Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 10:44   #1081
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _Karolina_91 Pokaż wiadomość
Mi na kaszel pomogła herbata z lipy- z tym, że to na taki kaszel że czujesz że coś Ci zalega, ale nie możesz odchrząknąć, bo lipa działa wykrztuśnie. A na katar jest taki spray z prenalen (ta sama seria co tabl na gardło) ale jego nie uzywałam. MI najbardziej pomaga spray izotoniczny physiomer- nic mi tak nie przeczyszcza nosa jak taki spray. Możesz też wciągać sól fizjologiczną
Dzięki

No właśnie tak czuje jakbym cos miala w gardle i nie moge tego odkaszlnac :-( Jak pojade po M do przedszkola to wstapie do apteki i kupie sobie ta herbate

Właśnie dostałam paczuszke od Hippa Sloiczek, łyżeczka i mnóstwo kuponów z rabatem na ich produkty ;-)
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:45   #1082
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dziewczyny, później będę nadrabiać bo dzisiaj mnóstwo na głowie mamy.
Chwalimy się tylko, że w końcu i najmłodsze dziecię skończyło trzy miesiące teraz będzie tylko gorzej
Dzisiaj miałyśmy kontrolę bioderek, na szczęście idealnie się wypracowały, więc jedno głowy. No ale dla równowagi zalecono nam konsultację u neurologa i ewentualną rehabilitację, bo mała się brzydko pręży
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:53   #1083
darolka
Rozeznanie
 
Avatar darolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 817
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Budzi mnie mokra koszulka.. Myślę sobie która to godzina.. Bulik jeszcze śpi.. A tu 6;40. Wczoraj była 6;45 :-P Wiec chyba mogę powiedzieć że przespała juz drugi raz noc od 20:00.
Skończę karmić 7;30 wiec pewnie już spać nie pójdę.. Ona też haha
Chociaż kto mnie goni do wstawania... ;-)

Eeyesblue - masakra :-( a tylko się budzi czy marudy tez są?

Abii - dużo zdrówka dla synka.

Cady - super ze się zmotywowałas

---------- Dopisano o 04:59 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Nie pokazała mi się jedna strona na wizażu.. Oj te nasze marudne dzieci :-(
Wczoraj byliśmy u neurologa, kobietka jeszcze darmowo (!) zrobiła nam usg głowy bo powiedziałam, że mam tyle kasy ile wizyta i ze nie mam więcej, że wezmę jak coś skierowanie od pediatry i poczekam na termin NFZ a ona ze zrobi za jednym razem :-P
Wizyta 45 min, dokładnie ja przebadała, jest ok, małe napięcie na plecach i mam ja nosić jak Słoneczko wklejała na fejsa zdjęcie. No i moje dziecko jest bardzo.. Emocjonalne. Ma takie mocno ekpredyje ruchy. Nie wiem jak to wyjaśnić ale te jej prężenia wynikają właśnie z emocji w 99%.

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:59 ----------

No i marudne dzieci to może być też infekcja w moczu lub braki żelaza wiex musimy zrobić krew. I dostaliśmy zaświadczenie o konieczności podania darmowej szczepionki acelularnej
Ha tylko gdzie ja zdobyć ja pytam. Też miałam zaswiadczenie i dupa. Nie dostępna, zamiennika nie ma. I w związku z tym że długo odwleklysmy to musialysmt zaczepic zwykłą :-\

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natalka 25.05.2009
darolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:22   #1084
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość

Właśnie dostałam paczuszke od Hippa Sloiczek, łyżeczka i mnóstwo kuponów z rabatem na ich produkty ;-)

Tez ostatnio dostaliśmy. i termoforek z pestek wiśni od bebiprogram czy jakoś tak:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:23   #1085
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A ja nic nie dostałam....
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:34   #1086
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
A ja nic nie dostałam....

