Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 21:37   #1141
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

hej dolacze do Was, juz kiedys chyba tu pisalam.
jestem singielka od jakiegos czasu, bardzo dlugo nie czułam większej potrzeby bycia z nikim, ale ostatnio zaczęłam coraz częściej myśleć poważnie o kolejnym stałym związku, rodzinie itd. tylko niestety nie spotykam ostatnio żadnych fajnych facetów, w sumie żadnych nowych nie poznaje, zupełnie jakoś nie mam okazji. powoli się załamuję, już zupełnie nie wiem co robić
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 05:30   #1142
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Bo ten koleś jest śmiertelnie nudny. Dalam mu szanse na wyjście z inicjatywą, żeby dal cos od siebie, powiedzial cokolwiek o swoich zainteresowaniach albo co ciekawego ostatnio robił, ale bez rezultatu, wiecznie tylko ja gadam. Nie wytrzymałabym w związku z kimś takim.
Kiedyś( z 4 lata temu? ) byłam na randce z chłopakiem który niewiele mówił tylko ciągle " i co mi jeszcze powiesz?" " i co" i co chcesz robić" jak odprowadził mnie do domu i zapytał" no i co " nie wiedziałam czy go z politowania przytulić czy zatrzasnąć drzwi i połamać kartę do telefonu .

Chyba liczył że się na niego rzucę...w końcu co jak co ale gadanie miał
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 06:51   #1143
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Tez ostatnio z takim gadalam, na szczescie tylko przez tel., ale caly czas bylo "i co mi jeszcze powiesz?"
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:17   #1144
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Brak atrakcyjnosci nie ma wiele wspolnego z samotnoscia, czasem patrze na moje znajome z czasow podstawowki, ani to ladne, madre zdecydowanie nie, ale jakos upolowaly facetow i wiekszosc z nich nawet juz dzieciata jest. Tyle ze to ten typ, ktory od zawsze wiedzial, ze znalezienie meza to zyciowy priorytet, moze tu tkwi ich przewaga :P
Pisalam tu jakis czas temu i wracam, bo w kwestii singielstwa nic sie nie zmienilo... Mam kumpla, ktory czasem sprawia wrazenie, ze chce czegos wiecej, a innym razem obnosi sie z udanym flirtem z jakas inna, a ja jako ta dobra kumpela moge mu tylko zyczyc powodzenia (mimo ze serce kwili). Zawarlam niedawno internetowa znajomosc z Czechem, z ktorym cudnie mi sie rozmawia, wg niego jestem 'very cute' (nigdy od zadnego mezczyzny nie uslyszalam, ze jestem 'beautiful', wiec to juz cos), ale boje sie, ze im dluzej bedziemy czatowac tym bardziej zaczne go lubic, a odleglosc miedzy nami jest bariera prawie nie do przebicia..
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:24   #1145
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Tez ostatnio z takim gadalam, na szczescie tylko przez tel., ale caly czas bylo "i co mi jeszcze powiesz?"
Marne to pocieszenie, ale kobiety też tak mówią... "I co mi jeszcze ciekawego powiesz?" i tak 10x na godzinę
Z czasem zrodziła się u mnie alergia na takie teksty...
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:25   #1146
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Brak atrakcyjnosci nie ma wiele wspolnego z samotnoscia, czasem patrze na moje znajome z czasow podstawowki, ani to ladne, madre zdecydowanie nie, ale jakos upolowaly facetow i wiekszosc z nich nawet juz dzieciata jest. Tyle ze to ten typ, ktory od zawsze wiedzial, ze znalezienie meza to zyciowy priorytet, moze tu tkwi ich przewaga :P
Pisalam tu jakis czas temu i wracam, bo w kwestii singielstwa nic sie nie zmienilo... Mam kumpla, ktory czasem sprawia wrazenie, ze chce czegos wiecej, a innym razem obnosi sie z udanym flirtem z jakas inna, a ja jako ta dobra kumpela moge mu tylko zyczyc powodzenia (mimo ze serce kwili). Zawarlam niedawno internetowa znajomosc z Czechem, z ktorym cudnie mi sie rozmawia, wg niego jestem 'very cute' (nigdy od zadnego mezczyzny nie uslyszalam, ze jestem 'beautiful', wiec to juz cos), ale boje sie, ze im dluzej bedziemy czatowac tym bardziej zaczne go lubic, a odleglosc miedzy nami jest bariera prawie nie do przebicia..
Witaj siostro mam dokładnie taką samą sytuację. I aż serce ściska, żeby powiedzieć co i jak to pierwsza z tym nie wyjdę, bo boję się popsucia naszej przyjaźni. Ech..
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:24   #1147
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Nie wiem

