Czarna Lista PLOTKI cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 17:29   #91
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

A nie, to swoich też używam, jasne

Miałam kiedyś przeterminowaną szminkę chanela, w sumie nic jej się nie stało, ale stwierdziłam, że nie będę ryzykować, kupiłam nową

Ale masz rację, trzeba znać swoje możliwości, bo jak ktoś ma alergiczną skórę, to lepiej nie ryzykować.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:33   #92
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jeżeli chodzi perfumy to ja też posiadam w swoich zbiorach takowe starsze kolorek może inny ale zapach bez zmian Wiadomo tak jak pisałyście wcześniej odpowiednie przechowywanie to podstawa.... Jeżeli chodzi o inne kosmetyki- miałam paletę cieni z Inglota monochromatyczną- jeszcze jak robili bez możliwości dokupienia wkładów. Niedawno ją wyrzuciłam bo cienie się ciężko rozprowadzały , poza tym nie miałam z nią problemu..Jeżeli chodzi o podkłady, pomadki, balsamy itp. ogólnie wszystkie kosmetyki posiadające płynną konsystencję tutaj to już staram się przestrzegać datę ważności i jak się przeterminują to je wyrzucam- no chyba że jest ich na tyle mało , że wykorzystam w ciągu miesiąca to zostawiam Jednak z niektórymi rzeczami trzeba uważać, ponieważ nigdy nie wiesz na co możesz dostać uczulenie..
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:18   #93
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja również nie mam problemu z przeterminowanymi perfumami. Jeśli jednak zmieniły kolor lub zapach to powinna być adnotacja w wątku. A tak... to luzik

Np. mojej ukochanej Glorii Cacharel nie znajdę już nieprzeterminowanej...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:47   #94
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

i ja kieruje sie zapachem, nie data waznosci przy perfumach

generalnie z kosmetykami, to bywa roznie...bo zwazyc sie moze krem w terminie, ale trzymany pod lampami w perfumerii, a byc dobry po terminie odpowiednio przechowywany, tu nie ma reguly
o ile polskie kosmetyki maja date na opakowaniu, o tyle rozkodowywanie dat inszych kosmetykow jest irytujace (nawet panie w perfumeriach czasem maja z tym problem) dlatego bardziej kieruje sie 'przydatnoscia do uzycia' (subiektywna), niz data waznoscci (niby obiektywna)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 23:10   #95
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

A ja chcialabym zwrocic uwage na oszustwa<nie boje sie tego slowa,najwyzej dostane karniaki>ktore panuja w watkach u niektorych wizazanek.

Mam za soba dwie wymiany z pani X i z pani Y, dawno temu. Teraz obie panie pozakladaly nowe watki z rzeczami,ktore ode mnie dostaly, ok-nie przypadly do gustu, podaja dalej.

Wizazanka X dostala ode mnie puder,ktorego uzylam dwa razy i "podobno" w transporcie wysypalo sie 1/10 pudru,wiec ubytek znaczny, co ma w watku? "Puder uzyty dwa razy, prawie jak nowy" Watpie zeby go nie uzyla wcale,a a ten ubytek podczas transportu to sciema czy juz sie zapomnialo?

Wizazanka Y dostala ode mnie szminke,ktorej uzylam 2-3 razy bezposrednio na usta, dodalam ja jako gratis bo miala w wishach,a co ma w watku? "uzyta 2 razy PEDZELKIEM"

To jakas kpina!! Po co przekrecac prawde na swoja korzysc? Jak to nazwac?
Az sie odechciewa wymian:-/

Edytowane przez ewicek83
Czas edycji: 2012-12-11 o 23:12
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 23:49   #96
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
A ja chcialabym zwrocic uwage na oszustwa<nie boje sie tego slowa,najwyzej dostane karniaki>ktore panuja w watkach u niektorych wizazanek.

Mam za soba dwie wymiany z pani X i z pani Y, dawno temu. Teraz obie panie pozakladaly nowe watki z rzeczami,ktore ode mnie dostaly, ok-nie przypadly do gustu, podaja dalej.

