Doctor Who? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 11:18   #91
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam na BBC program o Doktorze. Eh, mój David tyle mówił, w zasadzie dużo więcej niż Matt. Pokazali jak kręcą serial, jak wygląda Tardis na żywo, i poprzednich Doktorów można było posłuchać
jaki to miało tytuł? ewentualnie - czy jest gdzieś na necie?
__________________
Other men said they have seen angels,
But I have seen thee...
And thou art enough.


It's all in your head...
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:19   #92
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=zi7K22QRaUM

David i Matt u Grahama Nortona
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 18:39   #93
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez firaen Pokaż wiadomość
jaki to miało tytuł? ewentualnie - czy jest gdzieś na necie?
Tajemnice Doctora Who, Doctor Who jakiego nie znacie, albo może sam Doctor Who. Niezbyt zwróciłam uwagę na tytuł niestety
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:12   #94
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Doctor Who?

O mój boże jaram się tak bardzo po tym odcinku,że nie wiem gdzie mam spamować fmdklfjdklfjdkljflkdsjfkl dsjfkldsjf
fgjdfklgjkldfjgkldj
dfjkgljklg
gallifrey stands.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:29   #95
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Doctor Who?

Ja właśnie skończyłam oglądać Fantastyczny odcinek- zero rozczarowań, no może tylko Rose było trochę za mało jak dla mnie. Warto bylo czekać, i teraz w sumie trochę żałuję, że nie zdecydowałam się iść do kina żeby to zobaczyć w 3D... Najlepsze jest to że wieczorem w TV będzie powtórka (premiera była tutaj o 9.00 rano- w tym samym czasie co w UK) więc sonie obejrzę ponownie za niecałe 11 godzin
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:31   #96
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

A ja jeszcze nie widziałam ...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 23:04   #97
33Claudie33
Raczkowanie
 
Avatar 33Claudie33
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 198
Dot.: Doctor Who?

Tyle emocji
Nic sensownego o odcinku nie napiszę, bo nie mogę teraz ogólnie większość mi się podobała (chociaż jeszcze nie wiem, czy podoba mi się uratowanie Gallifrey bo nie lubię zbyt dużo mieszania w kanonie, ale z drugiej strony to może być fajny wątek z tego, ale na razie jeszcze moje myśli są wibbly wobbly.
3 Doctorzy razem byli genialni i jak rozmawiali o zniszczeniu Gallifrey, uwielbiam takie momenty, zwłaszcza, że to jeden z tych seriali (a nie jest ich wiele), które potrafią mnie wzruszyć. No i 'I don't want to go', moje biedne serce pękło.
Tylko stream musiał mi się zaciąć na końcówce chociaż i tak się cieszę, że prawie całe obejrzałam bez żadnego zacinania.

wybieliłam, żeby na wszelki wypadek nie spoilerować.

Wyszło, jak zawsze, zbyt długie, zbyt emocjonalne i bez ładu
__________________
"The thrill of the chase, the blood pumping through your veins.
Just the two of us against the rest of the world."
33Claudie33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 06:34   #98
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Ja oglądałam elegancko na BBC Entertaimment, jeszcze przed dali kolejny odcinek tego programu o Doktorze- już wiem, nazywa się to bardzo oryginalnie- Wszystko o Doktorze Who
Odcinek ciekawy, jak zwykle lekko pokręcony
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 09:30   #99
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Doctor Who?

ja oglądałam na streamie :p

UWAGA SPOILERY

okej, ochłonęłam, ale po odcinku przez następną godzinę do każdego dzwoniłam i opowiadałam!

ale z tego co wyniknęło, chyba war doctor nie pamięta nic (w kogo on się zregenerował? w 9 prawda?) a 10 będzie to pamiętał? zrozumiałam, że właśnie tamta dwójka zapomni o wszystkim a tylko 11 będzie pamiętał...

czyli 11 umrze szukając gallifrey w święta?!

i jeszcze baker + capalldi, umieram!
tylko niech ktoś mi wytłumaczy (bo miałam po ang i niektórych zdań nie dosłyszałam/nie zrozumiałam, wole jednak czytać angielskie napisy niż ze słuchu) - to wychodzi na to,że 4 doktor co, żyje nadal i jest kustoszem muzeum? hmhmhmh?
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:06   #100
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

O mój Boże, skończyłam właśnie oglądać. To było cudowne .
Nie jestem przekonana, czy odpowiada mi takie zamieszanie z Gallifrey (Moffat nie byłby sobą, jakby nie namieszał ), ale teraz to nieistotne, grunt, że mogłam zobaczyć trzech Doktorów na raz, w tym jednego ulubionego. Nie mogli tak zostać na zawsze ?
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:26   #101
Gerrani
Przyczajenie
 
Avatar Gerrani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: Doctor Who?

