Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-)) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 09:34   #1081
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Melduję się jeszcze z domu. Dzwoniliśmy na emergency na porodówkę i babka powiedziała, że jak wody odeszły, to skurcze mogą się pojawić w ciągu 24 h ale żeby i tak przyjechać, bo oni muszą potwierdzić czy to na pewno wody.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19685908]
Spokojnie, ogól się, i do lekarza [/QUOTE]

Właśnie jestem po akcji golenie-bo przecież mieliśmy na to jeszcze tyyyyyle czasu

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ooooooooo, kochana!!! tak się wpychać....
pewnie małż aż tak Cię tym fotelikiem wczoraj wnerwił
trzymam kciuki!
Teraz to się cieszę, że wczoraj ten fotelik kupił

Ja nie wiem czy to normalne, ale mam dobry humor i jestem jakoś tak optymistycznie nastawiona. W życiu się tak szybko nie pakowałam jak teraz do szpitala
Tylko nie chciałabym wracać do domu jak już tam pojedziemy, tzn chciałabym żebyśmy wyszli już z dzieckiem. U tż w pracy spoko-zadzwonił, że "żona chyba rodzi" i dostał wolne.

A skurcze mam mniej więcej co 25 minut. I to takie dość lekkie, łatwo wytrzymać, ale nie wiem co będzie dalej...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:42   #1082
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, ale chyba mi wody odeszły... ok 5 (czyli jakieś 1,5 h temu) nagle ze mnie chlusnęło, ledwo do łazienki doleciałam, a co wstałam z kibelka to znowu ciekło... i to nie mocz, tylko raczej wody, bo z tego co już wyczytałam mają być przezroczyste i pachnące świeżą rybą (moje mają zapach mydlin ).
Kręcę się po domu, nie wiem co robić, skurcze są takie leciutkie... a ja oczywiście nie ogolona i nie spakowana...
Jakby co, to trzymajcie kciuki
Łooo matko kochana! trzymam i mam nadzieję, że dzisiaj albo jutro poznamy Dorotkę
A za wepchanie się w kolejkę masz manto coby nie było

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19685945]

Udało mi się zarejestrować do innego lekarza, który też pracuje w tym szpitalu. Dziś na 19:30, więc zanim wrócę będzie po 21:00, potem dam znać co i jak. [/QUOTE]
super, że udało Ci się dostać do lekarza
trzymam za wizytę i czekam na wieści

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Dzień dobry dziewczyny
Od wczoraj mi cieknie z nosa a dziś się obudziłam z bolącym gardłem :/
Która mnie zaraziła co? i nic nie mam z leków tylko wapienko xD
Ale dziś wizyta u gina to może dotrwam.
Może ja?
Ja już trochę wyzdrowiałam, ale to dzięki apap c i tantum na gardło inaczej bym padła

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki
Nie zagladalam tu przez weekend, bo byla ladna pogoda, wiec zrobilam sobie wolne od lezenia i spedzilam dwa dni na lezaczku pod parasolem w ogrodzie
Ale to, co tu zastalam dzis rano budzi trwogę!!!



Gringoo, lansko ci sie nalezytylko przeczytalam, ze masz opryszczke i juz czuje na ustach swędzeniepopedzilam czym predzej po plaster. Spokojnie mozna go uzywac. Nie zaszkodzi bejbikowi.
takiej to dobrze, wylegiwać się pod parasolem- i co jeszcze
a z tą opryszczką to cholerna sprawa- małż przylatuje jutro a ja całe usta zawalone jakimś wirusem

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Kochana to na co czekasz
Nie znasz dnia ani godziny - czytałaś jak znienacka złapało hanjah??
Każda może byc nastepna
heeej spokojnie, dajcie no czasu troche bo jutro jadę do małża ponad 100km sama
a nuż urodzę jak ta w Ameryce za kierownicą tfu tfu..