Wizazanka X dostala ode mnie puder,ktorego uzylam dwa razy i "podobno" w transporcie wysypalo sie 1/10 pudru,wiec ubytek znaczny, co ma w watku? "Puder uzyty dwa razy, prawie jak nowy" Watpie zeby go nie uzyla wcale,a a ten ubytek podczas transportu to sciema czy juz sie zapomnialo?

Wizazanka Y dostala ode mnie szminke,ktorej uzylam 2-3 razy bezposrednio na usta, dodalam ja jako gratis bo miala w wishach,a co ma w watku? "uzyta 2 razy PEDZELKIEM"

To jakas kpina!! Po co przekrecac prawde na swoja korzysc? Jak to nazwac?
Az sie odechciewa wymian:-/

myślę że możesz śmialo napisać co to za aparatki
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 00:23   #97
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
A ja chcialabym zwrocic uwage na oszustwa<nie boje sie tego slowa,najwyzej dostane karniaki>ktore panuja w watkach u niektorych wizazanek.

Mam za soba dwie wymiany z pani X i z pani Y, dawno temu. Teraz obie panie pozakladaly nowe watki z rzeczami,ktore ode mnie dostaly, ok-nie przypadly do gustu, podaja dalej.

Wizazanka X dostala ode mnie puder,ktorego uzylam dwa razy i "podobno" w transporcie wysypalo sie 1/10 pudru,wiec ubytek znaczny, co ma w watku? "Puder uzyty dwa razy, prawie jak nowy" Watpie zeby go nie uzyla wcale,a a ten ubytek podczas transportu to sciema czy juz sie zapomnialo?

Wizazanka Y dostala ode mnie szminke,ktorej uzylam 2-3 razy bezposrednio na usta, dodalam ja jako gratis bo miala w wishach,a co ma w watku? "uzyta 2 razy PEDZELKIEM"

To jakas kpina!! Po co przekrecac prawde na swoja korzysc? Jak to nazwac?
Az sie odechciewa wymian:-/
No faktycznie, az sie odechciewa :/ Tez chętnie poznałabym nicki tych "sprytnych" wizazanek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-12-12 o 00:26
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 05:06   #98
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Wybaczcie dziewczyny, mimo iz milo wspominam wymianki z Wami to postepujecie nie fair wobec innych wizazanek.

Wizazanka 1-Krusiak. cytat z watku "1.Givenchy Prisme Libre LIGHT PASTEL 01 puder sypki KOD 1R01
UZYTY 2 RAZY JAK NOWY (199zl)" to juz jest bezczelne wpisywac cene produktu, za ktory sie nie zaplacilo!! Dla zainteresowanych tymze pudrem, ja zakupilam go w TJMaxie za 30$.

Wizazanka2- XPoziomkaX, cytat z watku "Revlon Lip Butter Cotton Candy (użyta 2 pędzelkiem) - teraz widzę, że pomadka się poddtopiła i wygląda jakby była więcej razy używana "
PODTOPILA? Serio? Wyglada? A moze byla uzywana??!!

Edytowane przez ewicek83
Czas edycji: 2012-12-12 o 05:25
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 06:10   #99
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

O ile rozumiem, że nie powinny zawyżać ilości produktów czy kłamać, o tyle co do ceny spokojnie można podawać. W końcu jeżeli dostanę od kogoś prezent, który mi nie pasuje i chcę go wymienić, to mam go oddać za darmo? Nie, podaję cenę detaliczną i się wymieniam.

Pamiętam, że dawno dawno temu miałam podobną sytuację - wizażanka wrzuciła do wątku produkt, który miała ode mnie i też był "lekko" używany Ale wtedy nic nie zrobiłam. Teraz po prostu staranniej dobieram wymianki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 06:49   #100
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Z cena masz racje,moze jestem przewrazliwiona jesli chodzi o ten przypadek:-/
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 07:42   #101
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny, mimo iz milo wspominam wymianki z Wami to postepujecie nie fair wobec innych wizazanek.

