Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 14:47   #1171
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No to już nawet nie ma dyskusji,kupuje bez mrugnięcia okiem
Przy okazji możesz sobie sprawić White woods, podobny klimat i podobna moc
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 16:31   #1172
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kasztanko,a jak u Ciebie z mocą Snow in love? Pamiętam,ze mi polecałaś. Ostatnio odpaliłam ale na bardzo krótko i nie potrafię się ustosunkować. Ogólnie to ładny,nieoczywisty zapach,ale dosyć delikatny,może później się rozkręca, jutro muszę dobrze stestować.

Jakiś czas temu rozpaliłam frankincense i trochę mi od niego niedobrze.

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2016-03-24 o 16:34
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 17:09   #1173
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Secrets- na sucho mi sie podobał po zapaleniu nie mega rozczarowanie....dla mnie pachnie a raczej smierdzi taka trawa jakas...nie wiem

a Hot chocolate mam wrazenie ze tez ostatnio inaczej pachnie kiedys nim bylam zachwycona a teraz mi smierdzi troche (moze to jakas inna partia? bo drugi otworzylam wosk)

na pocieszenie palę Vanilla Lavender
ostatnio w ogole średnio trafiłam z zakupem zapachów
lubię HC u mnie jest bardzo intensywny, ale to zapach rzeczywiście takiej sztucznej gorącej czekolady (nie na naturalnym kakao, raczej coś w stylu czekolada z automatu )

a cozy cabin rzeczywiście nie ma męskiej nuty, której spodziewałam się po recenzjach. Jest piękny i intensywny. Być może dla niektórych wszystko co drzewne i nie kwiatowe/owocowe/gourmandowe pachnie męsko
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 17:59   #1174
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie się pali Sipping Tea Goose Creek
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:34   #1175
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Kasztanko,a jak u Ciebie z mocą Snow in love? Pamiętam,ze mi polecałaś. Ostatnio odpaliłam ale na bardzo krótko i nie potrafię się ustosunkować. Ogólnie to ładny,nieoczywisty zapach,ale dosyć delikatny,może później się rozkręca, jutro muszę dobrze stestować.

Jakiś czas temu rozpaliłam frankincense i trochę mi od niego niedobrze.
U mnie Snow in love ma mega moc
Frankincense też, obydwa kocham
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:47   #1176
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
U mnie się pali Sipping Tea Goose Creek
Olushka i jak? i jak? bo tez chce go kupic

Jak na Pachnnacej nie bedzie zadnej promo, to robie zakupy na homedelight, bo tam jest pare moich woskow na przecenie trudno, gąski kupie kiedy indziej

Pale drugi raz shea butter i coconut woods. Cudnie sie uzupełniają
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 06:40   #1177
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

W tym roku jeszcze nie kupiłam nic woskowego czy świecowego, tzm kupiłam 1 wosk, ale na prezent powoli zbliżają się moje urodziny, więc chyba wypróbuję limitki i q2, q1 może też :-P no i pp znalazłam z 2 ciekawe zapachy i chyba od nich właśnie zacznę :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 15:21   #1178
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przy okazji możesz sobie sprawić White woods, podobny klimat i podobna moc
Jak kocham Cozy Cabin tak White woods nie dam rady znieść Cozy Cabin to cały czas mój numer jeden (chociaż teraz jak idzie wiosna wolę zapachy wiosenno-letnie) Jest cudowny, właśnie taki na wieczór (kojarzy mi się dokładnie z taką przytulną chatką z naklejki - gorąca czekolada pod kocykiem i wieczór z książką lub filmem ach! ja tak przepadłam, że kupiłam 3 świece (co prawda małe) a i nie jest męski, ja z męskich jedynie trawię tylko Grey'a

a white woods to bardzo specyficzny zapach typowo wytrawno drzewny i wieeelki killer, musiałam wietrzyć całe mieszkanie po zgaszeniu (paliłam może maks 5-10min)
ewell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 15:33   #1179
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

White woods i first snow kochać miłościa dozgonną

Zapaliłam dzisiaj drugi raz wild sea grass i ponownie pierwsze uderzenie, tak z 30 minut, same maggie czuje, fuj!!! ale, po tych 30 minutach jest spoko teraz dorzucilam 3/4 Amber moon i w malym pokoju jest fajnie wyczuwalny

