Wymienię ****Lancome, Guerlain, Chanel**** - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 13:08   #91
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

coco miała pierwotnie 100ml jest połowa, no może 47ml, ale nie mniej to edp, 100% oryginal, ale jednak podziękuję za cienie guerlain, byłam dziś w perfumerii i to jednak nie moje kolory, może masz jeszcze coś spod lady, zawsze chętnie przyjmę aliena, chanela mat lumiere 40, no sama nie wiem...
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:16   #92
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Laylek, zrobilam mala dokladeczke, idz looknij, czy nie ma tam nic za czworeczki Guerlena
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:33   #93
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Hej Przemyslalam sprawe i stwierdzilam ze moge oddac podklad za korektor. Ewentualnie zastanawiam sie nad oddaniem pryzm i odsypki meteorkow za krem nuxe pod oczy...Co Ty na to?
W ogole co ja przezylam...Zostawilam samochod na swiatlach i rozladowalam akumulator. A w bagazniku mialam torbe z ksiazkami, ubraniami, kosmetykami i z laptopem. Oczywiscie bagaznik otwierany elektrycznie. Nie bylam w stanie nic wyciagnac przez 2 dni! Najgorsze jest to, ze mam do wymiany akumulator a nigdzie nie moglam dostac takiego modelu jaki potrzebuje Chyba sie zalamie....aha...i jest jeszcze taka sprawa, ze moge wyslac paczke dopiero w piatek (jesli by doszlo do wymiany)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 22:42   #94
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Layla79 o i mi przypomniałas..pod ladą mam dubla odcienia glamour w obudowie z welurkiem;

a bronzer jasny...ja jestem taki bladzioch jak Urbanek :P
myślę, że byłabym chętna na glamourka, tylko nie za guerlainki uzuniu, ja muszę przemyśleć dam znać u Ciebie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ten Guerlain tob Ombre Eclat Duo & Liner, odcień L'Heure de Nuit, 383. Jest kartonik, welur. Samo złote opakowanie cieni jest nieco porysowane, jak używasz G. to pewnie zauważyłaś, że co jak co ale to plastikowe złoto to robią zdecydowanie po kosztach
Pakosta, słuchaj, jakie to odcienie, bo w necie wygląda na bardzo jasny szary i czarny plus czarny eyeliner, czy one matowe, czy to rzeczywiście takie kolorki? znasz szarą czwórkę guerlain, żeby porównać? bo gdyby to był średni szary plus antracyt, to by mi pasowało, ale jasnego szarego nie potrzebuję. daj znać, bo niestety dzisiaj nie dotarłam do sephory albowiem.. byliśmy w kinie i musieliśmy być 5 minut przed reklamami. ech.. szkoda gadać, na wejście do sephory nie starczyło czasu nawet, żeby zobaczyć, czy te cienie tam przypadkiem siedzą.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Laylek, zrobilam mala dokladeczke, idz looknij, czy nie ma tam nic za czworeczki Guerlena
nadal nic, za 4 guerlain szukam czegoś special, jak coco m. ale ponieważ nie dostanę najprawdopodobniej wątek ulegnie likwidacji i pójdę do sklepu. albo nie pójdę do sklepu, tylko wyjadę daaaleko stąd, bo już mam dosyć mojego narzeczonego. w ogóle śluby są głupie. nie wiem, czemu tyle dziewczyn chce ślubów, ja się boję.

