Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 06:06   #1081
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez orangecoctail Pokaż wiadomość
U mnie dalej nos bulwiasto-ziemniakowy.
Myślicie, że to zmieni się jeszcze drastycznie? Przesyłam zdjęcia. 2 miesiąc po.

Wygląda jak przyklejony do twarzy, za duży, za szeroki...Załamuje mnie.
Niestety nie widzę zdjęcia bo odpisuję z telefonu. U mnie nos zmieniał się bardzo długo. Nie wiem może mam źle odczucia, ale po roku czasu mam wrażenie, że jak jest za ciepło to rano nadal potrafię lekko spuchnąć. Nie mówiąc o tym, że nadał jak mi zimno to czuję w końcówce nosa mrowienie więc 2 miesiące to bardzo mało, żeby mówić o efektach. jeśli masz życzenie, wyślij mi zaproszenie, zobaczysz moją galerię, jak długo byłam opuchnięta.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:08   #1082
Badbadkitty
Przyczajenie
 
Avatar Badbadkitty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Orientujecie sie czy mozna być operowanym z lekkim katarem? Jesienią/zima często jestem zakatarzona. Na dodatek tydzień temu dopadło mnie przeziębienie, czuje sie juz dobrze natomiast wciąż mam delikatny katar, nie taki ciekły tylko gesty i głęboko chyba w zatokach, boje sie ze nie przejdzie do operacji. Operacja juz 16 listopada
Badbadkitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:39   #1083
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

telimena878 według mnie na drugim zdjęciu wyglądasz bardzo młodo, dziewczęco natomiast na pierwszym zdjęciu jesteś bardzo poważna i jakby trochę starsza. Taka moja lekka sugestia

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez orangecoctail Pokaż wiadomość
U mnie dalej nos bulwiasto-ziemniakowy.
Myślicie, że to zmieni się jeszcze drastycznie? Przesyłam zdjęcia. 2 miesiąc po.

Wygląda jak przyklejony do twarzy, za duży, za szeroki...Załamuje mnie.
Faktycznie nos jest duży, ale duży przez to że jest strasznie opuchnięty. Na pewno jeszcze się dużo zmieni
Co do tego czy wygląda jakby był przyklejony trudno ocenić, czy mogłabyś dodać zdjęcie całej twarzy? bo tutaj widać tylko nos i ciężko ocenić.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:40   #1084
orangecoctail
Przyczajenie
 
Avatar orangecoctail
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Angel_00, wysłane
Szkoda, że nie ma żadnych zastrzyków na opuchliznę, a przynajmniej się w tym nie orientuję.
Jeśli chodzi o część kostną - tam już niestety czuję twardą kość i boję się, że zostanie taki szeroki, bo nie był łamany.

Badbadkitty ja bym chyba operacji przy takim katarze nie ryzykowała, wzięła kolejny termin. Ale do 16 może minąć

Wiecie po jakim czasie najwcześniej możliwa jest ponowna operacja nosa?

Edytowane przez orangecoctail
Czas edycji: 2015-11-05 o 15:55
orangecoctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 16:02   #1085
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

