15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 11:57   #91
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

madzinkaw, gratuluję spadku Powoli do celu.

BedeSuperLaska, oczywiście, że taka łyżeka cukru to nic złego Nie zmuszaj się do pica gorzkiej kawy, jeśli Ci nie smakuje. Dosłodż sobie cukrem, najlepiej brązowym i po problemie.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:12   #92
dzikidiki
Rozeznanie
 
Avatar dzikidiki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 551
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dostałam zaproszenie do tego wątkua więc:
Ja również potrzebuję wsparcia...Poki co mam motywacje bo wyglądam jak prosie! Ale wiem jak to z moimi dietami jest,jak spadnie 4-5kg to i motywacja spada.
Przegarniecie mnie do swojego grona?
Mam 174cm i ważę ponad 80kg.....nie wiem dokładnie ile bo nie mam w mieszkaniu wagi. Ale ostatnio było 86 więc przyjmijmy to za start. Chcialabym zrzucic minimum 16kg,ale liczę że uda sie 20...
Od wczoraj zrezygnowałam z napojów gazowanych, słodyczy fast foodów. Dużo wody i w miarę możliwosci ruchu. Co nie jest takie łatwe bo sesja nadchodzi i czasu coraz mniej,ale będę sie starac!
__________________
Wishing wont change anything. Go make it happen!
Dzik jest dziki, Dzik jest zły


odchudzanie-ON
-13----15----będzie -20

zapuszczanie włosów-ON
dzikidiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:16   #93
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Macham wszystkim nowym na powitanie

Basiu Twoje śniadanie wygląda obłędnie, a i smakuje pewnie tak samo... zmykam podglądać Twój blog
Dziękuje, smakowało mi bardzo. A teraz wcinam kombinowany obiadek i w sumie nie sądziłam, że aż tak dobry wyjdzie hahaha Zrobiłam z tego co miałam w domu. Trochę tego, trochę tego i wyszło. Zaraz będe na bloga wrzucała.

Cytat:
Napisane przez madzinkaw Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! No ja nie wytrzymałam i zważyłam się dzisiaj, -0,7 kg od poniedziałku, także coś tam zaczyna się dziać Wiem, że na razie to woda, ale każdy spadek cieszy
Ale tak oficjalnie ważyć się i wyniki zapisywać będę co poniedziałek Dzisiaj wybieram się na aerobik i od przyszłego tygodnia postaram się chodzić regularnie Co do jadłospisu to ja też jestem za tym, zeby jeść to co się lubi, tylko rozsądnie (oczywiście z pominięciem słodyczy itp.)
Gratulacje, każdy spadek cieszy. Wiadomo na początku to woda... przyjdzie też chwila zastoju, to normalne. Może być nawet w pewnej chwili troche więcej by za chwilę spadło o wiele więcej niż normalnie

Cytat:
Napisane przez BedeSuperLaska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Poki co u mnie bardzo dietowo Jak sadzicie czy jedna lyzeczka cukru do kawy to duzy grzech? Pije jedna kawe dziennie (a czasem wcale) i nie lubie kawy bez cukru, wiec choc ta lyzeczke chcialabym slodzic - jak myslicie bardzo mi to utrudni utrate wagi. Dodam , iz poza tym zero slodyczy, napojow slodzonych itp.

Co do menu na dzis to:
sniadanie: 2 kromki razowego + 50 gr szynki drobiowej + pomidor
II sniadanie : kawa z mlekiem 1,5% (nic nie jem bo pozno znajdlam sniadanie gdyz dzis troche pospalam )
obiad: 100gr piersi z kurczaka smazonej na lyzce oleju + 35gr ryzu + salatka do woli
kolacja: 2 kroki razowego + 30 gr serka naturalnego + papryka,ogorek,pomidor
w razie glodu przekaska w postaci jablka lub malego jogurtu bez cukru.