Moim zdaniem jak ktoś ma zainteresowania to sam staje się interesujący. Wiem to po sobie. U mnie w pracy jest masa ludzi (4 zmiany po ok. 60-70 osób + inni) . Sporo znam i dowiaduję się o nich różnych rzeczy, np. nie rzucający się na pierwszy rzut oka kolega okazuje się prywatnie być świetnym tancerzem, zdobywa nagrody itp. Inny świetnie maluje, mam też kolegę, który co 2 lata zmienia zainteresowania: uczy się jakiegoś języka, pływa, jeździ na rowerze, teraz biega. Biega codziennie, uczestniczy w maratonach, wrzucał filmiki jak biegał na urlopie w Chorwacji (?) . Niby nic, ale robi to z taką pasją, że ludzie sami chętnie by zaczynali biegać.
Moja koleżanka (po 40) regularnie jeździ na rolkach, moją ciocię pasjonuje lotnictwo , jej mąż jest wędkarzem , razem bardzo dużo podróżują.

Jak się tak słucha o pasji innych, ukazują się oni w innym świetle.


Mam też kolegę, na którego widok się nie mdleje, ale jest taki zabawny, że jak go widzę to od razu się śmieję, bo wiem, że zaraz z czymś wyskoczy


Na pewno masz w sobie to 'coś' tylko nikt Ci nie powiedział co tym jest i sama tego nie odkryłaś.

Ja nie jestem nie wiadomo jaka super - , ale sporo osób mówi, że mnie lubi, bo jestem sympatyczna, pomocna, porozmawiam itp. Od innych też się dowiaduję takich rzeczy.

Ja jestem ogólnie nieśmiała. Mam koleżankę, z która pracuje od roku. A. ma 40 lat, jest puszysta- na twarzy bardzo ładna- ma takie poczucie humoru, że nawet najwięksi sztywniacy z pracy w jej towarzystwie wymiękają Nauczyłam się od niej, że warto zagadywać do ludzi, coś pomóc, zapytać o dzieci/zwierzaka/ lub po prostu : jak tam dzisiaj? - robię tak od jakiegoś czasu i zaobserwowałam, że bardzo dużo osób też do mnie zagaduje, choć niektórych nie kojarzę nawet z widzenia
Lepiej bym tego nie ujęła. Świetny przykład. Przede wszystkim z życia wzięty

A z tym doświadczeniem to też mi ciężko powiedzieć po co komuś robić takie aluzje.

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
hej dolacze do Was, juz kiedys chyba tu pisalam.
jestem singielka od jakiegos czasu, bardzo dlugo nie czułam większej potrzeby bycia z nikim, ale ostatnio zaczęłam coraz częściej myśleć poważnie o kolejnym stałym związku, rodzinie itd. tylko niestety nie spotykam ostatnio żadnych fajnych facetów, w sumie żadnych nowych nie poznaje, zupełnie jakoś nie mam okazji. powoli się załamuję, już zupełnie nie wiem co robić
A masz pasje, zainteresowania, którymi możesz się podzielić? Czasami wystarczy upuścić coś w sklepie i może akurat ten jedyny przyjdzie z pomocą?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kiedyś( z 4 lata temu? ) byłam na randce z chłopakiem który niewiele mówił tylko ciągle " i co mi jeszcze powiesz?" " i co" i co chcesz robić" jak odprowadził mnie do domu i zapytał" no i co " nie wiedziałam czy go z politowania przytulić czy zatrzasnąć drzwi i połamać kartę do telefonu .

