Kto jest matką? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 19:06   #91
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ta co urodziła...
To ona "nosiła je pod sercem" 9 miesięcy ,ona czuła pierwsze bąbelki,a póżniej kopniaki dziecka.
Ciąża,to niesamowity czas w życiu kobiety...
na pewno ale nie każda z nas niestety ma szansę zajśc w ciążę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:22   #92
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak to nie ma wątpliwości, kto jest matką?
Są, do momentu, kiedy ta, która urodziła, nie zrzecze się praw do dziecka, a ma na to 6 tygodni od momentu narodzin dziecka (6 tygodni to czas, w którym może jeszcze zmienić zdanie).


http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4955465.html
Masz rację, 6 tyg., a nie 3 miesiące jak napisalam. Ale sytuacja jest o tyle klarowna, że jest pewne określenie czasu na decyzję. Znów - wyjście dla maluszka krzywdzące, ale jakoś to ustalono...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na pewno ale nie każda z nas niestety ma szansę zajśc w ciążę
Masz rację Ago. Albo po prostu nie powinna. I możemy sobie tu pisać o cudowności 9 miesięcy...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:26   #93
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Masz rację Ago. Albo po prostu nie powinna. I możemy sobie tu pisać o cudowności 9 miesięcy...

w moim przypadku nawet jeśli cudem dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka to organizm może od razu odrzucic. Przy pomyślnych wiatrach by utrzymac ciążę spędzę większośc tych miesięcy w szpitalu nie ruszając się z łóżka i szprycując lekami podtrzymującymi ciążę.
Ale w/g wielu osób jestem egoistką skoro mi tak zależy na własnym dziecku, na genach że nawet przed chwilę nie pomyślę o adopcji

To osobisty dramat wielu kobiet i nie życzę żadnej z Was bycia w takiej sytuacji gdzie przestajecie myślec o tym co jest zgodne z prawem i zaczynacie myślec o każdej możliwości by miec dziecko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:52   #94
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

w moim przypadku nawet jeśli cudem dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka to organizm może od razu odrzucic. Przy pomyślnych wiatrach by utrzymac ciążę spędzę większośc tych miesięcy w szpitalu nie ruszając się z łóżka i szprycując lekami podtrzymującymi ciążę.
Ale w/g wielu osób jestem egoistką skoro mi tak zależy na własnym dziecku, na genach że nawet przed chwilę nie pomyślę o adopcji

To osobisty dramat wielu kobiet i nie życzę żadnej z Was bycia w takiej sytuacji gdzie przestajecie myślec o tym co jest zgodne z prawem i zaczynacie myślec o każdej możliwości by miec dziecko
Ja mam jeszcze inny dylemat, opisywałam to na jednym z wątków. Bo ja pewnie fizycznie mogę mieć dziecko, chociaż hormony szaleją, a jajniki małe i beznadziejne. Ale ja mam kopnięte geny. Mocno. I to dziecko byłoby bardzo przeze mnie skrzywdzone, gdyby si.ę urodziło. Oprócz obciązenia genetycznego mam mocno walniętą tarczyę, co skutkowałoby mongolizmem. Więc nie podejmuję dramatycznych prób, po prostu staram się o adopcję, co jest niestety ciężkie...

Wiem, co czujesz. Zaglądam do Was na wątek staraczek i za każdą trzymam kcuki najmocniej jak mogę. I w pewnym sensie czuję się staraczką, choć w innym znaczeniu.

Stąd moje życzenie do wszystkich dziewczyn, które tu się wypowiadają takie pewne i racjonalnie trzeźwe. By przed wieloma dylematami naprawdę dramatycznymi nie musiały w życiu stawać.

Uściski Aga.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:00   #95
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


To osobisty dramat wielu kobiet i nie życzę żadnej z Was bycia w takiej sytuacji gdzie przestajecie myślec o tym co jest zgodne z prawem i zaczynacie myślec o każdej możliwości by miec dziecko
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Stąd moje życzenie do wszystkich dziewczyn, które tu się wypowiadają takie pewne i racjonalnie trzeźwe. By przed wieloma dylematami naprawdę dramatycznymi nie musiały w życiu stawać.

