moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 13:31   #91
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
To będą dla ciebie/Was wyjątkowe świeta. Super,aż zazdroszcze bo sama czekam na cud.
Pamietaj kochana, ze cuda sie zdarzaja I to dosc czesto tylko trzeba bardzo mocno wierzyc Trzymam kciuki i przesylam pozytywne fluidy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:35   #92
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Padłam dziś jak dostałam katalog świąteczny z Quella. Wnet oferty świąteczne znajdziemy w sklepach już w lipcu, bo przecież trzeba się przygotować na klientów nie lubiących tłumów świątecznej gorączki...
Już mi dźwięczy w uszach "Last Christmas" , a na Kevina to jestem uczulona.
Ale jakoś przeżyję. Trzeba się odgrodzić od tej masówki, by spędzić święta po swojemu.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:42   #93
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Pamietaj kochana, ze cuda sie zdarzaja I to dosc czesto tylko trzeba bardzo mocno wierzyc Trzymam kciuki i przesylam pozytywne fluidy
Dziękuje za trzymanie kciuków i za fluidki Pożyjemy,zobaczymy,przeko nam/y się w swoim czasie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:28   #94
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Doskonale rozumiem te z was, które mają tę obsesję Ja również uwielbiam święta. Na szczęście w ostatnich 2 latach moja obsesja przyjęła normalniejsze rozmiary i cieszę się na święta dopiero od końca listopada. Na razie staram się nacieszyc jesienią, którą kocham Zreszta im jestem starsza, tym szybciej mija czas i zanim sie obejrze, to juz jest grudzien i jak zwykle kupuje prezenty ostatniego dnia

Wiadomo, ze swieta nie maja juz tej magii, co w dziecinstwie Ale staram sie z calych sil chociaz czesc jej uratowac. I jestem malo wymagajaca, bo ciesze sie jak dziecko slyszac koledy, swiateczne piosenki, ogladajac po raz setny "To wlasnie milosc", kupujac nowe ozdoby i widzac czekolady z wizerunakami Mikolaja Uwielbiam uroczysty nastroj w Wigilie, 2 spokojne dni swiat, spedzone z ksiazka, kubkiem herbaty i (no, niestety) niewyobrazalna iloscia ciasta Bardzo lubie Sylwestra, kolejna okazja do zabawy. Ale tez nie czuje sie do niczego zmuszana i np. 3 lata temu siedzialam w domu, ogladajac horrory na DVD

I mam cicha nadzieje, ze te swieta beda wyjatkowe Jak tu sie nie cieszyc?
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:56   #95
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Mi ochota na swieta przychodzi gdzies w polowie listopada

Ostatnio sie zdziwilam widzac w sklepie czekoladowych Mikolai, balwankow i reniferow
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:55   #96
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

świętami zdaże sie znudzic i przejesc zanim sie zaczna.
najgorsze co moze byc to właśnie święta i cały zamet z nimi związany
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 13:29   #97
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

bardzo lubię święta ale, przeraża mnie amok w który ludzie wpadają, ten cały pospiech, stanie tydzień w kuchni...aby potem "obżerać się przez trzy dni - trochę tego nie rozumiem. ja osobiście wolę spokojniejsze święta. mam wrażenie, że właśnie dzięki temu mogę się bardziej cieszyć atmosferą świąt i co najważniejsze ją poczuć.

teraz tylko dzięki temu wątkowi pomyślałam o świętach. zazwyczaj nie wybiegam tak daleko w przyszłość. moim dobrym 'przypominaczem" o świętach jest ciasto na pierniczki, który zagniatam 5 tygodni wcześniej - aby dojrzało. wtedy wiem, że święta są rzeczywiście blisko
mirika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 13:25   #98
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja kocham święta
Już od października cały czas myślę o świętach i nie mogę się doczekać..
Zawsze zaraz po pierwszym listopada, zaczyna się ta miła atmosfera. Kiedy to w sklepach i marketach będzie pełno ozdób choinkowych, poubieranych choinek i kiedy to kolędy będzie można usłyszeć w radiu, telewizji, a także te świąteczne reklamy (coca-cola wymiata!). Uwielbiam chodzić pięknie oświetlonymi Alejami częstochowskimi.
Choinkę z rodziną ubieram już tydzień przed świętami, nawet lubię tę bieganinę przedświąteczną, kupowanie prezentów, a także sprzątanie, te unoszące się zapachy pomarańczy i cynamonu.. pierniczki.. i inne wypieki świąteczne.
Święta są zawsze dla mnie przyjemne i wyjątkowe, a w szczególności Wigilia i wypatrywanie pierwszej gwiazdki
Naprawdę nie rozumiem osób, które nie lubią świąt...
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2008-10-14 o 13:27 Powód: literówka ;)
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:32   #99
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja nie wpadam w szał świąteczny tak wcześnieale lubie swięta i zawsze je lubiłam.