Pozdrawiam
Myślę, że jedna łyżeczka cukru dziennie to nie przestępstwo. Po co się katować gorzką kawą, albo z niej rezygnować. Regularność posiłków, nie podjadanie, zdrowsze jedzenie i waga będzie ładnie spadała. A jadłospis spoko chyba, choć ja to się tam nigdy na tym nie znałam, czego więcej, czego mniej...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:22   #94
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witamy i trzymamy kciuki za kolejna Laseczkę
Zapraszam do wpisania się do tabelki i korzystania z naszych jadłospisów i tworzenia nowych
Powodzenia

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Mój jadłospis na dziś:
śniadanko: 2 kromki razowca, sałata, 2 plasterki poledwicy, ogorek, czerwona herbata
II sniadanko: mal banan, 2 mandarynki
Obiad: 100 gram smażonej piersi kurczaka bez tłuszczu, sałata, pomidor, papryka, ogórek, 30gr ugotowanej kaszy jaglanej
Podwieczorek: jogurt naturalny z jablkiem
Kolacja mały serek wiejski z bułeczką grahamką, zielona herbata
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:26   #95
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

jejku jak was tak czytam, to wy takie zdeterminowane, układacie sobie jadłospisy, a ja idę na żywioł


Basienko

super blog! z pewnością bedę się często u Ciebie inspirować, bo dania wyglądają przepysznie. Pozwolę je sobie czasem zmodernizować, bo lubię w kuchni tworzyć

BedeSuperLaska

powiem CI, ze ja w grudniu codziennie piłam rano kawę z dwoma łyżeczkami brązowego cukru + mleko i jakoś dałam radę schudnąć

Tak swoją drogą chciałabym chyba podkreślić, że mi bardziej zależy na zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze, a nie na samym chudnieciu
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:31   #96
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

to ja też się podzielę dzisiejszym menu
śniadanie: 2 kromki żytniego, 2 plasterki mozarelli, liść sałaty, połowa (90g) jogurtu naturalnego z łyżką otrębów pszennych, herbata zielona
przekąska: reszta jogurtu z otrębami
obiad: porcja rosołu z kurczaka z 1 łyżką makaronu
przekąska: jabłko, herbata czerwona
kolacja: 2 jajka gotowane, 5 plasterków ogórka, 1 kromka pieczywa chrupkiego (bogatego w błonnik), herbata zielona
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:36   #97
madzinkaw
Przyczajenie
 
Avatar madzinkaw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Confused women i bassienkaw- dziękuję za gratulacje!

Kurcze, jeszcze chyba nigdy nie miałam takiej motywacji do odchudzania! Ale jak widzę ile nas się tu zebrało i jak każda z nas chce, to cięzko jej nie miec! Półtora roku temu shcudłam 8 kg na diecie białkowej, jednak źle się potem czułam, wypadały mi włosy itd. No i zresztą co z tego, skoro i tak wszystko wrócilo i to z nawiązką
Mam w pracy koleżankę, która też od kilku tygodni jest na diecie, ale takiej układanej przez dietetyczkę. Efekty ma super, bo schudła już 6 kg, tylko, ze to dość drogo kosztuje- bo 80 zł tygodniowo (jadłospis układany po szczegółowej rozmowie, dokladna lista zakupów, dodatkowe wskazówki itp). Jak znajdę chwilkę, to napiszę Wam kilka zaleceń tej dietetyczki, bo uważam, że niektóre są naprawdę godne uwagi i jak widać działają! Póki co wracam do pracy
madzinkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 12:47   #98
aycee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 31
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dzięki wszystkim za miłe powitanie

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witaj Kochana Startujemy z podobnego pułapu, i mamy mniej więcej ten sam cel, bo myślę, że zmienię na razie wagę docelową z 55 na 58kg Planuję sporo ćwiczyć a jak wiadomo mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk.

