Farbowanie ubrań - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 09:35   #91
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Farbowanie ubrań

a gdzie to CHEMI się miesci, chyba ze mialas na mysli ogolnie: w sklepach z chemią, chyli w "chemii". jesli to drugie to tez podaj dokladny namiar :P
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:52   #92
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Farbowanie ubrań

Integra dzięki bardzo.
Poszperałam na necie i natknełam się na Odbarwiacz Dr. Beckmann jest do ubrań ale on nie pozbędzie się koloru tylko ewentualnie jakby mi cos zafarbowało tą bluzkę jeśli dobrze rozmumie. Jestem w kropce ponieważ bardzo niekorzystkie wyglądam w takich kolorach - jestem typem urody - jesień i bardzo chciałabym zeby była pomarańczowo czwerwona a ten delikatny róż i jasna czerń (szarawo grafitowa) to nie dla mnie.

Edytowane przez justaa
Czas edycji: 2010-02-02 o 07:33
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:24   #93
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Farbowanie ubrań (dokładnie swetru)

Mam do was kilka pytań.

Czy można farbować ubrania?
Czy spotkałyście się z czymś takim?

Jeśli gdzie to jaki jest koszt takiej operacji i gdzie ją najlepiej wykonać?

Chodzi mi o cześć ubrania i to jest główny problem.
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:38   #94
dorciaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie ubrań (dokładnie swetru)

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Mam do was kilka pytań.

Czy można farbować ubrania?
Czy spotkałyście się z czymś takim?

Jeśli gdzie to jaki jest koszt takiej operacji i gdzie ją najlepiej wykonać?

Chodzi mi o cześć ubrania i to jest główny problem.
ja wiem że można farbować ubrania,są do tego takie specjalne barwniki, kupisz je w drogeriach lub sklepach z proszkami, ale nie wszędzie-musisz szukać.oczywiście też nie każdy materiał przyjmie Ci barwnik, najlepiej chłonne są materiały bawełniane i lniane, nie wiem jak z syntetykami i co koniecznie tam planujesz przebarwic
w każdym bądź razie powodzonka życzę
dorciaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:39   #95
kaffa91
Raczkowanie
 
Avatar kaffa91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 33
Dot.: Farbowanie ubrań

hmmm a co myślicie o jeansach,skład 97% bawełna i 3% jakiś tam spandex? pójdzie?
__________________
Why so serious... ?
kaffa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:38   #96
ebudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Farbowanie ubrań

jakiś czas temu siwy żakiet zafarbowałam na czarno. kolor nie wyszedł zbyt głęboki i brudzi ciało. chciałabym odfarbować żakiet, wrócić do pierwotnego koloru, pozbyć się tej czerni... doradźcie co mam zrobi?
ebudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:50   #97
_aneczka_
Raczkowanie
 
Avatar _aneczka_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Farbowanie ubrań

Witajcie!

Mam jasne, błękitne jeansy i chciałabym je zafarbować farbą Simplicol na kolor granatowy. Boję się tylko jaki kolor wyjdzie :/ czy będzie ładny ciemny granat czy niebieskie 'nie wiadomo co'

Czy któraś z Was już farbowała tym kolorem jasne jeansy? Jaki był efekt?
__________________

***
_aneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 18:51   #98
flower power
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie ubrań

Help Mam sukienkę białą w czarne kwiaty 100% bawełna, raz ją założyłam i uprałam i zrobiła się żółtawa miejscami. Można coś ufarbować tak żeby ujednolicić ten kolor, nawet mogłaby być taka herbaciana. Bardzo mi jej szkoda bo jest po prostu śliczna. Inaczej już jej nie założę a jednak troszkę kosztowała

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ebudka Pokaż wiadomość
jakiś czas temu siwy żakiet zafarbowałam na czarno. kolor nie wyszedł zbyt głęboki i brudzi ciało. chciałabym odfarbować żakiet, wrócić do pierwotnego koloru, pozbyć się tej czerni... doradźcie co mam zrobi?
Żeby nie brudził to najlepiej namocz w wodzie z octem, a potem upierz i wypłucz w ładnie pachnącym płynie. Nie znam się na farbowaniu ubrań, ale już nie jeden ciuszek mi takie psikusy robił i zawsze moczenie przez kilka godzin w occie pomagało
flower power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:37   #99
Cane27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie ubrań

