Zuzana Light - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 10:52   #91
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość

PS. Od prawie roku robię treningi Zuzany z BR.tv i zostało mi jeszcze jakieś 20 do końca... A potem zaczynam ZWOWy. Nie mogę się doczekać!
Ja to sobie przeplatałam stare workouty z BR.tv i ZWOWy Odkąd Zuzka odeszła z BR to nie wygląda to zbyt dobrze, niestety..
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:57   #92
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Jagienkaaa Pokaż wiadomość
Ja to sobie przeplatałam stare workouty z BR.tv i ZWOWy Odkąd Zuzka odeszła z BR to nie wygląda to zbyt dobrze, niestety..
i jak u Ciebie wyglądają te treningi? wybierasz jakiś zwow robisz go w jednym dniu i na tym po przestajesz a na drugi tylko workout? bo jestem niesamowicie ciekawa jakim planem osiągnęłaś taki brzuch
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:13   #93
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
i jak u Ciebie wyglądają te treningi? wybierasz jakiś zwow robisz go w jednym dniu i na tym po przestajesz a na drugi tylko workout? bo jestem niesamowicie ciekawa jakim planem osiągnęłaś taki brzuch
Tzn. "workoutem" nazywam każdy blok ćwiczeń czy to ZWOW czy ćwiczenia z BR.tv. I taki workout przez ok. 3 miesiące robiłam 6 razy w tyg. Od kiedy mam zjazdy weekendowe na studiach, staram się ćwiczyć 5 razy w tygodniu. Na ćwiczenia poświęcam 35-40 min (rozgrzewka, workout i rozciąganie). No i wiadomo, to są interwały, więc trzeba dawać z siebie maxa. W zeszycie rozpisuje sobie kilka workoutów na najbliższe dni, a potem wybieram sobie który akurat mam ochotę wykonać, wiadomo nic na siłę
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:01   #94
szatinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Zuzana Light

Jagienkaaa - wow super efekt osiągnęłaś!!! chciałabym taki brzuszek mieć do lata. Napisz coś wiecej o swojej diecie? Czy oprócz Zwowów robiłaś coś jeszcze??

Gdzieś kiedyś czytałam że Zuza ma cheet day, ja wsumie też wybieram sobie jeden dzień w tygodniu kiedy sobie pozwalam na coś niezdrowego. Nie jest to zbyt rozsądne ale nie potrafie odzwyczaić się od słodkiego. To dziwne wsunie, bo kiedyś mogłam zyć bez czekolady a od kiedy ćwiczę wiecej, bardziej intensywnie mam większą ochotę na słodkie..
szatinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:21   #95
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
nie powiem bo po pierwszych killerach faktycznie ''endorfinki'' szalały ale po którymś z kolei czułam tylko że trochę poskakałam i tyle zero satysfakcji i zero zakwasów chociaż podziwiam że zachęciła tyle 'leniwców' do jakiegoś ruchu


ja tam się nie przejmowałam i obudziłam wszystkich o 8 ale masz rację daj pospać synkowi
ja ćwiczę zazwyczaj wieczorem, często po 22
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 18:41   #96
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Zuzana Light

Dziewczyny powiedzcie mi jaką macie metodę? Bierzecie jeden trening po czym jak zrobicie to przechodzicie do następnego czy np. robicie jeden zwow przez dwa dni pod rząd? Bo jak tak do końca nie mogę tego ogarnąć. Zaczęłam od 1, ale prawie umarłam w między czasie więc wrzuciłam sobie parę lżejszych i teraz nie wiem czy robić je pierwszego dnia np. zwow 20 kolejnego następny itp, czy wracać do tego?
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 18:47   #97
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Ja zawszę robię inny, codziennie ten sam ZWOW to trochę nudne . Ogólnie polecam numer 42
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 18:51   #98
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jaką macie metodę? Bierzecie jeden trening po czym jak zrobicie to przechodzicie do następnego czy np. robicie jeden zwow przez dwa dni pod rząd? Bo jak tak do końca nie mogę tego ogarnąć. Zaczęłam od 1, ale prawie umarłam w między czasie więc wrzuciłam sobie parę lżejszych i teraz nie wiem czy robić je pierwszego dnia np. zwow 20 kolejnego następny itp, czy wracać do tego?
U Zuzki nie masz sztywnych zasad. Ćwiczysz, jak chcesz i kiedy chcesz Chcesz robić po kolei, to tak robisz. Chcesz sobie wybierać ZWOW-y to wybierasz i ćwiczysz te, które możesz.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:54   #99
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jaką macie metodę? Bierzecie jeden trening po czym jak zrobicie to przechodzicie do następnego czy np. robicie jeden zwow przez dwa dni pod rząd? Bo jak tak do końca nie mogę tego ogarnąć. Zaczęłam od 1, ale prawie umarłam w między czasie więc wrzuciłam sobie parę lżejszych i teraz nie wiem czy robić je pierwszego dnia np. zwow 20 kolejnego następny itp, czy wracać do tego?
Ja jak już coś od niej robie to najczęściej jak mi się spodoba jakiś najnowszy
Generalnie najważniejsze to coś robić i nie ważne który wybierzesz i w jakiej kolejności
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:58   #100
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez szatinkaaa Pokaż wiadomość
Jagienkaaa - wow super efekt osiągnęłaś!!! chciałabym taki brzuszek mieć do lata. Napisz coś wiecej o swojej diecie? Czy oprócz Zwowów robiłaś coś jeszcze??

