Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 10:05   #1081
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A kupowałaś stacjonarnie czy przez net? (jak stcjonarnie to gdzie? wypróbowałabym chętnie )
sklepik Ziółko na Bazarze Szembeka
a tu masz stronkę z adresami, tylko ostrzegam, ze mają niekoniecznie aktualne info, lepiej dzwonić najpierw:

http://sylveco.pl/sklepy-sylveco
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:05   #1082
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
soso... wersja lekkiego kremu<brzozowy,rokitnikow y,nagietkowy-tego nie polecam zwłaszcza w lecie> na bank nie zrobią ci krzywdy,zapychały wersje w słoiczkach,ale ta starsza ich wersja...co do nagietka po nim może wysypac bo to jedna z najbardziej uczulających roslin więc.....
Dzięki za info, kusi mnie by wypróbować
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:10   #1083
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Napalałam się na te kosmetyki Sylveco w rozmowach z kolezankami, dwie kupiły przede mną i obie wysypało, więc to trochę hamuje mój entuzjazm Prawdą jest, że nie pamiętam teraz, które konkretnie.

...
nie wiem o so cho z wysypało (krostki? wysypka? alergia?), ale jak ktoś ma alergię na jakieś pyłki itp. to efekt fatalny murowany

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
...,zapychały wersje w słoiczkach,ale ta starsza ich wersja...co do nagietka po nim może wysypac bo to jedna z najbardziej uczulających roslin więc.....
ano, bo wersje w słoikach są bogate, bardziej tłuste
zresztą producent stosuje opis obrazkowy i 3 kropelki nawilżenia w stosunku do 2 natłuszczenia miał tylko ten co polecam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:10   #1084
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie wiem o so cho z wysypało (krostki? wysypka? alergia?), ale jak ktoś ma alergię na jakieś pyłki itp. to efekt fatalny murowany
...
no tak o tym trzeba pamiętać wszak to zagęszczenie naturalnych wyciągów,jak ma sie alergie na to w naturze to na bank zaszkodzi...brzoza i nagietek,rokitnik juz mniej.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:14   #1085
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie wiem o so cho z wysypało (krostki? wysypka? alergia?), ale jak ktoś ma alergię na jakieś pyłki itp. to efekt fatalny murowany

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



ano, bo wersje w słoikach są bogate, bardziej tłuste
zresztą producent stosuje opis obrazkowy i 3 kropelki nawilżenia w stosunku do 2 natłuszczenia miał tylko ten co polecam
gorzej, pryszcze
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:17   #1086
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i wymiecione, przerażone pająki nam będą zwisać w rzęs firan
Nieee, tylko nie pająki, mam lekką arachnofobię

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a i chciałam polecić, zwłaszcza fankom naturalnych kosmetyków, kremik taki:
Lekki Krem Brzozowy, Sylveco

no normalnie cudotwórca i odmładzacz za około 26 peelenów
dawno nic na mnie takiego wrażenia chyba nie zrobiło
Jak odmładza, to ja chętnie .
Muszę tylko zlokalizować jakiś sklep internetowy, gdzie mają to cudo.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:21   #1087
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nieee, tylko nie pająki, mam lekką arachnofobię


Jak odmładza, to ja chętnie .
Muszę tylko zlokalizować jakiś sklep internetowy, gdzie mają to cudo.
..
to odmładzanie to Kolezanka misianka dostała chyba w gratisie ja bym powiedziała,że bardziej podlecza,nawilża i ewentualnie wyrównuje koloryt skóry...zwłaszcza brzozowy....a przede wszystkim nie zapycha i nie pogarsza stanu cery<dla problematyków takich jak ja to priorytet> chcociaz rokitnik to cały skarbieć dobroci,więc kto wie...
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 10:27   #1088
giska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
soso... wersja lekkiego kremu<brzozowy,rokitnikow y,nagietkowy-tego nie polecam zwłaszcza w lecie> na bank nie zrobią ci krzywdy,zapychały wersje w słoiczkach,ale ta starsza ich wersja...co do nagietka po nim może wysypac bo to jedna z najbardziej uczulających roslin więc.....
Ja miałam wersję lekkiego kremu brzozowego jak i tego w słoiczku (on szedł na noc na twarz) i powiem, że żaden z nich mnie nie zapchał. Krem wygrałam w jakimś tam konkursie, przeczytałam, że krem jest do skóry trądzikowej a ja takowej nie posiadam. Moja twarz z natury jest gładka i dosyć jednolita, bez niespodzianek, wągrów (jak już to jest ich bardzo mało). Mam po prostu grubą skórę. Ale po 2ch tygodniach stosowania zobacyzłam, że ujednolicił moją skórę jeszcze bardziej. Jest po prostu piękna i nie muszę używać wcale podkładu. Wystarcza mi teraz na lato barwiony anthelios

