przedłużanie włosów- część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 15:10   #1141
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Szczerze to miom zdaniem jedyna metoda uchronienia sie przed partaczem jest poczta pantoflowa - jak duzo osob (sprawdzonych osob) poleca dana osobe to sa wieksze szansze ze ty tez bedziesz zadowolona. ALe nie daje to 100% gwarancji
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:23   #1142
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny co do różnic we włosach to jest tak:
Włoski słowiańskie ( dziewicze) - włosy nie depigmentowane, o naturalnym kolorze, nie uszkodzone przez żaden proces chemiczny.
ZALETA: są najlepszymi włosami ale i najdroższymi, poniewaz iich pozyskanie jest baaardzo ciężkie. W tej kategori bardzo cięzko jest trafic na włosy o kolorze blond jasny, i one są najdroższe, ponieważ jest na świecie bardzo mało naturalnych jasnych blondynek a jak już jakies są to nie chcą się swoich pięknych włosów pozbyc za marne grosze.
Włoski te są bardzo śliskie i spręzyste i sztywne - zdrowe


Włoski słowiańskie ( farbowane): na ogół są dostępne wszystkie odcienie. Włoski te są dekoloryzowane i pigmentowane przy produkcji. Jednakze nie są tak uszkodzone w produkcji poniewaz włoski słowiańskie bardzo łatwo przyjmują pigment a najczęściej kolorem z ktorego jest produkowany włos to średni mysi brąz, więc do wyprodukowania wszystkich odcieni nie trzeba ich tak wytrawiac jak np. azjaty bądź indyjskie.
Są również zdrowsze po wyprodukowaniu od azatyckich , a zatem się tak nie puszą i nie są tak poddatne na zniszczenia. Są tańsze od włosów słowiańskich dziewiczych.

Włoski indyjskie - są wytrawiane podczas produkcji z koloru wyjściowego brąz po bardzo ciemny brąz, więc są mocniej wytrawiane. Po pigmentacji można uzyskac prawie każdy odcień. Po wyprodukowaniu ich struktura jest bardzo delikatna i sa cienkie. Są poddatne na puszenie się i falowanie. Ceny są ich przystępne zas jakośc odpowiada wielu kobietkom które są gotowe o nie dbac.
ZALETA Są bardzo dobrą i tanią alternatywą dla włosów słowiańskich. Są w miare uniwersalne i potrafią się dostsowac prawie do każdej struktury.
Jeśli chcemy miec pofalowane wystarczy je wygnieśc na piankę, zas jeśli chcemy aby było proste i śliskie wystarczy je dobrze wymodelowac przy użyciu odpowiednich kosmetyków.
Niestety nalezy o nie bardzo dbac, ponieważ łatwo je uszkodzic. Gdy się je uszkodzi, zaczynaja się plątac i filcowac, co nie oznacza że włosów słowiańskich też nie można uszkodzic... Im jeśniejsze są włoski indyjskie tym bardziej trzeba o nie dbac (odpowiednie kosmetyki, szczotka itd)

Włoski azjatyckie niestety są one na ostatnim miejscu jeśli chodzi o jakośc. Na ogół nadają się i wykorzystywane są w dziedzinie perukarstwa, poniewaz podczas produkcji i tworzenia kolorów ich struktura jest znacznie uszkodzona i aby nadawały się do użycia na ogół jest na nie nanszona warstwa sylikonu - w perukach czy treskach nikomu to nie przeszkadza, jednakże mając takie włosy na codzień, myjąc je często, susząc prostując itp uszkoadza się pierwszą warstę i włos zaczyna sie plątac, filcowac i kołtunic. Na ogół szybko się niszczą. Co również nie oznacza że nie można ich nosic kilka miesięcy szczególnie o nie dbając.

Kupując jakiekolwiek włoski od dużych firm, zawsze powinnyście otrzymac informacje o pielęgnacje tych włosów. Ponieważ jak nie istnieje dieta cud, tak i do różego rodzaju włosów może byc różna zasada pielęgnacji jak rówież inne szczotki i kosmetyki.

A co do grubości włosów powiedzmy 1 gram pasemka słowiańskiego nie będzie taki sam jak indyjskiego czy azjatyckiego - 0,7 grama włosa azjatyckiego odpowiada OPTYCZNIE 1 gramowi włosów indyjskich ( ponieważ włos indyjski jest cieńszy) i ok 0,85 grama włosa słowiańskiego.

