasem żal pokazać...
nie powala, ale dostawałam dużo gorsze z Tajwanu czy Singapuru.
plus za podłużny, niestandardowy kształt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8300007.jpg (63,6 KB, 13 załadowań)
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:13   #1079
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Tak, z Białorusi mam wszystkie niestandardowe wymiary. Moja Białorusinka nie logowała się 17 dni
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:13   #1080
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Warta pokazania? Bo moja z Białorusi to czasem żal pokazać...
ta pierwsza z Mińska całkiem całkiem

Dzisiaj dostałam kartkę z Pasadeny w USA. I wiecie co? Liczyłam na jakiś widoczek, tymbardziej że nadawca rozpisała się jakie to piękne miasto. Tymczasem pocztówka jest z "Dawno dawno temu w trawie.."

Moja wylosowana z Portugalii nie zajrzała od 26 dni a z pewnością kartka u niej jest...
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2011-08-30 o 19:14
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.