Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-09, 07:29   #1141
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Rzeczywiście - też nie "czuję" tego pomysłu z zapachem Massimo Dutti. Być może klientki mają być zwabiane zapachem z drugiego końca galerii? Ja jestem w stanie przetrwać wejście na zakupy (szczególnie, że pojawiam się tam rzadko, głównie jak są przeceny i wypatrzę coś wcześniej w sieci) ale z wielkim współczuciem patrzę na pracujące tam dziewczyny. Wyobrażacie sobie stać 8 godzin w tej aurze?


U mnie dobra wiadomość z rana - jutrzejszy egzamin gimnazjalny się odbędzie Uff, niby to nie był dla nas duży stres, ale jednak coś tam "kłuło"...


U nas piękne słońce, jutro już ma być gorzej, więc tym bardziej warto się tym słońcem "nasycić". Miłego dnia, dziewczyny!
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 07:35   #1142
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kawusia

Wstałam dzisiaj o 6. Wyspana, radosna. Kryzys chyba za mną.

Również odrzuca mnie zapach w Massimo i jakoś przez to unikam tego sklepu jeszcze bardziej. Ale to samo mam z Mohito. O ile w pierwszym zapaach jest ostry, w drugim infantylnie słodki i mdły (w sumie tak, jak ubrania). Za to uwielbiam zapach w Stradim, pewnie dlatego tam tak chodzę
Byłam w Zarze. Jak zwykle bardzo dużo ciuchów jest prawie identycznych jak w Stradivariusie.
Idę pooglądać online co w Massimo.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:24   #1143
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ha ! a ja właśnie mam na sobie golf z massimo

zimno u mnie, brrrr

uwielbiam luźne spodnie (najlepiej dresowe) i właśnie do tego sportowe buty
to mój ulubiony zestaw, wygodny, miękki
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:17   #1144
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry

U mnie jeszcze slonko i cieplo ale nie tak jak wczoraj... radio mowi ze to ostatni taki cieply dzien, bedzie chlodniej i deszczowo....

Dircik u nas tez dyrekcja dala znac ze egzaminy sie odbeda... kamien z serca bo dzieciakow szkoda

LaMary no taki widok to ja tez bym chciala....

Buziaczki zostawiam i lece pracowac salej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:32   #1145
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

W temacie H&M, mierzylam w niedziele tam fajna marynarke, w czwartek po nia wroce, chcialam jeszcze kupic szalik i sweterek z Zary. Ciesze sie, ze w zadnej z tych rzeczy nie ma welny, nie znosze welny, kazda mnie drapie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 11:20   #1146
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka przyjrzyj się wełnie z jedwabiem
bardzo miła mieszanka a wełny czystej również nie lubię
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 11:27   #1147
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanka przyjrzyj się wełnie z jedwabiem
bardzo miła mieszanka a wełny czystej również nie lubię
Ze sweterkowych tkanin, to nawet 100% kaszmir mnie drapie.
Pomyslalabym, ze to ze mna cos nie tak, moze mam jakas welnofobie czy cos, ale znam pare osob, ktore maja tak samo, sweterek bedzie mial 2% welny i nadal bedzie drapac (autentyczny przyklad sprzed paru dni).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 12:12   #1148
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jak boli głowa, to może czas odłożyć papiery i odpocząć, albo wcześniej pójść spać
Kiedy zaczynasz urlop?
Niestety, nie mogę! Codziennie wieczorem siadam i przeglądam materiały na zajęcia na następny dzień. Muszę to robić, bo jak jestem dobrze przygotowana, to bardzo przekłada sie to na prowadzone przeze mnie zajęcia - dodaje mi to pewnosci siebie, jestem tez spokojna i wyluzowana . Na szczęscie, glowa nie boli mnie każdego wieczoru.

