Zapachy Yves Rocher - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-18, 17:50   #1111
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Moim nr jest Voile d'ambre. Moja skóra lubi się z prawie wszystkimi zapachami damskimi i męskimi, wyjątkiem jest Come une Evidence Intense i Rose Oud.
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 08:36   #1112
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
Ooo... To wszystkie trzy będą w formie wód toaletowych? U nas, w Polsce? Bo jeśli tak, to
W "swoim" YR widziałam tylko gruszkę z czekoladą - u mnie rozwija się odwrotnie , najpierw zapach jest gruszkowo-czekoladowy, a później wychodzi sama fajna czekolada.
Ale testowałam kremy do rąk i żurawina z migdałem mnie zachwyciła, jeśli chodzi o zapach. Chociaż mandarynka z cynamonem to też moje klimaty.
Polecam, mam świąteczną limitkę w norweskiego YR
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 10:22   #1113
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Z aktualnie dostępnych lubię tylko Neroli.
Mam taki problem z zapachami z YR, że nie podchodzi mi baza. Np. Moment de Bonheur jest całkiem przyjemny przez kilka godzin, a potem zaczyna podśmierdywać czymś pylistym i nieświeżym. Pewnie to wina syntetycznego cedru.
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 19:48   #1114
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
no właśnie już są
Mąż mi właśnie kupił Clémentine & Épices ale musiał pytać o nie, bo nie są jeszcze wystawione, ale sklepy już mają tą serię świąteczną
A testowałas juz? Czuc przyprawy?
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 17:30   #1115
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
A testowałas juz? Czuc przyprawy?
testowałam, zapach jest ładny, ale czuję głównie mandarynkę i to taką, sztuczną niestety z czekoladą (nie wiem dlaczego, skoro nie ma jej w składzie), na mnie wychodzi, coś w rodzaju ciastek "klasycznych delicji"
nie ma tam cynamonu, kolendry i imbiru, na które liczyłam
Zaznaczyłam, że zapach mandarynki jest sztuczny, ponieważ mam Mandarine de Noel i ta wersja jest bardzo realistyczna i świąteczna ....
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 22:45   #1116
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Witam Chcę kupić kilka perfum, ale mam bardzo daleko do stacjonarki i niestety muszę to zrobić trochę w ciemno. Więc przychodzę do Was z pytaniem: gdybyście miały do wyboru 2-3 perfumy z Yves Rocher, co byście wybrały? Zastanawiam się nad Neroli, Accord Chic, QNdA i Naturelle Osmanthus. Będę wdzięczna za wszystkie opinie i podpowiedzi
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 08:55   #1117
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Wszystko zależy jakie nuty zapachowe lubisz. Z tych co podałaś ja wybrałabym AC i NO- pierwszy ma równie wielu przeciwników co zwolenników, ale mi osobiście bardzo pasuje, lubię zapachy kadzidlane, dymne, a ten dodatkowo ma nutkę pieprzu, co na mojej skórze fajnie się układa. NO jest bardzo bezpieczny, taki rześki, świeży, lekko słodki, kojarzy się z tchnieniem wiosny i pierwszego ciepła. Z Neroli musiałam się polubić- na początku pachnie gorzko, taki typowy kwiat pomarańczy, potem troszkę łagodnieje, "przegryza się" i wybrzmiewa dość elegancko. Niemniej jest dość nietuzinkowy i pasuje na wiele okazji. Z QNdA jakoś się nie mogę polubić. Wiem, że wiele osób się nim zachwyca, ostatnio dałam go w prezencie przyjaciółce i też jej się podobał- ja jednak nie umiem się do niego przekonać.
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 09:13   #1118
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez izycka Pokaż wiadomość
Witam Chcę kupić kilka perfum, ale mam bardzo daleko do stacjonarki i niestety muszę to zrobić trochę w ciemno. Więc przychodzę do Was z pytaniem: gdybyście miały do wyboru 2-3 perfumy z Yves Rocher, co byście wybrały? Zastanawiam się nad Neroli, Accord Chic, QNdA i Naturelle Osmanthus. Będę wdzięczna za wszystkie opinie i podpowiedzi
1. Coś rześkiego i optymistycznego na wiosnę i lato: Neroli lub Tendre Jasmin.
2. Coś otulającego na jesień i zimę: Voile d'Ambre lub Vanille Noire.
3. Jako trzeci, jeśli nie jesteś ryzykantką, to coś uniwersalnego, np. Moment de Bonheur. A jeśli masz ochotę zaryzykować z perfumami, które jedni kochają, a inni nienawidzą, to Rose Oud. Gdzieś po środku leży w tym układzie Accord Chic, też godny uwagi.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 11:52   #1119
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez mmyszkaaa Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jakie nuty zapachowe lubisz. Z tych co podałaś ja wybrałabym AC i NO- pierwszy ma równie wielu przeciwników co zwolenników, ale mi osobiście bardzo pasuje, lubię zapachy kadzidlane, dymne, a ten dodatkowo ma nutkę pieprzu, co na mojej skórze fajnie się układa. NO jest bardzo bezpieczny, taki rześki, świeży, lekko słodki, kojarzy się z tchnieniem wiosny i pierwszego ciepła. Z Neroli musiałam się polubić- na początku pachnie gorzko, taki typowy kwiat pomarańczy, potem troszkę łagodnieje, "przegryza się" i wybrzmiewa dość elegancko. Niemniej jest dość nietuzinkowy i pasuje na wiele okazji. Z QNdA jakoś się nie mogę polubić. Wiem, że wiele osób się nim zachwyca, ostatnio dałam go w prezencie przyjaciółce i też jej się podobał- ja jednak nie umiem się do niego przekonać.
Szczerze mówiąc do tej pory specjalnie nie zwracałam uwagi na perfumy, miałam kilka typowo świeżych, letnich zapachów i nie używałam innych, więc można powiedzieć, że jeszcze nie mam wyrobionego gustu :P Nad Neroli zastanawiałam się głównie ze względu na gorzką pomarańczę, mam kilka kosmetyków z tą nutą zapachową i bardzo mi się podobają. Co do NO, mam chusteczkę zapachową, nawet mi się podoba, ale czytałam, że jest mało trwała. Byłabyś w stanie mi powiedzieć, czy to prawda?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
1. Coś rześkiego i optymistycznego na wiosnę i lato: Neroli lub Tendre Jasmin.
2. Coś otulającego na jesień i zimę: Voile d'Ambre lub Vanille Noire.
3. Jako trzeci, jeśli nie jesteś ryzykantką, to coś uniwersalnego, np. Moment de Bonheur. A jeśli masz ochotę zaryzykować z perfumami, które jedni kochają, a inni nienawidzą, to Rose Oud. Gdzieś po środku leży w tym układzie Accord Chic, też godny uwagi.
Nad Neroli się bardzo intensywnie zastanawiam :P Tendre Jasmin i Voile d'Ambre niestety nie ma w katalogu, z którego chciałabym zamawiać, ale kiedyś rzucę okiem w stacjonnarce Co do Vanille Noir, z jednej strony pluję sobie w brodę, że nie wzięłam jej jako gratis w sklepie stacjonarnym w zeszłym miesiącu, a z drugiej zastanawiam się, czy ta wanilia nie byłaby zbyt dusząca. Lubię ciężkie zapachy (niestety nie potrafię podać nut), ale jeśli są równocześnie słodkie, robi mi się od nich niedobrze.
Moment de Bonheur miałam okazję wąchać i pachniał mi... proszkiem do prania. Ale wydaje mi się, że z testerami perfum w tym sklepie było coś nie tak, bo wąchałam sporo, a spodobały mi się tylko dwie, męskie...
Nad Rose Oud i (szczególnie) Accord Chic również intensywnie się zastanawiam, ale AC i Neroli nie ma w jednym katalogu (w sensie razem), gdyby były, chyba nie pisałabym tego posta :P

