Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 07:16   #1111
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Moj kambek zakończył się niestety niepowodzeniem Dlatego potulnie dołączam do grona singielek. Jak tam się trzymacie?

A tak w ogóle to robię dziś zakupy kosmetyczne i pójdę chyba do fryzjera. Trzymajcie kciuki, żeby starczyło mi na waciki
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:19   #1112
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zdenerwowałam się rocznym brakiem swetra rozpinanego, powiedziałam sobie że nie wyjdę ze sklepu póki nie kupię czegokolwiek- łaziłam po G.Kazimierz prawie 3 godziny i wreszcie kupiłam- oczywiście w HM (to jednak jest porządny sklep )
W SP dpstałam kilka filtrowych próbek od miłej konsultantki i kusi mnie dwufazowiec do demakijazu garniera z tej serii dla wrażliwców ale póki co mam eliksir loreala i się opieram promocji
A ja nadal szukam jakiegoś sweterka rozpinanego i W H&M są owszem, ale 70 zł za zwykły "bliźniakowy" sweterek mi szkoda wydać I ciągle chodzę w jednym i tym samym bolerku, bo ma długie rękawki i mogę zawsze zarzucić na ramiona jak mi chłodno.

Wybieram się dzis do SP po jakieś filtry, ale nie wiem czy w końcu pójdę wogóle do Kazia, bo od wczoraj wieczór po kłótni z rodzicami(oczywiście znowu wszystko moja wina) mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjechać stąd gdzieś jak najdalej
Z tego wszystkiego serce mnie aż wieczór zaczęło dziwnie boleć i położyłam się wcześniej spać a myśl, że jutro muszę stać kilka godzin pod dziekanatem żeby odebrać głupią kartę egzaminacyjną mnie dodatowo dobija od rana
Ja tego nie pojmuję, sesja dla zaocznych zaczyna się w lipcu a już od maja wydają karty i już muszę na jutro mieć, bo mam zaliczenie z ćw. i karta potrzebna; a że tak spytam: na cholerę ten cały pośpiech z tym?
Już mam dość...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:49   #1113
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Odkryłam cos takiego jak kolory i styl profilu w edytorze profilu.
Więc się nie przestraszcie, jak mój profil będzie regularnie zmieniał barwy i mienił się kolorami tęczy, bo ja mam tendencję to silnego personalizowania wszystkiego co się da hehe
Ooo, to ja sobie też to zaraz pooglądam i pozmieniam

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
doszla moja peach bronze. jest bardzo ladna, efekt brzoskwiniowo-zloty. jutro pierwsze testy na twarzy
Widzę masz nową manię, szachownicową zyczyłam Ci błyskotek i proszę, przyleciała do Ciebie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak i dlatego w reklamach prasowych osoby mają powiększone źrenice, poza tym takie są odbierane za bardziej przyjazne tylko, że w relacji "na żywo" trudno jest to kontrolować-no chyba, że sobie atropinę wkroplimy, ale to byłaby chyba przesada mnie chodziło bardziej o to, że np. jak sobie coś przypominamy to patrzymy (strzelam, bo nie pamiętam) w górę w prawo, a jak zmyślamy to w bok, w lewo itp.
Co do stron to powiem Ci, że zawsze miałam tyle materiałow z uczelni, biura karier, w którym pracowałam i ze szkoleń, że nigdy nie szperałam w necie. Ćwiczenia stosowane do AC często specjalnie nie są ujawniane żeby nie można się było przygotować, ale niektóre standardowe podaje się już jako przykłady powszechnie. Generalnie ważne jest żeby współpracować, a nie dyrygowac w zadaniach grupowych
Tutaj jest wszystko opisane od a do z:
http://www.pracuj.pl/kariera-studium-przypadku.htm
Czemu ja na uczelni nigdy nie dostaję żadnych ciekawych materiałów? Tak mnie to wnerwia.. Czasami mam ochotę rzucić to wszystko w diabły

