Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 21:48   #91
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Właśnie przeglądałam allegro z ciekawości co tam można wyszukać i znalazłam takie staniczki w różnych rozmiarach:

http://www.allegro.pl/item328798845_...mocja_65e.html

w dodatku po super cenie

Wolałabym mierzyć i wtedy kupować, no ale jak tak nie da rady to zostanie tylko internet.
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:49   #92
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
wow !
Świetny wątek!
w koncu dowiedziałam się co jest nie tak z moimi stanikami... Zamiast ciągłego kupowania 70A wszło mi że powinnam nosić 60C. Tylko gdzie ja znajdę niedrogi stanik w tym rozmiarze.. ?
Pewnie i tak bedzie ci latwiej niz mnie, ja powinnam szukac... 70G
Z takim rozmiarem poczulam sie jak Dolly Buster
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:23   #93
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Jestem w szoku po przeczytaniu tego wątku i sprawdzeniu mojego rozmiaru w kalkulatorze. Cały czas nosiłam 75C ewentualnie D a teraz mi wyszło 65G W psychice siedzi ciężko zakorzeniona obawa "przecież ja się nie zapnę w 65..." Ale muszę koniecznie spróbować zaopatrzyć się w biustonosz w tym rozmiarze.

edit: doczytałam żeby patrzeć na angielski rozmiar. Tu wyszło 32D czyli 70D. hmmm czy to te 'nasze' tradycyjne polskie 70D?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2008-03-17 o 22:35 Powód: dopisek
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 01:10   #94
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziś przez przypadek natknęłam się na artykuł w necie o tym, że Polki mają prawdopodobnie źle dobrane staniki. I czuję się jedną z nich. Ja mam bardzo duże piersi, do tej pory 75E, jednak we wszystkich stanikach zapięcie "ląduje" mi na łopatkach, a w jednym to prawie na szyje
Po zmierzeniu się, okazało się, że powinnam nosić stanik 65HH no to sobie tak pobuszowałam po sklepach internetowych i normalnie ciężkiego urazu dostałam, bo poniżej 150 zł to takiego oto okazałego rozmiaru się nie kupi. No a na dodatek skąd mogę wiedzieć, że on będzie dobry znalazłam aukcje na allegro no i zalicytowałam, jakiś używany, ale głównie po to, żeby sprawdzić rozmiar...
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 05:46   #95
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

trzeba przyznać, że w sklepach są przeważnie rozmiary od 70 i miseczki od A do E.
niegdyś lubiłam kupować niedrogie staniczki w sklepiku na osiedlu, a teraz będę miała nie mały problem.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 06:16   #96
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
wow !
Świetny wątek!
w koncu dowiedziałam się co jest nie tak z moimi stanikami... Zamiast ciągłego kupowania 70A wszło mi że powinnam nosić 60C. Tylko gdzie ja znajdę niedrogi stanik w tym rozmiarze.. ?
Bardzo się cieszę, że odkryłaś swój rozmiar
Ale czy to 60C to wyszedł Ci rozmiar polski czy angielski?
PS. Zapraszam na Lobby Małobiuściastych. Tam jest wiele informacji na temat staników w podobnych rozmiarach.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pewnie i tak bedzie ci latwiej niz mnie, ja powinnam szukac... 70G
Z takim rozmiarem poczulam sie jak Dolly Buster
Tu muszę Cię pocieszyć. 70G jest częście dostępny niz jakikolwiek stanik z obwodem 60. Występuje on między innymi w firmach Alles, Anita, KrisLine, Gaia, Melissa, Avocado. Występuję też w angielskich firmach (np. Freya, Panache, Fatnasie).
Uwaga: polskiemu 70G w brytyjskiej rozmiarówce odpowiada 70F (32F) lub 70FF (32FF). W angielskiej występują bowiem podwójne literki (DD, FF, GG, HH, JJ) a miseczki zmieniają się co cal (ok. 2,5cm), a nie jak w polskiej co 2 cm.

