Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 10:44   #1081
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Musze sie zabrac za segregacje ubranek Szymcia. Mam juz wszystkie poprasowane i chce poukladac w komodzie i szafie. Tylko ten brzuch troche dokucza :/ Chyba jako jedna z nielicznych dotrwalam z planem prania pod koniec lutego
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:45   #1082
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
W sam raz na wiosenne spacery z wozkiem Lup z Zary?


Ja tez ciagle czekam na PIT.
Aż się zdziwiłam ile ich stało, jeszcze torebkę kupiłam za 60 zł. A buty są skórzane i za tę cenę to po prostu grzech nie kupić ;P

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
idealne na spacerki po parku z wozkiem!

ale sa piekne, szkoda ze ja od paru juz lat nie chodze w obcasach, lubie wysokie koturny, ale obcas juz nie dla mnie
Ja biegam w pracy w obcasach więc zawsze mam wymówkę jak kupuję ;D

I myslę, że na spacer naprawdę mogą się przydać, w końcu z maleńkim dzieckiem które nie chodzi nie będę musiała biegać ;D A że mieszkam teraz prawie w parku :P hehe
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:45   #1083
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Musze sie zabrac za segregacje ubranek Szymcia. Mam juz wszystkie poprasowane i chce poukladac w komodzie i szafie. Tylko ten brzuch troche dokucza :/ Chyba jako jedna z nielicznych dotrwalam z planem prania pod koniec lutego
Ale ja jeszcze tez wszystkiego nie wypralam;*
Jeszcze z 3pralki pojda,musze wypelnienie wyprac itd..
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:48   #1084
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość

Na stronie urzędu skarbowego?
Wiem pamietam, jeszcze nie odliczalam. A jak to jest z fakturami za ten internet, trzeba je miec? Bo ja nie nam bo przelew robie zawsze.
nie, program do pitow sie pobieram, wypelniam i potem wysylam elektoronicznie, ewentualnie wypelnia sie on-line i wysyla do ministerstwa finansow.
zadnych faktur nie potrzebowalam, w koncu jak robisz przelewy to potwierdzenie bedziesz miala w razie co
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ


Edytowane przez MaŁa_Sylwia
Czas edycji: 2015-02-25 o 10:52
MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:48   #1085
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
idealne na spacerki po parku z wozkiem!

ale sa piekne, szkoda ze ja od paru juz lat nie chodze w obcasach, lubie wysokie koturny, ale obcas juz nie dla mnie
czemu już nie dla Ciebie? zabrzmiało poważnie


Pavlineczka-śliczne szpile
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:52   #1086
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość


Ja biegam w pracy w obcasach więc zawsze mam wymówkę jak kupuję ;D

I myslę, że na spacer naprawdę mogą się przydać, w końcu z maleńkim dzieckiem które nie chodzi nie będę musiała biegać ;D A że mieszkam teraz prawie w parku :P hehe
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
czemu już nie dla Ciebie? zabrzmiało poważnie
nie dla mnie bo chodze w nich jak pokraka a najgorsze co moze byc to widok laski niepotrafiacej chodzic w obcasach taka nowonarodzona sarenka chwiejaca sie na prawo i lewo zakladam je tylko na wieksze okazje i udaje ze jestem mistrzem chodzenia, za to lubie koturny i ladne eleganckie buty wlasnie na podwyzszeniu a to zawsze jakas alternatywa.
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ


Edytowane przez MaŁa_Sylwia
Czas edycji: 2015-02-25 o 10:53
MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:54   #1087
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Dzień Dobry!

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ja czekam na szpitalne menu,bo Tż mi zapomniał talerza mojego przywieźć

Kroplowka zeszła, macica znowu zaczęła się stawiać i dostanę wlew magnezowy, ale żeby było śmieszniej zaczął odchodzić mi czop
Ojej, no to sie dzieje
Trzymam kciuki i koniecznie sie odzywaj

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
już czop? o kurde... łatwo to idzie rozpoznać??
Czop jest taki budyniowaty beżowy, może być z krwią