Uściski Aga.
I dlatego własnie ja stwierdziłam, ze pytania postawione w tym watku sa niewiarygodnie trudne i ja nie chciałabym/nie umiałabym na nie odpowiedzieć.
Jestem mamą ale kosztowło mnie to własnie troche starań. I wiem, ze w momencie kiedy pojawia się nadzieja na dziecko, miłość do niego itd. to wszytsko idzie w kąt. Honor, trzeźwe myslenie i odpowiedzialnosć za własne słowa. Byłam w stanie zrobić wszytsko i nadal jestem w stanie zrobic wszytsko dla swoich dzieci. Nawet jesli to cos będzie oznaczało dla mnie zachowanie niehonorowe i złamanie wszelkich umów jakie podpiszę.
Sytuacja kobiety która nie może miec dzieci i kobiety która "wynajmuje swój brzuch" a czasem nie potrafi rozstac się potem z dzieckiem są straszliwie trudne. I nie ma tu dobrych rozwiązań.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 22:06   #96
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

w moim przypadku nawet jeśli cudem dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka to organizm może od razu odrzucic. Przy pomyślnych wiatrach by utrzymac ciążę spędzę większośc tych miesięcy w szpitalu nie ruszając się z łóżka i szprycując lekami podtrzymującymi ciążę.
Ale w/g wielu osób jestem egoistką skoro mi tak zależy na własnym dziecku, na genach że nawet przed chwilę nie pomyślę o adopcji

To osobisty dramat wielu kobiet i nie życzę żadnej z Was bycia w takiej sytuacji gdzie przestajecie myślec o tym co jest zgodne z prawem i zaczynacie myślec o każdej możliwości by miec dziecko
Agnieszko, podziwiam Twoją walkę, Twoją siłę i wiesz, że życzę Ci spełnienia tego marzenia.
Jesteś jedną z niewielu osób na forum, które lubię i na pewno nie było moim zamiarem sprawienie Tobie przykrości.

Tu bym się mogła zastanowić, czy na forum w ogóle warto się wypowiadać, zwłaszcza, gdy się już tu 'zakorzeni' (nie podpis pod avatarem mam na myśli).




Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Stąd moje życzenie do wszystkich dziewczyn, które tu się wypowiadają takie pewne i racjonalnie trzeźwe. By przed wieloma dylematami naprawdę dramatycznymi nie musiały w życiu stawać.
Za życzenie: nie dziękuję, ponieważ nie wiesz nic o mnie, ani o moim życiu .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 22:28   #97
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Agnieszko, podziwiam Twoją walkę, Twoją siłę i wiesz, że życzę Ci spełnienia tego marzenia.
Jesteś jedną z niewielu osób na forum, które lubię i na pewno nie było moim zamiarem sprawienie Tobie przykrości.

Tu bym się mogła zastanowić, czy na forum w ogóle warto się wypowiadać, zwłaszcza, gdy się już tu 'zakorzeni' (nie podpis pod avatarem mam na myśli).





Za życzenie: nie dziękuję, ponieważ nie wiesz nic o mnie, ani o moim życiu .
Jeśli uważasz, że życzenie było personalnie do Ciebie skierowane to przykro mi. I w żaden sposób moją intencją nie było okazanie komukolwiek pogardy, ocena życia, doświadczeń, jestem od tego jak najdalej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 12:13   #98
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kto jest matką?

Dla mnie osobiście dużo większy dramat spotkałby kobietę, której taka ''wynajęta'' ''nagle'' nie chce oddać dziecka, bo czuje się z nim związana.
Zgadzam się, jak najbardziej, z tym, że są w życiu takie sytuacje, gdy w kodeksach moralnych ludzie na szybko dopisują sobie nowe rozdziały. I że nie chodzi o sprawy łatwe. Natomiast, jeśli mąż zdradza żonę, przez rok, 1 czy 2 x w tygodniu, idąc do prostytutki (uczepię się tego przykładu), a ta się zakocha (i np. uważa, że koleś powinien być z nią, i takie tam), to dramat zdradzanej żony jest, czy byłby, jak dla mnie, tym większym.