Chyba nici z promo świątecznych
No nic poczekam do niedzieli, ale watpie. Z drugiej strony, nie mam zbyt duzo na koncie wiec moze i to lepiej
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:19   #1180
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Taki piękny zapach w moim domu się rozchodzi
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:18   #1181
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez grudzienszal Pokaż wiadomość
Taki piękny zapach w moim domu się rozchodzi
Przyjemny jest sunflower u mnie zas w salonie watercolors a w sypailani white tea YC
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 14:32   #1182
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Olushka i jak? i jak? bo tez chce go kupic
Na pierwszy węch, wyczuwam sypaną herbatę z dodatkiem cytryny i odrobiny gruszki. Zapach podbija limonka, dzięki której znowu można odczuć ciut orzeźwienia. Nie jest to wybijający i osty zapach. W paleniu jest otulaczem, taki ciepły i przyjemny zapach. Wyczuwalny, lecz nie killer. Będzie świeca
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 18:01   #1183
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Na pierwszy węch, wyczuwam sypaną herbatę z dodatkiem cytryny i odrobiny gruszki. Zapach podbija limonka, dzięki której znowu można odczuć ciut orzeźwienia. Nie jest to wybijający i osty zapach. W paleniu jest otulaczem, taki ciepły i przyjemny zapach. Wyczuwalny, lecz nie killer. Będzie świeca
Brzmi super, ale szkoda, ze nie killer Ja kocham killery czyli na razie sobie odpuszcze a masz jaeszce jakies inne nowe gąski? Jak tak, to opisuj jakie wrazenia

Ostatnia kostka set sail, którego prawie w ogóle nie czuć cos chyba dorzuce
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 21:45   #1184
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Brzmi super, ale szkoda, ze nie killer Ja kocham killery czyli na razie sobie odpuszcze a masz jaeszce jakies inne nowe gąski? Jak tak, to opisuj jakie wrazenia

Ostatnia kostka set sail, którego prawie w ogóle nie czuć cos chyba dorzuce
Mam wszystkie nowe zapachy 2016

To wkleję swoją reckę z grupy na fb

Zacznę od faworytów (kolejność bez znaczenia):
- Cucuber Rain – Świeżość, świeżość, świeżość. Jest ideany! Czuć letni wiaterek pomieszany ze słońcem, czuć ogórka z melonem (mimo, że nie ma go w składzie). Zapach kojarzy mi się z ulewą w gorący wiosenny dzień. Zapach absolutnie nie jest kibelkowy! Jest mocno morski, ale nie kiblowy. Chciałabym mieć taki płyn do płukania tkanin. Cudny! Zapach trafił na listę ‘must have’ i na pewno kupię go w dużym formacie
- Blueberry Limeade – Wow! Co tak ładnie pachnie?! Tak, to właśnie blueberry limeade! Szok. Jestem raczej anty-jedzeniowa, jeśli chodzi o zapachy w woskach/świecach i podchodzę do nich bardzo sceptycznie. A tu takie zaskoczenie. Super orzeźwiający zapach jagodowej lemoniady. Dzięki połączeniu limonki i cytryny zapach staje się bardzo rześki. Nie czytając opisu producenta, byłam przekonana, że w składzie znajduje się również mięta. Teraz wiem, że zmylił mnie obrazek. Z chęcią bym wypiła taką lemoniadę, mniam, mniam… W okresie wiosennym (bardziej wiosennym, niż teraz za oknem, rano -3 stopnie) na pewno zdecyduję się na dużą świecę.
- Sipping Tea – Na pierwszy węch, wyczuwam sypaną herbatę z dodatkiem cytryny i odrobiny gruszki. Zapach podbija limonka, dzięki której znowu można odczuć ciut orzeźwienia. Nie jest to wybijający i osty zapach. Będzie raczej takim tłem, otulaczem i umilaczem na przykład podczas czytania książki lub kolorowania Jestem bardzo ciekawa, jak rozwinął się aromaty podczas palenia. Jestem na tak!
- Moonlit Bloom – To mój ostatni faworyt ze wszystkich zapachów, które zamówiłam. Oczywiście na razie wszystkich na sucho. Później może się coś zmieni, zaskoczy. Jest to zapach bardzo mocno przypominający, a nawet rzekłabym identyczny, co French Autumn Goose Creek Candle. Jedyna wyczuwalna przez mój nos różnica, to taka, że Moonlit jest mniej kwaśny, a bardziej słodki. Tutaj raczej nie kupię dużej świecy, bo mam już French, a dwa tak bliźniacze zapachy nie są mi potrzebne.

