Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 08:41   #1111
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Justaaa86 bardzo mi przykro 😞 trzymaj się dzielnie. Przytulam mocno.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 11:27   #1112
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Justaaa86 bardzo mi przykro trzymaj się dzielnie. Przytulam mocno.
Justaaa trzymaj się, przytulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 11:30   #1113
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Justaa, trzymaj się

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 07:25   #1114
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja dzisiaj z rana byłam na badaniu krwi, spuścili ze mnie 6 fiolek, ogólnie nie jestem jakaś wrażliwa, kiedyś zresztą oddawałam krew, tak dzisiaj robiło mi się niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:10   #1115
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Zonkil a to miałaś dopiero pierwsze badania krwi? U mnie przy pierwszych też tyle pobrali, aż mi było przez chwilę słabo.

Ja dziś byłam na kolejnej wizycie u lekarza, wszystko jest dobrze, wszystkie wyniki badań w normie. Torbielą też mam się póki co nie przejmować, bo jest mała, do obserwacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:11   #1116
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zonkil a to miałaś dopiero pierwsze badania krwi? U mnie przy pierwszych też tyle pobrali, aż mi było przez chwilę słabo.

Ja dziś byłam na kolejnej wizycie u lekarza, wszystko jest dobrze, wszystkie wyniki badań w normie. Torbielą też mam się póki co nie przejmować, bo jest mała, do obserwacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super a kiedy masz prenatalne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:21   #1117
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja byłam wczoraj na wizycie. Znowu mi wyszła niedoczynność tarczycy. Miałam nadzieję, że w tej ciąży mnie to ominie. Bo po porodzie miałam wyniki książkowe. Mam wizytę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co powie endokrynolog.

Co do pracy to na macierzyński przysługuje mi dopiero od 10 lipca. Wcześniej jak będę się źle czuła to mogę iść na zwolnienie ale wolałabym jak na razie pracować. Zobaczymy czy to się zmieni.
Prenatalne mam 11 lutego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 09:21   #1118
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja jakoś nie miałam strasznie dużo na pierwszych. Ale też byłam w punkcie, który super pobiera, więc nie ma problemu. Nie mam żył na wierzchu, więc jak ktoś jest niewprawny to mnie od razu boli i się siniaki robią.

Za to ostatnio z kościoła musiałam wyjść. Wiem, że jestem po chorobie, ale normalnie nie miałam problemu stać godzinę czy pojechać bez śniadania (nie wyrobiliśmy się, a przy lekach tarczycowych muszę czekać ze śniadaniem). No i w połowie ciemno przed oczami. Po chwili na świeżym powietrzu już było ok do końca, ale dawno nie miałam takich problemów.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:30   #1119
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj na wizycie. Znowu mi wyszła niedoczynność tarczycy. Miałam nadzieję, że w tej ciąży mnie to ominie. Bo po porodzie miałam wyniki książkowe. Mam wizytę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co powie endokrynolog.

Co do pracy to na macierzyński przysługuje mi dopiero od 10 lipca. Wcześniej jak będę się źle czuła to mogę iść na zwolnienie ale wolałabym jak na razie pracować. Zobaczymy czy to się zmieni.
Prenatalne mam 11 lutego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam super wyniki po porodzie i niestety, ale w kolejnej ciąży się znowu pogorszyły ;/
Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z rana byłam na badaniu krwi, spuścili ze mnie 6 fiolek, ogólnie nie jestem jakaś wrażliwa, kiedyś zresztą oddawałam krew, tak dzisiaj robiło mi się niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kiedyś byłam mega wrażliwa na pobieranie krwi, podczas ciąży mi przeszło, a ostatnio w Luxmedzie ledwo zdążyłam dojść do leżanki po pobraniu i to tylko dzięki Pani z recepcji, która się przejąła moją bladością ;p

Własnie czekam na wizytę do diabetologa, bo wyszła mi wysoka glukoza. Mam nadzieję, że się okaże, że to nic i łatwo z tego zejdę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:00   #1120
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Też miałam super wyniki po porodzie i niestety, ale w kolejnej ciąży się znowu pogorszyły ;/Ja kiedyś byłam mega wrażliwa na pobieranie krwi, podczas ciąży mi przeszło, a ostatnio w Luxmedzie ledwo zdążyłam dojść do leżanki po pobraniu i to tylko dzięki Pani z recepcji, która się przejąła moją bladością ;p

