Bukiety ślubne cz.III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 11:09   #91
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Jaki bukiet do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez mala888332 Pokaż wiadomość
Jolu Kochana, dziękuję serdecznie za Twoje rady Odnośnie koloru to marzy mi się róż, ale taki "średni", nie za ciemny, nie za jasny. Różowy storczyk pięknie wyglądałby we włosach i odbijałby się troche od bieli welonu, ale podobno strasznie ciężko dostać go w takim kolorze jak bym chciała... Może w takim razie skomponować wiązankę z dwóch rodzajów kwiatów? Np. białe storczyki i wtedy te drugie kwiatki różowe? Jakie kwiatki pasowałyby do tego?
Chociaż jestem brunetką to raczej sceptycznie podchodzę do białego storczyka, bo welon będę miala upięty "od połowy" i nie wiem czy kwiat w tym kolorze nie zleje mi się z welonem...

PS: załączyłam fotki storczyka w kolorze jaki by mi się najbardziej widział. jeśli storczyk jednak będzie biały, to te drugie kwiatki powinny mieć taki kolor
Storczyk wklejony przez Ciebie to właśnie phalenopsis. W kolorze fuksji (amarantowym) jest dostępny w doniczkach cały rok, to dość popularna odmiana. U mnie b. często kwitnie w warunkach domowych. Wklejam Ci zdjęcie, pozostałe zdjęcia - rzadziej spotykane, ale osiągalne.

Pozdrawiam

PS. Tu masz co prawda s. cymbidium, ale zobacz, jak pięknie wygląda w ciemnych włosach przy welonie http://kwiatyjolandy.blog.onet.pl/3,18,18,album.html
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-06-08 o 11:20 Powód: poprawki
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:24   #92
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez caverne Pokaż wiadomość
Witam,
ja również mam problem z dopasowaniem wiązanki ślubnej do sukni. Zakochana jestem w liliach ułożonych w wodospad, jednak niestety nie wiem czy taki bukiet będzie dobrze komponował się z moją suknią ślubną. Proszę o pomoc jeśli lilie to w jakiej kolorystyce i ułożeniu. Natomiast jeśli nie lilie to jakie kwiaty najlepiej skomponują się z moją suknią ślubną. Dodam tylko jeszcze, że jestem szatynką.

Bukiety:

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...ouquet_lg.html

http://kobieta.gazeta.pl/slub/5,66848,3149463.html?i=9

Suknia sprawia wrażenie "mgiełkowej". Lilia jest stosunkowo "ciężka" może być za mocnym akcentem. Trzeba wybrać lilie średniej i małej wielkości i koniecznie usunąć brudzące pręciki.
Ja wybrała bym białe z naprawdę minimalną ilością zieleniny.
7 i 9 lub w stylu 5 będą najlepsze.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-06-08 o 11:25
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:12   #93
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czy ktoś się może orientuje czy dostanę takie storczyki w ciemnym fiolecie?
Nie.
Wybrałam dla Ciebie wstępnie jakieś bukiety (suknia cudo!!!), ale muszę pomysleć co najlepsze i powklejać Ci zdjęcia.
Może wieczorem. Bądź cierpliwa.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:30   #94
mala888332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki bukiet do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Storczyk wklejony przez Ciebie to właśnie phalenopsis. W kolorze fuksji (amarantowym) jest dostępny w doniczkach cały rok, to dość popularna odmiana. U mnie b. często kwitnie w warunkach domowych. Wklejam Ci zdjęcie, pozostałe zdjęcia - rzadziej spotykane, ale osiągalne.

Pozdrawiam

PS. Tu masz co prawda s. cymbidium, ale zobacz, jak pięknie wygląda w ciemnych włosach przy welonie http://kwiatyjolandy.blog.onet.pl/3,18,18,album.html
Te zdjęcia są wprost śliczne! właśnie tak chciałabym się prezentować w lipcu A możesz mi tak po krótce wyjaśnić czym różni się ten phalenopsis od cymbidium? Czy ten drugi jest bardziej czy mniej dostępny? Zależało mi żeby kwiaty były dość duże więc doniczkowe chyba odpadają... Te z podanego przez Ciebie linka są suuuper, nawet bukiecik mogłabym zaadoptować, tylko cantadeskie wziełabym białe, a styrczyki "wplątała" też na górze bukietu i bardziej "ukulgała" całość, co o tym myślisz?
mala888332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:47   #95
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Nie.
Wybrałam dla Ciebie wstępnie jakieś bukiety (suknia cudo!!!), ale muszę pomysleć co najlepsze i powklejać Ci zdjęcia.
Może wieczorem. Bądź cierpliwa.
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo

