Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 17:49   #1081
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ja o Szafronowym słyszłam tylko to, że jedzenie mają tam niedobre (kolega miał tam studniówkę)
a kiedy miał tą studniówkę? Ja właśnie też słyszałam od znajomej, że jedzenie niedobre, ale była tam kilka lat temu. Moja siostra miała tam studniówkę w styczniu, była zadowolona. Jest też możliwość, że na studniówkach poziom jest nieco niższy ze względu na niższe ceny, choć to też dziwne by było. Płacimy za talerzyk+alkohol 245zł za osobę, więc mam nadzieję, że oznacza to też dobre jedzenie.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:37   #1082
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Szukam sali rustykalnej,na ok 100 osob ,bardzo podoba mi sie http://www.rajcula.pl/ ale tam to tak do 70 osob,wiec dla nas troche mala.Druga to Oberza w Chudowie ale tez za mala.Znacie cos w tym stylu?
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:31   #1083
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
Podbijam!


Byłabym wdzięczna za informacje na temat Domu Przyjęć Paszkówka w Żorach. Sala jest piękna.
Byłam tam ostatnio na weselu. Wystrój to kwestia gustu, ale jest przytulnie i sporo miejsca do tanczenia. Jedzenie pyszne i ogromne ilości. Kelnerki w miarę sprawne. Fajny taras z meblami ratanowymi do siedzenia. Duuuuże obejście, plac zabaw dzieciaki miały co robić.
Wiem, że to detal, ale do obiadu była przepiękna zastawa!
Jeśli chciałbyś więcej informacji to na priv - postaram się coś wyciągnąć od Młodej Pary, u której na weselu tam się bawiłam.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

CLEOPADRA a może Wrazidlok? www.karczmawrazidlok.com.pl
ponoć drogo, ale rustykalnie i smacznie!
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-19 o 10:27
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 14:40   #1084
dziubinka
Przyczajenie
 
Avatar dziubinka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Rustykalny klimat znajdziesz w jednej z sal hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Jest to dość obszerny obiekt więc jak planuje się spore wesele z mnóstwem przyjezdnych gości, to sądzę, że miejscówka jest ok. Moj koleżanka miała wesele w bardzo klimatycznej sali z okrągłymi stołami, sala w tonacji biało, błękitnej, spora. Rewelacyjne jedzenie, naprawdę. Jestem smakoszem i bardzo krytycznie "smakuję" weselne potrawy. Jak na razie zachwyciło mnie menu dwóch hoteli, w których byłam na weselach - Narwil w Serocku no i Fajkier.
__________________
www.misspssbl.blogspot.com
...bo w życiu wszystko jest możliwe
dziubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:29   #1085
mari02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cześć,
czy któraś z was była na imprezie/ weselu w Szybie Bończyk w Mysłowicach?
mari02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 10:47   #1086
Agus_bebe
Raczkowanie
 
Avatar Agus_bebe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 154
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja chciałam jechać obejrzeć na żywo Szyb Bończyk, jednak nie mogłam się zgrać terminowo z Panem Managerem i sobie odpuściłam. Poza tym zrobił on na mnie niefajne wrażenie (przez telefon) Stwierdziłam, że jest dużo innych sal z którymi kontakt jest bezproblemowy i nie ma co się użerać.
Agus_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 17:03   #1087
mari02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Agus_bebe - szkoda, bo już myślałam, że wiesz coś więcej. Dziękuję za odp. Zapewne pan, z którym rozmawiałaś to właściciel, bo nie mają managera. Fakt, że trudno się dogadać co do terminu, ale jeśli chodzi o samo spotkanie dosyć ciekawe i wyczerpujące temat.
Ja byłam już parę razy z TŻ i jemu się ta sala bardzo podoba. Ja z kolei mam pewne wątpliwości... Może jednak znajdzie się ktoś, kto tam był Chodzi mi o kwestie, których nie dowiem się od właściciela, a od gościa.
mari02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 06:29   #1088
kwiatowa_
Raczkowanie
 
Avatar kwiatowa_
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 146
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dziewczyny szukam opini o Villi Marina w Dabrowie Gorniczej!

Szukam sali na 70-80 osob z okraglymi stolami w okolicach Katowic, Zabrza, Gliwic, Dabrowy Gorniczej, Chorzowa
kwiatowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 12:54   #1089
kasigen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez kwiatowa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam opini o Villi Marina w Dabrowie Gorniczej!