najlepiej odczekać rok do kolejnej operacji

ja byłam operowana z lekkim katarem
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:34   #1086
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Badbadkitty Pokaż wiadomość
Orientujecie sie czy mozna być operowanym z lekkim katarem? Jesienią/zima często jestem zakatarzona. Na dodatek tydzień temu dopadło mnie przeziębienie, czuje sie juz dobrze natomiast wciąż mam delikatny katar, nie taki ciekły tylko gesty i głęboko chyba w zatokach, boje sie ze nie przejdzie do operacji. Operacja juz 16 listopada
Witam! jestem nowa na forum. I od razu odpisuje
Jestem 3 dni po operacji i na pare dni przed mialam ten problem co ty: dopadl mnie katar. Lekarz mi powiedzial ze trzeba bedzie przesunac jesli mi nie przejdzie. Dla mnie przesuniecie operacji brzmialo jak koniec swiata wiec zrobilam WSZYSTKO zeby mi katar przeszedl i udalo sie!
Ja nie moglam wziasc zadnych lekow bo bylo za krotko przed operacja wie mialam do dyspozycji tylko domowe srodki: wzielam zwolnienie zeby siedziec w domu i sie nie przeziebiac / nie zarazac do reszty. Kupilam sobie kilogramy grejpfrutow i cytryn i wyciskalam sobie z nich po kilka sokow dziennie. Z grejfrutow wcinalam rowniez pestki. Po kazdym soku lyzeczka miodu "Manuka". I do tego, najwazniejsze: inhalacje z olejku eterycznego. Ja wybralam ten z sosny bo jest antyseptyczny. Przez 3 dni po 8 - 10 inhalacji dziennie (domowa metoda: zagotowana woda, kilkanascie kropli olejku, recznik na glowe i wciagac ).
Na dzien przed operacja bylam jak nowa!

A teraz wracajac do mojej operacji: zalozono mi gips, na nos i na czolo. Gips trzyma sie na twarzy za pomoca plastrow. Jednak moja skora jest juz obecnie tak tlusta ze boje sie ze te plastry sie odkleja. Koncowki juz sie odklejaja. Mialyscie podobny problem?
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:22   #1087
Badbadkitty
Przyczajenie
 
Avatar Badbadkitty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziękuje za odpowiedzi! Uff faktycznie w porównaniu do Ciebie Nenko mam jeszcze trochę czasu ja mimo wszystko też wolę odpuścić leki i staram się podreperować naturalnymi metodami! Świetny pomysł z tymi inhalacjami. Mieszkam w Anglii i mam nadzieję że uda mi się dostać olejki. Cytrusów mam zawsze sporo w domu Trochę się uspokoiłam
Cherry pie będę operowana u tego samego dr co Ty także mam nadzieje że ewentualny (ale niewielki) katar nie będzię problemem

Edytowane przez Badbadkitty
Czas edycji: 2015-11-05 o 19:26
Badbadkitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 20:28   #1088
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez orangecoctail Pokaż wiadomość
Angel_00, wysłane
Szkoda, że nie ma żadnych zastrzyków na opuchliznę, a przynajmniej się w tym nie orientuję.
Jeśli chodzi o część kostną - tam już niestety czuję twardą kość i boję się, że zostanie taki szeroki, bo nie był łamany.

Badbadkitty ja bym chyba operacji przy takim katarze nie ryzykowała, wzięła kolejny termin. Ale do 16 może minąć

Wiecie po jakim czasie najwcześniej możliwa jest ponowna operacja nosa?
nic nie dostałam, wysyłam od siebie.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 22:34   #1089
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Witam! jestem nowa na forum. I od razu odpisuje
Jestem 3 dni po operacji i na pare dni przed mialam ten problem co ty: dopadl mnie katar. Lekarz mi powiedzial ze trzeba bedzie przesunac jesli mi nie przejdzie. Dla mnie przesuniecie operacji brzmialo jak koniec swiata wiec zrobilam WSZYSTKO zeby mi katar przeszedl i udalo sie!
Ja nie moglam wziasc zadnych lekow bo bylo za krotko przed operacja wie mialam do dyspozycji tylko domowe srodki: wzielam zwolnienie zeby siedziec w domu i sie nie przeziebiac / nie zarazac do reszty. Kupilam sobie kilogramy grejpfrutow i cytryn i wyciskalam sobie z nich po kilka sokow dziennie. Z grejfrutow wcinalam rowniez pestki. Po kazdym soku lyzeczka miodu "Manuka". I do tego, najwazniejsze: inhalacje z olejku eterycznego. Ja wybralam ten z sosny bo jest antyseptyczny. Przez 3 dni po 8 - 10 inhalacji dziennie (domowa metoda: zagotowana woda, kilkanascie kropli olejku, recznik na glowe i wciagac ).
Na dzien przed operacja bylam jak nowa!

