Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 22:03   #1081
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Super Fajne kolory Ja póki co kupiłam tylko cień Bell w Biedronce i felerny Tint
czemu felerny?


Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja sobie nie radzę, wiecznie mam burdel, a sprzątam co drugi dzień, iw tedy to już jest poważny syf. -_-
piąteczka.


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wam pisałam, ale byliśmy wczoraj po obrączki i będą do odbioru dzień przed ślubem

Te zamówiliśmy. W środku będzie grawer, na mojej imię Tż i data ślubu, a na jego moje imię z datą.
ładne


Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mało oficjalna, może jakiś żakiet by do tego dołożyć?

Ale ja to jestem stara i zaściankowa jeśli chodzi o poglądy co do ubioru na uczelnie
i ja podobnie myślę.
z żakietem będzie fajnie, ale solo nie bardzo.


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Żakiet na pewno wezmę Do tego czarne czółenka i kopertówkę.
ale w takiej sytuacji to będzie super
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 22:37   #1082
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Nie kąpcie codziennie Ja kąpałam co drugi dzień, właśnie żeby skóry nie wysuszyć. Jedynie pachwinki myjcie i miejsca gdzie skóra styka się ze sobą (wszystkie fałdki). Może też rumianek ją podrażnia? Bo jest w kosmetykach Babydream...
Fabi swego czasu miał krostki, ale na buzi. Takie czerwone, a niektóre ropne. Pediatra przepisała nam maść Neomecyna (do oczu) i kazała smarować. Po 3 dniach ustąpiło, a wyglądało to okropnie
Z tą kąpielą to zalecił dermatolog i w szpitalu powiedzieli to samo, więc coś musi w tym być. Parominutowe kąpiele żeby zmyć maści i od nowa aplikować. Neomecynę sama stosowałam parę dni właśnie na powieki, ale u mnie zrobiła jeszcze większą masakrę niż miałam

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
To prawda -szczególnie gdy nie ma rówieśników to nuda, marudzenie, że chce do domu... Mam nadzieję, że jednak się wszystko pomyślnie ułoży i ten dzień spędzicie razem

Niewyjściowa jestem Ale musimy ustalić datę spotkania, wtedy zobaczysz mnie na żywo Tylko obawiam się, że to będzie dopiero po Twoim ślubie.
U niej pewnie byłoby odwrotnie, szaleństwo po całej sali, śpiewy, tańce Pamiętam jak była na weselu u szwagra siostry. Kazali nam po nią przyjeżdżać bo nie dało się wytrzymać, fakt że kilka lat temu to było. Cała mokra, czerwona. Pojechałam po nią z Tż koło 18 i zaraz usnęła z wycieńczenia

Też niestety coś tak czuje

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Aaaa Miki mam sprawę Mama moja jedzie do Twojego miasta na kilka dni odwiedzić cioteczkę. No i kazała zapytać, żeby się nie nudzić Gdzie chodzisz na ciuchland i w jakie dni jest dostawa? Może by mi co upolowała przez te dni
Za piekarnią na wschodzie (zaraz obok weterynarza), nie pamiętam jaka to dokładnie ulica Dostawy we wtorki, otwierają o 9
Pon - wszystko po 1 zł
Wt - dostawa
Śr - dokładają jeszcze towar
Czw - dostawa jakichś pierdół, zabawek
Pt - nie wiem
Sobota - chyba -50%

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
czemu felerny?

ładne




i ja podobnie myślę.
z żakietem będzie fajnie, ale solo nie bardzo.




ale w takiej sytuacji to będzie super
Myślałam, że to te osławione Tinty, a to zupełnie inny produkt. Marna jakość, słaba pigmentacja i w smaku paskudny.

Żakiet na pewno wezmę, rano pewnie dosyć chłodno będzie i podobno padać ma.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 22:43   #1083
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Myślałam, że to te osławione Tinty, a to zupełnie inny produkt. Marna jakość, słaba pigmentacja i w smaku paskudny.

