Fakty o nas samych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 21:21   #91
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Fakty o nas samych

1. Nie mam pamięci do twarzy. Zazwyczaj gdy kogoś poznaję, następnym razem jak się spotkamy, ta osoba pierwsza musi do mnie zagadać, bo ja zwyczajnie nie pamiętam twarzy
2. Jestem ogromnym śpiochem i lubię siedzieć długo w piżamie.
3. Kocham Święta Bożego Narodzenia i wszystko co z nimi związane: począwszy od dekoracji, kończąc na filmach. Lubię też wymyślać tradycje.
4. Smakuje mi herbata Lipton z mlekiem (a co!).
5. Nie znoszę, gdy podczas robienia czegoś interesującego, ktoś mi nagle przeszkadza lub wysyła po coś do miasta (home, sweet home).
6. Gdy coś siedzi mi w głowie, nie daje mi to spokoju, do czasu, gdy nie wyrzucę tego z siebie.
7. Lubię rozmyślać nad życiem, gdy leżę w łóżku.
8. Mimo iż coś mi zaszkodzi, i tak to robię, a później żałuję (np. wcinam pakę czipsów, a później lamentuję, że mi niedobrze i brzuch mnie boli).
9. Świeżo uprane rzeczy zalegają mi na komodzie, jakiś tydzień, zanim ułożę je w szafkach.
10. Boję się randek, spotkań tylko we-dwoje. Wolę spontaniczne wypady w gronie przyjaciół. Strach przed skrępowaniem...
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:25   #92
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Od siebie mogę jeszcze napisać, żeee:
1. Przysuwanie krzesła do stołu wygląda u mnie następująco: staję koło krzesła, chwytam je z przodu i za oparcie, dźwigam, dosuwam do stołu i dopiero wtedy siadam. Wszyscy się ze mnie śmieją, że robię to jak przedszkolak.
Ja z kolei wiążę buty w inny sposób niż większość ludzi, bo tak mnie nauczono dawno temu i tak mi zostało. Zorientowałam się dopiero niedawno, gdy ktoś skomentował, że robię to właśnie "jak przedszkolak".

Cytat:
3. Mam strasznie dziwny dar prosto z niebios. Każdy przedstawiciel płci męskiej do którego odważę się wzdychać i przyznać przed kimś, że "o matko! chyba to ten jedyny" od razu znajduje dziewczynę, a niedługo po tym biorą ślub.
Ja też, zupełnie jakbym miała w sobie jakiś radar wykrywający mężczyzn już zajętych albo takich, którzy wkrótce będą zajęci
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:49   #93
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Ja z kolei wiążę buty w inny sposób niż większość ludzi, bo tak mnie nauczono dawno temu i tak mi zostało. Zorientowałam się dopiero niedawno, gdy ktoś skomentował, że robię to właśnie "jak przedszkolak".



Ja też, zupełnie jakbym miała w sobie jakiś radar wykrywający mężczyzn już zajętych albo takich, którzy wkrótce będą zajęci
No ja się właśnie nauczyłam takiego przysuwania na praktykach w przedszkolu i tak mi zostało już I do tego jeszcze mam perfekcyjnie opanowane np. krojenie kotleta za pomocą łyżki
A z facetami to jest tragedia. Znalazłam jednego jedynego. No już się zdawało, że wesele będzie. Już miałam nawet zameldować mu o swoim istnieniu. Następnego dnia okazało się, że to mąż koleżanki z grupy
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:38   #94
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
1. Nie mam pamięci do twarzy. Zazwyczaj gdy kogoś poznaję, następnym razem jak się spotkamy, ta osoba pierwsza musi do mnie zagadać, bo ja zwyczajnie nie pamiętam twarzy
Też tak mam Za to mam super pamięć do liczb, dat urodzenia znajomych, numerów telefonów i rejestracji samochodów
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 00:39   #95
marimma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 34
Dot.: Fakty o nas samych

Fajny wątek, niektóre teksty rozwalają (np. latający żal albo śmierć zamiast chałwy)

1. Lubię zapach lakieru do paznokci, farb do malowania ścian i pasty do butów. W podstawówce (chyba trzecia klasa) brałam ze sobą brokatowy lakier i wąchałam go na przerwie.