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Witam się i ja,zaraz wstaje. Powiem Wam cos. Pozyczylam wózek z fotelikiem po Młodym koleżance. Miała mi oddać wczoraj razem z materacykiem do łóżka(nie uzywala). To nie dość ze przywiozła mi tylko polowe elementów bo resztę musi poszukać(a wiedziała ze ma mi to przywieźć ponad 2tyg.wczesniej) to jeszcze tak upierd.klony ze się poplakalam. Niby prala(ba nawet mokre przywiozła) ale jestem pewna tylko włożyła i wyjela z wody. Bo pokrowiec od fotelika poplamiony(mi się jakoś udało go wczoraj doprac) a spacerowke wczoraj 2h szorowalam szczota w odplamiaczu i jeszcze dziś muszę poprawić,ale większość zeszła. Kosz na zakupy musiała nawet doszorowac bo był nietknięty. I zauwazylam ze jedna część jest nadlamana i nie wiem czy będę mogła budkę do spacerowki zamontować(bo jej nie dostałam jeszcze). No ch.UJ mnie strzeli w wczoraj-zobaczylam to wszystko po jej wyjściu. A to są(dla mnie byli) dobzi znajomi i glupio tak poklocic się o wózek ale mam dość.
Jejku, też bym sie wkurzyła. Mogła powiedzieć że coś sie zniszczyło i spytać jak moze to zrekompensować i wyprać dokładnie.
My pożyczaliśmy wózek i jeszcze go nie oglądałam, ale jestem pewna że jest czysty i nic niezniszczone, bo pożyczający by nam powiedzieli. Nie zamierzam go nawet prac teraz bo był więc po co

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
http://niechajszyjenam.pl/

patrzcie jakie cuda na tej stronce tego aniołka chyba zamówię

muszę isć zaraz na spacerek do Rosska bo skonczyło mi się pare rzeczy, do Pepco też bym weszła, są jakieś nowości??
Ja byłam w pepco tydzień temu i dziś i na bieżąco dowożą nowe rzeczy Zaraz pokażę co kupiłam maluszkowi.
Sa ozdoby wielkanocne, też kupiłam ale to na prezent, synkowi trampki fajne kupiłam, zobaczymy czy będą z luzem żeby były dobre maj/czerwiec

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do przychodni ( bo wstałam dopiero) i lekarz od 13 do 17, można przyjść i czekać, jak coś się dzieje to przyjmie między pacjentkami tylko pani mówi, że czasem i godzinę można czekać, to pójdę.

Brzuch przypomina twardą kulkę i bolą mnie ruchy Maleństwa jak wstaję to boli teraz jak siedzę jest ok, ale jak leżę też już boli, ból trochę ten przy okresie przypomina albo zakwasy.

I nie wiem, brać nospę czy nie brać?
Lepiej sie przejdź do tego lekarza.
Co do psiaka to ja bym na Twoim miejscu nie brała sobie na głowę dodatkowego obowiązku przed porodem.
A co z tym pieskiem, którym się zajmowaliście przez jakis czas?

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Ale się wkurzylam na Tż! !! Kupił wczoraj buty robocze ( na szczęście zwrócą mu za nie ) aleee... wchodzę do salonu a buty w kartoniw na stole! No myślałam że go zatluke on chyba chce kutnie wywołać zaraz zadzwonilam i dostał opr a on jeszcze z tekstem że myślał że jak w kartonie to się nie liczy
Chyba troszkę przesadzasz... Przecież to nowe buty w kartonie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
rozmowa o butach przypomiała mi o moim nowym nabytku, który wciąż stoi w torbie obok łóżka ( bo prawdę mówiąc nie mam gdzie go trzmać)

tadam: must have przyszłej mamy ;P
Wow

Niezawsze - a nie możesz kontynuować ubezp.indywidualnie opłacając składkę co m-c na konto tej firmy ubezp.?
Mój synek był słoiczkowy ale od b.dawna nie je słoiczków i ich konsystencja na pewno wywołałaby teraz u niego odruch wymiotny. Jestem w szoku że Twoja córcia je lubi, desery to rozumiem, ale obiadki brrr

Violka - ja mam karuzelkę Tiny Love serenady natury ale to po synku i chyba teraz nie ma tego modelu. Jest fajna, b.kolorowa, ma fajne dźwięki i sterowanie pilotem

Zakupki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (102,4 KB, 35 załadowań)
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 10:58   #1088
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość


Ja byłam w pepco tydzień temu i dziś i na bieżąco dowożą nowe rzeczy Zaraz pokażę co kupiłam maluszkowi.

