Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 19:46   #1171
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
nie moge tego teraz zrobic mam wymodelowane loczki na swoich nie chce mi sie przypinac a za 20min wychodze z domu

okej. to jutro zrobisz?
będę czekać , bo mi zalezy naprawdę.
chciałabym zobaczyć jak one się prezentują ; ***

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
o kurcze faktycznie ciemne a ja sobie je chcialam wlasnie zamowic... heh no nic bede musiala dalej szukac jesli to ma byc najjasniejszy odcien to ja podziekuje. No coż pozostaje szukanie dalej swojego idealnego platynowego odcienia


ale mi się zdaje,że ten odcień powinien być jasny po prostu. nie platynowy , ale jasny. dziwne bardzo ,że ma odcień żółtego w sobie lool.
będę musiała się na taki kolorek zafarbować .. takie jakie są te włosy clip in ; o dam radę jakoś.
chociaż myślicie,że jakbym je zafarbowała na jaśniej .. i bym prostowała je ogólnie. to rok by wytrzymały?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 07:54   #1172
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
o kurcze faktycznie ciemne a ja sobie je chcialam wlasnie zamowic... heh no nic bede musiala dalej szukac jesli to ma byc najjasniejszy odcien to ja podziekuje. No coż pozostaje szukanie dalej swojego idealnego platynowego odcienia
jak znajdziesz to daj znac, ale wydaje mi sie ze takowy jasniejszy odcien nie istnieje, dlatego ze musieliby je poddawac mocniejszej obrobce i wtedy nie wyglądałyby tak "idealnie" jak inne ciemniejsze...
nie kombinujcie z tym odcieniem 613 farbami bo one nie chwytają farb platynowych, jedynie rozjasniacz je rozjasni i potem plukanka, ja wczoraj probowalam najpierw z szamponetka potem z A10 palette - platyną i wyszedl mi mysi siwy ciemny kolor-okropienstwo.
Muszę rozjasnic i tyle...najwyzej kupie sobie po pol roku nowe, ale juz na allegro bo drogich wlosow blond chyba nie oplaca sie kupowac....:/
taka juz nasza dola blondynek

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

I wiem, że jak już to zrobię-rozjasnie te pasma, nie beda wygladaly idealnie, ale postaram sie kupic dobre kosmetyki i jakos o nie dbac
__________________
Moje rzeczy na wymianę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520464
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:08   #1173
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
jak znajdziesz to daj znac, ale wydaje mi sie ze takowy jasniejszy odcien nie istnieje, dlatego ze musieliby je poddawac mocniejszej obrobce i wtedy nie wyglądałyby tak "idealnie" jak inne ciemniejsze...
nie kombinujcie z tym odcieniem 613 farbami bo one nie chwytają farb platynowych, jedynie rozjasniacz je rozjasni i potem plukanka, ja wczoraj probowalam najpierw z szamponetka potem z A10 palette - platyną i wyszedl mi mysi siwy ciemny kolor-okropienstwo.
Muszę rozjasnic i tyle...najwyzej kupie sobie po pol roku nowe, ale juz na allegro bo drogich wlosow blond chyba nie oplaca sie kupowac....:/
taka juz nasza dola blondynek

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

I wiem, że jak już to zrobię-rozjasnie te pasma, nie beda wygladaly idealnie, ale postaram sie kupic dobre kosmetyki i jakos o nie dbac
wiem ze na tych aukcjach http://allegro.pl/item1002123640_wlo...60cm_50gr.html
platyna to naprawde platyna Kolezanka miala platyne z tymze microringi i fajnie to wyglądalo, własnie sobie przypomnialam. Ja od nich zamawialam 20 sztuk pasemek kiedys na probe koloru 613 i powiem Ci, że nie byl zółty, ale ja jeszcze kilka miesiecy temu chcialam zmienic kolor włosow i szukalam takiego zoltego odcienia wiec wtedy numer 613 mi nie podpasowal. Sama sie zastanawiam czy od nich nie zamawiac. I kolor 613 nie jest zółty tak jak z dw, a platyna to platyna ma bardzoo fajny odcien Kurcze chyba sama sie nakrecilam No i z tego co wiem maja dobre jakosciowo włoski
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:19   #1174
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

