Mamy listopadowe 2018 - część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-24, 22:13   #91
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Lady dramat !
U mnie był wczoraj pogrzeb 19 latki zmarła po wypadku gdzie jej chłopak wyprzedzał auto, ale chyba nie zauważył z naprzeciwka że coś jedzie i wbił się w niego . Ona miała rozległe obrażenia a on tylko ma zebra złamane, i go pilnują w szpitalu bo chciał się powiesić. Cała siła uderzenia poszła w nią. Dziewczyna po maturze . Grozi mu 8 lat

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:21   #92
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
U mnie facet z dwojka dzieci wbil sie specjalnie w tira bo chcial popelnic samobojsywo , wczesniej zabil zone ... Ale jak mozna wbic sie w tira to duze widoczne kurna no nie rozumiem , przeciez prowadzic trzeba z glowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile razy moj ☠☠☠☠ami rzuca bo jakis madrala probuje wymusic stluczke wjezdzajac pod maske i jeszcze hamujac.. albo wymiszaja przed ciezarowka... dla mnie to samobojcy... zobaczcie jaki to jest potezny samochod i ja sobie zdalam sprawe z tego ostatnio jak w mojego wjechal inny gosc ciezarowka. Ok blachy pognoecione, lusterka pozrywane, szyba poszla, a moj chcac uciekac jeszcze drzewo wyhaczyl, ale jemu sie nic nie stalo. Ma tylko na policzku maly zadzior od szyby. Gosc zapieprzal srodkoem i nawet nie przyhamowal. Starcie dwoch ciezarowek gdzie tego drugiego mimo, ze przeciagnal caly bok mojemu to nawet nie spowolnilo to no to co to taka osobowka dla tak ogromnego auta

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Lady dramat !
U mnie był wczoraj pogrzeb 19 latki zmarła po wypadku gdzie jej chłopak wyprzedzał auto, ale chyba nie zauważył z naprzeciwka że coś jedzie i wbił się w niego . Ona miała rozległe obrażenia a on tylko ma zebra złamane, i go pilnują w szpitalu bo chciał się powiesić. Cała siła uderzenia poszła w nią. Dziewczyna po maturze . Grozi mu 8 lat

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
No bo jak to na psychike dzialac. Zyj ze swiadomoscia, ze przez twoja nieuwage zginal czlowiek a tym bardziej czlowiek ktorego kochasz, ktory jest dla ciebie calym swiatem. Zawsze boje sie, ze moj bedzie bral udzial w jakims wypadku i o ile nie martwie sie, ze cos mu sie stanie to triche go znam i nie wiem jak by sobie poradzil ze swiadomoscia, ze pod jego kolami zginal chocby obcy czlowiek i chocby nie z jego winy. Raz tylko widzialam jak w☠☠☠☠iony wyszedl na swiatlach do kolesia ktory jechal przed nim i probowal wlasnie jakby wymusic stluczke hamujac przed maska i nigdy go w takim stanie nie widzialm jak wtedy. I powiem wam, ze do dzis jak nieraz z nim gadam czy jade nawet, a on zaczyna juz fest wyzywac to ja nawet sie nie odzywam...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:26   #93
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Słyszałam że na pogrzeb tej dziewczyny, mieli przyjść jego rodzice, ale nie wiem czy byli.
A co do tirów mój wujek zginął pod tirem, 100m go ciągnął i pewnie ciągnął by dłużej gdyby ludzie nie dawali mu znać że ciągnie człowieka.
A cóż wujka wsyslo pod koła, i zginął .
Oglądam chłopaków i płacze ze śmiechu
Jaruś wymiata czystepnej laski szuka

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:34   #94
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...ch,856143.html