Edytowane przez giska
Czas edycji: 2013-06-11 o 10:29
giska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:32   #1089
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
to odmładzanie to Kolezanka misianka dostała chyba w gratisie ja bym powiedziała,że bardziej podlecza,nawilża i ewentualnie wyrównuje koloryt skóry...zwłaszcza brzozowy....a przede wszystkim nie zapycha i nie pogarsza stanu cery<dla problematyków takich jak ja to priorytet> chcociaz rokitnik to cały skarbieć dobroci,więc kto wie...
Mimo wszystko czuje się skuszona .

Cytat:
Napisane przez giska Pokaż wiadomość
Ja miałam wersję lekkiego kremu brzozowego jak i tego w słoiczku (on szedł na noc na twarz) i powiem, że żaden z nich mnie nie zapchał. Krem wygrałam w jakimś tam konkursie, przeczytałam, że krem jest do skóry trądzikowej a ja takowej nie posiadam. Moja twarz z natury jest gładka i dosyć jednolita, bez niespodzianek, wągrów jak już to bardzo mało. Mam po prostu grubą skórzę. Ale po 2ch tygodniach stosowania zobacyzłam, że ujednolicił moją skórę jeszcze bardziej. Jest po prostu piękna i nie muszę używać wcale podkładu. Wystarcza mi teraz na lato barwiony anthelios
I to jest efekt, który mnie satysfakcjonuje , o ile u mnie też wystąpi .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:34   #1090
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nieee, tylko nie pająki, mam lekką arachnofobię


Jak odmładza, to ja chętnie .
Muszę tylko zlokalizować jakiś sklep internetowy, gdzie mają to cudo.

ja myślałam, że mam arachnofobię, ale doszłam do wniosku, że się tylko brzydzę i ciut pomogło, nawet nie zabijam już

a na tej stronce producenta sąteż chyba netowe sklepiki

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
gorzej, pryszcze
ups! ...
no to nie wiem, bo komedogennych składników nie mają, ale ja słabo znająca się na tym akurat jestem, bo raczej nie mam z tym problemu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:36   #1091
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja myślałam, że mam arachnofobię, ale doszłam do wniosku, że się tylko brzydzę i ciut pomogło, nawet nie zabijam już

a na tej stronce producenta sąteż chyba netowe sklepiki
Ja to się brzydzę strasznie, ale prócz tego lęk nieuzasadniony i tak mam . Jak mi taka paskuda wlezie do domu, to staram się ją eksmitować przez okno, ale w ostateczności przyznam się bez bicia, że potrafię wstręciucha ukatrupić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 10:38   #1092
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
to odmładzanie to Kolezanka misianka dostała chyba w gratisie ja bym powiedziała,że bardziej podlecza,nawilża i ewentualnie wyrównuje koloryt skóry...zwłaszcza brzozowy....a przede wszystkim nie zapycha i nie pogarsza stanu cery<dla problematyków takich jak ja to priorytet> chcociaz rokitnik to cały skarbieć dobroci,więc kto wie...
tylko nic tak dobrze nie wpływa na młody wygląd cery i nawet nie liftinguje, jak dobre nawilżenie i wynikające stąd dobre napięcie skóry
to jakby podstawa i w tym kremie jest wypas nawilżenia, jak dla mnie

a moja filozofia pielęgnacji, to silne nawilżenie, potem odżywienie na dzień, a wodotryski (retinole, witamina C i takie tam) na noc
i bezczelnie stwierdzam, że to się sprawdza (przynamniej u mnie)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:39   #1093
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja mam sylveco lekki rokitnikowy i brzozowo-rokitnikowy.
Odmłodzenia brak
Cudownych efektów tez nie zauważyłam, ale ostatnio doszłam do wniosków ze nie doceniam kosmetyków w trakcie użytkowania Może zmienię zdanie.