2. Nie lubię kupować butów. (bardzo niekobieco, ale cóż ja poradzę )

3. Bardzo rzadko śnię, albo po prostu nie pamiętam swoich snów.

4. Jestem introwertyczką.

5. Uwielbiam tańczyć.

6. Strasznie bałaganię, ale jak już sprzątam, to daję z siebie 100 % - staje się perfekcyjną panią domu.

7. Nie lubię, jak w łazience stoją niedomknięte butelki po żelach, szamponach itp. - mam wrażenie że wchodzą i wychodzą z nich zarazki i bakterie, a później ktoś musi się z nimi myć.

8. Czuję się samotna i niepotrzebna.

9. Nie czytałam i nie fascynowałam się Harrym Potterem, tak jak cała reszta świata.

10. Brzydzę się dotykać czyichś stóp. :P
marimma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 05:38   #96
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Fakty o nas samych

1. Jestem totalną maniaczką Harrego Pottera, fanfikow do HP i HP Musical. A co, że w tym wieku nie wypada!
2. Moje zeszyty w szkole zawsze przypominały brudnopis
3. ludzie mylnie interpretują moją mimikę- jestem wesoła, a wyglądam na smutną itp. moja twarz się mnie nie słucha.
4. mam wyrzuty sumienia jak naciskam przycisk na dwie windy, po czym żal mi tej ktora przyjechala druga bo do niej nie wsiadam, a przecież się starała i przyjechała...
4. zdarza mi się wyjść na spacer z psem w nocy w piżamie, mówię do mojego psa na spacerze
5. nie jem mięsa i denerwuje mnie jak ludzie mnie pouczają z tego powodu. Ja nikomu nie patrzę w talerz
6. Nie znoszę telewizji, dla mnie nie ma tam nic do oglądania, a filmów w ktorych cały czas się mordują nie mogę znieść
7. Najseksowniejszy jezyk świata to angielski- akcent szkocki i angielski
8. jestem strasznym leniem, uwielbiam robić coś innego niż powinnam.
9. lubię uczyć się nieprzydatnych rzeczy- szwedzkiego, łaciny, esperanto. Jeśli coś jest niepraktyczne to dla mnie +1000 do atrakcyjnosci
10. jestem kosmetykoholiczką
11. zapamiętuje wydarzenia po tym w co byłam ubrana Zwracam wielką uwagę na buty jakie noszą ludzie, z kolei nie mam pojęcia jaki mają np. kolor oczu
12. nie umiem o coś prosić, jestem strasznie zamknięta w sobie, nigdy nie panikuje

To chyba na tyle
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 08:19   #97
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Fakty o nas samych

Ja też mówię do swojego psa na spacerze Zresztą w domu też Gadam do niego jak do małego dziecka
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 09:01   #98
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Ja też mówię do swojego psa na spacerze Zresztą w domu też Gadam do niego jak do małego dziecka
Ja też i do kota też mówię
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:20   #99
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
4. Ludzie często mnie zaczepiają i o coś pytają, zagadują - mam wrażenie, że częściej niż innych. Nawet jak jestem z kimś, albo z grupą, to zwracają się do mnie. Nie wiem dlaczego
Mam tak samo
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:28   #100
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Fakty o nas samych

ja też rozmawiam z moją kotką i moja mama też ;p
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:42   #101
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Też tak mam Za to mam super pamięć do liczb, dat urodzenia znajomych, numerów telefonów i rejestracji samochodów
To ja ani do dat nie mam (z 3 zapamiętam, reszta musowo zaznaczona w kalendarzu), ani do rejestracji. Do telefonów jeszcze tak. Cieszę się, że nie jestem sama
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 11:14   #102
Ivenna
Raczkowanie
 
