Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 05:41   #1141
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam się i uciekam na zajęcia, miłego dnia wszystkim

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 06:05   #1142
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi co myslicie o tych 2 sukniach , jedna jest tu a drugą przesyłam w załączniku, a i co do drugiej myślicie ze delikatna koronka na samym dole (na całej długości w okół sukni ) pasowałaby? Prosze doradźcie!
Jestem za tą z załącznika ale bez koronki na dole- bez niej wydaje się lekka, koronka zaś byłaby takim mocnym, uziemiającym zakończeniem
Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi gdy mierzyłyście swoją suknie od razu poczułyscie że to ta jedyna?W sensie , to była miłość od pierwszego wejrzenia ? Nie wiem może ja za bardzo przesadzam?

edit. znalazłam ją z bliska i wiecie..to chyba jednak ta
wybaczcie ze tak marudze chyba najwyższa pora już spać
jeszcze tylko jedno pytanie , dziewczyny z gorsetem w sukni, ni eboicie się że będzie się on Wam zsuwał podczas tańca? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna
Ja miałam ten moment, że wiedziałam że to TA. Chyba tu kiedyś pisałam, że banan mi z gęby nie schodził (i nadal nie schodzi) gdy ją ubrałam
Super, że się do swojej przekonujesz
Ja nie mam gorsetu, ale moja suknia jest spora i mam wszyty taki "pas" ściągający pod spodem, na cztery zapinki (haftki), który ją trzyma tam, gdzie powinna się opierać, i nie czuję jej faktycznego ciężaru. Możesz poprosić swoją krawcową o wszycie takiego cuda (mój ma chyba nawet regulacje chyba- 2 rzędy haftek, że mogę się bardziej ścisnąć gdybym chciała). Wzrzucam Ci zdjecie robocze wybacz artystyczny nieład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pas.jpg (48,6 KB, 71 załadowań)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 06:17   #1143
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość

ooo tak pamiętam, chyba Enzunio??
Enzunio! Zostałaś wywołana Poprosimy o namiar na pończochy!

Miss obrączki idealne!

Le_lena gratki za buty! Super że zaraz zamieszkacie z TŻ

Kiss bardzo ładna suknia, ale ciężko cokolwiek doradzić - nie widząc sukni na tobie nie wiem co ci pasuje...

Melduję się i uciekam! Do popołudnia!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:36   #1144
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy same organizujecie sobie panieński czy przyjaciółki/siostry/koleżanki Wam organizują?
Ja nie mam panieńskiego, nie chcę, poza tym logistycznie byłoby to trudne do zrealizowania bo mamy gości z różnych części PL i cięzko byłoby ściągnąć ich wszystkich na panieński/kawalerski.

Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki w środę

U mnie. Hmm, sama nie wiem co myśleć. Od rana czytałam opinie o tej firmie i się przeraziłam. Traktują pracowników jak g..., jest bardzo duża rotacja niestety (mają nawet 2 biura do rekrutacji ). Sama rozmowa trwała ponad godzinę. Miałam też kilka testów do rozwiązania. Od rana miałam ścisk żołądka i mega stresa, ale wszystko odpuściło jak tylko weszłam do biura. Oby tak samo było na ślubie
Do końca tygodnia mam mieć decyzję. Sama nie wiem czy jest sens tam pracować. Do środy mam chorobowe i nie wiem co robić. Oczywiście na rozmowie nie powiedziałam, że jestem na L4. Jedyny plus, że podobno dobrze się tam zarabia, ale też dużo pracuje.
Dla mnie to już jest czynnik odruzcający firmę. Nie mogłabym pracować w firmie gdzie traktowano by mnie jak śmiecia i szłabym do pracy ze stresem, czy dobrze coś zrobię, czy nie dostanę wypowiedzenia. Żadne zarobki nie zrekompensują gównianej sytuacji w miejscu pracy.