Własnie czekam na wizytę do diabetologa, bo wyszła mi wysoka glukoza. Mam nadzieję, że się okaże, że to nic i łatwo z tego zejdę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede mną jutro obciążenie glukozą. Jak ja tego nie lubię. Wypicie tego ulepku to dla mnie za każdym razem trauma. Glukoza na czczo mi wyszła już 2 razy poza normą ciążową, więc krzywa ma być tylko na potwierdzenie cukrzycy ciążowej i pewnie znów będę się męczyć z beznadziejną dietą a skończy się na insulinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:12   #1121
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Też miałam super wyniki po porodzie i niestety, ale w kolejnej ciąży się znowu pogorszyły ;/Ja kiedyś byłam mega wrażliwa na pobieranie krwi, podczas ciąży mi przeszło, a ostatnio w Luxmedzie ledwo zdążyłam dojść do leżanki po pobraniu i to tylko dzięki Pani z recepcji, która się przejąła moją bladością ;p

Własnie czekam na wizytę do diabetologa, bo wyszła mi wysoka glukoza. Mam nadzieję, że się okaże, że to nic i łatwo z tego zejdę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raz wylądowałam na kozetce, ale wtedy krew pobierali mojej córce, miała może że 4 miesiące, od tej pory, wszystkie badania, szczepienia, to zawsze trzyma ją mąż

Edytowane przez Zonkil89
Czas edycji: 2020-01-15 o 10:14
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 10:27   #1122
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Super a kiedy masz prenatalne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
27.01. Akurat będzie 12+6, to chyba tak optymalnie.


Dziewczyny współczuję Wam tych cukrzyc i podwyższonego TSH, to tylko dodatkowy stres i utrudnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:29   #1123
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
27.01. Akurat będzie 12+6, to chyba tak optymalnie.


Dziewczyny współczuję Wam tych cukrzyc i podwyższonego TSH, to tylko dodatkowy stres i utrudnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To ja mam 31 to blisko termin mamy hehe
Moje tsh naszczescie juz spadlo ponizej 2. Wystarczyl euthyrox 25.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 12:16   #1124
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa na 21:15 i się zaczynam stresować czy na pewno będzie wszystko dobrze. Badania krwi mam zrobione, tylko w moczu wyszły mi bakterie, a z tarczyca mam problemy od lat więc jakoś tak się może tym mniej przejmuje byle tylko wyniki były dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 12:53   #1125
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Silum trzymamy kciuki !!!
Ja mam jutro na 20:15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 13:39   #1126
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Przeglądam swoje poranne wyniki, orientujecie się jaka jest norma glukozy we krwi w ciąży, mi wyszła 88, na badaniu zakres referencyjny to 70-99, ale wiadomo nie uwzględnia on ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 13:44   #1127
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Przeglądam swoje poranne wyniki, orientujecie się jaka jest norma glukozy we krwi w ciąży, mi wyszła 88, na badaniu zakres referencyjny to 70-99, ale wiadomo nie uwzględnia on ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ciąży do 92.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 13:48   #1128
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 15:30   #1129
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Przede mną jutro obciążenie glukozą. Jak ja tego nie lubię. Wypicie tego ulepku to dla mnie za każdym razem trauma. Glukoza na czczo mi wyszła już 2 razy poza normą ciążową, więc krzywa ma być tylko na potwierdzenie cukrzycy ciążowej i pewnie znów będę się męczyć z beznadziejną dietą a skończy się na insulinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia jutro na glukozie!
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa na 21:15 i się zaczynam stresować czy na pewno będzie wszystko dobrze. Badania krwi mam zrobione, tylko w moczu wyszły mi bakterie, a z tarczyca mam problemy od lat więc jakoś tak się może tym mniej przejmuje byle tylko wyniki były dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki


Dziewczyny dziś wypłynęła że mnie brunatna wydzielina. Było tego sporo ale to chyba jednorazowa akcja.
W poniedziałek miałam robiona cytologię, trochę mnie zabolało badanie i pojawiła się krew. Ale potem przez cały dzień i wczoraj, aż do dziś nie było żadnych śladów. Gin mówiła że mogę plamić po tej cytologii. Tylko myślałam, że to plamienie będzie od razu po badaniu a nie dwie doby po. Jestem panikarą, myślicie, że ta brązowa krew to pozostałość po tej cytologii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 17:30   #1130
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Powodzenia jutro na glukozie!Trzymam kciuki