Zakupki:
oczywiscie zazdraszam! jakbuy inaczej, spodenki z latkami sa sliczne !
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:01   #1089
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
nie, program do pitow sie pobieram, wypelniam i potem wysylam elektoronicznie, ewentualnie wypelnia sie on-line i wysyla do ministerstwa finansow.
zadnych faktur nie potrzebowalam, w koncu jak robisz przelewy to potwierdzenie bedziesz miala w razie co
Na koniec roku firma-dostawca i-netu powinna Ci wystawić fakturę. Powinnaś mieć dokument- r-ek, FV potwierdzajacy jakie koszty i-netu poniosłaś. Przelew nie jest chyba takim dowodem

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
oczywiscie zazdraszam! jakbuy inaczej, spodenki z latkami sa sliczne !
Z działu dziewczęcego
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:02   #1090
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

dzień dobry
wyprałam kołdrę i jest cała
Od rana rozmawiam albo z mamą albo z mężem i tak próbowałam Was nadrobić...

Ja musze sobie jakies fajne adidasy kupić na wiosnę, i coś elegantszego bo chce wyglądac jak mama a nie jak nastolatka z wózkiem
a mój styl to przeważnie zwykły misz masz i chcę go zmienić...
taka moja złota myśl na dziś
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:05   #1091
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!



Ojej, no to sie dzieje
Trzymam kciuki i koniecznie sie odzywaj



Czop jest taki budyniowaty beżowy, może być z krwią



Jejku, też bym sie wkurzyła. Mogła powiedzieć że coś sie zniszczyło i spytać jak moze to zrekompensować i wyprać dokładnie.
My pożyczaliśmy wózek i jeszcze go nie oglądałam, ale jestem pewna że jest czysty i nic niezniszczone, bo pożyczający by nam powiedzieli. Nie zamierzam go nawet prac teraz bo był więc po co



Ja byłam w pepco tydzień temu i dziś i na bieżąco dowożą nowe rzeczy Zaraz pokażę co kupiłam maluszkowi.
Sa ozdoby wielkanocne, też kupiłam ale to na prezent, synkowi trampki fajne kupiłam, zobaczymy czy będą z luzem żeby były dobre maj/czerwiec



Lepiej sie przejdź do tego lekarza.
Co do psiaka to ja bym na Twoim miejscu nie brała sobie na głowę dodatkowego obowiązku przed porodem.
A co z tym pieskiem, którym się zajmowaliście przez jakis czas?



Chyba troszkę przesadzasz... Przecież to nowe buty w kartonie



Wow

Niezawsze - a nie możesz kontynuować ubezp.indywidualnie opłacając składkę co m-c na konto tej firmy ubezp.?
Mój synek był słoiczkowy ale od b.dawna nie je słoiczków i ich konsystencja na pewno wywołałaby teraz u niego odruch wymiotny. Jestem w szoku że Twoja córcia je lubi, desery to rozumiem, ale obiadki brrr

Violka - ja mam karuzelkę Tiny Love serenady natury ale to po synku i chyba teraz nie ma tego modelu. Jest fajna, b.kolorowa, ma fajne dźwięki i sterowanie pilotem

Zakupki:
Ale super rzeczy!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 11:07   #1092
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
nie, program do pitow sie pobieram, wypelniam i potem wysylam elektoronicznie, ewentualnie wypelnia sie on-line i wysyla do ministerstwa finansow.
zadnych faktur nie potrzebowalam, w koncu jak robisz przelewy to potwierdzenie bedziesz miala w razie co
Zadzwonie do tych od internetu i zapytam.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:07   #1093
Rina
Rozeznanie
 
Avatar Rina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 775
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to mój gin w 36-37 tyg kończy wizytacje. Zaleca ktg w szpitalu i dzwonienie w razie w i wtedy jakas wizyta, ale juz nie planowana. Ja mam wizytę 4, wiec ti 37tc bedzie.
o matko i koniec?trochę bym się bała...