Gdzieś kiedyś czytałam że Zuza ma cheet day, ja wsumie też wybieram sobie jeden dzień w tygodniu kiedy sobie pozwalam na coś niezdrowego. Nie jest to zbyt rozsądne ale nie potrafie odzwyczaić się od słodkiego. To dziwne wsunie, bo kiedyś mogłam zyć bez czekolady a od kiedy ćwiczę wiecej, bardziej intensywnie mam większą ochotę na słodkie..
Odnośnie diety, zaznaczam specjalistką nie jestem. Główna zasada to zdrowe odżywianie się. To co jem regularnie to płatki owsiane, owoce, warzywa, kasze, makaron razowy, serki wiejskie, twarogi, jagurty naturalne, ryby i kurczak, chleb pełnoziarnisty, orzechy. Nie jem smażonych dań, domowych obiadów, słodyczy, nie pije gazowanych napojow ani nie słodzę. Wiadomo, raz na jakiś czas wpadł kawałek pizzy, sernika czy spagetti Ale tak jak mówie, staram się unikać produktów, które zamiast przybliżać mnie do wymarzonej sylwetki - po prostu mnie oddalają. Z boku może to wyglądać rygostycznie, ale mi takie jedzenie smakuje. Też kiedyś miałam świra na punkcie słodyczy, ale jak widać po mnie można się wszystkiego odzwyczaić. Wystarczą chęci i silna wola. Mam taki charakter, że jak się za coś biorę to chcę to zrobić jak najlepiej, przynajmniej się staram

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

CryBebe tak na marginesie, fajny masz brzuch
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:08   #101
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Jagienkaaa Pokaż wiadomość
Odnośnie diety, zaznaczam specjalistką nie jestem. Główna zasada to zdrowe odżywianie się. To co jem regularnie to płatki owsiane, owoce, warzywa, kasze, makaron razowy, serki wiejskie, twarogi, jagurty naturalne, ryby i kurczak, chleb pełnoziarnisty, orzechy. Nie jem smażonych dań, domowych obiadów, słodyczy, nie pije gazowanych napojow ani nie słodzę. Wiadomo, raz na jakiś czas wpadł kawałek pizzy, sernika czy spagetti Ale tak jak mówie, staram się unikać produktów, które zamiast przybliżać mnie do wymarzonej sylwetki - po prostu mnie oddalają. Z boku może to wyglądać rygostycznie, ale mi takie jedzenie smakuje. Też kiedyś miałam świra na punkcie słodyczy, ale jak widać po mnie można się wszystkiego odzwyczaić. Wystarczą chęci i silna wola. Mam taki charakter, że jak się za coś biorę to chcę to zrobić jak najlepiej, przynajmniej się staram

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

CryBebe tak na marginesie, fajny masz brzuch
Dzięki

Czyli tak jak u mnie, na porządku dziennym jest owsianka, serki wiejskie, kurczak, warzywa i razowe makarony, brązowy ryż.
Ja zawsze powtarzam, że podstawą są zdrowe zakupy, wtedy musimy jeść zdrowo bo nic innego nie ma w lodówce
Oczywiście, że nikt nie jest idealny a w moim przypadku również wymieniana pizza jest grzechem na który zdarza mi się pozwalać (o ile pochłonięcie dużej pizzy to jeszcze tylko grzech)
Mnie zawsze gubiły moje porcje jak dla górnika po szychcie
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 00:56   #102
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Witam wszystkie cwiczace z Zuzka, widzę tu znajome nicki
przygode z ZL zaczęłam w poniedziałek i lecę po kolei zwowami, więc na razie dwa przecwiczylam. wcześniej cwiczylam z Ewka, ale jednak dla mnie za lekka jest, wolę się bardziej wymeczyc i mieć zakwasy Potrzeba mi teraz intensywnego spalania tluszcZu, więc myślę, że Zuza będzie w sam raz. czas też tu odgrywa znaczenie, bo moja cora ostatnimi czasy chadza spać w okolicach 22, więc nie za wiele mi zostaje czasu na trening


