O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 21:29   #91
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No nie Jak wchodze na strone i wybieram swoje miasto to u mnie w promocji jest od czwartku Zwróć uwagę że tam sie wybiera miastami a nawet ulicami. U mnie w promocji będzie od 15go, razem z gazetka świąteczna wchodzi.

A słuchajcie, kiedys kupiłam taki mega duzy Taft lakier w Tesco, 400 ml limited Edition, za niewiele ponad dyszke, 12 czy 13 zł. Czy on jest cały czas? bo chętnie bym się znowu na niego zaczaiła, a daleeeeeko mam te Tesco, oj daleko.
sprawdz czy maz u siebie teraz gazetke wiosenne porzadki
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 06:58   #92
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
sprawdz czy maz u siebie teraz gazetke wiosenne porzadki
No mówię przeciez że nie Oglądam sobie te gazetki ze stronki i zazdroszczę czasem co gdzies w promocji jest a czego u mnie nie ma. Gazetki wiosenne porządki u mnie nie ma i nie będzie w ogóle.
Zapisana jestem do newssettlera i przyslali mi wczoraj gazetki dla mojego miasta od czwartku i tam będzie jakaś typowo Wielkanocna i tam będzie Harpic.
Plus wiele pierdułek, ozdóbek na piku, serwetek światecznych, wszystkie doniczki i osłonki -30% itd.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:03   #93
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No mówię przeciez że nie Oglądam sobie te gazetki ze stronki i zazdroszczę czasem co gdzies w promocji jest a czego u mnie nie ma. Gazetki wiosenne porządki u mnie nie ma i nie będzie w ogóle.
Zapisana jestem do newssettlera i przyslali mi wczoraj gazetki dla mojego miasta od czwartku i tam będzie jakaś typowo Wielkanocna i tam będzie Harpic.
Plus wiele pierdułek, ozdóbek na piku, serwetek światecznych, wszystkie doniczki i osłonki -30% itd.
oki,oki
ja juz mam harpica
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:05   #94
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

No ja w czwartek po pracy polecę po niego na pewno Pewnie tez coś z wielkanocnych pierduł zakupię bo lubie takie bibeloty
Zerknę też czy ciągle mają tego Tafta, bo dobra duza butla, na długo mi starczyła
No i pobuszuję po nabiale, uwielbiam twaróg chudy Emilki
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:33   #95
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Od jutra w Carrefourze beda jajka L po 4,99 czyli za 30szt bedzie 15zl a wczoraj kupilam 30szt w Auchanie za 19,90 i tak taniej niz w Biedronie bo tam 10szt jest po 6,99.
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:32   #96
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Od jutra w Carrefourze beda jajka L po 4,99 czyli za 30szt bedzie 15zl a wczoraj kupilam 30szt w Auchanie za 19,90 i tak taniej niz w Biedronie bo tam 10szt jest po 6,99.
już widzę tę bitwę na jaja

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No ja w czwartek po pracy polecę po niego na pewno Pewnie tez coś z wielkanocnych pierduł zakupię bo lubie takie bibeloty
Zerknę też czy ciągle mają tego Tafta, bo dobra duza butla, na długo mi starczyła
No i pobuszuję po nabiale, uwielbiam twaróg chudy Emilki
ten 0%??
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:49   #97
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
już widzę tę bitwę na jaja

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



ten 0%??
yhy 0%, ten tylko kupuje, innego nie próbowałam nawet
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 19:16   #98
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

wiecie może gdzie dostane tanie porcje rosołowe??
potrzebuje dużej ilości (dla psa )
Groszek 2.89/kg
Carrefur 2,70/kg

a calkiem niedawno kupowałam za ok 2 zl/kg...
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:32   #99
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

hej, fajny wątek
przyłaczam się, chętnie dowiem się co i gdzie jest najtaniej bo nie mam zwykle za dużo czasu żeby tak po sklepach biegać i ceny oglądać
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:48   #100
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
yhy 0%, ten tylko kupuje, innego nie próbowałam nawet
nie wiem czy masz netto gdzie ale tam jest po 3,79 (a jak jest w promocji to 2,99)


