Mamy Grudniowe 2015 (część II) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 10:19   #91
gumisiowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 444
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez SweetViolet Pokaż wiadomość
Witam się w czwartek. My dzisiaj pospaliśmy do 9, a z łóżka wygrzebaliśmy się przed 10 W ogóle Mąż mi się rozchorował, spał w drugim pokoju, a my z Młodym mieliiśmy wielkie łóżko dla siebie Skończyło się to tym, że pomiędzy 23 a 6.30 Młodzież zrobiła sobie pobudkę, mamusia nakarmiła, ale ni choroby tego nie pamięta Obudziłam się po jego drugiej stronie (karmię na leżąco) z małą poduszeczką pod głową i dziwnie powyginana
Mój mi się dzisiaj z lozka zsunal, ale na poduszkę, no i łóżko niskie bardzo swoją drogą nawet chyba nie zauważył, bo kwekal dopiero o cyca, a ja tez spałam jak zabita, bo nawet nie zauważyłam kiedy się zsunal mine miał boską

Cytat:
Swoją drogą jak w zegarku, OM miałam 10 marca
U mnie chyba jak w zegarku płodne 21marca młody wyprodukowany i teraz też wszystko wskazuje na 21marca zobaczymy niedługo czy miałam racje

Cytat:
Co do drugiego dziecka, to my mamy zamiar zacząć starania od stycznia Byłoby szybciej, ale u mnie cc, więc siłą rzeczy trzeba poczekać. Ja całymi dniami sama z Małym, bo moja mama daleko, a o teściowej to lepiej nie wspominać, ale dajemy sobie radę, więc drugie chcemy szybko, żeby miał się z kim bawić
Moja mama 40km, a tesciowa 80 tez sami, a w sumie sama jakoś radzę, bo tz w pracy, a ponadto mama w maju do taty do usa leci no i drugie w bliższym planie
gumisiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:23   #92
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Gryzelda może dotarło czasami tak trzeba wrzasnac bo inaczej nei zrozumieja ja mialam to sama z mama swoja wrzasnelam ... mega obraza potem ale teraz juz jeat ok ... moj ładnie trzyma zabawki grzechotki gryzaczki ale z glowa to ciezki temat :- (
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:46   #93
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Dziewczynki, poprawiłam pierwszą stronę, na komórach powinno się lepiej wyświetlać
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:50   #94
gumisiowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 444
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poprawiłam pierwszą stronę, na komórach powinno się lepiej wyświetlać
:thumbup:
gumisiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:13   #95
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poprawiłam pierwszą stronę, na komórach powinno się lepiej wyświetlać
Teraz jest super! Dobra robota
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:14   #96
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

gryzeldu mnie tez czasem tak lezy ale ja po prostu musze ogarnac tez corke wiex nie ma wyjscia. Caly czas mam go na oku wiec jak sam sie bawi to niech sie bawi. I tak juz mam przesrane z kp wiec tu nie bede panikowac.

My juz mamy smoczki 3-6 od tygodnia


Czy ktoras przy rozszerzaniu nie planuje blw ?
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:20   #97
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Co to blw??? My po 3 kwietnia chcemy wprowadzic kaszki bobovita lub nestle potem marchewka jablko etc a wy???
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 11:23   #98
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Gumisiowa
To my zaczynamy od wakacji tj od lipca
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:49   #99
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
gryzeldu mnie tez czasem tak lezy ale ja po prostu musze ogarnac tez corke wiex nie ma wyjscia. Caly czas mam go na oku wiec jak sam sie bawi to niech sie bawi. I tak juz mam przesrane z kp wiec tu nie bede panikowac.

