Dzieci są dziwne - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-13, 20:16   #91
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez bivalvia Pokaż wiadomość
- Moim ideałem faceta był Tarzan
U mnie był to... Szkieletor z He-Mana. Nie żartuję.
Dopiero w podstawówce wymieniłam go na Renegata i Lorda Vadera.

Możecie mi polecić jakiegoś dobrego terapeutę? ;I
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:31   #92
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Dzieci są dziwne

Ja byłam zakochana w Leo Johnson z serialu Twin Peaks - to ten, który bije swoją żonę mydłem w skarpecie. Bieremy groupona na terapeutę?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:39   #93
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez bivalvia Pokaż wiadomość
- bałam się Buki
Ja się bałam Gremlinów i dinozaurów w "Parku Jurajskim". Za to zwykłe morderstwa były mi niestraszne.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:56   #94
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Dzieci są dziwne

Ja potrafiłam oglądać dinozaury, potwory, rekiny, wszystko i się nie bałam problem zaczynał się, gdy miałam w nocy sama iść do łazienki podobno w pół śnie biegałam w kółko po pokoju, żeby ktoś ze mną poszedł. To pod lunatykowanie podchodziło, bo kompletnie nigdy tego nie pamiętałam, znam tylko z opowiadań.
__________________
P
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:07   #95
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Dzieci są dziwne

Ja się bałam laleczki Chucky!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,4 KB, 11 załadowań)
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:13   #96
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dzieci są dziwne

-Nie lubiłam żadnych wróżek, Barbie czy Kenów tylko lalki dzidziusie. Miałam dwójkę ulubionych dzieci, miały swoje imiona, całe historie, bardzo wyraźne charaktery i upodobania. Kiedy moja mama gotowała coś w kuchni to ja przychodziłam, siadałam obok i mówiłam "A wiesz, moja Karolina...." I tak jechałam całe historie życia rozmawiając z mamą tak jak ona ze swoimi koleżankami.

-Myślałam, że dziecko wychodzi przez pępek, bardzo długo. Brat jest chyba rekordzistą, bo uświadomiłam go w późnej podstawówce.

-Wraz z bratem i kolegą z bloku bawiliśmy się w "byczki". Jedna osoba była pasterzem i miała takiego pluszowego węża, którym zaganiała byczki do pokoju. Wąż miał plastikowe oczy, bolało. Najśmieszniej było kiedy zostawał z nami tata i ZAWSZE ktoś się uderzył. Ojciec wyciągał konserwy albo zamrożone udka z kurczaka. Pamiętam jak raz powiedział "Dzisiaj uważajcie, bo zjadłem konserwy".

-Do 8-9 roku życia piłam grysik z butelki i groziłam, że nie wstanę, jeśli natychmiast nie dostanę mlukienka. Jak ktoś do nas przychodził to chowałam butelki, żeby nie zobaczył .

-Jako kilkulatka bawiłam się sama, sama ze sobą rozmawiałam i nie miałam koleżanek .

-Mój brat na widok buki dostawał napadu paniki i krzyku.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:18   #97
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja się bałam laleczki Chucky!
...a ja nie.
Baa, wkurniał mnie jej wygląd.

Buki się bałam i Hatifnatów.
I kosmitów - takich z gigantycznymi, migdałowatymi, czarnymi oczami
i wąskimi ustami.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 21:38   #98
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Dzieci są dziwne

Teraz na szybko, co pamiętam.
Jak myłam twarz, to robiłam to szybko, bo bałąm się, że jak podniosę głowę i spojrzę w lustro, to będzie tam ktoś w masce, albo jakiś potwór.
W sumie to do dzisiaj tak czasami mam ;D

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość

Z tą samą koleżanką, jak już byłyśmy trochę starsze, chodząc po mieście głośno rozmawialyśmy po angielsku. Znając kilka zwrotów i niemiłosiernie kalecząc. Chciałysmy żeby wszyscy myśleli, że my z zagranicy, światowe takie.
Nie gadaj! Bo ja tak miałam jakieś 2 lata temu, jak wypiłam
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:47   #99
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Dzieci są dziwne