Kurczę. Noszenie dla kogoś ciąży, czy praca polegająca na seksie z przypadkowymi facetami, to (zapewne) nie jest bułka z masłem. I pytanie - niby dlaczego należałoby roztaczać parasole ochronne nad tymi, którzy podejmując jakieś (tak ważne) decyzje, chyba potem oczekują, w takim razie, że to inni będą ponosić tego konsekwencje??
Retoryczne. ;-)
I wystarczy zajrzeć do wątków z romansami ;-), by bez specjalnego wysiłku wpaść na kochankę, która siebie uważa za tą pierwszą, a żonę za jakiś kompletnie nieistotny, za to upierdliwy , szczegół w tle.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:29   #99
monika1219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

w moim przypadku nawet jeśli cudem dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka to organizm może od razu odrzucic. Przy pomyślnych wiatrach by utrzymac ciążę spędzę większośc tych miesięcy w szpitalu nie ruszając się z łóżka i szprycując lekami podtrzymującymi ciążę.
Ale w/g wielu osób jestem egoistką skoro mi tak zależy na własnym dziecku, na genach że nawet przed chwilę nie pomyślę o adopcji

To osobisty dramat wielu kobiet i nie życzę żadnej z Was bycia w takiej sytuacji gdzie przestajecie myślec o tym co jest zgodne z prawem i zaczynacie myślec o każdej możliwości by miec dziecko
nie dziwie Ci się bo sama mam dwie sliczne córeczki, które są dla mnie całym życiem.Facet to facet.
monika1219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:31   #100
monika1219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kto jest matką?

moim zdanie matką może być każda, która może i umie kochać bo miłość to coś najważniejszego w tej roli
monika1219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:38   #101
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez monika1219 Pokaż wiadomość
moim zdanie matką może być każda, która może i umie kochać bo miłość to coś najważniejszego w tej roli
I tu w zasadzie mogę się podpisać. Tyle, że dziewczynom chodzi bardziej o kwiestie formalno-prawne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 13:41   #102
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez monika1219 Pokaż wiadomość
nie dziwie Ci się bo sama mam dwie sliczne córeczki, które są dla mnie całym życiem.Facet to facet.
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc, że "facet to facet".

To znaczy - polemizować nie zamierzam. Facet to facet, baba to baba.

Ale jaki to ma związek z tematem?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:54   #103
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że życzenie było personalnie do Ciebie skierowane to przykro mi. I w żaden sposób moją intencją nie było okazanie komukolwiek pogardy, ocena życia, doświadczeń, jestem od tego jak najdalej.
Uznałam, że między innymi i o mnie chodzi (a może tylko o mnie), może trochę na wyrost, bo wydawało mi się, że ja prezentuję ten racjonalny punkt widzenia .



Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dla mnie osobiście dużo większy dramat spotkałby kobietę, której taka ''wynajęta'' ''nagle'' nie chce oddać dziecka, bo czuje się z nim związana.
A czy ja wcześniej nie mówiłam, że dobrze, że póki co prawo jest przeciw, bo oszczędzi to ludziom wielu dramatów?
Na przykład takich, gdy nagle matka zastępcza zmieni zdanie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Natomiast, jeśli mąż zdradza żonę, przez rok, 1 czy 2 x w tygodniu, idąc do prostytutki (uczepię się tego przykładu), a ta się zakocha (i np. uważa, że koleś powinien być z nią, i takie tam), to dramat zdradzanej żony jest, czy byłby, jak dla mnie, tym większym.
Sorki, ale nie ma dymu bez ognia.
Skoro jakiś małżonek regularnie odwiedza przybytek lekkich obyczajów, znaczy, że w małżeństwie dzieje się nie tak, jak powinno.I pewnie tylko ta 'biedna żona' nie chce tego dostrzec.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:01   #104
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Uznałam, że między innymi i o mnie chodzi (a może tylko o mnie), może trochę na wyrost, bo wydawało mi się, że ja prezentuję ten racjonalny punkt widzenia .




