Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 07:27   #1171
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

łeeeeeee no to WY juz macie spore brzuszki nie wiem czemu na brzuszkowym sie nie chwalicie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 09:10   #1172
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

misia, bubbel - ale śliczne brzuszki
Postaram się dzis zrobić fotkę mojemu

Edit - zrobiłam fotkę. Bubbel - wprost nie do uwierzenia wydaje mi się, że między nami tylko 3 dni różnicy (albo nawet nie, bo wg ostatniego usg termin mam na 1 grudnia). Mój brzuch to "niebrzuch" przy twojej piłeczce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszek 14t3d.jpg (36,7 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez primavera
Czas edycji: 2007-06-07 o 10:00
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:12   #1173
Aniołek85
Raczkowanie
 
Avatar Aniołek85
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

wtajcie!fajne te wasze brzuszki-takie duze!
ja wklejam mój jeszcze malutki brzuszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (19,3 KB, 27 załadowań)
Aniołek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:37   #1174
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Eeeee no całkiem spore brzucholki.... mój to mniej więcej taki jak u Aniołka... Jak znajde aparat to sie cykne
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 12:35   #1175
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Edit - zrobiłam fotkę. Bubbel - wprost nie do uwierzenia wydaje mi się, że między nami tylko 3 dni różnicy (albo nawet nie, bo wg ostatniego usg termin mam na 1 grudnia). Mój brzuch to "niebrzuch" przy twojej piłeczce
primavera nie przejmuj sie urosnie w ciagu paru dni
Teraz moj brzucholek powieksza sie z dnia na dzien
Ciekawa jestem kiedy zacznie mi przeszkadzac
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 13:30   #1176
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

hihi..hej dziewczyny..to znow ja Czesto tu nie zagladam ale jestem z Wami caly czas..chcialam przedstawic Wam moja mala Oliwke..wczoraj sie dowiedzialam
Zdjecie robilam tydzien temu..to byl 18 tydzien
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agatka 002.jpg (91,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Agatka 006.jpg (94,2 KB, 27 załadowań)
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 14:29   #1177
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Wow! Jakie fajne brzusie!!


Zmobilizowalyscie mnie.. jak tylko uda mi sie podniesc z fotela po pracy, to prstrykam fotki Ja mam niby spory.. ale sama nie wiem. Ogolnie jestem dosc pulchna wiec mam wrazenie, ze ten brzuszek to tez oponka
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 14:45   #1178
Fiona_80
Raczkowanie
 
Avatar Fiona_80
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzym/sercem ze Szczecina
Wiadomości: 108
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

dziewczyny macie cudowne brzuszki tylko pozazdrościć,bo u mnie ciągle nic
bubbel...jestem starsza od Ciebie o 1 dzień i jak pojdzie według planu to Twoje dzieciątko będzie starsze od mojego o 1 dzień

Myślałam już że moje wymioty odeszły w zapomnienie,ale cóz..dzisiaj rano wróciły do tego mam już drugi dzień okropny ból głowy...nie daje już rady snuje się po domu w piżamie bo na nic nie mam siły i ochoty..idę spać
Fiona_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 15:10   #1179
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziewczyny brzuszki przesliczne
ja od Was duzo nie odbiegam, niby pierwsza na liscie ale jeszcze nie mam takiego brzuszka jak Misia
Wogole po porannej toalecie przed sniadaniem szukam swojego brzucha bo go doslownie nie widac , najlepszy jest taki po obiedzie
No ale swoje wciecie w talii juz zgubialm, nigdy nie sadzilam ze bedzie mnie to az tak cieszyc.
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 17:09   #1180
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Bubbel-to całkiem egzotycznie będziesz miała w domku
a wakacje...ehh...tylko pozazdrościć!-cudne!
i brzusio-prześliczny

wszystkie Wasze brzusie są piękne!

sama niedługo wkleję swojego wielkoluda,ale niestety muszę najpierw odnaleźć aparat bo nie ma go tam gdzie myślałam,że jest
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
łeeeeeee no to WY juz macie spore brzuszki nie wiem czemu na brzuszkowym sie nie chwalicie
właśnie,właśnie!
wklejajcie się

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Edit - zrobiłam fotkę. Bubbel - wprost nie do uwierzenia wydaje mi się, że między nami tylko 3 dni różnicy (albo nawet nie, bo wg ostatniego usg termin mam na 1 grudnia). Mój brzuch to "niebrzuch" przy twojej piłeczce
faktycznie takie małe"wzdęcie" ale Ty w ogóle drobniutka jesteś,więc pewnie dopiero pod koniec Ci wyskoczy

Fiona-3maj się koffana dużo pij,żeby się nie odwodnić i wypoczywaj
ja też miałam takie 3dni co prawda bez wymiotów,ale samopoczucie...