Zapachy, do których nie jestem przekonana:
- Spring Clean – Bardzo świeży i praniowy zapach. Pierwsze, co wyczuwam to kwiaty – duuużo bergamotki, jaśminu i róży. Niestety jestem antykwiatowa, nie przepadam za czysto kwiatowymi zapachami, bo zazwyczaj boli mnie od nich głowa i gryzie mnie w nosie. Producent opisuje, że nutą głowy jest porzeczka. Ja jej tu nie wyczuwam. Nie mogę się przebić przez zapach kwiatów. Spodziewałam się czegoś innego, spalę tylko kostkę wosku na wypróbowanie.
Cool Spring Breeze – Baaardzo zielony zapach, orzeźwiający i mokry. Po pierwszym wąchaniu odrzuciłam go na bok, ale czym częściej go wącham, tym bardziej zaczyna mi się podobać. Ciekawe, co z tego wyniknie podczas palenia. Zapach kojarzy mi się z wysokim wodospadem w środku dżungli. Jest bardzo świeżo i zielono
- Beach Party – Bardzo owocowy zapach. Na pierwszy ogień idą pomarańcze wraz z innymi cytrusami – dużo cytryny i znowu limonka, dla podbicia rześkości. Na sucho wyczuwam również ananasa, ale producent nie umieścił go w opisie. W tle ledwo wyczuwalna jest dla mnie brzoskwinia, porzeczek nie czuję. Zapach jest bardzo słodki i owocowo-kwaśny. Przypomina mi Luau Party z Yankee Candle, który pachnie, jak mirinda. Beach Party pasuje bardziej do takiego wypasionego, z dużą ilością owoców letniego drinka. Niestety zasłodziłam się samym wąchaniem. Wypróbuję tylko w formie wosku.
Clementine & Mango – Bałam się tego zapachu, pomimo dodatku w postaci mango, który uwielbiam. Bardzo wyraźnie czuć mandarynki, mango i jaśmin, który jeszcze nieco mocniej podbija całą mieszankę. Po dłuższej chwili możemy się dowąchać bursztynu, który otula i ociepla pozostałe składniki. Wypróbuję tylko w formie wosku.

Zapachy, którym mówię stanowcze nie:
- Confetti Cake – Nie, nie, nie. To nie zapach dla mnie. Wspominałam już w innej recenzji, że nie jestem faworytką jedzeniówki. Pierwsze, co uderzyło w mój nos, to sztuczny i chemiczny cukier, lukier i posypki. Później masa-krem i masło. Cała kostka wosku może zabić swoją mocą podczas palenia, także uwaga, chyba, że jesteście miłośnikami mega słodkości w postaci wosków/świec.
- Day in the Sun – Zapach wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Spotkałam się już wcześniej z opiniami, że jest to odpowiednik Sun&Sands z Yankee Candle. Po pierwszym wąchaniu, w mój nos uderzył gryzący aromat kremu i perfum, bogatej i eleganckiej babci, która właśnie szykuje swoją zastawę na spotkanie z koleżankami. Wosk jest mocny, intensywny. Mnie powalił. Na pewno cała kostka w kominku, to za dużo dla tego zapachu. Zapach wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Zawiodłam się.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 08:58   #1185
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Mam wszystkie nowe zapachy 2016

