tabletki YAZ - zbiorczy! - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 20:26   #1111
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasiaso Pokaż wiadomość
mnie się apetyt zwiększył
No niestety u mnie też chociaż u mnie od zawsze tak było zmiennie raz ogromny apetyt a czasem zmuszałam się do jedzenia, bo nie czułam głodu. Mam nadzieje, że będzie to przejściowe jak zawsze.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:33   #1112
pinky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam,
Ja jestem na 14 tabletce 1 opakowania. Biorę yaz glownie z powodu trądziku, moja dermatolog polecila mi yasmin i yasminelle jednak gin przypisala mi yaz, powiedziiala ze to jest po prostu nowsza wersja tamtych dwóch.. Mam z natury suchą skórę, a widzę ze te tabletki wplukuja organizm bo latam do wc duzo czesciej niz wczesniej. Odkad biorę te tabl skóra swęzi mnie i piecze.. Jutro idę do mojej gin i jej sie wyżalę Aha,plamień nie mam w ogóle a mój okres trwał 2 dni:O
pinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:22   #1113
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

brawo diewczyny!
dzieki wam wiem co mnie czeka ...bo w polowie tego m-ca wezme yaz!
az jestem ciekawa w ktorej grupie sie znajde:tych bez zadnych efektow ubocznych albo ...bede miala tradzik,apetyt,bole glowy i humorki....
az sie boje!
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:37   #1114
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maya23 Pokaż wiadomość
brawo diewczyny!
dzieki wam wiem co mnie czeka ...bo w polowie tego m-ca wezme yaz!
az jestem ciekawa w ktorej grupie sie znajde:tych bez zadnych efektow ubocznych albo ...bede miala tradzik,apetyt,bole glowy i humorki....
az sie boje!
ja mam tylko apetyt wiekszy reszta ok, zadnego tradziku, humorow, plamienie było raz i nie ma MIGRENY!!!!!!!!!!!!
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 06:23   #1115
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cześć dziewczyny
Czytam ten wątek od początku (przyznaję się, że jeszcze do końca nie dobrnęłam ), ale trochę "po ptokach", bo już zaczęłam brać Yaz
Co prawda dopiero dziś wezmę trzecią tabletkę... Na razie nie widzę żadnych zmian, okres mam tak samo obfity, tylko jeść mi się nie chce (z tym, że to chyba efekt wywołany podświadomością bo nie obraziłabym się, gdybym miała właśnie ten "skutek uboczny" )
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to w Opolu znalazłam (w końcu) Yaz za 38zł I bardzo proszę o info, jeśli ktoś w okolicach Rybnika lub Jastrzębia znajdzie po korzystniejszej cenie
Pozdrawiam wszystkich