Szprotusia-cieszę się,że wszystko w porządku!
Wy już 18 tydzień wszystkie-a ja na szarym końcu
ale brzuchem to Wam chyba dorównuję
pół ciążowy pół spożywczy,ale wygląda podobnie

_________________________ ________
a ja zajadałam się dzisiaj czereśniami
i po wypiciu 0,5l zsiadłego mleka
czekam na reakcję
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:12   #1181
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

ale sobie i TZ stracha napędziłam
Poszliśmy do koscioła - specjalnie wybraliśmy mszę na 18, żeby nie w upał - i w trakcie mszy zemdlałam... Byliśmy na chórze, TŻ mnie sprowadził na zewnątrz i na sczęście jeden z księży był domyślny i przyniósł mi wodę. Przestrazyłam się bardzo -m do tej pory tylo raz zemdlałam, już sporo lat temu.

Najgorsze jest to, że od chwili, gdy pomyślałam, ze chyba mi słabo - do chwili gdy juz miałam czarno przed oczami upłynął moment...

Uświadomiłam sobie, że jakiś czas temu jak wracałam z pracy do domu to też zaczęło mi się robił słabo - i miałam dylemat, czy zatrzymać się czy jak najszybciej dojechać do domu. Wybrałam drugie wyjście - chciałam jak najszybciej do domu... a co by się stało, gdybym też zemdlała? Aż sie boję myśleć; teraz jak tylko pozcuję, że coś nie tak, to od razu na pobocze zjadę.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 20:01   #1182
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
ale sobie i TZ stracha napędziłam
Poszliśmy do koscioła - specjalnie wybraliśmy mszę na 18, żeby nie w upał - i w trakcie mszy zemdlałam... Byliśmy na chórze, TŻ mnie sprowadził na zewnątrz i na sczęście jeden z księży był domyślny i przyniósł mi wodę. Przestrazyłam się bardzo -m do tej pory tylo raz zemdlałam, już sporo lat temu.

Najgorsze jest to, że od chwili, gdy pomyślałam, ze chyba mi słabo - do chwili gdy juz miałam czarno przed oczami upłynął moment...

Uświadomiłam sobie, że jakiś czas temu jak wracałam z pracy do domu to też zaczęło mi się robił słabo - i miałam dylemat, czy zatrzymać się czy jak najszybciej dojechać do domu. Wybrałam drugie wyjście - chciałam jak najszybciej do domu... a co by się stało, gdybym też zemdlała? Aż sie boję myśleć; teraz jak tylko pozcuję, że coś nie tak, to od razu na pobocze zjadę.

ja jak byłam w ciąży to dość często mdlałam
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 07:17   #1183
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Primavera-uważaj na siebie,zwłaszcza za kółkiem!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 07:46   #1184
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Primavera-uważaj na siebie,zwłaszcza za kółkiem!
No, teraz to już na pewno zatrzymam sie za każdym razem.Mam nadzieję, że to się już nigdy nie powtórzy. Zdziwiło mnie to, bo przez ten upał wczoraj cały dzień siedziałam w domu, wyszlismy dopiero o 18 do kościoła i potem chcieliśmy iść na spacer - bo już wieczór i chłodno; wiec to chyba nie przez upał.

To chyba przez ciśnienie, bo później wieczorem zmierzyłam (ok 21) i miałam 84/46 a to niskie jest, ale juz nie chciałam kawy robić sobie na noc.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
ja jak byłam w ciąży to dość często mdlałam
No, jakoś mnie to nie pociesza
A jak sobie z tym radziłaś w życiu codziennym, w pracy?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 08:07   #1185
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość

To chyba przez ciśnienie, bo później wieczorem zmierzyłam (ok 21) i miałam 84/46 a to niskie jest, ale juz nie chciałam kawy robić sobie na noc.
Primavera to na pewno przez ciśnienie, ja przed ciążą miałam w porywach 90/70 (jeszcze gorsze, bo ważna jest różnica ciśnień między skurczowym i rozkurczowym, to ciśnienie panujące w naczyniach), więc znam ten ból. Kilkakrotnie zdarzyło mi się "paść na twarz" i to w różnych miejscach: w windzie, na uczelni... Dobrze chociaż, że kawę możesz pić, bo ja jak tylko poczułam zapach kawy (zaznaczam, że przed ciążą), to zaraz wymiotowałam.
Niestety wysokie ciśnienie jest świetnie zdiagnozowane i opisane w literaturze, a niskociśnieniowcy są olewani przez lekarzy.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 08:15   #1186
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
No, teraz to już na pewno zatrzymam sie za każdym razem.Mam nadzieję, że to się już nigdy nie powtórzy. Zdziwiło mnie to, bo przez ten upał wczoraj cały dzień siedziałam w domu, wyszlismy dopiero o 18 do kościoła i potem chcieliśmy iść na spacer - bo już wieczór i chłodno; wiec to chyba nie przez upał.

To chyba przez ciśnienie, bo później wieczorem zmierzyłam (ok 21) i miałam 84/46 a to niskie jest, ale juz nie chciałam kawy robić sobie na noc.



No, jakoś mnie to nie pociesza
A jak sobie z tym radziłaś w życiu codziennym, w pracy?
Nie pracowałam bo miałam 17 lat i chodziłam do szkoły raz w tygodniu, jesli gdziekolwiek sie wybierałam to chodziłam z obstawą i jak mdlałam to miałam pomoc fachową.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 08:55   #1187
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Aha, no ja kawę przed ciąża piłam litrami - a od czterech miesiecy ani razu, odrzuciło mnie od niej - ale jak zajdzie potrzeba, to wypiję sobie.

Mnie właśnie najbardziej martwi, że to się powtórzy jak będę w pracy lub jak będę gdzieś jechała - tych sytuacji się obawiam. No nic to, pozostaje mi mieć nadzieję, że to się nie powtórzy już więcej
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 09:06   #1188
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Ale macie spore brzuszki
Mój ciągle wygląda jakbym za dużo zjadła

Mi też przydażyło sie omdlenie w kościele na slubie kolegi jakies 2 tygodnie temu. Koleżanki wyprowadziły mnie na zewnątrz i szybko doszłam do siebie. A tak wogóle to jestem niskociśnienieowcem i od czasu do czasu jak juz naprawde robi się ze mnie dętka to piję kawkę.
Też niedawno miałam bole głowy, nie wiem czy to ciśnienie czy pogoda , ciągle też zatykają mi sie uszy, musze przełknąc ślinę, żeby się odetkały , może to jednak cos się dzieje z ciśnieniem
Jak jestm u doktorka to mam raczej dobre 128/70.

A to mój brzuchol zrobiony kilka dni temu, 15 tydzien:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5692.JPG (18,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5693.JPG (17,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5694.JPG (14,7 KB, 10 załadowań)
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 09:16   #1189
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Aha, no ja kawę przed ciąża piłam litrami - a od czterech miesiecy ani razu, odrzuciło mnie od niej - ale jak zajdzie potrzeba, to wypiję sobie.

Mnie właśnie najbardziej martwi, że to się powtórzy jak będę w pracy lub jak będę gdzieś jechała - tych sytuacji się obawiam. No nic to, pozostaje mi mieć nadzieję, że to się nie powtórzy już więcej
ja mialam podobna sytuacje w supermarkecie, scielo mnie z nog momentalnie, zdazylam tylko wybiec przed dzwi i usiadlam na jakims slupku czy co to bylo a potem to juz ciemno przed oczami. najbardziej sie boje miejsc publicznych, i tego ze bym mogla zwymiotowac albo cos...
A zemdlec wsrod ludzi dzisiaj to tez strach... bo ktoś zawsze podbiegnie tylko nie wiadomo po co, po to zeby okraść czy pomóc...

ja zawsze wracam z pracy wykonczona, nie dosc ze upal, do tego wystarczy ze jestem juz glodna a w aucie 50 stopni.
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 09:28   #1190
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

ja też niestety jestem raczej niskociśnieniowcem-choć zawsze jak mam mierzone to w normie
zdarza mi się poczuć słabo,ale jeszcze nie zemdlałam nigdzie
najgorzej jak jestem głodna i jadę w zatłoczonym tramwaju pełnym śmierdzących ludzi(sorka za obrazowość,ale to jedyny zapach,który mi tak wywraca wnętrzności w ciąży)
jak tylko się da pcham się do otwartego okna i jadę z nosem za oknem
śmieszne może,ale prawdziwe

a te omdlenia w ciąży to normalne niestety,ale tak się zastanawiam czy nie można jakoś temu zaradzić?
przed nami całe lato i fala upałów-jak to zniesiemy???