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Hej Przemyslalam sprawe i stwierdzilam ze moge oddac podklad za korektor. Ewentualnie zastanawiam sie nad oddaniem pryzm i odsypki meteorkow za krem nuxe pod oczy...Co Ty na to?
W ogole co ja przezylam...Zostawilam samochod na swiatlach i rozladowalam akumulator. A w bagazniku mialam torbe z ksiazkami, ubraniami, kosmetykami i z laptopem. Oczywiscie bagaznik otwierany elektrycznie. Nie bylam w stanie nic wyciagnac przez 2 dni! Najgorsze jest to, ze mam do wymiany akumulator a nigdzie nie moglam dostac takiego modelu jaki potrzebuje Chyba sie zalamie....aha...i jest jeszcze taka sprawa, ze moge wyslac paczke dopiero w piatek (jesli by doszlo do wymiany)
powiem tak, jeżeli korektor i krem pod oczy ma iść w komplecie wzamian za podkład, pryzmy i odsypkę, jak na zdjęciu meteorków, to jestem za. nawet o niej myślałam , ale nie chciałam Ci nic narzucać, pomyślałam, że spojrzysz na pierwszą stronę. opcja korektor za podkład niekoniecznie wczoraj doleciały kremiki i ten pod oka jest nowy w kartoniku, dorzucę Ci tubeczkę maski aromatycznej oczyszczającej, jest cudowna, o ile masz mieszaną cerę. ja jestem zachwycona. jak zdecydujesz się Asik,daj znać.
a z tym akumulatorem, to współczuję paczka w piątek jest ok, skoro mój mat lumiere zostaje ze mną

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siek Pokaż wiadomość
coco miała pierwotnie 100ml jest połowa, no może 47ml, ale nie mniej to edp, 100% oryginal, ale jednak podziękuję za cienie guerlain, byłam dziś w perfumerii i to jednak nie moje kolory, może masz jeszcze coś spod lady, zawsze chętnie przyjmę aliena, chanela mat lumiere 40, no sama nie wiem...
wszystko spod lady na ladzie zdjęcie cieni było na pierwszej stronie, to chłodne szarości jakby nie było i wyjątkowo piękne, dlatego chciałam je oddać za jakiegoś wisha, właśnie coco m. edp. ale skoro odcienie nie te, to trudno mi cokolwiek zaproponować innego. wydawało mi się, że niezłe smakołyki wystawiłam. nie mam co zaproponować innego, inne rzeczy sama używam. tak myślałam, że zbyt pięknie, abym dostała coco edp., ale trudno.

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2010-01-30 o 22:54
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 22:45   #95
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

idę zobaczyć, chociaż znająć Twoją zachłanność nic z tego nie będzie
Moja co?! Ze jakichs dziwnych resztek nie chce, tom zachlanna?!
A tak na marginesie, to kto czworek nie chce oddac? Mykaj do watku i czekam na relacje
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 07:57   #96
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Pakosta, słuchaj, jakie to odcienie, bo w necie wygląda na bardzo jasny szary i czarny plus czarny eyeliner, czy one matowe, czy to rzeczywiście takie kolorki? znasz szarą czwórkę guerlain, żeby porównać? bo gdyby to był średni szary plus antracyt, to by mi pasowało, ale jasnego szarego nie potrzebuję. daj znać, bo niestety dzisiaj nie dotarłam do sephory albowiem.. byliśmy w kinie i musieliśmy być 5 minut przed reklamami. ech.. szkoda gadać, na wejście do sephory nie starczyło czasu nawet, żeby zobaczyć, czy te cienie tam przypadkiem siedzą.
To jest jasny, popielaty szary niestety. Piękny odcień, ale faktycznie jasny. Są błyszczące, jasny to taka perła a czarny jest z drobnymi drobinkami (masło maślane ), pięknie pracują na oku Nie pamiętam aż tak czwórki, abym mogła Ci porównać...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:02   #97
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
To jest jasny, popielaty szary niestety. Piękny odcień, ale faktycznie jasny. Są błyszczące, jasny to taka perła a czarny jest z drobnymi drobinkami (masło maślane ), pięknie pracują na oku Nie pamiętam aż tak czwórki, abym mogła Ci porównać...
Pakosta, jeżeli chciałabyś oddać swoje 2 guerlain za któreś z moich cieni Lancome, czy to 2 szare czy to 4 zielone, to byłabym chętna, ale 5 diora nie oddam. tych szarości używam bardzo często, a czarny guerlain wiem, że bym używała sporadycznie. gdybyś chciała nawet 4 lancome, to ją oddam, ta zieleń jest bardzo ładna, jeżeli masz piwne albo zielone oczy. jakby co, daj znać.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moja co?! Ze jakichs dziwnych resztek nie chce, tom zachlanna?!
A tak na marginesie, to kto czworek nie chce oddac? Mykaj do watku i czekam na relacje
widzę głównie szminki, zapachy i balsamy. ja łykam głównie cienie, a Ty nie masz tam cieni. to co ja poradzę. łyknęłabym natomiast Twojego perfectionista, gdybyś chciała oddać za coś rozsądnego
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 10:13   #98
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------