---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
wiecie może gdzie dostane tanie porcje rosołowe??
potrzebuje dużej ilości (dla psa )
Groszek 2.89/kg
Carrefur 2,70/kg

a calkiem niedawno kupowałam za ok 2 zl/kg...
na mięsie się nie znam niestety bo nie kupuję,ale zerkne jutro jak bede po ile w kauflandzie
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:00   #101
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
nie wiem czy masz netto gdzie ale tam jest po 3,79 (a jak jest w promocji to 2,99)
Oj nie mam niestety a ciągle słyszę o tym Netto i się wnerwiam. w moim regionie to chyba jakieś niepopularne jest bo nie widze nigdzie w okolicy
Wiem że Emilka jest tez w Kauflandzie, a to na szczęście mam (od niedawna ) i tez bywa w promocji

a właśnie, cos ciekawego od jutra w Kauflandzie? Wybieram się do Tesco jutro, a te dwa mam blisko siebie to może by przy okazji obskoczyć hm

A co do porcji, sąsiedzi co mają psa jeżdząą do ubojni kuraków pod miasto, ze 3-4 km i kupuja po kilkadziesiąt groszy.Tylko nie wiem gdzie oni to trzymają No ale fakt jest że pojechałam wczoraj do takiej i nakupiłam 8 kg piersi z kurczaka za 11.49 za kg. Zamroziłam i będe wyciagać na obiad, bo jak widzę te 16zł w sklepie to mnie szlag trafia
a może pochodzic po takich małych mięsnych sklepikach? U mnie są takie mięsne regionalne i po jakies porcje czy kości zaglądam tam z czasu.

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-03-14 o 07:03
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 09:10   #102
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Oj nie mam niestety a ciągle słyszę o tym Netto i się wnerwiam. w moim regionie to chyba jakieś niepopularne jest bo nie widze nigdzie w okolicy
Wiem że Emilka jest tez w Kauflandzie, a to na szczęście mam (od niedawna ) i tez bywa w promocji

a właśnie, cos ciekawego od jutra w Kauflandzie? Wybieram się do Tesco jutro, a te dwa mam blisko siebie to może by przy okazji obskoczyć hm

A co do porcji, sąsiedzi co mają psa jeżdząą do ubojni kuraków pod miasto, ze 3-4 km i kupuja po kilkadziesiąt groszy.Tylko nie wiem gdzie oni to trzymają No ale fakt jest że pojechałam wczoraj do takiej i nakupiłam 8 kg piersi z kurczaka za 11.49 za kg. Zamroziłam i będe wyciagać na obiad, bo jak widzę te 16zł w sklepie to mnie szlag trafia
a może pochodzic po takich małych mięsnych sklepikach? U mnie są takie mięsne regionalne i po jakies porcje czy kości zaglądam tam z czasu.
o ja!!!
8 kg!!!??
to bedziesz miala do Bożego Narodzenia;p

zKauflanda gazetke będe miala po południu to dam znac co i jak


a dla fanek Almlette-do niedzeili jest w lidlu po 2,49
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:33   #103
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
o ja!!!
8 kg!!!??
to bedziesz miala do Bożego Narodzenia;p

zKauflanda gazetke będe miala po południu to dam znac co i jak


a dla fanek Almlette-do niedzeili jest w lidlu po 2,49
2,49 ? a wczoraj kupiłam po 3,19 4 opakowania tylko czy będzie mój ukochany z bazylią? w Lidlu go nie widziałam
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:42   #104
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
o ja!!!
8 kg!!!??
to bedziesz miala do Bożego Narodzenia;p

zKauflanda gazetke będe miala po południu to dam znac co i jak


a dla fanek Almlette-do niedzeili jest w lidlu po 2,49
eeee co Ty to jest jedyne mięso które ja jadam (plus ryby) więc mysle że tak ze 2 miechy i zejdzie Zawzwyczaj tak co 2-3 miesiące robie taki zapasik.