Ubrania H&M są często, przynajmniej według mnie, bardzo kiepskiej jakości. Oprócz, wspomnianych wcześniej, jeansów. Ich bawełniane rzeczy sa najgorsze (na maks 10 prań), a inne sztuczne materiały lubia sie rozciagac, koszmarnie elektryzować, tracić kolor, itd. Może ja jestem rozpaskudzona ubraniami vintage, które często mają genialną jakość, bo były produkowane z porządnych materiałów w USA czy UK, a nie w Shenzen.

Co do Zary vs Stradivarius, to zawsze, pomimo wszystko, dużo bardziej podobają mi się ubrania w Zarze.

Przyznam szczerze, ze w Massimo nigdy nie byłam Weszłam teraz na strone. Dla mnie to trochę takie droższe Mango. W sumie omiotlam wzrokiem "nowości", ale kompletnie nic nie przykuło mojej uwagi, natomiast wiosenna kolekcja Mango teraz jest świetna.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
U mnie dobra wiadomość z rana - jutrzejszy egzamin gimnazjalny się odbędzie Uff, niby to nie był dla nas duży stres, ale jednak coś tam "kłuło"...
To fajnie Tylko czy się z tego uczniowe naprawdę cieszą? Gdybym była nastolatką, to bym się cieszyła jakby się nie odbył .

A z tymi zapachami w sklepach, to mnie zaintrygowałyście, bo ja nigdy nic nie czuje Albo czuje, a nie pamietam, bo te zapachy sa dla mnie neutralne. Jedyny zapach, ktory pamietam, to ze sklepów Hollister - bardzo przytlaczający, taki dziwny... - z jednej strony mnie bardzo przyciągal, a z drugiej nie moglam go po chwili zniesc.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ze sweterkowych tkanin, to nawet 100% kaszmir mnie drapie. Pomyslalabym, ze to ze mna cos nie tak, moze mam jakas welnofobie czy cos, ale znam pare osob, ktore maja tak samo, sweterek bedzie mial 2% welny i nadal bedzie drapac (autentyczny przyklad sprzed paru dni).
Tez nie lubie wełny. Przede wszystkim, koszmarnie sie elektryzuje, przynajmniej na mnie.

Wróciłam przed chwilą do domu, zjadłam śniadanie, mam przerwę.

Pani_Robot, pytałaś jeszcze kiedy mam urlop... Nie wiem dokładnie, ale wkrótce! Mozliwe, ze ostatni tydzien kwietnia, który pozniej polacze z majówką, tak, że będę miała 2 tygodnie wolnego. Już się nie mogę doczekać az pojade do domu. Stesknilam sie za wszystkim i chce sie tez spotkac z przyjaciółkami. Z mamą pojechać na zakupy, etc.

No i czekają na mnie w domu rodzinnym juz 4 paczki - korektor, maseczki koreanskie, bluza ta co Gigi Hadid miala, i jeszcze wczoraj doszly mi spodnie vintage, ktore zamówilam przez Etsy z Kalifornii. Tylko sie nie smiejcie z tych spodni z napiętkami haha ale chciałam klasyczne, białe, wysokie stanem, właśnie z taką gumką. W dodatku są z czystej bawełny

Miłego dnia!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-04-09 o 12:19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 12:31   #1149
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86687916]Niestety, nie mogę! Codziennie wieczorem siadam i przeglądam materiały na zajęcia na następny dzień. Muszę to robić, bo jak jestem dobrze przygotowana, to bardzo przekłada sie to na prowadzone przeze mnie zajęcia - dodaje mi to pewnosci siebie, jestem tez spokojna i wyluzowana . Na szczęscie, glowa nie boli mnie każdego wieczoru.

Ubrania H&M są często, przynajmniej według mnie, bardzo kiepskiej jakości. Oprócz, wspomnianych wcześniej, jeansów. Ich bawełniane rzeczy sa najgorsze (na maks 10 prań), a inne sztuczne materiały lubia sie rozciagac, koszmarnie elektryzować, tracić kolor, itd. Może ja jestem rozpaskudzona ubraniami vintage, które często mają genialną jakość, bo były produkowane z porządnych materiałów w USA czy UK, a nie w Shenzen.