Poczytam sobie linki, bo tez mnie zaciekawiłaś

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Myślałam o bezpośrenim zamówieni u Benefita ale naprawde to potrwa, może po wakacjach. Dziewczyny na wątku benefitowym tak zamawiają, tam popytaj o szczegóły
a sa jakieś woski do bikini do kupienia w drogerii??
Ja też o tym myślałam, ale to chyba dopiero w wakacje

Czy woski są do kupienia nie wiem, pewnie tak, ja zawsze chodze do kosmetyczki, sama bym się nie odważyła.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I jeszcze zaczął nam się eksperyment na uczelni- pilnuję szczurki podczas pływania w duzym akwarium
O ja A co obserwujesz? W sensie na czym polega ten eksperyment?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moj kambek zakończył się niestety niepowodzeniem Dlatego potulnie dołączam do grona singielek. Jak tam się trzymacie?

A tak w ogóle to robię dziś zakupy kosmetyczne i pójdę chyba do fryzjera. Trzymajcie kciuki, żeby starczyło mi na waciki
Madziu Przykro mi

Jeśli Cię to pocieszy, ja jestem doszczętnie spłukana, chyba nawet na waciki już nie mam, ale widziałam, że tata wczoraj kupił podczas wizyty w Auchan, więc poki co przeżyję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wybieram się dzis do SP po jakieś filtry, ale nie wiem czy w końcu pójdę wogóle do Kazia, bo od wczoraj wieczór po kłótni z rodzicami(oczywiście znowu wszystko moja wina) mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjechać stąd gdzieś jak najdalej
Z tego wszystkiego serce mnie aż wieczór zaczęło dziwnie boleć i położyłam się wcześniej spać a myśl, że jutro muszę stać kilka godzin pod dziekanatem żeby odebrać głupią kartę egzaminacyjną mnie dodatowo dobija od rana
(...)
Już mam dość...
isa, nie martw się Ja wczoraj miałam sprzeczkę z chłopakiem, a do tego miałam okropny humor od rana, więc oczywiście się poryczałam, do teraz mam zapuchnięte oczy Sytuacja co prawda została od razu opanowana i wszystko jest ok, ale miałam koszmarnego doła. My się generalnie nie kłócimy, umiemy dochodzić do kompromisów, ale jak wczoraj usłyszałam, że się czepiam o duperele i takie tam to trochę mnie to wytrąciło z równowagi.
Także będzie dobrze

Ale za to nowy tusz Sephory przetrwał moje morze łez bez szwanku! Ani się nie rozmazał, ani mi się rzęsy nie posklejały, ani nie pokruszył się.. No wyglądał bez zarzutu, także chociaż miałam ładne oczy podczas płaczu

Współczuję stania w kolejce... Mnie też niedługo czeka taka wyprawa.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:57   #1114
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

W ramach zagluszania pustki nabylam sobie maskę i szampon L'oreala Solar Sublime (rok temu używałam i byłam zachwycona ), oraz poł-litrowy szampon do wł. blond L'oreala. I 6 ampułek dla siostry.
Teraz atakuję aptekę
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:10   #1115
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Estello to przepis nigelli z express z moimi modyfikacjami na tortownice o srednicy 24/26 cm
Dzięki a na sernik z galaretką masz?
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Co do stron to powiem Ci, że zawsze miałam tyle materiałow z uczelni, biura karier, w którym pracowałam i ze szkoleń, że nigdy nie szperałam w necie. Ćwiczenia stosowane do AC często specjalnie nie są ujawniane żeby nie można się było przygotować, ale niektóre standardowe podaje się już jako przykłady powszechnie. Generalnie ważne jest żeby współpracować, a nie dyrygowac w zadaniach grupowych
Tutaj jest wszystko opisane od a do z:
http://www.pracuj.pl/kariera-studium-przypadku.htm
Dziękuję za link, interesuje mnie to zwłaszcza od tej drugiej strony, jak wygląda praca psychologa itp.