My juz mamy smoczki 3-6 od tygodnia


Czy ktoras przy rozszerzaniu nie planuje blw ?
ja nie planuję blw, zaczynam rozszerzanie diety od 4 miesiąca

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinia_Sw Pokaż wiadomość
Co to blw??? My po 3 kwietnia chcemy wprowadzic kaszki bobovita lub nestle potem marchewka jablko etc a wy???
tu możesz poczytać o blw:
http://babyledweaning.pl/start/zalety-metody-blw.html

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
Gumisiowa
To my zaczynamy od wakacji tj od lipca
Sylwoha, co zaczynacie?starania o drugiego bobasa? jeśli tak, to niedługo oprócz gadania o dzieciakach, będziemy się ekscytować kolejnymi ciążami
Ja już produkcję zakończyłam, chociaż mój dziadek stwierdził, że KONIECZNIE musimy jeszcze dziewczynkę strzelić hehehe aż się zakrztusiłam obiadem jak to powiedział
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:19   #100
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cien tak zaczynamy
Wiem ze bedzie ciezko ale ja chce jak najszybciej zakonczyc niespanie nocne
A tak serio to lepiej dla dzieci jak beda w podobnym wieku a i nam sie latwoej zdecudowac
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:07   #101
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Ja nie bede raczej stosowac blw. Chyba jestem za wygodna

Musze sie pochwalic ze stymulacja Szymona przynosi efekty juz po kilku dniach, bo mimo ze lewa reka nadal ucieka do tylu to dzis nauczyl sie lapac przedmiot obiema raczkami ale jestem szczesliwa! A teraz jedziemy na usg przezciemiaczkowe.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Jeny ja pewnie bede zazdroscic w sensie pozytywnym kolejnych waszych ciąż ale swiadomie sie na razie na to nie zdecyduje
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 14:13   #102
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Ja chyba tez daruje sobie to blw. Bede robic tak jak z Hania,.no tyle ze po pol roku.


ogolnie moze los zdecyduje za Ciebie
Ja coraz bardziej sklaniam sie za opcja ze trzecie w niedlugim czasie. A co tam.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:17   #103
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

My to tez chcemy szybko ale musze najpierw iść do pracy czyli po stażu wypadnie to mniej więcej w styczniu, wiec pewnie jakoś pierwsza połowa przyszłego roku? Nie wiem w sumie jeszcze ale ja chciałabym mała różnice.
Smoczki są bee ale mamy taki 0-6 (może jeszcze wróci do lask)
Ja na pewno nie planuje kaszek gotowych bp to sam syf w składzie. Ale nie wykluczam papek choć nastawiona jestem na blw głównie. Nie wiem tylko kiedy będzie siedział a pewnie wcześniej będę chciała coś mu dać do spróbowania
Gryzelda dziecko zostawić na godzinę dla mnie marzenie, mogę jedynie na 5 minut
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:46   #104
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Dziewczyny pytanie mam. Jak Wasze dzieci z sikaniem w czasie spaceru? Bo ja zauważyłam, że Sebastian nie sika na spacerze. Wracamy po godzinie a pielucha sucha. Starsza raczej z tego co pamiętam to siusiała. Może chłopcy reagują inaczej?
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:00   #105
andriuszka77
Zadomowienie
 
Avatar andriuszka77
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Obieżyświat
Wiadomości: 1 667
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Witam mamusie w nowym watku podczytuje Was, ale póki co u mnie nic niezwykłego ...

Skończylismy już 3 msce yeee młodej chyba zęby będą się kluć bo wszystko na to wskazuje.

Nosidło kupiłam o to: http://allegro.pl/show_item.php?item=5119073500

Czekam na przesyłke, dam znać jak sie bedzie sprawdzac.

Wiosna coraz bliżej... bosko.

No i namiętnie kompletuję czytadła dla małej Ali na kiedys tam potem Kupiłam O rety przyroda m.in., urzekająca ksiazka!!!!!
np.


genialna ksiazeczka polecam!!!!