co do przedświątecznych sklepowych rytuałów zaczynających się juz na przełomie października/listopada staram się im nie ulegac a magie świąt zacząc odczuwac w odpowiednim momencie.


odkąd mam swoją rodzine jeszcze bardziej staram się obchodzic i przygotowac ten okres zgodnie z tradycją.aby dzieci znały tą prawdziwą wigilie



a i jeszcze jedna rzecz jest którą uwielbiam przy świetachpieczenie i ozdabianie pierniczkówa to dlatego tylko,że zaangazowani jesteśmy w zabawe z nimi wszyscy(ja,mąż i dzieci).śmiechu przy tym zawsze jest dużo.i własnie te pierniczki,które pieczemy dwa tygodnie przed swiętami a ozdabiamy dzień przed,potem rozdajemy wszystkim na około razem z zyczeniami sa dla mnie taka oznaką zblizajacego się BŻ
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:23   #100
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość

Choinkę z rodziną ubieram już tydzień przed świętami
trochę nie za wcześnie
u mnie tradycyjnie choinkę ubierało się zawsze rano w wigilię i ja również staram się podtrzymywać ten zwyczaj, dzięki temu choinka ma w sobie taką wyjątkową magię...ale to tylko moje zdanie
mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:34   #101
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
trochę nie za wcześnie
u mnie tradycyjnie choinkę ubierało się zawsze rano w wigilię i ja również staram się podtrzymywać ten zwyczaj, dzięki temu choinka ma w sobie taką wyjątkową magię...ale to tylko moje zdanie
No może i trochę za wcześnie
Ale jest tak, że w domu są na ogół dwie choinki: jedna taka wieelka - ubierana jest dzień przed wigilią (albo w Wigilię rano jak jest czas), a druga mała ubierana 6-7 dni wcześniej
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 18:48   #102
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

za to u mnie stoi zawsze dużo dłużej niż u innych, aż wszystkie igły nie spadną
mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:03   #103
ewelinka15
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka15
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 438
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Kiedyś, ba! Rok temu jeszcze uwielbiałam Boże Narodzenie.
Ale odkąd zabrakło mojej Mamy, Bożego Narodzenia mogłoby nie być dla mnie .
__________________
- Boże, ale z ciebie upierdliwy masochista...
- Do usług.

"Zaćmienie"




ewelinka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:29   #104
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

kocham święta!
ale moja obsesja zaczyna się pojawiać mniej więcej wtedy kiedy zaczynają puszczać tą reklame coca coli z wjezdzajacym swiecącym autem na pewno kojarzycie


chociaz chyba w tym roku moje swięta będą raczej smutne..
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 06:48   #105
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

w Ikei już są bańki na choinkę
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:41   #106
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość


Litości
To jakaś paranoja.
Zgadzam się!

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość




Mattko, to musisz mieć miasto do przodu z nowościami masakra
Sęk w tym, że ja mieszkam na wsi

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Luba -wspólczuję
Dziękuję


Wiecie jak głupio wyglądaja te wszystkie dynie, strachy i duchy (durne dekoracje swoja drogą) obok bombek, mikołaja i gwiazdek z czekolady?
Mam wrażenie że w tym roku handlowcy wpadli w swoistą schizofrenię

Za rok zrobia bombki z dyni
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2008-11-14 o 14:19
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:14   #107
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Lubano to masz wieś wesolą
Niedługo w sklepach będą przez cały rok sprzedawać ozdoby na święta-listopadowe strachy-duchy,obok mikolaje i bombki,a obok baranki wielkanocne i kurczaczki i jeszcze wszystko na piknik majowy,dzień Matki,Babci,walentynki itp
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:19   #108
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
w Ikei już są bańki na choinkę
To już przesada dopiero połowa października
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 06:33   #109
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dziewczyny, są już ozdoby w sklepach! Wczoraj z mamą szukałyśmy etui na płyty, weszłyśmy do PEPCO a tam cała ściana bombek, łańcuchów, sztucznych śniegów, kul ze śniegiem... Oczywiście natychmiast zapomniałam, po co tam przyszłam i zaczęłam macać dekoracje Mama się ze mnie śmiała, tym bardziej, że moja przepowiednia co do terminu pojawienia się Świąt w sklepach się sprawdziła
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 12:11   #110
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

