W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 14:07   #1081
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ok, dziś wieczorem założę wątek o zero waste i dzieciowy i powysylam zaproszenia. Choć wydaje mi się ze zero waste można spokojnie rozwijać tutaj, bo jest uniwersalny, a dzieciowym nie chce zameczac tu bo jednak większość nie dzieciowa jest a wiadomo że dzieciowe maja tendencje do pochlaniania wszystkiego innego
Też mi się tak wydaje Zwłaszcza, że minimalizm łączy wiele tematów, niektóre się wyczerpują, więc zero waste spokojnie można podpiąć
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:28   #1082
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

To może zostawię zero waste tak jak jest i po prostu jak będzie temat to dziewczyny cisnijcie go a założę eko mamę

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Ech ten argument jest nieśmiertelny, OK śmieci trafiają do jednej śmieciarki, ale też nie są w 100% idealnie posegregowane. Potem jadą na sortownię i tam pracownicy ręcznie je sortują. Choćby ze względu na osoby pracujące w sortowni segregujmy śmieci jak najlepiej Bądźmy OPTYMISTAMI
Ineska, zapomniałam napisać to pisze teraz.
Uwielbiam ten komentarz
Jest w tym sporo racji, dzięki za napisanie, dodalas mi otuchy, że jest sens w segregacji nawet kiedy ma się na osiedlu kubly mieszane

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-30 o 14:22
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:40   #1083
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

To skoro dorzucamy tu o eko to proszę: http://www.akademiaodpadowa.pl/22,a,...ia-naukowa.htm
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:44   #1084
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Artykuł o spodnicach trochę od czapy, niektóre wnioski i obserwacje mocno z kosmosu... Ale te zdjęcia potem są piękne niektóre z tych sukienek są naprawdę cudowne
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:44   #1085
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Super jak się uzbiera więcej wrzucę do 2 posta (bo mój ;p) to będzie więcej informacji w jednym miejscu
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:46   #1086
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ten artykuł o roku bez spodni przyprawił mnie o salwy śmiechu, dziękuję strasznie infantylny, tendencyjny, naciągany i w sumie seksistowski nieco

co do ignorowania również polecam, choć nieraz ciśnie mi się na klawiaturę by napisać "nikt Cię tu nie lubi, idź być taką niefajną gdzieś indziej"
I jeszcze nie po polsku napisany. Wygląda jak z Google translate.

Kash no nie mamy szczęścia, ta użytkowniczka nas prześladuje na każdym wątku... Ale idź być wkurzająca gdzie indziej jest piękne

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:03   #1087
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Wiecie, ja rozumiem że można kochać sukienki, że one powodują zmianę nastroju i myślenia jak się je lubi. Ale nie umiem zrozumieć jak kobieta może "pod przykryciem" sukienki przemycac jak już ktoś tu zauważył seksizm i manipulacje.
Jakby autorka dała sobie pozwolenie na manipulacje i ubrała to w ladne słówka pisząc że sukienka daje jej takie prawa.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 15:13   #1088
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Ech ten argument jest nieśmiertelny, OK śmieci trafiają do jednej śmieciarki, ale też nie są w 100% idealnie posegregowane. Potem jadą na sortownię i tam pracownicy ręcznie je sortują. Choćby ze względu na osoby pracujące w sortowni segregujmy śmieci jak najlepiej Bądźmy OPTYMISTAMI
Zawsze sortowałam i będę sortować, to co dzieje się ze śmieciami po segregacji to pewnie w dużej mierze kwestia finansowa, bo nie wszystkie taśmy w sortowniach są przystosowane na segregowane odpady a modernizacja pewnie byłaby kosztowna. Trzeba zwrócić też uwagę czy mieszka się w domu czy w bloku. Przy blokach stoją kontenery, do których wrzuca się odpady luzem. Z kolei mieszkańcy domów dostają specjalnie oznaczone worki i to na pewno jest duże ułatwienie dla osób sortujących śmieci.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:17   #1089
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ok, dziś wieczorem założę wątek o zero waste i dzieciowy i powysylam zaproszenia. Choć wydaje mi się ze zero waste można spokojnie rozwijać tutaj, bo jest uniwersalny, a dzieciowym nie chce zameczac tu bo jednak większość nie dzieciowa jest a wiadomo że dzieciowe maja tendencje do pochlaniania wszystkiego innego
Zrób wątek No Waste, to dobry pomysł jest bo nie dla każdego ten temat związany jest z minimalizmem. Może wpadnie więcej dziewczyn z wiazażu .