Najłatwiej je zważyc:
( tylko nie ważcie 1 pasemka, gdyż zazwyczaj wagi mają błąd rzędu +/- 1 grama - mówię o domowych kuchennych wagach)
Więc najłatwiej wrzucic np. 20 pasm i wage wynik podzielic przez 20.

POZDRAWIAM
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:33   #1143
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Racoon wcale duzy nie jest a w dodatku ma kolor wlosow wiec np u mnie na czarnych wlosach ciezko znalezc zgrzewy.

A jak krotkie masz wlosy bo skoro piszesz ze bardzo cienkie i krotkie to moze nie powinnas bawic sie w przedluzanie
już sama nie wiem co mam robić
Na pewno chce przedłużyć a raczej zagęścić swoje włosy. Zależy mi na tym teraz bo w maju mam ślub i chce po prostu ładnie wyglądać.

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o takie słabe, rzadkie włoski jest jeszcze cos takiego jak "Handsome Men" .
Z ich usług korzystały Dominika Ostałowska,Małgorzata Różczka ( bohaterka filmu "Lejdis") podobno Anna Przybylska nawet Żebrowski ( w filmie Wiedźmin) - ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Uwaga! Mocno przekoloryzowane są ich opinie na temat innych metod fryzjerskich na temat przedłużania, bo nie wygądają naprawde tak źle łączenia jakie prezentują na stronie w opcji " czego nie polecają" - no ale to taki ich marketing.... nie mniej jednak w przypadku słabych, włosów aż tak slabych do których nie można wykorzystyc najmniejszych zgrzewow pozostaje chyba ta metoda

To jest metoda w której nie ma zgrzewów i starcza na kilka lat... ale jest bardzo droga jednakże jest to metoda która jest najlepszą altermatywą dla dziewczyn którym się nie da przedłużyc ani zagęścic włosów w tradycyjny sposób
Fajna ta stronka ale niestety nie mogę dłużej poczytać co tam pisze bo mam problemy z kompem i mnie ciągle z tej stronki wywala.
Fajne jest to że to przedłużanie jest nma kilka lat ale cena 3 tys w zwyż to trochę dużo 3 tys może bym jeszcze dała ale skoro to cena wyjściowa to pewnie bardziej dla facetów na łysinkę a cała głowa dużowięcej by kosztowała

Załączam zdjęcia moich włosów i włosów które mi się podobają. Niestety na zdjęciach nie widać za bardzo że mam cienkie włosy bo są po ułożeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1384.JPG (109,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1394.JPG (67,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pf144-220ad[1].jpg (90,1 KB, 58 załadowań)
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:39   #1144
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jusii masz wloski bardzo krotkie wiec serio nie wiem jakby to wygladalo po przedluzeniu, bo zageszczenie to jest dodawanie pasemek tej samej dlugosci co wlasne wlosy.

Trzeba by chyba bardzo mocno wlosy wycieniowac ale to wiaze sie ze zmniejszeniem objetosci wlosow doczepionych.

Powiem wam szczerze ze najlepiej moim zdaniem wychodzi przedluzanie na wlosach conajmniej do ramion - zaznaczam ze to moja subiektywna opinia
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:51   #1145
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam
mam pytanie interesuje mnie zakup wlosow naturalnych dobrej jakosci, chyba najlepsze sa indyjskie ale jak znalezc takie dobre jakosciowo? czy ktos moze mi polecic jakies wloski?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:56   #1146
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Najlepsze sa dziewicze slowiany.

Zeby je zdobyc - najlepiej napasc w ciemnym zaulku posiadaczke dlugich wlosow i jej je obciac Oczywiscie zartuje
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:59   #1147
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wiem ze slowianskie najlepsze ale poki co nie moge sobie na nie pozwolic ze wzgledu na cene, a czy ktos moze mi podac adres stronki tej slynnej pani reni?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 16:41   #1148
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
wiem ze slowianskie najlepsze ale poki co nie moge sobie na nie pozwolic ze wzgledu na cene, a czy ktos moze mi podac adres stronki tej slynnej pani reni?