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
dziś przez przypadek natknęłam się na artykuł w necie o tym, że Polki mają prawdopodobnie źle dobrane staniki. I czuję się jedną z nich. Ja mam bardzo duże piersi, do tej pory 75E, jednak we wszystkich stanikach zapięcie "ląduje" mi na łopatkach, a w jednym to prawie na szyje
Po zmierzeniu się, okazało się, że powinnam nosić stanik 65HH no to sobie tak pobuszowałam po sklepach internetowych i normalnie ciężkiego urazu dostałam, bo poniżej 150 zł to takiego oto okazałego rozmiaru się nie kupi. No a na dodatek skąd mogę wiedzieć, że on będzie dobry znalazłam aukcje na allegro no i zalicytowałam, jakiś używany, ale głównie po to, żeby sprawdzić rozmiar...
Może jednak lepiej by było gdybyś zamówiła w sklepie internetowym. Owszem musiałabyś dać im "kaucję" około 150zł. Ale po przymiarce, gdyby stanik nie pasował, mogłabyś odzyskać pieniądze. Oczywiście taka przymiarka kosztowałaby tyle co koszty przesyłki w dwie strony - około 20zł.

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
trzeba przyznać, że w sklepach są przeważnie rozmiary od 70 i miseczki od A do E.
niegdyś lubiłam kupować niedrogie staniczki w sklepiku na osiedlu, a teraz będę miała nie mały problem.
Ale zobacz ile z nas - wypowiadających się w wątku - ma lub będzie miało podobny problem! Przecież takich kobiet jest bardzo, bardzo dużo. A sklepikarz gdyby chciał mógłby zamówić staniki w takich rozmiarach. Bo one są produkowane! Ale większość sprzedawców woli wcisnąć klientce 75B niż zadbać o jej właściwe potrzeby. Gdyby zaczęli domagać się w hurtowni takich rozmiarów, to hurtownie zaczęły by je sprowadzać!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:46   #97
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Tu muszę Cię pocieszyć. 70G jest częście dostępny niz jakikolwiek stanik z obwodem 60. Występuje on między innymi w firmach Alles, Anita, KrisLine, Gaia, Melissa, Avocado. Występuję też w angielskich firmach (np. Freya, Panache, Fatnasie).
Uwaga: polskiemu 70G w brytyjskiej rozmiarówce odpowiada 70F (32F) lub 70FF (32FF). W angielskiej występują bowiem podwójne literki (DD, FF, GG, HH, JJ) a miseczki zmieniają się co cal (ok. 2,5cm), a nie jak w polskiej co 2 cm.
Wczoraj wskoczylam na Ebay i znalazlam pare biustonoszy w rozmiarze 70F, no coz... uroda nie grzeszyly niestety, no i ta cena .

Jesli polskie 70F to brytyjskie 70G to jakiego wlasciwie powinnam szukac rozmiaru na Ebayu (Niemcy)?

W tej chwili kupuje 75C (wiem, za male, tzn. jesli miseczka jest elastyczna to wepchne w nia biust, jesli nie to mam pecha i musze co jakis czas "wpychac" go na miejsce), bo znalezienie 75D w sklepach jest cudem, zwykle taki biustonosz nie jest kolejnym rozmiarem danego modelu, ale odrebnym modelem o wygladzie babcinej bielizny.

Wczoraj wlazlam na strone jakiegos katalogu, ktory tez mial bielizniany kalkulator, tam wyszlo mi 80B.

Co ja wlasciwie powinnam kupowac przy 77-78 cm pod biustem i 95-96 w biuscie?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 12:21   #98
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja mam kilka pytan. Stanik ladny na codzien to jedno, a co ze stanikami sportowymi? Takimi ktore dodatkowo przytrzymuja obfity biust i zapobiegaja jego przemieszczaniu sie podczas intensywnych i dynamicznych cwiczen? Ja kiedys kupilam w Tesco taka czeska bluzke sportowa z wszytym stanikiem z malo elastycznej drobnej siatki i z szeroka malo elastyczna guma pod biustem, cala bluzka dodatkowo z gestego elastycznego materialu (ale tez nie za bardzo elastycznego) - no name i wiecej takich bluzek nie widzialam. Trzymala fantastycznie i chcialabym znalezc cos podobnego. Doslownie zero bolu przy jakichkolwiek wygibasach i fikolkach.

