makijaż dla faceta - co myślicie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 16:28   #91
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

No bez przesady... jak z faceta można robić babę!??! Nie pojmuję... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:42   #92
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Jestem przeciwna jakimkolwiek makijażom. Facet to ma być facet. Higiena to podstawa ale bez przesady

Osobiście znałam faceta, który dawał sobie podkład na twarz. Kiedyś wspominał o kremie na noc Ale rozwalił mnie tekstem,że wszędzie się goli
__________________
Wierzyć - to znaczy nawet nie pytać, jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.

Jan Twardowski

Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-05, 17:31   #93
andrejoklid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-06
Wiadomości: 2
Wink Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Uważam, że makijaż męski wygląda dobrze (dodam przykład w linku) tylko wtedy, gdy jest naturalny. Wątpliwe jest, aby wierzyć, że tylko dziewczyny mogą w ten sposób ukryć swoje wady. Jasny makijaż to chyba za dużo (czasem dla obu płci)))
andrejoklid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-10, 12:57   #94
Karolina3302
Przyczajenie
 
Avatar Karolina3302
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Jestem na tak,Męski makijaż staje się coraz bardziej akceptowany i popularny, a mężczyźni coraz częściej sięgają po kosmetyki nie tylko do pielęgnacji, ale również do poprawy wyglądu. Każdy powinien mieć prawo do dbania o siebie w sposób, który mu odpowiada. Jeśli makijaż pomaga mężczyznom czuć się pewniej i lepiej wyglądać, nie ma w tym nic złego.
Karolina3302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-11, 08:55   #95
Magy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 34
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Mój narzeczony prędzej by mnie pożarł żywcem niż pozwolił użyć na sobie kosmetyków do makijażu. Pielęgnacja to co innego, kremy do twarzy, balsamiki chętnie zwłaszcza gdy sama mu je wklepuję tak samo lubi jak reguluje mu brwi (rozdzielam z jednej na dwie&#129315 czy też usuwam woskiem zbędne włoski. Perfumy i wody po goleniu również używa a nawet apteczny balsam do ust, nie ma wg mnie innych męskich kosmetyków. Jak chodziłam do szkoły z 14 lat temu był chłoptaś który używał pudru, niezwykle ciekawy widok 🤣
Magy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-11, 18:53   #96
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 532
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Ja jestem na tak. Sama mam problemy z cerą niemal od zawsze. I pamiętam, ile pewności siebie dodało mi zakamuflowanie niedoskonałości w liceum i na studiach... Chciałabym, żeby każdy mógł się tak poczuć, a nie żeby prawo do używania choćby korektora na wypryski miały tylko dziewczyny.

Nie mówiąc o tym, jak wielu rockmanów i aktorów świetnie wygląda w przyciemnionych oczach, takim drapieżnym, męskim makijażu.

Poza tym makijaż ma wiele twarzy. Na co dzień przecież chyba wszyscy w telewizji są pudrowani, nawet politycy z PISu czy Konfy. Pewnie wielu z nich ma też dobrze nałożony podkład czy samoopalacz.

Także dla mnie zerojedynkowe mówienie, że makijaż jest niemęski czy coś takiego, jest naiwne. I nie fair. Tak samo jak ja jako dziewczyna chcę mieć prawo do nienoszenia makijażu bez bycia posądzaną o to, że wyglądam gorzej, niekobieco itp., tak samo chciałabym, żeby faceci mieli prawo używać makeupu tak jak chcą.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-12, 09:23   #97
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 260
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Nie widzę problemu. Dobrze wykonany makijaż jest zawsze poprawą wyglądu, a to że będzie go nosił facet? Co z tego?
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-12 10:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.