Nowe farby palette 10 min color - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 18:21   #91
maciecioszki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ja dzis kupiłam nr 800 i nie wiem czy coś nie tak zrobiłam ale wyszło mi zupełnie coś innego az szkoda móić co mam na głowie teraz bede musiała do fryzjerki isc zeby mi ten rudawy szajs z głowy usuneła
maciecioszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:20   #92
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez maciecioszki Pokaż wiadomość
ja dzis kupiłam nr 800 i nie wiem czy coś nie tak zrobiłam ale wyszło mi zupełnie coś innego az szkoda móić co mam na głowie teraz bede musiała do fryzjerki isc zeby mi ten rudawy szajs z głowy usuneła
A na opakowaniu jest taki ładny... czy masz jakieś zdjęcie?
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:43   #93
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ja farbowałam jasntm brązem ....
cóż, wyszedł ciemny brąz a na koncówkach czarny :-( na dodatek to wszystko z takim czerwonym refleksem, ochyda, juz wiecej sie nie skusze, zdjęcia niestety nie mam, bo mi nie wyszły nawet aparat tego nie wytrzymał
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:43   #94
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja osobiście polecam nakładać WSZYSTKIE farby na włosy mokre, nie myte ale jak są normalnie, powiedzmy są ułożone jak codziennie, to zmoczyć je tylko, wycisnąć wodę i nakładać bo wtedy sie otwierają łuski i farba lepiej wsiąka w nie.
ja tak robie ze wszystkimi, palette, garnier...., tylko rozjaśniacze na suche, bo chyba jest tak lepiej.
no i jak są mokre to sie lepiej rozprowadza
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:03   #95
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

A czy ktoraś Was probowała Jasnego Blondu?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:55   #96
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Postanowiłam zaryzykować i kupiłam to cudo. Byłam pełna obaw, przetestowałam już wiele farb, moje faworytki od lat to Loreal i Belle Color numery 9 i 110 i 112. Palette nałożyłam kiedyś na włosy w przypływie szaleństwa chyba i zamiast jasnego brązu otrzymałam prawie czarne włosy:-( ...... Długo stałam przed półką z nowościami Palette, zakochałam się w kolorze nr 800. Szukałam czegoś by przyciemnić moje blond włosy rozjaśnione do pszenicznego blondu. Wszyscy zachwycali się moim obecnym kolorem ale postanowiłam wrócić do naturalnego, miałam dość rozjaśniania, zwłaszcza że same wiecie jak trudno utrzymać włosy bardzo jasne w dobrej kondycji. Więc konkrety: kolor 800, położony na rozjaśnione włosy o przetrawionych lekko końcach, kładłam na suche włosy i uwaga żeby było szybciej wmasowałam farbę w całość i trzymałam dokladnie 10 min, to ważne, bo jesli trzyma się za długo wychodzą ciemniejsze. Teraz efekt: włosy identyczne jak na opakowaniu, nie mogłam uwierzyć Błyszczące, odrost minimalnie jaśniejszy. Farba przy nakładaniu prawie nie śmierdzi, odżywka świetna, jednyny minus trochę gęsta konsystencja, więc cięzko nakładac na suche włosy. Jednak nie odwazyłam się nakładac na mokre bo przy rozjaśnionych włosach łuski sa bardziej rozchylone i efekt mógłby byc ciemniejszy. Spłukałam włosy chłodną woda z dodatkiem soku z cytryny.
Teraz ta farba to moja faworytka, chociaz jeszcze nie wiem jak szybko zmyje się z moich włosów....a jeszcze jedno, moje naturalne włosy to jasny blond. Moje dwie koleżanki robiły 850, kolorek wyszedł taki lekko karmelkowy, sa zadowolone. Farba mocniej chwyta przetrawione końce ale to domena wszystkich farb o ciemniejszym pigmencie. Łatwo temu zaradzić nakładając farbę najpierw na odrost i środkową partię włosów a potem na 5 min wmasowac w końce. U mnie nie było to potrzebne, ale moje koleżanki tak własnie postąpiły. Fotka, robiona komórką, bez lampy, światło dzienne, ale to odbicie z lustra i to brudnego hihi sorki spieszyłam się by Wam pokazać efekt