wpisz w google: reni hair
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 17:29   #1149
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

jussi jak miałam taką długość jak ty jak przedłużałam i mimo że zrobiła mi to Pani Renia która naprawdę zna się na przedłużaniu, to moje włosy bardzo się odznaczały, widać było tą granicę, a wycieniowane i tak już miałam dość sporo. Także poczekaj może aż podrosną bo efekt nie będzie za ładny. Teraz mam do ramion i zamówiłam taśmę na allegro na próbę. Za cenę 65 zł. nie spodziewam się cudów ale lepiej zobaczyć jak to będzie na takich wyglądać a potem ostatecznie uzbroić się w jakieś profibry czy coś
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:07   #1150
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja widziałam troche fajnych fryzurek przedłuzonych z krótszych na długie.
Ale na slub pewnie chcesz koka, lub cos w tym stylu. Może poporsisz fryzjerke o uczesanie z dopinkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kr1.JPG (26,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kr2.JPG (28,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kr3.JPG (23,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kr4.JPG (27,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kr5.jpg (20,0 KB, 64 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-03-02 o 18:33
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:25   #1151
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Polecanymi kosmetykami dla włosów syntetycznych są: szampon , odżywka, maska "gliss kur" z jedwabiem( seria różowa). maski kerastase,szampony i odżywki z proteinami mleka, np. firma"Joanna" seria z apteczki babuni-szampon nawilżająco -regenerujący,balsam nawilżająco-regenerujący,kompres nwilżająco-regenerujący,sereum wygładzająco-regenerujące do końcówek.


widzicie dziewczyny,nawet słynna pani RENIA poleca jedwab do włsów-to dla wahających się
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 18:31   #1152
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam was dziewczynki ja też zamierzam sobie przedłużyć włoski. Moja aktualna długość to przed ramiona. Ale myśle że poczekam jeszcze troszke żeby podrosły a w ten czas zorientuje sie co i jak. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś salon w Poznaniu? Pozdrawiam
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w życiu
malutka-A25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:32   #1153
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja doczepiałam z takiej długości jak na ostatnim zdjęciu i powiem wam ,że ładnie to wyglądało ,ale musi być prawie do czybka głowy taśma.na samej górze dałam pojedyńcze pasemka pięcio centymetrowe i układałam tak jak układaja się włosy.np".kogucik"w prawo leci,drugi kogucik na czybku leci w lewo to pasemko skierowane też w lewo .oczywiście dobrze kiedy sotatnia warstwa jest nieco dłuższa niż 10 cm.bo długość spodnich włosów może być krótka.


ja na sylwestra miałam prawie przy skórze wycieniowaną" bombkę"-dla bezpieczenstwa potem spiełam włosy w kucuk-bałam się pijanych znajomych hi,hi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:36   #1154
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

i tutaj
http://www.michael-capelli.com/id60.html

etapy przedłuzania krok po kroku z krótkich włosów




Nie moglam sie powstrzymac, kolejna Miższczyni z allegro...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ooo.JPG (34,0 KB, 237 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:44   #1155
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Posiadaczki przedłużonych włosków bardzo proszę o fotki i opis jaka metodą
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w życiu
malutka-A25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 19:02   #1156
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://video.google.pl/videoplay?doc...02248671748322


filmik z sesji fotograficznej, rozne metody artystycznego przedluzania

ok. w 5 minucie metoda na tasme+klej


http://video.google.pl/videoplay?doc...02248671748322

Metoda clip on


http://video.google.pl/videoplay?doc...02248671748322

taśma "dwustronna"





http://video.google.pl/videoplay?doc...02248671748322

Metoda przedłużania na taśmie przy pomocy mikroringów
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 21:17   #1157
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja ostatnio przedłużałam i bardzo sobie chwalę dziewicze azjaty ( tak, istenieje coś takiego, tylko, że w Europie jest praktycznei nie do kupienia, chyba, że za jakieś naprawdę zabójcze ceny). Włosy mają 100cm długości, nie były farbowane ( dośc długo trwała dobranie odcienia, włsosy azjatyckie też wbrew pozorom nie są wszystkie tak samo czarne, np. moje naturalne to czarne z białym połyskiem, znam dziewczyny, które mają ten połysk w różnych odcieniach brążu czy wręcz w granacie i w takich przypadkach bardzo widać różnice między doczepionymi i naturalnymi włoskami. Włosy są cięższe niż złowiany, dlatego lepoiej się komponują z moimi naturalnymi, poza tym, nie ma żadnych problemów z kręceniem czy puszeniem się włosków.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 21:19   #1158
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przedłużałam i bardzo sobie chwalę dziewicze azjaty.

A czy nie są one sztywne w dotyku?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:18   #1159
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
i tutaj
http://www.michael-capelli.com/id60.html

etapy przedłuzania krok po kroku z krótkich włosów




Nie moglam sie powstrzymac, kolejna Miższczyni z allegro...
obejrzalam sobie zdjecia w na stronie z tego linka i powiem szczerze - koszmar
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 22:28   #1160
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
obejrzalam sobie zdjecia w na stronie z tego linka i powiem szczerze - koszmar
Koszmarne jest tylko to w załączniku - 1 foto.