Jednak ciezarowka nie jechala, a stala... zobaczcie co z jeppa zostalo... dzieci 1,5 roku 2 i 3 latka. 3 latek zginal na miejscu, poltora roczne mimo reanimacji zmarlo...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Słyszałam że na pogrzeb tej dziewczyny, mieli przyjść jego rodzice, ale nie wiem czy byli.
A co do tirów mój wujek zginął pod tirem, 100m go ciągnął i pewnie ciągnął by dłużej gdyby ludzie nie dawali mu znać że ciągnie człowieka.
A cóż wujka wsyslo pod koła, i zginął .
Oglądam chłopaków i płacze ze śmiechu
Jaruś wymiata czystepnej laski szuka

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Ja to zawsze z babcia ogladalam i tez sie nasmialysmy

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:40   #95
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Matko z auta nic nie ma !
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e !

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:42   #96
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Matko z auta nic nie ma !
Ja e !

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
A jeep jednak ma te 2,5 tony... to nie jest az takie tam malutkie autko...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 22:44   #97
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Naczy chcesz powiedzieć że to zmiażdżone auto to jeep?

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 00:15   #98
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Mleko? Banany? Przezuwanie jedzenia jak krowa? w sensie jesc po woli i dlugo rzuc? Ja lapalam sie wszystkiego, bo ostatnio strasznie meczyla no i niestety tylko rennie ukoilo palenie.. teraz wlasnie jem jak krowa i chwilowo bie cierpie a gaviscon? Lek na zgage, nie wiem jaki ma smak, moze nie mietowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bede próbować.. bo nie dość, że migrena mnie dopadła to i ta cholerna zgaga noc nieprzespana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 05:18   #99
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cos strasznego ten wypadek. Samo patrzenie na zdjecia wzdryga mnie ze strachu, a co mówić świadomość ze dzieciaczki tam zginęły ...
Ale powiem Wam ze ludzie strasznie jeżdżą ... nie żebym była mistrzem kierownicy i prostych dróg. Jak jechaliśmy do Wroclawia wiadomo że ja w ciąży, z tyłu 9 latka to człowiek dodatkowo uważa i zachowuje podwójną ostrożność. Ale tyle razy co musieliśmy hamować, uciekać na pobocze bo debile z naprzeciwka wyprzedzają na piątego i nie mają gdzie sie schować to jest nie do pomyślenia.... i prędkość, przy której podczas zderzenia ani ktoś pędzący ani my jadący zgodnie z przepisami najmniejszych szans nie mamy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 06:26   #100
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

My ze swoim na youtube ogladamy ,, polskie drogi ,, ,, polscy kierowcy ,, i naprawde wiele da sie uniknac ale wyjedzie taki Janusz bo on chce hyc minute wczesniej w domu . I jeszcze przewaznie jest tak ze mu sie nic nie stanie a inny zginie . U mnie w rodzinnych stronach jechaly dwie zakonice i bylo pod gorke oraz oczywiscie ciagla , zakaz wyprzedzania. Ale debilowi jednak bylo za wolno i chcial je wyprzedzic , final taki ze nagle tir sie pojawil to on uciekl na swoj pas haczac samochod zakonic przez co one idealnie wprasowaly sie w tira bo stracily rownowage . I takiemu nic nie jest a zabil dwie kobiety ... Drugi przypadek ta sama droga , dosyc czesto ja remontuja i sa swiatla . Stal tir , maly samochod starszych ludzi , i jechal dostawczak - ja nie wiem czy on nie widzial ze sa swiatla ze jest czerwone ze ludzie stoja w korku , poprostu z calej sily wjechal w ten maly samochodzic , no i siła wypchna do przodu i panstwo znalezli sie pod tirem wprasowani . Zgineli nw miejscu ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 04:24 ----------

