Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 21:13   #1081
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Jaki to zapach i dla kogo ? Avon Rare Pearls

Właśnie mi się przypomniało jak koleżanka - konsultantka avonu wypsikała się czymś strasznie duszącym i była to wtedy kwiatowa nowość - właśnie Rare Pearls...
Ale widocznie większości nosicielek się podobały i stąd wznowienie tego zapachu po dobrych kilku latach
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:03   #1082
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Mam pytanie odnośnie nowości zapachowych Avonu Zapachów "Aromadisiac" damskiego i "Eternal Magic". Testował już ktoś? Może kilka słów na ich temat... proszę
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:48   #1083
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie nowości zapachowych Avonu Zapachów "Aromadisiac" damskiego i "Eternal Magic". Testował już ktoś? Może kilka słów na ich temat... proszę
Podpinam się!
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:42   #1084
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Mi sie osobiscie nie podoba zapach Aromadisiac,chociaz lubie słodkie zapachy ale ten to juz jest przesada :/ jest taki bardzoo słodki,wrecz przesłodzony i mdły :/ a jesli chodzi o Eternal Magic to w moim odczuciu ten zapach jest taki inny niz wszystkie Avonowe zapachy,ma w sobie taka charakterystyczna nutke,mi osobiscie nie podoba mi sie ten zapach ale sa gusta i gusciki wiec napewno komus przypasuje,radze zainwestowac w próbki bo każdemu moze sie własnie podobac co innego,lepiej sie nie sugerowac czyjas opinia bo pozniej mozna sie rozczarowac.
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:43   #1085
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

19patka88 dziękuję za odpowiedź dziś właśnie dotrze do mnie próbka Aromadisiac więc wypróbuję, a co do Eternal Magic to przeczytałam gdzieś, że jest zbliżony do wycofanego już dawno Woman of Earth
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:16   #1086
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie nowości zapachowych Avonu Zapachów "Aromadisiac" damskiego i "Eternal Magic". Testował już ktoś? Może kilka słów na ich temat... proszę
Aromadisiac dla niego jeszcze jest całkiem całkiem ale Aromadisiac dla niej odpada, cuchnie i jest za słodki
Za to Eternal Magic - marzenie i zapach długo się utrzymuje
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:01   #1087
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dostałam dziś próbkę Aromadisiac dla niej i to jest jakiś koszmarek. Zapach strasznie słodki, przytłaczający, tandetny, pachnie gorzej niż niejedne bazarowe podróby. Nie polecam

Natomiast skuszę się na próbeczkę Eternal Magic
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 23:44   #1088
kraciasta81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 33
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Natomiast skuszę się na próbeczkę Eternal Magic
Eternal Magic. Nie znam. Dawno nie miałam katalogu Avonu w rękach, ale jeśli już od nich zamawiałam to były to perfumy Passion Dance. I buteleczka atrakcyjna i zapach przyjemny...

A wam jak one się podobają?
kraciasta81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:32   #1089
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Passion Dance,niestety nie mój zapach :/ bardzo mi sie nie podoba,sa brzydkie,jak dla mnie smierdza ale każdy lubi cos innego,znajda sie i zwolenniczki i przeciwniczki tego zapachu
Ja wole Treselle,Percive,Incadess ences,Little Black Dress,Celebre,Tommorow,Al ways to chyba wszystkie zapachy jakie toleruje z Avonu i bardzo zreszta lubie zapachy Avonu.
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:58   #1090
minniem
Raczkowanie
 
Avatar minniem
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 167
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

prześledziłam watek od dwudziestej którejś strony, ale nie znalazłam żanej wzmianki o Just Play EDT (wersja dla kobiet oczywiście)
czytałam opinie na KWC, ale nie dostarczyły mi one chyba wystarczającej liczby info, żeby móc się zdecydować co do kupna na TAK/NIE.
chciałabym zaputać, czy któraś z Was miała może okazję je przetestować?
nigdy nie maiłam okazji ich poznać, nawet na pachnącej stronie i jedyne co skłania mnie do kupna to luźne skojarzenie tej wody z niedostępną już Wink. Nie oczekuję od Just Play podobieńswa do Wink, no może poza tym, ze chciałąbym, żeby zapach był podobnie radosny, witalny, czy jaki tam jesczze.

