Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 18:23   #1111
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Zainwestuj w NC+
Niedoczekanie Dzięki temu, że nie mam paru badziewnych kanałów jestem co miesiąc 35 zł do przodu, bo tyle mi obniżyli. Z jednej strony jestem wkurzony, z drugiej zadowolony
Dzięki temu, przez dwa miechy moje koty moje zarobiły wyczesaną piłkę, a sobie zafundowałem klawiaturkę do tabletu
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:45   #1112
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

W końcu dali na stronę 47. odcinek.

Wojtek - 4 razy widział dziewczynę i już chce z nią ślub brać. A ona mu zdjęcia sprzed 15 lat wysłała. :P
Franek - obrzydliwy jest. Nie wierzę, że ma 47 lat.
Stasiu - coś czuję, że ta Marysia szybko od niego ucieknie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:03   #1113
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Stasiu boski jest - "bo ja lubię przyrodę", ale do obrobienia ogródka to sobie kobitę sprowadził pewnie ogródek i kwiatki to nie przyroda, bywa
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:24   #1114
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

W "Chłopakach" musi być bardzo dużo reżyserowanych scen. Te wszystkie kobiety przyjeżdżające do Andrzeja i Stasia i szybko znikające... Pan Stasio ma jeszcze najlepiej. Zawsze się znajdzie jakaś "Jadzia", która poleci na zobaczony w TV wypasiony dom, napisze list do twórców i dostanie "rólkę" na kilka odcinków udając zakochaną. Dla mnie te odcinki już dawno straciły miano "dokumentu", ale oglądam nadal.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:29   #1115
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

to nie jest i nigdy nie było dokumentem nawet blisko dokumentu nie stało. ale nadal ma swój urok
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 22:54   #1116
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
W końcu dali na stronę 47. odcinek.

Wojtek - 4 razy widział dziewczynę i już chce z nią ślub brać. A ona mu zdjęcia sprzed 15 lat wysłała. :P
Franek - obrzydliwy jest. Nie wierzę, że ma 47 lat.
Stasiu - coś czuję, że ta Marysia szybko od niego ucieknie.

Franek pomylił się w swoich obliczeniach Z tego co zrozumiałam, to mówił, że jest rocznika 56. Czyli ma 58 lat


Czuję, że Pani Marysia pojawi się maksymalnie w jeszcze jednym odcinku i ucieknie przed Stasiem w siną dal
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 09:10   #1117
Iceman84
Raczkowanie
 
Avatar Iceman84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

To co widzę z odcinka na odcinek mnie przeraża
Stasio znalazł sobie sprzątaczkę , kucharkę i nałożnice , to co pokazuje i reprezentuje swoją osobą to chamstwo , prostactwo !
Franek jego angielski to żenada i te całe filozofie życiowe , moim zdaniem to ten facet całe życie gdzieś w zamknieciu spedził a teraz nie umie się od na leź .
Andrzej totalny wrak człowieka .
Jedyni pozytywni bohaterowie Tomek , Wojtek , Łukasz , Sławek widać że coś próbują ze swoim życiem zrobić mam nadzieje że im się uda
Iceman84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 10:32   #1118
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
W końcu dali na stronę 47. odcinek.

Wojtek - 4 razy widział dziewczynę i już chce z nią ślub brać. A ona mu zdjęcia sprzed 15 lat wysłała. :P
Franek - obrzydliwy jest. Nie wierzę, że ma 47 lat.
Stasiu - coś czuję, że ta Marysia szybko od niego ucieknie.
Dziwisz się??? Chłopak kuje żelazo póki gorące. Lepsza taka, aniżeli żadna. Zresztą swojego czasu w każdym odcinku powtarzał, że jest mega samotny, a już po śmierci matki to całkiem sam jak palec został...
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:50   #1119
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Iceman84 Pokaż wiadomość
Andrzej totalny wrak człowieka .