Wogole mialam dzisiaj w nocy chwile grozy , obudzil mnie ból podbrzusza jak na rozwolnienie lub u mnie tez tak objawial sie okres , no i rok temu wlasnie tez mnie obudzil taki bol i zaczal sie porod .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 06:56   #101
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
My ze swoim na youtube ogladamy ,, polskie drogi ,, ,, polscy kierowcy ,, i naprawde wiele da sie uniknac ale wyjedzie taki Janusz bo on chce hyc minute wczesniej w domu . I jeszcze przewaznie jest tak ze mu sie nic nie stanie a inny zginie . U mnie w rodzinnych stronach jechaly dwie zakonice i bylo pod gorke oraz oczywiscie ciagla , zakaz wyprzedzania. Ale debilowi jednak bylo za wolno i chcial je wyprzedzic , final taki ze nagle tir sie pojawil to on uciekl na swoj pas haczac samochod zakonic przez co one idealnie wprasowaly sie w tira bo stracily rownowage . I takiemu nic nie jest a zabil dwie kobiety ... Drugi przypadek ta sama droga , dosyc czesto ja remontuja i sa swiatla . Stal tir , maly samochod starszych ludzi , i jechal dostawczak - ja nie wiem czy on nie widzial ze sa swiatla ze jest czerwone ze ludzie stoja w korku , poprostu z calej sily wjechal w ten maly samochodzic , no i siła wypchna do przodu i panstwo znalezli sie pod tirem wprasowani . Zgineli nw miejscu ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 04:24 ----------

Wogole mialam dzisiaj w nocy chwile grozy , obudzil mnie ból podbrzusza jak na rozwolnienie lub u mnie tez tak objawial sie okres , no i rok temu wlasnie tez mnie obudzil taki bol i zaczal sie porod .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idziesz dzis do gina?

Bol cie obudzil i co? Cos sie dzialo, czy tylko zerwalo cie ze snu?

Moze... jestes jakas zestresowana? Przejmujesz sie czyms? Skad te bole i sny...

Ja powoli wstaje... Dzidzio juz mocno pukal od rana. Napina sie i walinw brzuch. A jak maz polozy reke... to spokoj. Daje popalic jak jego nie ma w poblizu. Czytam na apkach, ze trzeba mowic do brzucha... ale jakos nie umiem :-P O czym mam gadac? hehe Jak wy rozmawiacie ze swoimi brzuchami ?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 07:17   #102
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Idziesz dzis do gina?

Bol cie obudzil i co? Cos sie dzialo, czy tylko zerwalo cie ze snu?

Moze... jestes jakas zestresowana? Przejmujesz sie czyms? Skad te bole i sny...

Ja powoli wstaje... Dzidzio juz mocno pukal od rana. Napina sie i walinw brzuch. A jak maz polozy reke... to spokoj. Daje popalic jak jego nie ma w poblizu. Czytam na apkach, ze trzeba mowic do brzucha... ale jakos nie umiem :-P O czym mam gadac? hehe Jak wy rozmawiacie ze swoimi brzuchami ?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Ide , ogolnie nie jestem zarejestrowana ale wejde na ,,krzywy ryj ,, za 40 min przychodzi tesciowa mala popilnowac . Obudzil mnie ból i zasnac juz nie moglam bo mnie bolało a jeszcze sobie porod przypomnialam to juz spanikowałam . U mnie tez podobnie bylo maly ładowal moj polozyl reke i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Aha ja do brzucha nie mowie jakos specjalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 07:45   #103
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Wlasnie, a macie jeszcze te bole rozciagania macicy? Ja jakis czas nie mialam, a teraz znow mam... I drugie pytanie, jak sie ubieracie do lekarza i jak u was wyglada miejsce gdzie mozecie sie rozebrac? U mnie obok fotela ginekologicznego stoi krzeselko na ubrania, zawsze chodze w spodniach, a jest tak goraco ze zastanawiam sie czy nie pojsc w spodniczce no ale nie wiem czy wtedy do badania zdjac tylko majtki czy ta spodniczke tez nie chce jakos zeby te moje majtki tak smutnie lezaly na tym krzeselku no i nie wiem czy w przypadku spodniczki sandaly sciagac zawsze mam adidasy i skarpetki, adidady sila rzeczy sciagam, bo spodnie by nie zeszly hahha problemy ciezarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 07:52   #104
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Sara ja chodze w spodnicy. Sciagam tylko majtki i sandaly. Jakos nie przejmuje sie samotnoscia moich gaci.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 07:55   #105
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Idziesz dzis do gina?

