PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 07:42   #91
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Moze bokserki lub inne majtaski z wyszytym napisem "REZERWACJA" (lub czyms w tym stylu)
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 09:20   #92
Herbcia
Raczkowanie
 
Avatar Herbcia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 43
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Ja na Dzien Chlopaka upieke mojemu ciasteczka serowe (dziekuje autorce za umieszczenie przepisu na tym forum ) z roznymi dodatkami.Moj chloapk uwielbia slodkosci Zapakuje to w ladnym woreczku ozdobiony wstazkami. I Pomyslalam tez ze moge do kazdego ciasteczka przyczepic rozne karteczki ze zlotymi myslami i sentencjami o milosci ale nie wiem czy to dobry pomysl?Jak myslicie? Dobry pomysl?
Herbcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 15:26   #93
Lemuria
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Herbcia
Ja na Dzien Chlopaka upieke mojemu ciasteczka serowe (dziekuje autorce za umieszczenie przepisu na tym forum ) z roznymi dodatkami.Moj chloapk uwielbia slodkosci Zapakuje to w ladnym woreczku ozdobiony wstazkami. I Pomyslalam tez ze moge do kazdego ciasteczka przyczepic rozne karteczki ze zlotymi myslami i sentencjami o milosci ale nie wiem czy to dobry pomysl?Jak myslicie? Dobry pomysl?
Bardzo dobry pomysł szkoda tylko, że mój mężczyzna nie może jeść słodkości...

a co do tych karteczek - kuponików, to jakie mogę tam umieścić napisy? bo mam kilka, ale na więcej nie mam pomysłu. coś o nas - mamy po 17 lat, jestesmy ze soba prawie od roku.
Lemuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:41   #94
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

a jakie masz juz zyczenia??
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:07   #95
Lemuria
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez futuristka
a jakie masz juz zyczenia??
jeżeli pytanie było do mnie to przede wszystkim skorzystałam z podanych już na tym forum + jakieś własne, np.

- będę dla Ciebie miła
- kanapka do szkoły
- obejrzenie razem ulubionego teledysku
- zaproszenie na jedzenie
- masaż
- dużo buziaków
- nie założę bielizny
- dam się zaprosić do Ciebie (rzadko u niego bywam, raczej on przychodzi do mnie :P), itp na więcej nie mam pomysłu...

jakaś pomoc??
Lemuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 08:30   #96
mloda17_14
Raczkowanie
 
Avatar mloda17_14
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do mloda17_14 Send a message via Skype™ to mloda17_14
Wink Dot.: co na dla brata na urodziny ?

Kurde uratowałyście mnie....... dzisiaj mój braciszek ma urodzinki i kompletnie nie miałam pomysłu co mu dać...... no i hajsu też za dużo nie mam..... No, ale myślę, że prezenty robione własnoręcznie są lepsze od tych kupionych!! Więc mykam już bo czas ucieka, a ciasto trzeba upiec i taką laseczkę zrobić z modeliny....hehe!! Mam nadzieję, że będzie zadowolony tym bardziej, że zawsze dawałam mu takie "nietypowe" prezenty na wszystkie okazje!! Teraz też nie mogę być gorsza......
mloda17_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 10:51   #97
IGA1
Raczkowanie
 
Avatar IGA1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

witam!jak zrobiłaś kiedyś swojemu tą książeczkę?napisz co i jak wykonałaś!
__________________
witam
IGA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 17:43   #98
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: co na dla brata na urodziny ?

pokaz efekty pracy...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 20:18   #99
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Smile Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Herbcia
Ja na Dzien Chlopaka upieke mojemu ciasteczka serowe (dziekuje autorce za umieszczenie przepisu na tym forum ) z roznymi dodatkami
Herbcia czy możesz mi podać link do tego przepisu albo jakos nakierować ...bo ja mam chyba zły przepis i jakieś takie paskudne wychodzą

Pozdrawiam
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 21:38   #100
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
Herbcia czy możesz mi podać link do tego przepisu albo jakos nakierować ...bo ja mam chyba zły przepis i jakieś takie paskudne wychodzą

Pozdrawiam
Nie jestem Herbcia ale mogę podać Ci linka do tych ciastek (wystraczy skorzystać z wyszukiwarki )

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...steczka+serowe
Proszę bardzo
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:19   #101
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Kiedyś robiłam figurki z drutu miedzianego i ...