Żakiet na pewno wezmę, rano pewnie dosyć chłodno będzie i podobno padać ma.
no właśnie ja też, ale jak zobaczyłam je w Biedronce to odpuściłam. dobrze że drogi nie był

to dobrze
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:27   #1084
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dzisiaj muszę się ogarnąć, mam masę roboty, dwa zaliczenia przede mną, a ja wczoraj totalnie się obijałam

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Właśnie przeczytałam, że zmarła jedna z dziewczyn, które zostały rażone od pioruna. Masakra jakaś
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:21   #1085
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
4 paczki?!!!!!!! on oszalał??!! O_o O_o

A czemu w UK to jest takie drogie?

Płyn kosztuje od 6 zł za 10 ml, do nawet 20 za 10 ml. Są duże butelki w których bardziej się opłaca, np 60 ml za 30 zł. Jest mnóstwo firm, cen i tak dalej. Jak ze wszystkim najtańsze są na allegro, a tak żeby kupić stacjonarnie na stoisku to 9 zł/10 ml. Dziennie palacz palący mniej więcej paczkę zużywa średnio 3 ml płynu, to wyczytał mój TŻ i u niego się zgadza mniej więcej. Teraz widzę na allegro nawet 100 ml za 30 zł, no ciekawe co to, wtedy to już w ogóle za darmo by się to paliło.

No i są różne stężenia nikotyny tych płynów, słabsze, mocniejsze.

Część wymienna to taka mała grzałka, kosztuje 5 zł, wymienia się ją mniej więcej raz na 3 tygodnie
Dziéki.
No wanie w uk, takich jak ten to w ogóle nie mogé znaleźć. W większości mają tylko ładowarkę usb (niezbyt praktyczne w przypadku ojca, bo on nie używa kompa) jeden fajek to odpowiednik 20 papierosó. Wymienia sie w nich te całe "filtry", które tanie nie są i nie ma do nich żadnych olejków. I generalnie wyszłoby na to samo, co normalne palenie. Tak jak wyliczyłam. Dobre jest tylko to, ze można kupić takiego jednego papierosa dosyć tanio, na spróbowanie. I tak zrobię. Jak się ojcu spodoba, to kupię tego Vap Mana.
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Marysiu co do TŻta to wział i się wywalił na meczu (wspominałam już jak bardzo nienawidzę jego hobby?). Kość w nadgarstku polamana w dwoch miejscach dodatkowo ładnie mu się do góry ta kość przemiescila;//
A wiecie co opowiadal mi ze jak siedzial w poczekalni to przyjechal jakis facet z workiem na nodze a tam... zaczely sie robaki wysypywac... poszedl taki smrod ze momentalnie wszyscy wybiegli a pielegniarki zrobily awanture na caly oddzial jak mozna sie do takiego stanu doprowadzic fuuuuuuuuuuuu

A żeby i u mnie nie było kolorowo to przez jedna noc dostałam takiej anginy ropnej że ledwo przełykam ślinę. A muszę dziś iść do pracy
(( Ale pozniej do soboty mam czas zeby sie wykurowac