Almette taaaaaaaak Faktycznie jest teraz w bombowej cenie w Lidlu, wczoraj nabyłam 3 opakowania

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
2,49 ? a wczoraj kupiłam po 3,19 4 opakowania tylko czy będzie mój ukochany z bazylią? w Lidlu go nie widziałam
U mnie był tylko z ziołami, jeśli o te gusta chodzi. Z bazylia tez nie widziałam Wziełam więc dwa z ziołami i jogurtowy.

Tylko ta ilość tłuszczu w nim Zeby jeszcze z tym cos zrobili to by mnie uradowali

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-03-14 o 09:44
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:48   #105
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
eeee co Ty to jest jedyne mięso które ja jadam (plus ryby) więc mysle że tak ze 2 miechy i zejdzie Zawzwyczaj tak co 2-3 miesiące robie taki zapasik.

Almette taaaaaaaak Faktycznie jest teraz w bombowej cenie w Lidlu, wczoraj nabyłam 3 opakowania

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


U mnie był tylko z ziołami, jeśli o te gusta chodzi. Z bazylia tez nie widziałam Wziełam więc dwa z ziołami i jogurtowy.

Tylko ta ilość tłuszczu w nim Zeby jeszcze z tym cos zrobili to by mnie uradowali
Ja lubię tylko jogurtowe/śmietankowe lub z bazylią więc muszę iść po te "czyste" A może kojarzycie gdzie serki Almette są najtańsze tak ogólnie?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:06   #106
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

mnie sie marzy taki tani kurczak. Ale nie kupuje az 8 kg, ja tam wole swieże mieso, bez mrożenia, inaczej smakuje.
3 tyg temu bylam w Auchanie i tam był kurczak za 11,99.
Ale juz tydzien pozniej po 16,00
Pojutrze jade na duze zakupy, wiec mam nadzieje, ze bedzie cos ciekawego.
Co polecacie kupic do mycia szyb?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:15   #107
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
mnie sie marzy taki tani kurczak. Ale nie kupuje az 8 kg, ja tam wole swieże mieso, bez mrożenia, inaczej smakuje.
3 tyg temu bylam w Auchanie i tam był kurczak za 11,99.
Ale juz tydzien pozniej po 16,00
Pojutrze jade na duze zakupy, wiec mam nadzieje, ze bedzie cos ciekawego.
Co polecacie kupic do mycia szyb?
No niestety, drogi ten kurak teraz jak jasny gwint
Ja muszę przemrażać, jemy go razem z kotem, za niecałe 12 zł to moge mu z czasu dać A po zamrożeniu zabija sie wszelkie bakterie, gdyby takowe miały być.

no ale jakby nie patrzył, dawajta cynk na taniego kuraka, jak gdzieś się pojawi tanszy niz 15-17 zeta

Wiem że do niedawna był za 13.99 w Stokrotce, ale chyba ta oferta juz mineła..
Raz pojechałam do Kauflanda jak piers była po 11.99, ale o 10 rano już tylko puste tacki były na mięsnym, ludzie wybrali w 2 godziny

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-03-14 o 10:16
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:16   #108
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Co polecacie kupic do mycia szyb?
Mnie ostatnio polecono komplet 9 ściereczek za 3000 zł, do tego dostałabym dużo rzeczy w promocji a nawet może jakiś rabat jakbym znalazła kolejną głupią której da się ściereczki sprzedać
Tak się śmiałam że aż dostałam czkawki.
Ale najlepsze jest to, ze skoro to się sprzedaje, to ktoś to kupuje i jeszcze myśli ze coś zaoszczędził