Ja mam za sobą fryzjera, manicure, pedicure, przede mną już tylko kosmetyczka poza tym planuję iść na depilację woskiem, ale jakoś nie mam czasu podjechać do mojej kosmetyczki [za tydzień idę do innej] i nie wiem czy miała by czas - jest bardzo oblegana:/

Też mam depilator Brauna i jest ok, teraz go rzadko używam, bo nie chce mi sie zapuszczać włosków. Ale mam go od liceum i nigdy się nie popsuł.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:12   #1116
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

madziarro, trzymaj się
Ja też idę dziś do fryzjera!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:16   #1117
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Ja wczoraj uznałam, że mój bob stracił kształt i że mam już za długie włosy (po 4 latach zapuszczania teraz pokochałam się na nowo w krótkich), więc też czeka mnie fryzjer

No i manicure i pedicure też bym się chętnie wybrała, ale środków brak, buuuu
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 08:19   #1118
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja nadal szukam jakiegoś sweterka rozpinanego i W H&M są owszem, ale 70 zł za zwykły "bliźniakowy" sweterek mi szkoda wydać I ciągle chodzę w jednym i tym samym bolerku, bo ma długie rękawki i mogę zawsze zarzucić na ramiona jak mi chłodno.

Wybieram się dzis do SP po jakieś filtry, ale nie wiem czy w końcu pójdę wogóle do Kazia, bo od wczoraj wieczór po kłótni z rodzicami(oczywiście znowu wszystko moja wina) mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjechać stąd gdzieś jak najdalej
Z tego wszystkiego serce mnie aż wieczór zaczęło dziwnie boleć i położyłam się wcześniej spać a myśl, że jutro muszę stać kilka godzin pod dziekanatem żeby odebrać głupią kartę egzaminacyjną mnie dodatowo dobija od rana
Ja tego nie pojmuję, sesja dla zaocznych zaczyna się w lipcu a już od maja wydają karty i już muszę na jutro mieć, bo mam zaliczenie z ćw. i karta potrzebna; a że tak spytam: na cholerę ten cały pośpiech z tym?
Już mam dość...
Może to Cię zainteresuje wiem, że to nie markowe ani nic, ale ładnie wygląda. Sama zastanawiam się czy nie kupić http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages...lizniak_damski
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:21   #1119
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

madziarra witam w naszym singielkowym nieszczęsnym klubie

snow U mnie zawsze jak się zacznie coś walić to zaraz cała lawina się z tego robi Po prostu chcę żeby już była sobota wieczór albo niedziela, bo chcę już te sprawy uczelniane mieć za sobą; nienawidzę tego stania i czekania godzinami aż wreszcie uda się odebrać karty.
Najlepsze, że od 2 semestrów mają jakąś głupią taktykę, że zaczynają wydawać karty od wtorku(w tym tygodniu od 13 maja) a w sobotę tego samego tygodnia już mamy zaliczenia i jedyny termin dla zaocznych na odebranie kart to piątek popołudniu(jak akurat mamy wtedy angielski) lub sobota jak ktoś przed zaliczeniem zdąży(no bo kto z pracujących będzie szedł rano w tygodniu, gdy wtedy jest dziekanat czynny 2-3 h i dzienni go okupują). A potem się wykładowcy plują, że mieliśmy caaaały tydzień na odebranie kart, tja....

zabula ja akurta Lidla nie mam nigdzie w okolicy, ale dziękuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:32   #1120
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Madziu Przykro mi

Jeśli Cię to pocieszy, ja jestem doszczętnie spłukana, chyba nawet na waciki już nie mam, ale widziałam, że tata wczoraj kupił podczas wizyty w Auchan, więc poki co przeżyję
Mi tez jest przykro

Co do kosmetyków to postanowiłam zrobić generalny przegląd kolorówki; to co zbędne/niepotrzebne/niedopasowane/nieużywane poleci gdzieś w dobre ręce. Za dużo mam tego wszystkiego. Zaraz się za to zabieram , bo do szkoły dopiero na 15.30



Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
madziarra witam w naszym singielkowym nieszczęsnym klubie