Muszę usunąć swoje zdjęcia, gdyż pewna wizażanka użyła ich niezgodnie z przeznaczeniem. Skopiowała na swoją stronę, zamazując twarz i podała za własne...cholibka to przykre...jakoś do tej pory nie widziałam zagrożenia w publikowaniu zdjęć na tym forum:-(

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:15
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:43   #97
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Dziewczyny a farbowała się któraś z was mahoniowym brązem???Widziałam ostatnio w sklepie.Odcień ładny, kusi mnie ale mam lekkie obawy bo nigdy nie farbowałam się na mahoniowy kolor Jeżeli któraś z was ma na włosach obecnie ten kolor to było by milo jak by się jakieś zdjęcie pojawiło Pozdrawiam
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 17:05   #98
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Skusiałam się ostatnio na czekoladowy brąz z tej serii...Fajny kolorek wyszedł Kolor ciemny, ale w świetle sztucznym i słonecznym piękna czekoladka na głowie się pokazuję
Jakoś nie zniszczył mi włosów, nie widzę pogorszenia a już mam ok.3 tygodni po farbowaniu. Kolor tez nie spływa w trakcie mycia...bywało gorzej
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:48   #99
Ksenija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolska,Tuchów
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

niestety po 2 tygodniach calkowicie sie zmywa
Ksenija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:00   #100
Poor_Little_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Poor_Little_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 141
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez Ksenija Pokaż wiadomość
niestety po 2 tygodniach calkowicie sie zmywa
:/

Ja również zakupiłam Palette 10 min, popielaty brąz i jutro mam zamiar farbować, miejmy nadzieję, że kolorek wyjdzie równie ładny jak którejś a Was stronkę wczesniej
__________________
Każda przeżyta chwila ma swoje znaczenie,
bo bez niej, nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy..
Poor_Little_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 07:18   #101
zozosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

mój karmelowy brąz który wyszedł na czerwono-brązowo również się prawie całkowicie zmył, teraz to raczej ciemny blond..
zozosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 17:20   #102
behatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja właśnie zmyłam farbę 510 średni popielaty brąz jeszcze nie wiem co wyszło, ale muszę stwierdzić, że niestety dość sporo włosów mi wypadło... ale zobaczymy jak tam kolorek, wydaje mi się ze ładny
behatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:10   #103
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ale czy on się szybciej zmywa?
a macie wrażenie że wam mniej niszczy włosy??
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:31   #104
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

behatka jestem bardzo zainteresowana tym kolorem napisz jak on wyszedł, może udało by Ci się fotkę wstawić ?
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2009-06-05 o 07:32
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:33   #105
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Zmywa się faktycznie szybciej niż inne używane przeze mnie farby.

Moim zdaniem pogorszył też stan włosów, po całkiem niezłej odżywce sprawiały wrażenie miękkich i błyszczących, ale to tylko wrażenie, bo po myciu bez odżywek były bardzo suche.
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:30   #106
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

A ja stosowałam średni popielaty brąz.Farba dość dobrze się nakłada,ma miły zapach.Niestety kolor wyszedł ciemniejszy niż chciałam do tego o czerwonej poświacie.Nie wiem dlaczego w nazwie jest "popielaty".Nie polecam osobom,które chcą uzyskać taki właśnie odcień.Rzeczywiście kolor nie wychodzi ciepły,ale już mogę powiedzieć,że do takiego się wymywa.Plusem tej farby jest cena i to,że włosy po farbowaniu błyszczały się.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:31   #107
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Jutro z rana zamierzam położyć 850 złocisty blond czy jakoś tak, na moje bardzo jasno-rude włosy (rozjaśnione niedawno z ciemnego brązu). Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że kolor nawet jak będzie za ciemno to okaże się ładny, znośny i twarzowy ;p bo na razie muszę takowy mieć by wyjść do ludzi zwłaszcza że jutro idę na imprezkę do babci mojego ukochanego . Pozdrawiam. A mogłaby któraś wstawić więcej fot z przed i po zafarbowaniu kolorem 850 ? Byłabym wdzięczna pozdrawiam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:22   #108
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