Co do Zary vs Stradivarius, to zawsze, pomimo wszystko, dużo bardziej podobają mi się ubrania w Zarze.

Przyznam szczerze, ze w Massimo nigdy nie byłam Weszłam teraz na strone. Dla mnie to trochę takie droższe Mango. W sumie omiotlam wzrokiem "nowości", ale kompletnie nic nie przykuło mojej uwagi, natomiast wiosenna kolekcja Mango teraz jest świetna.



To fajnie Tylko czy się z tego uczniowe naprawdę cieszą? Gdybym była nastolatką, to bym się cieszyła jakby się nie odbył .

A z tymi zapachami w sklepach, to mnie zaintrygowałyście, bo ja nigdy nic nie czuje Albo czuje, a nie pamietam, bo te zapachy sa dla mnie neutralne. Jedyny zapach, ktory pamietam, to ze sklepów Hollister - bardzo przytlaczający, taki dziwny... - z jednej strony mnie bardzo przyciągal, a z drugiej nie moglam go po chwili zniesc.



Tez nie lubie wełny. Przede wszystkim, koszmarnie sie elektryzuje, przynajmniej na mnie.

Wróciłam przed chwilą do domu, zjadłam śniadanie, mam przerwę.

Pani_Robot, pytałaś jeszcze kiedy mam urlop... Nie wiem dokładnie, ale wkrótce! Mozliwe, ze ostatni tydzien kwietnia, który pozniej polacze z majówką, tak, że będę miała 2 tygodnie wolnego. Już się nie mogę doczekać az pojade do domu. Stesknilam sie za wszystkim i chce sie tez spotkac z przyjaciółkami. Z mamą pojechać na zakupy, etc.

No i czekają na mnie w domu rodzinnym juz 4 paczki - korektor, maseczki koreanskie, bluza ta co Gigi Hadid miala, i jeszcze wczoraj doszly mi spodnie vintage, ktore zamówilam przez Etsy z Kalifornii. Tylko sie nie smiejcie z tych spodni z napiętkami haha ale chciałam klasyczne, białe, wysokie stanem, właśnie z taką gumką. W dodatku są z czystej bawełny

Miłego dnia! [/QUOTE]

H&M jest kiepskiej jakosci, ale niektore kurtki i marynarki maja fajne i jakosciowo ok.
Ich sukienki zle na mnie leza, mam za to jedna spodnice maxi i jest super, i teraz kupie jeszcze marynarke. Ale jesli chodzi o proste ubrania basic, to wole French Connection czy Country Road, lepsza jakosc, ale tez i sporo wyzsza cena (t-shirty i tank topy z Country Road to minimum $35-40, proste bluzy to $100, ale ja je kupuje na wyprzedazach za ulamek tych kwot, ostatnio za dwie bluzy zaplacilam lacznie $60).
Pod wzgledem jakosci najgorsza dla mnie jest Zara.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

A co do paczek, to wczoraj odebralam ich z poczty 7, a dzisiaj kolejne awizo, chyba z Sephory
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 14:10   #1150
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej dziewczyny

Cinderella, ale miałam cukiereczki do kawy fajnie się ogląda zabawę modą - powiem Ci że u mnie bardzo, bardzo dużo dziewczyn ubiera się właśnie w tym stylu: spodnie z wysokim stanem + góra oversize. Podoba mi się zarówno wersja casual (te podwinięte nogawki!) jak i elegancka - te delikatne beże, baaardzo wow ...a momentami miałam skojarzenia ...z serialem Dynastia

Dziewczyny, o co chodzi z pomieszaniem odniesienia co do dekad? W latach 90-tych chodziłam w rozszerzanych spodniach z niskim stanem i obcisłych, przykrótkich topach. Mom jeans to zdecydowanie lata 80-te.
...wydaje mi się, że odniesieniem jest moda w Stanach, oni są zawsze 10 lat do tyłu