Witam, witam Pusto mi tak jakoś.... Dam radę, muszę, ale póki co muszę zagłuszyć tę pustkę. Póki co czuję straszna niesprawiedliwość i trudno mi się z tym pogodzić, ale w głębi duszy wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny, że zawsze musi zdarzyć się jakiś Fuckup , zeby potem było dobrze. Dzięki za wsparcie, potrzebne mi jest
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:40   #1121
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Wchodzę sobie na Truskawę, chciałam pooglądać pigmenty MACa. A tam już nie ma MACa Widać, że długo tam nei wchodziłam i się zacofałam

madziarra ja tez zrobiłam wstępny przegląd. Wiem, że mogłabym się pozbyć więcej, ale jakoś mi szkoda Mam opory np. przed puszczeniem Virtuose w świat, mimo, że użyłam tego nowego tylko kilka, no może kilkanaście razy i sobie leży. I wiem, że go nie użyję Więc jakoś się musze zmusić...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 08:42   #1122
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Madziarra przykro mi że jednak nie wyszło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:51   #1123
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

rzyrafka, a ile kosztowały te stokrotki?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:53   #1124
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

rzyrafko sa juz nowe bodyszopy u nas? i stokrotki tez sa? po weekendzie bede miala srodki [mam nadzieje] to jedno z tej dwojki kupie, bo na dwa nie wystarczy bede sie modlic, zeby te nowe cuda jakos przetrwaly dlugi weekend bo zaraz po dostane premie w pracy

Madzia
przykro mi




mam sfajczony dekolcik mimo filtra spf40 i ramiona tez pieka... hm.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 09:07   #1125
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

madziarra ja tez zrobiłam wstępny przegląd. Wiem, że mogłabym się pozbyć więcej, ale jakoś mi szkoda Mam opory np. przed puszczeniem Virtuose w świat, mimo, że użyłam tego nowego tylko kilka, no może kilkanaście razy i sobie leży. I wiem, że go nie użyję Więc jakoś się musze zmusić...
Snow, ja też przez lata miałam identyczny tok myślenia - a bo szkoda, a bo unikat i juz nigdy nie dorwę, a bo może nagle zacznę namiętnie używać i wykończę ... ale niestety to nie działa Bo wciąż nabywalam nowości, a inne cuda leżały zapomniane...I to mnie męczy, dlatego KONIEC

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Madziarra przykro mi że jednak nie wyszło
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

Madzia przykro mi

Trzymam się Muszę!
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 09:55   #1126
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Trzymam się Muszę!
Zuch dziewczyna
Jakby co zawsze możesz się nam wygadać.


Jednak idę do SP dziś; kij w oko tej całej mojej szkole, co ja se będę nerwy tracić(i z przyjemności rezygnować) przez głupie karty egzaminacyjne
Nie z takimi rzeczami sobie radę dawałam
Mam nadzieję, że kupię jakiś filtr, bo mnie Avenka SPF 40 dla dzieci przed piegami na nosie nie uchroniła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 09:55   #1127
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Madziu, nie ma jak dar NK do długotrwałych i szczęśliwych związków Trzymaj się, nie jesteś jedyna jak już wiesz

Muszę jednak kupić sobie jeszcze jeden jasny stanik, tym razem z odpinanymi ramiączkami.
A i kupiłam wczoraj 20stke Rossmana za 9,99
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 10:16   #1128
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moj kambek zakończył się niestety niepowodzeniem Dlatego potulnie dołączam do grona singielek. Jak tam się trzymacie?
Trzymaj się Słonko, teraz musi być już tylko lepiej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Współczuję stania w kolejce... Mnie też niedługo czeka taka wyprawa.
A u mnie karty brał hurtowo starosta i rozdawał wszystkim na wykładzie...jeśli mnie pamięć nie myli
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja wczoraj uznałam, że mój bob stracił kształt i że mam już za długie włosy (po 4 latach zapuszczania teraz pokochałam się na nowo w krótkich), więc też czeka mnie fryzjer

No i manicure i pedicure też bym się chętnie wybrała, ale środków brak, buuuu
O..ja się szykuję na boba (plus grzywka) po powrocie z podróżyjuz mam dośc tych długaśnym włosów! i tak chodzę głównie w zamotanej kitce.