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja juz wykapana.ledwo zyje,golenie byloby spoko gdyby nie moj syn,ktory mi ciagle wierci pod zebrem az z bolu prawie sie przewrocilam i zacielam na nodze. :/
Plakac mi sie chce bo nic nie moge zrobic nie dosc ze brzuch to jeszcze ten bol:-(
Podcielam sobie 7cm wlosy dzis-oczywiscie jak zawsze sama przed lustrem i juz sie tak nie placza -rozdwojone koncowki usuniete
jejku kochana Ty się masz z tym swoim Mikołajem jeszcze trochę i będzie po drugiej stronie

dobra jesteś z tym podcinaniem. Ja moich kręconych nie tykam sama


Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
[B]

A "Lejdis"?? Mnie się bardzo podobało
chciałam wspomnieć o Lejdis, ale stwierdziłam, że nie będę się wyrywać uwielbiam Lejdis, są boskie, znamy z mężem prawie na pamięć, a co poniektóre teksty weszły do naszego codziennego słownika.
Mąż jeszcze lubi testosteron, ja już mniej., ale tez jest ok.
Reszta komedii nie warta czasu.

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja mam wizyte teraz w piatek to zaczne 36 tydzien, pewnie zwolnienie dostane do konca ciazy, ale jeszcze pewnie bede miala z jedna przed porodem.

Dzis bylam w pracy nastroje podle oczywiscie, niestety nikt nic nie wie co z dniem 01 kwietnia i tu mam zgryz, bo jak dostane wypowiedzenie to jesli nie urodze to nici z mojego ubezpieczenia, bo jest zbiorowe itp. koniec luxmedu :/
No nic moze urodze miedzy 28 marca, a 1 kwietnia

Na pocieszenie zapisalam sie na pedicure na czwartek
cholera to nieciekawie u Ciebie pod tym względem czyli pozostaje kciukać, żebyś urodziła w 'swoim terminie'

Dzień dobry Brzuchatki
humor dopisuje, bo już wszytsko poustawiane mam miejsce w pokoju wreszcie, nic mi niczego już nigdzie nie zastawia
muszę sobie tylko książki poukładać, ale to już kwestia mojej wizji i sama przyjemność
trochę Was ponadrabiam i śmigam do rossmana i lumpka
miłego dnia dziewczynki
__________________
Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dlaczego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę. - KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.


http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6p07wmjy6nesy.png
Rina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:09   #1094
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!



Ojej, no to sie dzieje
Trzymam kciuki i koniecznie sie odzywaj



Czop jest taki budyniowaty beżowy, może być z krwią



Jejku, też bym sie wkurzyła. Mogła powiedzieć że coś sie zniszczyło i spytać jak moze to zrekompensować i wyprać dokładnie.
My pożyczaliśmy wózek i jeszcze go nie oglądałam, ale jestem pewna że jest czysty i nic niezniszczone, bo pożyczający by nam powiedzieli. Nie zamierzam go nawet prac teraz bo był więc po co



Ja byłam w pepco tydzień temu i dziś i na bieżąco dowożą nowe rzeczy Zaraz pokażę co kupiłam maluszkowi.
Sa ozdoby wielkanocne, też kupiłam ale to na prezent, synkowi trampki fajne kupiłam, zobaczymy czy będą z luzem żeby były dobre maj/czerwiec



Lepiej sie przejdź do tego lekarza.
Co do psiaka to ja bym na Twoim miejscu nie brała sobie na głowę dodatkowego obowiązku przed porodem.
A co z tym pieskiem, którym się zajmowaliście przez jakis czas?



Chyba troszkę przesadzasz... Przecież to nowe buty w kartonie



Wow

Niezawsze - a nie możesz kontynuować ubezp.indywidualnie opłacając składkę co m-c na konto tej firmy ubezp.?
Mój synek był słoiczkowy ale od b.dawna nie je słoiczków i ich konsystencja na pewno wywołałaby teraz u niego odruch wymiotny. Jestem w szoku że Twoja córcia je lubi, desery to rozumiem, ale obiadki brrr

Violka - ja mam karuzelkę Tiny Love serenady natury ale to po synku i chyba teraz nie ma tego modelu. Jest fajna, b.kolorowa, ma fajne dźwięki i sterowanie pilotem