Ok, to ja jestem cierpliwa i czekam

To cymbidium w ciemnych włosach - cudowne!! szkoda, że taki kolor nie pasuje do moich rudych kudełków
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:57   #96
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Jolu błagam doradz mi jaki będzie pasował bukiet do mojej sukni,,post nr 43,,,

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2010-06-08 o 20:43
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:36   #97
mycha122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 114
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A ja nie mam ani fryzury, ani dodatków, ani bukietu . Pomożecie?
mycha122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 21:20   #98
olaaptekara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 39
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Proszę najpiękniej powiedzcie jaki kształt bukietu do sukienki z postu 42 na pewno będą storczyki tylko jak je ułożyc
olaaptekara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:38   #99
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo

Ok, to ja jestem cierpliwa i czekam

To cymbidium w ciemnych włosach - cudowne!! szkoda, że taki kolor nie pasuje do moich rudych kudełków
Witaj,
naprawdę trudny temat. Prześliczna suknia, delikatna, lejąca się, miękko opadająca, ale też i blisko ciała; niby dość prosta, ale i dość ekstrawagancka (a`la kaptur na plecach).
Mało, że PM o rudych włosach, chce się wyszczuplić, wydłużyć, to jeszcze chętnie cantedeskie, jakieś fiolety ...

Moja pierwsza wersja, wczoraj wybrałam jakieś bukiety i kolorystykę.
Chodził mi po głowie ten fiolet. O storczyka fioletowego trudno, ale przypomniałam sobie, że całorocznie jest jednak jeden dostępny - Vanda.
Propozycje bukietów są z raczej błękitnym, ale wklejam zdjęcie fioletowego - Purple Bicolor Vanda.

Bukiet powinien być lekki, delikatny, nie zbity, kwiaty w bukiecie powinny mieć przestrzeń, zwieszenie ażurowe, im bliżej dołu sukni, tym bardziej nikłe pędy i ew. małe pączki kwiatowe.

Zwróć też uwagę na połączenia kolorów. Jeśli uprzesz się na te cantedeskie (ja uważam, że są trochę za masywne do Twojej całej stylizacji) to zastosowałabym Schwarzwalder, bo są najbardziej dostępne, b. ciemna oberżyna - załączam bukiet z dalią w tym kolorze, zieloną hortensją, różowym tulipanem, różowo-zielonym anturium oraz s. Vandą - przedostatni.

Kolejne bukiety, załączę później, nie, żeby mieszac Ci w głowie, ale po to, żebyś naocznie mogła ocenić i wybrać zestaw kolorystyczny wg własnego upodobania.

Forma bukietu jw. - w kolejnym poście.


Przy okazji szperania - dekoracje inne, może Ci się przydadzą do dekoracji sali.

Pozdrawiam
CDN
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-06-08 o 21:44
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:22   #100
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Jaki bukiet do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez mala888332 Pokaż wiadomość
Te zdjęcia są wprost śliczne! właśnie tak chciałabym się prezentować w lipcu A możesz mi tak po krótce wyjaśnić czym różni się ten phalenopsis od cymbidium? Czy ten drugi jest bardziej czy mniej dostępny? Zależało mi żeby kwiaty były dość duże więc doniczkowe chyba odpadają... Te z podanego przez Ciebie linka są suuuper, nawet bukiecik mogłabym zaadoptować, tylko cantadeskie wziełabym białe, a styrczyki "wplątała" też na górze bukietu i bardziej "ukulgała" całość, co o tym myślisz?
Ten z podanego linka to cymbidium.
Mala - Ty nie kombinuj, bo phalenopsis dla Ciebie będzie idealny, kwiat spory, ale delikatny i lekki niczym motyl, do tego lekkiego postrzępionego dołu - jak znalazł. Dostępny całorocznie, z cymbidium czasem bywają problemy lipiec/sierpień.
Jeśli ten "druciany" bukiet Ci się podoba - OK, ale może właśnie z phalenopsisem gęściej naokoło i coś "wplątać" na górze.
Pomysł zaczerpnięty od Ani Fudali.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaptekara Pokaż wiadomość
Witam! Podobnie jak inne wizażanki mam problem z wyborem bukietu. Marzy mi się bukiet ze storczyków. Mam 170cm wzrostu, jestem szczupła - rozmiar 36, mam ciemne włosy i śniadą karnację, Narzeczony ma 178cm, jest średniej budowy, włosy ciemny blond. Załączam zdjęcie z sukienką i bardzzooooo proszę o pomoc
Bukiet okrąły dla księżniczki, Oluś. Może ze storczyka cymbidium?
Bukiet królewski - na bogato. Możesz pójść w zdecydowaną kolorystykę swego bukietu, przy takiej urodzie, z akcentem czegoś jaśniejszego, żeby pasowało do butonierki TŻ.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:32   #101
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witaj,
naprawdę trudny temat. Prześliczna suknia, delikatna, lejąca się, miękko opadająca, ale też i blisko ciała; niby dość prosta, ale i dość ekstrawagancka (a`la kaptur na plecach).
Mało, że PM o rudych włosach, chce się wyszczuplić, wydłużyć, to jeszcze chętnie cantedeskie, jakieś fiolety ...

