Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 22:17   #1081
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Okradli mnie we Francji jak byłam na plaży- ze wszystkiego dosłownie nie miałam nawet szczoteczki do zębów a policja olała nas totalnie nawet nie raczyli przyjechać, a jak pojechaliśmy na posterunek to przez domofon z nami rozmawiali żebyśmy przyszli w poniedziałek jak będzie ktoś kto mówi po angielsku, a był piątek Francja niby piękny i miły kraj a prawda jest taka, że kradną rozwalają samochody i uważają że wszyscy powinni mówić po francusku Żabojady
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:19   #1082
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Moja buźka jest coraz bardziej czerwona i zaczynam odczuwać pieczenie,ciekawa jestem jak jutro będe wyglądać .
Trochę jestem przestraszona bo wystąpiła opuchlizna pod oczami

Masima-Ty nasza mądralińsko wiesz jak ratować uda na których pojawiły się spore pajączki??? dzisiaj zauważyłam że jest ich coraz więcej i jestem załamana
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:23   #1083
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mikaam opuchlizna też jest wpisana w cosmelan - to standard- czyli wszystko przebiego prawidłow co do pajączków to wszystkie kremy z kasztanem itp bzdura nie pomagają jedynie laser jest skuteczny a zabieg na zamknięcie nie jest az taki drogi.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:34   #1084
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość

Masima-Ty nasza mądralińsko wiesz jak ratować uda na których pojawiły się spore pajączki??? dzisiaj zauważyłam że jest ich coraz więcej i jestem załamana

Tak proszę pani, wątek o rozszerzonych naczynkachna nogach:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ktrokoagulacja
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:37   #1085
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Mikaam opuchlizna też jest wpisana w cosmelan - to standard- czyli wszystko przebiego prawidłow co do pajączków to wszystkie kremy z kasztanem itp bzdura nie pomagają jedynie laser jest skuteczny a zabieg na zamknięcie nie jest az taki drogi.
Wiem że laser jest najskuteczniejszy i pewnie mnie to nie ominie,ale co tu robić żeby ich nie przybywało?
Jaki może być koszt zamykania naczynek na udach?
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:38   #1086
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tak proszę pani, wątek o rozszerzonych naczynkachna nogach:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ktrokoagulacja
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:44   #1087
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mikaam u mnie się to też zaczyna, musze się tym poważnie zainteresować. Z podstaw to zażywanie rutyny (wit. C), ale nie wiem czy nie odbija się to znowu negatywnie na nerkach. To znaczy jak ktoś ma kłopotyz nimi, jakieś kamienie to nie moze wit. C brać.
Koszt jednorazowy zamknięcia naczynek przynajmniej na twarzy (nie wiem jak uda, w końcu to większa powierzchnia) wynosi 150 zł. Ale to tylko raz, niejednokrotnie trzeba zabieg powtórzyć więc koszty rosną. Jesli chodzi o uda to pewnie laser od elektrokoagulacji lepszy. Ta druga tylko wskazana na twarz po cosmelanie.

Jak na razie przebarwienia spędzały mi sen z powiek tylko, cellulit, naczynka itp. to był margines. Być może jak się pozbęde tego wezmę się za resztę.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 06:39   #1088
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry kochane
Mnie sie wczoraj komp.zawiesil ,pewnie z wrazenia,ze domciu wrocil

Masima pine bark biore na "oko" ,zeby RZECZYWISCIE dzialal to trzeba zwiekszyc dawke do 120 mg.To przeczytalam na okupanckich stronach.(a teraz znalezc nie moge).Nie wiem jak to dokladnie odmierzyc ! To biore szczypte 3x dziennie.I troche watpliwosci mam,czy aby dobrze robie
Poszukam jeszcze raz tego artykulu
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 06:55   #1089
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

NACZYNKA,UWAGA-PINE BARK ,czyli pycnogenol
WSKAZANIA:





Utrzymanie prawidłowej kondycji skóry: sucha, pozbawiona elastyczności skóra, z popękanymi naczynkami, skłonności do cellulitu, obrzęków, uczucia ciężkich, zmęczonych nóg. Chroni skórę przed efektami starzenia, powoduje wzrost tolerancji wysiłku, reguluje poziom cholesterolu w organiźmie.
ja to dzisiaj jak Masimcia,dalej