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Ech ten argument jest nieśmiertelny, OK śmieci trafiają do jednej śmieciarki, ale też nie są w 100% idealnie posegregowane. Potem jadą na sortownię i tam pracownicy ręcznie je sortują. Choćby ze względu na osoby pracujące w sortowni segregujmy śmieci jak najlepiej Bądźmy OPTYMISTAMI
Dobry argument

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
^^ brawo
Ja niestety jestem śmieciarz worków strunowych.
Raz na 2 miesiące robię zmówienie rzeczy typu jaglana, zielona herbata, daktyle itp i to wszystko przychodzi w tych worach no ale przynajmniej w marketach mam swoje materiałowe siaty
A nie możesz zamawiać tam gdzie przychodzi w papierowych opakowaniach? może to jest jakieś rozwiązanie?
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:24   #1090
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Artykuł o kremach i składnikach które działają http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1367...azeta_Wyborcza

Niestety nie mam już prenumeraty więc nie mogę doczytać całego, ale początek wygląda nieźle
"Dr Ewa Chlebus: Coś, co działa, wcale nie musi być substancją o spektakularnej nazwie pochodzącą z jakiegoś egzotycznego zwierzęcia czy rośliny. I zazwyczaj wcale nią nie jest. Akurat temat prawdziwego działania substancji, które odmładzają, jest jedną z moich pasji. Lubię i chcę wiedzieć, co naprawdę działa, a co jest tylko marketingiem.☠"
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:46   #1091
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cześć, podczytuje od jakiegoś czasu i nadszedł ten dzień w którym się przyłączam

Nie będę ukrywać ze długo podchodzilam do tematu dość sceptycznie, bo minimalizm kojarzył mi się z hardcorem typu po dwa ciuchy każdego rodzaju, spanie na podłodze itd. jak obejrzałam kilka minimalistycznych filmów na Youtube odkryłam ze nie o to w tym chodzi i wbrew pozorom temat jest mi dość bliski więc postanowiłam ze co trochę zglebie.

Co do będącego na tapecie tematu śmieci: ja co prawda używam worków ale ograniczam ich ilość. Kubeł z workiem mam na odpady takie nie do posortowania; za to to co można sortowac np. butelki, makulature wrzucam do koszyka lub torby na zakupy i wyrzucam po drodze jak idę do sklepu.

Na moim poprzednim osiedlu były pojemniki do sortowania ale później i tak trafialo to do jednej smieciarki. Z drugiej strony nawet osobno i tak by musiało trafić do sortowni, te zasady sortowania nie są takie jasne jak mogłoby się wydawac i jednak ktoś musi ostatecznie to po mieszkańcach zweryfikowac. Jak mi kiedyś przyszły na maila wytyczne mojej firmy odnośnie sortowania to wyszło ze wiele rzeczy po prostu musi trafić do odpadów zmieszanych a kublów i tak w biurze było sporo

Nie wiem też czym zastąpić woreczki sniadaniowe, kanapki noszę w pojemniku ale bez woreczka się rozpadaja za to jednego woreczka używam kilka razy, czasem używam jednorazowek w które pakuje owoce w marketach (może czas się przemoc i kupować luzem). Niby jest jeszcze papier sniadaniowy ale to już większe szanse ze to na jedno użycie. I tak źle i tak niedobrze
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 15:46   #1092
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Zrób wątek No Waste, to dobry pomysł jest bo nie dla każdego ten temat związany jest z minimalizmem. Może wpadnie więcej dziewczyn z wiazażu .[COLOR="Silver"]
Jeżeli nie osobny wątek to może zróbmy takie zestawienie pomysłów na no waste life. Fajnie byłoby to zebrać razem i np dopiąć do pierwszego posta
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:48   #1093
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Tekstu o sukienkach wolę nie komentować, ale znam osobę która tak myśli i dodatkowo nie nosi spodni prywatnie z podobnych powodów a dodatkowo bo... bog tak chciał. Nie wiem tylko co bog na to ze do pracy chodzi w spodniach
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:49   #1094
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Cześć, podczytuje od
Nie wiem też czym zastąpić woreczki sniadaniowe, kanapki noszę w pojemniku ale bez woreczka się rozpadaja za to jednego woreczka używam kilka razy, czasem używam jednorazowek w które pakuje owoce w marketach (może czas się przemoc i kupować luzem). Niby jest jeszcze papier sniadaniowy ale to już większe szanse ze to na jedno użycie. I tak źle i tak niedobrze
Też niestety używam woreczków śniadaniowych i nie widzę dla nich alternatywy
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:59   #1095
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja bardzo rzadko (raz na pół roku może) jem kanapki. Także alternatywa to posiłki w szklanych pojemniczkach
A na poważnie to ja też mroże Tzta chleb w woreczkach strunowych, które używam wielokrotnie. Ale to jednak folia.
Dla mnie największym wyzwaniem jest właśnie mrożenie, zwłaszcza mięsa. Jeszcze nie znalazłam sposobu niestety. Jak macie jakiś to chętnie wypróbuje

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-30 o 17:00
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:17   #1096
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Do pakowania kanapek polecam wielorazowe hmm jak to sie fachowo nazywa?maty? Koperty śniadaniowe? One sa robione albo z ceraty albo z impregnowanego bawełny.