Moja pierwsza wersja, wczoraj wybrałam jakieś bukiety i kolorystykę.
Chodził mi po głowie ten fiolet. O storczyka fioletowego trudno, ale przypomniałam sobie, że całorocznie jest jednak jeden dostępny - Vanda.
Propozycje bukietów są z raczej błękitnym, ale wklejam zdjęcie fioletowego - Purple Bicolor Vanda.

Bukiet powinien być lekki, delikatny, nie zbity, kwiaty w bukiecie powinny mieć przestrzeń, zwieszenie ażurowe, im bliżej dołu sukni, tym bardziej nikłe pędy i ew. małe pączki kwiatowe.

Zwróć też uwagę na połączenia kolorów. Jeśli uprzesz się na te cantedeskie (ja uważam, że są trochę za masywne do Twojej całej stylizacji) to zastosowałabym Schwarzwalder, bo są najbardziej dostępne, b. ciemna oberżyna - załączam bukiet z dalią w tym kolorze, zieloną hortensją, różowym tulipanem, różowo-zielonym anturium oraz s. Vandą - przedostatni.

Kolejne bukiety, załączę później, nie, żeby mieszac Ci w głowie, ale po to, żebyś naocznie mogła ocenić i wybrać zestaw kolorystyczny wg własnego upodobania.

Forma bukietu jw. - w kolejnym poście.


Przy okazji szperania - dekoracje inne, może Ci się przydadzą do dekoracji sali.

Pozdrawiam
CDN
Rozumiem, że to za dużo wymagań?

Jolu, bardzo Ci dziękuję za propozycję i oczywiście czekam na ciąg dalszy.
Z zaproponowanych przez Ciebie bukietów urzekł mnie pierwszy-przepiękny.
Tylko teraz zastanawiam się kto by mi taki zrobił - nie znam żadnej swietnej florystki z okolic (Katowice)
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 22:35   #102
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

ja tez własnie nie znam nikogo fajnego w naszych okolicach
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:45   #103
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo

Ok, to ja jestem cierpliwa i czekam

To cymbidium w ciemnych włosach - cudowne!! szkoda, że taki kolor nie pasuje do moich rudych kudełków
Bukiet idealny - nr 1.
Kolejne zdjecia później, bo cos mam problemy z ładowaniem.
Pzdr.
Ładuję następne.
Bukiet nr 6 i ostatni - świetna forma.
Chyba wystarczy.
Pozdrawiam i życzę konstruktywnych przemyśleń.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-06-08 o 23:04
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 23:18   #104
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Jolu błagam doradz mi jaki będzie pasował bukiet do mojej sukni,,post nr 43,,,
Aniu - urzekła mnie suknia, baaaaaaardzo oryginalna.
Myślę o bukiecie okrągłym, pierzastym niczym dół sukni. Wybrałam sporo zdjęć dla Ciebie.
Pierwsza myśl, to strzępiasty goździk, później doszła jeszcze eustoma, hortensja, storczyk cymbidium też fajnie by się komponował z tym pofałdowanym dołem.
Cudowny byłby groszek pachnący, peonia - ale Twój ślub chyba już po sezonie kwitnienia.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 23:24   #105
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Jolu błagam doradz mi jaki będzie pasował bukiet do mojej sukni,,post nr 43,,,
CDN.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 23:26   #106
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Aniu - urzekła mnie suknia, baaaaaaardzo oryginalna.
Myślę o bukiecie okrągłym, pierzastym niczym dół sukni. Wybrałam sporo zdjęć dla Ciebie.
Pierwsza myśl, to strzępiasty goździk, później doszła jeszcze eustoma, hortensja, storczyk cymbidium też fajnie by się komponował z tym pofałdowanym dołem.
Cudowny byłby groszek pachnący, peonia - ale Twój ślub chyba już po sezonie kwitnienia.
Pozdrawiam
Dziękuję Jolu napewno zasugeruję się twoimi bukietamiWszystkie są piękne...Najbardziej podobają mi się 3,6,7,8,10..Któryś z tych...Ale chyba coś wybiorę ze storczykiem....Dziękuję