to teraz polegamy na Tobie jak juz kupisz pokaz koniecznie tu trzeba samamu pociąc i przyszyc spinki ale to nie problem
__________________
Moje rzeczy na wymianę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520464
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:47   #1175
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

i jak zrobiłabyś to zdjęcie dzisiaj ?
bo zalezy mi na zobaczeniu tych włosów na włosach haha i długosć jak fajnie wygląda ;*
prosiłabym . ; *
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:57   #1176
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Czesc
Dziewczyny mam prosbe,chce przedluzyc wlosy na slub,ale nie wiem jakie wlosy powinnam kupic,czy naturalne czy moga byc sztuczne,czy clip on czy inna metoda,czy w kitce czy luzne??I czy takie wlosy mi nie spadna w czasie szalenstw na parkiecie?Licze na Wasza pomoc,moze ktoras z Was ma doswiadczenie w tym temacie?)Zalaczam nad jakimi fryzurkami sie zastanawiam,bo to chyba tez wazne przy doborz wlosow.
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:58   #1177
ryba2071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

To ja też się podłączam pod pytanie z tym, że ja chcę mieć rozpuszczone, na walki i podpięte. Czy nie będzie widać klipów??
ryba2071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 22:13   #1178
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A no napewno nie będzie widać clipów jeżeli się dobrze założy i lekko podtapiruje włosy u góry.
Właśnie 2 dni temu dostałam włosy ( też wychodzę za mąż )
Dziewczyny naprawdę super dobrałam sobie kolor, postaram się wkleić zdjęcia jak będę mogła.

Zakłada się fajnie.
Kolor pasuje.
Tylko... Mam włosy do ramion obcięte na prosto i jak je założe to minimalnie widać gdzie się kończą moje włosy. Czy to coś pomoże jak mi moje włosy fryzjerka lekko pocieniuje?? No i jeżeli się któraś zna i miała to proszę o radę jak?? nożyczkami, degażówkami?? A może jakieś zdjęcia- jak trzeba mieć obcięte włosy żeby to się zlewało.
Chyba wiecie o co i chodzi
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:47   #1179
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

8joja8 i jakie kupilas te wlosy?i gdzie?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:51   #1180
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
8joja8 i jakie kupilas te wlosy?i gdzie?
dobrewłosy naturalne na taśmie, jestem zadowolona jak na razie
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 06:32   #1181
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
dobrewłosy naturalne na taśmie, jestem zadowolona jak na razie

oo to super. następna je kupiła ;**
Ja kupuje za hmm 2 tygodnie około
zamawiam kolor 613.
DODAJ zdjęcia kochana! ;***** prosiłabym.
a Ty jaki kolor zamówiłaś?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:11   #1182
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Na tasmie plus clip in tak?A mozesz podac namiary gdzie kupilas?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:48   #1183
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...8f2830905a2483

kolor 22

A jakiej długości masz swoje włosy?
Ja obcięłam na prosto do ramion i nie za bardzo się teraz zlewają.
Myślicie dziewczyny że powinnam je ( te mojewycieniować?

Na dole zdjęcia.

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:02
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:31   #1184
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No tak ale czemu one nie maja clip in/on?Jak je zakladasz?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:09   #1185
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...8f2830905a2483

kolor 22

A jakiej długości masz swoje włosy?
Ja obcięłam na prosto do ramion i nie za bardzo się teraz zlewają.
Myślicie dziewczyny że powinnam je ( te mojewycieniować?

Na dole zdjęcia.

i jak sprawdzają się te włoski ? ogólnie widać,że to przedłużone? czy te pasma są takiej grubości , że wiesz tego nie widać. bo widze,że masz dość grube włosy.. więc to mnie zaciekawiło ;***

Ja chcę 613 kolor, myślę,że to nie będzie zółty chcę po prostu jasny ..
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:56   #1186
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
No tak ale czemu one nie maja clip in/on?Jak je zakladasz?
Ponieważ ja sobie kupiłam samą taśmę plus 20 spinek i sama je zrobilam, po prostu przyszyłam spineczki a taśmy zrobiłam sobie wymierzone specjalnie na moją głowę.