A u lekarza byłaś? Angina to nie żarty.
Poza tym zarazisz resztę pracowników , więc nie wiem czy pójście do pracy jest dobrym wyjściem.
Cytat:
Czy któraś z was kupowała dekoder do tv?? chodzi mi o tą zamiane z tv ziemnej na cyfrową czy jak to tam brzmiało
Moja mama kupowałą niedawno, ale nie wiem jaki. Z 2 dni będę wiedziała. W każdym razie jakis mały, prawie najtańszy.
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja też w ogóle jak miałam sobie zrobić sniadanie dziś nic mi nie pasowało, lodówka pełna, kilka fajnych rzeczy jest, a ja na nic nie mam ochoty zazwyczaj jem kanapki z szynką, a dziś jak tylko powąchałam szynkę to od razu odłożyłam, stwierdziłam że tego nie chce nawet wąchać w koncu zjadłam chleb z masłem.
Ja tez tak czasem mam. Kręce, sie, nie wiem na co mam ochote i w końcy kończy sie na chlebie z masłem.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Tylko uważajcie przy tych e-papierosach na żołądki ojej cioci i tacie nieco rozwala Lekarze potwierdzili, ze to przyczyna ale tat nadalk pali
Ooo, to niedobra informacja. Mo ojciec ma wrażliwy żołądek :/
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Nie próbowaliśmy Dermatolog dała jej jakieś maści na to i kazała myć w tych aptecznych specyfikach. Póki co poprawy żadnej nie ma
Kąpanie w krochmalu (mące ziemniaczanej) tez może pomóc.
A może to tez być alergia żywieniowa.
Mojej koleżanki synek tak miał. Leczyli go maściami, lekami i cudami, i nic to nie dawało. Dopiero jak ona poszła na dietę, to pomogło. Jak już był większy, to nadal wielu rzeczy nie mógł jeść.
Cytat:
Napisane przez lasesorze Pokaż wiadomość
Ja bym chyba nie kombinowała i używała tego co przepisał dermatolog
Ja bym najpierw wypróbowałą wszelkie znane naturalne metody, a dopiero w ostateczności się gałą po syf od dermy. Niektóre środki dermatologiczne mają wręcz śmieszne składy, i mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Mojej kazał kromować mała kremem z filtrem oczywiscie LPR i myć co 4 dni. W takie upały myć co 4 dni Ja wiem, ze dziecię mniej się poci niż dorosły, ale..
Teraz w ogóle jakieś nowoczesne metody są. Chyba włąsnie po to, zeby dzieci miały choroby skóry, żeby przemysł farmaceutyczny dobrze sie trzymał.
Np. zalecenie ze szpitala: Dziecko myć raz w tygodniu, i codziennie nacierać olejkiem Johnson's, Zapaćkanie porów parafiną i po pewnym czasie egzema gotowa.

Moze nie codziennie dziecko szorować mydłem, ale przynajmniej sama wodą opłukać.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Właśnie przeczytałam, że zmarła jedna z dziewczyn, które zostały rażone od pioruna. Masakra jakaś
Trzeba być, delikatnie mówiąc, bardzo nierozsądnym i niededukowanym, żeby w burzę nie szukać schronienia. Druga rzecz, zapewne miały włączone telefony, które pięknie przyciągają pioruny. Wielu ludzi w to nie wierzy, więc płacą za swoją ignorancję.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:33   #1086
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Trzeba być, delikatnie mówiąc, bardzo nierozsądnym i niededukowanym, żeby w burzę nie szukać schronienia. Druga rzecz, zapewne miały włączone telefony, które pięknie przyciągają pioruny. Wielu ludzi w to nie wierzy, więc płacą za swoją ignorancję.
One wysiadły na przystanku w pobliżu trakcji kolejowej. Nie miały gdzie się podziać, bo przystanek to tylko kij i tabliczka. Z tego co czytałam to jakiś tam utrudniony dojazd w to miejsce, ale ja się nie orientuję, bo nie znam tej okolicy. Na pewno miały włączone, bo jedna się ocknęła i zadzwoniła po pomoc. Ja tam wyłączam zawsze, ale mój kumpel, elektrotechnik, mówi, że to jest taka szansa, jak wygranie w lotka. Ale z moim szczęściem...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:00   #1087
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
One wysiadły na przystanku w pobliżu trakcji kolejowej. Nie miały gdzie się podziać, bo przystanek to tylko kij i tabliczka. Z tego co czytałam to jakiś tam utrudniony dojazd w to miejsce, ale ja się nie orientuję, bo nie znam tej okolicy. Na pewno miały włączone, bo jedna się ocknęła i zadzwoniła po pomoc. Ja tam wyłączam zawsze, ale mój kumpel, elektrotechnik, mówi, że to jest taka szansa, jak wygranie w lotka. Ale z moim szczęściem...
Jak sie nie ma gdzie schować to przechlapane.
Ja przeszłam tyle z burzami, że podziękuje. Zachowuję wszelkie środki ostrożności.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:08   #1088
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam, że zmarła jedna z dziewczyn, które zostały rażone od pioruna. Masakra jakaś
wczoraj w faktach mówili o tym, pokazywali miejsce uderzenia, dajcie spokój, to było przy samych torach!