ad rem: czy któraś z Was mogłaby mi cos na temat Just Play napisać? Nuty zapachowe zapowiadają tę wodę ciekawie, ale wolałabym jednak poznać zdanie kogoś, kto miał z tą wodą kontakt w realu
z góry dziękuję
minniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 11:08   #1091
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez minniem Pokaż wiadomość
prześledziłam watek od dwudziestej którejś strony, ale nie znalazłam żanej wzmianki o Just Play EDT (wersja dla kobiet oczywiście)
czytałam opinie na KWC, ale nie dostarczyły mi one chyba wystarczającej liczby info, żeby móc się zdecydować co do kupna na TAK/NIE.
chciałabym zaputać, czy któraś z Was miała może okazję je przetestować?
nigdy nie maiłam okazji ich poznać, nawet na pachnącej stronie i jedyne co skłania mnie do kupna to luźne skojarzenie tej wody z niedostępną już Wink. Nie oczekuję od Just Play podobieńswa do Wink, no może poza tym, ze chciałąbym, żeby zapach był podobnie radosny, witalny, czy jaki tam jesczze.

ad rem: czy któraś z Was mogłaby mi cos na temat Just Play napisać? Nuty zapachowe zapowiadają tę wodę ciekawie, ale wolałabym jednak poznać zdanie kogoś, kto miał z tą wodą kontakt w realu
z góry dziękuję
Tak jak juz wspomniałas Just Play nie ma nic wspólnego z Winkiem,jesli chodzi o zapach. Just Play jest świeżym zapachem,idealnym na lato. Czuc w tym zapachu taka orzeźwiającą nutke.Mnie osobiscie nie przypadł ten zapach do gustu wole wszechczasowe Celebre ale jeżeli lubisz takie swieże zapachy to spróbuj moze ci sie spodoba
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:22   #1092
.domi
Wtajemniczenie
 
Avatar .domi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 017
GG do .domi
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

dorwałam z wymiany extraordinary edp

i powiem szczerze, spodziewałam się bardziej jadalnego zapachu, głównie czekolady...
a niestety, na moje skurze dominuje ziemista paczula, jak np. w kokonie
paczula którą wąchać mogę, ale tylko na kimś lub testowo na nadgarstku

jakby któraś z Was poszukiwała ww zapachu, chętnie wymienię
.domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:38   #1093
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Powiedzcie mi cos na temat "nowego" In bloom w buteleczce z kwiatowym korkiem. Wcześniej były perfumy TTA In bloom ale już nie ma ich w sprzedaży. Czy to jest w takim razie jakaś kontynuacja, czy te zapachy są w jakiś sposób podobne do siebie (dawne TTA in bloom bardzo mi sie podobało a nowego nie znam)?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:48   #1094
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Amens Pokaż wiadomość
A pamięta ktoś jeszcze SOIE ROUGE albo TRUE HEARTS?
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ja pamiętam SOIE ROUGE - ależ to był killer
kiedyś dali go w specjalnej limitowance chyba na święta albo walentynki, ale kilka lat temu.
Chętnie bym nabyła flaszkę.
Gdzieś czytałam, że soire rouge to to samo albo prawie to samo co rouge, czyli zapach lacroix dla avonu. Nie wiem jak pachniała limitowanka, bo jej nie miałam, ale rouge kupiłam niedawno drugi flakonik. Jak na avon zapach jest trwały, z kategorii szyprowej.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:34   #1095
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi cos na temat "nowego" In bloom w buteleczce z kwiatowym korkiem. Wcześniej były perfumy TTA In bloom ale już nie ma ich w sprzedaży. Czy to jest w takim razie jakaś kontynuacja, czy te zapachy są w jakiś sposób podobne do siebie (dawne TTA in bloom bardzo mi sie podobało a nowego nie znam)?