Witam!
Mam pytanie... czy zna ktoś jakieś ciekawe sposoby przerabiania ciuchów? Mam bardzo dużo rzeczy których nie noszę i pomyślałam, że jeżeli coś w nich zmienię to może być ok. :P Myślałam już o farbowaniu, naszywkach itd. ale nie wiem zabardzo jak sie za to wziąść. ;p Gdzie kupię farbki do ubrań i jakie materiały można farbować, a jakich lepiej nie?
Proszę o radę! z góry dziękuje ;P
Cane27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:59   #100
Evasive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: somewhere over the rainbow :)
Wiadomości: 157
Dot.: Farbowanie ubrań

Witam.
Mam pytanko odnośnie farbowania ubrań.
chciałabym pofarbować kilka różnokolorowych T-shirtów na kolor czarny. I odnośnie tego mam kilka pytanek
1. Czy różne kolory ubrać muszę oddzielnie farbować? I czy muszę to robić w różnej ilości farbki?
2. Czy koszulki z ''firmowymi naklejkami czy też prasowankami" (nie wiem jat je nazwać ) mogę spokojnie ufarbować nie bojąc się o zabarwienie tejże naklejanki/prasowanki?

z góry dziękuję Wam za pomoc
__________________
''Its fun to lose
And to pretend.''
Evasive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:22   #101
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Farbowanie ubrań

Witam, też naczytałam się na temat farby Simplicol i przemawia to do mnie, ale mam pytanie, czy któraś kiedyś używała tej farby, ale konkretnie koloru granatowego? Mam ciemnoniebieską koszulą, a chciałabym ją przefarbować na bardzo ciemny granat. Jaki odcień ma ten granat Simplicola w rzeczywistości? Czy jest on jasny, czy bardzo ciemny? Bo 30zł wydawać, bawić się z tym żeby nie było widać różnicy jest bez sensu...

Aha, też słyszałam o farbie Iberia. Czy któraś z Was używała tego barwnika? Czy kolor jest trwały, nie spiera się po każdym praniu?
Jakieś opinie, rady...

pozdrawiam
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 12:18   #102
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez tinoza Pokaż wiadomość
tak, farbowałam farbami do tkanin Simplicol "biały" szlafrok na granat i wyszedł piękny głęboki granat
Jeżeli chodzi o farbki Iberia to musisz wiedzieć, że to zupełnie inna klasa produktu, dlatego, że farby do tkanin Simplicol to jedyna dostępna na rynku formuła colorfast czyli oprócz farby jest w tym jeszcze bardzo dużo utrwalacza dzięki czemu efekt jest bardzo trwały, nie spiera się przy następnych praniach, deszcz im nie straszny.Wyobraź sobie, że ufarbowałam nimi już całkiem pokaźną ilość ręczników na pomarańczowo-miodowy i efekt jest wyśmienity. Poza tym Simplicol naprawdę nie brudzi pralki i do tego działa już w 30 stopniach
Co masz na myśli zupełnie inna klasa produktu?

A farbuje się równomiernie czy wychodzą jakieś plamy? I używasz tej farby do wszystkich rodzajów tkanin?
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:53   #103
trinitarianis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Farbowanie ubrań

dziewczyny mam pytanie. mam błękitną sukienkę z lnu i bawełny. chcę ja pofarbować na czarno. ale boję się że mi się skurczy lub materiał osłabi.
mam farbkę w proszku i nie wiem czy ryzykować czy nie. a kiecka była dość droga i nie chce jej zniszczyć.... ale po prostu w czarnym czuję się lepiej. poradzicie coś?
__________________
Trinitarianis
trinitarianis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:09   #104
korovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez tinoza Pokaż wiadomość
tak, farbowałam farbami do tkanin Simplicol "biały" szlafrok na granat i wyszedł piękny głęboki granat
Jeżeli chodzi o farbki Iberia to musisz wiedzieć, że to zupełnie inna klasa produktu, dlatego, że farby do tkanin Simplicol to jedyna dostępna na rynku formuła colorfast czyli oprócz farby jest w tym jeszcze bardzo dużo utrwalacza dzięki czemu efekt jest bardzo trwały, nie spiera się przy następnych praniach, deszcz im nie straszny.Wyobraź sobie, że ufarbowałam nimi już całkiem pokaźną ilość ręczników na pomarańczowo-miodowy i efekt jest wyśmienity. Poza tym Simplicol naprawdę nie brudzi pralki i do tego działa już w 30 stopniach
a możesz wrzucić zdjęcie tego szlafroka po farbowaniu, bo też jestem zainteresowana kolorem granatowym, a słyszałam, że wskaźniki kolorów na ich stronie są przekłamane.
korovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 14:28   #105
agniesia0132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie ubrań

kobietki poradzcie mi mam piekny trencz z firmy YaYa w kolorze zgniles zieleni, a raczej taki khaki, troszke kosztowal i szkoda mi go ale chcialabym zeby zrobil sie czarny, bylby bardziej uniwersalny, co poradzicie? jaka farbe? to dosc gruby material bo trencz jest jesienny i boje sie ze sie nie zafarbuje dobrze...
agniesia0132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:12   #106
AkatsukiNoShin
Raczkowanie
 