Ej, właśnie. On wyglądał jak człowiek w ciężkiej depresji ;/
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 12:02   #1120
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Iceman84 Pokaż wiadomość
To co widzę z odcinka na odcinek mnie przeraża
Stasio znalazł sobie sprzątaczkę , kucharkę i nałożnice , to co pokazuje i reprezentuje swoją osobą to chamstwo , prostactwo !
Franek jego angielski to żenada i te całe filozofie życiowe , moim zdaniem to ten facet całe życie gdzieś w zamknieciu spedził a teraz nie umie się od na leź .
Andrzej totalny wrak człowieka .
Jedyni pozytywni bohaterowie Tomek , Wojtek , Łukasz , Sławek widać że coś próbują ze swoim życiem zrobić mam nadzieje że im się uda
coś było w poprzednich sezonach że wiele lat chorował i przez to dopiero teraz kobiety szuka, ale o co to dokładnie chodziło to już nie pamiętam
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 12:42   #1121
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 172 398
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Stasio to niezły zbok. Ciągle by obmacywał tą swoją figurową Marysię. Ale Marysia powiedziała, że seksu nie będzie tak od razu to nie Elżunia. Pamiętacie te łóżkowe figle Stasia z nią?
Franek myśli, że jakaś 18-nastka skusi się na pieszczoty z "47" latkiem z rocznika 56? Litości.
Jedyni ogarnięci to Łukasz ze Sławkiem.
Mam wrażenie, że z Wojtka to takiego głupka robią. Wcześniej wydawał się normalniejszy.
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 13:53   #1122
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
Stasio to niezły zbok. Ciągle by obmacywał tą swoją figurową Marysię. Ale Marysia powiedziała, że seksu nie będzie tak od razu to nie Elżunia. Pamiętacie te łóżkowe figle Stasia z nią?
Franek myśli, że jakaś 18-nastka skusi się na pieszczoty z "47" latkiem z rocznika 56? Litości.
Jedyni ogarnięci to Łukasz ze Sławkiem.
Mam wrażenie, że z Wojtka to takiego głupka robią. Wcześniej wydawał się normalniejszy.
Niestety nie mogę tego zapomnieć

Moja mama po ostatnim odcinku podsumowała Stasia tak - Stary lubieżnik

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze uslyszelismy z Tztem, ale on mowil mam 47 lat, jestem 56 rocznik nijak mi ta racuba nie wychodzi

tez ktos slyszal?
Mi jego rzekomy wiek umknął, ale może jemu się zdaje, że czas się zatrzymał? Może myślami jest nadal w roku, w którym zachorował, dlatego też młode laski mu się marzą?

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:56
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 17:33   #1123
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Franek pomylił się w swoich obliczeniach Z tego co zrozumiałam, to mówił, że jest rocznika 56. Czyli ma 58 lat


Czuję, że Pani Marysia pojawi się maksymalnie w jeszcze jednym odcinku i ucieknie przed Stasiem w siną dal
No właśnie też mi się nie zgadzało to co mówił.
Chyba fajna ta Marysia, nie jest chyba taka łatwa i naiwna jak ta ruda Elżbieta "musisz rzucić palenie, tego smrodu nie zabijesz". Też mi się wydaje, że szybko ucieknie od Stasia, który chce z niej zrobić kurę domową.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Dziwisz się??? Chłopak kuje żelazo póki gorące. Lepsza taka, aniżeli żadna. Zresztą swojego czasu w każdym odcinku powtarzał, że jest mega samotny, a już po śmierci matki to całkiem sam jak palec został...
Może inaczej to nazwę - ci wszyscy faceci do wzięcia mają jakiś zaburzony obraz rzeczywistości. Nawet Ci dwaj rudzi bracia budowlańcy. Jakaś dziewczyna daje im swój numer, a oni już sobie w myślach układają z nią życie i myślą,czy będzie im się z nią życie układało, a nawet z nią 2 minut nie pogadali.
I wydaje mi się, że ta dziewczyna Wojtka też nie zdaje sobie sprawy, że on chce z nią ślub brać, to tylko on coś sobie uroił w głowie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 18:42   #1124
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Przeczytałam na innym portalu wypowiedź kogoś kto mieszka w Węgrowie. Andrzej, syn Stasia, ma rentę, bo został kiedyś bardzo dotkliwie pobity i ledwo go odratowali. Od tego czasu jest taki "przymulony". Rozwiódł się z żoną, bo ta go zdradzała, ma dwóch synów, płaci na nich alimenty, ma podobno niedowład jednej ręki. Ktoś inny napisał, że Andrzej bierze leki na depresję. Nie jest podobno aż taką ciamajdą za jaką uważa go ojciec. Podobno (wyczytałam na innym portalu) Stasiu swojego majątku dorobił się na niezłych przewałach.
Mnie czasami przeraża to co widzę w "Chłopakach" ale czasami ujmuje mnie, że są tacy "prości", nawet nie potrafią wysłać sms-a. To szukanie dziewczyny przez ogłoszenia w gazetach, przez biura matrymonialne, telegazety, listy. To jest taki oldschool tak śmieszny, że aż ujmujący. Oni wierzą, że znajdą miłość i nikt im tej wiary nie zabierze. Większość z nich to patologia z wymaganiami z kosmosu, ale każdy ma prawo do marzeń nawet jeżeli sam sobą niewiele reprezentuje. Gdyby odebrać im to marzenie to nie mieliby nic. Wiem, że i tak nic nie mają, żyją w swojej "bańce" i już w niej zostaną. Nikt im nie zabroni.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 18:52   #1125
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
Stasio to niezły zbok. Ciągle by obmacywał tą swoją figurową Marysię. Ale Marysia powiedziała, że seksu nie będzie tak od razu to nie Elżunia. Pamiętacie te łóżkowe figle Stasia z nią?
Franek myśli, że jakaś 18-nastka skusi się na pieszczoty z "47" latkiem z rocznika 56? Litości.
Jedyni ogarnięci to Łukasz ze Sławkiem.
Mam wrażenie, że z Wojtka to takiego głupka robią. Wcześniej wydawał się normalniejszy.
Pamiętamy pamiętamy.
Bracia niby ogarnięci, ale moim zdaniem jednak za dużo sobie wyobrażają po jednej rozmowie telefonicznej z dziewczyną.
A moim zdaniem Wojtek to jednak z natury jest taką sierotą.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 19:02   #1126
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
W końcu dali na stronę 47. odcinek.