Szukam sali na 70-80 osob z okraglymi stolami w okolicach Katowic, Zabrza, Gliwic, Dabrowy Gorniczej, Chorzowa
Zobacz niedaleko Gliwic Hotel Laguna nad jeziorem w Niewieszy. Mają stoły okrągłe, bardzo dobre jedzenie i obsługę. Godne polecenia, organizacja, otoczenie dla mnie wszystko.
kasigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 15:01   #1090
lenka4891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Polecam Hotel Alpin w Szczyrku koło Bielska 2 lata temu miałam tam wesele, z tego co wiem to trzymają super poziom.
okrągłe stoły, świetna sala, kelnerzy najlepsi, jedzenie bomba!
i wcale nie tak drogo
lenka4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:10   #1091
ksmowiczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez kasigen Pokaż wiadomość
Zobacz niedaleko Gliwic Hotel Laguna nad jeziorem w Niewieszy. Mają stoły okrągłe, bardzo dobre jedzenie i obsługę. Godne polecenia, organizacja, otoczenie dla mnie wszystko.

Słyszałam dobre opinie o "Ostrowskich" w Siemianowicach Śląskich - koleżanka bardzo sobie chwaliła i wystrój i jedzenie i obsługę. Nie wiem jak stoją z cenami.

Czy ktoś może miał okazję być na weselu albo czymś w "Pod białym orłem" w Łaziskach? Bardzo mi zalezy na opinii czy spokojnie wejdzie 110 osób :/
ksmowiczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 22:21   #1092
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez ksmowiczka90 Pokaż wiadomość
Słyszałam dobre opinie o "Ostrowskich" w Siemianowicach Śląskich - koleżanka bardzo sobie chwaliła i wystrój i jedzenie i obsługę. Nie wiem jak stoją z cenami.

Czy ktoś może miał okazję być na weselu albo czymś w "Pod białym orłem" w Łaziskach? Bardzo mi zalezy na opinii czy spokojnie wejdzie 110 osób :/
O ostrowskich nic nie slyszalam i nigdy tam nie bylam.
Pod Bialym Orlem bylam kilka razy i za kazdym razem bylo okropnie.Jedzenia malo,niezbyt dobre i do tego zimne.Brakowalo napoi na stolach,kelnerki ruszaly sie jak muchy w smole.Na weselu to byl najlepszy numer ,do naszego stolu zabraklo miesa,tylko podali kluski i surowki,jak poprosilismy kelnerke o mieso to wziela z innego stolu i nam dala.Teraz podobno przejal rzady syn ,to moze sie poprawilo ale matka pewnie i tak sie wtraca ,ja bym nie ryzykowala robic tam wesele.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:59   #1093
ksmowiczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
O ostrowskich nic nie slyszalam i nigdy tam nie bylam.
Pod Bialym Orlem bylam kilka razy i za kazdym razem bylo okropnie.Jedzenia malo,niezbyt dobre i do tego zimne.Brakowalo napoi na stolach,kelnerki ruszaly sie jak muchy w smole.Na weselu to byl najlepszy numer ,do naszego stolu zabraklo miesa,tylko podali kluski i surowki,jak poprosilismy kelnerke o mieso to wziela z innego stolu i nam dala.Teraz podobno przejal rzady syn ,to moze sie poprawilo ale matka pewnie i tak sie wtraca ,ja bym nie ryzykowala robic tam wesele.

No niestety, my nie mamy wyjscia wesele już w lipcu- mam nadzieję, ze jak wybralismy menu rozszerzone to nie będzie aż tak źle, a szczegóły dogadywaliśmy właśnie z synem - jest teraz menedżerem restauracji... Bardziej się własnie martwiłam o ilość osób, bo sala wydawała się dość spora jak ją oglądaliśmy.
ksmowiczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:02   #1094
opeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dziewczyny. Może troche nie w temacie, jednak dotyczy sali weselne. Chodzi mi o Romeo i Julia. W przyszłym tygodniu wybieramy się z narzeczonym obejrzeć te sale. Szczerze powiem, że na stronie internetowej wyglądają one fantastycznie, w szczególności ta dolna - cała w bieli. Czy któraś z Was już tam była lub może słyszała jakieś opinie na ten temat? Bo ogólnie na internecie bardzo mało informacji jest o tych salach.
opeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:56   #1095
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Restauracja ,dom przyjęc -Rybnik,Wodzisław i okolice