Chyba liczył że się na niego rzucę...w końcu co jak co ale gadanie miał


Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Brak atrakcyjnosci nie ma wiele wspolnego z samotnoscia, czasem patrze na moje znajome z czasow podstawowki, ani to ladne, madre zdecydowanie nie, ale jakos upolowaly facetow i wiekszosc z nich nawet juz dzieciata jest. Tyle ze to ten typ, ktory od zawsze wiedzial, ze znalezienie meza to zyciowy priorytet, moze tu tkwi ich przewaga :P
Pisalam tu jakis czas temu i wracam, bo w kwestii singielstwa nic sie nie zmienilo... Mam kumpla, ktory czasem sprawia wrazenie, ze chce czegos wiecej, a innym razem obnosi sie z udanym flirtem z jakas inna, a ja jako ta dobra kumpela moge mu tylko zyczyc powodzenia (mimo ze serce kwili). Zawarlam niedawno internetowa znajomosc z Czechem, z ktorym cudnie mi sie rozmawia, wg niego jestem 'very cute' (nigdy od zadnego mezczyzny nie uslyszalam, ze jestem 'beautiful', wiec to juz cos), ale boje sie, ze im dluzej bedziemy czatowac tym bardziej zaczne go lubic, a odleglosc miedzy nami jest bariera prawie nie do przebicia..
Jakieś sugestie do wspólnego życia, czy parzy głęboko w oczy?

A co do Czecha to zobaczysz jak to się potoczy. Może przyjedzie do Ciebie, żebyś nie porzucała swojego domu?

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Witaj siostro mam dokładnie taką samą sytuację. I aż serce ściska, żeby powiedzieć co i jak to pierwsza z tym nie wyjdę, bo boję się popsucia naszej przyjaźni. Ech..
Ja kiedyś starałam się coś zasugerować kumplowi, ale widzę, że pewno nic z tego. Jak nie wyjdzie mu z jakąś dziewczyną to inna nie pozwala mu za długo poczuć co to samotność.
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 10:10   #1148
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Marne to pocieszenie, ale kobiety też tak mówią... "I co mi jeszcze ciekawego powiesz?" i tak 10x na godzinę
Z czasem zrodziła się u mnie alergia na takie teksty...
Ja tak nie mówię
Chociaż nie!- panu gawędzarzowi I co mi jeszcze powiesz ciekawego powiedziałam, żeby w końcu sam mi coś ciekawego powiedział
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:54   #1149
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja tak nie mówię
Chociaż nie!- panu gawędzarzowi I co mi jeszcze powiesz ciekawego powiedziałam, żeby w końcu sam mi coś ciekawego powiedział
Moja babcia tak mówi , ale jej wolno bo to moja babciai nie idziemy razem na randkę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:59   #1150
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Brak atrakcyjnosci nie ma wiele wspolnego z samotnoscia, czasem patrze na moje znajome z czasow podstawowki, ani to ladne, madre zdecydowanie nie, ale jakos upolowaly facetow i wiekszosc z nich nawet juz dzieciata jest. Tyle ze to ten typ, ktory od zawsze wiedzial, ze znalezienie meza to zyciowy priorytet, moze tu tkwi ich przewaga :P
Jednak z moich obserwacji wynika, ze czesto te kolezanki maja bardzo nieciekawych facetow i ja jakos im nie zazdroszcze. Wiele z nich zaszlo w ciaze wczesnie, nie skonczyla szkoly i nei ma dorej pracy.
Co jak co ale wole byc sama niz z "kimkolwiek byle by miec kogos"
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:09   #1151
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja tez sie długo nie odzywałam, ale i u mnie status niestety bez zmian. 1,5 roku sama i nawet bez jednej randki na koncie. Chyba juz ze mnie przypadek beznadziejny... Chociaz ostatnio rozbroiła mnie moja bliska koleżanka, która ma 30 na karku. Co prawda ma faceta ale tak naprawde za chwile zwiazek sie rozpadnie, mimo ze jej luby naciska na ślub. Ona wie, ze to nie to, bo jak mi spokojnie ostatnio tłumaczyła "ja mam czas, mi żaden zegar biologiczny nie tyka. Nic na sile, ja chce byc szczęśliwa a nie wiązać sie z kims na sile, zeby było tylko". Ale powiedziała to z takim przekonaniem, ze stwierdziłam ze az mi sie udzieliło


Sent from my iPhone using Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 12:20   #1152
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

U mnie też nedza a na profilu na portalu randkowym sami Arabowie z propozycjami małżeństwa :/


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:40   #1153
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Właśnie wróciłam z lumpeksowych łowów
Jestem uradowana nowe spodnie jegginsy za 3 zł

Mam dziś wspaniały humor mimo nieco głupich snów o byłym facecie ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:48   #1154
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja się troszkę stresuję dzisiejszym spotkaniem
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:00   #1155
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A ja się troszkę stresuję dzisiejszym spotkaniem
Będzie co ma być
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:17   #1156
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A ja od kilku miesięcy z nikim się nie spotykam. Po prostu mnie nie ciągnie. Nie czuję nacisku na to żeby szukać(co się ze mną dzieje). Któraś z Was też tak ma? Oczywiście na imprezie w klubie potańczę, poznam kogoś, ale nic więcej.
ja
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:18   #1157
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
U mnie też nedza a na profilu na portalu randkowym sami Arabowie z propozycjami małżeństwa :/