A'propos Brauna-jak otowrzyłam dziś gg to mi wyskoczył taki konkurs, jak ktoś jeszcze nie ma to niech bierze udział:
http://www.gladkienogi.pl/
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 10:42   #1129
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Madziu, nie ma jak dar NK do długotrwałych i szczęśliwych związków Trzymaj się, nie jesteś jedyna jak już wiesz
Ja nie wiem, czyżby jednak nasz pokarało za te wszystkie kosmetyki ?

Pakosto, a tak btw. To ty jesteś w avatarze ?
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 11:00   #1130
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czyżby jednak nasz pokarało za te wszystkie kosmetyki ?

Pakosto, a tak btw. To ty jesteś w avatarze ?
Hehe to ja
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 11:08   #1131
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Piękne
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:14   #1132
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Martuś miałam Ci napisac jak po 5 odwiedzinachna vacu. zeszło mi 2 cm z bioder, waga wciąż 55 bez zmian, no, ale ja nie łącze tych ćwiczeń z żadną dietą, jem po nocach więc nie mogłam oczekiwać cudów. Natomisat cellulit zmalał znacząco (w połaczeniu z serum i kremem Eveline).
Natomiast proszę-zamknijcie mnie na te 8 dni w pokoju obitym poduszkami!
Obtarłam sobie wczoraj na tej bieżni pięty do krwi nidgy wcześniej mi się to nie zdażyło! żeby było jeszcze weselej to musiałam stamtąd wrócić, a nie mogłam założyć skarpetek na te rany-więc włożyłam baleriny na gołe nogi-no bo co złego może mi się od takich butów stać? No, może. Mam teraz do tego bąble na kostkach od dużych palców
Jak dodam jeszcze łamiące się na potęgę paznokcie i mega pryszcza, który nie wiadomo skąd wyskoczył mi na policzku (kurna, kiedy ja miałam pryszcza ostatnio?!) to w ogóle idzię się załamać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:39   #1133
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moj kambek zakończył się niestety niepowodzeniem

A tak w ogóle to robię dziś zakupy kosmetyczne i pójdę chyba do fryzjera.


Do fryzjera to i ja muszę, ostatni raz byłam na jesieni
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja nadal szukam jakiegoś sweterka rozpinanego i W H&M są owszem, ale 70 zł za zwykły "bliźniakowy" sweterek mi szkoda wydać I ciągle chodzę w jednym i tym samym bolerku, bo ma długie rękawki i mogę zawsze zarzucić na ramiona jak mi chłodno.
Mój był za 59 tez nie mało, ale naprawde miałam już dość szukania tej części garderoby
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O ja A co obserwujesz? W sensie na czym polega ten eksperyment?

Ale za to nowy tusz Sephory przetrwał moje morze łez bez szwanku! Ani się nie rozmazał, ani mi się rzęsy nie posklejały, ani nie pokruszył się.. No wyglądał bez zarzutu, także chociaż miałam ładne oczy podczas płaczu
Mamy pilnować zwierzątka żeby pływały czynnie po półgodziny (a one są sprytne i czepiają się ścianek albo wchodzą na siebie i się podtapiaja żeby utrzymać pyszczek nad wodą ) Chodzi o wpływ wysiłku fizycznego na nowotwory (konkretnei wpływ wytwarzających się metaloproteaz na tworzenie nowych naczyń krwionosnych i to ma być odniesione do guzów) Oczywiście zwierzątka pójdą pod gilotynkę na końcu
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafka, a ile kosztowały te stokrotki?
80 zł
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
rzyrafko sa juz nowe bodyszopy u nas? i stokrotki tez sa? po weekendzie bede miala srodki [mam nadzieje] to jedno z tej dwojki kupie, bo na dwa nie wystarczy bede sie modlic, zeby te nowe cuda jakos przetrwaly dlugi weekend
Są, te pudry po 90 zł o ile dobrze pamiętam, no i tak jak mówię, stokrotki tylko jasne- ciemnych nie będzie
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jak dodam jeszcze łamiące się na potęgę paznokcie i mega pryszcza, który nie wiadomo skąd wyskoczył mi na policzku (kurna, kiedy ja miałam pryszcza ostatnio?!) to w ogóle idzię się załamać
Będzie dobrze, to tylko taki stresik przedślubny
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:51   #1134
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