Drugie pytanie - spac w staniku czy bez? Bo mowiec szczerze mnie lepiej sie spi w bieliznie - wygodniej i nie boli kiedy leze na boku np...

Misiapisia - zobacz na http://www.bra-fitter.prv.pl/ wpisz swoje wymiary to ci dobrze przeliczy bo w to 80B to jakos nie moge uwierzyc

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:27   #99
Milka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 33
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Hej Wydaje mnie się że mam malutkie piersi. zmierzyłam się wg porad na samym początku i wygląda to tak: pod biustem mam 74 czyli 74-5=69 czyli ma być 65 a w biuście nago wychodzi 81,5 a w miękkim staniku 82. patrząc na tabelę wychodzi mi 65 C. dobrze liczę? wydaje mi się że C to duży rozmiar a ja przecież mam "rodzynki" zamiast piersi :P
__________________
..:Nigdy nie żałuj uśmiechu
bo uśmiech jest mową duszy,
gdy słowa zawiodą
uśmiech serce poruszy:..
Milka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:29   #100
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

agta85 chyb się już pogubiłam w tym wszystkim. wieczorem jak znajdę czas sprawdzę czy wyszło mi w rozmiarach polskich czy angielskich. Ogólnie mam malutki biust więc to C bardzo mnie zdziwiło
najgorsze jest to,że zawsze miałam staniki do max 20 zł. sądzę,że w tej cenie będzie mi ciężko znaleźć coś w obwodem 60...

d'ou vient le vent
wydaje mi się, że powinno się spać bez biustonosza bo piersi też czasem 'muszą odpocząć' . Ja śpię bez i może prze to ,że jestem prawie płaska nie sprawia mi to żadnych problemów

Milka mam podobną sytuację do Ciebie. Pod biustem 65 czyli powinnam mieć stanik z obwodem 60 w piersiach 81 i wychodzi mi C
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:33   #101
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
A ja mam kilka pytan. Stanik ladny na codzien to jedno, a co ze stanikami sportowymi? Takimi ktore dodatkowo przytrzymuja obfity biust i zapobiegaja jego przemieszczaniu sie podczas intensywnych i dynamicznych cwiczen? Ja kiedys kupilam w Tesco taka czeska bluzke sportowa z wszytym stanikiem z malo elastycznej drobnej siatki i z szeroka malo elastyczna guma pod biustem, cala bluzka dodatkowo z gestego elastycznego materialu (ale tez nie za bardzo elastycznego) - no name i wiecej takich bluzek nie widzialam. Trzymala fantastycznie i chcialabym znalezc cos podobnego. Doslownie zero bolu przy jakichkolwiek wygibasach i fikolkach.

Drugie pytanie - spac w staniku czy bez? Bo mowiec szczerze mnie lepiej sie spi w bieliznie - wygodniej i nie boli kiedy leze na boku np...

Misiapisia - zobacz na http://www.bra-fitter.prv.pl/ wpisz swoje wymiary to ci dobrze przeliczy bo w to 80B to jakos nie moge uwierzyc

Nat
Wlasnie tam mi wyszlo to polskie 70G
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 12:37   #102
Milka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 33
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