Jedyny krem, który zrobił na mnie wrażenie to Aderma https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...enerujacy.html, zresztą polecany już w tym wątku bardzo przyspiesza regenerację, stosuje po zabiegach zamykania naczynek.Zanim go kupiłam buzia goiła mi sie 3 tygodnie, a teraz po kilka dni
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-06-11 o 10:46
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:42   #1094
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez giska Pokaż wiadomość
..ujednolicił moją skórę jeszcze bardziej. Jest po prostu piękna i nie muszę używać wcale podkładu. Wystarcza mi teraz na lato barwiony anthelios
o to, to! ja też tę magię zauważyłam
bo u mnie z tym bywa problem - mam skłonnośc do zaczerwienienia z przesuszu i podrażnień np. od gupiego ręcznika np.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja to się brzydzę strasznie, ale prócz tego lęk nieuzasadniony i tak mam . Jak mi taka paskuda wlezie do domu, to staram się ją eksmitować przez okno, ale w ostateczności przyznam się bez bicia, że potrafię wstręciucha ukatrupić .
no jak się nie daje wyprosić, to i mnie nadal się zdarza

ale ogólnie wychodzę z założenia, że nie zabijam stwora, bo brzydki/obrzydliwy tylko - ja w końcu jemu i innym też się nie muszę podobać

ale komary tłukę bez uzczerbku na sumieniu, bo mnie dziady wyjątkowo żrą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:51   #1095
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no jak się nie daje wyprosić, to i mnie nadal się zdarza

ale ogólnie wychodzę z założenia, że nie zabijam stwora, bo brzydki/obrzydliwy tylko - ja w końcu jemu i innym też się nie muszę podobać

ale komary tłukę bez uzczerbku na sumieniu, bo mnie dziady wyjątkowo żrą
No ja też jakimś killerem z żądzą uśmiercania biednych owadów nie jestem , ale niestety - jak mi jakowyś stwór chcący mi zrobić krzywdę wejdzie w drogę i nie chce z niej zejść, to wykorzystuję swoją przewagę ewolucyjną (tudzież gabarytową ) i eksterminuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:54   #1096
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No ja też jakimś killerem z żądzą uśmiercania biednych owadów nie jestem , ale niestety - jak mi jakowyś stwór chcący mi zrobić krzywdę wejdzie w drogę i nie chce z niej zejść, to wykorzystuję swoją przewagę ewolucyjną (tudzież gabarytową ) i eksterminuję .

ano, prawo silniejszego, stwory powinny to znać

.................

i z innej beczki: czy jest na sali prawnik?

chodzi o to, po ilu latach od zdarzenia, mogę starać się od odszkodowanie za złe leczenie?
czy są jakieś przedawnienia czy coś podobnego?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:01   #1097
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

ano, prawo silniejszego, stwory powinny to znać

.................

i z innej beczki: czy jest na sali prawnik?

chodzi o to, po ilu latach od zdarzenia, mogę starać się od odszkodowanie za złe leczenie?
czy są jakieś przedawnienia czy coś podobnego?
Pewnie jest .
Co do zasady:
Kodeks cywilny:
Art. 4421. § 1. Roszczenie o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym ulega przedawnieniu z upływem lat trzech od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia. Jednakże termin ten nie może być dłuższy niż dziesięć lat od dnia, w którym nastąpiło zdarzenie wywołujące szkodę.
§ 2. Jeżeli szkoda wynikła ze zbrodni lub występku, roszczenie o naprawienie szkody ulega przedawnieniu z upływem lat dwudziestu od dnia popełnienia przestępstwa bez względu na to, kiedy poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia.
§ 3. W razie wyrządzenia szkody na osobie, przedawnienie nie może skończyć się wcześniej niż z upływem lat trzech od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia.
§ 4. Przedawnienie roszczeń osoby małoletniej o naprawienie szkody na osobie nie może skończyć się wcześniej niż z upływem lat dwóch od uzyskania przez nią pełnoletności.