Wizazanka 1-Krusiak. cytat z watku "1.Givenchy Prisme Libre LIGHT PASTEL 01 puder sypki KOD 1R01
UZYTY 2 RAZY JAK NOWY (199zl)" to juz jest bezczelne wpisywac cene produktu, za ktory sie nie zaplacilo!! Dla zainteresowanych tymze pudrem, ja zakupilam go w TJMaxie za 30$.

Wizazanka2- XPoziomkaX, cytat z watku "Revlon Lip Butter Cotton Candy (użyta 2 pędzelkiem) - teraz widzę, że pomadka się poddtopiła i wygląda jakby była więcej razy używana "
PODTOPILA? Serio? Wyglada? A moze byla uzywana??!!

W życiu PRZYSIEGAM w zyciu bym się po Tobie tego nie spodziewała!
Czy Tobie do jasnej cholery nie przyswzlo do głowy że to nie jest ten puder?? Wysłałas mi tester a to NIE JEST TESTER (juz nawet Ci nic nie mowilam ze powinnas to powiedziec) po 2 TWOJE PRYZMY WYSYPALY SIE podczas transportu o czym od razu ci napisalam ale powiedzialam ze nie ma problemu choc nie ukrywam ubytek 15-20 procent byl bolesny bo ich ani nie zakleilas ani nic od tak z nie zaklejonym denkiem wrzucilas do koperty z bombelkami myslalam ze padne na zawal jak to zobaczylam

Wystawilam puder siostry jest mi bardzo przykry (ba jestem w szoku) ze nawet sie o to nie zapytalas wypisujac tutaj takie bzdury i szargajac moje dobre imie

Jeszcze bardziej jestem w szoku ze wymienialysmy sie 2 razy i za drugim razem jak wysypal sie z twojej winy ten puder powiedzialam zebys nawet sobie problemu nie robila bo ja nic nie chce pamietasz?
Powiem tak powinno byc ci wstyd bezczelna zaklamana dziewucho!

Wstyd po prostu wstyd! Jedne pryzmy sa na swiecie prawda??

Zobacz ze nawet do tego twojego łba nie wpadło Ci zeby zapytac o co chodzi prawda?? Jeszcze majac 2 wymianki ze mna gdzie przy 2 nie rozbilam Ci problemu przez twoj blad

pps. Twoje pryzmy dawno poszly w swiat chcesz namiar na osobe ktora je ode mnie kupila za 70zl? Nie ma problemu detektywnie rutkowski wysle Ci do niej nr bo to co tutaj nawyrabialas jest karane! Tak to jest swiadome oczernianie mojej osoby nie poparte zadnymi dowodami!

Dlaczego nie zapytalas tylko gadasz taki bzdury?

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
Z cena masz racje,moze jestem przewrazliwiona jesli chodzi o ten przypadek:-/

Przewrazliwiona to Ty mozesz byc na krzywde zwierzat ale to co tutaj zaprezentowałaś to nie jest przewrazliwienie to jest bezczelnosc, arogancja i niedoinformowanie spowodowane tylko i wylacznie tym,ze chialas sobie zasiac ferment

ps widze ze inna osoba tez ma pryzmy u siebie
tez twoje prawda? Ten jeden prototyp pryzm został sklonowany w naszym biednym Polskim laboratorium na Wygwizdowie 12 ale nadal wsyztskie sa Twoje jako matki

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Ewicku tak chcesz pogrywac proszę bardzo

ZAWSZE WYSYŁASZ LISTEM NIEREJESTROWANYM-ZWYKŁYM! ZAWSZE

dlatego jak wczesniej nie chcialam nic mowic to teraz powiem. I zeby bylo milej i bardziej fair do innych wizaznek wpisuje Cie do okreslonego watku (inne dziewczyny z którymi się wymienialas moga potwierdzic)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-12-12 o 08:18
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:23   #102
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

W zyciu tak nie oplulam monitora ze smiechu jak teraz.
Jedna wymianka z czerwca, druga z wrzesnia i dopiero teraz wpisujesz mnie na czarna liste za nierejestrowane wysylki<tu juz nie moja wina, paczki rejestrowane sa tylko na terenie USA>, choc za kazdym razem bylas super zadowolona.