A czy ja wcześniej nie mówiłam, że dobrze, że póki co prawo jest przeciw, bo oszczędzi to ludziom wielu dramatów?
Na przykład takich, gdy nagle matka zastępcza zmieni zdanie.


Sorki, ale nie ma dymu bez ognia.
Skoro jakiś małżonek regularnie odwiedza przybytek lekkich obyczajów, znaczy, że w małżeństwie dzieje się nie tak, jak powinno.I pewnie tylko ta 'biedna żona' nie chce tego dostrzec.
nie zgodzę się z tobą,mojej koleżanki brat zdradzał żonę w agencji towarzyskiej.siostra chciała ich pogodzić i rozmawiała z bratem
wiecie co jej powiedział??-ZE TO GO KRĘCI I LUBI PŁACIC PROSTYTUTKOM.NIE WIDZI W TYM NIC ZŁEGO,BO ICH NIE KOCHA.DLA NIEGO ZDRADA TO ZDRADA EMOCJONALNA.

nie można wkładać wszystkich do jednego worka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:19   #105
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
I wystarczy zajrzeć do wątków z romansami ;-), by bez specjalnego wysiłku wpaść na kochankę, która siebie uważa za tą pierwszą, a żonę za jakiś kompletnie nieistotny, za to upierdliwy , szczegół w tle.
Swoją drogą, co te żony takiego mają, że te niewierne łotry zawsze do nich wracają.


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie zgodzę się z tobą,mojej koleżanki brat zdradzał żonę w agencji towarzyskiej.siostra chciała ich pogodzić i rozmawiała z bratem
wiecie co jej powiedział??-ZE TO GO KRĘCI I LUBI PŁACIC PROSTYTUTKOM.NIE WIDZI W TYM NIC ZŁEGO,BO ICH NIE KOCHA.DLA NIEGO ZDRADA TO ZDRADA EMOCJONALNA.

nie można wkładać wszystkich do jednego worka
Skoro TO go kręci, to może jego żona go nie kręci?
Nie można nikogo zmusić ani do miłości, ani do pociągu fizycznego.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:25   #106
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kto jest matką?

wiesz on twierdzi ,że kocha żone-dla mnie to chory facetb i chory układ.ale co zrobić skoro jest dobrym ojcem,zarabia na rodzinę?

dla mnie nie ma tu argumentów-gnoja przepędziłabym na trzy wiatry
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:28   #107
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiesz on twierdzi ,że kocha żone-dla mnie to chory facetb i chory układ.ale co zrobić skoro jest dobrym ojcem,zarabia na rodzinę?

dla mnie nie ma tu argumentów-gnoja przepędziłabym na trzy wiatry
Może jego żonie TO nie przeszkadza?
Różne są kobiety... ja też bym przepędziła.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:43   #108
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kto jest matką?

sama nie rozumiem postępowań takich ludzi.potępiam jąi jego ,ale tacy są ludzie ilu ludzi tyle harakterów,wieć nie zawsze można wszystko uogólnić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:46   #109
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kto jest matką?

W związku jak się partner nie podoba, to się go (związek :P) kończy.
A zdrada to zdrada. Można sobie dorabiać tonę powodów, słusznie lub nie, ale fakt jest faktem.

Osobiście uważam, że, niech będzie, 80 % zdrad to najzwyklejszy kaprysik a oszukiwanie partnera bierze się z wygody.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 15:50   #110
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
W związku jak się partner nie podoba, to się go (związek :P) kończy.
No ja tak uważam , w końcu jesteśmy dorosłymi, cywilizowanymi ludźmi.
Kupując telewizor dostajemy max 2 lata gwarancji, na miłość i wierność nikt nam jej nie da.
Telewizor się zepsuje, nie zawsze nadaje się do naprawy i ląduje na śmietniku, choć nowy był jeszcze.Tak samo jest w związku, czasami na reperowanie jest za późno.


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że, niech będzie, 80 % zdrad to najzwyklejszy kaprysik a oszukiwanie partnera bierze się z wygody.
Kaprysik??