A jakieś sale weselne w okolicach Cieszyn, Ustroń, Wisła?
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:00   #1096
mallinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Polecam lokal Astra w Dąbrowie Górniczej rok temu miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona. Miła właścicielka idąca na kompromis i dobra obsługa. Jedzenie pyszne. Goście byli bardzo zadowoleni.
mallinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:39   #1097
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez opeq Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Może troche nie w temacie, jednak dotyczy sali weselne. Chodzi mi o Romeo i Julia. W przyszłym tygodniu wybieramy się z narzeczonym obejrzeć te sale. Szczerze powiem, że na stronie internetowej wyglądają one fantastycznie, w szczególności ta dolna - cała w bieli. Czy któraś z Was już tam była lub może słyszała jakieś opinie na ten temat? Bo ogólnie na internecie bardzo mało informacji jest o tych salach.
Hej byłam tam jakoś w październiku. Sala faktycznie piękna ale otoczenie i cała reszt (brak parkingu na gości) to raczej odpada. W szczególności jeśli chodzi o organizacje wesele 2 dniowego - najpierw w sali jak dla księżniczki a poprawiny wyłącznie w chacie góralskiej. Poza tym jeśli chodzi o noclegi to przy weselu 2 dniowym goście mają się wymeldować do godziny 11 następnego dnia - to co Ci biedni goście maja robić, czekając na poprawinowy obiad.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:18   #1098
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez blueey Pokaż wiadomość
Hej byłam tam jakoś w październiku. Sala faktycznie piękna ale otoczenie i cała reszt (brak parkingu na gości) to raczej odpada. W szczególności jeśli chodzi o organizacje wesele 2 dniowego - najpierw w sali jak dla księżniczki a poprawiny wyłącznie w chacie góralskiej. Poza tym jeśli chodzi o noclegi to przy weselu 2 dniowym goście mają się wymeldować do godziny 11 następnego dnia - to co Ci biedni goście maja robić, czekając na poprawinowy obiad.
Oni chyba nie maja noclegow?
Nie bylam tam i sali nie widzialam,ale znajoma organizowala to noclegi byly w okolicznych pesjonatach a busik z lokalu przwozil gosci na poprawiny,i poprawiny to zalezy jakie kto robi,jak sam obiad bez tancow to oni proponuja w chacie goralskiej ale mozna tez zrobic na sali jezeli bedzie taka sama ilosc gosci.
U znajomej to wesele bylo 2 dniowe i dopiero sniadanie na 3 dzien bylo w chacieZaznaczam ze osobiscie nie bylam ,wiem tylko co opowiadala znajoma po swoim weselu.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:02   #1099
Arwena29
Raczkowanie
 
Avatar Arwena29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 32
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

A co sądzicie o sali w hotelu Vacanza, Siemianowice Śląskie? Niewiele o nich opinii w internetach... Czy któraś z Was tam była, organizowała swoje wesele albo była gościem? Tańczy się na tej samej sali, na której są stoły - czy nie zostaje zbyt mało miejsca na zabawę? Jak jedzenie? Będę wdzięczna za wszystkie informacje

Edytowane przez Arwena29
Czas edycji: 2015-02-17 o 21:04
Arwena29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 06:52   #1100
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Oni chyba nie maja noclegow?
Nie bylam tam i sali nie widzialam,ale znajoma organizowala to noclegi byly w okolicznych pesjonatach a busik z lokalu przwozil gosci na poprawiny,i poprawiny to zalezy jakie kto robi,jak sam obiad bez tancow to oni proponuja w chacie goralskiej ale mozna tez zrobic na sali jezeli bedzie taka sama ilosc gosci.
U znajomej to wesele bylo 2 dniowe i dopiero sniadanie na 3 dzien bylo w chacieZaznaczam ze osobiscie nie bylam ,wiem tylko co opowiadala znajoma po swoim weselu.


Myśmy rozmawiali z menadżerką i posiadają miejsca noclegowe ( ceny od 35 do 80 zł/os) i tak jak pisałam wymeldowanie z pokoi o 11 - z tego względu nie zdecydowaliśmy się na tą salę no chyba że to ma być wesele bezalkoholowe to nie trzeba będzie się martwić czy już się wytrzeźwiało.
Owszem można zrobić na tej samej sali tylko że płaci się min. 109 zł/ jest to najtańsza opcja z pakietu weselnego czyli można powiedzieć że za drugi dzień liczą jak za normalne wesele.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:32   #1101
opeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