Ludziki miały tak koło 12 cm wysokości. Najpierw wykonywałam stelażyk, czyli z drutu, dosyć grubaśnego (tak z 2 mm) robiłam taką miniaturową konstrukcję: nogi, ręce, trochę tułowia.

Wyglądało to tak, jak te wieszaki z Ikei, te w kształcie fizjonomii kobiety, może znasz.

Z kawałeczka sztruksu wycinałam miniaturowe spodnie, szyłam, wywracałam na prawą stronę, tak samo wycinałam z jakiegoś materiału koszulkę – i też po prostym dosłownie sfastrygowaniu, wywracałam na prawą stronę, i ubierałam mój drucik.

Buciki wycinałam z kawałka skórki, dosłownie podeszwę, język, i resztę buta, kleiłam klejem, wsuwałam w nie nóżki – i wychodziły mi takie malutkie glany.

Mocowania oczywiście klejami głównie.

Stelaż był płaski, i cała figurka niby też, ale przez ubranka nabierał trójwymiarowości – w końcu ludzik był malutki.

Za to z drutu, cienkiego już, formowałam kulkę – miałam głowę.
Usta, oczy, wycinałam ze skórek, czy z materiałów, naklejałam. Włosy robiłam z muliny np. – wychodziły takie dredy.
Głowę naturalnie też przyklejałam, żeby nie było z nią problemu - wystarczyło w kulce zrobić zagłębienie i nadziać głowę na szyję stelaża.


Ludzikowi jeszcze robiłam z drutu instrument – zaczęłam od gitary. Płaska gitara, z miedzianego (drutu), obramowanie z grubszego, struny z cienkiego – dawałam mu ją w ręce (bardziej w łapki, bo palców przecież nie formowałam).

Ludzik musiał stać, więc przyklejałam go do odwróconej nakrętki od słoika – i był już stabilny.

Dużo rzeczy robię modeliną, drutem, gliną.

Ale te ludziki były bez modeliny – materiały, kleje, druty, nakrętka.

Zrobiłam ich całą serię, taką muzyczną i uważam, że wyglądały fajnie – nie tak dużo pracy, ale wychodziły zupełnie przyjemne efekty. To była seria muzyczna – pierwszy gitarzysta, wyszedł średni, ale do następnych się już trochę przyłożyłam, robiłam porządniej, dopieszczałam szczególiki (ale malutko) – i uważam, że prezent się robił oryginalny.

Perkusiście np. zrobiłam bębny z jajek po kinder-niespodziankach,
naciągnęłam kawałeczki irchy, przymocowałam klejem, żeby nie flaczała, a sznurkiem cieniutkim dookoła robiłam wiązania (więc to już było dla wykończenia np.).

Robiłam skrzypki, bongosy, 2 x tego z gitarą, akordeon z drutu – ale tu już było trochę więcej pracy).

[Wklejam kopię tego postu też do wątku co dla brata na... bo to były prezenty urodzinowe, ale, że dla chłopaków, to myślę, że na dzień chłopaka też się nadają.

Pracy niewiele, ale można było uzyskać bardzo fajne efekty – niedrogo, a oryginalnie – i od serc tesh. (Jeśli nie był to bezczelny prezent spychotechnikarski , ale ciii...)]


Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2005-09-24 o 10:24 Powód: eksperymenty z czcinkami
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 10:28   #102
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: co na dla brata na urodziny ?

Nieaktualne dla Ciebie, ale piszę już tak na przyszłość.

Kiedyś robiłam figurki z drutu miedzianego i ...

Ludziki miały tak koło 12 cm wysokości. Najpierw wykonywałam stelażyk, czyli z drutu, dosyć grubaśnego (tak z 2 mm) robiłam taką miniaturową konstrukcję: nogi, ręce, trochę tułowia.


Wyglądało to tak, jak te wieszaki z Ikei, te w kształcie fizjonomii kobiety, może znasz.

Z kawałeczka sztruksu wycinałam miniaturowe spodnie, szyłam, wywracałam na prawą stronę, tak samo wycinałam z jakiegoś materiału koszulkę – i też po prostym dosłownie sfastrygowaniu, wywracałam na prawą stronę, i ubierałam mój drucik.