A teraz mam chrapkę na serię ... na ulicy Czereśniowej i Mamoko i serię
1001 drobiazgów Ali Mitgutsch, wyd. Tatarak
Mam już ,, Mam oko na miasteczko-karty" - super. Uwielbiam książki i młodą chce tym zarazić dobierając jej dobre książeczki i ciekawe już od etapu malucha

Może mamy coś polecą co warto kupić ??? Mam dłuuuugą listę do kupienia dlatego powoli, po cegiełce bede budować biblioteczkę A trochę już się tego uzbierało







---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------


Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam. Jak Wasze dzieci z sikaniem w czasie spaceru? Bo ja zauważyłam, że Sebastian nie sika na spacerze. Wracamy po godzinie a pielucha sucha. Starsza raczej z tego co pamiętam to siusiała. Może chłopcy reagują inaczej?
A to zależy jak długo spacer trwa, moja często sika, ale zdarza się że sucha pielucha, nie ma normy że ma być siku. Przeważnie młoda wytrzymuje godzinę spaceru, potem się już drze bo chce cycka, więc wracamy.

Dziewczyny KP a pytanie mam, nosicie ciągle wkładki laktacyjne?
Bo ja muszę, bez nich mnie zalewa mleko.
Akurat najbardziej lubię wkładki PENATEN MAMA takie profilowane i super mi się sprawdzają.


Ale może zainwestuję w jakieś wielorazowego użytku. uhmm, coś polecicie?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja coraz bardziej sklaniam sie za opcja ze trzecie w niedlugim czasie. A co tam.
odwazna, ja jednak chyba poprzestane na Ali ... przynajmniej w najblizszycg latach

Edytowane przez andriuszka77
Czas edycji: 2016-03-24 o 15:19
andriuszka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:37   #106
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
Cien tak zaczynamy
Wiem ze bedzie ciezko ale ja chce jak najszybciej zakonczyc niespanie nocne
A tak serio to lepiej dla dzieci jak beda w podobnym wieku a i nam sie latwoej zdecudowac
Sylwoha u nas podobna argumentacja za drugim była i do tego kwestia wieku. Kiedyś planowaliśmy trójkę ale teraz dwójka nam wystarczy. Starszy i tak czasem daje popalić za trzech

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Koritsia u nas pielucha cały czas mokra, chociaż nie wiem czy sika na spacerze czy w domu zanim go ubiorę a później rozbiorę z tego wszystkiego.

Andriuszka faktycznie fajnie wygląda ta książka chociaż u nas teraz przy starszym sprawdzają się takie książki do poczytania, żeby tam jakaś historia była, a najlepiej aktualnie związana z pociągami chociaż lubi też tupcia chrupcia, opowieści o przyjaźni z Kubusia Puchatka no i oczywiście świnka peppa

Wkładki laktacykne też cały czas muszę mieć ale używam jednorazowych.
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:43   #107
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Ja się tak zarzekam że nie chcę już więcej dzieci ale tęskno mi za brzuchem i tą całą ekscytacją kto mieszka w środku i pierwsze ruchy...ah fajnie było i Iwo taki cudny malutki. Tżtowi tego nie powiem bo zaraz wpadnie w amok hahaha

Właśnie siedzę w poczekalni do gina, miałam być dawno temu...ups. Młody sprzedany babci.

My w święta jedziemy do Bochni, pierwsza nasza dalsza wyprawa ale jakoś pakowaniem się nie martwię, ja na spacer zabieram tylko tetrę do swojej torebki...bo nie wiem co więcej, na ławce w parku nie będę go przewijać przecież. Chyba że wiem że gdzieś wstąpimy to coś tam wezmę
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:21   #108
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Ja się tak zarzekam że nie chcę już więcej dzieci ale tęskno mi za brzuchem i tą całą ekscytacją kto mieszka w środku i pierwsze ruchy...ah fajnie było i Iwo taki cudny malutki. Tżtowi tego nie powiem bo zaraz wpadnie w amok hahaha
Moj mi od wczoraj dupe truje ze od sylwestra zaczynamy starania :p

Tez tesknie za brzuszkiem i kopaniem nad ranem
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:22   #109
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Zaraz się okaże że będę jedyna bez brzucha
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 16:29   #110
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cień to będzie nas dwie

Serio tęsknicie za brzuchem? Mnie jeszcze nigdy taka tęsknota nie dopadła
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:29   #111
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże że będę jedyna bez brzucha
Ja na najbliższe kilka(naście) lat zamierzam zamknąć halę produkcyjna
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:31   #112
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cien ja też bez brzucha w najbliższym czasie. Za 2 lata dopiero bedziemy myslec o drugim