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Wstawiam moją bieliznę ślubną i poprawinową
obie z Esotiq

majteczki od kompletu ślubnego bosko wyglądają po ciele tylko teraz nie wiem czy pończochy białe czy cieliste

upatrzyłam też gorset w Triumphie na noc poślubną ale poszukam jeszcze gdzieś indziej
też muszę się w końcu wybrać do Esotiq na łowy
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:40   #1145
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

cześć

3-4 dni mnie nie było i prawie 10 stron do nadrobienia


wczoraj strasznie się wkurzyłam pojechaliśmy z tż o 10:00 do sklepu tanecznego gdzie są buty z akces2 i co? sklep otwarty od 16-19

pojechaliśmy do galerii handlowej i zakupiłam 2 bluzeczki jedną na krótki a drugą na długi rękaw z możliwością podwinięcia i zapięcia na guziczek do tego torebka i buty do pracy

torebka: ta na 1 planie z klamerką

http://jesienzima.pl/wp-content/uplo...6-1024x640.jpg


witam nowe dziewczyny!
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:45   #1146
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Ja nie mam gorsetu, ale moja suknia jest spora i mam wszyty taki "pas" ściągający pod spodem, na cztery zapinki (haftki), który ją trzyma tam, gdzie powinna się opierać, i nie czuję jej faktycznego ciężaru. Możesz poprosić swoją krawcową o wszycie takiego cuda (mój ma chyba nawet regulacje chyba- 2 rzędy haftek, że mogę się bardziej ścisnąć gdybym chciała). Wzrzucam Ci zdjecie robocze wybacz artystyczny nieład
Właśnie coś takiego chcę wszyć do mojej sukienki w piątek zobaczymy czy się da.....
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:51   #1147
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ewaden- dziękuję zobaczę zdjęcie w domu bo na komie nie widzę
Lemon_Drop właśnie nie mogę jej przymierzyc i dlatego boję się czy na pewno będzie mi pasować
Kasiulenkowo- gratki za zakupy , jakie buty taneczne planujesz kupić? Też się zastanawiam czy na takie pomyślimy..

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 07:54   #1148
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z suknią..naprawdę nie wiem juz co robić, w salonie spodobała mi się jedna ale jakoś serce nie zabiło mi szalenie gdy ją załozyłam , moge suknie zamówic u krawcowej tyle ze ona musiałaby wiedzieć juz teraz jak suknia ma wyglądac (żeby zamówić materiał itp itd) mimo tego ze szyła wielu PM i jest z tych "sprawdzonych" boje się że uszyje mi suknie a ja nie będe z niej zadowolona..nie wiem co robić powiedzcie mi co myslicie o tych 2 sukniach , jedna jest tu a drugą przesyłam w załączniku, a i co do drugiej myślicie ze delikatna koronka na samym dole (na całej długości w okół sukni ) pasowałaby? Prosze doradźcie!
Zdecydowanie ta z załącznika. I bez dodatkowej koronki na dole. Jest teraz taka delikatna Widziałam gdzieś te suknie w wersji 7/8 z pasem w kolorze szampana i wyglądała niesamowicie Jest piękna !!
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:02   #1149
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Wstawiam moją bieliznę ślubną i poprawinową
obie z Esotiq

majteczki od kompletu ślubnego bosko wyglądają po ciele tylko teraz nie wiem czy pończochy białe czy cieliste

upatrzyłam też gorset w Triumphie na noc poślubną ale poszukam jeszcze gdzieś indziej
Piękny ten stanik ślubny Z push-upem ? Czy tylko usztywiniany ?

Teraz mam nowy problem : moja mama mnie terroryzuje, że koniecznie muszę mieć jakiś płaszczyk, kurtkę, sweter, bo przecież to kwiecień, może być -30, śnieg, deszcz, tsunami...
Myślicie że może być czerwone?



missmalezji Gratuluje obrączek! Twoja jest świetna, zdobiona jak pierścionek prawie
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes

Edytowane przez ysia
Czas edycji: 2014-03-25 o 08:06
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:07   #1150
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Moi znajomi leca do Rimini na wakacje, ale nie wiem czy moj TZ by to zniosl, bo to takie wloskie Mielno latem... ja bardzo chetnie, ale on nie jest zbytnio imprezowy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Damy radę Wypocząć tam też się da

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dotka, ja też bym wzięła bolerko!