Wojtek - 4 razy widział dziewczynę i już chce z nią ślub brać. A ona mu zdjęcia sprzed 15 lat wysłała. :P
Franek - obrzydliwy jest. Nie wierzę, że ma 47 lat.
Stasiu - coś czuję, że ta Marysia szybko od niego ucieknie.
Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
No właśnie też mi się nie zgadzało to co mówił.
Chyba fajna ta Marysia, nie jest chyba taka łatwa i naiwna jak ta ruda Elżbieta "musisz rzucić palenie, tego smrodu nie zabijesz". Też mi się wydaje, że szybko ucieknie od Stasia, który chce z niej zrobić kurę domową.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------



Może inaczej to nazwę - ci wszyscy faceci do wzięcia mają jakiś zaburzony obraz rzeczywistości. Nawet Ci dwaj rudzi bracia budowlańcy. Jakaś dziewczyna daje im swój numer, a oni już sobie w myślach układają z nią życie i myślą,czy będzie im się z nią życie układało, a nawet z nią 2 minut nie pogadali.
I wydaje mi się, że ta dziewczyna Wojtka też nie zdaje sobie sprawy, że on chce z nią ślub brać, to tylko on coś sobie uroił w głowie.
Każdy z nas ma kogoś bliskiego lub mieszka z kimś bliskim, a oni nie dość, że najczęściej sami to jeszcze, mieszkają na zadupiu. Samotność daje na głowę, zresztą co po większości widać Wojtuś to się niczego nie nauczył. W końcu ma już jedno małżeństwo za sobą zawarte po 8 miesiącach? i co? i dupa z tego wyszło. Jednak jak pisałam chłopak woli mieć pierwszą lepszą u siebie w domu, niż żyć samemu.
O Stasiu to nawet nie będę się wypowiadać bo szkoda czasu Szuka ,,modelowej kobity", a sam by mógł sobie ,,modelowe" zęby wstawić, bo się nie da na te jego szczeliny patrzeć Jemu jest nimfomanka potrzebna, a nie normalna babka.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 21:17   #1127
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

kaska8222 szkoda mi Andrzeja. to jest chyba normalny chłop ale ma depresję, tzn tak wygląda
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 22:24   #1128
qaswe1
Raczkowanie
 
Avatar qaswe1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 211
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Gorąca partia - Franek 47 lat, prawiczek, religijny, zna angielski, ma odzienie, mieszkanie, miejsce na cmentarzu, dezodorant, kawe, herbate, ciastka i milion torebek w domu... czego chcieć więcej ?
qaswe1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 06:19   #1129
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