Moja kochanienka,
1-tak, testery sprzedaja w TJMaxie, razem z pudelkiem, czy Ty sie naprawde dobrze czujesz? Nie mam i nie wymieniam produktow ktore sa "testerami",chyba ze pochodza z wymianek i jawnie o tym pisze,ze to tester.
Rozumiem,ze probujesz sie bronic i bedziesz krecic ile sie da,ale prosze Cie,jak mozesz tak klamac? To juz parodia.
Ubytek 20%? Ooo,a wczesniej bylo 1/10, w nastepnej wiadomosci bedzie 30%,a za tydzien juz polowa?
Jakos trudno mi uwierzyc,ze pryzmy moga sie tak wysypac tym bardziej,ze wiadomo jak sie zamykaja.
Nie porposilam Cie o zdjecie,tylko uwierzylam na slowo proponujac cos w ramach zadosciuczynienia,mam skakac do nieba bo nic nie chcialas? Jesli ja ponioslam wine to rekompensata nie jest dla mnie problemem.

"Bezczelna zaklamana dziewucho", " Zobacz ze nawet do tego twojego łba nie wpadło ..." Jak Ty sie wyrazasz?? Masz w sobie wogole jakas kulture czy wyparowala na wieki?

Edytowane przez ewicek83
Czas edycji: 2012-12-12 o 08:27
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:27   #103
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
W zyciu tak nie oplulam monitora ze smiechu jak teraz.
Jedna wymianka z czerwca, druga z wrzesnia i dopiero teraz wpisujesz mnie na czarna liste za nierejestrowane wysylki, hahaha, choc za kazdym razem bylas super zadowolona.

Moja kochanienka,
1-tak, testery sprzedaja w TJMaxie, razem z pudelkiem, czy Ty sie naprawde dobrze czujesz? Nie mam i nie wymieniam produktow ktore sa "testerami",chyba ze pochodza z wymianek.
Rozumiem,ze probujesz sie bronic i bedziesz krecic ile sie da,ale prosze Cie,jak mozesz tak klamac? To juz parodia.
Ubytek 20%? Ooo,a wczesniej bylo 1/10, w nastepnej wiadomosci bedzie 30%?
Jakos trudno mi uwierzyc,ze przymy moga sie tak wysypac tym bardziej,ze wiadomo jak sie zamykaja.
"Bezczelna zaklamana dziewucho"?? Licz sie ze slowami. Nie porposilam Cie o zdjecie,tylko uwierzylam na slowo proponujac cos w ramach zadosciuczynienia,mam skakac do nieba bo nic nie chcialas? Jesli ja ponioslam wine to rekompensata nie jest dla mnie problemem.

"Bezczelna zaklamana dziewucho", " Zobacz ze nawet do tego twojego łba nie wpadło ..." Jak Ty sie wyrazasz?? Masz w sobie wogole jakas kulture czy wyparowala na wieki?
Ty na prawde nie rozumiesz ?
Wypisujesz takie bzdury ze się w głowie nie miesci
To nie sa Twoje pryzmy
To nie jest tester a twoj byl ba gdzies jeszcze mam jego zdjecie bo w pierwszej mysli chcialam go na allegro wystawic

Czekam na przeprosiny
Inaczej zgłosze Cie do moderatorow za oczernianie


A teraz pytanie za 100punktow

DALCZEGO SIE MNIE NIE ZAPYTALAS NA PW CZY W WATKU TYLKO TAKIE BZDURY TUTAJ WYPISUJESZ?