Pani ćmo
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 07:34   #1116
gizus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witajcie, ja dopiero zaczełam brać Yaz, to moje pierwsze tabletki i póki co to dzisiaj wezme dopiero 4 tabletkę. Narazie czuje się tak w miarę, większość jakiś dziwnych objawów zwalam na pogode, ale nie jest źle, tylko dziwi mnie że brzuch juz czwarty dzień, gdzie zawsze tylko ten pierwszy dzień bolał, no i nie mam za bardzo apetytu, tak coś zjem bo widzę że inni też coś jedzą, ale póki co nie narzekam, oby tak cały czas było A do Amani, to ja również w Opolu właśnie znalazłam po 38 zł, z czego się cieszę
Ma tylko takie pytanko do Was, bo w ulotce jest napisane że od pierwszego dnia zabezpieczają, ale jeśli są to moje pierwsze tabletki to nie sądzę żeby tak było, a każdy co innego mówi, będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam Was wszystkie
gizus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 07:52   #1117
Nana155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziewczyny a gdzie w Opolu znalazłyście po takiej fajnej cenie? I czy YAZ są dobrę jako pierwsze tabletki anty? Bo waham się cały czas czy by tak nie spróbować z jakimiś tabletkami.
Nana155 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 08:13   #1118
Gaga92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Częstochowa/ Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Oj biedna <pocieszacz> Nie pomogę Ci ja dopiero zaczynam. Ale nie łam się przełam się Dużo zależy od ciebie jestem tego pewna
Gaga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 08:23   #1119
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gizus88 Pokaż wiadomość
Ma tylko takie pytanko do Was, bo w ulotce jest napisane że od pierwszego dnia zabezpieczają, ale jeśli są to moje pierwsze tabletki to nie sądzę żeby tak było, a każdy co innego mówi, będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam Was wszystkie
W ulotce jest napisane, że jeśli weźmie się pierwszą tabletkę w pierwszym dniu cyklu (okresu) to zabezpieczają od 1-szej tabletki Nie widzę powodu by nie wierzyć producentowi.
Ja kiedyś brałam Yasmin jako moje pierwsze tabletki i kochałam się zaraz po okresie, czyli po 4-ech tabletkach i w ciąży nie byłam
Do tego logiczną sprawą wydaje się to, iż owulacja jest (jeśli nie bierze się tabletek) zazwyczaj w połowie cyklu, a wtedy będziesz już co najmniej na 14-stej tabletce, więc Twój organizm na pewno zdąży ją zatrzymać pod wpływem tabletek. Do tego Yaz działa na trzech płaszczyznach, czyli blokuje owulację, zmienia konsystencję śluzu szyjkowego i uniemożliwoa zagnieżdżenie się zarodka Żeby na tych trzech płaszczyznach zawiódł jednocześnie, to musiałby być niesamowity pech.
Ja zaczynam brać najprawdopodobniej w sobotę moje pierwsze opakowanie i zamierzam od razu po skończeniu okresu zacząć się kochać
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 08:40   #1120
gizus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dzięki wielkie za dokładne wytłumaczenie
Odnośnie apteki w Opolu to ja znalazłam je na Ozimskiej, zaraz koło I Urzędu Skarbowego jednak w godzinach od 10 do 13 , natomiast wiem też, że koło Astora na Reymonta w aptece w tych godzinach też są po 38,15zł i niecale 40zł kosztują w Eskulapie na Reymonta ale to juz cały dzień, nie ma jakiś określonych godzin
gizus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 08:51   #1121
lilusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

witam

A czy której z Was "urósł" biust ?? podczas brania Yaz-u ??
lilusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 09:06   #1122
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lilusia Pokaż wiadomość
witam

A czy której z Was "urósł" biust ?? podczas brania Yaz-u ??
Powiem, że raczej nieznacznie się zaokrąglił ale na pewno nie urósł, a szkoda .
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 09:51   #1123
Hugowoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej
jestem po pierwszym opakowaniu YAz, wczoraj wzielam 1wszą tabletke z drugiego opakowania- zauważyłam ze schudłam 2 kg w moim przypadku nie jest to wskazane bo jest bardzo szczupła, liczyłam na to ze troche przytyje ale coż...napisałam to zeby pocieszyc dziewczyny, które chcą schudnąć, moze na Was tez tak YAz podziała
pozdrawiam
Hugowoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:47   #1124
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lilusia Pokaż wiadomość
witam

A czy której z Was "urósł" biust ?? podczas brania Yaz-u ??
Mi się trochę powiększył
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:52   #1125
sherida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Ja jestem prawie w połowie pierwszego opakowania i jedząc normalnie, jak zawsze, schudłam 1,5 kg... bardzo sie z tego cieszę
sherida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:15   #1126
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Nana155 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie w Opolu znalazłyście po takiej fajnej cenie? I czy YAZ są dobrę jako pierwsze tabletki anty? Bo waham się cały czas czy by tak nie spróbować z jakimiś tabletkami.
Ja znalazłam między placem Kopernika a ozimską na dole w tym wieżowcu z niebieskimi oknami I również od 11-13 od poniedziałku do piątku warto jest kupować, bo mają ceny hurtowe.
A tak "poza konkursem", to w Rybniku Yaz po 38zł jest w aptece na rynku na przeciwko Rossmanna.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:38   #1127
koneserka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sherida Pokaż wiadomość
Ja jestem prawie w połowie pierwszego opakowania i jedząc normalnie, jak zawsze, schudłam 1,5 kg... bardzo sie z tego cieszę

Ja też schudłam przy pierwszym opakowaniu ok 1kg ( dzięki działaniu moczopędnemu, jakie ma Yaz), ale teraz wszystko wróciło do normy. Jestem pod koniec drugiego opakowania, waga w normie, humorki się unormowały, plamień nie mam, ogólnie samopoczucie ok
koneserka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 14:00   #1128
Roxy02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

witam!
Dzis gin. przepisał mi tabl. Yaz (wczesniej nie zażywałam żadnych anty) a wiec mam pytanko: mozna zażyć 24tab. i zacząc od nowego opakowania(24tab.rożowe) bez zażywania tych białych w celu przesunięcia miesiaczki?? jednak nie wiem czy org. powinien sie przyzwyczaić do takiej zmiany a dopiero po jakimś czasie wprowadzić zmiany?? czytałam wiele wypowiedzi i odp. są niejednoznaczne-moj gin. twierdzi jednak,że nie niesie to za sobą żanych skutków ubocznych i mozna bez problemu unikać co miesiecznych krwawień...czekam na odp. pozdro;*
Roxy02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 14:12   #1129
calineczka1220
Raczkowanie
 