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Już są w Polsce? Myślałam że tylko w Dojczlandii atakują...nawet na ulicy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:56   #1158
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ale to na portalu pseudo randkowym kiedyś mi gość napisał ze jestem piękna jak świeżo ścięty kwiat poczułam się jak chryzantema normalnie :P


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:58   #1159
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Ale to na portalu pseudo randkowym kiedyś mi gość napisał ze jestem piękna jak świeżo ścięty kwiat poczułam się jak chryzantema normalnie :P


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
romantyk
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 14:07   #1160
michas_198
Przyczajenie
 
Avatar michas_198
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
[QUOTE=nouvelle90;48195315]Myślę, że żeby mieć dziewczynę "na poziomie", samemu też trzeba reprezentować jakiś tam poziom i odwrotnie - to samo tyczy się poszukiwania faceta. Chcę mieć faceta na poziomie, tylko dla mnie to wcale nie oznacza mercedesa w garażu i milionów na

Edytowane przez michas_198
Czas edycji: 2014-09-28 o 07:00
michas_198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:40   #1161
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hej,

dziękuję za uwagę i opinie dziewczynom, które odniosły się do mojego posta .
Zauważyłam, że często dyskutujecie o internetowych relacjach. Ja jestem zarejestrowana na dwóch okołorandkowych profilach i niestety z moich doświadczeń wynika, że większość facetów bez względu na to, czy są atrakcyjni, czy nie z reguły nie mają nic ciekawego do powiedzenia, a chcieliby rozmawiać tylko z atrakcyjnymi dziewczynami. Kiedyś łudziłam się, że jak w realu nie wychodzi mi poznanie kogoś, to może w necie się uda, a na portalach liczą się tylko fajne foty. Jak tu zaprezentować swój charakter? Zaznaczam, ze to tylko moja opinia.

Słyszałyście może o tym eksperymencie?: http://www.fpiec.pl/post/2014/09/26/...wciemnonagrubo
Hmm wnioski są dość przykre.
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:57   #1162
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Zgadzam się z Toba i z dziewczynami wcześniej jak czytam "I co mi powiesz ciekawego":P ostatnio chłopak napisał do mnie wiadomość bez żadnego czesc ani nic z tych rzeczy tylko od razu "jesteś wolna bo ja szukam wolnej na stałe". Brak interpunkcji nie jest tu przypadkiem


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:11   #1163
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Hej,

dziękuję za uwagę i opinie dziewczynom, które odniosły się do mojego posta .
Zauważyłam, że często dyskutujecie o internetowych relacjach. Ja jestem zarejestrowana na dwóch okołorandkowych profilach i niestety z moich doświadczeń wynika, że większość facetów bez względu na to, czy są atrakcyjni, czy nie z reguły nie mają nic ciekawego do powiedzenia, a chcieliby rozmawiać tylko z atrakcyjnymi dziewczynami. Kiedyś łudziłam się, że jak w realu nie wychodzi mi poznanie kogoś, to może w necie się uda, a na portalach liczą się tylko fajne foty. Jak tu zaprezentować swój charakter? Zaznaczam, ze to tylko moja opinia.

Słyszałyście może o tym eksperymencie?: http://www.fpiec.pl/post/2014/09/26/...wciemnonagrubo
Hmm wnioski są dość przykre.
Ale czego się spodziewali autorzy eksperymentu? Przecież naprawdę ta dziewczyna oszukała facetów. Mam koleżankę ze sporą nadwagą i ma zdjęcia pokazujące jej sylwetkę, żeby mieli jasność i piszą do niej faceci, którym i tak się podoba.
A z tą atrakcyjnością to już sama nie wiem. facetom podobam się w realu, w necie niektórzy mnie komplementują od razu w jakiś tam nawet miły sposób, ale też nie jestem zasypywana wiadomościami prawdę mówiąc. To chyba jakiś mit jest. No chyba, że laska ma zdjęcie w bikini, profil pusty lub pokazujący pstro w głowie, to może dostaje faktycznie dziesiątki propozycji seksu czy niezobowiązujących znajomości. W każdym razie czasem czytam jak to wg facetów ładna kobieta ma zapychaną skrzynkę, niemal nie nadąża czytać wiadomości. Oczywiście, ktoś może mi zarzucić, że pewnie brzydal ze mnie i sobie wmawiam, może i tak ale nie będę tu przecież nic nikomu udowadniać.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:16   #1164
MajowaMilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny, które korzystają z portali randkowych.