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-12-12 o 08:30
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:30   #104
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

To Ty masz problem ze zrozumieniem.
Obie wiemy,ze nie wyslalam Ci testera.
Przepraszam,ze masz na celu nabieranie innych wizazanek.
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:33   #105
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
To Ty masz problem ze zrozumieniem.
Obie wiemy,ze nie wyslalam Ci testera.
Przepraszam,ze masz na celu nabieranie innych wizazanek.

nie mam zamiaru pusto z toba dyskutowac
odszukam wieczorem zdjecia na ktorym dokladnie bylo napisane z boku tester not for sail
zglaszm w takim razie sprawe do modow nawet jak bym miala punkty dostac za swoje wypowiedzi ale nie pozwole sie oczerniac

ps wez sie zastanow czy tylko jeden puder na swiecie jest brak slow...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:33   #106
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
W życiu PRZYSIEGAM w zyciu bym się po Tobie tego nie spodziewała!
Czy Tobie do jasnej cholery nie przyswzlo do głowy że to nie jest ten puder?? Wysłałas mi tester a to NIE JEST TESTER (juz nawet Ci nic nie mowilam ze powinnas to powiedziec)

Każda z Was ma swoje argumenty, ale z tego co ja wiem z własnych zakupow (i dwóch opakowan pryzm, które mam w domu) tester pryzm rózni sie od produktu jedynie malutka naklejka na boku opakowania, którą łatwo mozna usunac.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:34   #107
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Krusiak - zgłosisz do moderatorów oczernianie ? Po tym co nieco wyżej wypisałaś ? Obrzucając kogoś epitetami ?
Zdaje się , że niedawno z hukiem i w wielkiej obrazie zakomunikowałaś , że kończysz z wymianami z tym Targowisku?
Może lepiej podtrzymać swoją deklarację?
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:41   #108
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Krusiak - zgłosisz do moderatorów oczernianie ? Po tym co nieco wyżej wypisałaś ? Obrzucając kogoś epitetami ?
Zdaje się , że niedawno z hukiem i w wielkiej obrazie zakomunikowałaś , że kończysz z wymianami z tym Targowisku?
Może lepiej podtrzymać swoją deklarację?
tak i mialam przerwe
powiedz mi stawiajac sie na moim miejscu ktos wypisuje takie bzdury nie zdenerwowala bys sie?
dlaczego ewicek nie napisala mi zapytania na pw?
Zglosilam moge dostac punkty albo bana ale nie pozwole sobie na takie cos w zyciu nie zanizylam ilosci kosmetyku ba najczesciej wpisuje mniej niz na prawde jest bo wiadomo ze takie ocenianie moze nie byc obiektywne ale jestem uczciwa i dlatego tak sie zdenerwowalam

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Każda z Was ma swoje argumenty, ale z tego co ja wiem z własnych zakupow (i dwóch opakowan pryzm, które mam w domu) tester pryzm rózni sie od produktu jedynie malutka naklejka na boku opakowania, którą łatwo mozna usunac.
nie tester ewicka mial wybite z boku napis tester not for sail
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:43   #109
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Krusiak i ewicek, macie od tej chwili zakaz dalszej wymiany postów w tym wątku w powyższej kwestii, aż do odwołania. Wieczorem się zastanowię zarówno nad meritum, jak i nad punktami karnymi za dotychczasową dyskusję.

Niestety, nie po raz pierwszy obie uczestniczycie w tego typu pyskówkach, już dzisiaj przez tę krótką chwilę pokazałyście, jak kulturalnie umiecie ze sobą rozmawiać, tak że jeśli nie zatrzymam tego teraz, to do wieczora może wypłynąć sprawa Smoleńska i Talibów w Klewkach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-12-12 o 08:45
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:45   #110
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Nie zapytalam,bo bys zaprzeczyla,a doskonale wiemy jaka jest prawda.
Nie wyslalam Ci testera i dobrze o tym wiesz. Jak moglam kupic tester w TJMaxie?? Nie pograzaj sie, blagam.

Siarko-koncze dyskusje,jesli uznasz ze zasluguej na punkty karne-ok, przyjme.