O kurcze! To teraz będę miała problem hihi....Jolu te bukiety są cudne.Dziękuję...Bardzo mi pomogłaś.

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2010-06-08 o 23:29
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 23:45   #107
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Dziękuję Jolu napewno zasugeruję się twoimi bukietamiWszystkie są piękne...Najbardziej podobają mi się 3,6,7,8,10..Któryś z tych...Ale chyba coś wybiorę ze storczykiem....Dziękuję

O kurcze! To teraz będę miała problem hihi....Jolu te bukiety są cudne.Dziękuję...Bardzo mi pomogłaś.
Ja obstawiam 3, 7, 10. One idealnie pasują do sukni i jeżeli Ci się podobają - to pełnia szczęścia.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 07:04   #108
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
PS. Tu masz co prawda s. cymbidium, ale zobacz, jak pięknie wygląda w ciemnych włosach przy welonie http://kwiatyjolandy.blog.onet.pl/3,18,18,album.html
Slicznie to wygląda, również tak wyobrażam siebie, ktoś mi powiedział, że welon i storczyk to już "za dużo" ale bardzo ładnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Ok, to ja jestem cierpliwa i czekam
To cymbidium w ciemnych włosach - cudowne!! szkoda, że taki kolor nie pasuje do moich rudych kudełków
Dlaczego nie pasuje?ja też mam rude włosy, praktycznie identyczny odcień jak na zdj:
Załącznik 3170928
a bukiet będę miała taki i taki odcień storczyka we włosach, gdyby takiego nie udało dostać sie w hurtowni to umowiłam sie z kwiaciarką na odcień lekko zielony
Załącznik 3170929
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 07:34   #109
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Bukiet idealny - nr 1.
Kolejne zdjecia później, bo cos mam problemy z ładowaniem.
Pzdr.
Ładuję następne.
Bukiet nr 6 i ostatni - świetna forma.
Chyba wystarczy.
Pozdrawiam i życzę konstruktywnych przemyśleń.
Jolu, bardzo Ci dziękuję. Na pewno zainspiruję się Twoimi pomysłami

Mam jeszcze pytanie czy znasz może jakąś dobrą florystkę z okolic Katowic?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 07:47   #110
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

to może mi tez doradzisz w sprawie bukietu sykienka jak poniżej a bukiety podobają mi sie takie... sama juz nie wiem chciałabym cos z dodatkiem fioletu moze byc tez w bielidodam ze włoski mam bardzo ciemne prawie czarne i oczka tez ciemne
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."

Edytowane przez tusia872
Czas edycji: 2010-09-09 o 10:18
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:36   #111
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Jolu prosze doradz mi jakis bukiet.
Jestem wysoka i bardzo szczupla blondynka, suknia w kształcie literki A, dekolt prosty, kolor biały. Najbardziej podobaja mi sie bukiety kulki. Slub pod koniec sierpnia. Mysle o bukiecie z frezji, amarylisow, storczykow. Wolalabym uniknac roz...
No i jaki kolor kwiatow? Podoba mi sie polaczenie bieli z zielenia...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 09:21   #112
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Ja obstawiam 3, 7, 10. One idealnie pasują do sukni i jeżeli Ci się podobają - to pełnia szczęścia.
Pozdrawiam
Jolu jesteś nie zastąpiona..Absolutnie masz rację..Te trzy bukiety są idealne...Któryś z tych napewno wybiorę..

Jolu...proszę napisz mi jakie są to kwiaty w tych bukietach....dojrzałam tylko storczyki i róże....a czy te bukiety 2 i 3 można połączyć z kolorem różowym i czy dodać trochę zielonego?...........Nara zie obstawiam bukiet 1 ....................... ......................... .....................



ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA BUKIET NR 3
Jolu jakie są kwiaty w tym bukiecie?

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2010-06-10 o 09:23
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 09:28   #113
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
Slicznie to wygląda, również tak wyobrażam siebie, ktoś mi powiedział, że welon i storczyk to już "za dużo" ale bardzo ładnie to wygląda

Dlaczego nie pasuje?ja też mam rude włosy, praktycznie identyczny odcień jak na zdj:
Załącznik 3170928
a bukiet będę miała taki i taki odcień storczyka we włosach, gdyby takiego nie udało dostać sie w hurtowni to umowiłam sie z kwiaciarką na odcień lekko zielony
Załącznik 3170929
Piękny bukiecik
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:14   #114
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Piękny bukiecik
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Jolu jesteś nie zastąpiona..Absolutnie masz rację..Te trzy bukiety są idealne...Któryś z tych napewno wybiorę..

Jolu...proszę napisz mi jakie są to kwiaty w tych bukietach....dojrzałam tylko storczyki i róże....a czy te bukiety 2 i 3 można połączyć z kolorem różowym i czy dodać trochę zielonego?...........Nara zie obstawiam bukiet 1
Moim zdaniem są tam takie kwiatki jak:
hortensja biała, cale, storczyk Phalaenoipsis, storczyk Sabotek-mój ulubiony, Stephanotis, gipsówka i jak zauważyłaś róże
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:24   #115
olaaptekara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki bukiet do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Ten z podanego linka to cymbidium.
Mala - Ty nie kombinuj, bo phalenopsis dla Ciebie będzie idealny, kwiat spory, ale delikatny i lekki niczym motyl, do tego lekkiego postrzępionego dołu - jak znalazł. Dostępny całorocznie, z cymbidium czasem bywają problemy lipiec/sierpień.
Jeśli ten "druciany" bukiet Ci się podoba - OK, ale może właśnie z phalenopsisem gęściej naokoło i coś "wplątać" na górze.
Pomysł zaczerpnięty od Ani Fudali.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------


Bukiet okrąły dla księżniczki, Oluś. Może ze storczyka cymbidium?
Bukiet królewski - na bogato. Możesz pójść w zdecydowaną kolorystykę swego bukietu, przy takiej urodzie, z akcentem czegoś jaśniejszego, żeby pasowało do butonierki TŻ.
Pozdrawiam
Dziękuję JOLU bardzo za wskazówki, czy miałabyś może jakieś fotki tego typu bukietów? Jeśli tak to ślicznie poproszę
olaaptekara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:49   #116
mycha122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 114
Dot.: Jaki bukiet do tej sukienki?

buuu, pomożecie? Post # 97
mycha122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:51   #117
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam
dziewczyny prosiłabym o pomoc w doborze bukietu ślubnego do takiej sukienki (zdjęcie). mam 162cm wzrostu, włosy ciemny brąz z rudawym odcieniem, oczy szare-niektórzy mówią, że zielone. jestem drobna
mam nadzieję, że to co napisałam wystarczy, abyście mi coś zaproponowały. naprawdę nie mam pomysłu, a ślub już niedługo bo 24lipca

a i dodam jeszcze, że chyba wolałabym coś bardziej wyrazistego, ale z klasą
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:17   #118
caverne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Bardzo dziękuję za pomoc. Z pewnością coś wybiorę z zaproponowanych przez Panią bukiecików
caverne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:17   #119
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mam prośbę, właściwie pytanie: czy można ten bukiet zrobić w tonacji czerwień + złoto + zieleń??? Róże są czerwone, ale te kwiaty "trąbki"
proszę też o wypisanie jakie kwiaty są w tym bukiecie

Dziękuję za pomoc

P.S. bukiet oczywiście zapożyczony z tego wątku
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:48   #120
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, właściwie pytanie: czy można ten bukiet zrobić w tonacji czerwień + złoto + zieleń??? Róże są czerwone, ale te kwiaty "trąbki"
proszę też o wypisanie jakie kwiaty są w tym bukiecie
oczywiście róże, a te trąbki to cantedeskie (kalie), zapomniałam nazwy tych zielonych listków...
cantedeskie występują w kolorze żółtym i pomarańczowym, więc jeśli Ci to odpowiada to taka tonacja jest możliwa do zrealizowania...
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.