Avatar calineczka1220
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 133
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam wszystkie Wizażanki po dość długiej nieobecności
Ja również zażywam Yaz:/ niestety nie dla przyjemności, mój gin stwierdził, że muszę nimi uregulować cykl po ogromnej torbieli, którą na szczęście udało mi się wyleczyć farmakologicznie (jupi). Tak więc Yaz biorę już drugi miesiąc i muszę powiedzieć, że jestem całkiem zadowolona oczywiscie jak każdy lek niesie to za sobą też i skutki uboczne takie jak "humorki" i "zachcianki", ale ogólnie jest ok w pierwszym miesiącu trochę się wystraszyłam, bo miesiączka wystąpiła dopiero po ostatniej tabletce placebo ale na szczęście wszystko jest w porządku teraz tylko się modlę, żebym znów nie miała torbieli... bolesne cholerstwo:/
tak więc pozdrawiam wszystkie tableciary
__________________
"Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał. "
calineczka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 15:22   #1130
jagna190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam!
Drogie panie, jeśli którejś z was wystąpiło wysuszenie skóry polecam zażywania kompleksu witamin lub a+e.
jagna190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:49   #1131
MegNavy
Raczkowanie
 
Avatar MegNavy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 85
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Już któraś z dziewczyn o tym pisała..ale ja tylko przypomnę.
Został stworzony inny wątek o cenach Yazu.Tak więc proszę wpisujcie się tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11737609
MegNavy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:23   #1132
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

OPOLE, 38zł - apteka między placem Kopernika a ozimską na dole w tym wieżowcu z niebieskimi oknami Od 11-13 od poniedziałku do piątku, bo mają ceny hurtowe.
RYBNIK, 38zł w aptece ("Pod lwem" bodajże) na rynku na przeciwko Rossmanna.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 23:21   #1133
asioleck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Toruń, Apteka Na Zdrowie na Dziewulskiego przy Biedronce - 31,98
asioleck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:51   #1134
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
... mi zwyczajnie chodzilo tylko o to czy nie za młoda na hormony
dobra, zamykam temat
Droga koleżanko, czepiająca się iż jestem za młoda na hormony. Otóż poszłam do lekarza i powiedziałam jaka jest moja sytuacja (mam okres po 14 dni, bardzo bolesny i obfity) chciałam też zapytac o jakieś tabletki antykoncepcyjne (zupełnie z ciekawości) i lekarka z góry powiedziała, że przepisze mi YAZ, bo po pierwsze regulują cykl a po drugie sa anty. Wiec nie biore ich tylko dla jednego, lecz po to by nie miec już problemów z okresem. Z reszta jestem może i młoda, ale kocham mojego chłopaka i to chyba dobrze, że wrazie czego sie zabezpieczymy ;/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:28   #1135
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Cytat:
Napisane przez asioleck Pokaż wiadomość
Toruń, Apteka Na Zdrowie na Dziewulskiego przy Biedronce - 31,98
Pytałam tam ostatnio i chcięli ode mnie 47 zł W końcu kupiłam w galerii Arpolu za 35,99 (apteka naprzeciew warzywniaka)
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:51   #1136
miranda1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

złamanie zakazu sprzedaży

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-08 o 11:27
miranda1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:32   #1137
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Droga koleżanko, czepiająca się iż jestem za młoda na hormony. Otóż poszłam do lekarza i powiedziałam jaka jest moja sytuacja (mam okres po 14 dni, bardzo bolesny i obfity) chciałam też zapytac o jakieś tabletki antykoncepcyjne (zupełnie z ciekawości) i lekarka z góry powiedziała, że przepisze mi YAZ, bo po pierwsze regulują cykl a po drugie sa anty. Wiec nie biore ich tylko dla jednego, lecz po to by nie miec już problemów z okresem. Z reszta jestem może i młoda, ale kocham mojego chłopaka i to chyba dobrze, że wrazie czego sie zabezpieczymy ;/
jeśli wybrałaś tabletki jako zabezpieczenie przed ciążą w tym wieku - Twoja sprawa; zdziwiłam się bo to naprawdę niepotrzebna ingerencja w zdrowy i jeszcze dodam: młody układ hormonalny i organizm; nawet w ulotce wyczytasz, ze tabsy są dla kobiet powyżej 20. roku życia a co do Twoich bolesnych i obfitych okresów to są tabletki (nie anty), którymi się to leczy, tylko że to żmudne i długotrwałe i lekarzom zwyczajnie się nie chce, no bo oczywiście łatwiej przepisać tabsy