Edytowane przez ewicek83
Czas edycji: 2012-12-12 o 08:46
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:52   #111
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

dzięki Siarku
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:14   #112
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

zgodzę się z Tobą Ragutko.Przeglądając wątek juz nie raz widziałam jak jakaś wizażanka oskarża Krusiaka o coś "nie tak" więc coś jednak musi w tym być. I jak zawsze Krusiak wywala z jakimiś epitetami do osoby która ją o coś posądza.Może trochę pokory dziewczyno- krzykiem nic nie osiągniesz. Nie mówię żeby stać i się patrzeć jak ktoś oskarża- ale jednak moze trochę kultury by się należało. Bo rzeczywiście straszyć kogoś ze się zgłosi jego oskarżenia moderatorowi jest no krótko mówiąc bezczelne, zwłaszcza przy tym ze sama ją od najgorszych wyzwałaś....To również można zgłosić....Zastanów się i w przyszłości lepiej dobieraj słowa.

Edt.nie zauwazyłamże , dyskusja sie an szczęście już skończyła.
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845

Edytowane przez igusia2812
Czas edycji: 2012-12-12 o 09:17
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:11   #113
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Dramat,co tu się teraz dzieje.Jak tu miło było jeszcze z 5-6 lat temu,spokój,wymiany odbywały się raczej bezproblemowo.Nie było żadnych kłótni,poprostu było zupełnie inaczej.Zastanawiam się,co jest powodem,że to się wszystko tak zmieniło o 180 stopni.Aktualnie wymieniam się średnio raz w roku przez krótką chwilę,ale codziennie niemal obserwuję,tak z czystej ciekawości i czasem aż nie chce mi się wierzyć,że to targowisko,w którym brałam udział regularnie przez tak długi czas,bo 7 lat to dla mnie sporo.Wiem jedno.Przy najbliższej wymianie będę prowadzić jakąś chorą selekcję,co by niechcąco nie wpaść w jakieś "kłopoty"
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:24   #114
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dramat,co tu się teraz dzieje.Jak tu miło było jeszcze z 5-6 lat temu,spokój,wymiany odbywały się raczej bezproblemowo.Nie było żadnych kłótni,poprostu było zupełnie inaczej.Zastanawiam się,co jest powodem,że to się wszystko tak zmieniło o 180 stopni.Aktualnie wymieniam się średnio raz w roku przez krótką chwilę,ale codziennie niemal obserwuję,tak z czystej ciekawości i czasem aż nie chce mi się wierzyć,że to targowisko,w którym brałam udział regularnie przez tak długi czas,bo 7 lat to dla mnie sporo.Wiem jedno.Przy najbliższej wymianie będę prowadzić jakąś chorą selekcję,co by niechcąco nie wpaść w jakieś "kłopoty"
No, masakra

Ja w tym roku miałam taką czarną serię - niby wszystko było ok, ale jednak nie do końca Poważnych problemów na szczęście nie miałam, ale w sumie też jak tu czytam, to nigdy nic nie wiadomo
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:36   #115
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