Niestety ale to nie jest to samo co stare TTA in bloom,ale powiem szczerze ze ten zapach tez jest ładny i długo sie utzrymuje na skórze i do tego bardzo ładna buteleczkaaaa jak masz mozliwosc zakupu u jakiejs konsultantki albo sama jestes konsultantka to wypróbuj
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:02   #1096
ilonka.soho
Przyczajenie
 
Avatar ilonka.soho
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 5
GG do ilonka.soho
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy wiecie coś może na temat zapachu Pink Suede? Usilnie szukam tych perfum. Zapach wycofany jakiś czas temu... Strasznie nad tym ubolewam. Był taki charakterystyczny... Pomóżcie
ilonka.soho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:31   #1097
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ilonka.soho Pokaż wiadomość
Czy wiecie coś może na temat zapachu Pink Suede? Usilnie szukam tych perfum. Zapach wycofany jakiś czas temu... Strasznie nad tym ubolewam. Był taki charakterystyczny... Pomóżcie
Ja mam zaczęte Pink Suede i mogę Ci oddać za darmo bo moim zdaniem zapach jest okropny (był taki od początku). Sęk w tym że leży gdzieś w mojej przepastnej szafie, musiałabym ją przekopać a do wakacji nie mam na to czasu... Mieszkam niedaleko Ciebie więc no problem, jak do wakacji nie upolujesz, daj znać. Chociaż gorąco odradzam - zapach wycofany juz dawno i z pewnością po terminie ważności
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:46   #1098
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Chociaż gorąco odradzam - zapach wycofany juz dawno i z pewnością po terminie ważności
widac, moja droga, ze nie wiesz, co dobre...
nie dalej chyba jak z rok temu, pewna pani wystawiala na All wlasnie te perfumy - z dopiskiem, ze sa stare i naslonecznione, co spowodowalo, ze zapach jest bardziej intensywny i trwaly
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:03   #1099
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
widac, moja droga, ze nie wiesz, co dobre...
nie dalej chyba jak z rok temu, pewna pani wystawiala na All wlasnie te perfumy - z dopiskiem, ze sa stare i naslonecznione, co spowodowalo, ze zapach jest bardziej intensywny i trwaly
Pomysłowa Sprzedająca pewnie ten co to kupił, potem oddawał
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 17:31   #1100
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Hej dziewczyny, mam prośbę - możecie mi polecić jakiś zapach z Avonu? Podoba mi się Little Black Dress - bardzo trafiony, mam też Today, który mi nie pasuje (zupełne pudło!), Passion Dance też jakoś mi nie podchodzi.. Co byłoby w stylu LBD? Szukam czegoś cieżkawego, słodkiego, kobiecego, ciepłego Liczę na wasze rady!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:09   #1101
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ja właśnie kupiłam sobie In bloom i jestem baaardzo zadowolona. Moim zdaniem zapach bezpieczny, ciepły i kwiatowy. Raczej nie powinien nikogo drażnić, a jak dla mnie jest bardzo przyjemny i trwały.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:48   #1102
Mimi87
Rozeznanie
 