anngeli jak wyszło
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:16   #109
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Użyłam niedawno owej farby- ocień Złocisty brąz.
Z racji tego iż palette slynie z wżerania sie we włosy liczyłam na długotrwały efekt bo nie chcę często farbować włosów.
Co do koloru to zamiast złocistego brązu wyszedł prawie czarny (wyjsciowy kolor to rudo-brązowy) pomyślałam, no niech będzie już ten czarny byle było jednolicie bo o to mi chodziło, problem w tym że mineło okolo 2tyg a farba już spłynęła, zostawiła poświatę brązu ale rudy bije po oczach, plamy kolorów wyszly na wierzch i stare odrosty na 5cm staly sie widoczne...
a przecież miło sie to trzymać włosów na amen, szlag mnei trafil bo teraz muszę znów czymś pofarbować...wniosek- lipa, bynajmniej na moich włosach, nie wiem czego teraz użyć skoro nawet palette u mnie splywa
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 17:58   #110
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

A no już pokazuję jak to mniej więcej wygląda na mojej głowie (nr 850) wszystko opisane parę wypowiedzi wyżej Mój chłopak mówi że to trochę kolor Marty Żmudy - Trzebiatowskiej ja nie do końca tak uważam, kolor sporo ciemniejszy niż na pudełku ale lubię go, niech już taki zostanie
(na czyjąś prośbę mogę wstawić jeszcze jakieś inne, ale chyba nie ma potrzeby)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 167_edited.jpg (158,9 KB, 645 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2009-06-25 o 18:02
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 18:10   #111
colie
Raczkowanie
 
Avatar colie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 33
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

dziewczyny! mam pytanie
5 dni temu farbowałam włosy szamponem koloryzującym z palette, ale kolor nie za bardzo mi wyszedł, czy mogę jutro użyć innego koloru szaponetki z palette, czy lepiej odczekać jakiś tydzień ? Z góry dziękuje
colie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:22   #112
anonimqa
Przyczajenie
 
Avatar anonimqa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja dla zainteresowanych wrzucam fotkę numeru 600 jasny brąz - zdjęcie bez lampy i w słońcu - przepraszam za jakość, ale najlepiej widać kolor jaki wyszedł
Z farby jestem zadowolona. Faktycznie, po jakimś czasie chyba się zmywa, ale za to nie niszczy wcale włosów, nadaje im ładny połysk i chyba nawet trochę odżywia
PS. Poza tym to właśnie czytając ten wątek zdecydowałam się na kupienie jej. Pozdrawiam

anonimqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:41   #113
anonimqa
Przyczajenie
 