widzę głównie szminki, zapachy i balsamy. ja łykam głównie cienie, a Ty nie masz tam cieni. to co ja poradzę. łyknęłabym natomiast Twojego perfectionista, gdybyś chciała oddać za coś rozsądnego
A prasowane Mythic Cie nie kreca? Nowa maszkara Diora? Podklad Narsa? Roz w sztyfcie EL? Ani ciut ciut? Perfectionist polecial juz w swiat. Mam jeszcze miniaturke EL ANR (15ml) oraz Idealista (7ml - testowana, wiec zawartosc szacuje na 5ml).

Co do cieni - wszystkie, ktore mam b. mi odpowiadaja, wiec nie za bardzo mam co oddawac

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Lancome tusz fatale połowa, mokry, daje niezłe firany, ale wsadzam go sobie do oka non stop


Szukam czegoś, co mi wpadnie w oko.

Dopiero to zauwazylam Zdolniacha jestes, nie ma co
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:13   #99
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A prasowane Mythic Cie nie kreca? Nowa maszkara Diora? Podklad Narsa? Roz w sztyfcie EL? Ani ciut ciut? Perfectionist polecial juz w swiat. Mam jeszcze miniaturke EL ANR (15ml) oraz Idealista (7ml - testowana, wiec zawartosc szacuje na 5ml).

Co do cieni - wszystkie, ktore mam b. mi odpowiadaja, wiec nie za bardzo mam co oddawac
widzisz ja tych 4 nie muszę oddawać, bo one są idealne, tylko chodzi o to, że mam dubla z 5 diora i chciałabym puścić albo jedne albo drugie, zależy kto co da. Gdyby Siek oddała 50-tkę coco, to bym oddała bez mrugnięcia okiem, a tak.. będzie mi trudno oddać tą 4. tym bardziej, że w sumie listę mam bardzo ograniczoną. zresztą chyba lista nam się pokrywa, ja też przygarnęłabym parurka, ale też kulki i inne 4 guerlain. rozumiem, że nie chcesz oddać, bo jakość super, ale ja też nie chcę nic z tych rzeczy nie kręci oprócz idealista, ale tego wolałabym więcej niż 5 ml. także tak to.
4 oddam za coco, kulki motyle, inne ciekawe 4 guerlain.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:16   #100
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
widzisz ja tych 4 nie muszę oddawać, bo one są idealne, tylko chodzi o to, że mam dubla z 5 diora i chciałabym puścić albo jedne albo drugie, zależy kto co da. Gdyby Siek oddała 50-tkę coco, to bym oddała bez mrugnięcia okiem, a tak.. będzie mi trudno oddać tą 4. tym bardziej, że w sumie listę mam bardzo ograniczoną. zresztą chyba lista nam się pokrywa, ja też przygarnęłabym parurka, ale też kulki i inne 4 guerlain. rozumiem, że nie chcesz oddać, bo jakość super, ale ja też nie chcę nic z tych rzeczy nie kręci oprócz idealista, ale tego wolałabym więcej niż 5 ml. także tak to.
4 oddam za coco, kulki motyle, inne ciekawe 4 guerlain.