Badania prowadzone przez Horphag Research wykazały, iż PycnogenolŽ ściśle wiąże się z kolagenem i elastyną, białkami odpowiedzialnymi za stan i zdrowie naszej skóry. Chroni je i osłania przed rozpadem wywołanym przez enzymy i wolne rodniki. W ten oto sposób spowalnia procesy starzenia, szczególnie pod wpływem słońca. Skóra staje się bardziej elastyczna i wytrzymała oraz nabiera naturalnego blasku. Zapobiega przez to powstawaniu zmarszczek.
PycnogenolŽ ma także inne pozytywne działania, które zostały udowodnione dzięki badaniom. Jednym z nich jest wzmożenie krążenia krwi w naczyniach, co zwiększa dostarczanie potrzebnych substancji i tlenu do komórek. Skóra przez to staje
się lepiej odżywiona i jędrniejsza. PycnogenolŽ nadaje jej piękny , naturalny wygląd.
Bardzo ważnym zastosowaniem, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest wpływ Pycnogenolu na alergie - problem XXI wieku. Preparat zmniejsza stężenie mediatorów zapalnych we krwi, przyczyniając się w ten sposób do zahamowania tego procesu, co zmniejsza widoczne na skórze zmiany.
Istotnym zastosowaniem jest także wpływ Pycnogenolu na kondycję fizyczną. Badania wykazały, iż podczas jego stosowania, o ponad 20% zwiększa się możliwość wysiłku.
Jak widać działanie Pycnogenolu obejmuje cały organizm, a co za tym idzie procesy w nim zachodzące.
I TAK W OGOLE TO PYCNOGENOL,TANCZY;SPIEWA I GOTUJE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:06   #1090
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry Kochane

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonka no co ty ? To nawet zdjecie czółka mojego cie nie przekonuje ? Jest o co powalczyć.
Alergiczką nie jestem, ale moja skóra dosc wrazliwa na takie rózne wynalazki.
Boski jest widok czoła bez plam Najbardziej obawiam się tego, że w którymś momencie zadzwonią z pracy żebym na chwilkę przyszła i coś tam zrobiła. Chyba ta myśl mnie przerasta. I jak ja będę dziecko z przedszkola odbierała. Ale jak to mówi nasza Kamilia, moja siostra poza tym, "poszły konie po betonie" A żona Kamili to dla mnie kto? Szwagierka, siostrowa

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczacza a znasz proporcje ile tego cukru a póżniej ile spritu (to taki spirytus nie wódka?)
Madziusia gdzie jesteś jak ja chcę twoją nalewkę zrobić
No przecież Madziusia wyraźnie napisała "trochę" , tylko nie wiem, czy aby jednego składnika nie zapomniała, "trochę wody" się nie daje

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivonako,Ty Sobie nie zartuj i dolacz do cosmelanek.A jak sie boisz ,to moze zrob test za uchem,albo gdzie i trzymaj 10 godzin.
Buczuś, Ty gadzie, chcesz żebym ogłuchła? Nie nie ja będę miała taką super wersję cosmelanu, co to nic nie zrobi a zrobi. I żadnych alergii.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Ivonako....
A wypiękniała,wypiękniała Dzisiaj zrzuciłam skórę z miejsc z najgorszymi plamami tfuuuuuuuuuu i moim oczom ukazał się widok miły moim oczom i sercu Miną 10 dzień kuracji i wreszcie mogę powiedzieć,że upodabniam się do siebie Płatki do peelingu dzieki Masimie świetnie się sprawuja.Używam dużo wazeliny a skóra chłonie ją jak gabka.Masima wielkie dzięki !!!
Ivonako nie bój ryby śmiało,bierz się za dzieło .Ja też się bałam,ale jak się powiedziało a (zamówienie zestawu ) to trzeba powiedzieć b ( robiąc zabieg) U mnie nie było tak źle i tego się trzymaj i burak jakby mniejszy ....może pastewny ?
Moja Trawka czyli nie było tak żle w Twoim przypadku. Megi może wstaw jakieś zdjęcie antydepresyjne
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczuś dzięki
Tak już mam. Co poradzę że lubię się wymądrzać
Kochana z Ciebie mądrala. Dziękuję że jesteś.

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
rób tak dalej , jesteś naszym skarbem i skarbnicą
Obejrzałam zdjęcia ... jestem pod wrażeniem ... i się przestraszyłam, sugerowałam się wizerunkiem BOSKIEJ LADY W KAPELUSZU I OKULARACH
Czyli nie tylko ja się wystraszyłam Byłam bardzo ciekawa reakcji Dome
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:32   #1091
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonako szwagierko,zono,siostrowo -Dzien dobry
Bede zaraz maliny zalewac,puscily sok,ale sie madziusia zdziwi jak w sobote na domcia wielkopomnej chwili sie z nia tym trunkiem upije
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 07:38   #1092
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi aniloku ,jak tam buzia?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:55   #1093
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megi aniloku ,jak tam buzia?