Jeśli już, to bym odwróciła te proporcje.
Zdrada, najczęsciej, ma jakiś powód.Choćby to, że żona nie dba o siebie... no, w końcu nie musi, skoro ma już męża .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:05   #111
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

Osobiście uważam, że, niech będzie, 80 % zdrad to najzwyklejszy kaprysik a oszukiwanie partnera bierze się z wygody.
Może nawet nie kaprysik, ale po prostu skorzystanie z nadarzającej się okazji... a bo jest fajna impreza, wypiło sie troche i mozna poszalec... a bo na tej delegacji nudno, jeden raz nie zaszkodzi... a bo się trafiło...
Najczęsciej jednorazowe zdrady biora sie z tego, że jest okazja i sa chęci i wiekszosci ludzi więcej nie potrzeba.
Potem, jesli sie to ciągnie, to jasne, ze wygodniej kłamać (szczególnie, jesli obydwoje mają partnerów). Ale zdrady sa przewaznie jednorazowe, pod wpływem chwili i mało do rzeczy ma to czy w domu czeka zadbana żona (lub mąż).
Ostatnio widziałam faceta, który po imprezie poszedł do pokoju z kobietą która z jego zoną nie może się równac. Także intelektualnie, nie mówiąc już za wszelkich innych walorach. Problem był w tym, ze żony akurat tam nie było a ta inna pani tak.

Znam tez ludzi którzy z okazji nie korzystają. Znam. Ale tak się o zdradach Wam zgadało
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:15   #112
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Jak się nie szuka okazji, to się nie znajdzie.
Ba!... nawet tej nadarzającej się nie dostrzeże.

Mam idealny cytat do szukania i znajdowania:
"Szukaj, a znajdziesz.Ale najpierw musisz wiedzieć, czego szukasz"-Terry Pratchett (Hulti, chwalę się, chwalę ).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:20   #113
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kto jest matką?

Ale wybrałaś cytat, normalnie, weź, jak z Alchemika

Ale po co wpadłam.
Po to, by powiedzieć, że, kurcze, często myślę nad tym:
Cytat:
Osobiste to nie to samo, co ważne
Ech. Marchewa to jest Marchewa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:21   #114
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kto jest matką?

Z tego co ja widzę, to nikt okazji nie szuka, ale tez jej nie odpycha jak w ręce wlizie... A że niektórym się zmysły wyostrzają po paru drinkach to i okazję widzą, a jakże...
I ja naprawde znam osoby, które ani nie szukaja ani nie korzystają... Ale widzę tez wiele takich którzy korzystaja, mimo, że małżonkowi nic nie brakuje. Ot, skorzysta, zapomni i wróci do domu jakby nigdy nic.


edycja: Co nie? Tak mi to łaziło po głowie, że musiałam zapisac. I ja sie nawet z tym chyba nie zgadzam
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:23   #115
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kto jest matką?

a wracajac do tematu matek i dzieci-to nie rozumiem stwierdzenia ,że dziecko lączy związek.

że nie mając potomstwa ludzie rozchodzą się.

że tylko "nasze dziecko"(nie adoptowane)może dać szczęście.

dlatego tyle dramatów jest i dylematów kto jest matką,a kto nie ..o ile prościej byłoby wziąć meleństwo z domu dziecka i dać mu całą miłośc jakoą mamy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:27   #116
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kto jest matką?

Nie, nie prościej, bo adopcja to sprawa bardzo skomplikowana i mało jest dzieci z uregulowaną sytuacja prawną. Domy dziecka sa pełne ale dzieci które tam są w wiekszości nie moga byc adoptowane.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:28   #117
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kto jest matką?

Ha ha, a patrząc na ten podpis przez lupę tego wątku to chyba się na pewno nie zgadzasz

No dobra, kuniec prry waty.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:29   #118
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale wybrałaś cytat, normalnie, weź, jak z Alchemika
Ale pasi to, co nie
Czytając, zakładką zaznaczam, co 'ciekawsze' perełki ^^
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:29   #119
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kto jest matką?

Zostaw mi tę "chybową" furtkę
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:30   #120
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kto jest matką?

Fresiak, się weź za cykl ze strażą
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.