U nas tez kazda pielucha mokra, nawet po spacerze

Andriuszka ja mysle o kupnie wierszy, a pozniej planuje zakup baśni. Jak na razie książeczka kontrastowa rządzi

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:33   #113
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;57879121]Wczoraj to wyglądało tak. Ja pod prysznicem, mały śpi. Nianię miałam ze sobą w łazience, to słyszę jego kwęki. I zaraz słyszę teściową "a kto to się obudził?" I mówię do niej przez nianię, że dać mu smoka i nie gadać do niego. Na co ona, że on już nie śpi i w ten sposób zamiast godzinę, godzinę 20 minut, spał 40 minut. Do końca dnia była maruda. No ale co tam, przecież on nie śpi... a wystarczy bez słowa podejść, załadować smoczka i Aleks usypia jeszcze na co najmniej 20 minut. Kolejna sytuacja wczoraj. Jak już się obudził, to oczywiście wrzask o cyca, nakarmiłam, odłożyłam do łóżeczka i poszłam się dalej ogarniać, bo nie zdążyłam nawet zębów umyć. I mały coś zastękał to poszłam. Dałam smoka i dalej do łazienki. No i kończę makeup, on zaczął stękać (nie płakać), to myślę sobie dokończę i pójdę do niego. Zostało mi może 30s. i już wychodzę z łazienki a teściowa już przy drzwiach od pokoju. To już nie wytrzymałam i wrzasnęłam, że ja już idę i po co łazi do niego na każde kwęknięcie i że przez nią zamiast spać godzinę to spał 40 minut i teraz będzie marudził cały dzień i jak będzie tak ganiać do niego to ja później nawet do kibla nie będę mogła spokojnie pójść. Nie wiem czy dotarło, ale od wczoraj nie weszła ani razu do pokoju...[/QUOTE]
Jak nie weszła to chyba pomogło. Czasem inaczej nie da rady.
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
gryzeldu mnie tez czasem tak lezy ale ja po prostu musze ogarnac tez corke wiex nie ma wyjscia. Caly czas mam go na oku wiec jak sam sie bawi to niech sie bawi. I tak juz mam przesrane z kp wiec tu nie bede panikowac.

My juz mamy smoczki 3-6 od tygodnia


Czy ktoras przy rozszerzaniu nie planuje blw ?
Ja zaczynam od papek i kaszek
Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ja nie bede raczej stosowac blw. Chyba jestem za wygodna

Musze sie pochwalic ze stymulacja Szymona przynosi efekty juz po kilku dniach, bo mimo ze lewa reka nadal ucieka do tylu to dzis nauczyl sie lapac przedmiot obiema raczkami ale jestem szczesliwa! A teraz jedziemy na usg przezciemiaczkowe.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Jeny ja pewnie bede zazdroscic w sensie pozytywnym kolejnych waszych ciąż ale swiadomie sie na razie na to nie zdecyduje
no to super, że u was są postępy

Ej przez to że gadacie o tych dzieciach i cionżach to ja teraz siedzę i myślę...
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:47   #114
andriuszka77
Zadomowienie
 
Avatar andriuszka77
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Obieżyświat
Wiadomości: 1 667
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez benita84 Pokaż wiadomość

Andriuszka faktycznie fajnie wygląda ta książka chociaż u nas teraz przy starszym sprawdzają się takie książki do poczytania, żeby tam jakaś historia była, a najlepiej aktualnie związana z pociągami chociaż lubi też tupcia chrupcia, opowieści o przyjaźni z Kubusia Puchatka no i oczywiście świnka peppa

Wkładki laktacykne też cały czas muszę mieć ale używam jednorazowych.
OO włąśnie Pepa ukochana bajka mojego chrześniaka Pepę młodej uszyję jak podrośnie hehe

A Kubuś, baaa ponadczasowy

Ciekawe czy Gumisie znajdę w wersji książkowej, ooo poszukam

Cytat:
Napisane przez benita84 Pokaż wiadomość
Cień to będzie nas dwie

Serio tęsknicie za brzuchem? Mnie jeszcze nigdy taka tęsknota nie dopadła
Ja ani trochę, wręcz przeciwnie, cieszę się że ten etap za mną i niunia jest ze mną. Te spuchnięte nogi jak balony...bleee kopanie było fajne i tyle.