Powiedzcie - gdzie dostanę taki pasek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D48AB6DE-AFE7-4F7C-BBF3-589F59B68443.jpg (157,6 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2019-04-09 o 14:19
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 14:12   #1151
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika - odezwij się! Co u Ciebie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 14:15   #1152
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Paasek jak pasek... ale klapki super....
__________________

Edytowane przez SovaEvree
Czas edycji: 2019-04-09 o 14:30
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 14:18   #1153
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jeszcze kilka słów kosmetycznie - moje ulubione maski koreańskie w 2018 roku.

napisałam recenzje:

1. Klairs - link: klik
2. Whamisa - wiadomo
3. Blithe - link: klik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9A71BFB2-BEA4-4DED-B9A1-6191E0E1D596.jpg (152,7 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2019-04-10 o 01:27
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 14:30   #1154
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani_Robot - dzięki za zdjęcia! ...ta sukienka w panterkę ...mrrauu
Jak nie lubię zwierzęcych printów - to ta mnie zachwyciła!

Zgadzam się z Kopciuszkiem te ciężkie sportowe buty absolutnie do sukienek nie pasują!

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Sowa - dla mnie wszystko na tym zdjęciu jest świetne - szczególnie biała bluzka

...ale najbardziej chcę pasek! Bo takiego nie mam, przydałby się. Białych bluzek za to dostatek, nadmiar wręcz
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 16:54   #1155
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
ale najbardziej chcę pasek! Bo takiego nie mam, przydałby się. Białych bluzek za to dostatek, nadmiar wręcz

Caffe, ten pasek jest od Isabel Marant. Kosztowal 125 USD, ale chyba juz wyprzedany. Szukaj pod “leather knot belt”. Buziaki



Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

https://www.isabelmarant.com/us/isab...8034943pd.html

Znalazlam


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 17:45   #1156
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Helo
zakupiłam 2 scruby do włosów/głowy. Jeden z polecenia LaMary i drugi taki jak w linku
https://www.drogerienatura.pl/cafe-m...wzr-330gr.html

Mariolka gdybyś mogła rzucić okiem na skład
Aqua, Sea Salt, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Sargassum Pallidum Extract, Laminaria Japonica Extract, Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Cetrimonium Chloride, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-200 Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Butylene Glycol,PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Apigenin, Oleanolic Acid,Biotinoyl Tripeptide-1,Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, CI 77510.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Caffe na chińskim allegro 50euro
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 17:52   #1157
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Sowa - dla mnie wszystko na tym zdjęciu jest świetne - szczególnie biała bluzka
To koszula, wydaje mi się, że męska Znajdziesz taką w szafie u TŻ Patrząc na zdjęcie, dziewczyna ma na sobie rozmiar męski M lub nawet L. Czasami wplatam do mojego stylu męskie t-shirty i koszule

Co do paska, to nie dałabym prawie 500zl za pasek, ALE, w sumie jest skórzany i pewnie posłuży do końca życia. Niedawno był szał na te paski Gucci z logiem, to wiele osób płaciło za nie aż 1500zl - mnie ta moda nie ogarnęła. U mnie jest często tak, że im coś bardziej modne, tym automatycznie mniej mi się zaczyna podobać. Jakiś czas temu był szał wśród Polek na te zielone parki i białe conversy, pamiętacie?

A buty ze zdjęcia, to nie moja bajka . Ale wątek z kosmetycznego trochę zamienił się w ciuchowy

Wróciłam z pracy, robię sos bolognese
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 19:03   #1158
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinderella - tak, młodzież się cieszy na egzaminy, bo wolą to już mieć z "głowy" i czystą, klarowną sytuację. Najmniej chciany wariant (jaki miał być) to przyjście do szkoły na galowo - z nastawieniem na egzamin i ... odbicie się od drzwi. Moja córka trzymała kciuki podwójnie, bo do liceum jest praktycznie przyjęta, tylko musi "odbębnić" te egzaminy, żeby mieć promocję na koniec gimnazjum