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jak sie nie ma gdzie schować to przechlapane.
Ja przeszłam tyle z burzami, że podziękuje. Zachowuję wszelkie środki ostrożności.
wypowiadał się jakiś tam pan chyba z TOPRu, że jeśli nie ma schronienia to najlepiej kucnąć, albo usiaść na torebce/plecaku, schować głowę w kolana i odsunąć od siebie wszystkie metalowe elementy.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:41   #1089
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Też zawsze wyłączam telefon w czasie burzy.


Poczyniłam 400ml szamponu i 150ml wcierki do włosów i wielki gar pomidorowej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:42   #1090
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Byłam rano w lumpie. Chyba nie nadaję się żeby chodzić tam w ciąży, o mały włos nie zemdlałam Słabo mi się zrobiło, obraz zaczął mi wirować. Musiałam szybko usiąść, bo fiknęłabym Później było trochę lepiej, więc pobuszowałam i dorwałam kilka rzeczy. Pewnie jutro zrobię zdjęcia, matka nie chce mnie puścić do pokoju bo odkurza
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:19   #1091
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

A u lekarza byłaś? Angina to nie żarty.
Poza tym zarazisz resztę pracowników , więc nie wiem czy pójście do pracy jest dobrym wyjściem.


Moja mama kupowałą niedawno, ale nie wiem jaki. Z 2 dni będę wiedziała. W każdym razie jakis mały, prawie najtańszy.
Dziś byłam u lekarza i antybiotyk na 10 dni;// lekarka dziwiła się że nie mam temp. ale moim zdaniem to zły znak bo organizm chyba się nie broni Teraz będę się kurować, a z pracą nie miałam wyjścia. Musiałabym znaleźć kogoś na swoje miejsce, a nikt nie mógł. Na szczęście puscili mnie wcześniej, mówiłam że mam anginę i będę zarażać a oni i tak woleli żebym pracowała )
widocznie w tej pracy nawet chorobę trzeba przewidywać.
A tak na serio to mają połowę mniej pracowników bo 2 są na zwolnieniu, 2 zmieniły miejsce pracy, 3 wyjechały za granicę dorobić i są na urlopie bezpłatnym, a "nowe" się jeszcze uczą.


Pytałam się o ten dekoder bo sama muszę kupić, jak najtańszy ale żeby nie okazał się szajsem...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 11:25   #1092
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Noemi, ja baaardzo rzadko am temperaturę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:40   #1093
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Miki bo pewnie duszno się zrobiło w pomieszczeniu;// Uważaj teraz na siebie

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Noemi, ja baaardzo rzadko am temperaturę
Ja kiedyś tak miałam, nawet mi badania robili pod tym kątem. Ale później się unormowało...
Ogólnie gdyby nie te dwie olbrzymie gule w gardle i to że nic nie mogę przełknąć - dobrze się czuję
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:44   #1094
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Byłam rano w lumpie. Chyba nie nadaję się żeby chodzić tam w ciąży, o mały włos nie zemdlałam Słabo mi się zrobiło, obraz zaczął mi wirować. Musiałam szybko usiąść, bo fiknęłabym Później było trochę lepiej, więc pobuszowałam i dorwałam kilka rzeczy. Pewnie jutro zrobię zdjęcia, matka nie chce mnie puścić do pokoju bo odkurza
jeju, dobrze że nic się nie stało ..