Co jest dla Was impulsem do spotkania na żywo z kolesiem z Internetu? Decydujecie się od razu, czy facet musi Was jakoś zainteresować?

Poznałam 2 mężczyzn, ale z żadnym nie "iskrzy" przez Internet. Obaj chcą się spotkać. Zaproponowali "randkę" bardzo szybko, po kilku zaledwie wiadomościach. Umawiać się czy nie? Niby przystojni, wykształceni, elokwentni, ale po 4-5 wiadomościach nie jestem w stanie stwierdzić, czy ktoś jest interesującym człowiekiem. Wiem, że do tego potrzeba spotkania, ale z drugiej strony, musiałabym się spotkać w takim razie ze wszystkimi piszącymi, żeby nikt nie był poszkodowany.

Jakieś rady?
MajowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:33   #1165
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Ale czego się spodziewali autorzy eksperymentu? Przecież naprawdę ta dziewczyna oszukała facetów. Mam koleżankę ze sporą nadwagą i ma zdjęcia pokazujące jej sylwetkę, żeby mieli jasność i piszą do niej faceci, którym i tak się podoba.
Racja, zgadzam się z tym, że Ci faceci mogli czuć się oszukani, ale eksperyment przeprowadzono również w drugą stronę. Żadna z kobiet nie uciekła bo facet z neta okazał się mieć nadwagę. A dodatkowo badania respondentów wykazały, że kobiety najbardziej boją się, że facet poznany na portalu internetowym okaże się psycholem, a mężczyźni, że dziewczyna będzie gruba i nieatrakcyjna.

A co do "rozmownych" facetów zainteresowanych kinematografią pisałam kiedyś z jednym gościem, który codziennie pytał się mnie co teraz robię. Zero jakiś rozmów na wyższych poziomie. Jak próbowałam pytać o filmy to nie kojarzył ani Jamesa Bonda, ani Władcy Pierścieni (!), a jego ulubiony film to był Titanic. Nie wiem to był chyba jakiś troll...
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:04   #1166
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Tutanic fujjj... co do tych spotkań nie umiem powiedzieć co sprawia ze facet jest interesujący dla mnie sklamalabym gdybym powiedziala ze wygląd się nie liczy musi po prostu mieć to coś czasem facet nie jest przystojny ale ma to coś i jak do tego wszystkiego rozmowa się klei to czemu nie


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Ja dostaje szału jak facet nie zamienił ze mną słowa a zaczyna od kotku,kochanie, kwiatuszku:/


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:26   #1167
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny, proszę Was o pomoc w pewnej kwestii, mam nadzieję, że doradzicie

Oczywiście chodzi o faceta.. od paru dni pracuję w pasażu w galerii handlowej i po drugiej stronie pracuje fajny chłopak spodobał mi się, zerkałam na niego, raz nasze spojrzenia się spotkały. Tylko co dalej?? Nie wiem, czy jest wolny, zainteresowany?? Nie potrafię zagaić, nie mam na tyle odwagi, nie wiem co powiedzieć/zrobić... HELP
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:43   #1168
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was o pomoc w pewnej kwestii, mam nadzieję, że doradzicie

Oczywiście chodzi o faceta.. od paru dni pracuję w pasażu w galerii handlowej i po drugiej stronie pracuje fajny chłopak spodobał mi się, zerkałam na niego, raz nasze spojrzenia się spotkały. Tylko co dalej?? Nie wiem, czy jest wolny, zainteresowany?? Nie potrafię zagaić, nie mam na tyle odwagi, nie wiem co powiedzieć/zrobić... HELP
Jak następnym razem się spotkają Wasze spojrzenia to uśmiechnij się do niego
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:50   #1169
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A ja się troszkę stresuję dzisiejszym spotkaniem
Daj znać jak było Mnie jutro czeka ta "przyjemność". Pewnie też od rana będzie mnie zżerał stres
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:54   #1170
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Jak następnym razem się spotkają Wasze spojrzenia to uśmiechnij się do niego
A jak się nie spotkają?
Na razie zerkałam, momentami udaję w ogóle niezainteresowaną, żeby nie było, że się ciągle gapię. Może po coś wejść do jego sklepu?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.