Podobnie do tej dziewczyny z filmiku . Polecam obejrzeć.

http://www.youtube.com/watch?v=PUHpi...os=gSfyVx_1MeU

Obcięłam się myśląc że skoro na tak krótkich włosach super to wygląda to u mnie też bedzie a one jednak się odznaczaja.

iizzaa4 Ogólnie to włosy są świetne założone naprawdę wyglądają super naturalnie, oprócz tej lini - z mojego obcięcia
Swoje wloski miałam trochę podniszczone a zawsze podobała mi się fryzura na 'boba' i dlatego się obciełam.

Jakiej długosci są Wasze włosy, i czy są pocieniowane?

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-05-13 o 14:58
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:45   #1187
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Ponieważ ja sobie kupiłam samą taśmę plus 20 spinek i sama je zrobilam, po prostu przyszyłam spineczki a taśmy zrobiłam sobie wymierzone specjalnie na moją głowę.

Podobnie do tej dziewczyny z filmiku . Polecam obejrzeć.

http://www.youtube.com/watch?v=PUHpi...os=gSfyVx_1MeU

Obcięłam się myśląc że skoro na tak krótkich włosach super to wygląda to u mnie też bedzie a one jednak się odznaczaja.

iizzaa4 Ogólnie to włosy są świetne założone naprawdę wyglądają super naturalnie, oprócz tej lini - z mojego obcięcia
Swoje wloski miałam trochę podniszczone a zawsze podobała mi się fryzura na 'boba' i dlatego się obciełam.

Jakiej długosci są Wasze włosy, i czy są pocieniowane?


Moje włosy są wycieniowane i myślę,że te włosy , które zamówię (4 taśmy po 15 cm i dwie taśmy po 10cm) zagęszczą i wydłużą mi ślicznie włosy ; D mam taką nadzieję bynajmniej 55 cm długości..


zapodaj zdjęcie , na którym widać jak masz założone te włosy na swoich włoskach ;****
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:55   #1188
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iizzaa4 Pokaż wiadomość
Moje włosy są wycieniowane i myślę,że te włosy , które zamówię (4 taśmy po 15 cm i dwie taśmy po 10cm) zagęszczą i wydłużą mi ślicznie włosy ; D mam taką nadzieję bynajmniej 55 cm długości..


zapodaj zdjęcie , na którym widać jak masz założone te włosy na swoich włoskach ;****
Napewno ładnie bedzie to wyglądać, a dokąd masz włosy? Jak pocieniowane to nie ma wątpliwości że tak.
Do mnie jak przyszly to myślałam że ich jest mało ale jak sie założy to naprawde jest ich dużo.

Jak byłam u fryzjerki z nimi żeby je troszkę skrócić bo były mega długie jak dla mnie,do pasa prawie ( chociaż to dziwne bo zamawiałam 45 cm) to powiedziały że są dobrej jakości.

A tak jeszcze mogę doradzić ( jak zamawiasz kolor 613 ) i będą zbyt żółte to wypłukaj w płukance- ja tak zrobiłam bo swoje miałam odrobinkę zimniejsze.

Acha , a zdjecie w ubranych włoskach wkleje ale nie teraz bo nie mam mozliwości.

