Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 11:46   #91
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez jelonk Pokaż wiadomość
Co to za maszynka? Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie, bo zupełnie nie wiem, o co chodzi?

...
Maszynka była w ofercie jakiś czas temu, w moim lidlu nie ma jej już od dawna w sprzedaży. Swojej też już nie mam, bo się popsuła i zwrócili mi pieniądze.

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Gdzieś na Wizażu czytałam, że testowane są na zwierzętach
To niemożliwe, żeby kosmetyki naturalne z certyfikatem, a takimi jest Suhada Nature, były testowane na zwierzętach. No chyba, że seria Cien Med, ale na opakowaniach nic nie piszą o tym
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:33   #92
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Ja polecam twaróg 5 % z rodzynkami taki słodki strasznie , ale dobry. Warto zaopatrzyć się w proszek w lidlu? bądź jakiś płyń do płukania ? polecacie coś? będę wdzięczna
Ja używam proszku do prania LEL. Kosztuje ok. 11zł/4kg i jestem zadowolona. Nie zamierzam wracać do Vizira bo ten jest tak samo dobry, a nawet lepszy.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:03   #93
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Telbuh..szczerze mówiąc to myslałam (może naiwnie) że obecnie trudno już spotkać kosmetyki testowane na zwierzętach i że to raczej standard, że nie są..ale trzeba by sprawdzić to gdzieś.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 00:25   #94
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
To niemożliwe, żeby kosmetyki naturalne z certyfikatem, a takimi jest Suhada Nature, były testowane na zwierzętach. No chyba, że seria Cien Med, ale na opakowaniach nic nie piszą o tym
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Telbuh..szczerze mówiąc to myslałam (może naiwnie) że obecnie trudno już spotkać kosmetyki testowane na zwierzętach i że to raczej standard, że nie są..ale trzeba by sprawdzić to gdzieś.
Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287 jest duży wątek z dłuuugą listą firm, które testują cały l'oreal, procter & gamble, henkel, czyli największe firmy kosmetyczne, które spotykamy każdego dnia w sklepach to sprawcy okrutnej śmierci zwierząt w laboratoriach. Tak naprawdę, to mało jest firm, które nie testują
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 01:14   #95
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Faktycznie, lista dość długa, i to dużo znanych koncernów Dobrze, że wspomniałaś o tym Telbuh.
Swoją drogą zastanawiam się po co to robią skoro jak pokazuje lista równie długa tych przyjaznych, można obyć się bez tego..idą na łatwiznę czy jest tak taniej może? i w ogóle dlaczego tak można robić w XXI wieku ale sorki za OT.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2010-11-24 o 01:16
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:03   #96
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oj pycha są moje pierwsze ulubione to były czekoladowe z kawałkami czekolady, litrowe, w czarnym pudełku za 6,99(tylko nie pamiętam czy one ciągle są w czarnym pudełku, czy teraz też w ciemno niebieskim.., ale możesz kierować się ceną bo wszystkie te najlepsze są po 6,99), później zmieniłam preferencje na orzechowe z kawałkami orzechów z tej samej serii, ale w ciemno niebieskim pudełku. I do tej pory gdy łamię dietę to tylko dla tych lodów Smak straciatella ok, ale bez zachwytów, jeszcze są wisniowe i truskawkowe, choć dawno ich nie widziałam..Inne, typu carte d'or chyba za 8,99 też są dobre. I migdałowe na patyku w czekoladzie, już tutaj sto razy zachwalane są znakomite
Też polecam te lody w granatowym opakowaniu za 6,99. Moje ulubione to waniliowe, które pominęłaś z prawdziwą wanilią! Na drugim miejscu są czekoladowe. Dodam, że nigdy nie lubiłam lodów czekoladowych a te są obłędne. Pozostałe nie bardzo mi smakują.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:02   #97
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Faktycznie, lista dość długa, i to dużo znanych koncernów Dobrze, że wspomniałaś o tym Telbuh.
Swoją drogą zastanawiam się po co to robią skoro jak pokazuje lista równie długa tych przyjaznych, można obyć się bez tego..idą na łatwiznę czy jest tak taniej może? i w ogóle dlaczego tak można robić w XXI wieku ale sorki za OT.
Chyba to jest tak, że w EU nie można już robić testów na zwierzętach, ale w innych krajach (np. Chiny) to już wolna wola. Nie wiem, dlaczego-może taniej, może wygodniej. Najgorsze, że nawet karmy dla naszych pupili tez testują na innych Czytałam o tych testach i byłam przerażona okrucieństwem
Dlatego też bojkotuję te kosmetyki Lidlowe (i oczywiście całą czerwoną listę z ww linku) i mam nadzieję, że choć 1 osoba z czytających wątek odłoży kiedyś jakiś kosmetyk w sklepie, jak pomyśli o tym, że jakieś zwierzę umarło w cierpieniach, żeby można było to mazidło wyprodukować.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 23:26   #98
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Też polecam te lody w granatowym opakowaniu za 6,99. Moje ulubione to waniliowe, które pominęłaś z prawdziwą wanilią! Na drugim miejscu są czekoladowe. Dodam, że nigdy nie lubiłam lodów czekoladowych a te są obłędne. Pozostałe nie bardzo mi smakują.
Pominęłam bo u mnie ich nie ma jakbym mogla ich nie dostrzec, taki lodożerca jak ja..takie w wąskim litrowym pudełku waniliowe z prawdziwą wanilią kupuję jednak w aldim jeśli mam ochotę na wanilię..myślę, że to odpowiednik tych lidlowych, które są w Twoim lidku, a w aldiku one są 2 zł tańsze chociaż. Z czekoladowymi mam to samo, wszystkie wydawały mi się wodno-nijakie, a napewno nie czekoladowe aż do czasu czekoladowych z lidla