e-myszka no właśnie. jakoś ciężko mi w to uwierzyć, ale jak weszłam w elektroniczny licznik miseczki wyszło mi to samo. A wg rozmiarówki melissaa wychodzi na to że mam A. nie kapuje hehe
__________________
..:Nigdy nie żałuj uśmiechu
bo uśmiech jest mową duszy,
gdy słowa zawiodą
uśmiech serce poruszy:..
Milka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:38   #103
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Milka17 Pokaż wiadomość
Hej Wydaje mnie się że mam malutkie piersi. zmierzyłam się wg porad na samym początku i wygląda to tak: pod biustem mam 74 czyli 74-5=69 czyli ma być 65 a w biuście nago wychodzi 81,5 a w miękkim staniku 82. patrząc na tabelę wychodzi mi 65 C. dobrze liczę? wydaje mi się że C to duży rozmiar a ja przecież mam "rodzynki" zamiast piersi :P
65c to nie jest duzy rozmiar ja mam 60ff i mogloby sie wydawac ze mam ogromne piersi jak mam taki rozmiar ale sa normalne wiec jak gdzies dorwiesz to kup te 65c
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:45   #104
Milka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 33
Talking Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
65c to nie jest duży rozmiar ja mam 60ff i mogłoby sie wydawać ze mam ogromne piersi jak mam taki rozmiar ale sa normalne wiec jak gdzieś dorwiesz to kup te 65c
UsMiEcHnIeTa89 dzięki Ci bardzo. Może masz i racje. Jak natrafię na taki staniczek gdzieś to przymierzę, może faktycznie będzie pasował
__________________
..:Nigdy nie żałuj uśmiechu
bo uśmiech jest mową duszy,
gdy słowa zawiodą
uśmiech serce poruszy:..
Milka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:49   #105
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ścisnęłam pod biustem bardzo mocno [chyba nawet za mocno, nie wiem czy byłabym w stanie funkcjonować w taakim ścisku], wyszło mi jakieś 68cm, w biuście natomiast 85cm i wyszło mi [rozm. [polski] 60G
może bym i taki kupiła, ale niestety nie stać mnie na stanik za 100-200zł
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:56   #106
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ścisnęłam pod biustem bardzo mocno [chyba nawet za mocno, nie wiem czy byłabym w stanie funkcjonować w taakim ścisku], wyszło mi jakieś 68cm, w biuście natomiast 85cm i wyszło mi [rozm. [polski] 60G
może bym i taki kupiła, ale niestety nie stać mnie na stanik za 100-200zł
Czasem na allegro sa staniki w takim rozmiarze i mozna kupic cos taniej niz za 100-200zl Ja ostatnio kupilam panache inferno za 30zl ale on wielu osob nie odpowiada
a i z tych brytyjskich stanikow to na pewno bys musiala brac mniejszy rozmiar miseczki wiec nie jestes wcale w takiej zlej sytuacji
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 15:21   #107
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziś przeszukałam większośc sklepów i nie znalazłam 65 c albo b W h&m spędziłam ponad godzinę i rezultat marny. Nie ma takiego rozmiaru! ;( większość to 75-85 :/ straciłam już nadzieję..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 16:25   #108
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

do tej pory kupowałam 70 C (lub duże B) a wyszło mi że:
rozmiar brytyjski 60DD (28DD)
rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy 55F (26F)
rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ściśliwy 65C (30C)
rozmiar polski 60F
Melissa (polska firma, mająca własną rozmiarówkę) 60E
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:28   #109
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Jesli polskie 70F to brytyjskie 70G to jakiego wlasciwie powinnam szukac rozmiaru na Ebayu (Niemcy)?

Co ja wlasciwie powinnam kupowac przy 77-78 cm pod biustem i 95-96 w biuscie?
Proponuje kupować na ebayu od angielskich sprzedawców. Bo oni mają głównie angielskie staniki. Poszukaj stanika w rozmiarze 32F.
Na Lobby Biuściastych i Małobiuściastych możesz znaleźć wiele cennych informacji o konkretnych modelach. Np. czy miseczki ma standardowe, czy mniejsze a może większe niż zwykle. Czy się przypadkiem nie rozciąga po praniu itp. Tam jest wielka baza wiedzy o stanikach!

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to,że zawsze miałam staniki do max 20 zł. sądzę,że w tej cenie będzie mi ciężko znaleźć coś w obwodem 60...
Mam na sobie stanik 60E kupiony na allegro, nowy z metkami. Zapłaciłam za niego 30zł + 6zł za przesyłkę.



Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wlasnie tam mi wyszlo to polskie 70G
A sprawdzałaś dziś? Bo programistka zrobiła korekty w kalkulatorze i już wyniki są lepsze. Do wczoraj kalkulator dobrze podawał rozmiary brytyjskie, a przy polskich się mylił :/ Ale teraz jest już ok.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość

Drugie pytanie - spac w staniku czy bez? Bo mowiec szczerze mnie lepiej sie spi w bieliznie - wygodniej i nie boli kiedy leze na boku np...
Na Lobby Biuściastych są kobiety które śpią w staniku. Jeśli masz duży biust to na pewno warto, ale nie wszystkim jest wygodnie.
A co do sportowych, to tez możesz poszukać na Lobby Biuściastych (biusciaste.prv.pl). Ja nie mam (jeszcze?) sportowego stanika.