Nie używam ich bo nie jem kanapek ale moja kumpela uszyła takie dzieciakom i to sie sprawdza. Wygooglajcie sobie na pewno sa tez do kupienia w necie.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:28   #1097
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 801
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
A nie możesz zamawiać tam gdzie przychodzi w papierowych opakowaniach? może to jest jakieś rozwiązanie?
Oni mają to już popakowane w takie kilka kg opakowania więc nie chcę im tam nawet robić problemu. Czasem też nawet taki strunowy w transporcie potrafi się przedziurawić a co dopiero papierowy^^ Biorę po 5kg kaszy i gdyby to miało iść w papierowych i się rozerwać to wiesz
Póki są ok to używane je do pakowania jedzenia podczas wyjazdów, w tym też psiego.
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:56   #1098
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

fav, ja jeszcze nie wyczerpalam limitu i widze calosc artykulu, czy moge jakos pomoc?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:59   #1099
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58144866]fav, ja jeszcze nie wyczerpalam limitu i widze calosc artykulu, czy moge jakos pomoc? [/QUOTE]

Pdf? Jeśli mozesz drukować do pdfa dziękuję za pytanie
Jak ci się uda to podeślę na pw adres maila
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 17:03   #1100
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
Oni mają to już popakowane w takie kilka kg opakowania więc nie chcę im tam nawet robić problemu. Czasem też nawet taki strunowy w transporcie potrafi się przedziurawić a co dopiero papierowy^^ Biorę po 5kg kaszy i gdyby to miało iść w papierowych i się rozerwać to wiesz
Póki są ok to używane je do pakowania jedzenia podczas wyjazdów, w tym też psiego.
Ja teraz zamawiam w papierowych opakowaniach, moja siostra od kilku lat tez i nigdy nic sie w transporcie nigdy nie przedziurawiło. Jak zamawiam 6kg kaszy to mam elegancko w 3dwukilowe worki popakowane i te opakowania mogą iść prosto na makulaturę lub do innego wykorzystania.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:07   #1101
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Zapisalam Czekam na adres
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:20   #1102
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 801
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Ja teraz zamawiam w papierowych opakowaniach, moja siostra od kilku lat tez i nigdy nic sie w transporcie nigdy nie przedziurawiło. Jak zamawiam 6kg kaszy to mam elegancko w 3dwukilowe worki popakowane i te opakowania mogą iść prosto na makulaturę lub do innego wykorzystania.
O to fajnie, a możesz podać skąd zamawiasz?
U tego sprzedawcy nie będę kombinować ale jakbym znalazła jakiegoś innego to chętnie skorzystam
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:21   #1103
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie zmiany moje drogie - po ponad 2 latach niszczenia włosów platynowym blondem wróciłam do brązu i skróciłam włosy. Wygląda super! Lubię zmiany na wiosnę

Czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy napisać, bo moja praca pochłania mnie na maksa, ale tak pozytywnie. O takie życie walczyłam więc teraz trzymam się go mocno

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:25   #1104
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie zmiany moje drogie - po ponad 2 latach niszczenia włosów platynowym blondem wróciłam do brązu i skróciłam włosy. Wygląda super! Lubię zmiany na wiosnę

Czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy napisać, bo moja praca pochłania mnie na maksa, ale tak pozytywnie. O takie życie walczyłam więc teraz trzymam się go mocno

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Super to słyszeć, ja mam obecnie kryzys pracowy (4 lata w jednej firmie), ach jakbym chciała napisać to co Ty Dziś wzięłam wolny dzień i odgruzowuję mieszkanie, słucham wykładów motywacyjnych i nakręcam się na ZMIANY.

Co do włosów to fajnie jest wrócić do naturalek, jednak spore ułatwienie choć na dłuższą metę ten sam kolor może się nudzić...
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:39   #1105
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dla mnie największym wyzwaniem jest właśnie mrożenie, zwłaszcza mięsa. Jeszcze nie znalazłam sposobu niestety. Jak macie jakiś to chętnie wypróbuje
A próbowałaś w sloikach lub pojemnikach szklanych? Nie sprawdza się? Pamiętam, że widziałam ten sposób u jakiejś yt-berki.