Avatar Ivenna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 332
Dot.: Fakty o nas samych

Wątek się rozwija, to i ja jeszcze coś dodam
11. Kocham Boże Narodzenie/Wielkanoc i wszystko, co z nimi związane.
12. Nie lubię kupować butów i spodni. Raz, że nienawidzę ich mierzyć, bo trzeba wszystko ściągać a po drugie - rzadko kiedy znajdę parę, która pasuje. Poza tym nie mam zbyt dużej ilości butów - jedynie kilka uniwersalnych par i nie potrzeba mi więcej.
13.
Cytat:
Napisane przez marimma
Brzydzę się dotykać czyichś stóp. :P
Myślałam, że tylko ja tak mam Może nie odsuwam się 5m do tyłu, ale nie chciałabym dotykać czyichś stóp, trochę mnie brzydzą.
14.
Cytat:
Napisane przez zuz123
Najseksowniejszy jezyk świata to angielski- akcent szkocki i angielski
Tak, tak, TAK !!!
15. Nienawidzę wykonywać telefonów, zwłaszcza w ważniejszych sprawach - robię się chora na samą myśl i odciągam sprawę w nieskończoność. Nie mam może takich oporów, gdy dzwonię do rodzica/znajomego, ale i tak wolę smsy. Rozmowa tel. jedynie gdy mamy coś konkretnego ustalić.
__________________
Ta sygnaturka jest zgodna z normami UE i spełnia warunki na przyznanie dopłaty.
Ivenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:36   #103
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
15. Nienawidzę wykonywać telefonów, zwłaszcza w ważniejszych sprawach - robię się chora na samą myśl i odciągam sprawę w nieskończoność. Nie mam może takich oporów, gdy dzwonię do rodzica/znajomego, ale i tak wolę smsy. Rozmowa tel. jedynie gdy mamy coś konkretnego ustalić.
Boże, mam tak samo - praktycznie nigdy nie dzwonię do nikogo ot tak, żeby pogadać, a telefony w konkretnych sprawach (rejestracja u lekarza, fryzjer itd.) potrafię odwlekać przez kilka dni/tygodni Czasem bardzo to uciążliwe, nie mam pojęcia, skąd mi się to wzięło.
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:38   #104
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
15. Nienawidzę wykonywać telefonów, zwłaszcza w ważniejszych sprawach - robię się chora na samą myśl i odciągam sprawę w nieskończoność. Nie mam może takich oporów, gdy dzwonię do rodzica/znajomego, ale i tak wolę smsy. Rozmowa tel. jedynie gdy mamy coś konkretnego ustalić.
I ja też tak mam Bardzo uciążliwe i też nie wiem, skąd się to wzięło.
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:43   #105
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
Wątek się rozwija, to i ja jeszcze coś dodam
11. Kocham Boże Narodzenie/Wielkanoc i wszystko, co z nimi związane.
12. Nie lubię kupować butów i spodni. Raz, że nienawidzę ich mierzyć, bo trzeba wszystko ściągać a po drugie - rzadko kiedy znajdę parę, która pasuje. Poza tym nie mam zbyt dużej ilości butów - jedynie kilka uniwersalnych par i nie potrzeba mi więcej.
13.

Myślałam, że tylko ja tak mam Może nie odsuwam się 5m do tyłu, ale nie chciałabym dotykać czyichś stóp, trochę mnie brzydzą.
14.