Zakupki:
Super zakupy! Wszystko z Pepco?
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:10   #1095
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

a ja bym sobie kupiła któreś z tych

http://deezee.pl/obuwie_damskie/kotu...ue_wedges.html
http://deezee.pl/obuwie_damskie/kotu...ck_wedges.html
http://deezee.pl/obuwie_damskie/kotu...vy_wedges.html
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:10   #1096
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Musze sie zabrac za segregacje ubranek Szymcia. Mam juz wszystkie poprasowane i chce poukladac w komodzie i szafie. Tylko ten brzuch troche dokucza :/ Chyba jako jedna z nielicznych dotrwalam z planem prania pod koniec lutego
Ja jeszcze niczego nie uprałam Ba, ani wózka ani łózeczka nie mam... mój TZ taaaaki jest wyluzowany, że aż mnie to zaczyna denerwować
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:11   #1097
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Dzwonilam i wyślą mi faktury na maila
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:13   #1098
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Na koniec roku firma-dostawca i-netu powinna Ci wystawić fakturę. Powinnaś mieć dokument- r-ek, FV potwierdzajacy jakie koszty i-netu poniosłaś. Przelew nie jest chyba takim dowodem



Z działu dziewczęcego
ja nie dostaje zadnej rocznej faktry, nic nie dolaczalam do rozliczenia i nic nie potrzebowalam a internet odliczylam, czyli mozna
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:15   #1099
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Koperco mata to dość duży wydatek od 289 zł więc pewnie my ją kupiny jak babcia czyli teściowa da pieniążki wnusiowi ponieważ coś mówiła że nam da po urodzeniu.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 11:16   #1100
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

no i gdzie ta 13? Nie goliłam się, nie dam rady się zgiąć, myślę, że gin widział już sporo nieogolonych nóg i bożenek

Majka - piesek ma już właściciela też na wsi. Ostatnio go widziałam w sobotę - rośnie jak na drożdżach. A później moja koleżanka zgubiła jego mamę i brata Na szczęście oba są już w domu, luty pod znakiem psich przygód ;P

Mój jest już dorosłym, niemal poważnym panem jamnikiem, ma 11 lat i nie jest problemowy, ale też wiem, że będzie tęsknił za mamą no i w razie jego choroby np. nie wiem jak bym i psa i dziecko ogarnęła nie mieszkając w domu...

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

a nie boisz się, że odparzą nogę czy coś? Koleżanka ma oryginalne meliski i są ok, ma też balerinki z all i mówiła, że są straszne
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:17   #1101
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja nie dostaje zadnej rocznej faktry, nic nie dolaczalam do rozliczenia i nic nie potrzebowalam a internet odliczylam, czyli mozna
Mozna, tylko US moze cie skontrolować i wtedy te faktury musisz przedstawic.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:17   #1102
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Super zakupy! Wszystko z Pepco?
T-shirt z Takko

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze niczego nie uprałam Ba, ani wózka ani łózeczka nie mam... mój TZ taaaaki jest wyluzowany, że aż mnie to zaczyna denerwować
Hehe, Tż tacy są. Mój taki sam.
Teraz np.mówi, że leżaczka nie kupimy, ja że kupimy, on że nie, a ja i tak go zamówię

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja nie dostaje zadnej rocznej faktry, nic nie dolaczalam do rozliczenia i nic nie potrzebowalam a internet odliczylam, czyli mozna

Chyba mnie nie zrozumiałaś. Nie dołączasz faktury do pitu, ale musisz ja mieć na wypadek gdyby US wezwał Cię w celu wyjaśnień.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:19   #1103
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

ładne, ale mnie się nie nadają... nie mogę mieć palca na wierzchu
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:25   #1104
Rina
Rozeznanie
 
Avatar Rina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 775
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ja czekam na szpitalne menu,bo Tż mi zapomniał talerza mojego przywieźć

Kroplowka zeszła, macica znowu zaczęła się stawiać i dostanę wlew magnezowy, ale żeby było śmieszniej zaczął odchodzić mi czop
o matko! niech Twój Szymek siedzi grzecznie w brzuchu ile się da

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Nowy kupon 1 marca
)
o super!czekam na niego tak myślała, że w okolicach początku marca sie pojawi.

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Rezerwatu nie widziałam, ale Pokłosie i Plac Zbawiciela super. Ide widziałam i tez dobry film, tylko ciężki. Komedie to nam nie wychodza teraz w ogóle. Za to dramaty całkiem fajnie
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O kochana, mi by sie nie chcialo, mam takiego lenia ostatnio ...
Czuje ze do porodu mnie nie opuści :-P


Wrzucam wam foto z przed chwili.
32w5d
pięknie
Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Hej dzieeczynki, pozdrawiam Was goraco u nas bez wiekszych zmian. Ja wchodze do Was co jakis czas tylko i lukam czy ktoras przypadkiem sie nie postanowila rozpakowac. Mam nadzieje ze u Was wszystko ok. Caluje brzuszki
trzymaj się w takim razie i wpadaj