Edit: ta mała jedynka przy art. 442, to jest indeks górny, tylko nie umiem tego oznaczyć

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-06-11 o 11:10
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:17   #1098
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie jest .
Co do zasady:
Kodeks cywilny:
Art. 4421. § 1. Roszczenie o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym ulega przedawnieniu z upływem lat trzech od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia. Jednakże termin ten nie może być dłuższy niż dziesięć lat od dnia, w którym nastąpiło zdarzenie wywołujące szkodę.
§ 2. Jeżeli szkoda wynikła ze zbrodni lub występku, roszczenie o naprawienie szkody ulega przedawnieniu z upływem lat dwudziestu od dnia popełnienia przestępstwa bez względu na to, kiedy poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia.
§ 3. W razie wyrządzenia szkody na osobie, przedawnienie nie może skończyć się wcześniej niż z upływem lat trzech od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia.
§ 4. Przedawnienie roszczeń osoby małoletniej o naprawienie szkody na osobie nie może skończyć się wcześniej niż z upływem lat dwóch od uzyskania przez nią pełnoletności.

Edit: ta mała jedynka przy art. 442, to jest indeks górny, tylko nie umiem tego oznaczyć
dzięki, tylko tu chyba nie ma zastosowania czyn niedozwolony - tu była uporczywie podtrzmywana zła diagnoza, w wyniku czego byłam leczona niejako na odwrót (zalecenia mi akurat szkodziły, powodowały nasilenie choroby i dodatkowe komplikacje), a jak sie potem okazało, przypadek był podręcznikowy
ba! nawet pan dr wyleciał z pracy (skargę b/roszczeń złożyła moja firma, w której miałam pakiet medyczny), ale jakby na tym się skończyło i pan dr nadal hasa po innych przybytkach służby zdrowia bezkarnie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:51   #1099
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dzięki, tylko tu chyba nie ma zastosowania czyn niedozwolony - tu była uporczywie podtrzmywana zła diagnoza, w wyniku czego byłam leczona niejako na odwrót (zalecenia mi akurat szkodziły, powodowały nasilenie choroby i dodatkowe komplikacje), a jak sie potem okazało, przypadek był podręcznikowy
ba! nawet pan dr wyleciał z pracy (skargę b/roszczeń złożyła moja firma, w której miałam pakiet medyczny), ale jakby na tym się skończyło i pan dr nadal hasa po innych przybytkach służby zdrowia bezkarnie
Ten przepis ma zastosowanie, o ile jesteś w stanie wykazać, że faktycznie byłaś źle leczona i owo złe leczenie ma znamiona zawinionego działania lub zaniechania. To tak w wielkim skrócie mówiąc .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 12:13   #1100
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
sklepik Ziółko na Bazarze Szembeka
a tu masz stronkę z adresami, tylko ostrzegam, ze mają niekoniecznie aktualne info, lepiej dzwonić najpierw:

http://sylveco.pl/sklepy-sylveco
dziękuję
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:12   #1101
giska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, mam kolejne pytanie. Dostałam dziś kupon z Marionnaud na 35 zł. Wiecie może czy dotyczy on całego asortymentu i np limitowanych kolekcji?
giska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:20   #1102
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Całego asortymentu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:52   #1103
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ten przepis ma zastosowanie, o ile jesteś w stanie wykazać, że faktycznie byłaś źle leczona i owo złe leczenie ma znamiona zawinionego działania lub zaniechania. To tak w wielkim skrócie mówiąc .