Avatar AkatsukiNoShin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 49
Dot.: Farbowanie ubrań

Właśnie pofarbowałam kilka ubrań na czarno (znaczy się, przywróciłam im kolor, bo były już wyblakłe). Wyszło pięknie, kolory jak nowe Tylko mam takie pytanie, po ufarbowaniu ciuchów mam je nastawić na normalne pranie, z płynem? Czy od razu nosić i uprać dopiero aż tego będą wymagały? Bo w obecnej chwili, nie są aż takie miękkie jak po zwykłym praniu.
AkatsukiNoShin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 06:50   #107
agniesia0132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez AkatsukiNoShin Pokaż wiadomość
Właśnie pofarbowałam kilka ubrań na czarno (znaczy się, przywróciłam im kolor, bo były już wyblakłe). Wyszło pięknie, kolory jak nowe Tylko mam takie pytanie, po ufarbowaniu ciuchów mam je nastawić na normalne pranie, z płynem? Czy od razu nosić i uprać dopiero aż tego będą wymagały? Bo w obecnej chwili, nie są aż takie miękkie jak po zwykłym praniu.
a czym farbowałas te ubranka? musisz je wrzucic do pralki na normalne pranie i beda mieciutkie tylko dodaj wiecej płynu do płukania.
agniesia0132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 23:35   #108
**Ashlee**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie ubrań

Witam,
Mam pytanie jakie farby, dadzą piękny głęboki, żywy kolor? Np, turkusowy, granatowy, zielony, fiolet? Farbowałam 3 bluzki farbkami do tkanin białymi z motylkiem, ale jedna jak chciałam zafarbować ją na czarno wyszła grafitowa (nawet ładny efekt), a dwie pozostałe chciałam na piękny głęboki granat, a wyszedł kolor stalowy niebieski. Coś może powinno się dodać do tych farbek? dodałam tylko sól żeby utrwalić tak jak pisało w instrukcji.
**Ashlee** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 19:11   #109
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Farbowanie ubrań

efekt zależy od składu tkaniny-im więcej włokien syntetycznych dodanych do np.bawełny tym kolor bardziej stonowany i jaśniejszy
mi motylkow farby cudnie farbuja tylko czysta bawełną i wełnę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 14:55   #110
edyta8612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie ubrań

Cześć wszystkim

Mam problem na czarnych spodniach w kntkę pojawiła się plama z musztardy ale niestety juz tam została chcę ją zafarbować czy uda mi się ja zakryć??

Pozdrawiam
edyta8612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:32   #111
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Farbowane jeansów

kupilam ciemne jeansy takie granatowe problem w ty ze maja takie powycierane miejsca ktore mi sie nie podobaja z przodu na udach z tyli na zgieciach w kolanach i lydkach takie jak gdyby paski jasniejesz nie umiem dobrze wytlumaczyc;p chcialabym zafarbowac tylko te miejsca czy jest taka mozliwosc? czy musze farbowac cale ? czy mozliwe ze te zafarbowane miejsca beda jasniejesze czy zafarbuje rownoramiennie? prosze o odp
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:37   #112
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Farbowanie ubrań

hej mam nadzieje ze watek nie wygasl bo bardzo mi zalezy na odp: kupilam ciemne jeansy takie granatowe problem w ty ze maja takie powycierane miejsca ktore mi sie nie podobaja z przodu na udach z tyli na zgieciach w kolanach i lydkach takie jak gdyby paski jasniejesz nie umiem dobrze wytlumaczyc;p chcialabym zafarbowac tylko te miejsca czy jest taka mozliwosc? czy musze farbowac cale ? czy mozliwe ze te zafarbowane miejsca beda jasniejesze czy zafarbuje rownoramiennie? prosze o odp
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:16   #113
ewka811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie ubrań

witam. Czy jest jakiś sposób na zafarbowanie srebrnych nitek w czarnej koszuli ?
ewka811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:55   #114
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Farbowanie ubrań