[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58145356]Zapisalam Czekam na adres [/QUOTE]


ja też podeślę zaraz mój




Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie zmiany moje drogie - po ponad 2 latach niszczenia włosów platynowym blondem wróciłam do brązu i skróciłam włosy. Wygląda super! Lubię zmiany na wiosnę

Czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy napisać, bo moja praca pochłania mnie na maksa, ale tak pozytywnie. O takie życie walczyłam więc teraz trzymam się go mocno

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

mnoe dzisiaj też przez myśl przeszło, żeby zejść z blondu. Jakiś miesiąc temu skrocilam włosy, teraz myślę o innym kolorze.




Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Super to słyszeć, ja mam obecnie kryzys pracowy (4 lata w jednej firmie), ach jakbym chciała napisać to co Ty Dziś wzięłam wolny dzień i odgruzowuję mieszkanie, słucham wykładów motywacyjnych i nakręcam się na ZMIANY.

Co do włosów to fajnie jest wrócić do naturalek, jednak spore ułatwienie choć na dłuższą metę ten sam kolor może się nudzić...
Jakich wykładów?
Też potrzebuję czegoś takiego posłuchać
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:48   #1106
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58144866]fav, ja jeszcze nie wyczerpalam limitu i widze calosc artykulu, czy moge jakos pomoc? [/QUOTE]

ja nie mam prenumeraty a tez wszystko widze



Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Artykuł o kremach i składnikach które działają http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1367...azeta_Wyborcza

Niestety nie mam już prenumeraty więc nie mogę doczytać całego, ale początek wygląda nieźle
"Dr Ewa Chlebus: Coś, co działa, wcale nie musi być substancją o spektakularnej nazwie pochodzącą z jakiegoś egzotycznego zwierzęcia czy rośliny. I zazwyczaj wcale nią nie jest. Akurat temat prawdziwego działania substancji, które odmładzają, jest jedną z moich pasji. Lubię i chcę wiedzieć, co naprawdę działa, a co jest tylko marketingiem.☠"
Nic nowego w tym artykule nie ma, co juz na wizazu pare lat temu bylo walkowane .

filtry, kwasy, antyoksydanty i retinoidy to sa udowodnione skladniki anti age
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:57   #1107
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Ech ten argument jest nieśmiertelny, OK śmieci trafiają do jednej śmieciarki, ale też nie są w 100% idealnie posegregowane. Potem jadą na sortownię i tam pracownicy ręcznie je sortują. Choćby ze względu na osoby pracujące w sortowni segregujmy śmieci jak najlepiej Bądźmy OPTYMISTAMI
pieknie powiedziane

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie zmiany moje drogie - po ponad 2 latach niszczenia włosów platynowym blondem wróciłam do brązu i skróciłam włosy. Wygląda super! Lubię zmiany na wiosnę
Poka poka!


Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość

Jakich wykładów?
Też potrzebuję czegoś takiego posłuchać
Pytanie nie do mmie mnie ale pozwole sobie polecić wykłady Jacka Walkiewicza chociazby ten

https://youtu.be/ktjMz7c3ke4

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-03-30 o 17:59
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:48   #1108
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
pieknie powiedziane


Pytanie nie do mmie mnie ale pozwole sobie polecić wykłady Jacka Walkiewicza chociazby ten

https://youtu.be/ktjMz7c3ke4
Dokładnie na to dziś trafiłam , wrzuciłam na youtube "wykłady motywacyjne" i słuchałam jak leci, przede wszystkim z konferencji TEDx
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:20   #1109
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
O to fajnie, a możesz podać skąd zamawiasz?
U tego sprzedawcy nie będę kombinować ale jakbym znalazła jakiegoś innego to chętnie skorzystam
Pliczko.pl
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:39   #1110
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Też niestety używam woreczków śniadaniowych i nie widzę dla nich alternatywy
Papier sniadaniowy albo torebki papierowe. Sa w sklepach

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie zmiany moje drogie - po ponad 2 latach niszczenia włosów platynowym blondem wróciłam do brązu i skróciłam włosy. Wygląda super! Lubię zmiany na wiosnę

Czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy napisać, bo moja praca pochłania mnie na maksa, ale tak pozytywnie. O takie życie walczyłam więc teraz trzymam się go mocno

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
A ja wlasnie mysle o farbowaniu Zauwazylam pierwsze siwe wlosy

Tak trzymaj

No co wy jakie skladniki aktywne? Kremy nie dzialaja i nie ma sensu ich uzywac
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.