Dziękuję, będę zaglądać
Ja też zamierzam ćwiczyć, dlatego moja waga docelowa jest tak "wysoka" w stosunku do mojego wzrostu zresztą, ja chyba mam grube kości, całe życie się śmiałam, że to taka moja wymówka, ale chyba coś w tym jest. Mam takie swoje Spodnie Prawdy, w które mieszczę się przy wadze 63kg, a moja koleżanka o identycznej budowie nie może się w nie wcisnąć, choć waży 5kg mniej Także każda z nas jest inna i trzeba mieć własny rozsądek przy ustalaniu wagi docelowej, żeby nie przesadzić

A ja dzisiaj spożyłam już owsiankę, natomiast resztę dnia ogłaszam Dniem Piersi z Kurczaka, Który Niedługo Się Przeterminuje Chyba oprócz stadardowych dań spróbuję z tego wykombinować jakieś placuszki, bo nagle inwencja się we mnie obudziła, dam Wam znać jak wyszło
aycee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:48   #99
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
jejku jak was tak czytam, to wy takie zdeterminowane, układacie sobie jadłospisy, a ja idę na żywioł


Basienko

super blog! z pewnością bedę się często u Ciebie inspirować, bo dania wyglądają przepysznie. Pozwolę je sobie czasem zmodernizować, bo lubię w kuchni tworzyć

BedeSuperLaska

powiem CI, ze ja w grudniu codziennie piłam rano kawę z dwoma łyżeczkami brązowego cukru + mleko i jakoś dałam radę schudnąć

Tak swoją drogą chciałabym chyba podkreślić, że mi bardziej zależy na zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze, a nie na samym chudnieciu
Ja też rzadko cokolwiek robię wedle przepisu. Nawet ciasto najczęściej jak piekę to modyfikuję, no cóż taka już jestem. Ale zapraszam. Właśnie wrzuciłam soki i dzisiejszy obiad Mam podobnie jak ty... że też zależy mi na zdrowszym żywieniu i wyrobieniu nawyków odpowiednich.

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
to ja też się podzielę dzisiejszym menu
śniadanie: 2 kromki żytniego, 2 plasterki mozarelli, liść sałaty, połowa (90g) jogurtu naturalnego z łyżką otrębów pszennych, herbata zielona
przekąska: reszta jogurtu z otrębami
obiad: porcja rosołu z kurczaka z 1 łyżką makaronu
przekąska: jabłko, herbata czerwona
kolacja: 2 jajka gotowane, 5 plasterków ogórka, 1 kromka pieczywa chrupkiego (bogatego w błonnik), herbata zielona
Ja sobie muszę kupić pieczywo chrupkie, bo neieraz się przydaje

Cytat:
Napisane przez madzinkaw Pokaż wiadomość
Confused women i bassienkaw- dziękuję za gratulacje!

Kurcze, jeszcze chyba nigdy nie miałam takiej motywacji do odchudzania! Ale jak widzę ile nas się tu zebrało i jak każda z nas chce, to cięzko jej nie miec! Półtora roku temu shcudłam 8 kg na diecie białkowej, jednak źle się potem czułam, wypadały mi włosy itd. No i zresztą co z tego, skoro i tak wszystko wrócilo i to z nawiązką
Mam w pracy koleżankę, która też od kilku tygodni jest na diecie, ale takiej układanej przez dietetyczkę. Efekty ma super, bo schudła już 6 kg, tylko, ze to dość drogo kosztuje- bo 80 zł tygodniowo (jadłospis układany po szczegółowej rozmowie, dokladna lista zakupów, dodatkowe wskazówki itp). Jak znajdę chwilkę, to napiszę Wam kilka zaleceń tej dietetyczki, bo uważam, że niektóre są naprawdę godne uwagi i jak widać działają! Póki co wracam do pracy
Wiesz co drogo, a w dodatku trzeba sie idealnie trzymać tego co dietetyczka zleci. Więc to też nie jest dobre rozwiązanie. U mnie 8 stycznia minie miesiąc jak walcze... nie chodze głodna, nie jem wg schematów, pozwalam sobie czasem zgrzeszyć, a za mną już 4,5kg... zobaczymy na niedzielnym ważeniu czy przypadkiem nie coś więcej. Więc i tak można dać radę. Bez pomocy dietetyczki. Chyba, ze nadwaga jest bardzo bardzo duża, wtedy warto liczyć na menu skomponowane przez dietetyczkę.

