Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 17:42   #1141
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

My tez mamy mały remoncik poczatkiem lipca przede wszystkim pomalujemy sciany- koniecznie- łóżko kupiliśmy kilka miesiecy temu i teraz wiem ze najwazniejszy jest materac - udało nam sie trafic chociaz wagowo sie roznimy
teraz planuje kupic na all worki prozniowe zeby pomniejszyc nasze zimowe ubrania i kołdry - hmm kiedy to wszystko sie nazbierało bede trzymac za zmiany kciuki, pewnie masz juz swoje meblowe typy
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:02   #1142
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

u mnie tez remoncik sie szykuje
pokoje , łazienka, korytarz kuchnie robilismy rok temuBedziemy robic wszystko łacznie z podloga wymarzyla mi sie debowa
Obawiam sie tego bałaganu.
Wiecie moze gdzie mozna w necie kupic jakies fajne komody??? najlepiej z litego drewna.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:04   #1143
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

w przyszlym tyg po @ bede chciala pojsc do gina moze da jakies cenne rady jak szybko zajsc
ja ten tydzien poswiecam sobie bylam na hennie, brwi rzes i depilacji jutro ide aby pani zajela sie moimi paznokciami a w czwartek na oczyszczanie
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:39   #1144
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
domi7ks i Zuziunia - dziewczyny kapelusze z głów teraz tylko korzystac ze słoneczka i zycia bez terminow egzaminowych
Oj kochana jeszcze w niedziele czeka mnie wielki egzamin, ale juz ostatni przed obroną No ale piwka to bym sie napiła.

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
na weekend wyjadę dopiero w lipcu (4. 5. 6. lipca).
A remontu jeszcze nie zaczęliśmy. Myślę, że na dniach się coś ruszy. TŻ ma dostać zaległe talony na węgiel i jak je sprzeda będą pieniążki, to zaczniemy działać. Nowe łóżko i meble hmmm nie mogę się doczekać

Ja nie wiem czy w ogóle w te wakacje, a raczej nie wakacje gdzieś wyjadę. Moze w sierpniu. W tą niedzielę chętnie bym sobie pojechała nad jeziorko, ale nie wiem o której mam egzamin.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:51   #1145
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

owszem meble mam upatrzone, trzy różne komody i szafka nocna. Ale nie zapeszam, bo jeszcze nie wyjdzie hehehe Ale nie wiemy jakie łóżko kupimy, musimy wziąć jakąś kanapę, która rozkłada sie jak wersalka a nie jak sofa, bo nie mamy na sofę miejsca. A duże małżeńskie łoże to już w ogóle odpada. No ale damy radę, a ściany będą albo zielone takie intensywnie groszkowe (nie umiem opisać ) albo miętowe. Okaże się czy gdzieś znajdziemy kolor który mam w głowie.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:55   #1146
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Mnie dzisiaj siostrunia z domu wyrwałam.Bo musiałam się chrześnicą zająć.Odebrać ją z przedszkola itd.bo moja mama chora....a to jest taki mały diabełek... Jutro po pracy mnie czeka to samo....mężuś zaraz z pracy wróci....idę dokończyć obiadek a w zasadzie kolacyjkę
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:56   #1147
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ZANKA
a komody masz na allegro upatrzone?
bo ja tez mam cos na oku ale tak na 99% obecnie mam szafe BLACK RED WHITE i porazka totalna mamy jeszcze te szafy komandor i sa o niebo lepsze.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 19:35   #1148
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

A ja byłam z Tz na lodach, uciekł już mi do domku, bo do pracy ma na noc, iwęc dziś spędzam wieczór sama przed kompem oczywiście mam piwko, bo jakże by inaczej.

Zanka nie orientujesz się może po ile jest wstęp na te źródła termalne???My z moim Tz jedziemy w lipcu na 4 dni na Słowacje i mamy zamiar skorzystać z okazji i spędzieć jeden dzieć tamJakiej firmy laptopa kupiliście?

A jeśli chodzi właśnie o laptopy to mój coś nawala ostatnio. Strasznie mruga mi ekran jak sie nim wstrząsa, głownie jesli chodzi na baterii:/ Trochę się tym martwie. Teraz wakacje więc nie będę z niego korzystała,tylko z domowego to odpocznie może troche.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:50   #1149
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

domi
jakiej firmy masz laptopa? ja mam Acera dostalam 1,5 roku temu na gwiazdke ale smiga ladnie.Ponoc ten Simens fujitsu czy jakos tak jest do bani
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:51   #1150
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
witam

ale wy szybkie jesteście ;P
chwila nieuwagi w formie 2 dni czy nawet 1 i mozna czytac i czytac ;P

mam takie pytanie, bo ostatnio juz mi totalnie odbiło i czytam na necie wszystko co ma zwiazek z poczeciem...
wyczytałam ze w śluzie płodnym plemniki przetrzymywane sa nawet od 3 do UWAGA!!!! 7 dni... tylko...? w pochwie czy juz w macicy??