Witam w kolejny deszczowy poranek
Czemu takich dni jest więcej niż słonecznych niech to licho weźmie

Mało dzisiaj spałam, mała kopała jak nie wiem..
Do tego zapchany nos i bolący ząb
Dzisiaj się z domu nigdzie nie ruszam, ja dziękuję taka pogoda..
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:43   #1083
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Kochana to na co czekasz
Nie znasz dnia ani godziny - czytałaś jak znienacka złapało hanjah??
Każda może byc nastepna
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19687526]Ja byłam spakowana chyba w 33 tygodniu już A tak, na wszelki wypadek - jak to Kropka napisała, niech sobie torba leży, jeść nie woła [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
hanjah, trzymam kciuki i czekamy na córeczkę

marrticzka, pakuj się kobieto, bo nie znasz dnia ani godziny
Ja rodziłam w 36 tc, ale byłam już spakowana od paru tygodni
no wiem, wiem, ze juz czas na pakowanie. ale jakos tak z dnia na dzien odkladam, jakbym myslala, ze dziecko sie nie urodzi, dopoki ja torby nie spakuje no taki ze mnie typ- wszystko na ostatnia chwile. nawet magisterke pisalam w ostatnim miesiacu przed obroną Ale obiecuje, ze wieczoram grzecznie zamelduję, ze torba gotowa
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:46   #1084
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
no wiem, wiem, ze juz czas na pakowanie. ale jakos tak z dnia na dzien odkladam, jakbym myslala, ze dziecko sie nie urodzi, dopoki ja torby nie spakuje
Ja też tak myślałam A dziecię w konia mnie robi i pcha się na świat trzy tygodnie przed terminem. Ale mówię-tak szybko to w życiu się nie pakowałam Mam nadzieję, że niczego nie zapomniałam
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:51   #1085
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19687526]Ja byłam spakowana chyba w 33 tygodniu już A tak, na wszelki wypadek - jak to Kropka napisała, niech sobie torba leży, jeść nie woła [/QUOTE]
ja też jestem spakowana od miesiąca już, po co mi dodatkowy stres
I tak jak się zacznie akcja porodowa zemdleję z 5 razy ze strachu
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:51   #1086
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19681848]niestety żadnych innych ginów w tej poradni nie ma...
na wizytę państwową nie ma szans nigdzie- pal to licho...
ale umówić z dnia na dzień wizytę prywatna - też nie jest łatwo.
Póki co mam namiary na jednego lekarza, który pracuje w tym szpitalu i przyjmuje prywatnie w Tarnowskich Górach, gabinet ma czynny w poniedziałki popołudni, mam nadzieję, że uda mi się załapać jutro na wizytę. Tego lekarza znam-był przy moim porodzie pierwszym w sumie to dobrych wspomnień nie mam, ale chyba nie mam wyjścia...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------




ja też jestem tego zdania- w głowie mi się to nie mieści, w życiu bym ją o to nie podejrzewała!! Dobrze, że ja nakryli... szkoda tylko, że dzidziuś ucierpiał.[/QUOTE]
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19685945]śmigaj do szpitala obadać sytuację. A my tu kciuki trzymamy i czekamy na wieści.


Ja wciąż w dwupaku, Tymek sobie spokojnie w brzuszku siedzi... A ja o dziwo- zestresowana- a bardzo dobrze spałam, pierwsza pobudka na siku była dopiero po 4:00.

Udało mi się zarejestrować do innego lekarza, który też pracuje w tym szpitalu. Dziś na 19:30, więc zanim wrócę będzie po 21:00, potem dam znać co i jak. [/QUOTE]

No ufff, dawaj dawaj znać. I powodzenia


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Kochana sorry ale wydaje mi sie że to nie jest ani odpowiednia chwila ani wątek na takie historie
Po przeczytaniu tego można schizy dostac - ja mam iśc na porodówke wyluzowana a nie myślec że mi dzieci podmienią .
Ja kazałam małżowi wziąc pieczątkę jego i stawiać mmłodemu na czole jak tylko się pojawi...