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Chyba to jest tak, że w EU nie można już robić testów na zwierzętach, ale w innych krajach (np. Chiny) to już wolna wola. Nie wiem, dlaczego-może taniej, może wygodniej. Najgorsze, że nawet karmy dla naszych pupili tez testują na innych Czytałam o tych testach i byłam przerażona okrucieństwem
Dlatego też bojkotuję te kosmetyki Lidlowe (i oczywiście całą czerwoną listę z ww linku) i mam nadzieję, że choć 1 osoba z czytających wątek odłoży kiedyś jakiś kosmetyk w sklepie, jak pomyśli o tym, że jakieś zwierzę umarło w cierpieniach, żeby można było to mazidło wyprodukować.
Tym bardziej, że można dostać analogiczne mazidło produkowane przez firmę, która jednak zadała sobie trochę trudu aby obyć się bez tego typu procederów.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:17   #99
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Chyba to jest tak, że w EU nie można już robić testów na zwierzętach, ale w innych krajach (np. Chiny) to już wolna wola. Nie wiem, dlaczego-może taniej, może wygodniej. Najgorsze, że nawet karmy dla naszych pupili tez testują na innych Czytałam o tych testach i byłam przerażona okrucieństwem
Dlatego też bojkotuję te kosmetyki Lidlowe (i oczywiście całą czerwoną listę z ww linku) i mam nadzieję, że choć 1 osoba z czytających wątek odłoży kiedyś jakiś kosmetyk w sklepie, jak pomyśli o tym, że jakieś zwierzę umarło w cierpieniach, żeby można było to mazidło wyprodukować.
sorki za zaśmiecanie ale skoro już się zrobiło o zwierzętach...
czy zauważyłaś że na stronie pustej miski nie zmienia się ilość kliknięć? coś chyba jest nie tak?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:17   #100
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pominęłam bo u mnie ich nie ma jakbym mogla ich nie dostrzec, taki lodożerca jak ja..takie w wąskim litrowym pudełku waniliowe z prawdziwą wanilią kupuję jednak w aldim jeśli mam ochotę na wanilię..myślę, że to odpowiednik tych lidlowych, które są w Twoim lidku, a w aldiku one są 2 zł tańsze chociaż. Z czekoladowymi mam to samo, wszystkie wydawały mi się wodno-nijakie, a napewno nie czekoladowe aż do czasu czekoladowych z lidla
Jak dobrze, że niedługo otwierają Aldiego w moim mieście Zawsze to jakaś alternatywa dla Lidla i Biedronki
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:34   #101
majonezz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 78
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