Dziewczyny dziś wypłynęła że mnie brunatna wydzielina. Było tego sporo ale to chyba jednorazowa akcja.
W poniedziałek miałam robiona cytologię, trochę mnie zabolało badanie i pojawiła się krew. Ale potem przez cały dzień i wczoraj, aż do dziś nie było żadnych śladów. Gin mówiła że mogę plamić po tej cytologii. Tylko myślałam, że to plamienie będzie od razu po badaniu a nie dwie doby po. Jestem panikarą, myślicie, że ta brązowa krew to pozostałość po tej cytologii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że tak. Ale wszędzie mówią, żeby jakiekolwiek plamienia w ciąży konsultować z ginekologiem, więc może zadzwoń do swojego? Ale ja myślę, że to jednak po cytologii, w pierwszej ciąży też tak miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 21:36   #1131
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Byłam dzisiaj u ginekologa to moja druga wizyta i jest wszystko dobrze, dopiero dzisiaj usłyszeliśmy bicie serduszka 🥰 tylko termin mi się przesunął o 8 dni z 20.08 na 12.08 mówiła że jest duży, muszę teraz prenatalne przenieść o tydzień, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku, no i torbiel mi się zmniejszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 21:45   #1132
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u ginekologa to moja druga wizyta i jest wszystko dobrze, dopiero dzisiaj usłyszeliśmy bicie serduszka 🥰 tylko termin mi się przesunął o 8 dni z 20.08 na 12.08 mówiła że jest duży, muszę teraz prenatalne przenieść o tydzień, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku, no i torbiel mi się zmniejszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ohhhh super wiesci !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 22:00   #1133
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u ginekologa to moja druga wizyta i jest wszystko dobrze, dopiero dzisiaj usłyszeliśmy bicie serduszka 🥰 tylko termin mi się przesunął o 8 dni z 20.08 na 12.08 mówiła że jest duży, muszę teraz prenatalne przenieść o tydzień, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku, no i torbiel mi się zmniejszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Dziewczyny, o jakich czynnościach z pozoru zwykłych, slyszalyscie, że nie można podejmować w ciąży?
Mnie położna uświadomiła, żeby nie jeździć na rowerze (bo nacisk na szyjkę) i nie wiedząc firanek itp. rzekami wysoko wyciągniętymi (może się odklejać łożysko). To pierwsze zaskoczyło mnie bardziej, a to drugie dlatego, że już od początku ciąży..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 22:01   #1134
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Oooo nie wiedzialam o rowerze ! Mi dzis kolezanka mowila ,ze nie powinno sie podnosic rak do gory (ale to w wyzszej ciazy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 22:22   #1135
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

To ja też słyszałam żeby nie podnosić rąk do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 06:46   #1136
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u ginekologa to moja druga wizyta i jest wszystko dobrze, dopiero dzisiaj usłyszeliśmy bicie serduszka 🥰 tylko termin mi się przesunął o 8 dni z 20.08 na 12.08 mówiła że jest duży, muszę teraz prenatalne przenieść o tydzień, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku, no i torbiel mi się zmniejszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Super!

Dziewczyny, o jakich czynnościach z pozoru zwykłych, slyszalyscie, że nie można podejmować w ciąży?
Mnie położna uświadomiła, żeby nie jeździć na rowerze (bo nacisk na szyjkę) i nie wiedząc firanek itp. rzekami wysoko wyciągniętymi (może się odklejać łożysko). To pierwsze zaskoczyło mnie bardziej, a to drugie dlatego, że już od początku ciąży..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O podnoszeniu rąk niby wiem, ale nie pamietam Firan nie mam ;-) w pierwszej ciąży jeszcze w pierwszym trymestrze dziwnie ciągnął mnie brzuch jak wykładam wysoko na półki naczynia ...a co do roweru to właśnie słyszałam, że sama jazda jest ok, ale upadek brzuchem na kierownice bardzo nie bezpieczny więc się nie zaleca
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:07   #1137
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dziewczyny, wypiłam glukozę w 3 minuty Dla mnie to wyczyn, więc teraz czekam sobie cierpliwie na kolejne pobrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:30   #1138
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Jestem po prenatalnych z luxmedu, wszystko dobrze, prawdopodobnie chłopak, trochę starszy, więc termin się przesuwa na 23.07.

Jeszcze we wtorek wizyta z NFZ, to jeszcze dorobią papp-a.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:43   #1139
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Jestem po prenatalnych z luxmedu, wszystko dobrze, prawdopodobnie chłopak, trochę starszy, więc termin się przesuwa na 23.07.

Jeszcze we wtorek wizyta z NFZ, to jeszcze dorobią papp-a.
To super o ile Ci się przesunął ten termin ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:59   #1140
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Z 4 dni. Pierwszy chyba miałam na 27.07. Albo nawet na 29. Co USG to inna opinia Wiem, że musiałam mieć owulację szybciej, tylko też nie wiem dokładnie - akurat był ten jajnik, który nie boli.

Zawsze jeszcze biorę pod uwagę, że genetycznie nie ma szans, żeby to był mały chłopak, więc późniejszy termin pewnie też jest możliwy.

Edytowane przez Vrenth
Czas edycji: 2020-01-16 o 08:02
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.