U mnie kolejny dylemat. Wcześniej chciałam jakiś naszyjnik +kolczyki , teraz się zastanawiam czy nie wystarczą same kolczyki tylko większe. Coś takiego:



Sukienka jest dość skromna:


Jak myślicie?
Śliczne te kolczyki i myślę, że będą extra pasować

I ta Twoja suknia

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Jak gratis to żal nie skorzystać

Dziewczyny Wy same organizujecie sobie panieński czy przyjaciółki/siostry/koleżanki Wam organizują?
Mi będzie organizowała świadkowa, powiedziała, że zrobi na full wypasie - aż się zaczynam bać co wymyśli :P

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sunrise28 gratuluję obrączek!
Dziękuję

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam siły nadrabiać 10stron, tylko docika fryzurę udało mi si.ę wyłapać bo wstawiła posta pode mną
super fryzurka, mocno zazdroszczę fryzjerki i to za jaką kasę

mamy obrączki!
wrzucam tu foto też, żeby nieklubowe dziewczyny mogły zobaczyć

Gratulacje

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
tą na stronce -pierwszą którą podałam meirzyłam w salonie , mamie i świadkowej bardzo się w niej podobałam , ja też nie miałam jakichś zastrzeżeń ale własnie nie czuję do końca zeby to była "ta" a co do tej z załącznika znalazłam ją w internecie i bardzo mi się spodobała , niestety nie mam możliwości zmierzenia jej - tą mogłaby mi uszyc krawcowa , jest w takim samym fasonie co ta którą mierzyłam w salonie (literka A ) wiec wydaje mi się że chyba wyglądałabym w niej dobrze..
znalazłam link do niej tu
powiedzcie mi gdy mierzyłyście swoją suknie od razu poczułyscie że to ta jedyna?W sensie , to była miłość od pierwszego wejrzenia ? Nie wiem może ja za bardzo przesadzam?

edit. znalazłam ją z bliska i wiecie..to chyba jednak ta
wybaczcie ze tak marudze chyba najwyższa pora już spać
jeszcze tylko jedno pytanie , dziewczyny z gorsetem w sukni, ni eboicie się że będzie się on Wam zsuwał podczas tańca? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna

uciekam spać , dobranoc
Stanowczo jestem za tą z załącznika
Śliczna jest
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:33   #1151
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Madzia bielizna suuper! Takiego kompletu jak pierwsza będę szukała dla siebie
Kiedyś wrzucała któraś z dziewczyn link do pończoch które koronkę miały białą, reszta była beżowa - dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie
Ja ostatnio kupiłam Gattę, cieliste pończochy z cielistą jasną koronką, jaśniutka
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 08:37   #1152
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

ysia
to bordowe bolerko, takie puszyste piękne ! Chciałabym takie białe tylko pewnie wyglądałabym jak schwarzenegger, taka szeroka większa od mojego S. bo do niego trzeba być drobnym...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:43   #1153
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia tak, tak ! Jak w niedzielę zobaczyłam te zdjęcia, to płakałam, że do mojej stylizacji nie pasuje sweterek Spełni za mnie moje marzenie





cornflower a to wszystko za sprawą Twojej florystki
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:43   #1154
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia, czerwone jak najbardziej, będzie pasował do makijażu