Sa brokuły w Lidlu po niecałe 2 zł - ładne , duże, żadna ściema, a piersi z kury widuję regularnie w BOMI w promocji po około 11 zł. Zresztą w BOMI na mięsnym co raz mają duze promocje na różne gatunki i rodzaje mięs.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:17   #109
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio polecono komplet 9 ściereczek za 3000 zł, do tego dostałabym dużo rzeczy w promocji a nawet może jakiś rabat jakbym znalazła kolejną głupią której da się ściereczki sprzedać
Tak się śmiałam że aż dostałam czkawki.
Ale najlepsze jest to, ze skoro to się sprzedaje, to ktoś to kupuje i jeszcze myśli ze coś zaoszczędził


Sa brokuły w Lidlu po niecałe 2 zł - ładne , duże, żadna ściema, a piersi z kury widuję regularnie w BOMI w promocji po około 11 zł. Zresztą w BOMI na mięsnym co raz mają duze promocje na różne gatunki i rodzaje mięs.
dobre to ze ścierkami

bomi, kolejne coś czego nie ma u mnie
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 10:35   #110
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio polecono komplet 9 ściereczek za 3000 zł, do tego dostałabym dużo rzeczy w promocji a nawet może jakiś rabat jakbym znalazła kolejną głupią której da się ściereczki sprzedać
Tak się śmiałam że aż dostałam czkawki.
Ale najlepsze jest to, ze skoro to się sprzedaje, to ktoś to kupuje i jeszcze myśli ze coś zaoszczędził


Sa brokuły w Lidlu po niecałe 2 zł - ładne , duże, żadna ściema, a piersi z kury widuję regularnie w BOMI w promocji po około 11 zł. Zresztą w BOMI na mięsnym co raz mają duze promocje na różne gatunki i rodzaje mięs.
Za 300 zł to bym jeszcze znalazł kretynów ale 3000 zł to już trzeba umieć arabom piasek wciskać...

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
dobre to ze ścierkami

bomi, kolejne coś czego nie ma u mnie
ooo a u mnie jest, tylko trochę trzeba się przejechać ale jak takie promocje to warto
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:26   #111
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No ja w czwartek po pracy polecę po niego na pewno Pewnie tez coś z wielkanocnych pierduł zakupię bo lubie takie bibeloty
Zerknę też czy ciągle mają tego Tafta, bo dobra duza butla, na długo mi starczyła
No i pobuszuję po nabiale, uwielbiam twaróg chudy Emilki
alamirka jesli masz blisko intermarche to w nowej gazetce sa tez te żele harpic po 7,39 za 2szt
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:57   #112
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
alamirka jesli masz blisko intermarche to w nowej gazetce sa tez te żele harpic po 7,39 za 2szt
Nie mam w mieście w ogóle Najbliższe chyba za jakieś 100 parę kilometrów w stolicy, weźcie mnie już nie dobijajcie ok ?
Nie no żartuję Dzieki mimo wszystko za cynk Może ktoś skorzysta?

No mam takie podstawowe sklepy: Tesco, Lidl (jeden!), Kaufland (jeden!), Biedronki (od groma albo i jeszcze więcej), Carrefour ale też tylko ten market, Topazy ze trzy. I to chyba tyle.
no i nie licze żabek, lewiatanów i społemów, bo to to w ogóle sie dla mnie nie liczy.

No jutro napadne Tesco, chociaż jak widze że na stronie są 3 gazetki a tlyko jedna obowiązuje u mnie to tez mnie cos trafia, juz nie powiem co
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:27   #113
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
eeee co Ty to jest jedyne mięso które ja jadam (plus ryby) więc mysle że tak ze 2 miechy i zejdzie Zawzwyczaj tak co 2-3 miesiące robie taki zapasik.

Almette taaaaaaaak Faktycznie jest teraz w bombowej cenie w Lidlu, wczoraj nabyłam 3 opakowania

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


U mnie był tylko z ziołami, jeśli o te gusta chodzi. Z bazylia tez nie widziałam Wziełam więc dwa z ziołami i jogurtowy.