Odcinek był przecudny jeśli chodzi o wykonanie, ale nie jestem do końca w 100% pewna co do scenariusza. Choć wiele rzeczy mnie urzekło, np. pierwsze "pojawienie się" Capaldiego.

Nie podobało mi się że Rose było tak mało, 10 o wspomnieniu o niej mało się nie zachłysnął, a potem nic w temacie.
I czy tylko ja przy zdaniu "I don't want to go" poczułam się jakby mi ktoś nóż w serce wbił?

Ale ogólnie wrażenia bardzo mocne, nie mogłam spać długo bo myślałam o tym odcinku, wzajemna interakcja Doktorów po prostu mistrzowska! Po zobaczeniu występu Smitha nie wiem jak zniosę odcinek Świąteczny... Tennant jest moim Doktorem i nadal chodzę po nim w żałobie, ale Smith tak wiele zyskał w moich oczach, że to będzie naprawdę straszne...

A co do Bakera (czwartego Doktora), to do końca nie zrozumiałam tego dialogu i tego co on miał sugerować, ktoś ma jakieś pomysły?

Edytowane przez Gerrani
Czas edycji: 2013-11-24 o 12:27
Gerrani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 13:28   #102
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Oj, tak, pojawienie się Capaldiego było wspaniałe, z jednej strony nie mogę się doczekać, bo jestem strasznie ciekawa jego Doktora, ale z drugiej strony trochę mi smutno na myśl o odcinku świątecznym i o odejściu Matta. Zwłaszcza, że Jedenasty zyskał nowy cel, skoro Gallifrey istnieje. Znowu będę wyła.

Gerrani, określenie"wbijac nóż w serce doskonale pasuje do moich odczuc. Przy "I don't want to go", zastanawiałam się, jak mogą mi to znowu robić

Nie ogarnęłam o co chodziło z Bakerem , ani jak Doktor i Clara wydostali się z Trenzalore, szkoda, że tak to urwali .

Ogólnie odcinek mnie urzekł, ale przyznaję, że trochę liczę na koniec rządów Moffata. Facet najlepsze scenariusze pisze, zdecydowanie wtedy, gdy ma kogoś nad sobą.

Ze śmiesznych rzeczy: wiecie jak na BBC Entertainment przetłumaczyli timey-wimey? Jako czaso-maso
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:30   #103
33Claudie33
Raczkowanie
 
Avatar 33Claudie33
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 198
Dot.: Doctor Who?

War Doctor zregenerował się w 9, 9 i 10 mają nic nie pamiętać

Końcówkę muszę powtórzyć sobie koniecznie, bo zaciął się stream i też nie wiem, o co chodziło.

I tylko ta Gallifrey nie daje mi spokoju, gdyby nie to, to odcinek bardziej by mi się podobał. Tu znowu okazuje się, że ja jednocześnie uwielbiam i nienawidzę Moffata bo z jednej strony rozumiem aspekt dydaktyczny, w końcu serial kierowany również do dzieci i ukazanie, że żadne ofiary nie są konieczne, zabójstwo dwóch ras nie jest dobre, mimo ocalenia reszty wszechświata (chociaż to było podkreślane już wcześniej i wydaje mi się, że nie było konieczne ocalenie Gallifrey, żeby to pokazać)Ale z drugiej strony znowu kompletne pomieszanie wszystkiego, ciągłe zmiany poprzednich wydarzeń z serialu u Moffata mnie zaczynają denerwować I ja lubiłam to, że Doctor jest taki samotny, musiał zniszczyć praktycznie wszystkich Władców Czasu, żeby ocalić świat i to, jak to wpłynęło na jego charakter. Okrutna jestem ale to była moja ulubiona część jego charakteru (Time Lord Victorious )

A wytłumaczenie, czemu Doctorzy byli coraz młodsi i teraz starszy 12 genialne
__________________
"The thrill of the chase, the blood pumping through your veins.
Just the two of us against the rest of the world."
33Claudie33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:08   #104
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: Doctor Who?