A kiedy zapisywałaś się do tego "klubu"?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:37   #1087
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

my po ważeniu, mala przybiera ale bardzo powoli niby kazała się nie martwić, bo jest w normie no ale.. wg siatki centylowej zamiast iść w górę jak szla cały czas to dziś w dół :/ w miesiąc przybrała ledwo 300 g.. kazała karmić częściej lub dłużej (ona dłużej nie chce, gryzie i bawi się moimi bolacymi sutkami :/), ehh nie dość że nie śpi dobrze to jeszcze waga mala czy jest jakieś dzieciątko co waży tyle co moja lub podobnie, żeby pocieszyć zmartwiona matkę? za 4 dni mala kończy 4 miesiące, waży 5300 g
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 11:41   #1088
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Polly - miesiąc temu. A Ty? Moonunit?

Bo na fejsie piszą, że te paczki to ściema i nigdy nikt nic nie dostał ani od Bobovita, ani hippa, ani bebilon
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:52   #1089
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, później będę nadrabiać bo dzisiaj mnóstwo na głowie mamy.
Chwalimy się tylko, że w końcu i najmłodsze dziecię skończyło trzy miesiące teraz będzie tylko gorzej
Dzisiaj miałyśmy kontrolę bioderek, na szczęście idealnie się wypracowały, więc jedno głowy. No ale dla równowagi zalecono nam konsultację u neurologa i ewentualną rehabilitację, bo mała się brzydko pręży
Jaka Natalka juz duza nasza najmlodsza pociecha chcemy zdjecie na fb z tej okazji!

Ja ide po skierowanie do neurologa bo ostatnio Toska jak sie wkurza to prostuje i napina nogi. Nie podoba mi sie to


Dzisiaj druga proba spacerowki i lipa. Ryk, ryk, ryk. Rece i chusta. Ja to bym juz dawno sprzedala ten wozek, ale tż chce dla drugiego dziecka. A ja bym taka ladna chuste za to kupila aurore chce

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2016-07-06 o 11:54
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:56   #1090
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Polly - miesiąc temu. A Ty? Moonunit?

Bo na fejsie piszą, że te paczki to ściema i nigdy nikt nic nie dostał ani od Bobovita, ani hippa, ani bebilon

Jakoś w połowie maja. Najwidoczniej nie ściema, ja dostałam i od Hipp i od bebilonu. Na bobovita się nie rejestrowałam, zaraz sprawdzimy.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Monia, tez mi sie aurora podoba. wiesz moze jak u niej z nośnością?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:01   #1091
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
my po ważeniu, mala przybiera ale bardzo powoli niby kazała się nie martwić, bo jest w normie no ale.. wg siatki centylowej zamiast iść w górę jak szla cały czas to dziś w dół :/ w miesiąc przybrała ledwo 300 g.. kazała karmić częściej lub dłużej (ona dłużej nie chce, gryzie i bawi się moimi bolacymi sutkami :/), ehh nie dość że nie śpi dobrze to jeszcze waga mala czy jest jakieś dzieciątko co waży tyle co moja lub podobnie, żeby pocieszyć zmartwiona matkę? za 4 dni mala kończy 4 miesiące, waży 5300 g
Nie martw się moja Hania 9 marca koncczy 4 miesiace i wazy 5500 g,nasz pediatra nie mial zastrZezen

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Aurora jest piękna

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Uff zasnęła ide zjesc zupe bo od rana sprzatam ciagle na raty
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 12:03   #1092
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Polly - miesiąc temu. A Ty? Moonunit?

Bo na fejsie piszą, że te paczki to ściema i nigdy nikt nic nie dostał ani od Bobovita, ani hippa, ani bebilon
Ja jakoś pod koniec ciąży I to już druga paczka od hippa wcześniej było małe op chusteczek i kupony Od bebilonu dostalam teczke na dokumenty i okladke na książeczke zdrowia dziecka
Bobovita to właśnie nie pamiętam ale dla M dostawalam od nich też paczuszki tzn od bobovity i hippa

Termoforek z pestek wiśni juz mam wiec tam się nie zapisywalam ;-) poczekam jak będą mieli cos innego ;-)

Polly jak u Ciebie wygladal kryzys laktacyjny? Nina była niespokojna? Bo podejrzewam ze u nas albo skok albo kryzys Za tym drugim przemawiaja miekkie piersi nawet po przerwie od 18 do 4 rano :-(
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:07   #1093
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ja to dziś tak się cieszę, że mamy chustę! Przynajmniej mi się dziecię trochę przespało bo ryk był w każdym innym możliwym miejscu i pozycji
__________________
05.09.2015
31.03.2016
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:08   #1094
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Niespokojna, miękkie cycki, wściekała się przy cycku.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:10   #1095
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
chcemy zdjecie na fb z tej okazji!