Tak, tak, TAK !!!
15. Nienawidzę wykonywać telefonów, zwłaszcza w ważniejszych sprawach - robię się chora na samą myśl i odciągam sprawę w nieskończoność. Nie mam może takich oporów, gdy dzwonię do rodzica/znajomego, ale i tak wolę smsy. Rozmowa tel. jedynie gdy mamy coś konkretnego ustalić.
też tak mam
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:45   #106
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
1. Jestem totalną maniaczką Harrego Pottera, fanfikow do HP i HP Musical. A co, że w tym wieku nie wypada!
9. lubię uczyć się nieprzydatnych rzeczy- szwedzkiego, łaciny, esperanto. Jeśli coś jest niepraktyczne to dla mnie +1000 do atrakcyjnosci
Moja koleżanka rok temu stoczyła wojnę z mamą, bo chciała pościel z Harrego ale nie mogła sobie jej sama kupić, bo miałyśmy zajęcia. Mama skomentowała to hasłem: "ile ty masz lat..." Wielka obraza była
Nieprzydatne rzeczy są fajne. Sytuacja z zajęć: Pani nam mówi jakie to bezsensowne pomysły mają dyrektorzy szkół czy przedszkoli, a my to wszystko musimy robić. I takim to sposobem dyrektor może przyjść i powiedzieć nam, że mamy nauczyć pisać dzieci stopami, a my zapytamy: "na kiedy?". Tylko ja z całej grupy stwierdziłam, że to jest genialny pomysł.
I mam okropną pamięć do twarzy. Widzę gdzieś jakąś osobę, choćby mnie tylko mijała na ulicy, zapamiętam. Jakiś czas później spotkam ją gdzieś to mi spokoju nie da myślenie skąd ja ją znam
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 12:33   #107
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
4. mam wyrzuty sumienia jak naciskam przycisk na dwie windy, po czym żal mi tej ktora przyjechala druga bo do niej nie wsiadam, a przecież się starała i przyjechała...
Dobre.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tais86 Pokaż wiadomość
Boże, mam tak samo - praktycznie nigdy nie dzwonię do nikogo ot tak, żeby pogadać, a telefony w konkretnych sprawach (rejestracja u lekarza, fryzjer itd.) potrafię odwlekać przez kilka dni/tygodni Czasem bardzo to uciążliwe, nie mam pojęcia, skąd mi się to wzięło.
Też tak mam. Bardzo rzadko dzwonię do TŻ. On do mnie też. Za to ciągle smsujemy.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 12:58   #108
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Fakty o nas samych

1. Nie mam silnej woli ( ciągle jestem na jakiejś diecie, a i tak zaraz coś zjem/wypije niedozwolonego )
2. Nie zjem kanapki z nutellą jeżeli wcześniej została posmarowana masłem
3. Wystarczy, że posłucham jakiejś piosenki 2-3 razy i już znam jej tekst na pamięć (a jak muszę się uczyć czegoś na uczelnie to tak łatwo już mi to do głowy nie wchodzi )
4. Nie umiem wyznać wprost facetowi, że nic między nami nie będzie
5. Śpię w kombinezonie króliku i każdy dziwi się jak można w tym spać ( taki pajacyk jak dla dziecka, łącznie ze stopami i kapturem z uszami królika)
6. Jestem bardzo śmiała ( nie mam problemu żeby w wyżej wymienionym stoju wyjść do sklepu)
7. Kocham szczury. I dalej podczas opowieści jak zmarły potrafię się rozklejać, chociaż od ostatnich śmierci minie niedługo 2 lata
8. Uwielbiam słodycze ( nie mam problemu ze zjedzeniem całej tabliczki białej milki )
9. Kocham zwierzęta. Strasznie mi ich szkoda kiedy teraz jest zima i one tak marzną na dworze. Ostatnio napisałam do mojego współlokatora sms ' Przyjadę do Ciebie do pracy, pójdziemy nakarmić kaczki na Królewską bo mi ich szkoda'
10. Lubię pobieranie krwi
11. Nie lubię kupować butów, ale mam ich dużo par
12. Lubię zbierać jakieś ładne pudełeczka, buteleczki. Kiedy ktoś mi chcę coś wyrzucić to wszystko jest mi potrzebne, a tak na prawdę tego nie używam
13. Lubię tatuaże
14. Mam przeczucia i dobrą intuicję
15. Oglądam film na komputerze i w tym samym czasie przeglądam pare stron internetowych
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:04   #109
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Fakty o nas samych