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Noemi, ja baaardzo rzadko am temperaturę
a ja za to mam niemal non stop około 37
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:47   #1095
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Odp: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Noemi, ja jak chorowalam na angine to tez rzadko mialam goraczke, a chorowalam bardzo czesto. Ale od kilku lat mam ten problem z glowy. Zaluje tylko ze wczesniej nie usunelam migdalkow
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:07   #1096
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a ja za to mam niemal non stop około 37
A sprawdzałaś na różnych termometrach?? Ja mam z 5 i każdy pokazuje inaczej, tylko jeden jest dobry :P

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Noemi, ja jak chorowalam na angine to tez rzadko mialam goraczke, a chorowalam bardzo czesto. Ale od kilku lat mam ten problem z glowy. Zaluje tylko ze wczesniej nie usunelam migdalkow
Mój to może 2-3 raz Nie jest źle

co tam słychać u Ciebie?? Co robisz dniami i nocami;>> Masz zamiar wracać ?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:19   #1097
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś na różnych termometrach?? Ja mam z 5 i każdy pokazuje inaczej, tylko jeden jest dobry :P

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



Mój to może 2-3 raz Nie jest źle

co tam słychać u Ciebie?? Co robisz dniami i nocami;>> Masz zamiar wracać ?

na 2 sprawdzalam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:34   #1098
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Noemi najwiecej czasu spedzam z siostrzencami, teraz sa chorzy wiec jest ogolnie niewesolo. Angina. Najbardziej szkoda mlodszego. Za pare dni pol roku bedzie mial. Pracy nie znalazlam i nie wiem co ja mam robic w ogole... Szkoda gadac.

__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:51   #1099
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Miki bo pewnie duszno się zrobiło w pomieszczeniu;// Uważaj teraz na siebie
To jeszcze było na dworze jak czekałam w kolejce. Jakoś nie mogę długo ustać w miejscu na nogach, szybko robi mi się słabo

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jeju, dobrze że nic się nie stało ..
Pewnie niezłe zamieszanie wywołałabym
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 13:03   #1100
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Zrobiłam kilka zdjęć na kartonie, nie wyszły najlepiej no ale coś tam widać

Spodenki H&M 3 zł - będą musiały trochę poczekać, bo ciasnawe w brzuchu
Bluzka z baskinką Dorothy Perkins 5 zł - rozmiar 42 i leży idealnie
Sukienka Atmosphere 8 zł
Stanik 1,50 zł

Oprócz tego kupiłam jeszcze taką dłuższą granatową bokserkę, ale nijak nie mogłam zrobić jej wyraźnego zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4_fhdr.jpg (71,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5_fhdr.jpg (66,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6_fhdr.jpg (112,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7_fhdr.jpg (64,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (54,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8_fhdr.jpg (30,2 KB, 18 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:20   #1101
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Świetne zakupy - szczególnie sukienka
Miki, jesteś perfekcjonistką?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:21   #1102
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Zrobiłam kilka zdjęć na kartonie, nie wyszły najlepiej no ale coś tam widać

Spodenki H&M 3 zł - będą musiały trochę poczekać, bo ciasnawe w brzuchu
Bluzka z baskinką Dorothy Perkins 5 zł - rozmiar 42 i leży idealnie
Sukienka Atmosphere 8 zł
Stanik 1,50 zł

Oprócz tego kupiłam jeszcze taką dłuższą granatową bokserkę, ale nijak nie mogłam zrobić jej wyraźnego zdjęcia.
świetne zakupy!
a zamieszania to na pewno byś narobiła.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:35   #1103
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Świetne zakupy - szczególnie sukienka
Miki, jesteś perfekcjonistką?