Wczoraj się trochę załamaliśmy pocztą polską. Wysyłaliśmy SaveTheDate'y z kartkami świątecznymi. I wszystko spoko, niektórzy się odezwali, niektórzy nie. TŻ zadzwonił wczoraj do wujka z życzeniami. Gadka-szmata, wujek mówi mu, że słyszał, że K. zmienia stan cywilny. TŻ mu zaczyna opowiadać gdzie, co, kiedy i ciągle dorzuca-"tak jak pisaliśmy w zawiadomieniach". I w końcu wujek mówi-"ale ja nic nie wiem, od babci słyszałem"... I zonk! Nie dostał kartki-a specjalnie poszło poleconymi, żeby w razie nieodebrania wróciły do nas Pytanie brzmi-kto jeszcze nie dostał, a my o tym nie wiemy!
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:53   #1155
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny, które baleriny kupić do ewentualnego przebrania (właściwe buty mam taneczne, ale coś na wszelki wypadek chcę mieć)
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:59   #1156
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Wczoraj się trochę załamaliśmy pocztą polską. Wysyłaliśmy SaveTheDate'y z kartkami świątecznymi. I wszystko spoko, niektórzy się odezwali, niektórzy nie. TŻ zadzwonił wczoraj do wujka z życzeniami. Gadka-szmata, wujek mówi mu, że słyszał, że K. zmienia stan cywilny. TŻ mu zaczyna opowiadać gdzie, co, kiedy i ciągle dorzuca-"tak jak pisaliśmy w zawiadomieniach". I w końcu wujek mówi-"ale ja nic nie wiem, od babci słyszałem"... I zonk! Nie dostał kartki-a specjalnie poszło poleconymi, żeby w razie nieodebrania wróciły do nas Pytanie brzmi-kto jeszcze nie dostał, a my o tym nie wiemy!
Jeśli wysyłaliście poleconymi to żaden problem sprawdzić, na potwierdzeniu nadania macie nr przesyłki, wpisujecie w lokalizator i wyskoczy czy odebrana i kiedy.

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które baleriny kupić do ewentualnego przebrania (właściwe buty mam taneczne, ale coś na wszelki wypadek chcę mieć)
Jeśli już to nr 2. Pierwsze z tą koronka mi się w ogóle nie podobają, trzecie jakies takie za bardzo zwykłe, codzienne. Wzięłabym nr 2 i dodała jakis klips. Ale tak naprawdę to szukałabym dalej.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:03   #1157
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Wczoraj się trochę załamaliśmy pocztą polską. Wysyłaliśmy SaveTheDate'y z kartkami świątecznymi. I wszystko spoko, niektórzy się odezwali, niektórzy nie. TŻ zadzwonił wczoraj do wujka z życzeniami. Gadka-szmata, wujek mówi mu, że słyszał, że K. zmienia stan cywilny. TŻ mu zaczyna opowiadać gdzie, co, kiedy i ciągle dorzuca-"tak jak pisaliśmy w zawiadomieniach". I w końcu wujek mówi-"ale ja nic nie wiem, od babci słyszałem"... I zonk! Nie dostał kartki-a specjalnie poszło poleconymi, żeby w razie nieodebrania wróciły do nas Pytanie brzmi-kto jeszcze nie dostał, a my o tym nie wiemy!
Ta, poczta Dlatego my wszystkie zaproszenia damy do rąk własnych, po tym co wyczytałam na wątku o poczcie...

ysia piękny ten puchaty sweterek

kiss ta z załącznika zdecydowanie ładniejsza nie dawałabym do niej obszycia koronką dołu, straci na lekkości

Kasiulenkowo śliczna torebka, bardzo takie lubię

ewaden to niebieskie w sukni to wszyty biustonosz, czy takie cudo już było w sukni? Mi babeczka z salonu powiedziała żebym sobie kupiła jakiś tani biustonosz do wszycia i nie wiem, czy to ma być faktycznie taki zwyklak, czy jakie cudo

Le_lena gratki za mieszkanie z Tżtem pamiętam, jak odetchnęłam gdy razem zamieszkaliśmy - wcześniej mieszkałam z współlokatorkami, bardzo fajne dziewczyny, ale jednak mieszkanie z Tż to jest to

missmalezji gratki za obrączki są śliczne

niulka z tych co wkleiłaś to nr 2, może faktycznie z jakimś klipsem?