jagienkaa super brzusio, mam nadzieję, że spod mojego tłuszczu też kiedyś wyjrza mięśnie
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 06:48   #103
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Jagienkaaa Pokaż wiadomość
Odnośnie diety, zaznaczam specjalistką nie jestem. Główna zasada to zdrowe odżywianie się. To co jem regularnie to płatki owsiane, owoce, warzywa, kasze, makaron razowy, serki wiejskie, twarogi, jagurty naturalne, ryby i kurczak, chleb pełnoziarnisty, orzechy. Nie jem smażonych dań, domowych obiadów, słodyczy, nie pije gazowanych napojow ani nie słodzę. Wiadomo, raz na jakiś czas wpadł kawałek pizzy, sernika czy spagetti Ale tak jak mówie, staram się unikać produktów, które zamiast przybliżać mnie do wymarzonej sylwetki - po prostu mnie oddalają. Z boku może to wyglądać rygostycznie, ale mi takie jedzenie smakuje. Też kiedyś miałam świra na punkcie słodyczy, ale jak widać po mnie można się wszystkiego odzwyczaić. Wystarczą chęci i silna wola. Mam taki charakter, że jak się za coś biorę to chcę to zrobić jak najlepiej, przynajmniej się staram

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

CryBebe tak na marginesie, fajny masz brzuch
no to diete podejrzewam że mamy podobną tylko że mi nigdy nie zdarza się zgrzeszyć pizzą bo jej nie lubię za to czasami odzywa się ogromna chęć na słodycze. Ale tak jak piszesz jeśli zacznie się zmieniać nawyki jedzeniowe to się do nich przyzwyczaja i nie ciągnie już do tych domowych obiadków typu smażony schab i tłuste ziemniaki
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Witam wszystkie cwiczace z Zuzka, widzę tu znajome nicki
przygode z ZL zaczęłam w poniedziałek i lecę po kolei zwowami, więc na razie dwa przecwiczylam. wcześniej cwiczylam z Ewka, ale jednak dla mnie za lekka jest, wolę się bardziej wymeczyc i mieć zakwasy Potrzeba mi teraz intensywnego spalania tluszcZu, więc myślę, że Zuza będzie w sam raz. czas też tu odgrywa znaczenie, bo moja cora ostatnimi czasy chadza spać w okolicach 22, więc nie za wiele mi zostaje czasu na trening


jagienkaa super brzusio, mam nadzieję, że spod mojego tłuszczu też kiedyś wyjrza mięśnie
widzę że coraz więcej z nas zdradza Ewkę
z Zuzką zakwasy gwarantowane
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:11   #104
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

zdradzie,cka dusza ze mnie
dziś już czuje nowe zakwasy
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:24   #105
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
zdradzie,cka dusza ze mnie
dziś już czuje nowe zakwasy
ja po moim pierwszym zwowie czułam przez kilka dni ach cóż to za uczucie
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:15   #106
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Ja z Zuzką ćwiczę czwarty tydzień i mam zakwasy po każdym treningu
Chyba się za mało do rozciągania przykładam

Jagienka nie jesz innego mięsa, niż kurczaki?
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:23   #107
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

No właśnie, nie jecie normalnego mięsa?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:28   #108
szatinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Zuzana Light

[QUOTE=Jagienkaaa;37973670]Odnośnie diety, zaznaczam specjalistką nie jestem. Główna zasada to zdrowe odżywianie się. To co jem regularnie to płatki owsiane, owoce, warzywa, kasze, makaron razowy, serki wiejskie, twarogi, jagurty naturalne, ryby i kurczak, chleb pełnoziarnisty, orzechy. Nie jem smażonych dań, domowych obiadów, słodyczy, nie pije gazowanych napojow ani nie słodzę. Wiadomo, raz na jakiś czas wpadł kawałek pizzy, sernika czy spagetti Ale tak jak mówie, staram się unikać produktów, które zamiast przybliżać mnie do wymarzonej sylwetki - po prostu mnie oddalają. Z boku może to wyglądać rygostycznie, ale mi takie jedzenie smakuje. Też kiedyś miałam świra na punkcie słodyczy, ale jak widać po mnie można się wszystkiego odzwyczaić. Wystarczą chęci i silna wola. Mam taki charakter, że jak się za coś biorę to chcę to zrobić jak najlepiej, przynajmniej się staram

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Podobnie się odżywiam na codzień więc z taka " dieta " nie dietą nie ma problemu tylko ta chęć na słodycze- najgorsza przed @
Do lutego będę miała cięższy okres naukowy więc pewnie to też będzie nasilać moje słodyczowe uzależnienie ale w lutym już nie ma zmiłuj i do lata mam nadzieje, że będę miała kratę na brzuchu
szatinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:31   #109
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość

jagienkaa super brzusio, mam nadzieję, że spod mojego tłuszczu też kiedyś wyjrza mięśnie
Dzięki Dieta, ćwiczenia i masz to gwaratowane.