Ja ide po skierowanie do neurologa bo ostatnio Toska jak sie wkurza to prostuje i napina nogi. Nie podoba mi sie to

aurore chce
Jak tylko będzie rozejm, bo od wczoraj testuje moją cierpliwość

Lepiej sprawdzić. Moja jakby wygina się w lewą stronę, najpierw myślałam, że to wstęp do przewrotu, ale od jakiegoś tygodnia już nie dawało mi to spokoju.

Piękna jest
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:16   #1096
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dziewczyny, tak piszecie o tym prężeniu się, że zaczęłam się martwić. U nas nie ma prywatnie neurologa dziecięcego. Lepiej jechać do innego miasta czy konsultacja z fizjoterapeutą wystarczy?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:48   #1097
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja od rana sprzatam bo w poniedziałek przyjdzie agent z nieruchomosci oszacować za ile możemy sprEdac nasze mieszkanie i przy okazji porobi fotki

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Niespokojna, miękkie cycki, wściekała się przy cycku.
U mnie tez tak sie objawialo nie wien czy teraz tez cos nie ma na rzeczy bo co chwile wisi na cycku i podczas jednego karmienia na dwóch a zawsze jadla z jednego
Wypije zaraz femaltiker
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:50   #1098
_Karolina_91
Rozeznanie
 
Avatar _Karolina_91
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak piszecie o tym prężeniu się, że zaczęłam się martwić. U nas nie ma prywatnie neurologa dziecięcego. Lepiej jechać do innego miasta czy konsultacja z fizjoterapeutą wystarczy?
Polly ja właśnie też zaczęłam się martwić...niby nic nie zauważyłam niepokojącego- ale z drugiej strony boję się że coś przegapię.
__________________
24.08.2013r.
Daria 13.03.2016r.
_Karolina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:53   #1099
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość

U mnie tez tak sie objawialo nie wien czy teraz tez cos nie ma na rzeczy bo co chwile wisi na cycku i podczas jednego karmienia na dwóch a zawsze jadla z jednego

Wypije zaraz femaltiker
U mnie znowu Nina woła cyca co godzinę.

Cytat:
Napisane przez _Karolina_91 Pokaż wiadomość
Polly ja właśnie też zaczęłam się martwić...niby nic nie zauważyłam niepokojącego- ale z drugiej strony boję się że coś przegapię.

No dokładnie..
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 13:14   #1100
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość


Monia, tez mi sie aurora podoba. wiesz moze jak u niej z nośnością?
pojecia nie mam


Byłyśmy w chuście na spacerze. odwiedziłyśmy mojego tatę bo ma niedaleko zlecenie prawie wszyscy u niego w pracy już są dziadkami, więc był szał i wspominki.
Wracając złapał nas deszcz. Droga polna. Schowałyśmy się pod drzewem. Tata zadzwonił, że już po nas ktoś jedzie. Ja cała mokra, z grzywki na oczy kapało, Tośka miała kapelusz, przykryłam tetrą bo tylko to miałam. Chusta mokra, a body suche! cud! ale ciepło było, więc mam nadzieję że się nie rozchoruje bo skarpetki miała mokre.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 13:28   #1101
Gosia02061980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 166
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