I zmienił wymagania z 5-10 na 18-35.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 11:06   #1130
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez qaswe1 Pokaż wiadomość
Gorąca partia - Franek 47 lat, prawiczek, religijny, zna angielski, ma odzienie, mieszkanie, miejsce na cmentarzu, dezodorant, kawe, herbate, ciastka i milion torebek w domu... czego chcieć więcej ?
Żeby nie śmierdział patrząc na to ,co się dzieje w tej jego chacie to dezodorant na pewno nie wystarczy
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 12:26   #1131
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

mi jest go szkoda, on ma chyba problemy psychiczne bo nie wierzę że ktoś az tak bardzo nie odnajduje się w dzisiejszych czasach że cieszy się że "ma odzienie miejsce na cmentarzu i kosmetyk" (to mi się kojarzy raczej z latami ... 50 tymi? przedwojennymi? wtf?)
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 14:56   #1132
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
mi jest go szkoda, on ma chyba problemy psychiczne bo nie wierzę że ktoś az tak bardzo nie odnajduje się w dzisiejszych czasach że cieszy się że "ma odzienie miejsce na cmentarzu i kosmetyk" (to mi się kojarzy raczej z latami ... 50 tymi? przedwojennymi? wtf?)
Dla mnie to skutki życia w pojedynkę i na totalnym zadupiu.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 15:35   #1133
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
mi jest go szkoda, on ma chyba problemy psychiczne bo nie wierzę że ktoś az tak bardzo nie odnajduje się w dzisiejszych czasach że cieszy się że "ma odzienie miejsce na cmentarzu i kosmetyk" (to mi się kojarzy raczej z latami ... 50 tymi? przedwojennymi? wtf?)
Może on właśnie na tym etapie się zatrzymał i nie wie, że świat poszedł do przodu. Ale faktem jest, że każdy kolejny odcinek coraz bardziej mnie przeraża...
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 15:57   #1134
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dokładnie, to już nawet nie śmieszy, tylko przeraża...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:46   #1135
kasia_1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Stasiu stary zbok napalony jak nie wiem.. dobry tekst był "to ja tu jestem tylko od sprzątania? - Nie, inne roboty też tu są.."
Wojtek najpierw mówił że dwa razy widział Marzenkę ona była u niego a on u niej, potem że trzy razy a na końcu że cztery razy się widzieli
Pani Alina chyba w końcu pozbyła się synka i będzie mogła urzędować w swoim gniazdku miłości do woli

Żal mi tych braci, takie to było smutne jak dzwonili do tych dziewczyn i prosili się o rozmowę
kasia_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 11:16   #1136
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kasia_1982 Pokaż wiadomość
Pani Alina chyba w końcu pozbyła się synka i będzie mogła urzędować w swoim gniazdku miłości do woli

a czy ja dobrze pamiętam i to właśnie oni chcieli wyłudzić od gminy mieszkanko komunalne? Czyli wyprowadzka oznaczałaby, że się udało?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 12:33   #1137
Apatura Iris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez qaswe1 Pokaż wiadomość
Gorąca partia - Franek 47 lat, prawiczek, religijny, zna angielski, ma odzienie, mieszkanie, miejsce na cmentarzu, dezodorant, kawe, herbate, ciastka i milion torebek w domu... czego chcieć więcej ?
Ma jeszcze pantofle i jesionkę oraz księdza w rodzinie. Sorry, ma jeszcze wersalkę na dworze, więc model idealny

Tak. Syn Pani Anieli (Jareczek) nękał prezydenta Legnicy o mieszkanie komunalne. Gdyby mi taki codziennie do urzędu przychodził to bym chyba nie wytrzymał. Więc pewnie wybłagał jakąś klitkę w kamienicy. I z tego najbardziej zadowolona będzie Aniela, nimfomanka, która będzie mogła urządzać sobie libacje alkoholowe z orgiami.

Edytowane przez Apatura Iris
Czas edycji: 2014-06-20 o 12:36
Apatura Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 15:08   #1138
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Pytanie, czy Jareczek da radę sam, bez mamusi prowadzić gospodarstwo domowe, jak on taka ciapa na rozdrożu
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 16:09   #1139
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Apatura Iris Pokaż wiadomość

Tak. Syn Pani Anieli (Jareczek) nękał prezydenta Legnicy o mieszkanie komunalne. Gdyby mi taki codziennie do urzędu przychodził to bym chyba nie wytrzymał. Więc pewnie wybłagał jakąś klitkę w kamienicy. I z tego najbardziej zadowolona będzie Aniela, nimfomanka, która będzie mogła urządzać sobie libacje alkoholowe z orgiami.
Na jakiej podstawie miał on prawo do otrzymania takiego mieszkania?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:18   #1140
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

jak znam życie - odpowiednia determinacja, zawracanie d*py komu sie dalo i ile razy się dało (umówmy się, że ci ludzie mają DUŻO wolnego czasu na to ), a do tego jakieś zgrabne oświadczonko o niepełnosprawności (strzelam,że umysłowej, przecież po tym chłopaku to widać) i już.

Poza tym - facet jest celebrytą, heloł
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.