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, ale chyba mi wody odeszły... ok 5 (czyli jakieś 1,5 h temu) nagle ze mnie chlusnęło, ledwo do łazienki doleciałam, a co wstałam z kibelka to znowu ciekło... i to nie mocz, tylko raczej wody, bo z tego co już wyczytałam mają być przezroczyste i pachnące świeżą rybą (moje mają zapach mydlin ).
Kręcę się po domu, nie wiem co robić, skurcze są takie leciutkie... a ja oczywiście nie ogolona i nie spakowana...
Jakby co, to trzymajcie kciuki
Powodzenia, i kciuki za Dorotkę (swoją drogą bardzo ładne imię...najładniejsze na świecie )


noooo, a ja cóż... dzisiaj podczas nocnego latania siku odkryłam glutka znaczy się ani chybi czop taki przezroczysty smark, sporawy, bez krwi. Jak katar ( przepraszam jeżeli któras spożywa sniadanko) później przy każdej wizycie taka galaretka i przed chwilą znowu taki dłuuuuugi kawał oczywiście z wrażenia nie spałam od 4 do 6... ale się wyspałam.
Dzwoniłam do gina się pochwalić i umówiłam na jutro na pewnie ostatni przegląd dzidka w brzuszku - zależy mi na usg zebym wiedziała jak duży może być ( a mooooże ....), ciekawe czy nie bede musiała odwływac wizyty ze o środowym ktg nie wspomnę.
Ach, nareszcie coś sie zaczło...
spradka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:52   #1087
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam A dziecię w konia mnie robi i pcha się na świat trzy tygodnie przed terminem. Ale mówię-tak szybko to w życiu się nie pakowałam Mam nadzieję, że niczego nie zapomniałam
oj te nasze szkraby. jeszcze nie widac, a juz matke w konia robią zmotywowalas mnie do roboty ruszam tylek z lozka i szukam torby
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 09:52   #1088
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, ale chyba mi wody odeszły... ok 5 (czyli jakieś 1,5 h temu) nagle ze mnie chlusnęło, ledwo do łazienki doleciałam, a co wstałam z kibelka to znowu ciekło... i to nie mocz, tylko raczej wody, bo z tego co już wyczytałam mają być przezroczyste i pachnące świeżą rybą (moje mają zapach mydlin ).
Kręcę się po domu, nie wiem co robić, skurcze są takie leciutkie... a ja oczywiście nie ogolona i nie spakowana...
Jakby co, to trzymajcie kciuki
Łał, no to fajnie juz lad moment bedziesz tulić maleństwo, trzymamy kciuki bedziesz pierwszą czerwcówką, lepiej nie czekaj tylko jedź

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19685945]

Udało mi się zarejestrować do innego lekarza, który też pracuje w tym szpitalu. Dziś na 19:30, więc zanim wrócę będzie po 21:00, potem dam znać co i jak. [/QUOTE]

to dobrze, że sie udało, czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość


Dzień dobry dziewczyny
Od wczoraj mi cieknie z nosa a dziś się obudziłam z bolącym gardłem :/
Która mnie zaraziła co? i nic nie mam z leków tylko wapienko xD
Ale dziś wizyta u gina to może dotrwam.
ja ci mowię , to wszystko przez gringoo najpierw ja, teraz ty sie zaraziłysmy.

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
no niby masz racje. moj gin tez mi powiedzial, ze dzieciatko juz mogloby sie rodzic, bo jest juz gotowe. no ale wiadomo, ze kazdy dzien w brzuchu mamy jest dla bejbika nieoceniony. ma jeszcze 26 dni do terminu, wiec niech sie trzyma ustalonej kolejki a poza tym ja jeszcze sie nie spakowalam
Przeciez już donoszone, nie ominie cie poród kochana chociaz ja tez spakowana dopiero częściowo...

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Kochana to na co czekasz
Nie znasz dnia ani godziny - czytałaś jak znienacka złapało hanjah??
Każda może byc nastepna
ano, nie znamy ...