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Dziś przeszukałam większośc sklepów i nie znalazłam 65 c albo b W h&m spędziłam ponad godzinę i rezultat marny. Nie ma takiego rozmiaru! ;( większość to 75-85 :/ straciłam już nadzieję..
W H&M nie znajdziesz, niestety. :/ Możesz sprawdzić wątek sklepowy na Lobby Małobiuściastych, ale obwody 65, 60 występują chyba tylko w Krakowie, Warszawie, poznaniu, Katowicach i Białymstoku. Dziewczyny domagajcie się w sklepach takich staników! Może w końcu któryś ze sprzedawców zacznie je sprowadzać. W końcu to nie PRL i klienci powinni się dla nich liczyć.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 17:59   #110
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dzis mi wyszlo 70G polskie i 70E brytyjskie. Moze z zakupem poczekam, az sie programistka zdecyduje na ostateczna wersje kalkulatora

Czy to Lobby Biusciastych to forum na Gazecie? Nie ma normalnej strony? Nienawidze forum Gazety, bo jak dla mnie jest totalnie nieczytelne
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:03   #111
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

agta85 ja się trochę zagubiłam, pomóż proszę Wg. tego 'kalkulatora' wyszło mi że mam angielski rozmiar 32D (70D), ale te 70 D to chyba różni się od tego polskiego? Czy to to samo?
A i czy mogłabyś podać sprzedawcę u którego kupowałaś ten biustonosz o którym pisałaś post wyżej?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:12   #112
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Dzis mi wyszlo 70G polskie i 70E brytyjskie. Moze z zakupem poczekam, az sie programistka zdecyduje na ostateczna wersje kalkulatora

Czy to Lobby Biusciastych to forum na Gazecie? Nie ma normalnej strony? Nienawidze forum Gazety, bo jak dla mnie jest totalnie nieczytelne
Tak się składa, że na gazecie. Ale spróbuj się do niego przekonać, bo to kopalnia wiedzy o stanikach Poza tym moderatorki dbają o porządek. Przeczytaj SPIS TREŚCI, czyli odnośniki pod tytułem forum i wątek FAQ. Tam są odnośniki do najważniejszych wątków.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
agta85 ja się trochę zagubiłam, pomóż proszę Wg. tego 'kalkulatora' wyszło mi że mam angielski rozmiar 32D (70D), ale te 70 D to chyba różni się od tego polskiego? Czy to to samo?
A i czy mogłabyś podać sprzedawcę u którego kupowałaś ten biustonosz o którym pisałaś post wyżej?
Akurat angielskie 32D i polskie 70D to to samo. Różnią się inne miseczki. Akurat miseczka D to w obu rozmiarówkach różnica między obwodem stanika, a obwodem w biuście równa 19cm.
Sprzedawcę allegro mogę podać, choć i tak nie ma w tej chwili żadnego 70D. Nie wiem tylko czy to nie będzie zbytnia reklama.
Ale rozmiar 70D to rozmiar dostępny w wielu sklepach, więc myślę, że coś znajdziesz
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:15   #113
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Akurat angielskie 32D i polskie 70D to to samo. Różnią się inne miseczki. Akurat miseczka D to w obu rozmiarówkach różnica między obwodem stanika, a obwodem w biuście równa 19cm.
Sprzedawcę allegro mogę podać, choć i tak nie ma w tej chwili żadnego 70D. Nie wiem tylko czy to nie będzie zbytnia reklama.
Ale rozmiar 70D to rozmiar dostępny w wielu sklepach, więc myślę, że coś znajdziesz
Dzięki, cieszmy mnie to niezmiernie Faktycznie z 70D nie będzie problemu, a i na allegro jest ich mnóstwo. To i w takim razie darujmy sobie namiary na tego konkretnego sprzedawcę
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:57   #114
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