Bol cie obudzil i co? Cos sie dzialo, czy tylko zerwalo cie ze snu?

Moze... jestes jakas zestresowana? Przejmujesz sie czyms? Skad te bole i sny...

Ja powoli wstaje... Dzidzio juz mocno pukal od rana. Napina sie i walinw brzuch. A jak maz polozy reke... to spokoj. Daje popalic jak jego nie ma w poblizu. Czytam na apkach, ze trzeba mowic do brzucha... ale jakos nie umiem :-P O czym mam gadac? hehe Jak wy rozmawiacie ze swoimi brzuchami ?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Dlugich rozmow o zyciu nie prowadze z brzuchem, ale czasem cos do niego powiem, szczegolnie jak sie zastanawiam co zjesc to sie pytam na co ma ochote
Moj dzisiaj bardzo spokojnie, w sumie wlasnie sie zorientowalam, ze nie czulam zadnych ruchow dzis i jem tosta z awokado i dzemem, moze sie rozszaleje po cukrze ..
Moj tz tylko 2 razy poczul dziecko , zawsze jest spokoj jak tylko przylozy reke, plus maly bardziej upodobal sobie kopanie mojego pecherza niz brzucha :p

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ide , ogolnie nie jestem zarejestrowana ale wejde na ,,krzywy ryj ,, za 40 min przychodzi tesciowa mala popilnowac . Obudzil mnie ból i zasnac juz nie moglam bo mnie bolało a jeszcze sobie porod przypomnialam to juz spanikowałam . U mnie tez podobnie bylo maly ładowal moj polozyl reke i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Aha ja do brzucha nie mowie jakos specjalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika a mialas biegunke? Moze cos zjadlas, albo masz jakies problemy zoladkowe? Dalej cie boli, czy juz przeszlo??

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Wlasnie, a macie jeszcze te bole rozciagania macicy? Ja jakis czas nie mialam, a teraz znow mam... I drugie pytanie, jak sie ubieracie do lekarza i jak u was wyglada miejsce gdzie mozecie sie rozebrac? U mnie obok fotela ginekologicznego stoi krzeselko na ubrania, zawsze chodze w spodniach, a jest tak goraco ze zastanawiam sie czy nie pojsc w spodniczce no ale nie wiem czy wtedy do badania zdjac tylko majtki czy ta spodniczke tez nie chce jakos zeby te moje majtki tak smutnie lezaly na tym krzeselku no i nie wiem czy w przypadku spodniczki sandaly sciagac zawsze mam adidasy i skarpetki, adidady sila rzeczy sciagam, bo spodnie by nie zeszly hahha problemy ciezarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do ginekologa chodzilam wlasnie w spodnicy, ktora dalo sie podwinac, zeby jej nie sciagac i sciagalam tylko majtki. Buty tez zostawialam, po co mu moje stopy ogladac :p A kolo fotela zawsze mialam taki parawanik zeby sie rozebrac i wskoczyc na fotel
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 07:57   #106
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

hej.. leze w lozku.. mam katar i boli mnie glowa ..

wczoraj czytalam wasze posty ale juz nie komentowalam bo mnie to w☠☠☠☠ia, mimo ze nie mieszkam w Polsce...

lady ale straszny wypadek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:03   #107
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Jakoś mi się nie widzi, żeby te gaciory tam leżały, chociaż doktorek pewnie nie zwraca nawet na nie uwagi
A macie te bóle rozciągania macicy?
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:07   #108
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ja w ogole nie patrzylam na te wypadki dziewczyny i omijalam wasze posty z tym szczerze mowiac. Nie moge na takie rzeczy patrzec, bo pozniej bardzo boje sie byc w aucie. Tak jak mowicie, mozemy byc idealnymi kierowcami, a wystarczy, ze trafi sie jeden debil, ktory nam wyjedzie na czolowke i po sprawie ;/