Buciki wycinałam z kawałka skórki, dosłownie podeszwę, język, i resztę buta, kleiłam klejem, wsuwałam w nie nóżki – i wychodziły mi takie malutkie glany.

Mocowania oczywiście klejami głównie.

Stelaż był płaski, i cała figurka niby też, ale przez ubranka nabierał trójwymiarowości – w końcu ludzik był malutki.

Za to z drutu, cienkiego już, formowałam kulkę – miałam głowę.
Usta, oczy, wycinałam ze skórek, czy z materiałów, naklejałam. Włosy robiłam z muliny np. – wychodziły takie dredy.
Głowę naturalnie też przyklejałam, żeby nie było z nią problemu - wystarczyło w kulce zrobić zagłębienie i nadziać głowę na szyję stelaża.


Ludzikowi jeszcze robiłam z drutu instrument – zaczęłam od gitary. Płaska gitara, z miedzianego (drutu), obramowanie z grubszego, struny z cienkiego – dawałam mu ją w ręce (bardziej w łapki, bo palców przecież nie formowałam).

Ludzik musiał stać, więc przyklejałam go do odwróconej nakrętki od słoika – i był już stabilny.

Dużo rzeczy robię modeliną, drutem, gliną.

Ale te ludziki były bez modeliny – materiały, kleje, druty, nakrętka.

Zrobiłam ich całą serię, taką muzyczną i uważam, że wyglądały fajnie – nie tak dużo pracy, ale wychodziły zupełnie przyjemne efekty. To była seria muzyczna – pierwszy gitarzysta, wyszedł średni, ale do następnych się już trochę przyłożyłam, robiłam porządniej, dopieszczałam szczególiki (ale malutko) – i uważam, że prezent się robił oryginalny.

Perkusiście np. zrobiłam bębny z jajek po kinder-niespodziankach,
naciągnęłam kawałeczki irchy, przymocowałam klejem, żeby nie flaczała, a sznurkiem cieniutkim dookoła robiłam wiązania (więc to już było dla wykończenia np.).

Robiłam skrzypki, bongosy, 2 x tego z gitarą, akordeon z drutu – ale tu już było trochę więcej pracy).

Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:25   #103
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

wkleiło się jednak.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 20:46   #104
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Red face Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

mi rówiez bardzo podoba sie pomysł z książeczką życzeń ..... ja zrobie małe karteczki jeszcze ne weim jakiego koloru ale bedą podpalone z każdej strony albo z 3 str. jeszcze ne wiem ( uwielbiam coś takiego wtedy wyglądaj jakby były baaaardzo stare ) .. jeszcze pomyśle nad wykonczeniem
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:45   #105
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

dzięki Jaszmurka
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:30   #106
IGA1
Raczkowanie
 
Avatar IGA1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez natalli
mi rówiez bardzo podoba sie pomysł z książeczką życzeń ..... ja zrobie małe karteczki jeszcze ne weim jakiego koloru ale bedą podpalone z każdej strony albo z 3 str. jeszcze ne wiem ( uwielbiam coś takiego wtedy wyglądaj jakby były baaaardzo stare ) .. jeszcze pomyśle nad wykonczeniem
A co na tych karteczkach napiszesz...?jakieś wiersze...masz już pomysł jak ją zrobisz?też chcem coś wykąbinować...i może zrobię tą książeczkę,ale nie mam coś pomysła...Napewno coś narysuję ślicznego,bo to potrafię najlepiej rzucajcie pomysła
__________________
witam
IGA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:48   #107
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Thumbs up Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Spodobał mi się pomysł z tymi karteczkami...i mam juz gotowe..czekaja na 30 września. Wydrukowałam je sobie..ładnie zszyłam i nawet okłądkie zrobiłam, całość wygląa jak mini książeczka. Z przodu życzenia, na 2 stronce wierszyk miłosny..no a potem to juz kuponiki z zyczeniami ktore mam spełnic dla niego. Przykladowe, które umieściłam:
- masaż
- smyranie
- drapanie po pleckach
- jajecznica
- pizza
- spacer
- rowerkiem po parku
- śniadanie do łózka
- zimne piwo..
- cały dzień bez marudzenia