A na koniec mój dzisiejszy kombinowany obiad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ob4.jpg (114,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:55   #100
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez madzinkaw Pokaż wiadomość
Confused women i bassienkaw- dziękuję za gratulacje!

Kurcze, jeszcze chyba nigdy nie miałam takiej motywacji do odchudzania! Ale jak widzę ile nas się tu zebrało i jak każda z nas chce, to cięzko jej nie miec! Półtora roku temu shcudłam 8 kg na diecie białkowej, jednak źle się potem czułam, wypadały mi włosy itd. No i zresztą co z tego, skoro i tak wszystko wrócilo i to z nawiązką
Mam w pracy koleżankę, która też od kilku tygodni jest na diecie, ale takiej układanej przez dietetyczkę. Efekty ma super, bo schudła już 6 kg, tylko, ze to dość drogo kosztuje- bo 80 zł tygodniowo (jadłospis układany po szczegółowej rozmowie, dokladna lista zakupów, dodatkowe wskazówki itp). Jak znajdę chwilkę, to napiszę Wam kilka zaleceń tej dietetyczki, bo uważam, że niektóre są naprawdę godne uwagi i jak widać działają! Póki co wracam do pracy
U mnie po Dukanie było podobnie, po zakończeniu tej 'diety' przytyłam 10kg a schudłam może 5(kilogramy nie chciały mi w ogóle spadać!). Bardzo żałuję, że się na nią zdecydowałam i nikomu nie polecam.
Co do dietetyka, to stwierdziłam, że jeśli teraz mi się nie uda-skorzystam z jego pomocy. Dietetyk(jedyny) w mojej mieścinie za cotygodniową wizytę życzy sobie 100zł. Podaje dozwolone produkty, stosuje akupunkturę. Mam jednak nadzieję, że sama się rozprawię ze swoimi kilogramami!
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:38   #101
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ola (confused) mam nadzieję, że ładnie pójdzie. Dukana tak wszyscy na poczatku zachwalali, a to jakie szkody wyrządził w organiźmie to coś okropnego. Zresztą tak jest w każdej diecie, gdzie trzeba się czegoś wyrzekać, czegoś się trzymać i wogóle. Fajnie nieraz jest zrobić trzy dniową wysokobiałkową dietę na początek, by się ruszyło czy coś... ale to w formie jakiegoś oczyszczenia czy coś. Znajoma moja zawsze tak zaczyna, a potem to już tylko z głową

Powodzenia Oluś!
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 13:51   #102
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Basiu szkoda, ze nie zrobiłam zdjęcia, bo był to makaron z tuńczykiem puszkowym z pomidorami, pomidor + .... JAJKO


ale było pyszne
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:53   #103
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Szkoda... uwielbiam zdjęcia potraw z przepisem. Jestem mega wzrokowcem a pomysłow nigdy za wiele
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:55   #104
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