Pomęczę was jeszcze troszkę. Co sądzicie na temat męskiego Hoggar?
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 13:15   #1120
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Izycka, nie wiem czy wiesz, że zapachy YR można zamawiać także jako miniaturki 5 ml. Dla mnie to bardzo dobra ilość, po pozwala na porządne przetestowanie zapachu przed ewentualnym zakupem dużej butelki.
W tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929331 w poście 11 są kody. Te miniatury można zamawiać tylko w wersji wysyłkowej, w sklepach się pojawiają bardzo rzadko.
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 13:59   #1121
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Izycka, nie wiem czy wiesz, że zapachy YR można zamawiać także jako miniaturki 5 ml. Dla mnie to bardzo dobra ilość, po pozwala na porządne przetestowanie zapachu przed ewentualnym zakupem dużej butelki.
W tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929331 w poście 11 są kody. Te miniatury można zamawiać tylko w wersji wysyłkowej, w sklepach się pojawiają bardzo rzadko.
Kurcze, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, teraz już mam za mało czasu :/ Mimo wszystko dziękuję, na pewno się przyda na przyszłość
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 14:08   #1122
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez izycka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc do tej pory specjalnie nie zwracałam uwagi na perfumy, miałam kilka typowo świeżych, letnich zapachów i nie używałam innych, więc można powiedzieć, że jeszcze nie mam wyrobionego gustu :P Nad Neroli zastanawiałam się głównie ze względu na gorzką pomarańczę, mam kilka kosmetyków z tą nutą zapachową i bardzo mi się podobają. Co do NO, mam chusteczkę zapachową, nawet mi się podoba, ale czytałam, że jest mało trwała. Byłabyś w stanie mi powiedzieć, czy to prawda?[COLOR="Silver"]