a dziękuję
to chyba nie ma czego szukać, w sensie terminu
choć mam absolutną pewność, co do zasadności, nie tylko dlatego, że panu podziękowano w ekspresowym tempie
ja zresztą jedyny raz w życiu złożyłam taką skargę, na lekarza, bo i pewność miałam niezachwianą (m. in na skutek opinii innych lekarzy w tym nawet pewnej pani prof, bo skutkiem tegoo 'leczenia' były m.in. latanie po innych i leczenie komplikacji) i inne okoliczności były wyjątkowo wqwogenne, ale teraz załuję czasem, żem nie większy pieniacz
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-11 o 13:53
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 14:38   #1104
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a dziękuję
to chyba nie ma czego szukać, w sensie terminu
choć mam absolutną pewność, co do zasadności, nie tylko dlatego, że panu podziękowano w ekspresowym tempie
ja zresztą jedyny raz w życiu złożyłam taką skargę, na lekarza, bo i pewność miałam niezachwianą (m. in na skutek opinii innych lekarzy w tym nawet pewnej pani prof, bo skutkiem tegoo 'leczenia' były m.in. latanie po innych i leczenie komplikacji) i inne okoliczności były wyjątkowo wqwogenne, ale teraz załuję czasem, żem nie większy pieniacz
Wiesz, każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, bo tego rodzaju sprawy zwykle są złożone, ale tutaj ciężko rozpatrywać wszystkie możliwości i przesądzać, jakie roszczenia miałyby ewentualnie szanse powodzenia .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 14:58   #1105
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiesz, każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, bo tego rodzaju sprawy zwykle są złożone, ale tutaj ciężko rozpatrywać wszystkie możliwości i przesądzać, jakie roszczenia miałyby ewentualnie szanse powodzenia .
pewnie tak, choć tu jednak był w miarę prosta
pan pomylił jednostki chorobowe (wirusowy łupież różowy Gilberta, niegroźna w sumie wysypka, bez nawet swędzenia, leczy się jak ospę wietrzną, zachowaczo i prosto, pan pomylił z ... alegrią), choć jak potem się okazało, przyszłam z modelowym przykładem chroby i dość trudno było je pomylić, ale tu jestem łaskawa, można pomylić się ... raz

potem zalecenia były takie, że sprzyjały błyskawicznemu rozwojowi choroby, a i stanowiły źródło dodatkowych dolegliwości, w tym niegojącym się ranom (po jednej nadal mam ślad - ubytek tkanki na nodze), nic mi nie pomagając i nadal się upierał, że to to co orzekł, mimo że wszystko temu przeczyło, a trwało to ponad 3 tygodnie. szczęściem pan poszedł na urlop i trafiłam do kogo innego
i dobrze pamietam minę tej nowej dr, jak jej opowiadałam od początku i jak zerkała w kartę (no bo niestety owe niegojące się, paprzące rany zaburzały obraz), miała coraz wieksze oczy i coraz bardziej przestraszone, nie kumałam wtedy czemu

dla pewności zawiozła mnie do owej profesor, poleczyła zgodnie z faktycznym schorzeniem i ... szybko przeszło, poza owymi śladami po ranach, na szczęście regenruję sięz natury błyskawicznie

sądzę, że gdyby nie było tak prosto i wszystko na temat w karcie, pan by nie wyleciał w trybie nader szybkim

od tego czasu, jak mi coś się nie klei w diagnozie, to idę od razu do innego lekarza, o tyle coć jestem mądrzejsza - dobre i to
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:12   #1106
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
pewnie tak, choć tu jednak był w miarę prosta
pan pomylił jednostki chorobowe (wirusowy łupież różowy Gilberta, niegroźna w sumie wysypka, bez nawet swędzenia, leczy się jak ospę wietrzną, zachowaczo i prosto, pan pomylił z ... alegrią), choć jak potem się okazało, przyszłam z modelowym przykładem chroby i dość trudno było je pomylić, ale tu jestem łaskawa, można pomylić się ... raz

potem zalecenia były takie, że sprzyjały błyskawicznemu rozwojowi choroby, a i stanowiły źródło dodatkowych dolegliwości, w tym niegojącym się ranom (po jednej nadal mam ślad - ubytek tkanki na nodze), nic mi nie pomagając i nadal się upierał, że to to co orzekł, mimo że wszystko temu przeczyło, a trwało to ponad 3 tygodnie. szczęściem pan poszedł na urlop i trafiłam do kogo innego
i dobrze pamietam minę tej nowej dr, jak jej opowiadałam od początku i jak zerkała w kartę (no bo niestety owe niegojące się, paprzące rany zaburzały obraz), miała coraz wieksze oczy i coraz bardziej przestraszone, nie kumałam wtedy czemu

dla pewności zawiozła mnie do owej profesor, poleczyła zgodnie z faktycznym schorzeniem i ... szybko przeszło, poza owymi śladami po ranach, na szczęście regenruję sięz natury błyskawicznie