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Melduję się jeszcze z domu. Dzwoniliśmy na emergency na porodówkę i babka powiedziała, że jak wody odeszły, to skurcze mogą się pojawić w ciągu 24 h ale żeby i tak przyjechać, bo oni muszą potwierdzić czy to na pewno wody.


Ja nie wiem czy to normalne, ale mam dobry humor i jestem jakoś tak optymistycznie nastawiona. W życiu się tak szybko nie pakowałam jak teraz do szpitala
Tylko nie chciałabym wracać do domu jak już tam pojedziemy, tzn chciałabym żebyśmy wyszli już z dzieckiem. U tż w pracy spoko-zadzwonił, że "żona chyba rodzi" i dostał wolne.

A skurcze mam mniej więcej co 25 minut. I to takie dość lekkie, łatwo wytrzymać, ale nie wiem co będzie dalej...
to bardzo dobrze że nie panikujesz...oby tak dalej i...czekamy na wieści

Ja dzis sobie posaplam,że hoho...ale mam jakies uczulenie na stopach mam takie małe krostki...kurde co to może być? wapno pomoże?
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:55   #1089
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość
No ufff, dawaj dawaj znać. I powodzenia




Ja kazałam małżowi wziąc pieczątkę jego i stawiać mmłodemu na czole jak tylko się pojawi...



Powodzenia, i kciuki za Dorotkę (swoją drogą bardzo ładne imię...najładniejsze na świecie )


noooo, a ja cóż... dzisiaj podczas nocnego latania siku odkryłam glutka znaczy się ani chybi czop taki przezroczysty smark, sporawy, bez krwi. Jak katar ( przepraszam jeżeli któras spożywa sniadanko) później przy każdej wizycie taka galaretka i przed chwilą znowu taki dłuuuuugi kawał oczywiście z wrażenia nie spałam od 4 do 6... ale się wyspałam.
Dzwoniłam do gina się pochwalić i umówiłam na jutro na pewnie ostatni przegląd dzidka w brzuszku - zależy mi na usg zebym wiedziała jak duży może być ( a mooooże ....), ciekawe czy nie bede musiała odwływac wizyty ze o środowym ktg nie wspomnę.
Ach, nareszcie coś sie zaczło...
aaaa właśnie zapomniałam napisać, że śniło mi się że jesteś na porodówce

a z tą pieczątką dobra sprawa, też może o tym pomyślę
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:56   #1090
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Łał, no to fajnie juz lad moment bedziesz tulić maleństwo, trzymamy kciuki bedziesz pierwszą czerwcówką, lepiej nie czekaj tylko jedź



to dobrze, że sie udało, czekamy na wieści



ja ci mowię , to wszystko przez gringoo najpierw ja, teraz ty sie zaraziłysmy.



Przeciez już donoszone, nie ominie cie poród kochana chociaz ja tez spakowana dopiero częściowo...



ano, nie znamy ...



to bardzo dobrze że nie panikujesz...oby tak dalej i...czekamy na wieści

Ja dzis sobie posaplam,że hoho...ale mam jakies uczulenie na stopach mam takie małe krostki...kurde co to może być? wapno pomoże?
a ja mam na dłoniach takie krosteczki...zreszta nie pierwszy raz podczas ciąży...i swędzi cholerstwo
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:56   #1091
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Melduję się jeszcze z domu. Dzwoniliśmy na emergency na porodówkę i babka powiedziała, że jak wody odeszły, to skurcze mogą się pojawić w ciągu 24 h ale żeby i tak przyjechać, bo oni muszą potwierdzić czy to na pewno wody.
Właśnie jestem po akcji golenie-bo przecież mieliśmy na to jeszcze tyyyyyle czasu

Ja nie wiem czy to normalne, ale mam dobry humor i jestem jakoś tak optymistycznie nastawiona. W życiu się tak szybko nie pakowałam jak teraz do szpitala
Tylko nie chciałabym wracać do domu jak już tam pojedziemy, tzn chciałabym żebyśmy wyszli już z dzieckiem. U tż w pracy spoko-zadzwonił, że "żona chyba rodzi" i dostał wolne.