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Witam się i ja,zaraz wstaje. Powiem Wam cos. Pozyczylam wózek z fotelikiem po Młodym koleżance. Miała mi oddać wczoraj razem z materacykiem do łóżka(nie uzywala). To nie dość ze przywiozła mi tylko polowe elementów bo resztę musi poszukać(a wiedziała ze ma mi to przywieźć ponad 2tyg.wczesniej) to jeszcze tak upierd.klony ze się poplakalam. Niby prala(ba nawet mokre przywiozła) ale jestem pewna tylko włożyła i wyjela z wody. Bo pokrowiec od fotelika poplamiony(mi się jakoś udało go wczoraj doprac) a spacerowke wczoraj 2h szorowalam szczota w odplamiaczu i jeszcze dziś muszę poprawić,ale większość zeszła. Kosz na zakupy musiała nawet doszorowac bo był nietknięty. I zauwazylam ze jedna część jest nadlamana i nie wiem czy będę mogła budkę do spacerowki zamontować(bo jej nie dostałam jeszcze). No ch.UJ mnie strzeli w wczoraj-zobaczylam to wszystko po jej wyjściu. A to są(dla mnie byli) dobzi znajomi i glupio tak poklocic się o wózek ale mam dość.
o boshe dlatego ja nienawidze pożyczać czegokolwiek. Co z tego, że Ty szanujesz czyjąś własność, skoro odwrotnie masz takie niespodzianki nie robi się tak, mi byłoby wstyd oddać pożyczoną rzecz w takim stanie.

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja tez podcinalam sama i spoko ale teraz chcialabym zrobic 'cos wiecej' i przy okazji farbe nalozyc bo mi sie juz nie chce, wiec tak probuje sie zapisac, choc tak sie zbieram, ze nie wiem czy mi sie przed porodem uda[COLOR="Silver"]
ja idę w piątek, ale tylko na obcięcie

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
nie martw sie, ja sie dowiedzialam, ze u mnie tez zaklad zamykaja :/ wiec po macierzynskim czeka mnie pewnie odprawa i czesc podobno inna firma ma nas przejac razem z pracownikami, wiec oni prace miec beda o ile sie zgodza, dla mnie po powrocie juz miejsca nie bedzie, zadna inna firma nie bedzie czekala na ciezarowke :/ przykro troche no ale..
o fu.ck to nie fajnie. Ale z drugiej strony szansa na zmianę

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie wybrane jakieś karuzelki do łóżeczka? Mi się ta strasznie podoba, tylko jakas droga cholera

http://www.smyk.com/skip-hop-alfabet...y-dla-dzieci-p

i ten bananek fajny i małpeczki do wózka np
http://www.smyk.com/tiny-love-moj-pi...y-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/skip-hop-hug-hid...y-dla-dzieci-p
my mamy w planach rainforest z FP.

Kordelko, ale w niektórych kinach są seanse dla matek z dziećmi jak w mojej dziurze będziemy mieli wreszcie kino-mają otworzyć za kilka m-cy i będa mieli takie seanse, to chętnie się wybiorę

Gossip ten film to z 15 lat temu był, w podstawówce chyba jeszcze byłam
__________________
Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dlaczego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę. - KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.


http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6p07wmjy6nesy.png
Rina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:26   #1105
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość

a nie boisz się, że odparzą nogę czy coś? Koleżanka ma oryginalne meliski i są ok, ma też balerinki z all i mówiła, że są straszne
nie myślałam o tym po prostu oglądam i tak mi wpadły w oko
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:28   #1106
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Zadzwonie do tych od internetu i zapytam.
Ja mam faktury wszystkie w koncie abonenta w razie kontroli
W tym roku bede odliczac drugi i ostatni raz




Cytat:
Napisane przez Rina Pokaż wiadomość
o matko i koniec?trochę bym się bała...


jejku kochana Ty się masz z tym swoim Mikołajem jeszcze trochę i będzie po drugiej stronie

dobra jesteś z tym podcinaniem. Ja moich kręconych nie tykam sama



chciałam wspomnieć o Lejdis, ale stwierdziłam, że nie będę się wyrywać uwielbiam Lejdis, są boskie, znamy z mężem prawie na pamięć, a co poniektóre teksty weszły do naszego codziennego słownika.
Mąż jeszcze lubi testosteron, ja już mniej., ale tez jest ok.
Reszta komedii nie warta czasu.