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Jakoś mi się nie widzi, żeby te gaciory tam leżały, chociaż doktorek pewnie nie zwraca nawet na nie uwagi
A macie te bóle rozciągania macicy?
To poloz obok torebke np i majtki za torebke

Ja od poczatku ciazy mialam ze 2 razy takie lekkie bole rozciagania, ale przeszlo. Powiem wam, ze mam naprawde duzo szczescia poki co, bo ta moja ciaza w ogole jest bezproblemowa i bezbolesna. Szybko zaszlam, nic nie boli, brzucha w ogole nie czuje chyba ze juz tam trzeba schylic sie albo przykucnac
Nawet sie do mojego tz smieje, ze nie moge przyzwyczaic sie ze mam brzuch i jak gdzies chodzimy po miscie i tak nagle zobacze swoje odbicie, to mam taki chwilowy szok, bo go nie czuje, a jest taki duzy juz :p
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:11   #109
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie patrzylam na te wypadki dziewczyny i omijalam wasze posty z tym szczerze mowiac. Nie moge na takie rzeczy patrzec, bo pozniej bardzo boje sie byc w aucie. Tak jak mowicie, mozemy byc idealnymi kierowcami, a wystarczy, ze trafi sie jeden debil, ktory nam wyjedzie na czolowke i po sprawie ;/

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------



To poloz obok torebke np i majtki za torebke

Ja od poczatku ciazy mialam ze 2 razy takie lekkie bole rozciagania, ale przeszlo. Powiem wam, ze mam naprawde duzo szczescia poki co, bo ta moja ciaza w ogole jest bezproblemowa i bezbolesna. Szybko zaszlam, nic nie boli, brzucha w ogole nie czuje chyba ze juz tam trzeba schylic sie albo przykucnac
Nawet sie do mojego tz smieje, ze nie moge przyzwyczaic sie ze mam brzuch i jak gdzies chodzimy po miscie i tak nagle zobacze swoje odbicie, to mam taki chwilowy szok, bo go nie czuje, a jest taki duzy juz :p
no u mnie tez podobnie... ostatnio bolalo mnie 2 tyg temu ale to przez nerwy tez nie czuje ze jestem w ciazy ale ale Tz powiedzial ze chodze jak kaczkacokolwiek to znaczy 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 08:19   #110
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Dews biegunki nie mialam tylko taki bol jak przy niej badz przy silnym okresie , narazie minelo ale ruchy dalej slabe :-/

Sara ja na NFZ mam osobny pokoj zeby tam zostawic rzeczy i sie rozebrac a jak chodze prywatnie to zostawiam na lozku bo krzeslo jest tylko jedno przed jej biurkiem gdzie sie juz omawia . No i ja tylko w leginsach i adidasach chodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:19   #111
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie patrzylam na te wypadki dziewczyny i omijalam wasze posty z tym szczerze mowiac. Nie moge na takie rzeczy patrzec, bo pozniej bardzo boje sie byc w aucie. Tak jak mowicie, mozemy byc idealnymi kierowcami, a wystarczy, ze trafi sie jeden debil, ktory nam wyjedzie na czolowke i po sprawie ;/

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------



To poloz obok torebke np i majtki za torebke

Ja od poczatku ciazy mialam ze 2 razy takie lekkie bole rozciagania, ale przeszlo. Powiem wam, ze mam naprawde duzo szczescia poki co, bo ta moja ciaza w ogole jest bezproblemowa i bezbolesna. Szybko zaszlam, nic nie boli, brzucha w ogole nie czuje chyba ze juz tam trzeba schylic sie albo przykucnac
Nawet sie do mojego tz smieje, ze nie moge przyzwyczaic sie ze mam brzuch i jak gdzies chodzimy po miscie i tak nagle zobacze swoje odbicie, to mam taki chwilowy szok, bo go nie czuje, a jest taki duzy juz :p
Ja tez ominęłam te posty o wypadkach, nienawidzę takich rzeczy czytać czy oglądać....