Edytowane przez annic
Czas edycji: 2014-03-25 o 09:10
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:09   #1158
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Jeśli już to nr 2. Pierwsze z tą koronka mi się w ogóle nie podobają, trzecie jakies takie za bardzo zwykłe, codzienne. Wzięłabym nr 2 i dodała jakis klips. Ale tak naprawdę to szukałabym dalej.
W sumie, to ja nie planuję wybrzydzać, tylko coś sobie znaleźć na wszelki wypadek.... Prawdopodobnie wcale ich nie założę
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:11   #1159
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Lemon_Drop właśnie nie mogę jej przymierzyc i dlatego boję się czy na pewno będzie mi pasować
Jeśli nie możesz tej dokładnie przymierzyć, idź do salonów ze zdjęciem i zapytaj o możliwie najbardziej podobny model do zmierzenia. Ja bym tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Myślicie że może być czerwone?
myślę że jak najbardziej!
wszystkie wersje sweterków śliczne!, bałabym się jednak tego puszystego w kolorze- mam w sumie 4 swetry z takiej tkaniny (z różnych firm) i się niestety obierają (swetry nie były tanie więc się nie spodziwałam). Gdy je ubieram, ubieram swojego męża w podobnym kolorze, żeby nie było widać na nim śladów mojej obecności

Edytowane przez ewaden
Czas edycji: 2014-03-25 o 09:13
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 09:11   #1160
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

niulka_1985
a mnie znów podobają sie te ozdobione ps. podobne tylko na cudownej szpilce widziałam w centro, były piękne, już miałam kupić ale mój S. powiedział, że te które mam tez sa piękne no i wygodniejsze bo mają ciut platformy
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:16   #1161
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
myślę że jak najbardziej!
wszystkie wersje sweterków śliczne!, bałabym się jednak tego puszystego w kolorze- mam w sumie 4 swetry z takiej tkaniny (z różnych firm) i się niestety obierają (swetry nie były tanie więc się nie spodziwałam). Gdy je ubieram, ubieram swojego męża w podobnym kolorze, żeby nie było widać na nim śladów mojej obecności
A nie barwią ? Bo teraz sobie pomyślał że nie chciałabym być w czerwonych plamach jak spadnie deszcz...
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:18   #1162
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Teraz mam nowy problem : moja mama mnie terroryzuje, że koniecznie muszę mieć jakiś płaszczyk, kurtkę, sweter, bo przecież to kwiecień, może być -30, śnieg, deszcz, tsunami... Myślicie że może być czerwone?
Ten sweterek z ostatniego zdjęcia

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Elrosa – powiedz jak to zrobiłaś?? Tzn schudniecię oprócz tam gdzie nie trzeba ? doczytałam już , oj Tż by się coieszył jakbym przed nim wywijała
Wbrew pozorom, to nie ma nic wspólnego z wywijaniem przed mężczyznami wiem, że się tak kojarzy (i nie da się ukryć, w pewien sposób jest to zmysłowy taniec), nie wiem, jak to ująć - on jest bardziej kobieco-afirmujący, niż cokolwiek innego za to takie tango - tam to jest seks i iskry aż lecą...

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z suknią.. (...) drugą przesyłam w załączniku, a i co do drugiej myślicie ze delikatna koronka na samym dole (na całej długości w okół sukni ) pasowałaby? Prosze doradźcie!
Ta sukienka z załącznika jest prześliczna, i nie dawałabym do niej więcej koronki mogłaby przez to zrobić się wizualnie "cięższa" na dole, a teraz jest taka leciutka i delikatna
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:21   #1163
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi gdy mierzyłyście swoją suknie od razu poczułyscie że to ta jedyna?W sensie , to była miłość od pierwszego wejrzenia ? Nie wiem może ja za bardzo przesadzam?
Kiss, mi się bardziej podoba ta druga. Ale jst to dość popularny typ myślę, że bez trudu możesz znaleźć coś podobnego do zmierzenia. Modelka i zdjęcie to jedno, na Tobie to drugie. Przy czym ta pierwsza w ogóle mi się nie podoba...