Dziś, w trakcie zmiany opon, odwiedziłam Sephorę i nie wytrzymałam promocji na kilka produktów Eisenberga -30%, bo daty przydatności kończą się im lipiec- sierpień. Zakupiłam też szczotkę do szczotkowania ciała na sucho i mokro - zobaczymy na ile wystarczy mi zapału Dobrze, że potem już zadzwonili, że auto gotowe
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 21:06   #1159
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość

Dziś, w trakcie zmiany opon, odwiedziłam Sephorę i nie wytrzymałam promocji na kilka produktów Eisenberga -30%, bo daty przydatności kończą się im lipiec- sierpień. Zakupiłam też szczotkę do szczotkowania ciała na sucho i mokro - zobaczymy na ile wystarczy mi zapału Dobrze, że potem już zadzwonili, że auto gotowe
Moją po trzech użyciach zjadł pies. Nie żałuję

Pasek genialny - podobnie wiązało się pas od kimona do judo

W Sephorze 3 za 2 na wszystkie produkty marki własnej i kupiłam kilka pomadek - wzięłam matowe i mam wrażenie wysuszonych ust :/ Aczkolwiek nie brudzą zębów, co u mnie jest notoryczne. Spróbuję z balsamem do ust pod.

W Mango zachorowałam na tę sukienkę, ale moje biodra się nie dopięły. https://shop.mango.com/pl/kobieta/su...she.familia;32

Ciuchy w Massimo i COS wydają mi się bardzo nijakie - taki zachowawczy basic.

MarJolka jest specem od kosmetyków, a Cinderella od mody. Muszę spróbować z męską koszulą. Mam jeden duży t-shirt i tylko podwinęłam rękawy na stałe. Wygląda o wiele lepiej niż wszystkie damskie koszulki.
Cinderella będziesz obcinać te zapiętki w spodniach?

Wycieczki po sklepach przypomniały mi mój stały problem z letnimi ciuchami: dekolty kończące się na sutkach, a czasem znacznie poniżej.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 21:53   #1160
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej Caffe (i inne dziewczyny), dzieki, ze o mnie pamietasz

Podczytuje czasami, ale brak czasu na pisanie. Koncze wlasnie drugie studia i mam roboty po uszy Prace koncowa musze zlozyc do 9 maja, ostatni egzamin 20 maja. Nie pomaga fakt, ze dopadlo mnie jakies paskudne przeziebienie, po raz drugi w ciagu 11 lat pracy w obecnej firmie musialam wziac wolne z powodu choroby.

Pozdrawiam Was

Caffe, moje zasoby I asortyment whamisy powiekszaja sie, nowy nabytek- olejek do demakijazu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-04-09 o 22:11
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 01:45   #1161
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86688539]Caffe, ten pasek jest od Isabel Marant. Kosztowal 125 USD, ale chyba juz wyprzedany. Szukaj pod “leather knot belt”. Buziaki


[/QUOTE]

oooo... Dziewczyno, ale jesteś szybka
Cinderella style guru
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 07:08   #1162
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Powiedzcie - gdzie dostanę taki pasek?
A czy to nie jest dokładnie ten?
https://www.aliexpress.com/item/Blac...104e4c4d8wg1x1
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 07:54   #1163
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Trzymam kciuki za wszystkich gimnazjalistów
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 08:49   #1164
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, to jest jego podróbka Na zdjeciu, ktore Caffe wrzuciła kobieta ma na sobie ten od Isabel Marant (mam 99% pewności). Ten pasek chyba był dość popularny, wiec wiadomym było, że i na aliexpress sie pojawi . Dlatego jak kogos stac niech kupuje oryginalny, jak nie, to zawsze dobrze wspomagać się podróbkami albo bardzo podobnymi, tańszymi odpowiednikami

Ładna ta sukienka z Mango W większy rozmiar (M) tez Ci tyłek nie wszedł? Bo ona ma pasek, wiec mozna ja regulować. Swoją drogą, że bez sensu, ze marki robia ubrania na konkretny model sylwetki.