następnym razem jak wymyślę coś równie dziwnego to wstawię zdjęcie
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:56   #105
kiciaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: PGO
Wiadomości: 6
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam Was Z wielką chęcią dołączę do waszego grona... Obecnie ważę 84kg przy wzroście 174 ;( niestety taki zapas kg został mi po ciąży, ale czas w końcu zabrać się za siebie.. motywacja jest, wsparcie męża również
NIe stosuje żadnej określonej diety, poprostu ograniczam ilość jedzenia a wszystko co smażone zamieniam na gotowane chcę rownież nabrać zdrowych nawyków żywieniowych, dlatego warzywa i owoce są numer jeden
Do swojej diety dołączam rownież ćwiczenia przy ktorych mąż bedzie mi pomagał - głównie chcodzi mi o motywowanie mnie, bo wiem że czasem moge "zgrzeszyc" w chwili slabosci a jednak zalezy mi na osoagnięciu celu, czyli początkowa moja granica to 15kg - i zdaje sobie sprawę ze nie osiagnętego w miesia ani dwa, bo zalezy też mi na zdrowych chudnieciu
Mam nadzieję ze razem bedziemy się wspierac i wytrwale dążyc do upragnionej wagi
kiciaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:59   #106
selah123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć dziewczyny!
Chciałabym do was dołaczyc, bo w kupie zawsze raźniej
Waże obecnie 80 kg przy wzroście 173/74. Nie moge się sama sobie nadziwić, kiedy doprowadzilam się do tego stanu:/ kiedyś ważyłam srednio 65, i to mój głowny cel ! :P
Mam nadzieje, ze z wami bedzie mi łatwiej
selah123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:02   #107
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Ola (confused) mam nadzieję, że ładnie pójdzie. Dukana tak wszyscy na poczatku zachwalali, a to jakie szkody wyrządził w organiźmie to coś okropnego. Zresztą tak jest w każdej diecie, gdzie trzeba się czegoś wyrzekać, czegoś się trzymać i wogóle. Fajnie nieraz jest zrobić trzy dniową wysokobiałkową dietę na początek, by się ruszyło czy coś... ale to w formie jakiegoś oczyszczenia czy coś. Znajoma moja zawsze tak zaczyna, a potem to już tylko z głową

Powodzenia Oluś!
100% racji, na początku, w tym 'dukanowym szale' nikt w ogóle nie myślał o tym, czy ta dieta jest zdrowa. Wszyscy sfokusowali swoją uwagę na kilogramach, które można stracić. Mozna było usłyszeć tylko pojedyńcze krytyczne głosy, które gdzieś tam się przebijały..
dziękuję za życzenia powodzenia
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:05   #108
kiciaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: PGO
Wiadomości: 6
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam Was. Z checia do was dolacze
Obecnie waze 84kg przy wzroscie 174 niestety taki nadmiar kg zostal mi po ciazy... ale motywacja jest ogromna wiec mam nadzieje ze osiagne swoj cel i na poczatek pozbędę sie 15kg..
nie stosuje zadnej okreslonej diety... poprostu zmieniam nawyki zywieniowe, nic smazonego, tlustego, zadnych slodkich grzeszkow i przede wszystkim zero gazowanego, zalezy mi aby nabrac zdrowych nawykow zywieniowych by po schudnieciu nie wrocic do jeszcze wiekszej wagi... efektowi jojo mowimy stanowcze Nie
Rowniez zaczynam cwiczyc, poniewaz w mojej miejscowosci nie ma silowni basenu itd musze poradzic sobie sama... wiec zestaw cwiczen juz mam, meza ktory mnie bardzo motywuje i pilnuje bym nie grzeszyla, poniewaz na poczatku mysle ze trudno tak wszytskiego sobie odmowic i co nie co kusi wiec nadzor sie przyda
kiciaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:24   #109
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja właśnie ciasto z piekarnika wyciągnęłam. Otrębowe z jabłkami i żurawiną. Bez tłuszczu. Ale niestety z pszenną mąką i cukrem... rodzice mają przyjechać. Jak wyszło smaczne, to będę kombinowała z ciemną mąką i może miodem, albo cukrem trzcinowym...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 14:27   #110
BedeSuperLaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam nowe przyszle laseczki
Hehe widze, ze czesc idzie na zywiol a czesc chce miec jakies zalozenia i sie ich trzymac. Ja tez wole miec okreslone co i jak, bo wtedy latwiej mi unikac tzw grzeszkow Skoro wiem , ze nie moge to nie moge