Od razu to nie. Ale za każdym razem w myślach i przeglądając neta czy przymierzając inne wracałam do mojej.

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Jeśli wysyłaliście poleconymi to żaden problem sprawdzić, na potwierdzeniu nadania macie nr przesyłki, wpisujecie w lokalizator i wyskoczy czy odebrana i kiedy.
O, odszukam potwierdzenia i sprawdziy! Dzięki

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Ta, poczta Dlatego my wszystkie zaproszenia damy do rąk własnych, po tym co wyczytałam na wątku o poczcie...
My zaproszenia też rozwieziemy (no dobra, do Szczecina zadzwonimy i wyślemy, to już za daleko...), ale te informacje chcieliśmy wysłać w jednym czasie

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
W sumie, to ja nie planuję wybrzydzać, tylko coś sobie znaleźć na wszelki wypadek.... Prawdopodobnie wcale ich nie założę
To weź najtańsze.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:30   #1164
rossifumi
Raczkowanie
 
Avatar rossifumi
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość

Dziewczyny! Nie wiem co zrobić z tańcem, 120zł za lekcję to dla nas za dużo a taniej nie ma....
My nie zamierzamy brać lekcji. Nawet czasu byśmy nie mieli, żeby porządnie przećwiczyć taniec, poza tym chyba jednak nie chcemy. Poćwiczymy parę razy w domu, na weselu będziemy improwizować
Ale my będziemy mieli przytulańca, prawdopodobnie to:
http://www.youtube.com/watch?v=Q8FHwsATN0E
(słowa..... bajeczne)
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Z potwierdzaniem liczby gości, to sale przeginają Przecież 2 m-ce przed weselem nie robią zakupów, nie dekorują sali, nie ustalają niczego, niech nie przesadzają
U mnie na szczęście ostateczna liczba gości musi być podana na 3 dni przed weselem. To rozumiem. Dwa miesiące są absurdalne.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Active, trochę nieładnie mówić komuś, że nie ma co liczyć, że spadnie z rozmiaru 42 na 38
Dlaczego ma nie spaść?
Ja zaczęłam dietę i do ślubu cel jest ok. 20kg, więc jakby nie było, obstawiam, że to będą ze 4 rozmiary.
Dotka, jestem wdzięczna że poruszyłaś ten temat. Żeby pokazać, że można:
25.11.2013: 77,7 kg
25.03.2014: 68,8 kg
A do października duuuużo czasu. 65 kg to cel minimum, 59,9 kg to cel max (piątka z przodu).
Dotka, na pewno dasz radę 20 kg zrzucić


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Linaewen, jak podwójne imiona? Tzn. na pierwsze np. Anna, na drugie Maria? Czy chcesz żeby miała na imię Anna Maria? Bo z tego, co wiem, to nie da się tak
Mam kumpele, która na pierwsze imię ma Anna Maria. Tak ma w dowodzie. I tak dla wszystkich jest Anką

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z suknią..naprawdę nie wiem juz co robić, w salonie spodobała mi się jedna ale jakoś serce nie zabiło mi szalenie gdy ją załozyłam , moge suknie zamówic u krawcowej tyle ze ona musiałaby wiedzieć juz teraz jak suknia ma wyglądac (żeby zamówić materiał itp itd) mimo tego ze szyła wielu PM i jest z tych "sprawdzonych" boje się że uszyje mi suknie a ja nie będe z niej zadowolona..nie wiem co robić powiedzcie mi co myslicie o tych 2 sukniach , jedna jest tu a drugą przesyłam w załączniku, a i co do drugiej myślicie ze delikatna koronka na samym dole (na całej długości w okół sukni ) pasowałaby? Prosze doradźcie!
Pierwsza
rossifumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:33   #1165
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia nie kupuj bron boze z angory kolorowej!!! Oblazi to koszmarnie, mam dwa swetry, sa super milutkie ale masakre zostawiaja!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:35   #1166
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

kiss12550 - ja będę miała fontannę czekoladową i maszynę do ciężkiego dymu. Mam to w cenie sali, ale kuzynka chciała mieć fontannę i wypożyczenie kosztowało 800 zł, ale nie wiem czy tylko na wesele czy też na poprawiny.