Na tym watku wiecej pytan niz odpowiedzi Ja tez mam problem bo kupilam szary zakiet i poplamilam go wiec wlalam vanisha ale nie wyczytalam ze nie mozna go nakladac gdy jakas rzecz ma metalowe guziki.. i niestety guziki zrobily mi plamy na zakiecie ,wyglada to jakby to byla rdza. Nic juz sie nie da z tym zrobic wiec chcialabym zafarbowac ja na bialo. Troche sie obawiam ACE bo nie wiem czy znowu mi sie plamy zrobia czy jeszcze co innego.. :/ a material to : 60 bawelny, 32 nylonu, i 8 elastynu.. jakies propozycje?
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:30   #115
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Farbowanie ubrań

Wybielacza Ace nie wolno stsować na metal (guziki). Pojawi się jeszcze więcej rdzy - niestety.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:04   #116
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez iza73 Pokaż wiadomość
Wybielacza Ace nie wolno stsować na metal (guziki). Pojawi się jeszcze więcej rdzy - niestety.

No to to wiem Guziki zlikwidowalam na czas wybielania. ale sie troche boje zastosowac ACE. Kupilam vanisha do bieli, i zobacze co bedzie..
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:27   #117
kathaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 119
GG do kathaj
Dot.: Farbowanie ubrań

Mam trudny temat:
Potrzebuję pofarbować żorżetę jedwabną ale tak, żeby wyszła cieniowana od białego do głębokiego czarnego.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak to zrobić najlepiej, żeby nie było zacieków, a cieniowanie przechodziło łagodnie?
Jakich farb najlepiej użyć?
kathaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:03   #118
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez kathaj Pokaż wiadomość
Mam trudny temat:
Potrzebuję pofarbować żorżetę jedwabną ale tak, żeby wyszła cieniowana od białego do głębokiego czarnego.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak to zrobić najlepiej, żeby nie było zacieków, a cieniowanie przechodziło łagodnie?
Jakich farb najlepiej użyć?
Hmnn...to chyba wyższa szkoła jazdy...To dwa bardzo odmienne kolory i pewnie wymagałoby to niezłych umiejętności ;-)
A ja mam takie pytanie:
Mam bardzo ładny płaszczyk wiosenno jesienny , ciut grubszy - o pięknym kroju-szytym jak na mnie...ale nie do końca pasuje mi jego kolr.Jest w każdym świetle inny-raz jasno popielaty,raz wpada trochę w pistację....no właśnie ta pistacja mi nie odpowiada-wolałabym złamać ten kolor bardziej w stronę jasno popielatego.Nie wiem czy istnieją farby,które delikatnie zmieniają odciń?A może jakaś naturalna metoda?Nie bardzo chciałabym gotować go...Jak myślicie:czy upranie go z czarnymi ciuchami dałby jakiś efekt???A może jakaś "płukanka" by pomogła?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:40   #119
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mam bardzo ładny płaszczyk wiosenno jesienny , ciut grubszy - o pięknym kroju-szytym jak na mnie...ale nie do końca pasuje mi jego kolr.Jest w każdym świetle inny-raz jasno popielaty,raz wpada trochę w pistację....no właśnie ta pistacja mi nie odpowiada-wolałabym złamać ten kolor bardziej w stronę jasno popielatego.Nie wiem czy istnieją farby,które delikatnie zmieniają odciń?A może jakaś naturalna metoda?Nie bardzo chciałabym gotować go...Jak myślicie:czy upranie go z czarnymi ciuchami dałby jakiś efekt???A może jakaś "płukanka" by pomogła?
nie zaryzykowałabym domowego farbowania płaszcza ;/ kilka lat temu miałam problem z kurtką i dałam ją do farbiarni. z pistacjowo-zielonej chciałam granat albo czarny. wyszedł piękny równomierny granat. koszt-jakieś 10-15zł.

jeżeli chodzi o cieniowanie to jest to chyba bardzo trudne. przy domowych próbach farbowania efekt może być jedynie taki jak w tym linku (taki schodkowy): http://www.polishwinnipeg.com/images/022.ht14.jpg
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:11   #120
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Farbowanie ubrań

taka farbiarnia to jest coś! Czy orientujecie się gdzie w Poznaniu mogłabym oddać do zafarbowania cienki, wełniany płaszczyk? Mieszkam niedaleko Ronda Solidarności i raz w sklepie słyszałam, jak kobieta zachwalała jakąś pralnio-farbiarnię, położoną gdzieś w okolicy (niestety wtedy jeszcze nie miałam w głowie tego dziwnego pomysłu i jej nie podpytałam ). Liczę na pomoc, liczne Poznanianki
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-26 13:34:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.