Avatar Mimi87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A coś z Avonu co byłoby świeże, radosne, dziewczęce, ale nie landrynkowe. Coś w stylu baby doll może znalazłoby się?
Mimi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:22   #1103
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam prośbę - możecie mi polecić jakiś zapach z Avonu? Podoba mi się Little Black Dress - bardzo trafiony, mam też Today, który mi nie pasuje (zupełne pudło!), Passion Dance też jakoś mi nie podchodzi.. Co byłoby w stylu LBD? Szukam czegoś cieżkawego, słodkiego, kobiecego, ciepłego Liczę na wasze rady!
a próbowałas wachac ale nie z próbki bo dla mnie perfumy z próbki inaczej pachna niz w pełno wartosciowym opakowaniu, Bond Girl?? Na poczatku byłam zrazona do tego zapachu ale jak go powachałam własnie drugi raz u siostry z pełnowartosciowego flakonika zakochałam sie w tym zapachu,jest cieżkawy co bardzo lubie,mocny-wyczuwam go przez cały dzien! Na wieczór idealny! Polecam wybróbowac,albo również polecam TTA-ale Tomorrow,również zapach podobyn do Bond Girl,ciezki,kobiecy,sexow y-jak dla mnie oczywiscie! Idelany na wieczór ale ja używam także na dzien








Cytat:
Napisane przez Mimi87 Pokaż wiadomość
A coś z Avonu co byłoby świeże, radosne, dziewczęce, ale nie landrynkowe. Coś w stylu baby doll może znalazłoby się?
a próbowałas wachac Celebre? Super zapach polecam wypróbowac słodkawy,radosny i miło noszacy sie zapach ja własnie je sobie zamówiłam bo juz dawno tego zapachu nie miałam a jakos tak sentymentalnie mi go brakuje

Edytowane przez 19patka88
Czas edycji: 2010-03-27 o 19:42
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:43   #1104
Mimi87
Rozeznanie
 
Avatar Mimi87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dzięki za odpowiedź, ale Celebre znam i to nie to, chodziłoby mi o coś bardziej owocowego, rześkiego, soczystego
Mimi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 09:55   #1105
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A Just play - bardzo radosny, świeży... ?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:17   #1106
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Mimi87 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, ale Celebre znam i to nie to, chodziłoby mi o coś bardziej owocowego, rześkiego, soczystego
A moze Jet Femme,Little White Dress,Make Me Wonder (fioletowa),nie mam juz pomysłu jaka jeszcze mogłaby byc,a może Just Play tak jak koleżanka napisała wyżej.Musisz zaopatrzyc sie w próbki zapachów i wypróbowac albo jak masz w pobliżu COK lub biuro isc i powachac z pełnowartosciowych opakowan.
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:41   #1107
Mimi87
Rozeznanie
 
Avatar Mimi87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Litlle White Dress na pewno nie, reszty nie znam, ale Just play chyba zaraz kliknę na allegro, nuty fajne, ceny na allegro okazyjne Dzięki dziewczyny
Mimi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:08   #1108
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Mimi87 Pokaż wiadomość
A coś z Avonu co byłoby świeże, radosne, dziewczęce, ale nie landrynkowe. Coś w stylu baby doll może znalazłoby się?
ja lubię ostatnio IN BLOOM
taka herbatka brzoskwiniowa z zapachem trawy
bardzo świeże, super na wiosnę
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:31   #1109
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam prośbę - możecie mi polecić jakiś zapach z Avonu? Podoba mi się Little Black Dress - bardzo trafiony, mam też Today, który mi nie pasuje (zupełne pudło!), Passion Dance też jakoś mi nie podchodzi.. Co byłoby w stylu LBD? Szukam czegoś cieżkawego, słodkiego, kobiecego, ciepłego Liczę na wasze rady!

Masz taki gust jak ja,czyli ciężkawe,słodkie,ciepły,d latego zdecydowanie polecam Tomorrow jest taki troszkę waniliowy,piękny jest,zalecam postarać się o próbki najpierw bo to drogi zapach-choć jeśli masz znajomą konsultantkę,to w ofercie netto do kat.05 są po 40 zł
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:56   #1110
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

mam pytanie, czy ktoś już posiada Far Away Dreams? Jak zapach? jak z trwałością?
ciekawi mnie też Soft Musk.
oczywiście wszystko znalazłam na allegro i mam ogromną ochotę zamówić jakiś nowy zapach.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.