1. Praca sprawia mi satysfakcję (niefinansową)
2. Uwielbiam być chwaloną, komplementowaną
3. Mam ulubione 7-letnie dresy - wszędzie je biorę ze sobą
4. Strasznie lubię wydawać pieniądze, ale nie jestem jakąś wielką fanka chodzenia po Galeriach :P
5. Lubię jeść, jestem łakomczuszkiem, co więcej jem gdy się nudzę albo coś mnie martwi
6. Co chwilę chudnę i tyję - -5 a zaraz po tym +5
7. Ciężko mi się zmobilizować, coś zaczynam i nie kończę
8. Często zmieniam zdanie w błahych sprawach
9. Lubię mieć rację i jak wychodzi na moje to cieszę się jak głupia
10. W przyjaźni oddana i lojalna (aż za bardzo przez co dostaje po dupie )
11. Uwielbiam kawę herbatę piję bardzo rzadko
12. Przez 2 lata nie jadłam masła :P nie smakowało mi
13. Noszę soczewki
14. Nie wstydzę się wyjść do sklepu bez makijażu :P mam wtedy wywalone
15. Kocham zwierzęta, płaczę gdy widzę cierpiące zwierze
16. W środku miękka i wrażliwa, z pozoru twarda i obojętna
17. Potrafię śmiać się z siebie i ze swoich głupich przejęzyczeń
18. Ponoć głośno przeżuwam jedzenie
19. Mam bujną wyobraźnie, jak spaceruję w ciemnościach to zawsze mi się wydaje, że ktoś mnie śledzi
20. To jest chyba najlepsze - gdy jem to nóż trzymam w lewej dłoni, a widelec w prawej
21. Uwielbiam towarzystwo ludzi
22. Najczęściej chodzę w spódniczkach - mam ich więcej niż spodni
23. Zwykle prędzej powiem, niż pomyślę (potem żałuję)
24. Chciałabym mieszkać za granicą
25. Kocham moją rodzinę, mam wspaniałych rodziców
26. Wzruszam się na filmach i sobie płaczę
27. Nie lubię kupować spodni
28. Nie lubię oglądać seriali - szybko mnie nudzą
29. Danie bez mięsa to nie danie :P
30. Śpię na brzuszku
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 14:32   #110
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
1. Nie mam silnej woli ( ciągle jestem na jakiejś diecie, a i tak zaraz coś zjem/wypije niedozwolonego )
2. Nie zjem kanapki z nutellą jeżeli wcześniej została posmarowana masłem
3. Wystarczy, że posłucham jakiejś piosenki 2-3 razy i już znam jej tekst na pamięć (a jak muszę się uczyć czegoś na uczelnie to tak łatwo już mi to do głowy nie wchodzi )
4. Nie umiem wyznać wprost facetowi, że nic między nami nie będzie
5. Śpię w kombinezonie króliku i każdy dziwi się jak można w tym spać ( taki pajacyk jak dla dziecka, łącznie ze stopami i kapturem z uszami królika)
6. Jestem bardzo śmiała ( nie mam problemu żeby w wyżej wymienionym stoju wyjść do sklepu)
7. Kocham szczury. I dalej podczas opowieści jak zmarły potrafię się rozklejać, chociaż od ostatnich śmierci minie niedługo 2 lata
8. Uwielbiam słodycze ( nie mam problemu ze zjedzeniem całej tabliczki białej milki )
9. Kocham zwierzęta. Strasznie mi ich szkoda kiedy teraz jest zima i one tak marzną na dworze. Ostatnio napisałam do mojego współlokatora sms ' Przyjadę do Ciebie do pracy, pójdziemy nakarmić kaczki na Królewską bo mi ich szkoda'
10. Lubię pobieranie krwi
11. Nie lubię kupować butów, ale mam ich dużo par
12. Lubię zbierać jakieś ładne pudełeczka, buteleczki. Kiedy ktoś mi chcę coś wyrzucić to wszystko jest mi potrzebne, a tak na prawdę tego nie używam
13. Lubię tatuaże
14. Mam przeczucia i dobrą intuicję
15. Oglądam film na komputerze i w tym samym czasie przeglądam pare stron internetowych
mam identycznie
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:13   #111
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Ja też, zupełnie jakbym miała w sobie jakiś radar wykrywający mężczyzn już zajętych albo takich, którzy wkrótce będą zajęci
Mam to samo!