Qrcze, tak sobie mysle, ja tez chciałabym mieć takie kuponiki do wykorzystania, oj przydałyby się..Dziekuje wizażankom za pomysł. Dołoże jeszcze do tego ciasteczka, nie wiem jeszcze jakie. Pozdrawiam
Dodam jeszcze, że coraz bardziej lubie to forum!!
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:23   #108
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez asikkk
- smyranie
co to jest smyranie ??
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:33   #109
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

hehe, to chyba rodzaj gilgotania
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 15:18   #110
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

A mi się zdaje, ze to jest takie niespodziewane datknięcie kogoś lub dotykanie go, niekoniecznie za jego zgodą
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:14   #111
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Smile Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

smyranie hmm to takie pieszczotki, ktore wywołują gęsią skórke pozdrawiam
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:24   #112
mloda17_14
Raczkowanie
 
Avatar mloda17_14
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do mloda17_14 Send a message via Skype™ to mloda17_14
Cool Dot.: co na dla brata na urodziny ?

Chciałam zrobić taką laskę z modeliny, ale kiedyś robiłam figurki z masy solnej, które też się nieźle według mnie prezentowały.... No i wsadziłam taką laseczkę do piekarnika i kompletnie o niej zapomniałam..... Czuję jakiś smrodzik nagle , otwieram piekarnik, a tu...... MuRzYnKa..... jeszcze noga się tak spiekła, że......odleciała No nie!! Kurde wtedy się załamałam....bez kitu..... No, ale jak zawsze zadziałała moja niezawodna wyobraźnia...szybciutko zrobiłam nową masę (mam swoje proporcje, które są najlepsze.. ) No i ulepiłam takie 2 cycuszki... (wiem, wiem świntuch jestem) No i znalazłam kawałek jakiejś takiej ładnej deseczki, przykleiłam te cycuszki na mocnym kleju a pod nimi, czarnym lakierem do paznokci napisałam "CyCuSzKi SzCzĘśCiA"....
No w sumie wszystkim się podobało....utwierdzili się w przekonaniu, że mają w rodzinie świra..... No, a sam zainteresowany był zaskoczony.......a myślałam, że już się przyzwyczaił do moich orginalnych pomysłów! Teraz mój prezent zajmuje honorowe miejsce na jego półce........

Muszę właśnie zrobić fotkę to Wam laski pokażę...... Postaram się ją tu jutro dodać.....Jeśli któraś z Was chciałaby o coś spytać to piszcie....

PoZdRo....!!!!!!!!!!!!
mloda17_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:03   #113
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

dziewczyny, dawajcie wiecej przykładow co można napisac jeszcze na karteczkach, ja jutro powinnam się zabrac za robienie tego to jak cos wymysle to wrzuce
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 21:21   #114
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Dziewczyny... nie wiem od czego to zależy... ale jak byłam jeszcze w ogólniaku-to obchodziliśmy "Dzień chłopca" po Dniu Kobiet??? Chyba 10 marca???
Nigdy nie obchodziliśmy 30 września? Dlaczego?
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 22:11   #115
onentka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 230
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

10 marca jest dzien mezczyzny, ale malo popularny, natomiast 30 pazdziernika jest dzien chlopaka i to teoretycznie powinien byc dzien chlopaka takiego osobistego, a jest wszytskich
onentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 07:57   #116
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

dziewczyny a czy macie jakies inne pomysly niz te ksiazeczki*?
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 10:33   #117
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Cytat:
Napisane przez onentka
10 marca jest dzien mezczyzny, ale malo popularny, natomiast 30 pazdziernika jest dzien chlopaka i to teoretycznie powinien byc dzien chlopaka takiego osobistego, a jest wszytskich
30 września, nie października Zmyliłaś mnie i aż sprawdziłam Bo zawsze też się zastanawiam czy to wrzesień czy październik
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 10:36   #118
Danaa
Raczkowanie
 
Avatar Danaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Są do kupienia kubki z imieniem .
Danaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 10:51   #119
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

Własnoręcznie zrobiony album z moimi zdjęciami bo uwielbia na mnie patrzec

Pewnie sie bedzie cieszyc jak male dziecko
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 21:22   #120
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent na Dzien Chłopaka?

dziewczyny, jeszcze jakies pomysly na zyczenia na tych karteczkach? do piatku mozemy sobie jeszcze pomoc w tej kwestii:P
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.