cholera to nieciekawie u Ciebie pod tym względem czyli pozostaje kciukać, żebyś urodziła w 'swoim terminie'

Dzień dobry Brzuchatki
humor dopisuje, bo już wszytsko poustawiane mam miejsce w pokoju wreszcie, nic mi niczego już nigdzie nie zastawia
muszę sobie tylko książki poukładać, ale to już kwestia mojej wizji i sama przyjemność
trochę Was ponadrabiam i śmigam do rossmana i lumpka
miłego dnia dziewczynki

kreconych tez bym nie podciela sama;D



ale dobrze ze juz tyle masz
Ja chyba bardzo w tyle jestem hehe
ladne,ale ja bym sie bala obtarc.
Mam oryginalne meliski i sobie chwale,podrob sie boje,bo mam wrazliwe stopy.
Niestety nie znosza tanich butow
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:30   #1107
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość

Sonia, Maja-wspolczuje Wam tego boksowania kolo zeber;*
Moja mala tez glowka w dol ale jeszcze nigdy mi tak nie przywalila
A mi.znow od wczoraj mały glowka naciska na pęcherz tak ze boli okropnie. Ale to tylko jak chodzę lub stoję wiec musze długo polegiwac.






Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ja czekam na szpitalne menu,bo Tż mi zapomniał talerza mojego przywieźć

Kroplowka zeszła, macica znowu zaczęła się stawiać i dostanę wlew magnezowy, ale żeby było śmieszniej zaczął odchodzić mi czop
U uuu to Ty możesz wyjść z tego szpitala juz z dzidziusiem na rękach!




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość


Nowy kupon 1 marca
)
Oo dobrze wiedzieć to.poczekam z kolejnym zamówieniem
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:30   #1108
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja mam faktury wszystkie w koncie abonenta w razie kontroli
W tym roku bede odliczac drugi i ostatni raz







kreconych tez bym nie podciela sama;D



ale dobrze ze juz tyle masz
Ja chyba bardzo w tyle jestem hehe


ladne,ale ja bym sie bala obtarc.
Mam oryginalne meliski i sobie chwale,podrob sie boje,bo mam wrazliwe stopy.
Niestety nie znosza tanich butow
Soniu ja to zawsze mam problem z balerinkami bo albo cisna albo spadają... Teraz zamówiłam z primarka za 35zl z przesyłka granatowe i licze ze beda ok. Najwyzej sprzedam.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:31   #1109
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Rina przy kreconych tym bardziej sama bym obcinąła, bo chyba nie byłoby tak bardzo widać, że krzywo ścięte. Mi mąż obcinał przez jakiś czas, żeby nie były na prosto tylko w V albo U i dzięki temu, że się wywijają, nie było widać jak bardzo krzywo mu to wychodziło

Jakieś dwa miesiące temu miałam wrażenie, że wy już wszystko macie i tylko ja taka niegotowa na dziecko zostałam mocno w tyle matka wyrodna i nieprzygotowana, a teraz co piszecie, że coś jeszcze wam brakuje, to u mnie już to leży i się kurzy

Zrobilam inwentaryzację ubranek i jedyne, co jeszcze mogłabym kupić, to rampersy na lato, a tego jakoś w lumpkach nie moge znaleźć
Za to pochwalę się, że wczoraj nabyłam w końcu w lumpku śpiworek (i oczywiście kilka ubranek, które mój mąż zatytułował "no-i-po-co-ci-to-teraz-kobieto" - bo są na rozmiar 68 niech go ktoś palnie, bo ja już nie mam siły)


Też mam problem z obcasami, ale wydaje mi się, ze po prostu producenci nie potrafią profilowac porządnie takich butów i dlatego nie da się w nich chodzić Moje ślubne czółenka na niebezpiecznie cienkim jak na mnie obcasie są boskie i mogłabym w nich biegać i tańcować codziennie, gdyby nie były białe...
__________________
ametty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:32   #1110
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Soniu ja to zawsze mam problem z balerinkami bo albo cisna albo spadają... Teraz zamówiłam z primarka za 35zl z przesyłka granatowe i licze ze beda ok. Najwyzej sprzedam.
Trzymam kciuki zeby buciki byly dobre
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.