Czy ja wiem, tak wiele to się znowu nie zmieniło - Gallifrey nie ma fizycznie, Daleki miały się zniszczyć więc.. po prostu mała wersja alternatywna czy tzw "zmiana procedury" nastąpiło Ja tam na Moffata nie narzekam

Natomiast albo mi się coś pokręciło albo w którymś odcinku władcy czasu nie byli wcale tacy niewinni i biali chcąc zniszczyć wszechświat.... pamiętam, że to też uzasadniało ich unicestwienie. A teraz? Bałagan.... Coś mi nie gra i już.

Co do odcinka to był przyjemny, trochę mógł być bardziej dynamiczny no i nie wspomnę, że liczyłam na więcej po zwiastunie, który kompletnie wyprowadził w pole... Ale z Rose im się udało. Bo dziewczę powinno być historią zamkniętą dla Doktora i jej pojawienie się w tej a nie innej formie mi osobiście pasowało
Doktorowe trio podobało mi się najbardziej
__________________
Other men said they have seen angels,
But I have seen thee...
And thou art enough.


It's all in your head...
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:37   #105
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez firaen Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, tak wiele to się znowu nie zmieniło - Gallifrey nie ma fizycznie, Daleki miały się zniszczyć więc.. po prostu mała wersja alternatywna czy tzw "zmiana procedury" nastąpiło Ja tam na Moffata nie narzekam

Natomiast albo mi się coś pokręciło albo w którymś odcinku władcy czasu nie byli wcale tacy niewinni i biali chcąc zniszczyć wszechświat.... pamiętam, że to też uzasadniało ich unicestwienie. A teraz? Bałagan.... Coś mi nie gra i już.

Co do odcinka to był przyjemny, trochę mógł być bardziej dynamiczny no i nie wspomnę, że liczyłam na więcej po zwiastunie, który kompletnie wyprowadził w pole... Ale z Rose im się udało. Bo dziewczę powinno być historią zamkniętą dla Doktora i jej pojawienie się w tej a nie innej formie mi osobiście pasowało
Doktorowe trio podobało mi się najbardziej
Mi się wydaje, że Gallifrey jak najbardziej jest- tylko Doktor musi ją odnaleźć. W końcu tytuł obrazu to "Galifrey falls no more". No właśnie, Dalekowie się wzajemnie zniszczyli, a przecież właśnie tego nie chciał Dziesiąty w finale 4 sezonu, miał o to pretensje do Human Doctora. Moffat kompletnie przepisał historię, zobaczymy co z tego wyjdzie. Doktor nie jest już ostatnim ze swojej rasy i spędził 400 lat z poczuciem winy za coś czego nie zrobił.
Ja nie szaleję za sezonami Moffata, jakoś mniej się angażuje emocjonalnie.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:44   #106
Gerrani
Przyczajenie
 
Avatar Gerrani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: Doctor Who?

No właśnie, dla mnie straszne jest to co Moffat teraz zrobił, tak jak mówi zuz123.
Doktor żył z poczuciem winy i dręczony tym, czego nie zrobił, przy swojej śmierci 10 odesłał Time Lordów z powrotem gdy chcieli uciec z Time Locka i zniszczenia Gallifrey, a teraz nagle okazuje się, że zniszczenia nie było. Nie ma to żadnego logicznego sensu jeśli chodzi o ciągłość fabuły.

Nie podoba mi się to również, że bardzo ważne dla rozwoju postaci momenty on wyrzuca "pomiędzy" odcinki. Clara wspomniała ostatnio o tym, co Doktor zawsze wspomina w rozmowach, a ani jedna taka rozmowa nie została przeprowadzona na ekranie. Podobnie było wiele takich sytuacji z River. Ciężko mi wtedy w ogóle zrozumieć więź między tymi postaciami, przez co one tracą wiele na znaczeniu dla mnie.
Gerrani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:35   #107
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Doctor Who?

dziewczyny, ale on nie będzie pamiętać, że Gallifrey jest ocalona [tj. 9 i 10] więc dalej poczucie winy jest, tylko 11 jest uwolniony od niego.