Hmm czworki za cale opakowanie motylowych kulek, czy odsypke?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:51   #101
MagdaK7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 304
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

witam, czy interesuje Cie zapach lancome hypnose za shiseido?
pozdrawiam
MagdaK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 08:24   #102
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmm czworki za cale opakowanie motylowych kulek, czy odsypke?
wiem, że motyle mają 60 gram i kosztowały 310 zł. 4 guerlain kosztują 240 zł. Chciałabym wzamian 75 proc. motyli w oryg. opakowaniu. Nie lubię odsypek, a te cienie są właściwie nowe, bo mają komplet nawet z ulotką.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MagdaK7 Pokaż wiadomość
witam, czy interesuje Cie zapach lancome hypnose za shiseido?
pozdrawiam
dzięki za propozycję, ale szukam tylko coco m.edp, ew. aliena, zen shiseido, elle ysl jakbyś miała coś z tego, chętnie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:58   #103
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Pakosta, jeżeli chciałabyś oddać swoje 2 guerlain za któreś z moich cieni Lancome, czy to 2 szare czy to 4 zielone, to byłabym chętna, ale 5 diora nie oddam. tych szarości używam bardzo często, a czarny guerlain wiem, że bym używała sporadycznie. gdybyś chciała nawet 4 lancome, to ją oddam, ta zieleń jest bardzo ładna, jeżeli masz piwne albo zielone oczy. jakby co, daj znać.

Nie, za zielone dziękuję - interesują mnie jedynie mocne szarości / grafity / srebra / czernie ew. fiolety.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:21   #104
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Kochana a ja cie jeszcze pomecze o te guerlainy szare))mam jeszcze 4 ysl nr 5(tawny) raczej testowane niz uzywanemam puderek chanel sypki crisstaline rowniez malo uzywany...
http://www.skapiec.pl/img/417319-136...wy-puszek.html

4 ysl
http://www.ysl-parfums.com/ombres-qu...&preferedCateg=
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:57   #105
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nie, za zielone dziękuję - interesują mnie jedynie mocne szarości / grafity / srebra / czernie ew. fiolety.
ta dwójka lancome jest w kolorze szarym iskrzącym, dodatkowo jasny pudrowy róż, też iskrzący. jest praktycznie nowa, 3 razy testowana, bez żadnych rysek. Gdybyś ją wzięła za 2 guerlain, dorzuciłabym albo tusz fatale lancome albo ciemnofioletową kredkę diora precious violet (50 proc.) wg Twojego wyboru. Dorzuciłabym też gratis nowy cień sephora fioletowy iskrzący - nowy zafoliowany.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Kochana a ja cie jeszcze pomecze o te guerlainy szare))mam jeszcze 4 ysl nr 5(tawny) raczej testowane niz uzywanemam puderek chanel sypki crisstaline rowniez malo uzywany...
http://www.skapiec.pl/img/417319-136...wy-puszek.html

4 ysl
http://www.ysl-parfums.com/ombres-qu...&preferedCateg=
Magsch kochana, za te guerlainki chciałabym tylko kulki motyle guerlain, coco m.edp albo inne ciekawe czwórki z czekoladowym brązem w zimnym odcieniu. Twoje ysl to zupełnie nie moje kolorki, a pudrów na dany czas mam dużo. jak nic takiego się nie znajdzie, to paletkę zachowam dla siebie, bo jest wyjątkowo cudna, no ale motyle niedostępne nigdzie, to stąd ją wyciągnęłam na pokuszenie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:36   #106
iwcia74
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 577
Przekupka: 53 pkt / 98% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

witaj, dołorzyłam kilka rzeczy , może tym razem wypatrzysz coś za cienie guerlaina?
iwcia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:03   #107
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiem, że motyle mają 60 gram i kosztowały 310 zł. 4 guerlain kosztują 240 zł. Chciałabym wzamian 75 proc. motyli w oryg. opakowaniu. Nie lubię odsypek, a te cienie są właściwie nowe, bo mają komplet nawet z ulotką.
To sie usmialam serdecznie

Baj baj
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:25   #108
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

no to jak? wymieniamy sie?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:02   #109
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
Przekupka: 107 pkt / 99% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