A skurcze mam mniej więcej co 25 minut. I to takie dość lekkie, łatwo wytrzymać, ale nie wiem co będzie dalej...
Wariatka xD Jakby mnie wody odeszły i pojechałabym do szpitala to już bym stamtąd nie wychodziła choćbym miała koczować w namiocie przed drzwiami xD A tu takie opanowanie u Was zawsze.
Skoro dzidzia czuje się gotowa to się pcha na świat
Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Może ja?
Ja już trochę wyzdrowiałam, ale to dzięki apap c i tantum na gardło inaczej bym padła
Ototo! Na pewno, pamiętam jak sie skichałas na mnie xD
Apap C wczoraj przyjęłam dwie ostatnie tabsy jakie miałam w domu.. a tantum na gardło wolno? Tantum Verde rozumiem? Mam takie zielone w psikaczu.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 09:59   #1092
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ja ci mowię , to wszystko przez gringoo najpierw ja, teraz ty sie zaraziłysmy.
taaa.. to teraz już nie tylko da się zarazić drogą kropelkową ale i ekranową

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Wariatka xD Jakby mnie wody odeszły i pojechałabym do szpitala to już bym stamtąd nie wychodziła choćbym miała koczować w namiocie przed drzwiami xD A tu takie opanowanie u Was zawsze.
Skoro dzidzia czuje się gotowa to się pcha na świat

Ototo! Na pewno, pamiętam jak sie skichałas na mnie xD
Apap C wczoraj przyjęłam dwie ostatnie tabsy jakie miałam w domu.. a tantum na gardło wolno? Tantum Verde rozumiem? Mam takie zielone w psikaczu.
Ja brałam tantum lemon- jest najlżejszy i chyba tego verde nie można, ale nie jestem pewna
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:02   #1093
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
taaa.. to teraz już nie tylko da się zarazić drogą kropelkową ale i ekranową

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------


Ja brałam tantum lemon- jest najlżejszy i chyba tego verde nie można, ale nie jestem pewna
To zakupie po wizycie u gina i na noc coś drapnę
A gin dopiero na 18:30 i to jeszcze musze jechac do tych Katowic jednych

uooo przypomniałam sobie, że muszę do pracy jechać po zaświadczenie o zarobkach do kredyciku :/ to chyba wpadnę wcześniej do tej apteki.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:05   #1094
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Verde można, przynajmniej mój gin tak twierdzi

Dziewczyny, od razu mi się hasło przypomniało = a propos nagłych porodów - myjcie się, dziewczyny, bo nei znacie dnia ani godziny

Swoją drogą, właśnie uświadomiłam sobie, że koniec maja, już czerwcówki na tapetę wchodzą...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:05   #1095
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
To zakupie po wizycie u gina i na noc coś drapnę
A gin dopiero na 18:30 i to jeszcze musze jechac do tych Katowic jednych

uooo przypomniałam sobie, że muszę do pracy jechać po zaświadczenie o zarobkach do kredyciku :/ to chyba wpadnę wcześniej do tej apteki.
a możesz w tej chwili brać kredyt jak jesteś na zwolnieniu?
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:06   #1096
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Kochane właśnie byłam na wątku, gdzie dziewczyny chcą wiedzieć (na wyrost, bo planuja dziecko p. za 3 lata) jak wygląda ciąża i po i tam wywiązał się temat ciała po porodzie, tzn rozstepów itd. Ja jestem jedna z kobiet która ma takowe mimo stosowania kremów i naprawdę czuję się teraz jak dziwoląg i wyrzutek... już sama prawie się z nimi pogodziłam, a tu masz - zeszłam na ziemię i dowiedziałam sie że jestem i będe okropną maszkarą. super...
Taa.. dziwoląg.. przestań..