Dodam od siebie jeszcze:
19. Boję się odbierać telefonów od nieznanych albo zastrzeżonych numerów. Często nie odbieram, a potem mam wyrzuty sumienia, ze mogło chodzic o coś ważnego. Potem czasami piszę głupie smsy do tych nieznanych numerów typu "Czy chodziło o coś ważnego, czyj to nr...?" itp. bo oczywiscie boję sie oddzwonić.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:30   #112
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
1. Nie mam pamięci do twarzy. Zazwyczaj gdy kogoś poznaję, następnym razem jak się spotkamy, ta osoba pierwsza musi do mnie zagadać, bo ja zwyczajnie nie pamiętam twarzy
2. Jestem ogromnym śpiochem i lubię siedzieć długo w piżamie.
3. Kocham Święta Bożego Narodzenia i wszystko co z nimi związane: począwszy od dekoracji, kończąc na filmach. Lubię też wymyślać tradycje.
4. Smakuje mi herbata Lipton z mlekiem (a co!).
5. Nie znoszę, gdy podczas robienia czegoś interesującego, ktoś mi nagle przeszkadza lub wysyła po coś do miasta (home, sweet home).
6. Gdy coś siedzi mi w głowie, nie daje mi to spokoju, do czasu, gdy nie wyrzucę tego z siebie.
7. Lubię rozmyślać nad życiem, gdy leżę w łóżku.
8. Mimo iż coś mi zaszkodzi, i tak to robię, a później żałuję (np. wcinam pakę czipsów, a później lamentuję, że mi niedobrze i brzuch mnie boli).
9. Świeżo uprane rzeczy zalegają mi na komodzie, jakiś tydzień, zanim ułożę je w szafkach.
10. Boję się randek, spotkań tylko we-dwoje. Wolę spontaniczne wypady w gronie przyjaciół. Strach przed skrępowaniem...

jesteś chyba moją drugą połówką bo (prawie) wszytsko się zgadza!

ja mam tak, że bardzo szybko in długo pamiętam twarze.
Natomiast jak kogoś poznaje to mega wysiłkiem dl amnie jest zapamiętanie imion osoby, które mi sie przedstawiają. Zawsze myślę o tym :" skup się, zapamiętaj imię", a i tak nie zapamiętuję
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:09   #113
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Mam to samo!

Dodam od siebie jeszcze:
19. Boję się odbierać telefonów od nieznanych albo zastrzeżonych numerów. Często nie odbieram, a potem mam wyrzuty sumienia, ze mogło chodzic o coś ważnego. Potem czasami piszę głupie smsy do tych nieznanych numerów typu "Czy chodziło o coś ważnego, czyj to nr...?" itp. bo oczywiscie boję sie oddzwonić.
Ooo to to! najlepsze, że wysyłam sporo cv a jak dzwoni nieznany nr/zastrzeżony to nie odbieram
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:12   #114
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Ooo to to! najlepsze, że wysyłam sporo cv a jak dzwoni nieznany nr/zastrzeżony to nie odbieram
Ja też nie odbieram, bo takie numery kojarzą mi się przeważnie z telemarketerami i naciągaczami wszelkiej maści.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:14   #115
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Ooo to to! najlepsze, że wysyłam sporo cv a jak dzwoni nieznany nr/zastrzeżony to nie odbieram
Też tak robię
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 18:04   #116
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Fakty o nas samych