Pomęczę was jeszcze troszkę. Co sądzicie na temat męskiego Hoggar?
No to po kolei. NO jest troszkę mało trwała, to prawda. Na mnie trzyma się około dwóch godzin, z tym, że mnie w ogóle zapachy się nie trzymają długo (albo przyzwyczajam się i przestaję je wyczuwać ) W każdym razie większość perfum, które miałam okazję testować/użytkować prędko robią się na mnie bliskoskórne, nawet typowo mocne, ciężkie zapachy. Generalnie jednak NO jest świeża, lekka i mało trwała, chociaż piękna.

Hoggar- fajny, "bezpieczny" zapach. Kupiłam bratu na Gwiazdkę w tamtym roku i nie narzekał, właściwie dałam mu do wyboru Ambre Noir lub Hoggar- bez wahania wybrał Hoggar. To perfumy z małą projekcją, bez żadnych drażniących nut, męskie, ale łagodne, klasyczne. Mężczyźni w mojej rodzinie testowali też inne zapachy YR, więc jak masz inne pytania to śmiało
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 14:41   #1123
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez mmyszkaaa Pokaż wiadomość
No to po kolei. NO jest troszkę mało trwała, to prawda. Na mnie trzyma się około dwóch godzin, z tym, że mnie w ogóle zapachy się nie trzymają długo (albo przyzwyczajam się i przestaję je wyczuwać ) W każdym razie większość perfum, które miałam okazję testować/użytkować prędko robią się na mnie bliskoskórne, nawet typowo mocne, ciężkie zapachy. Generalnie jednak NO jest świeża, lekka i mało trwała, chociaż piękna.

Hoggar- fajny, "bezpieczny" zapach. Kupiłam bratu na Gwiazdkę w tamtym roku i nie narzekał, właściwie dałam mu do wyboru Ambre Noir lub Hoggar- bez wahania wybrał Hoggar. To perfumy z małą projekcją, bez żadnych drażniących nut, męskie, ale łagodne, klasyczne. Mężczyźni w mojej rodzinie testowali też inne zapachy YR, więc jak masz inne pytania to śmiało
O, dziękuję W takim razie mam jeszcze jedno pytanie. Jaki zapach wybrałabyś dla "młodego mężczyzny"? :P Mam na myśli mniej więcej 20-latka, tak, żeby ten zapach go nie "postarzał". Nie wiem za bardzo jak inaczej to ująć, mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 16:03   #1124
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Moj brat ma 22 lata i Hoggar przypadł mu do gustu najbardziej. Ambre Noir zdawał mu się za ciężki i za słodki, Comme Une Evidence Homme określił jako "dla starszego pana" (z tego zapachu za to zadowolony jest mój tata). Mój mąż najbardziej lubi Nature pour Homme (zielone, butelka z wzorem liścia) i myślę, że te perfumy byłyby też fajne dla młodego chłopaka, jeśli lubi takie leśno- mchowe nuty No a mnie osobiście całkowicie oczarował Cuir Vetiver (tylko z chusteczki zapachowej).
Tak pomyślałam jeszcze, są wody toaletowe Nature np Cyprys i Grejpfrut, Cydr i Cytryna, czy Drzewo Gwajakowe i Jałowiec- może chłopak lubi np nuty cytrusów i to byłby jakiś pomysł? Niestety zapach trzeba trochę dopasować do danej osoby i jej gustu, ciężko tak na odległość doradzić