to już chyba przesada...przecież jeszcze się październik nie skończył - zwariowali w tych CH.
__________________
Jaśminka jest z nami


mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:11   #111
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są już ozdoby w sklepach! Wczoraj z mamą szukałyśmy etui na płyty, weszłyśmy do PEPCO a tam cała ściana bombek, łańcuchów, sztucznych śniegów, kul ze śniegiem... Oczywiście natychmiast zapomniałam, po co tam przyszłam i zaczęłam macać dekoracje Mama się ze mnie śmiała, tym bardziej, że moja przepowiednia co do terminu pojawienia się Świąt w sklepach się sprawdziła
To szybko się te ozdoby w sklepach pojawiły! U mnie jeszcze na razie nie ma, ale tylko patrzeć jak będą
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 16:25   #112
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Uwielbiam święta, ale nie obsesyjnie.
Gorączka zakupów zaczyna się w grudniu, bo szóstego Mikołajki, to szukanie prezentów dla moich siostrzeńców (w tym roku w maju zostałam chrzestną ślicznego chłopczyka,więc o jeden prezent więcej ),a później, to już coraz bliżej...
Dla mnie święta to, ciepła rodzinna atmosfera, kolacja wigilijna i pasterka, choinka i śnieg, miłe i spokojne spędzanie czasu.Dlatego je lubię ,bo dobrze mi się kojarzą
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 07:21   #113
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Zwariowali, nie zwariowali, ja chcę biec po choinkę do piwnicy Niech jeszcze śnieg spadnie (co chyba blisko, bo dziś zero stopni i widoczność do 20 cm).
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:40   #114
marlena31
Raczkowanie
 
Avatar marlena31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tewkesbury
Wiadomości: 38
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Kiedy byłam mała z utęsknieniem czekałam na święta Bożego Narodzenia.Kiedyś te święta miały swój urok.Wszystko ci się z nimi wiązało było takie magiczne zapach choinki w domku zapach pomarańczy za którymi mama stała godzinami w kolejce smak szynki wędzonej przez dziadka.Oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę ,prezenty.Dzisiaj to wszystko nie robi na mnie wrażenia szynkę i pomarańcze mamy przez okrągły rok a media ciągłymi nadawaniem reklam od początku listopada skutecznie mi te święta obrzydzają .W tym roku moje święta będą wyjątkowe z daleka od domu rodzinnego spędzane tylko z mężem i córcią
marlena31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:00   #115
karoolcia201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Heh, ja lubie święta, ale z tymi świątecznymi reklamami w tv juz troche przesadzają :/ Powoli już swiąteczne rzeczy w sklepach itp:/

Edytowane przez karoolcia201
Czas edycji: 2008-11-14 o 14:02
karoolcia201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:02   #116
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

przyznam się że ciesze się ze świąt,a to tylko dlatego że jade do domu.
nic pozatym
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:21   #117
Izulkowa
Raczkowanie
 
Avatar Izulkowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 260
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Uwielbiam święta... wielbie je normalnie. Taką... magiczną aurę mają w sobie xD
A co do ozdób świątecznych w sklepach to powiem że ja też się spotkałam. W poniedziałek byłam na zakupach a tu w jednym sklepie cała jedna ściana zawalona bombkami łańcuchami i innymi świątecznym gadżetami... aaach. W jaki zachwyt wpadłam i już na poczekaniu wykupiłam komplet ślicznych fioletowych bombek... będą jak znalazł na choinkę w moim fioletowym pokoju xD
Izulkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:32   #118
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja bardzo lubie Swieta Bozego Narodzenia i tez sie nie moge doczekac choinke ubieram zaraz dzien po Tkanksgiving (mieszkam w USA) wiec juz za jakies 2 tygodnie. Choinke i wszystkie ozdobki przynioslam juz z piwnicy hehe i czekam
tutaj w sklepach ozdobki swiateczne sa juz praiwe od miesiaca
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:36   #119
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja właśnie siedzę i przeglądam reklamy marketów ze świątecznym asortymentem
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 16:23   #120
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

I tak coś w tym roku u mnie w miescie późno zaczynają z tymi ozdobani światecznymi. Rok temu to zaraz po pierwszym już były, a w tym roku jeszcze jakoś nic nie zauważyłam (oprócz kilku płatków sniegu zawieszonych w markecie)
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.