Chyba tak Zawsze jak coś robię to muszę to zrobić najlepiej jak potrafię Nie znoszę partactwa. Chyba na każdej płaszczyźnie to działa. W szkole jak robiliśmy coś w grupach to czasami brałam całą robotę na siebie. Siedziałam po nocach ale MUSIAŁAM zrobić to najlepiej. Taki trochę głupi charakter ale co robić W pracy to samo było, czasami zostawałam po godzinach choć wcale nie musiałam. Gdyby jeszcze ten perfekcjonizm widać było po moim pokoju to byłoby dobrze

A skąd to pytanie?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świetne zakupy!
a zamieszania to na pewno byś narobiła.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:59   #1104
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Chyba tak Zawsze jak coś robię to muszę to zrobić najlepiej jak potrafię Nie znoszę partactwa. Chyba na każdej płaszczyźnie to działa. W szkole jak robiliśmy coś w grupach to czasami brałam całą robotę na siebie. Siedziałam po nocach ale MUSIAŁAM zrobić to najlepiej. Taki trochę głupi charakter ale co robić W pracy to samo było, czasami zostawałam po godzinach choć wcale nie musiałam. Gdyby jeszcze ten perfekcjonizm widać było po moim pokoju to byłoby dobrze

A skąd to pytanie?
Ty nazywasz to głupim charakterem, a ja chciałbym posiadać tą cechę. Wszystko robię na odwal, a przecież mój przyszły zawód wymaga perfekcji, zresztą każdy projekt powinien być wykonany w stu procentach dobrze. Ja lubię robić dużo i szybko, czyli staram się być wydajna. Ale to jednak nie zawsze popłaca. Np. teraz siedzę nad projektem, który wymaga stuprocentowej precyzji i nie chcę pisać, co mnie strzela, jak to robię . Mój tata jest dokładny, cierpliwy do takich rzeczy, a mi to minęło z wiekiem. Mój stan irytacji na tego typu projekty sięga zenitu, zaczynam któryś raz, odchodzę, odpoczywam... Masakra.

Twoje zdjęcia są zawsze idealne - bez względu na to, czy masz warunki na zrobienie zdjęcia, czy nie - tak jak dzisiaj. Blog jest Twoją wizytówką perfekcjonizmu - wszystko przemyślane. Zawsze idealnie wyglądasz... Wiem, że może życie codzienne nie jest takie perfekcyjne, ale mimo wszystko i tak czuję, że jesteś w grupie ludzi, którzy nie są, jak to nazwałaś, partaczami.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 15:55   #1105
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Dziś byłam u lekarza i antybiotyk na 10 dni;// lekarka dziwiła się że nie mam temp. ale moim zdaniem to zły znak bo organizm chyba się nie broni Teraz będę się kurować, a z pracą nie miałam wyjścia. Musiałabym znaleźć kogoś na swoje miejsce, a nikt nie mógł. Na szczęście puscili mnie wcześniej, mówiłam że mam anginę i będę zarażać a oni i tak woleli żebym pracowała )
widocznie w tej pracy nawet chorobę trzeba przewidywać.
A tak na serio to mają połowę mniej pracowników bo 2 są na zwolnieniu, 2 zmieniły miejsce pracy, 3 wyjechały za granicę dorobić i są na urlopie bezpłatnym, a "nowe" się jeszcze uczą.
Ja ostatnio też przechodziłam anginę bez gorączki.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 16:10   #1106
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wczoraj w faktach mówili o tym, pokazywali miejsce uderzenia, dajcie spokój, to było przy samych torach!