Mi sie bardzo podobaja te spodenki: https://shop.mango.com/pl/kobieta/kr...she.familia;25

Pokaż pomadki.

Tak, trzymajmy kciuki za młodzież

Dziewczyny, tak mnie postrzykło w plecach, że ledwo chodze Wczoraj, ucząc, byłam wygięta w bok, zwrócona do kursantów, i coś mi się w plecach porobiło... W każdej możliwej pozycji mnie bolą

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-04-10 o 08:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 09:00   #1165
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam,

Również trzymam kciuki za gimnazjalistów

Soso, obudziłaś we mnie wspomnienia dot. Włoch i teraz marzy mi się wyjazd... kurczę chyba na tym polega magia Włoch, że na samo wspomnienie towarzyszy ci to samo uczucie, jakie towarzyszyło za pierwszym rzazem, gdy dotknie się stopą ziemi włoskiej
Ja wrzuciłam do fontanny Trevi grosik ( a nawet kilka hehe...) a Ty?

Tyle słowem wstępu...

coś ostatnio mam malo czasu, nie umiem się zorganizować czy coś...
Dzisiaj jadę robić się na jeszcze piękniejszą, bo piękna już jestem od urodzenia czyli czeka na mnie estetyczna. Ale zanim trafię do gabinetu muszę jeszcze podjechać do sklepu Rosenthala i kupić zestaw upominkowy (o ile będzie), ponieważ w sobotę jedziemy do mojej przyjaciółki na imprezę urodzinową (w lokalu robią).
Pomyślałam o filiżance... do tego może zamiast kwiatka dobre wino (bo lubi)... no nie wiem... jak zwykle... problem
https://www.rosenthal-online.pl/zest...main-8901.html

Faktycznie, ostatnio na wątku tematem przewodnim jest moda
Ja również lubię inspirować się modą uliczną, bo młodzi mają naprawdę świetne wyczucie stylu ale przyznaję, że rzadko kopiuję tak 1:1. Z uwagi na sylwetkę czy w końcu wiek... chyba, że ktoś nie dostrzega różnicy między modą 20-latki a 40latki z pluuuuusemmmm... No i nikt mnie nie namówi na modę lat 80. czy 90. Dla mnie to już było
Ja od... może 2 lat wprowadzam acz bardzo opornie kolor do mojej garderoby.
Ostatnio ( czyli kilka dni temu hehe...) szukałam letniej sukienki, mam oczywiście taką zaprojektowaną w głowie, niezobowiązującą stylizację ale w sklepach królują wszechobecne kwiatuszki, kwiaty, łąki i łączki a ja akurat nie mogę się do tego przekonać...

Uklika, trzymam kciuki za obronę pracy

Dircik, ciekawa jestem, czy kremy Eisenberg mają jeszcze moc
A co do szczotki, to ja się nigdy nie przekonałam do jej używania, zresztą nigdy nie miałam cellulitu... ale teraz może i zdała by egzamin w zwalczaniu mojego paskudztwa. Cellulit dzięki ćwiczeniom i intensywnemu wmasowywaniu przeróżnych specyfików ma się lepiej... czyli gorzej bo nogi moje gładziutkie... prawie albo mi się tylko wydaje... dzisiaj podpytam moją Dr co zrobić, żeby nie powrócił jak bumerang, bo nie uśmiecha mi się ciągle wcierać kremy i intensywnie ćwiczyć mięśnie ud, w końcu nabawię się umięśnionych ud jak kulturysta

Pani Robot studiowałam wieki temu socjologię ale miałam takie przedmioty jak psychologię społeczną czy pedagogikę społeczną.