kupilem dzis nowosc Trattoria alfredo baguette czyli zapiekanki takie lepsiejsze kupilem z salami i z pesto oblozenia jest duzo musialem wyjac z opak by zmiescily sie w zamrazarce jest 6 sztuk w opak a jest jeszcze z szynka ale nie bralem bo jest z kukurydza fuj cena 10zl. Cos ostatnio zauwalzylem ze s apustki w mrozonkach pod wzgledem ryb bo sa tylko plauszki rybne i ryba panier u was jest tak samo czy to tylko brak dostaw ryb w moim lidlu?
majonezz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:54   #102
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
sorki za zaśmiecanie ale skoro już się zrobiło o zwierzętach...
czy zauważyłaś że na stronie pustej miski nie zmienia się ilość kliknięć? coś chyba jest nie tak?
Przepraszam za OT
a gdzie tam jest licznik? nie zauważyłam go
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:53   #103
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Przepraszam za OT
a gdzie tam jest licznik? nie zauważyłam go
to chyba ja nie zrozumiałam, te 70 kliknięć to jest na jednego zwierzaka, ja myślałam że to będzie się zmieniać, że to jest licznik
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:23   #104
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to chyba ja nie zrozumiałam, te 70 kliknięć to jest na jednego zwierzaka, ja myślałam że to będzie się zmieniać, że to jest licznik
tak, to jest jedna miska

W moim Lidlu najbardziej w tej promocji schodzi piwo Carlsberga o 12 już nie było, cała paleta wymieciona
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:55   #105
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Ja ostatnio kupiłam wagę kuchenną - około 40 zł ale jak na razie jestem b.zadowlona, ładna, naprawdę estetyczna i poręczna, nie zawadza w kuchni ( a wręcz pomaga)
Poza tym lubie napój Linessa (grejpfrutowy), jogurty z ziarnami nisko tłuszczowe są pyszne No i whisky mają dobrą - taka w kwadratowej butelce około 39 zł za 0,7
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:34   #106
jarboe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Orientujecie się może czy w ostatni dzień promocji tzn. w niedziele te produkty sa jeszcze zazwyczaj dostępne? Chcialabym zrobić zapas serków wiejskich ale nie chcialo mi się dzisiaj iść, i nie wiem czy jutro się jeszcze opłaca...
jarboe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:03   #107
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Nie wiem jak schodzą te serki..ale czy jutro czy dzisiaj to i tak niewielka różnica. Najlepiej iść w poniedziałek, a i wtedy wieczorem czasami wymiecione. Choć mam wrażenie, że niektóre przynajmniej produkty w promocji dokładają..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:37   #108
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez miluck Pokaż wiadomość
Dla mnie całkiem dobre , kupuję te w granatowym opakowaniu z najmniejszą zawartością tłuszczu.Smakowo można porównać z serem pleśniowym ,naturalnym z Turka
najmniejsza zawartość tłuszczu, czyli jaka ? zwykle pleśniaki mają ponad 40%, a jak jest z tym ?

ostatnio wypróbowane produkty 'tastino':
wafelki kakaowe, floretki korzenne i takie ciacha z kokosem, migdałami i kawałkami czekolady.

'floretki' są przepyszne, reszta również na poziomie
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:57   #109
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, opisałaś bałkański nawiasem mówiąc również pyszny i przypominający faktycznie fetę bo słonawy, ten typu włoskiego jest delikatniejszy w smaku, raczej porównałabym do mozzarelli, no i w kształcie spłaszczonej kulki

Z brytyjskiego tyg. dzisiaj wykupiłam prawie cały zapas sticksów octowych, taki sentyment po miesiącach spędzonych w UK, niestety nigdzie nie można ich w Polsce dostać..fasolkę baked beans w puszce i ser cheddar plus bułka fitness ulubiona.
Tobie smakowała? bo mnie nie-fasolka w słodkim sosie (syrop glukozowo-fruktozowy dość wysoko w składzie, nie zwróciłam uwagi)- dała się zjeść po dodaniu kwaśnego przecieru pomidorowego oraz bekonu, kiełbasy i przypraw.
Dobra była fasolka z tygodnia meksykańskiego- czerwona z chilli.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:28   #110
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

jadłam te octowe sticksy, straszne są ;P
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:53   #111
miluck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 115
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
najmniejsza zawartość tłuszczu, czyli jaka ? zwykle pleśniaki mają ponad 40%, a jak jest z tym ?
W ciemno turkusowym opakowaniu,na etykiecie jest napisane:
Camembert 13% fett absolut.
(zawartość tłuszczu 30% w s.m.) natomist wartość odżywcza w 100g :
211 kcal,23,0 g białko,węglowodany0,4 g , tłuszcz 13,0 g.
__________________