CK Euphoria edp 60/100 ml

Shiseido zen summer 40/50 ml

cos u mnie?
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 19:07   #110
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez iwcia74 Pokaż wiadomość
witaj, dołorzyłam kilka rzeczy , może tym razem wypatrzysz coś za cienie guerlaina?
właśnie pomyślałam, jakie masz cudne białe meteorki i przypomniałam sobie, co Asik miała mi dorzucić trzeciego do paczki. Także lecą do mnie bardzo podobne pastele. W ramach luźnej propozycji, bo nie wiem, jak wyceniasz swoje kulki, mogłabym zaproponować za pudełko z tymi 14 kulkami i tą odsypkę połowy opakowania - 5 diora w szarościach. Odcieniem one są identyczne jaki guerlain, tylko mocniej kryjące, mocniej nasycone. ubytek - jak na fotce, tylko jeden cień ma z lekka wygrzebaną dziurę, reszta w normie. Jeżeli byłabyś zainteresowana, daj znać. mi najbardziej zależy na pudełku, więc gdybyś ew. chciała za same pudełko z resztkami kulek - np. tusz lancome fatale, chętnie oddam.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To sie usmialam serdecznie

Baj baj

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
no to jak? wymieniamy sie?
jasne, już piszę pw

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
CK Euphoria edp 60/100 ml

Shiseido zen summer 40/50 ml

cos u mnie?
niestety nic

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2010-02-01 o 20:04
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:28   #111
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Laylo,które kolory są błyszczące a które matowe w 4 Guerlain? podobają mi się ale nie lubię błyszczydeł
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:05   #112
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Laylo,które kolory są błyszczące a które matowe w 4 Guerlain? podobają mi się ale nie lubię błyszczydeł
guerlain są ogólnie matowe, średni szary i antracyt - matowe, biały i jasnoszary - mini perła. szukam za nie zasadniczo coco m.albo kulek motyli.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:18   #113
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
guerlain są ogólnie matowe, średni szary i antracyt - matowe, biały i jasnoszary - mini perła. szukam za nie zasadniczo coco m.albo kulek motyli.
A parurka aqua 02 ?
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:34   #114
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
A parurka aqua 02 ?
chciałabym parurka, to prawda, jest moim wishem, ale oddałabym za niego np. 5 diora albo bronzer EL. 5 diora napewno Ci nie podpasują jednak, bo są znacznie mocniejsze i w większości perłowe, a bronzer jak doczytałam, masz ulubiony clinique. no i przede wszystkim chcesz guerlainki, a ja bym za nie jednak chciała coco m. edp albo motyle, których pewnie i tak nie dostanę, bo są jedynie propozycje odsypek, a ja nie mam co robić z odsypkami. nic innego nie wpadło Ci w oko za parurka? cały on jest czy połowa? bo mam nowy krem na pierwsze zmarszczki mimiczne nuxe nirvanesque, kupiłam dwa komplety. mam też prawie nowy, bo 2 razy testowany krem pod oczy z tej samej serii i mini maseczkę. w ogóle najchętniej oddałabym Ci też tego effaclara, on dla mnie za mocny jest. chociaż pewnie chciałaś tylko te guerlainki..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:41   #115
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

skik albo skok
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:09   #116
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

moze cos u mnie za meteorytki?
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:48   #117
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
moze cos u mnie za meteorytki?
niestety nic
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:51   #118
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Przekupka: 77 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

witaj, cos u mnie za

CK Euphoria edp 60/100 ml
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:13   #119
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
witaj, cos u mnie za

CK Euphoria edp 60/100 ml
myślę, że to musi być jakiś znak, bo ja przed chwilą napisałam u Ciebie, czy chcesz euphorię? podobają mi się u Ciebie pryzmy wzamian za nią, ale nie wiem, na ile byłabyś chętna, żeby je oddać. przygarnęłabym też 3/4 mini idealista. pojemność euphorii jest do sprawdzenia, jest minimum 60 ml, może 65.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 10:41   #120
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ****Lancome, Guerlain, Chanel****

kiedy zrobisz nowy wątek ??
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.