sądzę, że gdyby nie było tak prosto i wszystko na temat w karcie, pan by nie wyleciał w trybie nader szybkim

od tego czasu, jak mi coś się nie klei w diagnozie, to idę od razu do innego lekarza, o tyle coć jestem mądrzejsza - dobre i to
Mnie chodziło o złożoność sprawy w sensie dochodzenia roszczeń przed sądem . Kwestia momentu dowiedzenia się o szkodzie (istotna dla biegu przedawnienia), następstw szkody, winy lekarza (pewnie niezbędna byłaby opinia biegłego sądowego) i stopnia tej winy, wreszcie wysokości odszkodowania i zadośćuczynienia. Takie sprawy, z pozoru proste, potrafią ciągnąć się latami.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:22   #1107
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie chodziło o złożoność sprawy w sensie dochodzenia roszczeń przed sądem . Kwestia momentu dowiedzenia się o szkodzie (istotna dla biegu przedawnienia), następstw szkody, winy lekarza (pewnie niezbędna byłaby opinia biegłego sądowego) i stopnia tej winy, wreszcie wysokości odszkodowania i zadośćuczynienia. Takie sprawy, z pozoru proste, potrafią ciągnąć się latami.
a! no tak - i to mnie zniechęcało, bo się jakoś nie lubuję w długich sporach

no cóż, to już sobie daruję, choć przyznam, że jak sobie pomyślę, że on sobie hasa i dalej szkodzi ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:53   #1108
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a! no tak - i to mnie zniechęcało, bo się jakoś nie lubuję w długich sporach

no cóż, to już sobie daruję, choć przyznam, że jak sobie pomyślę, że on sobie hasa i dalej szkodzi ...
Abstrahując od kwestii sądowych - aby doktorek przestał sobie hasać i szkody swoją wiedzą ludziom wyrządzać, to musiałby zostać pozbawiony prawa wykonywania zawodu, a z tym też nie jest wcale łatwo, zwłaszcza przy istnieniu źle pojmowanej solidarności zawodowej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:15   #1109
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Abstrahując od kwestii sądowych - aby doktorek przestał sobie hasać i szkody swoją wiedzą ludziom wyrządzać, to musiałby zostać pozbawiony prawa wykonywania zawodu, a z tym też nie jest wcale łatwo, zwłaszcza przy istnieniu źle pojmowanej solidarności zawodowej .
a to wiem i na to nie liczę, niemniej tzw. zły PR też czasem ciut robi

owa solidarność nie zawsze też działa, bo pewnikiem bez merytorycznej pomocy owej drugiej pani dr i profesor bym skargi nie napisała, tylko pozłościła się, będąc i tak szczęśliwa, że mnie nie oszpecił bardziej

inna rzecz, że ja przyznaję, ze mało mam przypadków takich niekompetencji i owej złej solidarności,, bo przez większość życia nie choruję jakoś skomplikowanie/specjalistycznie i mam matkę lekarza, więc raczej wystarczała mi ona + dentysta i gin
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:52   #1110
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a to wiem i na to nie liczę, niemniej tzw. zły PR też czasem ciut robi

owa solidarność nie zawsze też działa, bo pewnikiem bez merytorycznej pomocy owej drugiej pani dr i profesor bym skargi nie napisała, tylko pozłościła się, będąc i tak szczęśliwa, że mnie nie oszpecił bardziej

inna rzecz, że ja przyznaję, ze mało mam przypadków takich niekompetencji i owej złej solidarności,, bo przez większość życia nie choruję jakoś skomplikowanie/specjalistycznie i mam matkę lekarza, więc raczej wystarczała mi ona + dentysta i gin
Masz rację, nie każdy członek grupy zawodowej będzie krył kolegę tylko dlatego, że uprawiają ten sam zawód, choć niestety często się to zdarza. Miałaś szczęście, że nie trafiłaś na ten typ, co solidarność zawodową opacznie pojmuje.

Mnie większość życia też leczy mama, choć jest pediatrą (poza uzębieniem i sprawami gin of course ), bo większych schorzeń jakoś udało mi się uniknąć (dwa razy w życiu w szpitalu jednak leżałam).

Kurczę, tak pomyślałam, że dziewczyny nas tu zlinczują za ten OT

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-06-11 o 16:53
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.