Yoolia-fajny brzuchol! ale też na poobiedniego wygląda
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 09:29   #1191
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Yoolia - już coś tam widac po brzuszku

Co do ciśnienia - to nie wiem, jakie zawsze miałam, chyba zawsze w normie.
Powinnam spodziewać się raczej podwyższonego - przez kilka lat regularnie oddawałam krew i moja ciotka (pielęgniarka) straszyła mnie, ze później już będę przez całe życie musiała oddawać, bo mój organizm będzie produkował za dużo krwi i będę miała nadciśnienie. A tu co ? - wręcz za niskie.

Agnes - rozgrzane auto to koszmar, wiem coś o tym. U mnie pod praca nie ma na parkingu żadnego drzewa - jak wsiadam do samochodu to patelnia normalnie. Niedaleko jest park - i ostatnio stwierdziłam, ż echyba tam zacznę parkować, zawsze to trochę w cieniu ten samochód.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 09:30   #1192
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
ale sobie i TZ stracha napędziłam
Poszliśmy do koscioła - specjalnie wybraliśmy mszę na 18, żeby nie w upał - i w trakcie mszy zemdlałam... Byliśmy na chórze, TŻ mnie sprowadził na zewnątrz i na sczęście jeden z księży był domyślny i przyniósł mi wodę. Przestrazyłam się bardzo -m do tej pory tylo raz zemdlałam, już sporo lat temu.

Najgorsze jest to, że od chwili, gdy pomyślałam, ze chyba mi słabo - do chwili gdy juz miałam czarno przed oczami upłynął moment...

Uświadomiłam sobie, że jakiś czas temu jak wracałam z pracy do domu to też zaczęło mi się robił słabo - i miałam dylemat, czy zatrzymać się czy jak najszybciej dojechać do domu. Wybrałam drugie wyjście - chciałam jak najszybciej do domu... a co by się stało, gdybym też zemdlała? Aż sie boję myśleć; teraz jak tylko pozcuję, że coś nie tak, to od razu na pobocze zjadę.
dlatego ja wczoraj nie poszłam do kościoła, a TZ chciał mnie na procesje wyciągnąc, jutro mamy wesele i jak nie bedzie duszno w kościele to pójde a jak nie to zostane w samochodzie
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 09:33   #1193
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Ale macie spore brzuszki
Mój ciągle wygląda jakbym za dużo zjadła

Mi też przydażyło sie omdlenie w kościele na slubie kolegi jakies 2 tygodnie temu. Koleżanki wyprowadziły mnie na zewnątrz i szybko doszłam do siebie. A tak wogóle to jestem niskociśnienieowcem i od czasu do czasu jak juz naprawde robi się ze mnie dętka to piję kawkę.
Też niedawno miałam bole głowy, nie wiem czy to ciśnienie czy pogoda , ciągle też zatykają mi sie uszy, musze przełknąc ślinę, żeby się odetkały , może to jednak cos się dzieje z ciśnieniem
Jak jestm u doktorka to mam raczej dobre 128/70.

A to mój brzuchol zrobiony kilka dni temu, 15 tydzien:

Witam w klubie niskocisnieniowców ja w ciąży u lekarza miałam czesto bardzo niskie ciśnienie najniższe chyba było 85/45 ale że kawy wogule nie pijam więc niestety zdechła chodze i śpiąca.

Yoolia fajny ten twój brzusio
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 10:15   #1194
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Powinnam spodziewać się raczej podwyższonego - przez kilka lat regularnie oddawałam krew i moja ciotka (pielęgniarka) straszyła mnie, ze później już będę przez całe życie musiała oddawać, bo mój organizm będzie produkował za dużo krwi i będę miała nadciśnienie. A tu co ? - wręcz za niskie.
No nie z całym poważaniem, ale większej bzdury to dawno nie słyszałam. Przecież ciśnienie krwi nie zależy od jej ilości, ale od tego jak serce "tłoczy" krew.