http://www.buzzfeed.com/paulaersly/g...o-50th-anniver
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 21:46   #108
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale on nie będzie pamiętać, że Gallifrey jest ocalona [tj. 9 i 10] więc dalej poczucie winy jest, tylko 11 jest uwolniony od niego.

http://www.buzzfeed.com/paulaersly/g...o-50th-anniver
Nie zmienia to faktu, że teraz dziwnie będzie mi się oglądało te odcinki, wiedząc to, co już wiem
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 11:44   #109
Gerrani
Przyczajenie
 
Avatar Gerrani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale on nie będzie pamiętać, że Gallifrey jest ocalona [tj. 9 i 10] więc dalej poczucie winy jest, tylko 11 jest uwolniony od niego.

http://www.buzzfeed.com/paulaersly/g...o-50th-anniver

A nie uważacie, że to jeszcze gorzej? Cała postać budowana przez te sezony częściowo nie ma sensu, bo ten zwrot z którego jego charakter bierze najwięcej, jest nieistotny - nigdy się nie wydarzył. Zadręczał się i czuł się winny czemuś, czego nawet nie zrobił.
Gerrani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 17:26   #110
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Gerrani Pokaż wiadomość
A nie uważacie, że to jeszcze gorzej? Cała postać budowana przez te sezony częściowo nie ma sensu, bo ten zwrot z którego jego charakter bierze najwięcej, jest nieistotny - nigdy się nie wydarzył. Zadręczał się i czuł się winny czemuś, czego nawet nie zrobił.
no właśnie najbardziej lubiłam w Doktorze ten jego mrok wewnętrzny i miałam nadzieję, że Doktor grany przez Capaldiego poradzi sobie z oddaniem tego mroku równie dobrze, co Tennant, bo on to zrobił mistrzowsko. A w takim wypadku, ten mrok może być bezpodstawny, przynajmniej częściowo.
W ogóle, czumy tu taka cisza jest? Na wątkach Supernatural, wszelkich wampirzych serialach it. dyskusja się toczy, a tutaj tak niemrawo?
Nie wierze, że na Wizażu nie ma Whomaniaków
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:52   #111
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez _PeggyBrown_ Pokaż wiadomość
no właśnie najbardziej lubiłam w Doktorze ten jego mrok wewnętrzny i miałam nadzieję, że Doktor grany przez Capaldiego poradzi sobie z oddaniem tego mroku równie dobrze, co Tennant, bo on to zrobił mistrzowsko. A w takim wypadku, ten mrok może być bezpodstawny, przynajmniej częściowo.
W ogóle, czumy tu taka cisza jest? Na wątkach Supernatural, wszelkich wampirzych serialach it. dyskusja się toczy, a tutaj tak niemrawo?
Nie wierze, że na Wizażu nie ma Whomaniaków
Są , są. Tylko cierpią na samą myśl o końcu grania doktora przez Smitha
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:19   #112
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Są , są. Tylko cierpią na samą myśl o końcu grania doktora przez Smitha
Albo po prostu nie mogą się doczekac na nowego Doktora
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:20   #113
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Albo po prostu nie mogą się doczekac na nowego Doktora
Pewnie i takie są. Ja jestem ta w depresji.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:45   #114
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Ja póki co nie dołuję się perspektywą odejścia Matta, ale wiem, że będę wyła jak bóbr, morze łez wyleję, płytsze niż po Davidzie, ale jednak. Będę tęsknic za tą żyrafą . Szkoda, jak go polubiłam i przywykłam to znowu czas na zmianę.

Z drugiej strony jak zobaczyłam Capaldiego w odcinku rocznicowym, to wyrwał mi się pisk radości .
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 07:26   #115
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Ja póki co nie dołuję się perspektywą odejścia Matta, ale wiem, że będę wyła jak bóbr, morze łez wyleję, płytsze niż po Davidzie, ale jednak. Będę tęsknic za tą żyrafą . Szkoda, jak go polubiłam i przywykłam to znowu czas na zmianę.

Z drugiej strony jak zobaczyłam Capaldiego w odcinku rocznicowym, to wyrwał mi się pisk radości .
Po Davidzie byłam w głębokiej żałobie, ale Matt zapełnił pustkę-wiedziałam od pierwszego wejrzenia,że będzie super doktorem. Nowego nie chcę
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:12   #116
33Claudie33
Raczkowanie
 
Avatar 33Claudie33
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 198
Dot.: Doctor Who?

