Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 16:35   #91
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ważniejsze są jony od turmalin, przynajmniej jak dla mnie i pewnie dla większości. Regulacja temp. przy Twoich włosach to podstawa. Sama mam włosy gęste ale za to delikatne.

Identycznie jak Ty chciałam kupić Tondeo. Przejrzałam wszystkie jej typy i te które mają turmaliny są bez regulacji.

W salonie fryzjerskim miałam włosy prostowane różnymi Tondeo i każda dawała dobry efekt.
Jednak ja bym wybrała tę Eco Cerion/Cerion Plus - jeżeli dobrze pamiętam ona jedyna miała regulację i ma jonizację


Zależy od Twoich włosów, czy są na tyle grube, że możesz mieć prostownicę bez regulacji i wtedy prostować włosy przy ok. 220-240 stopniach.

Ta Tondeo z regulacją ma jonizację.
Bardzo przydatne info Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jak nie masz włosów cienkich to reg jest niepotrzebna, a aktywna jonizacja lepiej chroni wlosy i mniej sie niszczą
W tym właśnie problem, że mam włosy dość gęste, ale cienkie i delikatne więc chyba jednak regulacja jest priorytetem w wyborze prosto.. Tym samym będę chyba musiała odrzucić opcję superextra turmalin
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:26   #92
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Treissi prostownica wyprobowana, jestem mega zadowolona zwlaszcza, ze ma 3 lata gwarancji, prostuje ze pierwszym pociagnieciem, nagrzewa sie doslownie w 5 sekund i daje sygnal dzwiekowy jak juz jest nagrzana, obudowa nic a nic sie nie nagrzewa


a moja ga.me oddalam do reklamacji i dostane nowa no i sprzedam ja odrazu na allegro
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:31   #93
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Gosiu i jak prostownica? Wypróbowałaś już? Ja wkońcu kupiłam remingtona z limitowanej serii S9904, bo nic innego nie mogłam znaleśc, a zależało mi na czasie. Teraz oczywiście żałuję, bo za te pieniądze mogłam kupic dużo lepszą prostownicę. Dużo lepszą, jeśli chodzi o funkcje, bo jak prostuje nie wiem, bo nie próbowałam jeszcze. Pośpiech jest niestety moim złym doradcą
jak ona wyglada ta 9904
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 20:21   #94
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Coś takiego
http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9904.html
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 22:02   #95
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

na niektorych aukcjach sa rozne okresy gwarancji tego samego modelu
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 22:55   #96
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Jeżeli chodzi o firmę BaByliss to ogólnie jak z każdą- są lepsze i gorsze modele.
Ja nie byłam zadowolona ze swojej ceramicznej z turmalinami bo miałam trefny model- szarpała włosy na końcówkach, też je czasem wyrywała. To się zdarza (czytałam o tym m.in. z Tondeo też czasem tak bywa) i wtedy najlepiej zaraz reklamować i nie zrażać się jak ja

Świetne recenzje w USA mają te najdroższe modele Nano Titanium.


Klementynko cieszę się, że mogłam pomóc
Też mam dość gęste włosy ale jednak delikatne- nie wyobrażam sobie prostować ich modelem bez regulacji temperatury To jest dosłownie masakra dla nich
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-10-30 o 22:57 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 22:55   #97
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Co do GHD, to kilka dni temu zamówiłam i prostownica przyszła do mnie w ekspresowym tempie Zamówiłam ją na stronie www.lookfantastic.com
Napisałam wcześniej do GHD pytanie i ta strona należy do ich zaaprobowanych sprzedawców. Chciałam być pewna w 100%, że płacę za oryginalny produkt Na Allegro bym nie kupowała ghd bo wg mnie są zbyt tanie jak na oryginalne prostownice.
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 06:05   #98
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

aga026 A jaki model wybrałaś z GHD? i ile kosztowała przesyłka i jak długo czekałaś? czy mogłabyś również zamieścić dokładne zdjęcia, jeden sprzedający z allegro mieszka w moim mieście może mogłabym obejrzeć prostownicę na żywo. I jak jest jeżeli chodzi o gwarancję ? Ta jest poprostu extra jeżeli chodzi o wygląd ale trochę mnie odstrasza cena :/.

Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14944b.jpg (9,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14944f.jpg (12,5 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez Isenia
Czas edycji: 2008-10-31 o 06:12
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:35   #99
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

zastanawiałam się na zakupem tej nowej prostownicy GA.MA bo sporo osób ją polecało, ale potem przeczytałam też ze niektóre modele są tandetnie wykonane itp.
zresztą na oryginalnej stronie tej marki nie ma dokładnie tego modelu "CP3 digital"
http://www.gamaitaly.com.br/produtos.php?categoria=1 (jest tam podobny ale nie taki sam)

poza tym też mi daje trochę do myślenia że w przeciwności do poprzednich modeli - zdjęcia tej najnowszej ga.my wszędzie na allegro są takie małe i niewyraźne, jakby nikt nie mógł zrobić normalnego wyraźnego zdjęcia (a dla innych modeli sie jakoś dało);

jednak mimo to jak się porówna model ze strony włoskiej, który właśnie jest najbardziej podobny do to widać, że to jednak nie jest ta sama prostownica
http://www.gamaitaly.com.br/fs/produ...ilver_tech.jpg bowiem ta włoska to "Silver-Tech Laser Ion"

natomiast te "polskie modele" mają napis "Digital Laser Ion" i czegoś takiego na włoskiej stronie po prostu nie ma
http://www.allegro.pl/item467729074_..._ion_gama.html (zdjęcie na samym dole)

co o tym myśłicie?

Edytowane przez iryda
Czas edycji: 2008-10-31 o 12:37
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:14   #100
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
a do czego sa te turmaliny ?
mają dobry wpływ na włosy

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
Bardzo przydatne info Dziękuję.



W tym właśnie problem, że mam włosy dość gęste, ale cienkie i delikatne więc chyba jednak regulacja jest priorytetem w wyborze prosto.. Tym samym będę chyba musiała odrzucić opcję superextra turmalin
jak cię stać to mozesz kupić i z turmalinami i z regulacja
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:31   #101
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
mają dobry wpływ na włosy


jak cię stać to mozesz kupić i z turmalinami i z regulacja
od początku zakładałam kupić tę ga.mę z turmalinami, jonizacją i regulacją, ale potem się tu naczytałam, że ona strasznie wadliwa jest, kiepsko wykonana, szarpie włosy, itp.
szukałam tondeo, która by miała te wszystkie w/w opcje, ale takowa z tej firmy chyba nie istnieje
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 14:34   #102
Chiot
Przyczajenie
 
Avatar Chiot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Co do Twojego modelu ja również chciałam go kupić ale podobno strasznie dużo jest podrób, właśnie tej Digital Więc wolę nie ryzykować. Pisałam na allegro do pewnej dziewczyny na temat tej prostownicy, ona odpisała, że kupiła w sklepie internetowym i dostała podróbę
o kurcze,to teraz mnie nieźle nastraszyłaś.
Jak odróżnić podróbkę?
u mnie wszystko wyglada oki, hologram jest...na co zwrócić uwagę?
Chiot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:39   #103
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

iryda jak chcesz to Ci odsprzedam nowiutka, nie uzywana GA.ME CP3 Digital, zakupiona w sklepie TICS czyli w tym co pokazalas, z wszystkimi papierami
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:33   #104
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

bardzo dziękuję tylko że ja na razie jestem na etapie orientowania się i nie jestem jeszcze zdecydowana jaką firmę wybrać; poza tym muszę jeszcze jakoś zdobyć na nią pieniążki wiec niestety nie mogę się na razie zadeklarować
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:47   #105
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
iryda jak chcesz to Ci odsprzedam nowiutka, nie uzywana GA.ME CP3 Digital, zakupiona w sklepie TICS czyli w tym co pokazalas, z wszystkimi papierami
a ja mam pyt. - oceniasz lepiej swojego remingtona niż tą ga.mę digital, którą chcesz sprzedać?
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:53   #106
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
a ja mam pyt. - oceniasz lepiej swojego remingtona niż tą ga.mę digital, którą chcesz sprzedać?
po remingtonie elektryzuja sie wlosy a po ga.mie nie
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 17:12   #107
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Chiot Pokaż wiadomość
o kurcze,to teraz mnie nieźle nastraszyłaś.
Jak odróżnić podróbkę?
u mnie wszystko wyglada oki, hologram jest...na co zwrócić uwagę?
Niestety nie mam pojęcia

Napisała, że kupowała w sklepie TICS i że najlepiej to kupić gdzieś inną, nawet nie w Polsce bo podobno są w większości same ich podróby
Już drugi raz słyszę o tej prostownicy, że można trafić na jej podróbę...

Tylko cytuję co mi napisała, a widać było, że się dziewczyna orientuje i jest pewna tego.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:28   #108
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
od początku zakładałam kupić tę ga.mę z turmalinami, jonizacją i regulacją, ale potem się tu naczytałam, że ona strasznie wadliwa jest, kiepsko wykonana, szarpie włosy, itp.
szukałam tondeo, która by miała te wszystkie w/w opcje, ale takowa z tej firmy chyba nie istnieje
niewiem ja jej nie testowałam, ale dziewczyny w 2 części chwaliły
kiedyś można było dostac game/tondeo z turmalinami i regulacją bez elektronicznego wyświetlacza, ale teraz już chyba wycofali
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:33   #109
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Dzisiaj wypróbowałam moją nowośc. Jestem zadowolona tylko muszę się przyzwyczaic. Prostownica prostuje w dużo niższej temp. niż moja poprzednia (wystarczyło 140 stopni), sunie po włoskach bardzo leciutko (i do tego muszę się przyzwyczaic). Moje włosy były proste już po pierwszym przeciągnięciu.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 18:38   #110
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Dzisiaj wypróbowałam moją nowośc. Jestem zadowolona tylko muszę się przyzwyczaic. Prostownica prostuje w dużo niższej temp. niż moja poprzednia (wystarczyło 140 stopni), sunie po włoskach bardzo leciutko (i do tego muszę się przyzwyczaic). Moje włosy były proste już po pierwszym przeciągnięciu.
nie elektryzują Ci sie?
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:42   #111
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