A co do drugiej części wypowiedzi-torebkę zostawiam na krzesełku przy biurku Pójdę chyba w krótkich spodenkach o ile w nie wcisnę
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:19   #112
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ja nie czuje zadnego bolu... zadnych skurczow macicy.... za to lydki dretwieja w nocy... Ale wiesz, Sara, miedzy nami jest miesiac roznicy :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:19   #113
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
no u mnie tez podobnie... ostatnio bolalo mnie 2 tyg temu ale to przez nerwy tez nie czuje ze jestem w ciazy ale ale Tz powiedzial ze chodze jak kaczkacokolwiek to znaczy 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha ja wiem o co chodzi, bo czasami sie lapie na tym, ze czlapie jakbym byla w 8 miesiacu
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:22   #114
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Aaa, co do rozbierania - ja lubilam,chodzic w tunice. Mam obok fotela u swojej gin ubikacje, tam sie przebieram, zostawiam majtki i buty, a pozniej ide na fotel (tunika sie przydaje, zeby z golym tylkiem po gabinecie nie chodzic). A jak usg to tunika do gory i juz, nie trzeba nic zdejmowac

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jajoanka
Czas edycji: 2018-07-25 o 08:23
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:26   #115
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cześć dziewczyny

Lady Iss - straszny wypadek :/

Karolkowa - podziwiam za siłę którą masz i współczuję konieczności podjęcia tak trudnej decyzji.

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Jakoś mi się nie widzi, żeby te gaciory tam leżały, chociaż doktorek pewnie nie zwraca nawet na nie uwagi
A macie te bóle rozciągania macicy?
Ja nie czuję rozciągania macicy. Jedynie spojenie łonowe mnie czasem boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:28   #116
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Lady Iss - straszny wypadek :/

Karolkowa - podziwiam za siłę którą masz i współczuję konieczności podjęcia tak trudnej decyzji.

Ja nie czuję rozciągania macicy. Jedynie spojenie łonowe mnie czasem boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak boli spojenie lonowe? Ono tez sie jakos napina, rozciaga? Mam takie cos wieczorami... jakby mi sie tam goraco robilo :-P I nie wiem czy to przez to, ze smaruje olejkiem, to moze sama rozgrzewam te okolice? Czy to wlasnie cos sie tam dzieje z tym spojeniem lonowym... czasem nie moge przez to zasnac :/

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:29   #117
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Aaa, co do rozbierania - ja lubilam,chodzic w tunice. Mam obok fotela u swojej gin ubikacje, tam sie przebieram, zostawiam majtki i buty, a pozniej ide na fotel (tunika sie przydaje, zeby z golym tylkiem po gabinecie nie chodzic). A jak usg to tunika do gory i juz, nie trzeba nic zdejmowac

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
gołym tyłkiem się nie martwię, bo są spódniczki jednorazowe
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:31   #118
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
gołym tyłkiem się nie martwię, bo są spódniczki jednorazowe
Oo to u Ciebie na bogato , ja to tylko w filmach takie widzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:31   #119
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
gołym tyłkiem się nie martwię, bo są spódniczki jednorazowe
Eeee, to full wypas! Szkoda tylko, ze nie masz tam wlasnie takiego kacika czy przebieralni

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 08:34   #120
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Oo to u Ciebie na bogato , ja to tylko w filmach takie widzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę, że to wynikło z lenistwa lekarza, bo kiedyś spódniczek nie było i musiał taki podkład na fotelu po każdej pacjentce zmieniać, a teraz spódnisia na tyłku i nic na fotel nie kładzie Kiedyś zawsze z gołym tyłkiem czekałam aż ten podkład założy i czułam się niezręcznie
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-28 15:09:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.