Ja też mam kilka rozstępów.. i nie podziałały tu ni geny, ni kremy ni to że wcale dużo nie przytylam. Ale nie jest mi źle z nimi.. Bo za kazdym razem jak na nie patrze to przypominaja mi się te kopniaczki Blanki, każda wyczekiwana wizyta i wogole


Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Kurczę ja też nie chodziłam do SR to pewnie też nie urodzę?
Ja się śmieję z tych wszystkich rad jakie mi dają "doświadczone" już mamusie typu- nie urodzisz bez znieczulenia, nie jedz absolutnie nic tylko bułke z masłem bo dziecko będzie miało alergię, nie wychodź z domu z dzieckiem wcześniej niż po miesiącu- bo musi się oswoić do życia poza łonem i takie tam bla bla bla.. słuchać się po prostu nie chce

I jak mała po truskawkach?

JA też nie chodziłam do SR Bo zanim się odezwały to leżałam w szpitalu..

A mała po truskawkach zero reakcji.. W sumie zjadłam 3.. na drugi dzien mialam zjeść 4 ale mi wyżerli
poczekam już na tżowskie truskawki

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu chcieli tylko Hbs, grupę i ostatnie RMUA. Nawet karty ciąży nie chcieli. A ja się przygotowałam, wszystkie wyniki, fotki z USG powkładałam do teczki, żeby łatwiej było coś odnaleźć i d***a, nie było potrzebne.

kardashi, czemu Ciebie jeszcze nie ma tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=421531

łoo.. a nie wiem
Już się melduje


U nas bez zmian.. wszystko jest dobrze, byliśmy wczoraj u teściów. Mała sobie śpi cały czas budzi sie tylko na jedzenie, spokojna jest


Szaju Twe mrożenie cycków było zbawienne..
Dziękować

I nawał tez minął, już mam normalne mleczne cycki

Jedziemy dziś zarejestrować mała.. i do przychodni też
i musze kupić następną paczke pampków 1 bo zurzyłam 2 paczki i zostaly mi dwójki a tu za duuużeee..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:07   #1097
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

No to fajnie, ze cycki mrożone zadziałały
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:08   #1098
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Kochane, śpieszę donieść że Malhalczar urodziła już swoją Kruszynkę
Dzieki Miira za doniesienie !!! i ogromne podziekowania za wszystkim za mile slowa i gratulacje!!!!


....w koncu po weekendowych wizytach rodziny i zanjomych mam czas na kompa...

Wrócilysmy do domu w sobote o 18 juz wew troje...Amelia urodzila sie szybciutko, pierwszy skurcz o 7.15, i tak do 8.30 co 10-8 min...tatus waucie prosi mnie abym mu pozwolila wystawic biala chusteczke i wlaczyc klakson jak w amerykanskich filmach... a ja do niego..chyba oszalaels...gdyby to zrobil to bym sie pod siedzenie schowala....
...pojechalismy na monitoryzacje i juz byly co 5 min., po monitorach od razu na oddzial(dzieki mojej znajomej poloznej) i od razu do pokoju porodowgo...tam bylismy po 12, i reszta potoczyla sie tak szybciutko i fajnie...glukoza na obudzenie malej, skurcze regularne...rozwarcie 2 cm..., oxytocyna, analgesia epidural i cos tam jeszcze tuz przed porodem, trzy pchniecia i juz byla Amelia na swiecie, nie mialam zadnego naciecia(espistomii).... obydwie czujemy sie swietnie, Amelia....27.05.2010, 3150g, 51 cm, Apgar 10....urodzila sie z otwartymi oczkami, brakowalo tylko aby puscila oczko do tatusia, który widzial caly poród i z kazdej strony

A oto przedstawiam wam moja córeczke Amelie
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:10   #1099
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

..i wiecej fotek
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 10:13   #1100
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19624296]kurcze, tak się zamotałam, że zapomniałam Wam napisać...
sms od Malhalczar:

Już po wszystkim. 3 pchnięcia i miałam blond Amelię w ramionach o 17:10. Poród bezbolesny i bez episiotomi. Obydwie czujemy się świetnie.