A teraz wracajac do mojej operacji: zalozono mi gips, na nos i na czolo. Gips trzyma sie na twarzy za pomoca plastrow. Jednak moja skora jest juz obecnie tak tlusta ze boje sie ze te plastry sie odkleja. Koncowki juz sie odklejaja. Mialyscie podobny problem?
Tez nam mega tłusta skore i po 4 dniach od operacji te plastry ledwie co trzymały gips, ale nic złego sie nie stało- także No stres ��
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 00:08   #1090
orangecoctail
Przyczajenie
 
Avatar orangecoctail
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Angel_00 nos masz super zgrabny i szczupły teraz! Ładny już po miesiącu Wydaje mi się, że miałaś mniejszy obrzęk niż ja, ale też inaczej skonstruowany nos. Czy część kostną miałaś na początku twardą jak kość, czy wyczuwałaś pod palcem, że to opuchlizna? I czy wyczuwałaś na niej jakieś nierówności? Ja czuję wgłębienie na środku.
orangecoctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 03:43   #1091
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
A teraz wracajac do mojej operacji: zalozono mi gips, na nos i na czolo. Gips trzyma sie na twarzy za pomoca plastrow. Jednak moja skora jest juz obecnie tak tlusta ze boje sie ze te plastry sie odkleja. Koncowki juz sie odklejaja. Mialyscie podobny problem?
Ja sobie podklejałam to takim czymś na podobę tych plastrów które trzymały gips. Śmiesznie to wyglądało i nie dało zbyt wiele, ale nic mi od twarzy przynajmniej nie odpadło.
Cytat:
Napisane przez Badbadkitty Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi! Uff faktycznie w porównaniu do Ciebie Nenko mam jeszcze trochę czasu ja mimo wszystko też wolę odpuścić leki i staram się podreperować naturalnymi metodami! Świetny pomysł z tymi inhalacjami. Mieszkam w Anglii i mam nadzieję że uda mi się dostać olejki. Cytrusów mam zawsze sporo w domu Trochę się uspokoiłam
Cherry pie będę operowana u tego samego dr co Ty także mam nadzieje że ewentualny (ale niewielki) katar nie będzię problemem
To w takim razie Sainsbury's i Lemon&ginger tea z Twinings, wyleczyło moje przeziębienie w parę dni - aż byłam w szoku