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 09:16   #1166
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie ten peeling do skory glowy ma skladniki ok az do cocoamidopropyl betaine. Bo dalej detergent sls sodium cocoyl cos tam i jeszcze jedna substancja myjaca i na moje oko to tylko ta jedna by starczyla czyli cetrimonium chloride. I silikon dalej oraz poliquaty quaty pegi...czyli tzw oblepiacze-zupelnie bez sensu!. Zuzyj to ale wiecej nie kupuj. I nie rob peelingu dluzej nuz minute. Oraz obserwuj czy nie bedzie łupiezu lub uczycia sciagnietej skory.
A jak skonczysz ten peeling to sprobuj kawy, cukru do domowego pellingu. A nawet grubej maki zytniej-a tak na marginesie doskonale myje sie glowe maka zytnia. I pamietaj-syrenkowanie i wszystko z wlosow zejdzie. Ja wczoraj mym glowe i tez dawalam maske z ziolek, spiruliny i protein. W trzy syrenkowania i trzecia miska byla juz z czysta woda.
Dzieki dziewczyny za uznanie tego co wiem w dziedzinie skladow kosmetycznych. Baaaardzo mi milo

I jeszcze pochwale sie nowym osiagnieciem-dalam ostatnio jako stylizator na wlosy ( na cantu aktywator i po proteinach) glutek owsiany. I takich lokow jak po tym glutku owsianym nie mialam chyba nigdy☺.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A na modzie to ja wcale ale to wcale sie bie znam i nigdy nie znalam. Zawsze kupowalam tylko to co sie mi podobalo albo bylo wygodne. Stylizacja....nigdy o tym nie myslalam jak sie ubieralam..tak ze czytam tu opinie o stylizacji ogladam zdjecia i to dla mnie calkiem obcy temat.
Zreszta a co tam-cokolwiek wloze to wygladam ok- ale jestem zarozumiala
Ale-jestem wysoka szczupla z dlugimi nogami ( z celulitem) z wcueciem w pasie-to w sumie wszystko mi pasuje poza kolorami jesieni szczegolnie pomarancz jest beee dla mnie. Bo ja zima ( chyba)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 09:39   #1167
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Aussie ten peeling do skory glowy ma skladniki ok az do cocoamidopropyl betaine. Bo dalej detergent sls sodium cocoyl cos tam i jeszcze jedna substancja myjaca i na moje oko to tylko ta jedna by starczyla czyli cetrimonium chloride. I silikon dalej oraz poliquaty quaty pegi...czyli tzw oblepiacze-zupelnie bez sensu!. Zuzyj to ale wiecej nie kupuj. I nie rob peelingu dluzej nuz minute. Oraz obserwuj czy nie bedzie łupiezu lub uczycia sciagnietej skory.
A jak skonczysz ten peeling to sprobuj kawy, cukru do domowego pellingu. A nawet grubej maki zytniej-a tak na marginesie doskonale myje sie glowe maka zytnia. I pamietaj-syrenkowanie i wszystko z wlosow zejdzie. Ja wczoraj mym glowe i tez dawalam maske z ziolek, spiruliny i protein. W trzy syrenkowania i trzecia miska byla juz z czysta woda.
Dzieki dziewczyny za uznanie tego co wiem w dziedzinie skladow kosmetycznych. Baaaardzo mi milo

I jeszcze pochwale sie nowym osiagnieciem-dalam ostatnio jako stylizator na wlosy ( na cantu aktywator i po proteinach) glutek owsiany. I takich lokow jak po tym glutku owsianym nie mialam chyba nigdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A na modzie to ja wcale ale to wcale sie bie znam i nigdy nie znalam. Zawsze kupowalam tylko to co sie mi podobalo albo bylo wygodne. Stylizacja....nigdy o tym nie myslalam jak sie ubieralam..tak ze czytam tu opinie o stylizacji ogladam zdjecia i to dla mnie calkiem obcy temat.
Zreszta a co tam-cokolwiek wloze to wygladam ok- ale jestem zarozumiala
Ale-jestem wysoka szczupla z dlugimi nogami ( z celulitem) z wcueciem w pasie-to w sumie wszystko mi pasuje poza kolorami jesieni szczegolnie pomarancz jest beee dla mnie. Bo ja zima ( chyba)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marjolka brawo za pewność siebie