GRATULACJĘ !!!




witaj w domu.
Blanka jest przecudna, .[/QUOTE]

, no , no , no...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
Wpadłam pogratulować najnowszym Mamusiom

magdus25 (18.10.84) -sn. (40tc +12) 23 maj, godz. 6:45 Julia 3750g, 50cm
bandziorka007 (16.07.84) -sn. (37tc -17) 24 maj, godz. 3:05 Mikołaj 2900g, 54cm
bratkab(21.07.78) -cc. (40tc +3) 25 maj, godz. 18:30 Boguś 3730g, ...cm
marhalczar (01.07.71) -sn. (40tc +3) 26 maj, godz. 17:10 Amelia ...g, ...cm

Wielkie gartulacje dla Was i Dzieciaczków

Kardashi Blanka jest przecudna, a na tej drugiej focie w otulaczku piękności poprostu, "małpiatka" taka śmieszna
....27 maj
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:15   #1101
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Marhaczar jeszcze raz gratki Poród faktycznie szybki. I teraz rozumiem dlaczego bezbolesny
Amelia jest śliczniutka
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:16   #1102
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Kardashi super Blaneczka

Czerwcówki spakowałyście już torby? Ja dziś powoli, powoli zaczęłam pakować... troche tego jest

Lepiej przygotowac ubranka w szafie i w ostatnim momencie spakowac, beda swieo pachnialy..., reszta juz wczesniej...
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:17   #1103
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

A ja czekam na gości z tp - mieli już przyjechac i nic , mają czas do 12tej
Muszą mi sprawdzic i ewentualnie podłączyc tel i neta .
A pózniej zmykam na ktg - zobaczymy co u małej słychac
i jeszcze kilka spraw do załatwienia plus podbicie książeczki
a tak mi sie nie chce jechac w Tarnowie zaparkowac gdziekolwiek graniczy z cudem
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:17   #1104
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Dzieki Miira za doniesienie !!! i ogromne podziekowania za wszystkim za mile slowa i gratulacje!!!!


....w koncu po weekendowych wizytach rodziny i zanjomych mam czas na kompa...

Wrócilysmy do domu w sobote o 18 juz wew troje...Amelia urodzila sie szybciutko, pierwszy skurcz o 7.15, i tak do 8.30 co 10-8 min...tatus waucie prosi mnie abym mu pozwolila wystawic biala chusteczke i wlaczyc klakson jak w amerykanskich filmach... a ja do niego..chyba oszalaels...gdyby to zrobil to bym sie pod siedzenie schowala....
...pojechalismy na monitoryzacje i juz byly co 5 min., po monitorach od razu na oddzial(dzieki mojej znajomej poloznej) i od razu do pokoju porodowgo...tam bylismy po 12, i reszta potoczyla sie tak szybciutko i fajnie...glukoza na obudzenie malej, skurcze regularne...rozwarcie 2 cm..., oxytocyna, analgesia epidural i cos tam jeszcze tuz przed porodem, trzy pchniecia i juz byla Amelia na swiecie, nie mialam zadnego naciecia(espistomii).... obydwie czujemy sie swietnie, Amelia....27.05.2010, 3150g, 51 cm, Apgar 10....urodzila sie z otwartymi oczkami, brakowalo tylko aby puscila oczko do tatusia, który widzial caly poród i z kazdej strony

A oto przedstawiam wam moja córeczke Amelie
Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
..i wiecej fotek
Ale śliczności
a jak ślicznie sobie śpi mała żabcia
ja też chcę już swoją małą mieć przy soooobieee

A jaki superasty poród! Nic tylko zazdraszczać
Jeszcze raz gratulacje

A małż świetny miał pomysł nie ma co
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:20   #1105
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

marhalczar witamy Amelkę na świecie.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:20   #1106
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Kupowałam w hurtowni Kaja w Sosnowcu