My już po odwiedzinach. Zdecydowaliśmy się na termin w sierpniu 2016 roku, jednak na górnej sali (a początkowo zdecydowanym faworytem była dolna sala). Miejsca noclegowe posiadają, w prawdzie nie w samym budynku (tak tylko 4 apartamenty) a pensjonaty są w odległości do 300 m od sal weselnych. Szczerze powiem, że jakoś specjalnie mnie to nie martwi, myślę, że każdy z Gości trafi do swojego pokoju. Co do samej doby hotelowej, to rzeczywiście jest ona do 11, ale z drugiej strony jak na drugi dzień maja znowu przyjęcie weselne to ciężko wymagać żeby doba była do momentu aż goście wytrzeźwieją. Pani manager powiedziała nam, że poprawiny można zrobic na sali i to jest właśnie to o czym wspomniała @blueey, że za poprawiny na sali płaci się jak za wesele, albo właśnie w karczmie regionalnej. Pani manager zaproponowała nam też fajną opcję ze sniadaniem, można wykupić dla gości od rana do południa i wtedy goście mogą się jeszcze spotkać na spokojnie i trochę wytrzeźwieć. Dla mnie ta sala to zdecydowany nr jeden, w niedziele podpisujemy umowę. Zastanawia mnie tylko czy w umowie będą jakies ukryte koszty tzw. gwiazdki o których się dowiemy już przy podpisaniu umowy..
opeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 14:22   #1102
Grzegorzowa
Przyczajenie
 
Avatar Grzegorzowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

czy wie ktos cos na temat calvadosa w katowicach?
Grzegorzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 13:49   #1103
kati39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

a może ktoś coś słyszał o weselach organizowanych w sali Corona
w Tychach koło Fiata ?
terminy mają zarezerwowane a żadnych opinii nie mogę znaleść...???
nikt nie był?
kati39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 06:56   #1104
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez kati39 Pokaż wiadomość
a może ktoś coś słyszał o weselach organizowanych w sali Corona
w Tychach koło Fiata ?
terminy mają zarezerwowane a żadnych opinii nie mogę znaleść...???
nikt nie był?
Hej, myśmy też oglądali tą sale - ogólnie całkiem fajnie, ale od znajomych którzy tam byli na imprezie słyszałam że jedzenie nie robiło szału. Natomiast wiadomo że to ocena subiektywna także może ktoś inny się jeszcze wypowie na temat tej sali
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:30   #1105
chocolate muffin
Rozeznanie
 
Avatar chocolate muffin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 640
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Jak ktoś szuka sali w zabrzu to moge z czystym sumieniem polecić Zielony Ogród. Byliśmy tam niedawno na weselu. Sala chyba dosyć nowa, ładna i jedzenie bardzo dobre i dużo, a ja raczej z tych wybrednych
__________________
4.08.2012
chocolate muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:47   #1106
johanka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Bardzo proszę o jakieś opinie odnośnie wesela w Leśnej Polanie w Szymocicach oraz Laguna w Szymocicach pozdrawiam
johanka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:14   #1107
kati39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

a może ktoś coś wie o weselach na sali U Pinocego ? w Lędzinach ?
kati39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:31   #1108
ksmowiczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja słyszałam same dobre opinie o tym lokalu, ale niestety nie było mi dane osobiście go wypróbować
ksmowiczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 10:12   #1109
aniiaaaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam
Poszukuję aktualnych informacji na temat domu przyjęć Magnolia w Radlinie oraz Artor w Rydułtowach.

Obie sale już widziałam, jednak chciałabym zaczerpnąć opinii przede wszystkich na temat jedzenia od osób, które uczestniczyły w imprezach tam organizowanych. Na temat lokalu w Rydułtowach znalazłam jedynie opinie z 2009, a myślę, że od tego czasu wiele mogło się zmienić. Natomiast o Magnolii nie udało mi się dowiedzieć nic, dlatego serdecznie proszę o pomoc
aniiaaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 17:38   #1110
angelq12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam,

Ktoś wyżej pisał o Coronie. Była w zeszłym roku i nie było źle (są znacznie gorsze knajpy w Tychach), jedyne co to wesele było ok 80 osób a sala znacznie większa więc kiepskie wrażenie pustki...

To co mogę tez polecić to chyba w miarę nowy lokal Restauracja AB Tychy (oświęcimska) - przede wszystkim jedzenie naprawdę dobre ( była na dwóch imprezach tam) duży teren wokół i przyjemna atmosfera. Nie znam natomiast cen i tematów organizacyjnych.

Pozdrawiam,
angelq12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.