miluck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:04   #112
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Jutro z samego rańca jadę po spodnie dresowe na fitnes za 35 zł. Chce upolować czarne, mam nadzieje, że bez mierzenia trafie z rozmiarem. Bo ze spodniami mam problem, żeby nie były za wielkie ale też nie obciskały.
Ciekawe czy w razie co, mozna zwrócić.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:14   #113
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w razie co, mozna zwrócić.
można bez problemu zwrocic, tylko metka, paragon i oryginalne opakowanie..
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:27   #114
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez miluck Pokaż wiadomość
W ciemno turkusowym opakowaniu,na etykiecie jest napisane:
Camembert 13% fett absolut.
(zawartość tłuszczu 30% w s.m.) natomist wartość odżywcza w 100g :
211 kcal,23,0 g białko,węglowodany0,4 g , tłuszcz 13,0 g.
super, dzięki za informację
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 23:20   #115
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Tobie smakowała? bo mnie nie-fasolka w słodkim sosie (syrop glukozowo-fruktozowy dość wysoko w składzie, nie zwróciłam uwagi)- dała się zjeść po dodaniu kwaśnego przecieru pomidorowego oraz bekonu, kiełbasy i przypraw.
Dobra była fasolka z tygodnia meksykańskiego- czerwona z chilli.
Tej z meksykańskiego nie jadłam, ale wiesz akurat ta słodkawość mi nie przeszkadzała..teraz kupiłam odpowiednik w tesco, porównam sobie
Czy to kadr z Twin Peaks na awatarze?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
jadłam te octowe sticksy, straszne są ;P
Różnią się od tych w UK, chyba są trochę mniej słone ale zjadliwe dla ..koneserów
Miśki żelki wróciły na avatarze

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2010-11-28 o 23:22
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:21   #116
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Chciałam ostatnio kupić ten zestaw Gillette, który teraz jest w promocji za 36,99. Można się naciąć. Na opakowaniu z przodu "narysowane" są 2 nożyki i pianka. Odwracam opakowanie, a tam namalowali 1 nożyk, 1 piankę i baterię. Trochę mnie to zdziwiło i poprosiłam kobietę z obsługi o pomoc. Ona tez nie wiedziała, otworzyła opakowanie i okazało się, że jest tak jak napisali z tyłu. Producent robi klienta w balona.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:23   #117
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tej z meksykańskiego nie jadłam, ale wiesz akurat ta słodkawość mi nie przeszkadzała..teraz kupiłam odpowiednik w tesco, porównam sobie
Czy to kadr z Twin Peaks na awatarze?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------


Różnią się od tych w UK, chyba są trochę mniej słone ale zjadliwe dla ..koneserów
Miśki żelki wróciły na avatarze
(najlepszy serial z dzieciństwa, Lynch- jeden z ulubionych reżyserów) i Kyle MacLachlan - mój Tż jest do niego b. podobny a ja trochę do Sherylin Fenn na tym zdjęciu

Marmolada pomarańczowo-cytrynowo-imbirowa lekko gorzkawa ale dobra na serku Philadelphia albo jakimś podobnym, np. śmietankowym Almette.

Na stronie zapowiedź " tygodnia luksusu"

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-12-01 o 10:54
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:49   #118
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Jutro z samego rańca jadę po spodnie dresowe na fitnes za 35 zł. Chce upolować czarne, mam nadzieje, że bez mierzenia trafie z rozmiarem. Bo ze spodniami mam problem, żeby nie były za wielkie ale też nie obciskały.
Ciekawe czy w razie co, mozna zwrócić.
Kupiłaś te spodnie? Możesz je opisać? Też chciałam po nie jechać ale w poniedziałek nie mogłam a we wtorek oczywiście śladu nie było a chciałam chociaż dotknąć jaki materiał.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:51   #119
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

dziewczyny, czy ma któraś grilla elektrycznego z lidla?? czaje sie juz od roku na niego i za tydzień ma byc - jakies opinie??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:09   #120
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ma któraś grilla elektrycznego z lidla?? czaje sie juz od roku na niego i za tydzień ma byc - jakies opinie??
też się na niego czaję i jeśli ktoś posiada to pięknie proszę o opinię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.