Ja tez bylam u dietetyka (wtedy co schudlam 13 kg) i teraz tez chce byc na tej diecie - no wlasnie to nie tyle dieta co zdrowe odzywianie sie i chcialabym to utrzymac na zawsze czesc nawykow mi zostala , ale niestety slodkie i podjadanie wieczorne dokonaly swoje
Jesli ktos jest zainteresowany to glowne zasady jakie mi przekazano to:
-regularnosc posilkow czyli przerwy 3-6h miedzy posilkami
-4 posilki w ciagu dnia (nie mozna pominac nawet jak sie czyms zgrzeszy)
-zawsze zaczynac od sniadania i to jak najszybciej po obudzeniu (do 1h)
-kazdy posilek musi zawierac weglowodany+bialka+warzyw a w odpowiedniej proporcji (sn 60gr+50gr, II sniad 60gr + 30 gr, obiad: 150 gr (ziemniaki)/35 gr (ryz/kasza) + 100gr)
-eliminujemy zupelnie cukry(slodycze, napoje, soki) i tluszcze (maslo, margaryna, tluste wedliny i ryby itp.)( 2 lyz. oliwy na dzien)

Bylam na tym 4 miesiace i schudlam 13kg , dzieki temu ze mozna chleb (zytni razowy lub graham) i ziemniaki ryz itd to powiem wam ze nie bylo ciezko , po pierwszym miesiacu nawet raz w tygodniu jadlam loda smietankowego i tez spadalo wiec polecam Wam takie rozwiazanie a na pewno osiagniecie sukces No i na pewno jest to zdrowe dla orgaizmu, bo zalecone przez dietetyczke no i ja nie mialam efektow ubocznych. Waga utrzymywala sie przez 5 miesiecy , potem zaszlam w ciaze i na poczatku tez malo przybiralam , ale potem mialam wilczy apetyt na slodkie i polecialo

PS. tym co odnotowaly spadek - gratuluje i tak trzymac!
__________________
waga startowa: 80,1 kg
jest: 77,1kg
cel 1: 75kg do 28.02
cel2: 70 kg do 31.04
cel3: 65 kg do 30.06
BedeSuperLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:39   #111
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Czesc Dziewczynynaczytała m się "Was" to teraz mogę coś napisac trochę naskrobałyście od wczoraj

kurde, tak mnie korci, zeby się ważyć codziennie, ale obiecałm sobie, że to będa poniedziłki i że wytrzymam, chociaż czytam,że niektóre też się wyłmują i są ciekawe

A poza tym to jestem tak jakos zmotywowana i "nakręcona",że wierzę, że tym razem dam radę, ale to wszystko dzięki Wam
moje śniadanko dzisiaj to musli z mlekiem, a z rana kawka oczywiście
potem były dwie kromeczki chleba z ziarnami z jajkiem i ogórkiem
na obiad sałatka (tez moja ) z pekińskiej, jajka, ogórków konserwowych, pory i mojego sosiku z jogurtu i ziół

kupiłam sobie wczoraj jeszcze ocet jabłkowy, bo przeczytałam,że ponoc pomaga na trawienie, ale nie wiem czy dam radę go pić dzisiaj otworzyłam, powachałam....i poczekam do jutra albo do wieczora...
a któraś z Was może pila ten ocet jabłkowy albo słyszał coś o nim???
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:42   #112
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ocet jabłkowy z tego co pamiętam dodaje się do przegotowanej wody i pije z rana... ale nie pamiętam co i jak. Najlepiej wygooglować
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:48   #113
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

poczytałam sobie o nim i jest zalecany-jest więcej plusów niz minusów, nawet same plusy, tylko chodziło mi bardziej o to czy może któraś z Was piła, jak smakuje i czy da radę to pić, bo mam jakieś uprzedzenia do niego
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:57   #114
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ewelkaa28 Pokaż wiadomość
poczytałam sobie o nim i jest zalecany-jest więcej plusów niz minusów, nawet same plusy, tylko chodziło mi bardziej o to czy może któraś z Was piła, jak smakuje i czy da radę to pić, bo mam jakieś uprzedzenia do niego
Mi kilka razy chodził po głowie ten cały ocet jabłkowy, ale właśnie uprzedzenia zwyciężyły i nigdy nie kupiłam jakoś tak mi się wydaje, że niespecjalnie zdrowe to jest. Zwłaszcza na żołądek.