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:57
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:24   #1189
ann_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnoślaskie
Wiadomości: 5
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam,
w piatek miałam przedłużane włoski (naturalnymi) .
Są one na taśmach i doczepiane mikroringami (całe taśmy, nie pasemka). Moje włosy mam kręcone,do ramion. Te są do pasa i proste....Przejście trochę widać,może dlatego,że ja wiem,co zrobiłam Myślałam,ze konieczne jest prostowanie,ale po umyciu włoski doczepione zaplotłam w ciasny warkocz i poszłam spać. Rano były ślicznie falowane i nie było widać różnicy pomiędzy moimi.
Chcę pocieniować troszkę przód i lekko tył...
Mam za to problem ze swędzeniem :/ Rozmawiałam z dziewczynami, które robiły tą samą metodą i dowiedziałam się,że ten świąd utrzymuje się nawet do 2 tyg. po założeniu! A jeśli nie przejdzie to znaczy,że uczulenie jak nic i trzeba będzie ściągnąć...;(
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat łagodzenia tego niemiłego uczucia?

Edytowane przez ann_st
Czas edycji: 2010-05-13 o 16:26
ann_st jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 16:27   #1190
emijachor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wiecie co to chyba jest tak ze wy widzicie roznice, ja tez tak mialam, a wszyscy mowili ze nie ma roznicy, moje sie troche pusza na koncach wiec zwlaszcza z przodu bylo widac, ale jak ktos nie wie ze sa przedluzane to w ogole nie zauwazy roznicy
emijachor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:42   #1191
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mialam te wlosy z dw i rowniez mi przeszkadzala ta zolc i moja rada jest taka zeby zrobic płukanke. Kup szampon z płukanką , albo wlej płukanke do szaponu wmasuj je we włosy i trzymaj 1-2 min , (uwaga dobrze zmyc ) i powinno pomoc mi pomogło .Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:13   #1192
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ann_st Pokaż wiadomość
Witam,
w piatek miałam przedłużane włoski (naturalnymi) .
Są one na taśmach i doczepiane mikroringami (całe taśmy, nie pasemka). Moje włosy mam kręcone,do ramion. Te są do pasa i proste....Przejście trochę widać,może dlatego,że ja wiem,co zrobiłam Myślałam,ze konieczne jest prostowanie,ale po umyciu włoski doczepione zaplotłam w ciasny warkocz i poszłam spać. Rano były ślicznie falowane i nie było widać różnicy pomiędzy moimi.
Chcę pocieniować troszkę przód i lekko tył...
Mam za to problem ze swędzeniem :/ Rozmawiałam z dziewczynami, które robiły tą samą metodą i dowiedziałam się,że ten świąd utrzymuje się nawet do 2 tyg. po założeniu! A jeśli nie przejdzie to znaczy,że uczulenie jak nic i trzeba będzie ściągnąć...;(
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat łagodzenia tego niemiłego uczucia?
taśmy ma microringi mam nadzieje ze masz zdrowe i mocne włosy bo ta metoda najbardziej ze wszystkich obciaza włosy, wiec mogą poźniej wypadac niestety. Swedzenie to normalna sprawa. Jeśli zobaczysz jakies bąble i skóra bedzie mocno czerwona wtedy zdejmij bo mozesz miec uczulenie na nikiel który jest w microringach
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:18   #1193
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Zacznij łykać magnez powinien pomóc na swędzenie, ja bym radziła zdjąć te włosy i założyć te same tylko inną metodą, np taśma doszywana do warkocza- nic nie swędzi i nie ma wyrwanych włosów
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:11   #1194
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Mialam te wlosy z dw i rowniez mi przeszkadzala ta zolc i moja rada jest taka zeby zrobic płukanke. Kup szampon z płukanką , albo wlej płukanke do szaponu wmasuj je we włosy i trzymaj 1-2 min , (uwaga dobrze zmyc ) i powinno pomoc mi pomogło .Pozdrawiam

ahmm no okej. ale to ma być płukanka do włosów srebna? trochę się boję takich experymentów.. bo jeszcze mi się jakieś mysie zrobią haha kolorem ;\ buu nie miałam jeszcze takich .. a chcę badziej jasne niż żółte ;oo
ale one naprawdę były takie mega,mega żółte ?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:12   #1195
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ej a co myślicie o tych włosach :
http://www.allegro.pl/item1039392397..._az_60_cm.html
Jak na naturalne to troche tannie, ale to tylko 75 gram dlatego myślałam o dwóch zestawach co by dało 150 gram .
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:00   #1196
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Napewno ładnie bedzie to wyglądać, a dokąd masz włosy? Jak pocieniowane to nie ma wątpliwości że tak.
Do mnie jak przyszly to myślałam że ich jest mało ale jak sie założy to naprawde jest ich dużo.