Ja uroniłam kilka łezek, ale za to nie mogłam zasnąć z emocji

i teraz z jednej strony smutno, a z drugiej czekam na Capaldiego. W ogóle co za pomysł, żeby zabijać Doctora w święta. Tak bardzo w stylu BBC
__________________
"The thrill of the chase, the blood pumping through your veins.
Just the two of us against the rest of the world."
33Claudie33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:50   #117
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Chcą nam zepsuć święta....
W zeszłym roku w Downton Abbey w świątecznym odcinku zabili Matthew, dziewczyny z Wielkiej Brytanii pisały,że już nigdy nie zasiądą do świątecznej kolacji, bo to dla nich dzień żałoby.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:53   #118
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez personal_jesus Pokaż wiadomość
chcą nam zepsuć święta....
W zeszłym roku w downton abbey w świątecznym odcinku zabili matthew, dziewczyny z wielkiej brytanii pisały,że już nigdy nie zasiądą do świątecznej kolacji, bo to dla nich dzień żałoby.
dzięki za spoiler :|
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:31   #119
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Doctor Who?

w życiu tak nie ryczałam, jak wtedy kiedy David odchodził w ostatnim odcinku 4 serii ryczałam też prawie tak samo w odcinkach, gdzie Doktor zapomniał, że jest Doktorem i był Johnem Smithem To był chyba jeden z najciekawszych wątków życia doktora. Zobaczyć go takiego... zwyczajnego Generalnie to ja dużo przy tym serialu rycze
No ale Matt od pierwszego odcinka zdobył moje serce i kocham 11 doktora na równi z 10 i 9 też, a za starsze sezony mam się zamiar zabrać po maturze
I Capaldiego też pokocham. Bo to wszystko jest Doktor

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 33Claudie33 Pokaż wiadomość
Ja uroniłam kilka łezek, ale za to nie mogłam zasnąć z emocji

i teraz z jednej strony smutno, a z drugiej czekam na Capaldiego. W ogóle co za pomysł, żeby zabijać Doctora w święta. Tak bardzo w stylu BBC
Oni go nie zabijają. Nie wiem jak to ująć inaczej, ale to nie jest zabijanie. On nie umiera. On odchodzi Ale to wciąż Doktor. I już w momencie, kiedy po regeneracji zaczyna sprawdzać czy ma nos, czy jest rudy i czy przypadkiem nie jest dziewczyną, to nawet chociażbym rozpaczała po odejściu wcześniejszego, nie mogę się nie cieszyć z nowego wcielenia
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 07:29   #120
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez _PeggyBrown_ Pokaż wiadomość
w życiu tak nie ryczałam, jak wtedy kiedy David odchodził w ostatnim odcinku 4 serii ryczałam też prawie tak samo w odcinkach, gdzie Doktor zapomniał, że jest Doktorem i był Johnem Smithem To był chyba jeden z najciekawszych wątków życia doktora. Zobaczyć go takiego... zwyczajnego Generalnie to ja dużo przy tym serialu rycze
No ale Matt od pierwszego odcinka zdobył moje serce i kocham 11 doktora na równi z 10 i 9 też, a za starsze sezony mam się zamiar zabrać po maturze
I Capaldiego też pokocham. Bo to wszystko jest Doktor
Oni go nie zabijają. Nie wiem jak to ująć inaczej, ale to nie jest zabijanie. On nie umiera. On odchodzi Ale to wciąż Doktor. I już w momencie, kiedy po regeneracji zaczyna sprawdzać czy ma nos, czy jest rudy i czy przypadkiem nie jest dziewczyną, to nawet chociażbym rozpaczała po odejściu wcześniejszego, nie mogę się nie cieszyć z nowego wcielenia
Spróbowali by go zabić na amen.... Aczkolwiek mnie to przeobrażenie zawsz e wzrusza. Szczególnie Davida, to było bolesne doświadcznie, aczkolwiek Matt ujął mnie od początku tymi paluszkami z budyniem-jak tu go nie kochać
A fankom Davida polecam Broadchurch-co prawda nie ma tam sonicznego śrubokrętu, ale nosi płaszcz i jest nieziemsko przystojnym policjantem
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 13:17:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.