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Dzięki

Czyli tak jak u mnie, na porządku dziennym jest owsianka, serki wiejskie, kurczak, warzywa i razowe makarony, brązowy ryż.
Ja zawsze powtarzam, że podstawą są zdrowe zakupy, wtedy musimy jeść zdrowo bo nic innego nie ma w lodówce
Oczywiście, że nikt nie jest idealny a w moim przypadku również wymieniana pizza jest grzechem na który zdarza mi się pozwalać (o ile pochłonięcie dużej pizzy to jeszcze tylko grzech)
Mnie zawsze gubiły moje porcje jak dla górnika po szychcie
Zgadzam się całkowicie!
Hahaha dokładnie

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

Jagienka nie jesz innego mięsa, niż kurczaki?
No...nie
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 09:57   #110
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Po pierwsze nie demonizujcie tak domowych obiadów Typowe polskie ciężkie, niezbilansowane, niewłaściwie tłuste, itp. owszem nie są najlepsze.
Zatem zamiana niezdrowych obiadków na zdrowe i wartościowe owszem, ale rezygnacja w ogóle z obiadów, jak dla mnie nie - to taki sam ważny posiłek, jak każdy inny.

Po drugie dieta oparta tylko na kurczaku jest mega uboga. I jak wskazują doniesienia dla kobiet niezdrowa.
Już nie wspomnę o tym, że jest monotonna
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:04   #111
szatinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Zuzana Light

Ja np. też jem głównie kurczaka z tego względu, że nie próbowałam robić nigdy innego mięsa, no może oprócz wieprzowiny mielonej do sosu pomidorowego
szatinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:39   #112
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
No właśnie, nie jecie normalnego mięsa?
a kurczak nie jest normalnym mięsem? częściej jem ryby i indyka
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:47   #113
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
No właśnie, nie jecie normalnego mięsa?
Ja nie przepadam za wieprzowiną ale sporo jeszcze wołowego wcinam chociaż dla mnie kurczak i indyk to takie mięso do wszystkiego i częściej jednak piersi z kurczaka kupuje.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:48   #114
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
a kurczak nie jest normalnym mięsem? częściej jem ryby i indyka
W dzisiejszych czasach niestety nie chyba, że masz dostęp do takich z wolnego wybiegu, karmionych naturalnie, nie szprycowanych antybiotykami i hormonami a przy pakowaniu chemią (najwięcej tego wstrzykują do piersi)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:58   #115
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
No właśnie, nie jecie normalnego mięsa?


dzisiaj była zupa na cielęcinie, mmmmniam
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:26   #116
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach niestety nie chyba, że masz dostęp do takich z wolnego wybiegu, karmionych naturalnie, nie szprycowanych antybiotykami i hormonami a przy pakowaniu chemią (najwięcej tego wstrzykują do piersi)
sąsiadka ma kurnik, ale niestety nie mam dostępu do jej kurczaczków za to czasem dzieli się ze mną jajkami
no fakt ale czy jest jakiekolwiek mięso które można kupić w supermarkecie nie zawierające żadnej chemii i w sensownej cenie? nie sadzę...

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość


dzisiaj była zupa na cielęcinie, mmmmniam
a u mnie serca z indyka pychaaa
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:40   #117
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

ale można kupić takie które ma mniej niż kurczak
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:54   #118
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
ale można kupić takie które ma mniej niż kurczak
myślałam też o wołowinie ale nie mam pojęcia jak mogę ją przyrządzić, bo smażona raczej nie jest zbyt zdrowa, a gotuje się dość długo. Macie może jakieś przepisy?

a poza tym właśnie przyszły mi nowe hantle, bo stwierdziłam że 5 kg to jest za mało do ćwiczeń, ale chyba przesadziłam z tymi 15 bo ledwo wczołgałam się z nimi po schodach...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:39   #119
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Ja najczęściej piekę kawał, czasem razem z warzywami. Czasem duszę, robię zupy na wołowinie oraz oczywiście spagetti po bolońsku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:33   #120
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Zuzana Light

No właśnie, ja najczęściej z wołowiny robię spaghetti i chili con carne- uwielbiam
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.