1. Mogłabym się żywić tylko fast-foodami, zwłaszcza pizzą, makaronami i serem. Słodycze mogą dla mnie nie istnieć.
2. Nie znoszę gotować, za to lubię zmywać.
3. Bardzo przeklinam.
4. Boję się wind i balkonów. Jak mieszkałam na 9tym piętrze to byłam chora. Przez rok ani razu nie wyszłam na balkon, a awarie windy były dla mnie zbawieniem.
5. Zawsze mam przy sobie książkę, czytam w każdej wolnej chwili.
6. Nie lubię małych dzieci.
7. I dużych miast. Wyprowadzka z Poznania to była dla mnie ulga i każdy wyjazd tam powoduje, że jestem chora.
8. Mam mało znajomych, od lat tych samych. Z przyjaciółkami mogę widzieć się raz na miesiąc albo i rzadziej. Nie lubię się zwierzać.
9. Bardzo lubię alkohol w każdej postaci, nie znoszę za to papierosów i narkotyków.
10. Nienawidzę łamania się opłatkiem, zwłaszcza z ludźmi, którzy nie są moją rodziną.
11. Uwielbiam perfumy i kosmetyki, mogłabym wydawać na nie górę pieniędzy, a żal mi kasy na każdy ciuch. Zakupy ciuchowe w ogóle mnie nie jarają, tylko irytują.
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2012-12-16 o 18:05
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 18:11   #117
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Zakupy ciuchowe w ogóle mnie nie jarają, tylko irytują.

mnie też. Dla mnie to przykry obowiązek. Po godzinie zakupów ciuchowych klnę w jaśniste mam nadzieję, ze doczekam takiego dnia, że wejdę do 1 sklepu i kupię tam wszytsko, co potrzebuję
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 15:38   #118
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Fakty o nas samych

to teraz coś o mnie

1. w tym roku kończe liceum i nadal nie wiem co chcę potem robić
2. tydzień temu zostałam kierowcą
3. kocham malutkie pieski i kotki
4. jestem ze swoim chłopakiem już 2,5 roku
5. interesuje sie psychologią i lubię pomagać
6. nie lubię mojej szkoły i ludzi w niej
7. lubię jeść chociaż jestem bardzo szczupła
8. mam brzydki nos i kompleksy na jego punkcie
9. boję się śmierci najbiższych mi osób
10. czasami jestem wredna
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 16:29   #119
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Fakty o nas samych

1. mam urodziny tego samego dnia co moja mama
2. od ok 5 lat nie wyszłam z domu z niepomalowanymi paznokciami, nie potrafię. prędzej wyjdę niepomalowana i z brudnymi włosami niż bez lakieru na paznokciach
3. mam kilka objawów fobii społecznej, ale najważniejsze to chyba to, że nienawidzę rozmawiać przez telefon. zawsze odbieram połaczenia jedynie od rodziców, jeśli mam dobry dzień to od kilku przyjaciół, nigdy od nieznanych numerów. podobnie z dzwonieniem. wolę iść do przychodni umówić się na wizytę do lekarza, niż załatwić to telefonicznie (prawdę mówiąc nigdy nie umówiłam się telefonicznie)
4. nigdy na pierwsze spotkanie z kimś nie poszłabym w miejsce, w którym coś się je. nie jem przy obcych osobach. z tego powodu kiedy zaczęłam studia w obcym mieście przez 2 miesiące schudłam 7kg - po prostu całymi dniami nie jadłam, bo się "wstydziłam"
5. zapamiętuję ludzi i ich imiona, za to na palcach jednej ręki policzę osoby, których koloru oczu jestem pewna.
6. mimo, ze to już takie niemodne, to uwielbiam dostawać pocztówki z wakacji
7. nie zasnę, jeśli nie posmaruję rąk kremem
8. zbieram wszystkie śmieci i nie umiem niczego wyrzucić, bo 'wszystko może się kiedyś przydać' albo jest zwyczajnie ładne
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 17:16   #120
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
7. nie zasnę, jeśli nie posmaruję rąk kremem
Aaa to ja nie zasnę, jak m in. równo kapci koło łóżka nie ułożę .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 05:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.