Te w linku sa wg mnie dobrze przedłużone, chyba przejrzałas wlosy przed przedłużeniem. Bo "przed" wyglądają faktycznie mocno kiepsko.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:43   #1161
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

obejrzalam dokladnie wszystkie i tak

1- masakra ja slepa i widze ze gdzie sie koncza wlasne a zaczynaja doczepiane

2- ujdzie w tlumie ale zadnej rewelacji nie ma

3- szczerze najlepsze z tych na tej stronie

4- matkoboskoczestochowsko (jak mawia kumpel)

5- a co to jest

6- dobre (bo tylko zageszczone)

7- za malo zdjec

Jesli to sa dobrze przedluzone wlosy tzn ze ja mam dziwne o przedluzaniu wyobrazenie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:44   #1162
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przedłużałam i bardzo sobie chwalę dziewicze azjaty ( tak, istenieje coś takiego, tylko, że w Europie jest praktycznei nie do kupienia, chyba, że za jakieś naprawdę zabójcze ceny). Włosy mają 100cm długości, nie były farbowane ( dośc długo trwała dobranie odcienia, włsosy azjatyckie też wbrew pozorom nie są wszystkie tak samo czarne, np. moje naturalne to czarne z białym połyskiem, znam dziewczyny, które mają ten połysk w różnych odcieniach brążu czy wręcz w granacie i w takich przypadkach bardzo widać różnice między doczepionymi i naturalnymi włoskami. Włosy są cięższe niż złowiany, dlatego lepoiej się komponują z moimi naturalnymi, poza tym, nie ma żadnych problemów z kręceniem czy puszeniem się włosków.
Kochana, włosy dziewicze azjatyckie są tańsze w zakupie niż wytrawiane (dochodzą koszty produkcji). Masz racje że są trudno dostępne w europie - ale tylko dlatego że nie ma na nie wielkiego zapotrzebowania, gdyż europejki potrzebują innych włosów - innych kolorów i troszkę miększych Znajdź mi Azjatkę blondynkę...
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 23:55   #1163
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przedłużałam i bardzo sobie chwalę dziewicze azjaty .
Powiedz Teje cos wiecej o tych tajskich wlosach , o ktorych kiedys wspominalas ...
Jakie sa i w ogole skad takie wlosy miec ? Jak sie do tego zabrac ? Zapytac jakas Tajke ? Wyjatkowo lubimy z mezem Tajlandie i przyznam , ze zdarza mi sie czesto patrzec na wlosy Tajek lakomym okiem. Wprawdzie widac ze proste i sztywne jak druty ale ladne.
Nie mam odwagi zapytac , bo nie wiem jak zareaguja .W koncu w poradniku zakazuja glaskac dzieci po wlosach , wiec chyba wlosy rzecz swieta ...Wiesz cos wiecej ? Ile kosztuja?

Ostatnio jestem zachwycona syntetykami Profibre ale zdobyc tajskie wlosy na probe przy nastepnej okazji nie zaszkodzi.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 23:58   #1164
Anielka22
Przyczajenie
 
Avatar Anielka22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja miałam przedłużane włosy w Poznaniu, u kobiety, która znalazłam za pomocą Allegro. Efekt po przedłuzeniu -REWELACJA!
Ale po 3 tyg pasemka sie zsuneły, i przy szczotkowaniu odpadaly
Zadzwoniłam aby sie umówić na poprawe, ale niestety numer był juz nieaktualny! Bylam wsciakla, wydalam kuoe kasy, efekt byl fantastyczny ale tylko przez 3 tyg... No i mikroringi poucinały mi moje włosy, wygladalam jakbym miala 3 wlosy na krzyz :/
Przedłuzanie polecam ale tylko u kogos kto ma certyfikaty i wlasny salon, no i oczywiscie swietna opinie Jezeli znacie kogos w Poznaniu kto jest dobrym fryzjerem dajcie mi znac!
Pozdrawiam
Anielka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 06:57   #1165
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Jusii masz wloski bardzo krotkie wiec serio nie wiem jakby to wygladalo po przedluzeniu, bo zageszczenie to jest dodawanie pasemek tej samej dlugosci co wlasne wlosy.

Trzeba by chyba bardzo mocno wlosy wycieniowac ale to wiaze sie ze zmniejszeniem objetosci wlosow doczepionych.