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość

Andriuszka ja mysle o kupnie wierszy, a pozniej planuje zakup baśni. Jak na razie książeczka kontrastowa rządzi
No no, baśnie też Mam ich już sporo, m.in swoje z dzieciństwa.

Edytowane przez andriuszka77
Czas edycji: 2016-03-24 o 16:53
andriuszka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:10   #115
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Rudaska, tu nie ma co myśleć, tylko jak masz plany, to trzeba się brać za robotę
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:23   #116
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Rudaska, tu nie ma co myśleć, tylko jak masz plany, to trzeba się brać za robotę
Nie podpuszczaj mnie. Ale mamy z tż kolejna rozmowę za sobą. Mam wykupione anty, czekają w lodóweczce, ale chyba ich nie użyję bo stwierdziliśmy że się nie zabezpieczamy. Co ma być to będzie
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:39   #117
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez Kinia_Sw Pokaż wiadomość
Co to blw??? My po 3 kwietnia chcemy wprowadzic kaszki bobovita lub nestle potem marchewka jablko etc a wy???
Powinno się podobno zaczynać od warzyw, bo jak nauczysz słodkich kaszek, to potem dziecko warzyw nie chce. No i tak jak wspomniała Acapella - składy tych gotowych są koszmarne. To lepiej samemu ugotować i dodać owoca.

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie planuje kaszek gotowych bp to sam syf w składzie. Ale nie wykluczam papek choć nastawiona jestem na blw głównie. Nie wiem tylko kiedy będzie siedział a pewnie wcześniej będę chciała coś mu dać do spróbowania
No właśnie mnie siedzenie martwi, bo wątpię żeby młody w 6 m-cu siedział, więc powinnam od papek zacząć?

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam. Jak Wasze dzieci z sikaniem w czasie spaceru? Bo ja zauważyłam, że Sebastian nie sika na spacerze. Wracamy po godzinie a pielucha sucha. Starsza raczej z tego co pamiętam to siusiała. Może chłopcy reagują inaczej?
Mój sika. Nie wiem czy akurat na spacerze,ale wychodzimy - zmieniam pieluchę, wracamy i jest mokra.

Cytat:
Napisane przez andriuszka77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny KP a pytanie mam, nosicie ciągle wkładki laktacyjne?
Bo ja muszę, bez nich mnie zalewa mleko. [/IMG]
Nie zalewa mnie, ale dla własnego komfortu noszę, jakby coś pociekło. Ja używam Canpol z aloesem.


Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże że będę jedyna bez brzucha
Ja też bez, chociaż mama i jej koleżanka z pracy, przedstawiały mi zalety ciąży pod koniec macierzyńskiego
Ale chcę odczekać jakieś 3-5 lat. TŻ oczywiscie moglby juz (a jakze ).

Ijaa, dzięki za przescieradlo, granatowe w gwiazdki jest super, bo mamy taki kocyk od Milutkiej!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:54   #118
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Rudaska ostro
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:55   #119
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Andariuszka miałam te wkładki penaten, też je lubiłam ale drogę są, za dużo zuzywam. Póki co kupuje rossmanowskie babydream bo wymieniam często
Seria ul. Czeresniowej jest super, szwagierka ma i jej synek lubi bardzo

A co do drugiego bobasa, my też chcemy niedługo następne. Ciąża była super, poród był znosny, teraz z mala tez sobie radzimy bez problemów póki co i ciesze się z maciezynstwa bardzo więc będziemy rodzinę powiększać myślę też kolo wakacji urlop planujemy w lipcu wiec może po powrocie, albo całkiem na jesień
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 18:06   #120
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Ja też będę bez brzucha
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 18:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.