Widzę, że piszecie, że fontanna robi bałagan. Teraz sama nie wiem czy z tego nie zrezygnować

Co do tortu to my mamy w cenie sali, ale najprawdopodobniej rezygnujemy z tego, bo znamy osobę, która prywatnie robi pyszne torty. Śmietanowy kosztuje 35 zł/kg.

cude - właśnie też myślałam, żeby iść do mniejszego jubilera i zapytać, ale nie jestem pewna czy to co wykona będzie takie jak na zdjęciu... boję się, że zrobi coś co nie będzie mi się podobało

Sunrise28 - gratuluję obrączek, bardzo ładne

21klaudyna - pogratuluj rodzinie strojów. U mnie jeszcze nikt nic nie ma. Wczoraj byłam z siostrą i mamą na zakupach i niestety nic nie kupiłyśmy... Mój tata chciał iść w garniturze, który kupował niecały rok temu i miał go na sobie dopiero raz... Niestety. Wczoraj przymierza i brakuje mu 5 cm do dopięcia guzika

Robusta pochwal się koniecznie jak przyjdą Jestem strasznie ciekawa

Anesthesia - u mnie najpierw jest przywitanie chlebem i solą (i wódką ) i w jednym kieliszku jest rzeczywiście woda. Jest taki przesąd, że ten kto wybierze wódkę będzie rządził w małżeństwie Następnie rzuca się tymi kieliszkami za siebie Później Pan Młody przenosi Pannę Młodą przez próg, śpiewane jest 100 lat i wtedy pije się szampana, ale kieliszków już nie tłuczemy. Magheru - u mnie rzuca się za siebie i do tego nie powinno się za siebie oglądać Zabobon taki

marlenqa22 jest jeszcze sporo czasu więc na pewno kogoś znajdziesz, trzymam kciuki Zapytaj może byłą makijażystkę czy mogłaby Ci kogoś polecić

Dotka90 - z tym spadaniem rozmiarów nie o to mi chodziło Wczytaj się dokładnie w to co napisałam Przecież ja też mam jakieś tam swoje cele co do poprawy sylwetki, ale nigdy bym się nie zdecydowała zamówić suknię o 2 rozmiary, a nawet o rozmiar mniejszą Zamówiłam w takim rozmiarze jaki mam obecnie, a jeśli schudnę mogą suknię zwęzić Trzymam kciuki za utratę wagi i życzę powodzenia w dążeniu do celu Suknia piękna To White Lady? Ja chyba bym wzięła bolerko jednak, ale może nie koronkowe. A może tiulową narzutkę? A masz możliwość poprzymierzania w salonie? Wtedy będziesz widziała jak to do sukni wygląda

ysia - suknia kolczyki 1 albo 3 i do tego jakaś bransoletka Tak jak mówi moooniaaaa Ja też będę tak miała Biżuterię pożyczam i tak od siostry, ale myślę, że jak kupisz to z pewnością w przyszłości wykorzystasz To drugie czerwone bolerko jest piękne

paula600324 - mój wieczór panieński organizuje świadkowa, a zarazem moja siostra

pysia1987 - ładne ma zdjęcia dobra cena Ja mam pakiet taki: przygotowania, błogoslawieństwo, ślub, wesele do 1.00, plener (w innym dniu) + zdjęcia na płycie, fotoksiążka, prezentacja ze zdjęć. Płacimy 2500 zł. Nasz fotograf: http://www.sphoto.pl/index.php?optio...jcia&Itemid=57 - myślicie, że bardzo drogo?

madzixx88 - boskie te komplety chyba się wybiorę do Esotiq

kiss12550 - z załącznika jest przepiekna uważam tak jak ewaden koronka może suknię obciążyć. Dużo się dzieje u góry suknie więc szybko można przekombionować