A ja dziś miałam odpuścić bieganie, bo chciałam dać odpocząć organizmowi po wczorajszym, ale mam tak niesamowitą ochotę na marszobieg, że chyba jednak ruszę w trasę po pracy
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:13   #115
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Odnośnie octu jabłkowego to dobry zamiennik to tabletki aplefit. Nie sa bardzo drogie, a wg mnie podobnie skuteczne...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:22   #116
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kurdę właśnie sobie wyliczyłam na swojej stronce ile czego zjadłami muszę chyba coś wyeliminować, bo z dużo mi tych węglowodaanów wychodzi
aaa..zapomniałam dodac,że zjadłam jeszcze po dziecku pół banana, bo jakoś tak szkoda mi było wyrzucić
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:45   #117
Rozella
Przyczajenie
 
Avatar Rozella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć dziewczyny, piszecie tyle, że ledwo nadążam z czytaniem Dodawałam dziś w nocy post, ale go nie ma, dziwne.

Tabelka super, brawa dla autorki

Dziś nawet nieźle:
Śniadanie - Cornflakesy z mlekiem 2%
II śniadanie - kanapka z szynką, sałata, oliwkami i fetą + Tiger (w szkole padałam na twarz z niewyspania a sugarfree nie mamy ))
Obiad - tortilla z kurczakiem i oliwkami

Właśnie piję sobie zieloną herbatkę i pękam z dumy, bo dziś przetrwałam, bez ani grama czekolady a wczoraj udało mi się zjeść ostatni posiłek 4 godziny przed snem Póki co trochę mnie ssie i mam GIGANTYCZNĄ ochotę na słodycze, ale walczę z tym.

A jak u was?
Rozella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:01   #118
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Rozella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszecie tyle, że ledwo nadążam z czytaniem Dodawałam dziś w nocy post, ale go nie ma, dziwne.

Tabelka super, brawa dla autorki

Dziś nawet nieźle:
Śniadanie - Cornflakesy z mlekiem 2%
II śniadanie - kanapka z szynką, sałata, oliwkami i fetą + Tiger (w szkole padałam na twarz z niewyspania a sugarfree nie mamy ))
Obiad - tortilla z kurczakiem i oliwkami

Właśnie piję sobie zieloną herbatkę i pękam z dumy, bo dziś przetrwałam, bez ani grama czekolady a wczoraj udało mi się zjeść ostatni posiłek 4 godziny przed snem Póki co trochę mnie ssie i mam GIGANTYCZNĄ ochotę na słodycze, ale walczę z tym.

A jak u was?
ja też walczę wczorj wieczorkiem wróciłam z pracy i tak na mnie patrzyły wafeleczki kakaowe, ale przeszłam obok i nie ruszyłam . Choziaż przeszlo mi przez myśl, "..a nic się nie stanie jak jednego wtrąbole:d..." jednak się nie dałam

pepsi też mi się tak ostatnio chciało, ale o tworzyłam lodówkę, popatrzyłam na nią, zamknęłam i poszłam, hehe...

myślę, że raz w tygodniu można sobie pozwolić n jakieś małe co nieco, bo organizm się będzie domagała, tak dostanie malutką dawkę i na tydzień mu strczy;d
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:18   #119
selah123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

dokładnie, raz na jakis czas można pozwolic sobie na małą niespodzianke
kiedys czytałam artykuł, w którym była mowa o tym, że dobrze działa na metabolizm zjedzenie kostki gorzkiej czekolady przed głownym posiłkiem
selah123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:20   #120
Tanera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dopisałam się do tabelki
No i przyznam się, że sobie kupiłam te suplementy, no wiecie KG-OFF Fat Absorber i KG-OFF Hunger Supressant bo bez wspomagaczy to ja po prostu nie dam rady;-(

Potem dam znać jakie pierwsze wrażenia, na razie czekam na przesyłkę.
Tanera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.