To wkleję swoją reckę z grupy na fb

Zacznę od faworytów (kolejność bez znaczenia):
- Cucuber Rain – Świeżość, świeżość, świeżość. Jest ideany! Czuć letni wiaterek pomieszany ze słońcem, czuć ogórka z melonem (mimo, że nie ma go w składzie). Zapach kojarzy mi się z ulewą w gorący wiosenny dzień. Zapach absolutnie nie jest kibelkowy! Jest mocno morski, ale nie kiblowy. Chciałabym mieć taki płyn do płukania tkanin. Cudny! Zapach trafił na listę ‘must have’ i na pewno kupię go w dużym formacie
- Blueberry Limeade – Wow! Co tak ładnie pachnie?! Tak, to właśnie blueberry limeade! Szok. Jestem raczej anty-jedzeniowa, jeśli chodzi o zapachy w woskach/świecach i podchodzę do nich bardzo sceptycznie. A tu takie zaskoczenie. Super orzeźwiający zapach jagodowej lemoniady. Dzięki połączeniu limonki i cytryny zapach staje się bardzo rześki. Nie czytając opisu producenta, byłam przekonana, że w składzie znajduje się również mięta. Teraz wiem, że zmylił mnie obrazek. Z chęcią bym wypiła taką lemoniadę, mniam, mniam… W okresie wiosennym (bardziej wiosennym, niż teraz za oknem, rano -3 stopnie) na pewno zdecyduję się na dużą świecę.
- Sipping Tea – Na pierwszy węch, wyczuwam sypaną herbatę z dodatkiem cytryny i odrobiny gruszki. Zapach podbija limonka, dzięki której znowu można odczuć ciut orzeźwienia. Nie jest to wybijający i osty zapach. Będzie raczej takim tłem, otulaczem i umilaczem na przykład podczas czytania książki lub kolorowania Jestem bardzo ciekawa, jak rozwinął się aromaty podczas palenia. Jestem na tak!
- Moonlit Bloom – To mój ostatni faworyt ze wszystkich zapachów, które zamówiłam. Oczywiście na razie wszystkich na sucho. Później może się coś zmieni, zaskoczy. Jest to zapach bardzo mocno przypominający, a nawet rzekłabym identyczny, co French Autumn Goose Creek Candle. Jedyna wyczuwalna przez mój nos różnica, to taka, że Moonlit jest mniej kwaśny, a bardziej słodki. Tutaj raczej nie kupię dużej świecy, bo mam już French, a dwa tak bliźniacze zapachy nie są mi potrzebne.

Zapachy, do których nie jestem przekonana:
- Spring Clean – Bardzo świeży i praniowy zapach. Pierwsze, co wyczuwam to kwiaty – duuużo bergamotki, jaśminu i róży. Niestety jestem antykwiatowa, nie przepadam za czysto kwiatowymi zapachami, bo zazwyczaj boli mnie od nich głowa i gryzie mnie w nosie. Producent opisuje, że nutą głowy jest porzeczka. Ja jej tu nie wyczuwam. Nie mogę się przebić przez zapach kwiatów. Spodziewałam się czegoś innego, spalę tylko kostkę wosku na wypróbowanie.
Cool Spring Breeze – Baaardzo zielony zapach, orzeźwiający i mokry. Po pierwszym wąchaniu odrzuciłam go na bok, ale czym częściej go wącham, tym bardziej zaczyna mi się podobać. Ciekawe, co z tego wyniknie podczas palenia. Zapach kojarzy mi się z wysokim wodospadem w środku dżungli. Jest bardzo świeżo i zielono
- Beach Party – Bardzo owocowy zapach. Na pierwszy ogień idą pomarańcze wraz z innymi cytrusami – dużo cytryny i znowu limonka, dla podbicia rześkości. Na sucho wyczuwam również ananasa, ale producent nie umieścił go w opisie. W tle ledwo wyczuwalna jest dla mnie brzoskwinia, porzeczek nie czuję. Zapach jest bardzo słodki i owocowo-kwaśny. Przypomina mi Luau Party z Yankee Candle, który pachnie, jak mirinda. Beach Party pasuje bardziej do takiego wypasionego, z dużą ilością owoców letniego drinka. Niestety zasłodziłam się samym wąchaniem. Wypróbuję tylko w formie wosku.
Clementine & Mango – Bałam się tego zapachu, pomimo dodatku w postaci mango, który uwielbiam. Bardzo wyraźnie czuć mandarynki, mango i jaśmin, który jeszcze nieco mocniej podbija całą mieszankę. Po dłuższej chwili możemy się dowąchać bursztynu, który otula i ociepla pozostałe składniki. Wypróbuję tylko w formie wosku.