UFF, dziewczyny wreszcie Was mam, witam po długiej nieobecności, u mnie maluszek rośnie, niestety jesteśmy na sztucznym, pewnego dnia dostałam dużego nadciśnienia, musiałam wrócić do leków sprzed ciąży. Troszkę martwię się, że mały mało zjada, karmiąc butelką widać, ogólnie to mam sporo pracy, sama na polu bitwy i czwórka pociech, pozdrawiam Was i całusy dla maluszków.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dziewczyny wszystkie piersią karmicie? Mój to lubi spać na jednym boku konkretnie na lewym i już uszko mu odstaje i główkę sobie spłaszcza i martwi mnie to
Gosia02061980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:10   #1102
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mogę wziąć na kaszel przy kp? I katar zatokowy?
na kaszel nie pomogę, ale na katar sptay hipertoniczny z wodą morską i taka "butelka" do płukania (np. fixsin) działa cuda.

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, później będę nadrabiać bo dzisiaj mnóstwo na głowie mamy.
Chwalimy się tylko, że w końcu i najmłodsze dziecię skończyło trzy miesiące teraz będzie tylko gorzej
Dzisiaj miałyśmy kontrolę bioderek, na szczęście idealnie się wypracowały, więc jedno głowy. No ale dla równowagi zalecono nam konsultację u neurologa i ewentualną rehabilitację, bo mała się brzydko pręży
sto lat!

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
my po ważeniu, mala przybiera ale bardzo powoli niby kazała się nie martwić, bo jest w normie no ale.. wg siatki centylowej zamiast iść w górę jak szla cały czas to dziś w dół :/ w miesiąc przybrała ledwo 300 g.. kazała karmić częściej lub dłużej (ona dłużej nie chce, gryzie i bawi się moimi bolacymi sutkami :/), ehh nie dość że nie śpi dobrze to jeszcze waga mala czy jest jakieś dzieciątko co waży tyle co moja lub podobnie, żeby pocieszyć zmartwiona matkę? za 4 dni mala kończy 4 miesiące, waży 5300 g
nie martw się, jak masz shiza jak ja to kup sobie wagę i waż raz w tygodniu sama, przystawiaj jak najczęściej. Nasz młody też je często i malutkimi porcjami...

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Polly - miesiąc temu. A Ty? Moonunit?

Bo na fejsie piszą, że te paczki to ściema i nigdy nikt nic nie dostał ani od Bobovita, ani hippa, ani bebilon
ja też dostałam słoiczek z łyżeczką z hippa. Nigdzie więcej się nie rejestrowałam...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jaka Natalka juz duza nasza najmlodsza pociecha chcemy zdjecie na fb z tej okazji!

Ja ide po skierowanie do neurologa bo ostatnio Toska jak sie wkurza to prostuje i napina nogi. Nie podoba mi sie to
kurde, Juro np. strasznie się rzuca przez sen, podnosi nogi do góry i stuka nimi potem o materac. Powinnam się martwić?

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
U mnie znowu Nina woła cyca co godzinę.
..
ja już nie liczę nawet co ile karmię, mam wrażenie że ciągle
co dzień lepiej, to na następny dzień gorzej

Cytat:
Napisane przez Gosia02061980 Pokaż wiadomość
UFF, dziewczyny wreszcie Was mam, witam po długiej nieobecności, u mnie maluszek rośnie, niestety jesteśmy na sztucznym, pewnego dnia dostałam dużego nadciśnienia, musiałam wrócić do leków sprzed ciąży. Troszkę martwię się, że mały mało zjada, karmiąc butelką widać, ogólnie to mam sporo pracy, sama na polu bitwy i czwórka pociech, pozdrawiam Was i całusy dla maluszków.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dziewczyny wszystkie piersią karmicie? Mój to lubi spać na jednym boku konkretnie na lewym i już uszko mu odstaje i główkę sobie spłaszcza i martwi mnie to
cześć, dawno nie pisałaś jak sobie radzicie? co znaczy że je mało? ja akurat karmię piersią, ale sporo mamy dzieci na mleku modyfikowanym
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:19   #1103
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

32 dzięki za podpowiedź kupilam zwykły disnemar dla dzieci Jak nie pomoże to wtedy pomyślę o czym takim Generalnie ten katar tak raz czy dwa razy dziennie mi dokucza Gorzej z kaszlem