Edytowane przez mmyszkaaa
Czas edycji: 2016-11-27 o 16:05
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:04   #1125
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Zapachy Yves Rocher

[QUOTE =Napisane przez akisia
Dziewczyny, jak się plasuje Wasze TOP3 zapachów z YR?
Moje:
1. Rose Oud
2. SEBS
3. VN
Mamy bardzo podobny gust- tylko ja zamiast VN (którego nie znam, nie miałam) dałabym Tendre Jasmin lub AC, zależnie od pory roku. Ale RO zdecydowanie mój numer jeden.mmyszkaaa;67591861]Mamy bardzo podobny gust- tylko ja zamiast VN (którego nie znam, nie miałam) dałabym Tendre Jasmin lub AC, zależnie od pory roku. Ale RO zdecydowanie mój numer jeden.[/QUOTE]

Uaktualnienie- VN właśnie do mnie idzie, więc za parę dni sama się przekonam, czy wskoczy do mojej top 3

Edytowane przez mmyszkaaa
Czas edycji: 2016-11-28 o 19:05
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 21:44   #1126
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez mmyszkaaa Pokaż wiadomość
Moj brat ma 22 lata i Hoggar przypadł mu do gustu najbardziej. Ambre Noir zdawał mu się za ciężki i za słodki, Comme Une Evidence Homme określił jako "dla starszego pana" (z tego zapachu za to zadowolony jest mój tata). Mój mąż najbardziej lubi Nature pour Homme (zielone, butelka z wzorem liścia) i myślę, że te perfumy byłyby też fajne dla młodego chłopaka, jeśli lubi takie leśno- mchowe nuty No a mnie osobiście całkowicie oczarował Cuir Vetiver (tylko z chusteczki zapachowej).
Tak pomyślałam jeszcze, są wody toaletowe Nature np Cyprys i Grejpfrut, Cydr i Cytryna, czy Drzewo Gwajakowe i Jałowiec- może chłopak lubi np nuty cytrusów i to byłby jakiś pomysł? Niestety zapach trzeba trochę dopasować do danej osoby i jej gustu, ciężko tak na odległość doradzić
Dzięki za pomoc Ostatecznie zdecydowałam się na Neroli i QNdA, ale już szykuję się na większe zamówienie: Rose Oud, Accord Chic i Naturelle Osmanthus, na dobry początek.

Poza tym, jeśli jeszcze ktoś nie wie, w sklepie internetowym za II próg są do wyboru trzy perfumy: CuE, AN i SE
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 18:46   #1127
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się plasuje Wasze TOP3 zapachów z YR?
Moje:
1. Rose Oud
2. SEBS
3. VN
1. Neroli - późno odkryłam, ale lepiej późno niż wcale - szlachetne, słoneczne kwiaty pomarańczy.
2. So Elixir - słodko-kwiatowy, zmysłowy syrop, bardzo go lubię.
3. To miejsce jest ruchome dla letnich wód toaletowych. Kiedyś konwalia z serii Un Matin au Jardin, a od zeszłego lata mandarynka, cytryna i cedr z serii Plaisirs Nature - tak, lubię cytrusy.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 15:23   #1128
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
1. Neroli - późno odkryłam, ale lepiej późno niż wcale - szlachetne, słoneczne kwiaty pomarańczy.
2. So Elixir - słodko-kwiatowy, zmysłowy syrop, bardzo go lubię.
3. To miejsce jest ruchome dla letnich wód toaletowych. Kiedyś konwalia z serii Un Matin au Jardin, a od zeszłego lata mandarynka, cytryna i cedr z serii Plaisirs Nature - tak, lubię cytrusy.
Też właśnie niedawno kupiłam Neroli po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Jest nieco gorzki, jednak ma w sobie to coś no i jest trwały. Jednakże no. 1 zostaje So Elixir.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 19:42   #1129
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się plasuje Wasze TOP3 zapachów z YR?
Moje:
1. Rose Oud
2. SEBS
3. VN
1. Vanille Noire
2. Tendre Jasmin