Pięknotka

Poród ... bezbolesny ... Przespała go czy jak?
Tak czy siak klask i: brawa wielkie



Co do spakowanych toreb.. ja mam termin na 15lipca a torbę miałam już gotową dawno.. teraz ją rozpakowałam nieco coby poprać to co nie było prane i zostało tylko prasowanko koszul porodowych
..... prawie, prawie.... jak doszlo co do czego to moja kumpela polozna mówi..wez ja sobie..i wlozylam rece miedzy nogi i podnioslam mala i polozylam sobie na cycusie, a mala tak na mnie spogladala, ze zaczelismy sie smiac z mezem..on zaczal plakac, a ja go pocieszalam jedna reka , a druga trzymalam niunie
Sam poród odkad pojawila sie glówka w kanale trwal 2 minuty..., a ja od razu wypalilam, ze mozemy juz myslec o nastepnym jak mi obiecujea, ze bedzie taki lekki poród .-)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2010-05-31 o 11:29
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:22   #1107
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
..... prawie, prawie.... jak doszlo co do czego to moja kumpela polozna mówi..wez ja sobie..i wlozylam rece miedzy nogi i podnioslam mala i polozylam sobie na cycusie, a mala tak na mnie spogladala, ze zaczelismy sie smiac z mezem..on zaczal plakac, a ja go pocieszalam jedna reka , a druga trzymalam niunie
Sam poród odkad pojawila sie glóka w kanale trwal 2 minuty...
Oooo jak fajnie
I to są właśnie plusy wykonywanego zawodu
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:23   #1108
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Dzieki Miira za doniesienie !!! i ogromne podziekowania za wszystkim za mile slowa i gratulacje!!!!


....w koncu po weekendowych wizytach rodziny i zanjomych mam czas na kompa...

Wrócilysmy do domu w sobote o 18 juz wew troje...Amelia urodzila sie szybciutko, pierwszy skurcz o 7.15, i tak do 8.30 co 10-8 min...tatus waucie prosi mnie abym mu pozwolila wystawic biala chusteczke i wlaczyc klakson jak w amerykanskich filmach... a ja do niego..chyba oszalaels...gdyby to zrobil to bym sie pod siedzenie schowala....
...pojechalismy na monitoryzacje i juz byly co 5 min., po monitorach od razu na oddzial(dzieki mojej znajomej poloznej) i od razu do pokoju porodowgo...tam bylismy po 12, i reszta potoczyla sie tak szybciutko i fajnie...glukoza na obudzenie malej, skurcze regularne...rozwarcie 2 cm..., oxytocyna, analgesia epidural i cos tam jeszcze tuz przed porodem, trzy pchniecia i juz byla Amelia na swiecie, nie mialam zadnego naciecia(espistomii).... obydwie czujemy sie swietnie, Amelia....27.05.2010, 3150g, 51 cm, Apgar 10....urodzila sie z otwartymi oczkami, brakowalo tylko aby puscila oczko do tatusia, który widzial caly poród i z kazdej strony

A oto przedstawiam wam moja córeczke Amelie
Poród express

I Amelka piękna
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:23   #1109
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
..... prawie, prawie.... jak doszlo co do czego to moja kumpela polozna mówi..wez ja sobie..i wlozylam rece miedzy nogi i podnioslam mala i polozylam sobie na cycusie, a mala tak na mnie spogladala, ze zaczelismy sie smiac z mezem..on zaczal plakac, a ja go pocieszalam jedna reka , a druga trzymalam niunie
Sam poród odkad pojawila sie glóka w kanale trwal 2 minuty..., a ja od razu wypalilam, ze mozemy juz myslec o nastepnym jak mi obiecujea, ze bedzie taki lekki poród .-)
nooo mamuśkaaaa to teraz życz nam takiego sprawnego porodu..
i zmień opis
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:24   #1110
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

marhalczar gratulacje - a niunia jest śliczna
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.