Buczuś coraz lepiej Przechodzę na stosowanie cos 2 dwa razy dziennie.Już sie cieszę na wyjście z domu .Na razie mąż mnie kryje i mówi zainteresowanym,że wielka słabość mnie dopadła

Ivonako pomyslę o tych zdjęciach
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:03   #1094
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś coraz lepiej Przechodzę na stosowanie cos 2 dwa razy dziennie.Już sie cieszę na wyjście z domu .Na razie mąż mnie kryje i mówi zainteresowanym,że wielka słabość mnie dopadła

Ivonako pomyslę o tych zdjęciach
kochanie,a na jaki filtr sie zdecydowalas? Masz jakis ulubiony?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:12   #1095
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

to jeszcze raz ja
Pytam o filtry,bo niektore pieka diabelsko jak sie na cosmelanska twarz naklada
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:28   #1096
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
NACZYNKA,UWAGA-PINE BARK ,czyli pycnogenol
WSKAZANIA:





Utrzymanie prawidłowej kondycji skóry: sucha, pozbawiona elastyczności skóra, z popękanymi naczynkami, skłonności do cellulitu, obrzęków, uczucia ciężkich, zmęczonych nóg. Chroni skórę przed efektami starzenia, powoduje wzrost tolerancji wysiłku, reguluje poziom cholesterolu w organiźmie.
ja to dzisiaj jak Masimcia,dalej

Badania prowadzone przez Horphag Research wykazały, iż PycnogenolŽ ściśle wiąże się z kolagenem i elastyną, białkami odpowiedzialnymi za stan i zdrowie naszej skóry. Chroni je i osłania przed rozpadem wywołanym przez enzymy i wolne rodniki. W ten oto sposób spowalnia procesy starzenia, szczególnie pod wpływem słońca. Skóra staje się bardziej elastyczna i wytrzymała oraz nabiera naturalnego blasku. Zapobiega przez to powstawaniu zmarszczek.
PycnogenolŽ ma także inne pozytywne działania, które zostały udowodnione dzięki badaniom. Jednym z nich jest wzmożenie krążenia krwi w naczyniach, co zwiększa dostarczanie potrzebnych substancji i tlenu do komórek. Skóra przez to staje
się lepiej odżywiona i jędrniejsza. PycnogenolŽ nadaje jej piękny , naturalny wygląd.
Bardzo ważnym zastosowaniem, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest wpływ Pycnogenolu na alergie - problem XXI wieku. Preparat zmniejsza stężenie mediatorów zapalnych we krwi, przyczyniając się w ten sposób do zahamowania tego procesu, co zmniejsza widoczne na skórze zmiany.
Istotnym zastosowaniem jest także wpływ Pycnogenolu na kondycję fizyczną. Badania wykazały, iż podczas jego stosowania, o ponad 20% zwiększa się możliwość wysiłku.
Jak widać działanie Pycnogenolu obejmuje cały organizm, a co za tym idzie procesy w nim zachodzące.
I TAK W OGOLE TO PYCNOGENOL,TANCZY;SPIEWA I GOTUJE
Dień dobry Cosmolalki!
Buczacza-gdzie ja to cudo kupię?
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:31   #1097
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

mikaam najtaniej na mazidlach,w aptekach tez maja.W mazidlach jest w proszku, w aptekach w tabletkach.Polecam te pierwsze,bo tam nie ma wypelniaczy-czyste pine bark
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:36   #1098
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tu kupisz
http://mazidla.com/index.php?option=...=267&Itemid=10
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:48   #1099
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
znalazłam Dziękuję
martwi mnie to że nie będe w stanie tego przęłknąć ,i jak to dawkować? piszesz że szczypte 3x dziennie?


Dzisiaj jak wstałam to się przestraszyłam swojego odbicia .Wyglądam okropnie!
to że jestem czerwona to nic,opuchlizna jest wielka, te zmarszczki i wory pod oczami!
Mój ukochany dzisiaj wraca po tygodniu nieobecności,biedny się przestraszy jak mnie zobaczy i ucieknie

Edytowane przez mikaam
Czas edycji: 2008-09-03 o 08:50 Powód: dopisanie treści
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 08:54   #1100
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
znalazłam Dziękuje
martwi mnie to że nie będe w stanie tego przęknąć ,i jak to dawkować? piszesz że szczypte 3x dziennie?