Na trzecim miejscu był The Vert ale nowej wersji nie znam jeszcze.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-04, 19:49   #1130
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Też właśnie niedawno kupiłam Neroli po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Jest nieco gorzki, jednak ma w sobie to coś no i jest trwały. Jednakże no. 1 zostaje So Elixir.
Niedawno miałam na sobie Neroli i pachniało na mnie podobnie do Alien Sunessence Edition or d'Ambre. Co dziwne, bo przecież nuty zapachowe się nie pokrywają, a kwiat pomarańczy i jaśmin to jednak różne bajki. Przez pół dnia zastanawiałam się, z czym kojarzy mi się zapach, zanim na to wpadłam.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 19:51   #1131
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zapachy Yves Rocher

1. Nature Millenaire
2. Neonatura Cocoon
3. Accord Chic

[tylko czekać, aż i ten ostatni wspaniałomyślnie wycofają... ]
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 20:27   #1132
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Też lubiłam Neonaturę Cocoon, ale ostatni flakonik kupiłam jakieś 4 lata temu i zaraz potem wycofali ten zapach((
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 11:17   #1133
anulkaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 634
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Witam
Dziewczyny czy któraś z was jest w posiadaniu starego zapachu Yves Rocher Magnolia, chętnie bym go przygarneła.
__________________


Fragrantica
anulkaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 12:34   #1134
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Czy któraś z Was orientuje się czy obecna kokosowa woda toaletowa różni się od tej sprzed 5-7 lat?
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 08:30   #1135
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
1. Neroli - późno odkryłam, ale lepiej późno niż wcale - szlachetne, słoneczne kwiaty pomarańczy.
2. So Elixir - słodko-kwiatowy, zmysłowy syrop, bardzo go lubię.
3. To miejsce jest ruchome dla letnich wód toaletowych. Kiedyś konwalia z serii Un Matin au Jardin, a od zeszłego lata mandarynka, cytryna i cedr z serii Plaisirs Nature - tak, lubię cytrusy.
Aaa, jeśli bierzemy pod uwagę także zapachy już niestety nieistniejące, no to u mnie jest tak:
1. Neroli
2. Neonatura Cocoon
3. So Elixir

Btw. Nabyłam limitkę świąteczną klementynka z przyprawami, z serii Les Plaisirs Nature, w promocji za 24,90 zł za 100 ml - chyba resztki wyprzedają.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 09:52   #1136
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: Zapachy Yves Rocher .

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was orientuje się czy obecna kokosowa woda toaletowa różni się od tej sprzed 5-7 lat?
Nie mam pojęcia, ale sama ją bardzo lubię.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:32   #1137
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Przekonałam się do Accord Chic (jednak co globalnie, to nie test nadgarstkowy ) i moja lista teraz wygląda tak:
1. Neroli
2. Neonatura Cocoon
3. Accord Chic

I jeszcze pytanie - czy wycofano Flowerparty? Bo ani widu, ani słychu...
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:22   #1138
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanie - czy wycofano Flowerparty? Bo ani widu, ani słychu...
Wycofano, ale czasem pojawia się na targowisku i w wątku sprzedażowym
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:05   #1139
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Wycofano, ale czasem pojawia się na targowisku i w wątku sprzedażowym
Dzięki. Widziałam, ale byłam ciekawa czy jeszcze w YR będą do dostania. Szkoda, bo to jeden z ich fajniejszych letnich zapachów.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:13   #1140
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Zapachy Yves Rocher

Dziewczny, czy w YR znajdę jakiś zapach, który nie jest słodki, owocowy, a raczej taki "świeży" - woda morska, świeże powietrze. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-15 23:28:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.