Jak byłam u fryzjerki z nimi żeby je troszkę skrócić bo były mega długie jak dla mnie,do pasa prawie ( chociaż to dziwne bo zamawiałam 45 cm) to powiedziały że są dobrej jakości.

A tak jeszcze mogę doradzić ( jak zamawiasz kolor 613 ) i będą zbyt żółte to wypłukaj w płukance- ja tak zrobiłam bo swoje miałam odrobinkę zimniejsze.

Acha , a zdjecie w ubranych włoskach wkleje ale nie teraz bo nie mam mozliwości.


Okej to czekam na zdjęcia ogólnie ;*
Ja zamówię sobie 55 cm .. mam swoje tak do barków
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 23:23   #1197
ann_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnoślaskie
Wiadomości: 5
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziękuję dziewczyny za rady!!!

Nie mam wcale mocnych włosów i super zdrowych....To przedłużenie to był taki spontan i nie wiedziałam,że metoda taśma+mikroringi jest jedną z gorszych .

Jeśli zaś chodzi o włosy z allegro to ja kupiłam te i odczepiłam spinki :
http://allegro.pl/item1012765494_cli...mie_55_cm.html

Wzięłam dwa komplety,ale i tak zabrakło .

Sugerowałam się komentarzami,ale muszę powiedzieć,że włosy są dobrej jakości...i nawet się tak nie plączą.
ann_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 23:42   #1198
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Włosy z inter technology...

Hej dziewczyny!
Mam pytanie, proszę odpowiedzcie bo to dla mnie bardzo ważne.
Czy któraś z Was kupowała kiedyś włosy z tej firmy Inter Technology?? Chciałbym się u nich zaopatrzyć w jakąś piękną Lace Wig a z tego co widze to oferują oni naprawdę super włoski.
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 00:09   #1199
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ann_st Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady!!!

Nie mam wcale mocnych włosów i super zdrowych....To przedłużenie to był taki spontan i nie wiedziałam,że metoda taśma+mikroringi jest jedną z gorszych .

Jeśli zaś chodzi o włosy z allegro to ja kupiłam te i odczepiłam spinki :
http://allegro.pl/item1012765494_cli...mie_55_cm.html

Wzięłam dwa komplety,ale i tak zabrakło .

Sugerowałam się komentarzami,ale muszę powiedzieć,że włosy są dobrej jakości...i nawet się tak nie plączą.
równiez mam te włosy i mi jeden komplet w zupelnosci wystarcza, co prawda mam cienkie włosy ale efekt jest super Co do jakosci to jak za taka cene są naprawde fajne

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-05-14 o 00:10
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:32   #1200
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam dziewczyny
Prześledziłam wszystkie wasze watki, i jestem w kropce. Jakies 4 lata temu skrocilam mocno wlosy i bardzo lubie moja fryzurke, jednak za rok czeka mnie weselicho i w ramach milego "prezentu" dla TŻ chcialam zapuscic wloski (uwaza ze dlugia sa bardzo kobiece). Zdaje sobie sprawe ze przez rok nie zapuszcze wlosow do karku, ramion (obecnie mam takie do ucha, z tylu na chlopaka). Dawniej zakupilam CLIP IN, ale jakos nigdy sie zbyt dobrze nie trezymaly, poniewaz mam zbyt cienkie, zbyt rzadkie i lekkie wlosy. Takie pioreczka. Pomyslalam o trwalym przedluzaniu, ale ktore nie jest zbyt szkodliwe, dlatego, ze moje wlosy lubia wypadac i tu pojawia sie problem, bo z tego co czytam to przedluzanie troche oslabia. Co mozecie mi poradzic? tasmy odpadaja, micro ringi chyba tez...moze raccon
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.