Któraś z Was się o mój nos pytała Póki co bez zmian, chrząstka jak była widoczna tak jest, teraz widzę że czubek jest najbardziej opuchnięty a ta część u góry już ładnie twardnieje. Zobaczymy w styczniu jak to będzie, zdjęć żadnych nie robię i może to źle, ale za leniwa jestem. Wczoraj stuknęły mi 2 miesiące po operacji
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 05:13   #1092
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez orangecoctail Pokaż wiadomość
Angel_00 nos masz super zgrabny i szczupły teraz! Ładny już po miesiącu Wydaje mi się, że miałaś mniejszy obrzęk niż ja, ale też inaczej skonstruowany nos. Czy część kostną miałaś na początku twardą jak kość, czy wyczuwałaś pod palcem, że to opuchlizna? I czy wyczuwałaś na niej jakieś nierówności? Ja czuję wgłębienie na środku.
Szczerze to nie macałam go na początku aż tak.... Później jak zaczęłam, to oczywiście jest delikatne wgłębienie, ale takie na chyba prawie każdy, bo jak je wyczułam to był etap dotykania nosków najbliższych i każdy miał wgłębienie w podobnym miejscu, mimo, że nie mieli operacji. Zaczęłam to mocniej macać i badać palcami chyba po około 2-3 miesiącach więc ciężko mi powiedzieć bo było wcześniej. Jedyne wizualnie go obserwowałam. Po prostu po 3 tygodniach od operacji byłam u laryngologa, lekarka obejrzała nos ze wszystkich stron. Powiedziała, że jest bardzo dobrze złożony i zrobiony, że przegroda jest prosta i jakoś nie miałam potrzeby go bardziej dotykać. Tym bardziej, że zdejmowanie gipsu mnie bardzo bolało, później to badanie, więc starałam się unikać dodatkowego bólu... wiem, że opuchlizna w większości zeszła po około 3 miesiącach.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 07:45   #1093
Malinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny!
Jak długo goił Wam się nosek po ściągnięciu szwów (przy resekcji skrzydełek) ? U mnie minął prawie miesiąc od ściągnięcia szwów, ale w dalszym ciągu mam małe strupki i ranki...oczyszczam te ranki octinoseptem, ale nie chcą coś się zagoić...
Malinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 08:42   #1094
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Badbadkitty Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi! Uff faktycznie w porównaniu do Ciebie Nenko mam jeszcze trochę czasu ja mimo wszystko też wolę odpuścić leki i staram się podreperować naturalnymi metodami! Świetny pomysł z tymi inhalacjami. Mieszkam w Anglii i mam nadzieję że uda mi się dostać olejki. Cytrusów mam zawsze sporo w domu Trochę się uspokoiłam
Cherry pie będę operowana u tego samego dr co Ty także mam nadzieje że ewentualny (ale niewielki) katar nie będzię problemem
akurat w dniu operacji jak weszłam do kliniki to nos mi się "odetkał" więc nic nie powiedziałam, za bardzo mi zależało na operacji jak mnie rozkładało choróbsko to piłam herbatę z sokiem malinowym, miodem, mleko z miodem i masłem, lekarz anestezjolog badał przed operacją i nic 'nie wyczaił' więc chyba pomogło
trzymam kciuki żebyś była zadowolona, ja gdybym miała się kłaść znowu na stół do zdecydowanie wybrałabym kolejny raz dr'a Giedrojc'a jeśli jesteś zarejestrowana na forum beauty to w wątku dr'a są moje zdjęcia
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2015-11-06 o 08:46
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 09:38   #1095
rene2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy mogłabyś podać link do tego forum? Nie mogę nigdzie tego znaleźć. 17 Listopada mam konsultacje u dr Giedrojca. Mam nadzieje , że moje marzenie o operacji w końcu się spełni.
rene2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 10:20   #1096
wera212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
operacja nosa

Hej w grudniu mam operacje nosa jest krzywy nos i przegroda nosowa u dr Skupina

Może ktoś podzieli się doświadczeniami u tego lekarza.

Słyszałam że zaswiadczenie od laryngologa zwalnia z płacenia podatku za operacje

Może polecicie mi laryngologa z Poznania
wera212121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 12:39   #1097
201802082143
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 114
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

http://beautywpolsce.com/forum/
201802082143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 15:04   #1098
Badbadkitty
Przyczajenie
 
Avatar Badbadkitty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
akurat w dniu operacji jak weszłam do kliniki to nos mi się "odetkał" więc nic nie powiedziałam, za bardzo mi zależało na operacji jak mnie rozkładało choróbsko to piłam herbatę z sokiem malinowym, miodem, mleko z miodem i masłem, lekarz anestezjolog badał przed operacją i nic 'nie wyczaił' więc chyba pomogło
trzymam kciuki żebyś była zadowolona, ja gdybym miała się kłaść znowu na stół do zdecydowanie wybrałabym kolejny raz dr'a Giedrojc'a jeśli jesteś zarejestrowana na forum beauty to w wątku dr'a są moje zdjęcia
Mam wrażenie że z moim katarem już lepiej. Wczoraj zakupiłam przez internet olejek sosnowy i wkrotce bede robic inhalacje Mam nadzieję że bede zadowolona z nowego nosa. Sporo nosków od dr widzialam wlasnie na beautyforum i zdecydowanie najbardziej przypadają mi do gustu. Mozliwe ze Twoj Cherry pie też widziałam Możesz zdradzić mi swoja nazwe uzytkownika ?
Badbadkitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 15:12   #1099
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jesli ktos z was chce zobaczyc moje pooperacyjne zdjecie, to na ww forum w dziale "postepowanie po operacji".