GOCHA1980 a propos tej prostownica GA.MA Digital to sama na KWC napisałaś, że Twoim zdaniem jest badziewna, wiec trochę dziwne że teraz ją polecasz
"GOCHA1980Napisał(a) 08-10-16
za taka cene zadna rewelacja
wykonanie prostownicy - lipa totalna;
prostowanie - moze byc choc za taka cene spodziewalam sie czegos znacznie lepszego;
mam tez watpliwosci co do regulajcji temperatury i moge sie zalozyc, ze choc ustawie na 160 stopni to i tak nagrzewa sie znacznie bardziej
ogolnie nie jestem zadowolona
Ponowny zakup: Nie"
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-264357

co zresztą potwierdza się w tym, że kupiłaś sobie inną; wiem że teraz chcesz sprzedać tą gamę - sama bym na Twoim miejscu chciała ją komuś sprzedać, ale możesz po prostu wystawić ją na allegro, troszkę taniej niż kupiłaś i zawsze Ci ktoś kupi; i tam możesz o niej napisać w samych superlatywach, wiadomo takie życie - mimo że Tobie nie odpowiada masz prawo jakoś się jej pozbyć;
ale tutaj dziewczyny chcą się dowiedzieć szczerych opini i czy na pewno dany produkt jest godny polecenia
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:50   #112
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

iryda a w ktorym miejscu ja teraz polecam bo jakos nie zauwazylam

a to, ze napisalam, ze po remingtonie sie wlosy elektryzuja a po ga.mie nie to czysta prawda bo ga.ma ma jonizacje a remington jej nie ma wiec radze czytac ze zrozumieniem bo to zdanie nie swiadczy o tym, ze ja akurat polecam

Edytowane przez GOCHA1980
Czas edycji: 2008-10-31 o 18:55
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:27   #113
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
aga026 A jaki model wybrałaś z GHD? i ile kosztowała przesyłka i jak długo czekałaś? czy mogłabyś również zamieścić dokładne zdjęcia, jeden sprzedający z allegro mieszka w moim mieście może mogłabym obejrzeć prostownicę na żywo. I jak jest jeżeli chodzi o gwarancję ? Ta jest poprostu extra jeżeli chodzi o wygląd ale trochę mnie odstrasza cena :/.

Dzięki
Ja wybrałam GHD IV Styler z protektorem do zniszczonych włosów. Prostownica kosztowała 94,99Ł, a przesyłka 3,75Ł. Po zapłaceniu za pomocą karty prostownica doszła do mnie po 3 dniach (!) Pocztą lotniczą.
Masz kilka zdjęć. Jest kilka różnic pomiędzy oryginałem a podróbką. Powinna być folia na opakowaniu, nie powinno być literówek w tekście, na płycie po wew stronie powinien być adres strony www.hdc... coś tam, dwa hilogramy jeden na prostownicy, drugi na kablu, ale i hologramy podrabiają (te oryginalne mają więcej głębi nie wiem jak to opisać), zgrubienie kabla przy prostownicy powinno być zaokrąglone i nie mieć dziurki na powieszenie prostownicy, powinna być taka tyciu dziurka z jednej strony tego zgrubienia. Ogólnie to ciężko odróżnić oryginał od podróbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA310002.jpg (67,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310004.jpg (56,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310005.jpg (82,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310007.jpg (66,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310015.jpg (30,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310020.jpg (67,9 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez aga026
Czas edycji: 2008-10-31 o 19:32
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:30   #114
niunio
Raczkowanie
 