Powiem wam szczerze ze najlepiej moim zdaniem wychodzi przedluzanie na wlosach conajmniej do ramion - zaznaczam ze to moja subiektywna opinia
Tak przypuszczałam że doczepiane bądą się odznaczać. W ostateczności poprzestanę na zagęszczeniu

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
jussi jak miałam taką długość jak ty jak przedłużałam i mimo że zrobiła mi to Pani Renia która naprawdę zna się na przedłużaniu, to moje włosy bardzo się odznaczały, widać było tą granicę, a wycieniowane i tak już miałam dość sporo. Także poczekaj może aż podrosną bo efekt nie będzie za ładny. Teraz mam do ramion i zamówiłam taśmę na allegro na próbę. Za cenę 65 zł. nie spodziewam się cudów ale lepiej zobaczyć jak to będzie na takich wyglądać a potem ostatecznie uzbroić się w jakieś profibry czy coś
Też chciałabym u Pani Reni A jakie masz włoski: cienkie, normale czy grube?

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ja widziałam troche fajnych fryzurek przedłuzonych z krótszych na długie.
Ale na slub pewnie chcesz koka, lub cos w tym stylu. Może poporsisz fryzjerke o uczesanie z dopinkami.
Mam okrądłą buzię więc żaden kok nie wchodzi w grę
Fryzura bedzie zależała od tego jakie będę miała włosy. Chciałabym pokręcone część podpięta, część rozpuszczona ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja doczepiałam z takiej długości jak na ostatnim zdjęciu i powiem wam ,że ładnie to wyglądało ,ale musi być prawie do czybka głowy taśma.na samej górze dałam pojedyńcze pasemka pięcio centymetrowe i układałam tak jak układaja się włosy.np".kogucik"w prawo leci,drugi kogucik na czybku leci w lewo to pasemko skierowane też w lewo .oczywiście dobrze kiedy sotatnia warstwa jest nieco dłuższa niż 10 cm.bo długość spodnich włosów może być krótka.


ja na sylwestra miałam prawie przy skórze wycieniowaną" bombkę"-dla bezpieczenstwa potem spiełam włosy w kucuk-bałam się pijanych znajomych hi,hi.
Taśma będzie dobra?

Już sama nie wiem jaka metoda bedzie najlepsza do cienkich włosów.
Dziewczyny doradzcie??
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 08:49   #1166
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
obejrzalam dokladnie wszystkie i tak

1- masakra ja slepa i widze ze gdzie sie koncza wlasne a zaczynaja doczepiane

2- ujdzie w tlumie ale zadnej rewelacji nie ma

3- szczerze najlepsze z tych na tej stronie

4- matkoboskoczestochowsko (jak mawia kumpel)

5- a co to jest

6- dobre (bo tylko zageszczone)

7- za malo zdjec

Jesli to sa dobrze przedluzone wlosy tzn ze ja mam dziwne o przedluzaniu wyobrazenie

Według mnie to dobre przedłużanie. Jak na wyjście z tak krótkich włosów
to wyszlo bardzo naturalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prxz.JPG (83,4 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prz.JPG (112,2 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prze.JPG (108,0 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przee.JPG (111,4 KB, 182 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:35   #1167
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tez tak uwazam!Przedluzania z tak krotkich wlosow sa bardzo ciezkie.Na tych fotkach widac,ze przedluzanie zrobione profesjonalnie lecz niektorych rzeczy sie nie "przeskoczy"chociaz jak by sie chcialo(chodzi o lekko widoczna linie pocieniowanej gory)

Jestem zdecydowana kupic w tym tyg. profibre prosze doradzcie od ktorego sostawcy i ktore sa najlepsze..?

http://www.allegro.pl/item316594638_...profibre_.html


http://www.allegro.pl/item316042592_...r_jakosc_.html

http://www.allegro.pl/item320654919_...e_okazja_.html

e..
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:35   #1168
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

prosze doradzcie mi dobrego sprzedawce naturalnych wloskow
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 12:00   #1169
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Mam okrądłą buzię więc żaden kok nie wchodzi w grę
Fryzura bedzie zależała od tego jakie będę miała włosy. Chciałabym pokręcone część podpięta, część rozpuszczona ...

Taka fryzure łatwo będzie zrobić przy pomocy clip on, włosy z przodu zaczesane do tyłu, a z tylu dopinki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wed.JPG (35,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed2.JPG (28,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:04   #1170
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

MiSZCZYNI z allegro rządzi

A co do tych fotek, z tak krótkich włosów to są naprawdę dobrze przedłużone. Z tego co me oko zaobserwowało
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.