Tylko ta ilość tłuszczu w nim Zeby jeszcze z tym cos zrobili to by mnie uradowali

a no ma tego tłuszczu..ale jest taki puszysty...i wyjątkowy ;p
w carefurze od dziś po 2,99-wszystkie smaki

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Ja lubię tylko jogurtowe/śmietankowe lub z bazylią więc muszę iść po te "czyste" A może kojarzycie gdzie serki Almette są najtańsze tak ogólnie?
bez promocji to chyba 3,49 tesco

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
dobre to ze ścierkami

bomi, kolejne coś czego nie ma u mnie
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Za 300 zł to bym jeszcze znalazł kretynów ale 3000 zł to już trzeba umieć arabom piasek wciskać...



ooo a u mnie jest, tylko trochę trzeba się przejechać ale jak takie promocje to warto
BOMI jest internetowe -a.pl

polecam,naprawdę mają dobre i świeże mięso i wędliny

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

a teraz kauflandod jutra-warte uwagi:

-pur do mycia naczyń 900ml-2,99
-te wasz kuraki ;p- filety-13,99/kg
-szynka wp bk-10,88/kg
-kasza manna 1kg-2,49
kubuś sok 0,9l-2,22
żel dove pod prysznic 400ml-9,99
płyn E dopłukania tkanin,2l-8,99

słynna sałata lodowa-2,99
rzodkiewka pęczek-0,99
gruszki-2,99/kg
grapefruity różowe-2,49/kg
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:12   #114
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość

A co do porcji, sąsiedzi co mają psa jeżdząą do ubojni kuraków pod miasto, ze 3-4 km i kupuja po kilkadziesiąt groszy.Tylko nie wiem gdzie oni to trzymają No ale fakt jest że pojechałam wczoraj do takiej i nakupiłam 8 kg piersi z kurczaka za 11.49 za kg. U mnie są takie mięsne regionalne i po jakies porcje czy kości zaglądam tam z czasu.
u mnie nie ma takich cudów a w tych małych to ceny najwyższe :P
ale dzięki za dobre chęci

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość



na mięsie się nie znam niestety bo nie kupuję,ale zerkne jutro jak bede po ile w kauflandzie
kaufland mi nic nie daje bo go nie mam ale dzięki

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Za 300 zł to bym jeszcze znalazł kretynów ale 3000 zł to już trzeba umieć arabom piasek wciskać...
dokładnie ja nie wiem z której choinki oni się urwali

btw o BOMI też pierwsze słyszę:P czy to jest jakiś wiekszy supermarket czy jak? opłaca się jechac ok 40 minut tramwajem ?
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:18   #115
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość

btw o BOMI też pierwsze słyszę:P czy to jest jakiś wiekszy supermarket czy jak? opłaca się jechac ok 40 minut tramwajem ?
To są tak zwane "luksusowe delikatesy, mają zdecydowanie drożej niż w zwykłych marketach.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:27   #116
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
To są tak zwane "luksusowe delikatesy, mają zdecydowanie drożej niż w zwykłych marketach.
aha no to mi się odechciało
btw sprawdziłam listę adresów netto o którym tyle piszecie a też się nigdy z nim nie spotkałam i są one jedynie w malych miasteczkach, ani w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i innych większych miastach ich nie ma
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:32   #117
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
aha no to mi się odechciało
btw sprawdziłam listę adresów netto o którym tyle piszecie a też się nigdy z nim nie spotkałam i są one jedynie w malych miasteczkach, ani w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i innych większych miastach ich nie ma
http://issuu.com/bomi_delikatesy/doc...olor=%23222222