http://beautywpolsce.com/forum/viewforum.php?f=51

Edytowane przez Nenko
Czas edycji: 2015-11-06 o 16:46
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 21:33   #1100
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Badbadkitty Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że z moim katarem już lepiej. Wczoraj zakupiłam przez internet olejek sosnowy i wkrotce bede robic inhalacje Mam nadzieję że bede zadowolona z nowego nosa. Sporo nosków od dr widzialam wlasnie na beautyforum i zdecydowanie najbardziej przypadają mi do gustu. Mozliwe ze Twoj Cherry pie też widziałam Możesz zdradzić mi swoja nazwe uzytkownika ?
jeszcze masz trochę czasu, więc trzymam kciuki żebyś się 'wykurowała'
lolaa, str.87
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 00:22   #1101
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Dziewczyny mam pytanie. W poniedziałek mam operację i już panikuje. Mam dosyć szerokie dziurki u nosa ale dr powiedział że nie będzie nic robił ze skrzydełkami. Powiedział że zwezenie nosa po prostu spowoduje równocześnie zwężenie dziurek. Prawda to?
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 13:45   #1102
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. W poniedziałek mam operację i już panikuje. Mam dosyć szerokie dziurki u nosa ale dr powiedział że nie będzie nic robił ze skrzydełkami. Powiedział że zwezenie nosa po prostu spowoduje równocześnie zwężenie dziurek. Prawda to?


ja miałam dosyć szerokie przed i mój dr powiedział mi to samo co Twój i faktycznie tak jest
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 14:02   #1103
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dzis bylam na zdjeciu szwow (sa z pomiedzy dziurkami, z przodu).
Ej, to bolalo!!

A w dodatku po powrocie zauwazylam ze pielegniara jednego szwu zapomniala.
Bede musiala tam wrocic.
Juz mogla zdjac wszystkie skoro i tak sie meczylam!
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 15:47   #1104
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Dzis bylam na zdjeciu szwow (sa z pomiedzy dziurkami, z przodu).
Ej, to bolalo!!

A w dodatku po powrocie zauwazylam ze pielegniara jednego szwu zapomniala.
Bede musiala tam wrocic.
Juz mogla zdjac wszystkie skoro i tak sie meczylam!
A nie masz kilku rozpuszczalnych? Bo ja miałam kilka zdejmowanych, a kilka zostało do rozpuszczenia.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 16:36   #1105
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Nie.
To zdjecie szwow bardziej bolalo niz ta cala operacja.

Na ten co zostal nie pojde. Trudno.
Bede z nim chodzic do konca zycia.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 18:27   #1106
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Dziękuję Cherry Pie. Uspokoiłas mnie.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 18:48   #1107
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Nie.
To zdjecie szwow bardziej bolalo niz ta cala operacja.

Na ten co zostal nie pojde. Trudno.
Bede z nim chodzic do konca zycia.
Jak jest na słupku to może musi zostać, ja taki jeden miałam (nierozpuszczalny). Idź dla pewności za parę dni, jak opuchlizna bardziej zejdzie - mi tak dr wyciągał też szwy ze środka, po jakimś tygodniu od operacji kiedy opuchlizna je odsłoniła
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:51   #1108
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

I tez cie bolalo?
Ja u tej pielegniary to az krzyczalam. To bylo straszne.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 23:58   #1109
orangecoctail
Przyczajenie
 
Avatar orangecoctail
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
I tez cie bolalo?
Ja u tej pielegniary to az krzyczalam. To bylo straszne.
U mnie też bolało, krzyku nie było ale od łez się nie powstrzymałam gorsze od wyciągania setonów
orangecoctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 01:59   #1110
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
I tez cie bolalo?
Ja u tej pielegniary to az krzyczalam. To bylo straszne.
Wyłam jak straceniec i groziłam doktorowi, że jeśli jeszcze raz się zaśmieje ze mnie to pokażę mu jak mnie boli To była masakra, na szczęście chwilowa - drugi raz w życiu nie chciałabym tego czuć.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.