Wyobrażałam sobie seksy z Vegeta z dragon balla, mimo, że nie do końca przecież wiedziałam co to ten seks jest. W ogóle jak ja go kochałam. Kiedy w jednym z odcinków zapuscil wąsy to dostałam histerii
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:51   #100
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Dzieci są dziwne

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52754824]Ja się bałam Gremlinów i dinozaurów w "Parku Jurajskim". Za to zwykłe morderstwa były mi niestraszne.[/QUOTE]
Ja za to straszliwie balam sie Robocopa i to przez wiele bardzo dlugich dzieciecych lat
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 22:32   #101
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość

-Do 8-9 roku życia piłam grysik z butelki i groziłam, że nie wstanę, jeśli natychmiast nie dostanę mlukienka. Jak ktoś do nas przychodził to chowałam butelki, żeby nie zobaczył .
Ja też Raz znajomi zobaczyli i mnie wyśmiali, z tej traumy aż spróbowałam zjeść z talerza i... okazało się że smakuje tak samo Nigdy nie zapomnę swojego zaskoczenia


Jak byłam baaardzo mała, przedstawiałam się jako Dumbo ksiądz chodzący po kolędzie nieco się zaskoczył, kiedy to usłyszał(rodzina przyjęła to dość normalnie, jeden przyszywany wujek do dziś pyta "co u Dumbo");p
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 22:42   #102
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Dzieci są dziwne

...a ja mówiłam proglem, komboj, przyjechaliś, wyświadomić (określenie każdej dowolnej czynności, byle użyć tego słowa, które wydawało mi się nieogarnienie mądre)... ninijącek (zając) no i pompie na smoczek.

Miałam manię rozkładania zabawek mechanicznych na czynniki pierwsze. Cały czas wierzyłam, że mnie również uda się coś podobnego skonstruować, zgromadziłam nawet zapas kartek z bloku rysunkowego i klej biurowy.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 22:48   #103
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dzieci są dziwne

__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 02:04   #104
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
...a ja mówiłam proglem, komboj, przyjechaliś, wyświadomić (określenie każdej dowolnej czynności, byle użyć tego słowa, które wydawało mi się nieogarnienie mądre)... ninijącek (zając) no i pompie na smoczek.

Miałam manię rozkładania zabawek mechanicznych na czynniki pierwsze. Cały czas wierzyłam, że mnie również uda się coś podobnego skonstruować, zgromadziłam nawet zapas kartek z bloku rysunkowego i klej biurowy.
Moja przyjaciółka z dzieciństwa nazywała broszki - pameluty
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 06:25   #105
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez bivalvia Pokaż wiadomość
- Moim ideałem faceta był Tarzan, śniłam o nim - ale dokładnie nie wiem, w filmie z którego roku po raz pierwszy go obczaiłam. W sumie do tej pory lubię umięśnionych facetów
:
Też byłam w nim śmiertelnie zakochana i skakałam cale lato po drzewach jak małpa, rojąc sobie ze taka ze mnie Jane.
A potem w Kojaku, w sumie do tej pory łysi faceci wydają mi się sexi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 08:39   #106
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Dzieci są dziwne

Dzięki Wam zaczęły mi się przypominać historie z mojego dzieciństwa

1. Strasznie bałam się Piszczałki (Przyjaciela wesołego diabła) - roiłam sobie, że może mi wlecieć w nocy przez okno, chociaż mieszkałam wtedy na 4 piętrze
2. We wczesnej podstawówce urządzałyśmy z koleżankami pogrzeby owadów. Trzeba było takiego ubić, następnie wykopać mały dołek, zrobić mały krzyżyk i jedna z nas wygłaszała mowę. Jak teraz o tym myślę, to w sumie nie wiem, jakim cudem mieszczę się obecnie w granicach normy.
3. I też chodziłam na 4 piętro po poręczy a nie po schodach
4. Poza tym zawsze wybierałam w sklepie najbrzydsze pluszaki, bo było mi ich żal i bałam się, że nikt ich nie kupi i będą samotne i smutne...

5. I kochałam się w Robin Hoodzie, matko, co ja sobie roiłam na ten temat, że zamieszkam z nim w lesie i będę zbierać zioła i pomagać mu w walce.
Pamięta któraś ten serial?
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2015-09-14 o 08:41
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 09:21   #107
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dzieci są dziwne

Panicznie bałam się muzyki z Archiwum X. przyciskałam kołdrę i poduszkę do uszy aby nie słyszeć. Nie wiem dlaczego rodzicom nie powiedziałam. Dopiero w zeszłym roku wspomniałam o tym i mama powiedziała, ze przecież mogłam powiedzieć.