tu masz bomi od dzis

owszem,są to wykwintne delikatesy,ale mozna tam dostać cenowo atrakcyjne rzeczy
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2012-03-14 o 15:37
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:17   #118
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Alamirka i tak masz fajnie
U mnie nie ma ani żadnych Bomi, ani Topazów, ani Carrefour'ów, ani Kauflandów, a Tesco na 2gim końcu miasta i też 1 gazetka z internetowych u mnie obowiązuje Społem i Stokrotki jeśli są to ja nic o nich nie wiem Mam jedynie Biedronki, Lidla, Netto, niewielką Żabkę, śmierdzące i obskurne Eko, które w moim mieście uwielbia oszukiwać i nie ma nawet wszystkich rzeczy z gazetek. Poszłam w zeszłym tyg. po porcje rosołowe z kaczki dla mamy i cioci, a pani na mięsnym mówi do mnie, że oni nie mają wszystkich produktów z reklamowej książeczki..... Jak zaczęli robić porządki i przemeblowania to całe podłogi zawalone parę dni kartonami i produktami.. (jak nie nadal...) a opakowania np. słoiczki nadal zakurzone na zakrętkach.. SZKODA GADAĆ! Kusi mnie by napisać do Eko na ich www i zrobić antyreklamę, bo jak ujrzałam Eko w sąsiednim mieście to mnie zatkało, że tak nowocześnie i fajnie gdy u mnie na osiedlowym i jedynym w mieście Eko zgroza totalna...Bród, smród i ubustwo, półki, kasy, stoiska, wszystko rodem z PRL-u albo kupowane z polikwidowanych sklepów, to się czuje......

Także mogę wam jedynie pozazdrościć szerszego repertuaru sklepów i prawdopodobnych lepszych warunków w nich panujących
Alamirka 100km do stolicy mówi samo za siebie. Ja mieszkam na zachodzie i do większego miasta mam 40km

Tapetka - oceniwszy tę gazetkę Boni myślę, że całkiem fajnie mieć je pod nosem!
__________________

Jesteśmy tu m.in. po to by pomagać sobie nawzajem


Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2012-03-14 o 16:20
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:25   #119
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Alamirka i tak masz fajnie
U mnie nie ma ani żadnych Bomi, ani Topazów, ani Carrefour'ów, ani Kauflandów, a Tesco na 2gim końcu miasta i też 1 gazetka z internetowych u mnie obowiązuje Społem i Stokrotki jeśli są to ja nic o nich nie wiem Mam jedynie Biedronki, Lidla, Netto, niewielką Żabkę, śmierdzące i obskurne Eko, które w moim mieście uwielbia oszukiwać i nie ma nawet wszystkich rzeczy z gazetek. Poszłam w zeszłym tyg. po porcje rosołowe z kaczki dla mamy i cioci, a pani na mięsnym mówi do mnie, że oni nie mają wszystkich produktów z reklamowej książeczki..... Jak zaczęli robić porządki i przemeblowania to całe podłogi zawalone parę dni kartonami i produktami.. (jak nie nadal...) a opakowania np. słoiczki nadal zakurzone na zakrętkach.. SZKODA GADAĆ! Kusi mnie by napisać do Eko na ich www i zrobić antyreklamę, bo jak ujrzałam Eko w sąsiednim mieście to mnie zatkało, że tak nowocześnie i fajnie gdy u mnie na osiedlowym i jedynym w mieście Eko zgroza totalna...Bród, smród i ubustwo, półki, kasy, stoiska, wszystko rodem z PRL-u albo kupowane z polikwidowanych sklepów, to się czuje......

Także mogę wam jedynie pozazdrościć szerszego repertuaru sklepów i prawdopodobnych lepszych warunków w nich panujących
Alamirka 100km do stolicy mówi samo za siebie. Ja mieszkam na zachodzie i do większego miasta mam 40km

Tapetka - oceniwszy tę gazetkę Boni myślę, że całkiem fajnie mieć je pod nosem!
kochana pocieszę Cię bo u mnie w Eko też taki syf;p

a Bomi nie mam koło siebie..ale zamawiam w necie i mi wnoszą do kuchni
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:01   #120
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
kochana pocieszę Cię bo u mnie w Eko też taki syf;p

a Bomi nie mam koło siebie..ale zamawiam w necie i mi wnoszą do kuchni
Fajnie I co za friko dowóz? U mnie pewnie Bomi w tym mieście o 40km dalej więc... odpada hehe
__________________

Jesteśmy tu m.in. po to by pomagać sobie nawzajem

partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 22:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.