A propos tego postu przypomnialo mi sie cos co niedawno czytalam. Bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem i zastanawiam sie czy tylko ja jestem taka ciemna i o tym nie wiedzialam . Czytalam pare razy bo myslalam ze cos zle zrozumialam.

Mianowicie wyczytalam ze teoretycznie blizniaki moga miec dwoch ojcow. Chodzi o te dwujajowe oczywiscie. Ciekawe czy zdarzylo sie to w praktyce
syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:52   #1151
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ja się wtrącę, jako cicha czytelniczka

Na Słowacji byłam w źródłach termalnych-parku wodnym? Tatralandia i za cały dzień płaciło się śmieszne pieniądze. Kilkadziesiąt złotych studenckie.

Ale było bardzo fajnie. Polecam. W tym roku znowu jedziemy tam
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 19:58   #1152
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
A propos tego postu przypomnialo mi sie cos co niedawno czytalam. Bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem i zastanawiam sie czy tylko ja jestem taka ciemna i o tym nie wiedzialam . Czytalam pare razy bo myslalam ze cos zle zrozumialam.

Mianowicie wyczytalam ze teoretycznie blizniaki moga miec dwoch ojcow. Chodzi o te dwujajowe oczywiscie. Ciekawe czy zdarzylo sie to w praktyce

Z tego co ja wiem to tak.Ostatnio mi mój TŻ o tym mówił, że jakiś tam przypadek jest ale nie pamiętam o co chodziło.Musiałabym się go zapytać
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:03   #1153
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cześć Dziewczynki
ja już nic serio nie kapuje kiedy to dzidzi robić, wychodzi na to, że bez mierzenia temp. się nie obejdzie. A ja serialnie nie mam na to najmniejszej ochoty!!! JAK DO CHO......LE... LUDZIE WPADAJĄ? Nierealne!!!
Mój A. ciągle mówi, że fasolka wie kiedy przyjść i wtedy właśnie się zjawi i że bankowo już jest tylko że to ja już od marca ciągle słyszę!!!

Zanka mój A. też pracuje na kopalni ale żadnych talonów na węgiel nie dostaje Tylko wypłaty, zyski, 14nastki czy 13nastki no i Barbórkę Kocham te dni, bo kasiorka płynie ehhhh
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:05   #1154
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
domi
jakiej firmy masz laptopa? ja mam Acera dostalam 1,5 roku temu na gwiazdke ale smiga ladnie.Ponoc ten Simens fujitsu czy jakos tak jest do bani
Ja mam firmy HP. Jeszcze nie jest taki stary, niedługo skończy rok, ale martwi mnie to mruganie, choć ogólnie jestem z niego zadowolona
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:06   #1155
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
A propos tego postu przypomnialo mi sie cos co niedawno czytalam. Bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem i zastanawiam sie czy tylko ja jestem taka ciemna i o tym nie wiedzialam . Czytalam pare razy bo myslalam ze cos zle zrozumialam.

Mianowicie wyczytalam ze teoretycznie blizniaki moga miec dwoch ojcow. Chodzi o te dwujajowe oczywiscie. Ciekawe czy zdarzylo sie to w praktyce
syla pamiętam cie z naszego wątku trzymam mocno kciuki.. napewno sie uda



co do bliźniaków to na dicovery lecial film o ciąży mnogiej i pani zasla dwa razy w ciąże w tym samym czasie..

tzn. zaszla w ciąze w czasie owu, ale w tym samym cyklu miala (chyba 2 tyg poźniej) drugą owu i znów zaszla i z tej ciązy byly bliźniaki jednojajowe..

czyli razem trojaki

czyli teoretycznie akby miala wielu partnerów to dzieci mogły miec różnych ojców
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:25   #1156
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

cóż Dziewczynki
czasem myślę, że nic poza czekaniem i modlitwą nam nie zostało
bo czy z pomocą lekarza czy bez niej i tak nie decydujemy my ;(
prawda smutna ale prawdziwa ;(
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:29   #1157
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
syla pamiętam cie z naszego wątku trzymam mocno kciuki.. napewno sie uda



co do bliźniaków to na dicovery lecial film o ciąży mnogiej i pani zasla dwa razy w ciąże w tym samym czasie..

tzn. zaszla w ciąze w czasie owu, ale w tym samym cyklu miala (chyba 2 tyg poźniej) drugą owu i znów zaszla i z tej ciązy byly bliźniaki jednojajowe..

czyli razem trojaki

czyli teoretycznie akby miala wielu partnerów to dzieci mogły miec różnych ojców

Szukalam wlasnie tego artykulu ktory przeczytalam i byl na ten temat ale maja jakies problemy na stronie i za nic nie moge sie przebic.
Przyznam szczerze ze wbilam sie w szok na poczatku.