Kasiulenkowo - w internecie przecież jest napisane, że od 10 ale gnojki
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:37   #1167
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ysia, czerwone jak najbardziej, będzie pasował do makijażu

Wczoraj się trochę załamaliśmy pocztą polską. Wysyłaliśmy SaveTheDate'y z kartkami świątecznymi. I wszystko spoko, niektórzy się odezwali, niektórzy nie. TŻ zadzwonił wczoraj do wujka z życzeniami. Gadka-szmata, wujek mówi mu, że słyszał, że K. zmienia stan cywilny. TŻ mu zaczyna opowiadać gdzie, co, kiedy i ciągle dorzuca-"tak jak pisaliśmy w zawiadomieniach". I w końcu wujek mówi-"ale ja nic nie wiem, od babci słyszałem"... I zonk! Nie dostał kartki-a specjalnie poszło poleconymi, żeby w razie nieodebrania wróciły do nas Pytanie brzmi-kto jeszcze nie dostał, a my o tym nie wiemy!
Jeśli poleconymi poszło to na stronie poczty polskiej można sprawdzić czy zostało odebrane czy nie
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:42   #1168
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
ewaden to niebieskie w sukni to wszyty biustonosz, czy takie cudo już było w sukni? Mi babeczka z salonu powiedziała żebym sobie kupiła jakiś tani biustonosz do wszycia i nie wiem, czy to ma być faktycznie taki zwyklak, czy jakie cudo
To niebieskie jest białe Moja suknia to ivory, a miseczki wszyte w śnieżnej bieli, stąd wrażenie niebieskości
Miseczek w sukni nie było, zostały wszyte podczas poprawek. Mam podwójne push-up'y- więc wyobrażacie sobie jak potężny mam naturalny biust Ale była możliwość wzięcia pojedynczych. Miseczki zapewniał salon, nie musiałam przynosić żadnego stanika żeby złożyć go suknie w ofierze
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
A nie barwią ? Bo teraz sobie pomyślał że nie chciałabym być w czerwonych plamach jak spadnie deszcz...
Miałam żółty, mam błękitny, czarno biały, i szaro-niebieski, i żaden nie barwi. Z tym że czerwony, jeśli byś się decydowała, myślę, że warto przeprać na początku, osobno, bo przy pierwszym zmoczeniu lub praniu z innymi tkaninami może puścić farbę. Tak bywa z czerwonymi tkaninami. Nie wiem czy ja bym jednak zaryzykowała zestawienie go z suknią ślubnej (moja mama miała podobny, i nie wiem czy to mi wyobraźnia płata figle, czy dobrze myślę, ale pamiętam że chyba jej pod pachami białe koszulki na czerwono farbowało).

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ysia nie kupuj bron boze z angory kolorowej!!! Oblazi to koszmarnie, mam dwa swetry, sa super milutkie ale masakre zostawiaja!
Tak jak pisałam mam to samo
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:52   #1169
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
I w końcu wujek mówi-"ale ja nic nie wiem, od babci słyszałem"... I zonk! Nie dostał kartki-a specjalnie poszło poleconymi, żeby w razie nieodebrania wróciły do nas Pytanie brzmi-kto jeszcze nie dostał, a my o tym nie wiemy!
Dlatego my wysyłamy wszystko poleconym z priorytetem - różnica w cenie jest niewielka a w ciągu max 3 dni przesyłka jest u adresata. A z poleconym mieliśmy rożne przejścia , czasami nawet 2 tygodnie szedł
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:56   #1170
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Piękny ten stanik ślubny Z push-upem ? Czy tylko usztywiniany ?

Teraz mam nowy problem : moja mama mnie terroryzuje, że koniecznie muszę mieć jakiś płaszczyk, kurtkę, sweter, bo przecież to kwiecień, może być -30, śnieg, deszcz, tsunami...
Myślicie że może być czerwone?
przepięknie to wygląda z czerwonym swetrem

ja też mam taki mechaty sweterek i obchodzi nim wszystko dookoła
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.