AGTA85 widzę ze nosisz ten sam rozmiar , który ja powinnam nosic 60E, u jakiego sprzedawcy na allegro kupujesz w takim rozmiarze?
bo w sklepie to strasznie drogo zaplacę, a myślę ze na allegro będą niższe ceny
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:04   #115
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Agta, super że założyłaś ten watek
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:14   #116
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dotychczas nosiłam 75A, albo 70B... wg. kalkulatora, powinnam nosić 65C. Jestem z Katowic i parę postów wcześniej doczytałam się, że jest możliwość kupienia takiego rozmiaru w Katowicach. Jeśli ktoś wie gdzie, to prosiłabym o jakieś informacje
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:19   #117
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Szukalam tego mojego 70E na Ebayu, znalazlam miedzy innymi taki
http://cgi.ebay.de/Buegel-BH-70E-Flo...ayphotohosting
w tej aukcji jest tabela rozmiarow, a wg. tej tabeli powinnam kupic jednak 75 D lub E, albo 80 B.
No to jak to jest?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:27   #118
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Szukalam tego mojego 70E na Ebayu, znalazlam miedzy innymi taki
http://cgi.ebay.de/Buegel-BH-70E-Flo...ayphotohosting
w tej aukcji jest tabela rozmiarow, a wg. tej tabeli powinnam kupic jednak 75 D lub E, albo 80 B.
No to jak to jest?
skoro wyszlo Ci ze powinnas nosic 70E to taki romiar powinnas sprobowac Ale gaia jest dostepna w zwyklych sklepach z bielizna, wiec nie oplaca sie kupowac na ebayu(sama mam bardzo podobny do tego co pokazalas ale bialy)
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:32   #119
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
AGTA85 widzę ze nosisz ten sam rozmiar , który ja powinnam nosic 60E, u jakiego sprzedawcy na allegro kupujesz w takim rozmiarze?
bo w sklepie to strasznie drogo zaplacę, a myślę ze na allegro będą niższe ceny
Kupiłam tylko raz (na razie). Skorzystałam z wyszukiwarki na allegro.
A może mieszkasz gdzieś gdzie miałabyś możliwość przymierzenia stanika? W tej chwili chyba nie ma na allegro rozmiaru 60E.
A w ogole to Ty masz na myśli polskie czy angielskie 60E?

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;6944334]Dotychczas nosiłam 75A, albo 70B... wg. kalkulatora, powinnam nosić 65C. Jestem z Katowic i parę postów wcześniej doczytałam się, że jest możliwość kupienia takiego rozmiaru w Katowicach. Jeśli ktoś wie gdzie, to prosiłabym o jakieś informacje [/quote]

Nie wiem czy akurat 65C będzie, ale możesz sprawdzić. Pasaż w hotelu Monopol.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Szukalam tego mojego 70E na Ebayu, znalazlam miedzy innymi taki
http://cgi.ebay.de/Buegel-BH-70E-Flo...ayphotohosting
Ale 70E to Ty powinnaś kupować z rozmiarówki angielskiej, a na tej aukcji stanik nie jest produkcji ang. Z ich rozmiarówki to 70G!
Poszukaj 32E z firm Freya, Fantasie, Panache, RubyPink. Jest jeszcze kilka angielskich firm ale ich nazw nie pamiętam. Znajdziesz je na Lobby Biuściastych.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:33   #120
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
skoro wyszlo Ci ze powinnas nosic 70E to taki romiar powinnas sprobowac Ale gaia jest dostepna w zwyklych sklepach z bielizna, wiec nie oplaca sie kupowac na ebayu(sama mam bardzo podobny do tego co pokazalas ale bialy)
Ten biustonosz jest jednym z modeli z Ebayowego sklepu internetowego, tam jest wiecej takich duzych modeli i kompletow.
No coz, moj pierwszy biustonosz w rozmiarze 70E, wolalabym kupic w sklepie i przymierzyc, kupowanie przez internet to zawsze pewne komplikacje ze zwrotem, jesli nie bedzie pasowalo.

Edit: ups, , no to bede szukac 70G w sklepach.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.