Dziekuje ci scorpionec za kciuki. Minely juz 3 tyg od mojego dramatu ale podnioslam sie i jakos sobie radze. Mam wielka nadzieje i wiare ze tym razem sie uda. Przyznam ze zal sciska jak czytam watek listopadowo-grudniowy i mysle ze mialabym teraz takie same troski i radosci jak wy. Czytalam tez o twoich problemach. Ciesze sie ze wszystko jest w porzadku i ze macie taka silna grupe wsparcia na watku. Zycze powodzenia
syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:37   #1158
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ja tez nie wiem jak wiara ma wpadke
u mnie sasiadki maja po 3-4 dzieci rok po roku i wszystkie nie planowane
ja pojde do gina ale narazie czekam na @
tym razem nie kupuje testu bo wiem ze nie jestem a na testy byla znowu promocja sa po 7,95 zl hihihihi ale nie kupuje
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:39   #1159
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Wink Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Szukalam wlasnie tego artykulu ktory przeczytalam i byl na ten temat ale maja jakies problemy na stronie i za nic nie moge sie przebic.
Przyznam szczerze ze wbilam sie w szok na poczatku.

Dziekuje ci scorpionec za kciuki. Minely juz 3 tyg od mojego dramatu ale podnioslam sie i jakos sobie radze. Mam wielka nadzieje i wiare ze tym razem sie uda. Przyznam ze zal sciska jak czytam watek listopadowo-grudniowy i mysle ze mialabym teraz takie same troski i radosci jak wy. Czytalam tez o twoich problemach. Ciesze sie ze wszystko jest w porzadku i ze macie taka silna grupe wsparcia na watku. Zycze powodzenia
czytaj czytaj auto sugestia czyni cuda

mam nadzieje ze wzystkie wkrótcie zasilicie wątki oczekujących.. no i marcowki trzeba niedlugo otwierać więc do roboty

ja tez tu zaczynalam moją przygodę :mag ia:: magia::magi a: fluidki dla wszystkich
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 20:42   #1160
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Fajnie by bylo w marcu rodzic sama jestem z marca a TŻ z kwietnia
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:47   #1161
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ZANKA
a komody masz na allegro upatrzone?
bo ja tez mam cos na oku ale tak na 99% obecnie mam szafe BLACK RED WHITE i porazka totalna mamy jeszcze te szafy komandor i sa o niebo lepsze.
nie na allegro, właśnie w sklepie brw, ale potrzebujemy tanie meble, nie zależy nam jakoś bardzo na jakości. Jakoś meble ogólnie nam się mało "zużywają"

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
A ja byłam z Tz na lodach, uciekł już mi do domku, bo do pracy ma na noc, iwęc dziś spędzam wieczór sama przed kompem oczywiście mam piwko, bo jakże by inaczej.

Zanka nie orientujesz się może po ile jest wstęp na te źródła termalne???My z moim Tz jedziemy w lipcu na 4 dni na Słowacje i mamy zamiar skorzystać z okazji i spędzieć jeden dzieć tamJakiej firmy laptopa kupiliście?

A jeśli chodzi właśnie o laptopy to mój coś nawala ostatnio. Strasznie mruga mi ekran jak sie nim wstrząsa, głownie jesli chodzi na baterii:/ Trochę się tym martwie. Teraz wakacje więc nie będę z niego korzystała,tylko z domowego to odpocznie może troche.
czytałam na necie, że gdzieś koło 40 zł, ale nie wiem czy na cały dzień czy na godzinę.

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
ja już nic serio nie kapuje kiedy to dzidzi robić, wychodzi na to, że bez mierzenia temp. się nie obejdzie. A ja serialnie nie mam na to najmniejszej ochoty!!! JAK DO CHO......LE... LUDZIE WPADAJĄ? Nierealne!!!
Mój A. ciągle mówi, że fasolka wie kiedy przyjść i wtedy właśnie się zjawi i że bankowo już jest tylko że to ja już od marca ciągle słyszę!!!