Dzisiaj jak wstałam to się przestraszyłam swojego odbicia .Wyglądam okropnie!
to że jestem czerwona to nic,opuchlizna jest wielka, te zmarszczki i wory pod oczami!
Mój ukochany dzisiaj wraca po tygodniu nieobecności,biedny się przestraszy jak mnie zobaczy i ucieknie
, facet sie zalamie i wiecej Cie samej w domu nie zostawi,cobys glupot nie robila
Powiedz mu,ze nie moglas spac bez niego i ryczalac w dzien i noc,albo ze sie dla niego z tym cosmelanem poswiecasz.Zlituje sie i moze jeszcze kwiatki kupi,bo bedzie mial wyrzuty sumienia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:58   #1101
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wy zawsze jak w ukropie nadajecie
Buczacza u mnie też malinki pościły sok i się zastanawiam jak dodam sprita dzisiaj to czy wszystko może stać 2 tygodnie i czekać na mnie z powrotem
Mikaam to ukochanego nie przyzwyczaiłaś do cosmelanu nie opowiadałaś mu przez miesiąc jaka pikna będziesz przez następny miesiąc No to facet będzie w szoku ale jak kocha to nie zauważy takich szczegółów Pine bark używam tylko w mazidłach - tosz to ochydny ma smak Buczacza jak coś takiego przełykasz
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:03   #1102
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cassaciu lej spiritem i odstaw do lodowki moze.Nic sie malinowce nie stanie,chyba?
pine bark to ja z woda mieszam.Lapie oddech i szybko polykam.Nieee jest taaaaki straszny
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:05   #1103
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
, facet sie zalamie i wiecej Cie samej w domu nie zostawi,cobys glupot nie robila
Powiedz mu,ze nie moglas spac bez niego i ryczalac w dzien i noc,albo ze sie dla niego z tym cosmelanem poswiecasz.Zlituje sie i moze jeszcze kwiatki kupi,bo bedzie mial wyrzuty sumienia
Buczuś dobra rada,to z tym płaczem i tesknotą mi się podoba
Gdybym była sama to jeszcze nic - ale że dziecko strasze
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:10   #1104
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Buczuś dobra rada,to z tym płaczem i tesknotą mi się podoba
Gdybym była sama to jeszcze nic - ale że dziecko strasze
To moze jeszcze jakas erotyczna bielizne ubierz co by chlop za duzo na twarz nie patrzyl.Rozumiesz??? Odwrocenie uwagi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:13   #1105
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Pine bark używam tylko w mazidłach - tosz to ochydny ma smak Buczacza jak coś takiego przełykasz
Buczuś dzięki za info. Jak długo to bierzesz i czy widzisz jakieś efekty wogóle ?
Casi to prawda ohydny ma smak. Wczoraj spróbowałam po raz pierwszy, przykleiło się do podniebienia i niczym nie dało się przepłukać. Zastanawiam sie nad zmieszaniem tego z wodą.

A tak wogóle to ukręciłam sobie puder własnoręcznie i chyba mam na niego uczulenie. Pierwsze pól godziny po zastosowaniu (na próbę oczywiście żeby zobaczyć jak to będzie wygladać potem) kichałam i smarkałam. To jak to tak ma wyglądać to zanim z domu wyjde to połowa filtrów już bedzie w chusteczkę wytarta.

Po głębszym namyślę to w tej waszej malinówce to chyba troche wody brakuje jednak. Jak to tak sam sok i spiryt ? To jak to się będzie piło ? Ile to procent będzie miało mieć ? Mam tutaj duże wątpliwosci.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:16   #1106
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
To moze jeszcze jakas erotyczna bielizne ubierz co by chlop za duzo na twarz nie patrzyl.Rozumiesz??? Odwrocenie uwagi
Mam nadzieje że przyjedzie wieczorem to nie będe zapalać światła i bielizna będzie zbędna A rano biedny zawału dostanie...
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:21   #1107
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima,ciezko o efektach pisac,bo cosmelan uzywam! Moge jedynie powiedziec,ze kondycje mam,celulitis cos znika,ale nie wiem czy to pine bark,bo szczatka do wlosow nogi masuje.Acha!!!!!!!! Zdrowie mi dopisuje-odpukac!
A produkty wlasnej roboty,czy tez eksperymenty domowe to ja odradzam
Mnie sie nigdy nie udaly i jeszcze jakies pryszcze dostawalam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:23   #1108
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że przyjedzie wieczorem to nie będe zapalać światła i bielizna będzie zbędna A rano biedny zawału dostanie...
To moze korki powyciagaj i pochowaj. A zaluzje masz? Tez mozna by sznurki poobcinac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:27   #1109
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś przyłąnczam się do ciebie - puder ze sklepu, kremik czy mazidło mogę sama, ale szampon i te inne to sklepowe Ta malinówka będzie okropnie słodka a jakby co to powiem że to soczek letni na wieczorne upały (o ile będa)
Mikaam dzidziusia masz małego to go aż tak mocno nie wystraszysz, ja ci mówię założ welon
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:29   #1110
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny jak będę co rusz was podczytywać to nie skończę się pakować i nawet wieczorem nie wyjadę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.