Miałam miśka z którym spałam. Ja tyłem do drzwi a on przodem do mnie i do drzwi. To powodowało, że świeciły sie mu oczy. Bałam się go i ustawiałam tak, aby światło do niego nie dochodziło. Potem dorobiłam się więcej maskotek i spałam ze wszystkimi, aby nie czuły się pokrzywdzone. Oczywiście te bardziej lubiane na górze spały, obok mnie a te mniej - w nogach.

A w seksy się bawiłam. Moją parą była maskotkowa mysz i lalka barbie. Ocierały się o siebie. Tylko, że wtedy średnio rozumiałam po co to robiły.

Jak byłam mała myślałam, że okres i ciąża to to samo
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:24   #108
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
5. I kochałam się w Robin Hoodzie, matko, co ja sobie roiłam na ten temat, że zamieszkam z nim w lesie i będę zbierać zioła i pomagać mu w walce.
Pamięta któraś ten serial?
No pewnie, świetna muzyka towarzyszyła tej wersji.
Byłam już za duża na urojone miłości do serialowych postaci, ale fryzurkę na Robina miałam
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:24   #109
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No pewnie, świetna muzyka towarzyszyła tej wersji.
Byłam już za duża na urojone miłości do serialowych postaci, ale fryzurkę na Robina miałam
No właśnie ta fryzura
Jak już doszłam do wniosku, że nic z tej mojej miłości nie będzie (w wieku kilku lat dotarło do mnie, że on to chyba jest z innego kraju ), to wymogiem koniecznym, abym ewentualnie oddała moje serce innemu było to, że musi mieć długie włosy jak Robin
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 11:26   #110
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Panicznie bałam się muzyki z Archiwum X. przyciskałam kołdrę i poduszkę do uszy aby nie słyszeć. Nie wiem dlaczego rodzicom nie powiedziałam. Dopiero w zeszłym roku wspomniałam o tym i mama powiedziała, ze przecież mogłam powiedzieć.

Miałam miśka z którym spałam. Ja tyłem do drzwi a on przodem do mnie i do drzwi. To powodowało, że świeciły sie mu oczy. Bałam się go i ustawiałam tak, aby światło do niego nie dochodziło. Potem dorobiłam się więcej maskotek i spałam ze wszystkimi, aby nie czuły się pokrzywdzone. Oczywiście te bardziej lubiane na górze spały, obok mnie a te mniej - w nogach.
Też spałam ze wszystkimi pluszakami, żeby im nie było przykro i też się bałam "Z archiwum X". A najstraszniejsza w tym serialu była ta muzyczka

Robin Hood był fajny, ale bardziej podobał mi się Sindbad Jeszcze Xenę namiętnie oglądałam. Też tak chciałam, jak będę dorosła. Trochę głupich pomysłów brałam z Makgajwera
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 12:00   #111
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dzieci są dziwne

Kochałam się w Marcinie Millerze, liderze boysow. Był teledysk jak Marcin stoi na scenie i macha, a ja byłam przekonana, że macha do mnie (ze mnie kocha i mnie widzi ofc). Ja stałam przed tv i machałam do niego
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 12:56   #112
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Panicznie bałam się muzyki z Archiwum X. przyciskałam kołdrę i poduszkę do uszy aby nie słyszeć. Nie wiem dlaczego rodzicom nie powiedziałam. Dopiero w zeszłym roku wspomniałam o tym i mama powiedziała, ze przecież mogłam powiedzieć.
ja tez sie balam tej muzyczki

W 4-5 klasie podstawowki razem z cala klasa na przerwach zasiadalismy w pustej klasie i bawilismy sie w reality-show " bar" oczywiscie nie poslugiwalismy sie imionami tylko kazdy z nas wymyslal sobie pseudonim
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:54   #113
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Kochałam się w Marcinie Millerze, liderze boysow. Był teledysk jak Marcin stoi na scenie i macha, a ja byłam przekonana, że macha do mnie (ze mnie kocha i mnie widzi ofc). Ja stałam przed tv i machałam do niego
Osiągnęłaś poziom mistrzowski!
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:20   #114
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Dzieci są dziwne