Nie mogę przekonać się do pilingu z kawy czy cukru... niestety. Po cukrze mam łupież, a drobinki kawy ZAWSZE są widoczne we włosach mimo syrenkowania

Wypiłam kawę, poczytałam co słychać na świecie i w kraju, teraz mogę już ruszyć tyłek
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 10:05   #1168
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86691133]

Ładna ta sukienka z Mango W większy rozmiar (M) tez Ci tyłek nie wszedł? Bo ona ma pasek, wiec mozna ja regulować. Swoją drogą, że bez sensu, ze marki robia ubrania na konkretny model sylwetki.


Pokaż pomadki.
[/QUOTE]

W S-ce miałam luz na górze, brakowało mi z 10cm w biuście, a dół ledwo dopięłam. W XS góra i talia idealne, ale na dole brak 10cm,

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Dzisiaj jadę robić się na jeszcze piękniejszą, bo piękna już jestem od urodzenia czyli czeka na mnie estetyczna.

Miłego dnia
Co będziesz robić?
Ja się noszę z delikatnym wypełnieniem ust.

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
wszystko mi pasuje poza kolorami jesieni szczegolnie pomarancz jest beee dla mnie. Bo ja zima ( chyba)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chłodna zima? Jasna skóra? Pomarańcz, beż, morska zieleń to kolory, w których wyglądamy źle. Tez jestem zimą.
Gratulacje! Też chcę dojść do etapu w którym we wszystkim wyglądam dobrze i wcale nie mam na myśli diety, tylko głowę


Wklejam pomadki. Pierwsze dwie matowe, trzecia satyna.
Zastanawiam sie nad paletą Naked2 Urban Decay, podobno jest właśnie dla jasnych cer.


Kawusia wypita, jem jogurt z łychą błonnika i chyba pójdzie druga kawusia, bo o 7 rano obudził mnie hałas. Z racji robót nie ma dziś u nas wody, więc nalałam wiaderko i zostawiłam w zlewie w kuchni. Mój pies je podniósł, wyjął i postawił sobie na podłodze, po czym zaczął z niego pić. Naprawdę niewiele przy tym rozlał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9188.jpg (103,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-04-10 o 10:37
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 10:39   #1169
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wklejam pomadki. Pierwsze dwie matowe, trzecia satyna. Zastanawiam sie nad paletą Naked2 Urban Decay, podobno jest właśnie dla jasnych cer.

Bardzo ladne Ja nigdy pomadek nie uzywalam, bo w zadnym kolorze dobrze sie nie czulam. Dopiero niedawno odkrylam dla siebie taka mocna sliwke, bardzo dobrze sie w niej czuje Kolor jak na ustach u W. Ksiazkiewicz.

Co do Urban Decay, to dobrze ja przetestuj... Jest droga, a nie wiem czy warta swieczki. Moja przyjaciolka skonczyla szkole wizazu, zna sie dobrze na kosmetykach. Jeszcze jak w Anglii bylam, to poprosila mnie, zebym jej kupila. Zaplacilam 40 funtow w Debenhams za nia, a ona pozniej do mnie dzwonila i pytala czy to nie podrobka, bo tak przecietne te cienie byly. Duzo osob zachwyca sie za to cieniami od Huda Beauty.

Załącznik 7671944


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-04-10 o 18:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 10:49   #1170
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka- dziękuję. Szkoda, miałam nadzieję że nie jest zły na początku same wyciągi i ekstrakty...no i fajnie się na włosach pienił a sól fajnie się rozpuściła. Póki co nie mam żadnych skórnych problemów typu ściągnięcie czy coś. Zobaczymy dalej. Będę go stosować na zmianę z tym drugim. Potem spróbuję z kawą, chociaż jeszcze wcześniej wrzucę sobie trochę kofeiny do odżywki razem z l cysteiną ?

Uklika już trzymam kciuki za świetne recenzje wkrótce składanej pracy i za egzamin
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.