wypowiadał się jakiś tam pan chyba z TOPRu, że jeśli nie ma schronienia to najlepiej kucnąć, albo usiaść na torebce/plecaku, schować głowę w kolana i odsunąć od siebie wszystkie metalowe elementy.
Kiedyś jak pracowałam w Wawie, to piorun walnął w środek ulicy. dosłownie 20 metrów ode mnie. Ja byłam w budynku na szczęście. Przeszklonym. Widok niesamowity przerażający i w ogóle nie do opisania. Wtedy to byłą taka nawałnica że szok.
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Dziś byłam u lekarza i antybiotyk na 10 dni;// lekarka dziwiła się że nie mam temp. ale moim zdaniem to zły znak bo organizm chyba się nie broni Teraz będę się kurować, a z pracą nie miałam wyjścia. Musiałabym znaleźć kogoś na swoje miejsce, a nikt nie mógł. Na szczęście puscili mnie wcześniej, mówiłam że mam anginę i będę zarażać a oni i tak woleli żebym pracowała )
widocznie w tej pracy nawet chorobę trzeba przewidywać.
A tak na serio to mają połowę mniej pracowników bo 2 są na zwolnieniu, 2 zmieniły miejsce pracy, 3 wyjechały za granicę dorobić i są na urlopie bezpłatnym, a "nowe" się jeszcze uczą.


Pytałam się o ten dekoder bo sama muszę kupić, jak najtańszy ale żeby nie okazał się szajsem...
Ja kiedyś chorowałąm, normalnie, z gorączkami. Jak miałąm anginę to dochodziło mi do 40 momentami. Już traciłam kontakt.
A teraz już od ładnych paru lat w ogóle nie mam gorączek. Nie wiem dlaczego. Ale to właśnie niedobrze.

Moi rodzice zakładali dekoder chyba ze 3 miesiące temu i na razie nie narzekają. Ja się na tym nie znam
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 17:25   #1107
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Kiedyś jak pracowałam w Wawie, to piorun walnął w środek ulicy. dosłownie 20 metrów ode mnie. Ja byłam w budynku na szczęście. Przeszklonym. Widok niesamowity przerażający i w ogóle nie do opisania. Wtedy to byłą taka nawałnica że szok.
wow z tak bliskiej odległości to musi być straszne.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:06   #1108
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013



Nałożyłam olejek GP ze skrzypem na skalp. Na długość nałożyłam Vatikę (pachnie nieziemsko) . Robię pierwsze testy z Vatiką. Ciekawe jakie będą efekty


Jest może jakaś chętna na testowanie odżywki Garnier, Ultra Doux, Sekrety Prowansji, Odżywka do włosów z tendencją do przesuszania `Morela z Rousillon i olejek migdałowy`? Mi nie służy

Edytowane przez 201612231846
Czas edycji: 2013-06-25 o 18:08
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:29   #1109
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wow z tak bliskiej odległości to musi być straszne.
Wiele razy byłąm w sytuacji, kiedy piorun uderzył bardzo blisko. W słup koło domu, w piorunochron na dachu, w drzewo też koło domu. I najciekawsze jest to, ze z tak bliskiej odległości nie słychać grzmotu. Tylko głośny szum. Straszne. Jak jestem w bezpiecznym miejscu to uwielbiam burzę, ale jak jestem u mnie na wsi, albo na zewnątrz, to nie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:50   #1110
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość


Nałożyłam olejek GP ze skrzypem na skalp. Na długość nałożyłam Vatikę (pachnie nieziemsko) . Robię pierwsze testy z Vatiką. Ciekawe jakie będą efekty


Jest może jakaś chętna na testowanie odżywki Garnier, Ultra Doux, Sekrety Prowansji, Odżywka do włosów z tendencją do przesuszania `Morela z Rousillon i olejek migdałowy`? Mi nie służy
ja bym chciała ją wypróbować ale mam tyyle odżywek i wszystkiego że walcząc ze sobą mówię za każdym razem NIE


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wiele razy byłąm w sytuacji, kiedy piorun uderzył bardzo blisko. W słup koło domu, w piorunochron na dachu, w drzewo też koło domu. I najciekawsze jest to, ze z tak bliskiej odległości nie słychać grzmotu. Tylko głośny szum. Straszne. Jak jestem w bezpiecznym miejscu to uwielbiam burzę, ale jak jestem u mnie na wsi, albo na zewnątrz, to nie.
ja ogólnie się boję burz, źle mi się kojarzą






myślę o powrocie do blondu
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.