Avatar anonimqa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Dziś nałożyłam złocisty brąz nr 550 i dorzucę zdjęcie. Fakt faktem, wyszedł trochę ciemniejszy, ale wiem, że powinien nabrać odpowiedniego koloru po około 2 myciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 550golden brown.jpg (16,2 KB, 313 załadowań)
anonimqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:24   #114
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Dziś drugi raz robiłam palette 10 min, tym razem kolor 700 dark blonde. Muszę przyznać, że nareszcie uzyskałam to czego nie mogłam nigdy osiągnąć przy farbach mających w nazwie jasny brąz, czyli-jasny brąz Coś mnie podkusiło by w czerwcu zafarbowac się na jasny brąz Loreala 5.0 i.....miałam bardzo, bardzo ciemne włosy. Myłam, myłam, myłam i jakoś udało mi się pozbyć tego koszmarnego koloru. Teraz nareszcie mam to co chciałam....no i ta odżywka-cudo
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:45   #115
sheisunusual
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ny.
Wiadomości: 809
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ostatnim razem malowałam farbą palette ciemny brąz.. wyszedł mi tak jakby śliwkowy
a dziś kupiłam londe i wieczorem się nią zajmę zobaczymy rezultaty
sheisunusual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:59   #116
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Zdecydowałam się na średni blond , szukałam podobnego do mojego naturalnego koloru . w zeszłym roku miałam zupełnie innej firmy jakąś oberżynę , ale to był szmapon koloryzujący , szybko zeszło , pozostał takie jakby pasemka , delikatnie jasniejsze od moich naturalnych , potem doszło do tego słoneczko co pozmieniało tez kolor etc .. i w efekcie miałam rozne odcienie , delikatnie sie rozniące...
Chciałam wyrównać kolor i zdecydowałam się własnie na palette 10 min i wyszło całkiem całkiem .. wyrównało wszystko i nadało ładnego połysku ...

moze pozniej zdecyduję się na coś jaśniejszego ?

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2009-07-13 o 23:01 Powód: .
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:00   #117
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ja sie zastanawiam nad Palette 10 min. Color Farba do włosów koloryzująca w 10 mniut nr 700 - Ciemny blon, teraz mam taki jasny brąz na głowie z przeswitami blond pasemek z ktorych szybciej splukuje sie farba;/ Czy ktos moze wstawic zdjecia pofarnbowanych wlosow tym kolorem?? nakladacie na mokre czy suche włosy?? czy rzeczywiscie nie niszczy włosów?? proszeee o odpowiedz
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:03   #118
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dziś drugi raz robiłam palette 10 min, tym razem kolor 700 dark blonde. Muszę przyznać, że nareszcie uzyskałam to czego nie mogłam nigdy osiągnąć przy farbach mających w nazwie jasny brąz, czyli-jasny brąz Coś mnie podkusiło by w czerwcu zafarbowac się na jasny brąz Loreala 5.0 i.....miałam bardzo, bardzo ciemne włosy. Myłam, myłam, myłam i jakoś udało mi się pozbyć tego koszmarnego koloru. Teraz nareszcie mam to co chciałam....no i ta odżywka-cudo
gdybys mogla wrzuc foto włoskow teraz po zafarbowaniu??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:59   #119
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Wrzucam foto, sorry za jakość, ale pstrykałam komórką oczywiście bez lampy W sumie mam na głowie prawdziwą mleczną czekoladę, jasną czekoladę...na razie nie jest ruda. Oczywiście nie wiem jak ten kolor wyjdzie na Twoich włosach, miałam dość jasną bazę. Nie wiem czemu w palecie 10 minutówek, 700 jest kolorem ciemnego blondu, to w sumie po prostu blond. Ciemny blond jest na ogół oznaczony numerem 6.0, rany mogłabym już chyba doktorat robić z tego tematu Tyle lat doświadczeń hihihi. Żeby zrozumieć istotę farbowania, musiałam poznać numerację profesjonalną, wraz z odcieniem, refleksem itp. Dlatego własnie wiem, że by uzyskać jasny brąz należy robić blondem. Ładny brąz uzyskiwałam też Castingiem nr. 713, czyli blond popielato złoty, na pudełku jest napisane ,,mroźny beź'' i dziewczyny własnie tego mrozu się spodziewają, zapominając że trójka na końcu daje ciepły refleks, stopniowo przytłaczając popiel który jak wiadomo najszybciej się wypłukuje. Dla chłodnycch barw najlepsze są te z podwójnym spektrum np. 7.11 Ale się rozpisałam...wybaczcie Powiększyłam fotkę, ale nie wiem czy lepiej widac, bo straciła na ostrości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do foruma palette 10.jpg (16,6 KB, 377 załadowań)

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2009-07-18 o 17:03
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:06   #120
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

dziekuje
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.