też miałam czarną serię i do dziś nie wystawione kilka przekupek bo nie byłam do końca zadowolona i nie wiem jak ocenić... Największa plaga to u mnie kwestia nowych kosmetyków, które okazują się testowane, próbowane. Dla mnie jak coś jest nowe to nigdy nie otwierane. Przecież jeśli np perfumy były testowane to może i ubytku nie widać, ale zawsze pierwsze psiknięcie jest 'puste' więc odrazu widac że jednak były testowane. Albo podkłady z pompką- tak samo, niby nowe, zawartość pełna, a pompka ubrudzona... No masakra, już nie mowiąc że dostałam kiedyś róż jako nowy, a panna nawet na swoim blogu pisała jego recenzje, miała tam zdjęcie gdzie widać zużycie i dokładnie taki dostałam....
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:44   #116
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dramat,co tu się teraz dzieje.Jak tu miło było jeszcze z 5-6 lat temu,spokój,wymiany odbywały się raczej bezproblemowo.Nie było żadnych kłótni,poprostu było zupełnie inaczej.Zastanawiam się,co jest powodem,że to się wszystko tak zmieniło o 180 stopni.Aktualnie wymieniam się średnio raz w roku przez krótką chwilę,ale codziennie niemal obserwuję,tak z czystej ciekawości i czasem aż nie chce mi się wierzyć,że to targowisko,w którym brałam udział regularnie przez tak długi czas,bo 7 lat to dla mnie sporo.Wiem jedno.Przy najbliższej wymianie będę prowadzić jakąś chorą selekcję,co by niechcąco nie wpaść w jakieś "kłopoty"
Zgadzam się w 100% Wymieniam się od dobrych kilku lat. Smutne to wszystko, właściwie wymieniam się teraz tylko z osobami, na których się nie zawiodłam i tym tylko ufam.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:15   #117
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dramat,co tu się teraz dzieje.Jak tu miło było jeszcze z 5-6 lat temu,spokój,wymiany odbywały się raczej bezproblemowo.Nie było żadnych kłótni,poprostu było zupełnie inaczej.Zastanawiam się,co jest powodem,że to się wszystko tak zmieniło o 180 stopni....
ano fakt i wydaje mi się, że to tak samo jak z innymi rzeczami - popularność, im bardziej wizaż znany, tym więcej nowych ludzi, jak jest więcej to ryzyko "zgniłego jabłka" się naturalnie zwieksza
kiedyś szokiem była "sprawa Idiaminki", dla mnie, wtedy zielonego groszka, cudnie zresztą tu przyjętego przez starsze stażem, to było nieprawdopodobne, tym bardziej, że od początku czułam się tu bezpiecznie - mimo, że byłam nowa, to takie wizażanki jak ennkaa, thelila czy itaka traktowały mnie przyjaźnie i z klasą zarazem

a teraz cóż ... róznie bywa
dość powiedzieć, że moderowanie było coraz trudniejsze i coraz bardziej nieprzyjemne (nie napiszę, jakimi słowami mnie czasem obrzucono w trakcie interwencji)

EDIT: ha! jedno napiszę, bo mnie do dziś akurat śmieszy: jesteś pewnie wąsatą, starą panna z kotem, co w sumie (oprócz wąsatości) jest szczerą prawdą, ale jakoś mnie nie obraża, a raczej humor poprawia
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2012-12-12 o 14:22
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:07   #118
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
EDIT: ha! jedno napiszę, bo mnie do dziś akurat śmieszy: jesteś pewnie wąsatą, starą panna z kotem, co w sumie (oprócz wąsatości) jest szczerą prawdą, ale jakoś mnie nie obraża, a raczej humor poprawia
nie mogę ludzie to mają wyobraźnię, naprawdę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:49   #119
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
też miałam czarną serię i do dziś nie wystawione kilka przekupek bo nie byłam do końca zadowolona i nie wiem jak ocenić... Największa plaga to u mnie kwestia nowych kosmetyków, które okazują się testowane, próbowane. Dla mnie jak coś jest nowe to nigdy nie otwierane. Przecież jeśli np perfumy były testowane to może i ubytku nie widać, ale zawsze pierwsze psiknięcie jest 'puste' więc odrazu widac że jednak były testowane. Albo podkłady z pompką- tak samo, niby nowe, zawartość pełna, a pompka ubrudzona... No masakra, już nie mowiąc że dostałam kiedyś róż jako nowy, a panna nawet na swoim blogu pisała jego recenzje, miała tam zdjęcie gdzie widać zużycie i dokładnie taki dostałam....
Też to ostatnio zauważyłam. Dziewczyny testują sobie nowe kosmetyki, których później nie biorą (np. Avon) i na moje zdziwienie co one robią, że jak to ktoś później kupi: "No a jak mam inaczej sprawdzić kolor?"... Także niektórzy testowane uważają za nowe. Są różne uczulenia, "wrażliwości", kupi/wymieni ktoś później np. kredkę do oczu "nową" i dostanie taaakiego uczulenia, że hej, bo osoba testująca miała np. łapy po psie.
Niepojęte. Kilka razy też dostałam "nowe" z widocznym zużyciem/testowaniem



I przepraszam, że się śmieję , to nic personalnego... ale Krusiakowe "pryzmy not for sail" mnie zabiło

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-12-12 o 17:54
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:59   #120
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

*not for sale miało byc
zwykla omylka pisarska
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-13 21:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.