Avatar niunio
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 121
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez iryda Pokaż wiadomość
zastanawiałam się na zakupem tej nowej prostownicy GA.MA bo sporo osób ją polecało, ale potem przeczytałam też ze niektóre modele są tandetnie wykonane itp.
zresztą na oryginalnej stronie tej marki nie ma dokładnie tego modelu "CP3 digital"
http://www.gamaitaly.com.br/produtos.php?categoria=1 (jest tam podobny ale nie taki sam)

poza tym też mi daje trochę do myślenia że w przeciwności do poprzednich modeli - zdjęcia tej najnowszej ga.my wszędzie na allegro są takie małe i niewyraźne, jakby nikt nie mógł zrobić normalnego wyraźnego zdjęcia (a dla innych modeli sie jakoś dało);

jednak mimo to jak się porówna model ze strony włoskiej, który właśnie jest najbardziej podobny do to widać, że to jednak nie jest ta sama prostownica
http://www.gamaitaly.com.br/fs/produ...ilver_tech.jpg bowiem ta włoska to "Silver-Tech Laser Ion"

natomiast te "polskie modele" mają napis "Digital Laser Ion" i czegoś takiego na włoskiej stronie po prostu nie ma
http://www.allegro.pl/item467729074_..._ion_gama.html (zdjęcie na samym dole)

co o tym myśłicie?
fajnie, że podałaś tę stronę gamy, można się z bliska przyjrzeć danym modelom, zdjęcia wyraźne, można powiększyć i porównać sobie

Jak tak przyjrzeć się tym zdjęciom to te prostownice są takie same, tylko (albo aż) sama nazwa prostownicy jest inna...

z kolei jak porównałam swoją game (ale nie ta digital, tylko inny model) z ta z oryginalnej strony to jest dokładnie ta sama, zgadza się wszystko
niunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:33   #115
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

aga026 dzięki za tak dokładną odpowiedź i jak wrażenia próbowałaś robić loki

A mam jeszcze pytanie, czy podali Ci również jakieś inne sklepy i czy szukałaś najtańszego ?

Edytowane przez Isenia
Czas edycji: 2008-10-31 o 20:08
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 21:23   #116
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Gosiu prostowałam dopiero jeden raz, ale włoski mi się nie elektryzują i mam nadzieję, że tak zostanie. Chociaż przy poprzedniej prostownicy (bez jonizacji) też mi się nie elektryzowały. Co do jonizaci to wogóle fajna sprawa była. Jak kupowałam prostownicę to chciałam z jonizacją. Pani dała mi tą twierdząc, że funkcję tą posiada. W domu pokusiło mnie o zajrzenie do instrukcji, w której to informacji o jonizacji nie ma. Złapałam oczywiście odrazu nerwa i już się szykowałam, żeby udać się do sklepu i oddać pani prostownicę. Zajrzałam jednak do netu i w opisie na jakiejś stronie pisze, że jonizacja jest. Tak więc już nie wiem czy jesty czy nie.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:59   #117
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
aga026 dzięki za tak dokładną odpowiedź i jak wrażenia próbowałaś robić loki

A mam jeszcze pytanie, czy podali Ci również jakieś inne sklepy i czy szukałaś najtańszego ?

Robi fantastyczne loczki, ogólnie to bardziej zadowolona być nie mogę. Gdybym mogła to bym tej prostownicy ołtarzyk w pokoju zrobiła Ja wyszukałam sklep w którym jest najtaniej kupić. W innych albo prostownice są droższe, albo ceny prawie te same ale koszty wysyłki ogromne. Więc jak coś to www.lookfantastic.com jest najlepszy Aha, no i żeby zapłacić musisz mieć kartę kredytową: "Visa, Mastercard, Switch, Solo, Maestro, American Express and Visa Electron" i to tyle
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:50   #118
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

aga026 dzięki mi głównie o te loczki chodzi , bo włosy rzadko prostuję jedynie grzywkę, tak się zastanawiam czy kupić z tego sklepu co ty taki sam model lub podobny w podobnej cenie czy zaryzykować od tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/item466334572_...hd_nowosc.html , ma dość pozytywne komentarze , ale głównie sprzedaje włosy do przedłużania, dobry kontakt mailowy poprosiłam teraz o zdjęcia tych wszystkich szczegółów które wymieniłaś i miejsce oraz dowód zakupu ciekawi mnie ich pochodzenie , no i zobaczymy i mogę ją osobiście obejrzeć pomacać, ale nie wiem czy to wystarczy by rozpoznać oryginał ... jest jakaś szansa pewnie, że można kupić taką prostownicę taniej szczególnie gdy się kupuje hurtowo... ale sama nie wiem :/ a co wy sądzicie ?

Edytowane przez Isenia
Czas edycji: 2008-11-01 o 09:52
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:58   #119
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Isenia skoro nie prostujesz wlosow (tylko grzywke) to po co chcesz wydawac tyle kasy na prostownice ?? to sie nie oplaca bo w zasadzie kazda mozna krecic, ktora ma zaokraglone plytki
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 10:24   #120
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

zakupilam game ta z allegro za 208 zl, mam ja juz ok 3 tygodni i odprysnely mi dwie male kropeczki, co mam zrobic? oddac ja na gwarancje? glugo bede czekac? czy ja zostwic i ludzic sie ze wiecej nie odprysnie?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.