Monia kupilam Isla Moze być przy kp? Cos pamiętam ze może być ale nie jestem teraz pewna

Któregoś dnia Wszystkiego najlepszego dla Natalki Ehh ale to zlecialo Ani się obejrzymy i dzieciaki rok skończą ;-)

Gosia Witaj Ty to masz co robić z czwórka dzieci W jakim sa wieku? Ja podaje mm raz dziennie na noc a tak to kp

Ja już sama nie wiem wiem o co mu chodzi Ogólnie jest już lepiej tylko z zaśnięciem jest kłopot nawet w samochodzie
No nic Przeczekamy Będzie kiedyś lepiej
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:53   #1104
_Karolina_91
Rozeznanie
 
Avatar _Karolina_91
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moje maleństwo po całym dniu marudzenia padło..śpi bidulka. Oby te ząbki raz dwa wyszły, bo męczę się razem z nią. Jakoś damy radę, tule ją, cmokam, noszę na rękach, słuchamy muzyki i bujamy się delikatnie.. W pogotowiu już czeka żel dentinox. Nie wiem tylko czym jej te poliki smarować, bo taka czerwona i podrażniona skóra od tego ślinienia- przemywam wodą termalną i smaruję la roche posay cicaplast baume, ale średnio pomaga, może dlatego że te policzki wiecznie mokre z śliny.
__________________
24.08.2013r.
Daria 13.03.2016r.
_Karolina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:45   #1105
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A ja dostałam z PZU kartę apteczną na 200 zł:P super!
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:48   #1106
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Dzięki

No właśnie tak czuje jakbym cos miala w gardle i nie moge tego odkaszlnac :-( Jak pojade po M do przedszkola to wstapie do apteki i kupie sobie ta herbate

Właśnie dostałam paczuszke od Hippa Sloiczek, łyżeczka i mnóstwo kuponów z rabatem na ich produkty ;-)
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tez ostatnio dostaliśmy. i termoforek z pestek wiśni od bebiprogram czy jakoś tak:P
Ja jeszcze nie dostałam słoiczka
Dostałam przy zapisie i jak Mała skończyła miesiąc chusteczki nawilżane i tyle.
Z bobovity też nic nie dostałam jeszcze.
Zobaczymy może jeszcse coś dojdzie.


Hej dziewczyny.
Nadrobiłam tylko ostatnią stronę.
Wpadłam tylko na moment, bo akurat Niunia śpi. 1,5 tygodnia wakacji za nami, czekamy na męża aż dojedzie i korzystamy z Polskiego powietrza ile wlezie.
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:59   #1107
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A my się na bobovicie jednak rejestrowałyśmy niedawno:P ale nic jeszcze nie przyszło:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:05   #1108
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moonunit
isla dobry wybór



My po wizycie u nefro. Nie martwic sie, za 4 miesiace na usg i wizyte. Tylko przy goraczce robic badanie moczu zwykłe. Odpukac mała nigdy jeszcze goraczki nie miala. Z wyników zadowolona, pomacała brzuch i stwierdziła, ze dzisiaj bedzie kupa bo czuje
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:09   #1109
Gosia02061980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 166
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Mały czasami buteleczkę to męczy godzinę lub więcej, a potrafi 3, 4 godziny wcześniej nie jeść, jak sobie radzę kiepsko, zero czasu dla siebie, mały też kiepsko śpi, marudzi, stęka co ja zasnę to mnie budzi i potem ja nie mogę zasnąć dzieci to mam w wieku mój maluszek najmłodszy 4 miesiące i dwulatka córeczkę, bardzo zazdrosną, i dwie starsze, 10 i 14 lat, ale zawsze mają swoje sprawy
Gosia02061980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:10   #1110
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ponowię moje pytanie. Jest sens wybrać się z małą kontrolnie do fizjoterapeuty czy szukać lekarza?

Monia, super, że wszystko ok. teraz tylko czekać na kupę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.