Zanka mój A. też pracuje na kopalni ale żadnych talonów na węgiel nie dostaje Tylko wypłaty, zyski, 14nastki czy 13nastki no i Barbórkę Kocham te dni, bo kasiorka płynie ehhhh
u nas każdy górnik dostaje węgiel co roku, a że już się u nas nie pali w piecu to sprzedaje się ten węgiel komuś kto ma dom prywatny. Normalnie te talony są w grudniu, ale TŻ miał umowę do czerwca więc dostał połowę, a teraz mu dali umowę na czas nieokreślony i dostanie drugą połowę.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ja mam firmy HP. Jeszcze nie jest taki stary, niedługo skończy rok, ale martwi mnie to mruganie, choć ogólnie jestem z niego zadowolona
my kupiliśmy HP pavillion dv6830 ew, będzie w czwartek, nie możemy się doczekać

właśnie grałam z TŻ w karty (w tysiąca) i wygrałam ponad 7 zł. Na wejście złotówka a za każdą wpadkę 50 gr. Tyle razy wpadałam ale i tak wygrałam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:52   #1162
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Dzięki Zanka to ja też mam HP, ale nie pamietam nazwy całej nazwy swojego, musiałabym go rozpakować. A to teraz nie pogada, poszpanujemy troche
A jesli chodzi o te termalne wody to z tego co słyszałam to płaci się tam za cały dzien, a z racji, że na Słowacji tanio, to może faktycznie te 40 zł za dzień. Dziś sie w to pobawie i poszukam na necie. A myślałam, że wiesz, bo mieliście raz jechać z Tz na nie, więc zapewe interesowałas się tym
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:56   #1163
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ja jestem wkurzona na mojego TŻ ja wszytko planuje siedze godz w necie aby cos fajnego poszukac do mieszkanka.A on nic nie umie doradzic
Czasem mysle ze kazde z nas zyje w innej bajce jak mnie wkurzy jeszcze bardziej to go spakuje i dowidzenia
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:04   #1164
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ZAnka Ty się jeszcze dorobisz na swoim Tż

Blondynka ciesz sie, że wogóle kupujecie coś i masz tą frajde My z moim Tz pewnie sobie jeszcze długo poczekamy zanim kupimy pierwsze meble
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:04   #1165
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dzięki Zanka to ja też mam HP, ale nie pamietam nazwy całej nazwy swojego, musiałabym go rozpakować. A to teraz nie pogada, poszpanujemy troche
A jesli chodzi o te termalne wody to z tego co słyszałam to płaci się tam za cały dzien, a z racji, że na Słowacji tanio, to może faktycznie te 40 zł za dzień. Dziś sie w to pobawie i poszukam na necie. A myślałam, że wiesz, bo mieliście raz jechać z Tz na nie, więc zapewe interesowałas się tym
właśnie na necie tak czytałam, ale wiadomo, że okaże się na miejscu, poza tym są różne miejsca z tymi źródłami więc ceny mogą być różne.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:10   #1166
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ja uciekam bo rano O 8:00 jade do ASO spr nowe auto-porażka totalna cena tej usługi ok 700zł ale chce wiedziec na czym stoje
Kolorowych snów do jutra
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:12   #1167
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ja też uciekam spać, dobranoc
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:15   #1168
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja uciekam bo rano O 8:00 jade do ASO spr nowe auto-porażka totalna cena tej usługi ok 700zł ale chce wiedziec na czym stoje
Kolorowych snów do jutra
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja też uciekam spać, dobranoc

miłych snów
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 04:29   #1169
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Witam dziewczeta
U mnie synek pobudeczke zrobil i spac nie daje niedobry.
U mnie tameraturka spadla dzis rano wiec zaczynamy staranka w sumie maz chyba cos wyczul bo w nocy sie do zonki dobral no ale zobaczymy co dni przyniosa hmmmm
W tym miesiacu jakos bardzo obojetnie podchodze do sparawy zajscia w ciaze bardziej skupiam sie na tym zeby moj dobry nastroj utrzymal sie jak najdluzej (czyt do nastepnej @ )
Juz we czwartek bedziemy wiedziec co z plemniczkami meza i wiecie teraz zaczynam sie bac bo co bedzie jak bedzie cos nie tak hmmm maz mi sie zalamie ech

U nas remontow i przemeblowyán w planie nie mamy wpraowadzilismy sie we wrzesniu rok temu wiec wszystko jeszcze swierzutkie w miare jest choc marzy mi sie inny wypoczynek ale prawko wazniejsze a Max niech sie na tym co mamy sikac nauczy (jego ulubioone miejsce na siku ) potem sie wymieni

Moja mam na kanarach jeszcze tadzien ale za nia tesknie okropnie
Ide po kawe
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 05:41   #1170
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

dzień dobry. Dziś dopiero środa, dziewczyny nawet nie wiecie jak mam dość pracy. Jestem zmęczona strasznie. Tu nawet nie chodzi o sam fakt, że pracuję, bo fajnie jest coś robić, ale ta szefowa... Nie chcę się żalić, ale coś wydaje mi się, że skończę staż i nie chcę tam pracować.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.