Ja najbardziej cierpię latem, kiedy jest wysokie ciśnienie na zewnątrz, wtedy umieram. Żyły na wierzchu, łeb rozsadza, zdycham.

Są takie krople na podwyższenie ciśnienia (oczywiście nie polecam ich teraz), brałam je z 4 miesiące, ale jeden z ich składników to lekki środek uspakajający po którym ciągle spałam... A najśmieszniejsze było zachowanie mojego lekarza, któremu powiedziałam, że po kroplach tych, to tylko poduszka, oczywiście nie wiedział dlaczego. Sama wyszukałam w książkach, który z tych składników powodował taką senność. Więc przestałam je brać, choć przyznam, że rzeczywiście działały, bo po tych kropelkach miałam ciśnienie ok.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 10:57   #1195
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Marnie mi wyszły zdjęcia, ale sama sobie jakoś nie bardzo umiem zrobic fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1261.JPG (28,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1262.JPG (27,7 KB, 24 załadowań)
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 11:00   #1196
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Marnie mi wyszły zdjęcia, ale sama sobie jakoś nie bardzo umiem zrobic fotke

Ładny twój bzusio
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:26   #1197
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziewczyny chcialam sie z wami pozegnac na najblizsze 3 tyg.
Musze sie spakowac i psychicznie przygotowac na dluuuuugi lot

Nie daje sobie rady dzisiaj z moimi chumorami, nie wiem czego mi sie chce... Straszna nuda dzisiaj w pracy
Mam nadzieje ze nie bede taka chumorzasta przez kolejne tygodnie.

A wiec trzymajcie sie i dbajcie o swoje malenstwa. Po powrocie chcialabym zobaczyc zdjecia waszych brzuszkow

Caluski dla wszystkich
Bede tesknic
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:29   #1198
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam sie z wami pozegnac na najblizsze 3 tyg.
Musze sie spakowac i psychicznie przygotowac na dluuuuugi lot

Nie daje sobie rady dzisiaj z moimi chumorami, nie wiem czego mi sie chce... Straszna nuda dzisiaj w pracy
Mam nadzieje ze nie bede taka chumorzasta przez kolejne tygodnie.

A wiec trzymajcie sie i dbajcie o swoje malenstwa. Po powrocie chcialabym zobaczyc zdjecia waszych brzuszkow

Caluski dla wszystkich
Bede tesknic
Bubel miłej podróży i wypoczywaj a humorkami sie nie przejmuj będzie dobrze, wracaj wypoczeta
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:54   #1199
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Primavera , słonko kochane, ja zemdlałam wczoraj na procesji. Dokładnie! Czarno przed oczami, głucho i mega niedobrze mi było. Odwórciłam się tylko do męża on mnie złapał..Oceknełma sie za skudne na trawie pod drzewem. Jakaś przemiła kobieta podała mi butelkę z wodą...

ech..

Kochane, cudowne brzuszki macie!! przepiękne. bardzo Wam gartuluję.. i sama ofotkuje swój wieczorem bo mój to na razie taki sredni. Niby jest po południu a rankiem nie ma.
Za to biust jest takie pełne B i chyba troszkę się powiększa...

gizelcia, cudowna Twoja malutka Oliwka z brzuszkowa )
Ja będę na usg we wtorek. To bedzie 11 tydzien.
Mam nadzieję ze będzie już widac serduszko. Niczego chyab bardziej nie pragnę. jak dowiedziec się ze bije.
Odebrałam wszystkie wyniki, na toxo, cytomegalie itp.. krwi, moczu. W życiu nie miałam tak dobrych wyników. Chcoiaż tyle dobrego.

Dziewczyny, powiedzcie czy odczuwacie jakies pobolowenia w podbrzuszu, takie jakby rozciaganie.? Na początku czułam od czasu do czasu. A teraz mi ustąpiło to odczucie jakieś dwa tygodnie temu..
Jakąs mam fazę, że może macica mi się nie powiększa... Nie wiem, powinnam mieć jakies dyskomfort, poza bolącymi piersiami? Jak to u Was jest

Edytowane przez puszina
Czas edycji: 2007-06-08 o 16:15
puszina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 16:48   #1200
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

puszina - biedactwo wiem, co czułaś wczoraj. Ja jakiś czas temu odczuwałam bol - takie jakby ciągnięcie, al ejuz przeszło.

bubbel - życzę ci cudnych wakacji, a humorki pewnie przejdą, jak wypoczniesz.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.