W podstawówce byłam szaleńczo zakochana w Michale Wiśniewskim z Ich Troje.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:22   #115
bivalvia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 130
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
No właśnie ta fryzura
Jak już doszłam do wniosku, że nic z tej mojej miłości nie będzie (w wieku kilku lat dotarło do mnie, że on to chyba jest z innego kraju ), to wymogiem koniecznym, abym ewentualnie oddała moje serce innemu było to, że musi mieć długie włosy jak Robin
Pogrubione - leżę
bivalvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:10   #116
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dzieci są dziwne

1. Chyba do końca podstawówki uwielbialam sobie wyobrażać że moja rodzina jest całkiem inna, że prowadzimy zupełnie inne życie, miałam różnych wymyslonych przyjaciół, pod wpływem seriali zmieniały mi sie te wyobrażenia, i tak potrafilam całymi dniami, w drodze do i że szkoły czy przed zasnieciem myśleć o tej mojej rodzince i innym życiu.



2. Pamiętam że jak byłam mała to sadzalam zabawki blisko siebie i wyobrazalam sobie że gdzieś jadą i jest bardzo malo miejsca więc muszą siedzieć jedna przy drugiej jak najbliżej.



3. W jedne wakacje całymi dniami odbijalam piłkę za domem i wyobrazalam sobie że z wymyślonymi znajomymi przygotowujemy się do zawodów a później że jesteśmy na tych zawodach. Wyniki zapisywalam trawą na ścianie, ale sie to później źle zmywalo.



4. Zabawy w piasku to przede wszystkim gotowanie różnych potraw z piasku i trawy, kwiatkow.



5. Pamiętam że jak miałam max 7-8 lat to jak ktoś mnie zdenerwował tak że zaczęłam płakać to chowalam się pod koldre długo płakałam, a jak już przestalam to nie wychodzilam bo się chyba wstydziłam.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:43   #117
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dzieci są dziwne

Kiedyś mój brat chciał zrobić mamie śniadanie do łóżka z okazji imienin. Jak się obudziła zabronił jej wstawać i dumny zaserwował dwie kromki chleba posmarowane nutellą i polane keczupem. Słodkie to było.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:53   #118
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
...a ja nie.
Baa, wkurniał mnie jej wygląd.

Buki się bałam i Hatifnatów.
I kosmitów - takich z gigantycznymi, migdałowatymi, czarnymi oczami
i wąskimi ustami
.
ja też Bałam się też oglądać Archiwum X, ale to robiłam, bo ekscytowało mnie to

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Wierzyłam, ze zabawki żyją, a przy ludziach udają martwe.
A to przez bajkę świąteczną o takich właśnie zabawkach, bardzo mnie wzruszyło, gdy dziecko dostało nowe zabawki i stare rzuciło kąt, przez co one bardzo cierpiały. Od tamtej pory szanowałam stare zabawki

I strasznie ubolewałam, cierpiałam gdy mojej przyulance pajacykowi z bratem urwaliśmy głowe Tak bardzo przeżywałam, ze gdy pomyśle o tym to tamto uczucie towarzyszy mi do dzisiaj
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:01   #119
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dzieci są dziwne

jeszcze mi się przypomniało że myślałam przez jakiś czas że w brzuchu są małe stworzonka i jak coś zjemy to one tam wszystko układają
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:01   #120
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

W podstawówce zdarzało mi się, że wstawałam o 7:45, zdążyłam się umyć, ubrać, zjeść śniadanie, dojść kilometr pieszo do szkoły i być w niej przed dzwonkiem. Do dzisiaj nie wiem, jak to robiłam.

Jak się nudziłam na lekcjach to wyciągałam z piórnika nożyczki i ścinałam sobie włosy.

W przedszkolu zachciało mi się mieć grzywki. Męczyłam mamę i mi w końcu ścięła. Ale potem przestałam chcieć mieć tę grzywkę, a ona wciąż była. Więc stanęłam na palcach, otworzyłam górną szafkę w kuchni, wyciągnęłam nożyczki, poszłam przed do przedpokoju, stanęłam przed luster i ją sobie ścięłam. Zaraz przy skórze.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 23:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.