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Roxy02 Pokaż wiadomość
witam!
Dzis gin. przepisał mi tabl. Yaz (wczesniej nie zażywałam żadnych anty) a wiec mam pytanko: mozna zażyć 24tab. i zacząc od nowego opakowania(24tab.rożowe) bez zażywania tych białych w celu przesunięcia miesiaczki?? jednak nie wiem czy org. powinien sie przyzwyczaić do takiej zmiany a dopiero po jakimś czasie wprowadzić zmiany?? czytałam wiele wypowiedzi i odp. są niejednoznaczne-moj gin. twierdzi jednak,że nie niesie to za sobą żanych skutków ubocznych i mozna bez problemu unikać co miesiecznych krwawień...czekam na odp. pozdro;*
Jeśli Twoim celem jest przesunięcie miesiączki to byc może, ze niewiele pomoże Ci niebranie białych tabletek i przejście od razu do pierwszego blistra... Dlaczego? Bo to Twoje pierwsze opakowanie a w większości wypadków krwawienia czy też plamienia występują niekiedy nawet przez cały pierwszy miesiąc, tak więc już tutaj mijamy się z celem nieprawdaż? Po drugie nie ma 100% pewności, że faktycznie nie będziesz miała okresu - może być skąpe krwawienie lub plamienie (czyt. ulotka)
btw. naprawdę aż tak zależy Ci na tym przesunięciu tej jakże skąpej miesiączki?
moje okresy, dotychczas 6-dniowe, po YAZie skróciły się do 2, dodam że w ogóle nie czułam, że ze mnie leci...

dodam jeszcze, że zbyt częste manipulacje z okresem nie są zalecane - logiczne chyba

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2009-04-08 o 16:36
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:45   #1138
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
jeśli wybrałaś tabletki jako zabezpieczenie przed ciążą w tym wieku - Twoja sprawa; zdziwiłam się bo to naprawdę niepotrzebna ingerencja w zdrowy i jeszcze dodam: młody układ hormonalny i organizm; nawet w ulotce wyczytasz, ze tabsy są dla kobiet powyżej 20. roku życia a co do Twoich bolesnych i obfitych okresów to są tabletki (nie anty), którymi się to leczy, tylko że to żmudne i długotrwałe i lekarzom zwyczajnie się nie chce, no bo oczywiście łatwiej przepisać tabsy

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------


Jeśli Twoim celem jest przesunięcie miesiączki to byc może, ze niewiele pomoże Ci niebranie białych tabletek i przejście od razu do pierwszego blistra... Dlaczego? Bo to Twoje pierwsze opakowanie a w większości wypadków krwawienia czy też plamienia występują niekiedy nawet przez cały pierwszy miesiąc, tak więc już tutaj mijamy się z celem nieprawdaż? Po drugie nie ma 100% pewności, że faktycznie nie będziesz miała okresu - może być skąpe krwawienie lub plamienie (czyt. ulotka)
btw. naprawdę aż tak zależy Ci na tym przesunięciu tej jakże skąpej miesiączki?
moje okresy, dotychczas 6-dniowe, po YAZie skróciły się do 2, dodam że w ogóle nie czułam, że ze mnie leci...

dodam jeszcze, że zbyt częste manipulacje z okresem nie są zalecane - logiczne chyba
Nie, ja nie wybrałam, lecz lekarz. A on wie co robi.



Ostatnio mam straszny apetyt. Nie wiem jak temu zaradzic, strasznie dużo jem
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:56   #1139
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie, ja nie wybrałam, lecz lekarz. A on wie co robi.
a jeśli Ci powie 'wskocz do studni - to na 100% uchroni Cię przed ciążą' to też go posłuchasz??
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 21:07   #1140
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Drogie koleżanki przestać mi się przekomarzać. Każda z nas ma swoje życie i każda decyduje co jest dla niej odpowiednie.
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.