Zapachy, którym mówię stanowcze nie:
- Confetti Cake – Nie, nie, nie. To nie zapach dla mnie. Wspominałam już w innej recenzji, że nie jestem faworytką jedzeniówki. Pierwsze, co uderzyło w mój nos, to sztuczny i chemiczny cukier, lukier i posypki. Później masa-krem i masło. Cała kostka wosku może zabić swoją mocą podczas palenia, także uwaga, chyba, że jesteście miłośnikami mega słodkości w postaci wosków/świec.
- Day in the Sun – Zapach wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Spotkałam się już wcześniej z opiniami, że jest to odpowiednik Sun&Sands z Yankee Candle. Po pierwszym wąchaniu, w mój nos uderzył gryzący aromat kremu i perfum, bogatej i eleganckiej babci, która właśnie szykuje swoją zastawę na spotkanie z koleżankami. Wosk jest mocny, intensywny. Mnie powalił. Na pewno cała kostka w kominku, to za dużo dla tego zapachu. Zapach wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Zawiodłam się.
Dziękuję, dziękuje
mamy podobne gusta nosowe, tez nie lubie kwiatowych i nie przepadam za jedzeniowymi, więc bede sie sugerowac twoimi opisami tym bardziej, ze sama wrzucilam do koszyka Moonlit bloom, sipping tea ale dorzuce cucumber rain no i te lemoniade i na razie starczy bo cena gasek...
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 19:13   #1186
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A zasugerujecie mi może coś relaksującego i uspokajającego?
W tej roli świetnie sprawdza się u mnie lawenda,ale z yc i kc jest strasznie słaba i chciałabym coś innego w takim relaksującym stylu.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 19:34   #1187
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A zasugerujecie mi może coś relaksującego i uspokajającego?
W tej roli świetnie sprawdza się u mnie lawenda,ale z yc i kc jest strasznie słaba i chciałabym coś innego w takim relaksującym stylu.
To
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 20:02   #1188
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To
A gdzie ja to dostanę? Będzie ciężko upolować.
Szkoda,że Camomile tea jest wycofane albo Under the palms

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2016-03-28 o 20:13
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 20:13   #1189
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A gdzie ja to dostanę? Będzie ciężko upolować.
Szkoda,że Camomile tea jest wycofane
Mnie tam Camomile tea nie powalił na kolana, zapaliłam chyba raz i resztę puściłam w świat.
A co do Calm, to zaglądaj na Allegro co jakiś czas, wiem, że czasem można dostać.
Ja kupowałam w Aromahome, ale widzę, że teraz mają tylko Comfort i Refresh.
Refresh nie miałam jeszcze, ale Comfort z całego serca odradzam, jeden z gorszych śmierdzieli.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 09:31   #1190
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczynki, która testowała juz Q2 z YC? Jakie opinie? Czaje sie nad Riviera escape i sea salt and sage, bo jakos olive and thyme mnie odrzuca a summer peach w ogóle nie pociaga
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 17:37   #1191
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zaszalałam.Samplery szt.4

oraz duża świeca

będą moje

Edytowane przez grudzienszal
Czas edycji: 2016-03-29 o 17:38
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 13:59   #1192
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A gdzie ja to dostanę? Będzie ciężko upolować.
Szkoda,że Camomile tea jest wycofane albo Under the palms
Znalazłam tutaj
http://chocobath.pl/aromaterapia/wos...WOSK-CALM.html
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:55   #1193
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Beach boardwalk, kochać
Kończą mnie sie woski ,a w piatek wypłata więc chyba zaszaleje
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:10   #1194
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez grudzienszal Pokaż wiadomość
Dzięki
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:19   #1195
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez grudzienszal Pokaż wiadomość
U nich często się trafiają takie niedobitki z wycofanych zapachów, jakoś na jesieni kupowałam u nich November rain, znaleźli przy porządkach kilkanaście sztuk w magazynie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 09:14   #1196
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Palę 3 raz Beach boardwalk i nadal pięknie czuć
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 17:21   #1197
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

kupilam jednak kominek bolsius w rossmannie i 2 paczki płatków.. odpalilam pół jabłka...uuu ale czuć
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 19:16   #1198
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No i mam swoje Cozy Cabin Zakupiłam razem ze Spiced Apple,palił ktoś może to kringlowe przyprawione jabłuszko ?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 20:20   #1199
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No i mam swoje Cozy Cabin Zakupiłam razem ze Spiced Apple,palił ktoś może to kringlowe przyprawione jabłuszko ?
Miałam Apple cider doughnut i było cudne

Ja zas zakupiłam 15 wosków 5 gąsek, 4 YC i 6 WW ( bo jest promo na nie i kupiłam te ze starej kolekcji)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 22:21   #1200
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Miałam Apple cider doughnut i było cudne

Ja zas zakupiłam 15 wosków 5 gąsek, 4 YC i 6 WW ( bo jest promo na nie i kupiłam te ze starej kolekcji):brzydIEal:
15?
jakie gąski zamówiłaś?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.