pakosta zrobiłam Twojego 'najlepszego na świecie drinka'

jednak nie podchodzi mi za bardzo mango... i następnym razem kupię grenadinę zamiast syropu malinowego, ale było ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7018.JPG (32,5 KB, 21 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:30   #1135
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moj kambek zakończył się niestety niepowodzeniem Dlatego potulnie dołączam do grona singielek. Jak tam się trzymacie?

A tak w ogóle to robię dziś zakupy kosmetyczne i pójdę chyba do fryzjera. Trzymajcie kciuki, żeby starczyło mi na waciki
Współczuję, ze jednak nie wyszło.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:50   #1136
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Madziarra - bardzo mi przykro. Wspóółczuję Ci, trzymaj się.

Jestem wykończona tym tygodniem pracy. Wydałam ponad 500 decyzji i normalnie nie wiem jak się nazywam. Łeb mi pęka i nawet nie wiem co czytam. Marzę by się wyspać i wypocząć...
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:07   #1137
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Asiu na szczęście już piątkowe popołudnie, zaraz koniec pracy
ja dziś drinkuję na rozluźnienie z koleżanką podczas gdy TZ będzie hulał na kawalerskim
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:10   #1138
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Piękne
Ojej Dziękuję
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Martuś miałam Ci napisac jak po 5 odwiedzinachna vacu. zeszło mi 2 cm z bioder, waga wciąż 55 bez zmian, no, ale ja nie łącze tych ćwiczeń z żadną dietą, jem po nocach więc nie mogłam oczekiwać cudów. Natomisat cellulit zmalał znacząco (w połaczeniu z serum i kremem Eveline).
Natomiast proszę-zamknijcie mnie na te 8 dni w pokoju obitym poduszkami!
Obtarłam sobie wczoraj na tej bieżni pięty do krwi nidgy wcześniej mi się to nie zdażyło! żeby było jeszcze weselej to musiałam stamtąd wrócić, a nie mogłam założyć skarpetek na te rany-więc włożyłam baleriny na gołe nogi-no bo co złego może mi się od takich butów stać? No, może. Mam teraz do tego bąble na kostkach od dużych palców
Jak dodam jeszcze łamiące się na potęgę paznokcie i mega pryszcza, który nie wiadomo skąd wyskoczył mi na policzku (kurna, kiedy ja miałam pryszcza ostatnio?!) to w ogóle idzię się załamać
2 cm 5 zabiegów? to chyba bardzo fajnie
Faktycznie chyba trzeba Cię gdzieś zamknąć

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
pakosta zrobiłam Twojego 'najlepszego na świecie drinka'

jednak nie podchodzi mi za bardzo mango... i następnym razem kupię grenadinę zamiast syropu malinowego, ale było ok
Ale to nie smakował Ci Ajm sori
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:12   #1139
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

musze isc do banku wplacic pienaidze na konto bo juz mam saldo ujemne zabrali mi ostanie poltora zlotego jako oplate za karte bida, bida
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:56   #1140
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Asiu na szczęście już piątkowe popołudnie, zaraz koniec pracy
ja dziś drinkuję na rozluźnienie z koleżanką podczas gdy TZ będzie hulał na kawalerskim

Całe szczęście jestem już w domu i od razu musiałam zajrzeć do Was.

Tru - baw się dobrze i uważaj na nogi. Muszą wydobrzeć w trymiga.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.