Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-17, 12:23   #1171
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 299
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶niacz, a je¶li ciemny br±z uzyska³a¶ przy u¿yciu farby to mo¿e dekoloryzacja i dopiero farbowanie docelowym odcieniem
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
dekoloryzacja,cudów niema nie zejdziesz z ciemnego br±zu do jasnego be¿ ¶ci±gania koloru:/ niestety.
Tego siê obawia³am
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:43   #1172
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
Marry88

skoro mnie nie znasz to lepiej sie nie udzielaj
to ze jestem mloda to nie znaczy ze nie odpowiedzialna
a wlosy normalnie w ciazy mozna farbowac , ta chemia nie wplywa na calyorganizm tylko na wlosy
w gazetach dla mam nawet jest ze mozna farbowac
a co do picia to nawet nie bedac w ciazy nie pilam
i to chyba ja wiem najlepiej czy chce tego dziecka czy nie , i nie mam zamiaru Ci sie tlumaczyc!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

a co do farbowania to ostatnio farbowalam miesiac temu
ale ludzie sa dziwni , ktos bedzie mi dyktowal co ja mam robic masakra;/
jakos nie widze teraz ciezarnych ktore chodza z odrostami na pol glowy

Ivoncia, nie przejmuj siê, czasem wchodz± na fora ró¿ne takie typy, które wiedz± wiêcej ni¿ reszta ¶wiata i lubi± wyg³aszaæ publicznie opinie, które powinny zatrzymaæ dla siebie.

Co do farbowania w ci±¿y - co lekarz to opinia. Jeden mówi, ¿e szkodzi, inny, ¿e szkodzi np. w pierwszych tygodniach ci±¿y, a nastêpny w ogóle tej kwestii nie rozdmuchuje, bo w³osów nie farbuje siê codziennie. Poza tym gdyby tak chcieæ unikaæ ca³ej chemii to Ivoncia musia³aby je¶æ same warzywa z ekologicznej produkcji, nie myæ siê ¿elem pod prysznic i najlepiej nie wychodziæ z domu.

Jedno co mo¿na zarzuciæ farbom jest fakt, ¿e to okropna chemia. Wystarczy przeczytaæ sk³ad i skóra siê je¿y na g³owie. Chodzi g³ównie o te "opary", których kobieta w ci±¿y nie powinna wdychaæ- tak samo jak nie powinna przebywaæ w ¶wie¿o pomalowanych pomieszczeniach i nie powinna u¿ywaæ niektórych ¶rodków chemicznych, np. przy sprz±taniu.
Do tej pory wydawa³o mi siê, ¿e takie ró¿ne ¶rodki chemiczne nie dzia³aj± zbyt mocno na cz³owieka, ale ostatnio na laboratoriach moj± kole¿ankê z³apa³o takie uczulenie- plamy na ca³ej szyi, jakie¶ b±ble... A nie mia³a bezpo¶redniego kontaktu z tymi chemikaliami, wiêkszo¶æ by³a przechowywana w szklanych zamkniêtych butlach itd.
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-12-17 o 12:45
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:59   #1173
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Iwoncia nie martw siê, Marry Ciê nie zna i niepotrzebne by³y te s³owa przykre z jej strony, ale tak to ju¿ z lud¼mi jest, nic nie poradzisz

odno¶nie farbowania, to tak jak DontSaySorry pisze, co lekarz to inna opinia
ja kiedy¶ czyta³am, ¿e najwazniejsze s± pierwsze 3 miesi±ce i potem mo¿na ju¿ farbowaæ
le¿a³am kiedy¶ do¶æ d³ugo (2 mce) na oddziale ginekologii, pozna³am wtedy mnóstwo "¶wie¿utkich" mam, bardzo wiele z nich mia³o rozja¶nione w³osy, bez odrostów
my¶lê, ¿e nie ma co przeginaæ w ¿adn± ze stron, je¶li chcesz farbowaæ to ja ewentualnie stara³abym siê nie nak³adaæ farby przy samej skórze (podobno podczas ci±¿y najlepszy jest balleyage, bo robi siê go na folii i farba nie dotyka skóry), trzeba staraæ siê nie wdychaæ zapachów farby, wiêc w jakim¶ przestronnym pokoju farbowaæ a nie np w ma³ej ³azience

nie ma sie co fiksowaæ, ale te¿ troszke ostro¿no¶ci zachowaæ i bêdzie dobrze
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:11   #1174
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Iwonka,dziewczyny maj± racjê nie przejmuj siê takimi osobami.Ona Cie nie zna a pozwalila sobie na wiele przykrych s³ow.Ale bez kitu,ostatnie zdanie jej wywodów mnie rozwali³o

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Iwonko ja bym na Twoim miejscu z tym czestym farbowaniem uwazala,ale mysle,ze szampony koloryzujace nie sa zle,nie maja tak intensywnego zapachu jak farby trwale.Wiec nie jestes skazana na wdychanie straszliwego smrodu amoniaku itd...a Marry88 nie powinna pozwalac sobie na takie s³owa...nic wiecej nie skomentuje,bo brak s³ow po prostu co do tego co napisa³a.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-17 o 13:06
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 14:59   #1175
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

no wlasnie nie wiem jak mozna mowic ze jak ktos wlosy farbuje to bedzie zla matka i ze wspolczuje temu dziecku
tak ten tekst ,,ze dzieci robia dzieci i nie wiedza co to prezerwatywy jest najlepsze "
wydaje mi sie ze w wieku 21 lat nie bede juz dzieckiem , i juz teraz nim nie jestem
jakos wszystkie ciezarne farbuja , w gazetach dla mam sa artykuly ze mozna take nie wiem czego sie czepiac
tymbardziej ze uzywam tylko szamponow koloryzujacych i nie mam zamiaru teraz farbowac co 4 tyg , pofarbowalam teraz bo swieta i sylwestra

ale dziewczyny az sie zdenerwowalam szczegolnie tym ze napisala ze pewnie nie chce tego dziecka, i ze bede pila na sylwka
a niby po czym to wnioskuje?
cco ma farbowanie wlosow do picia?
nigdy nie pilam a napewno nie pila bym w ciazy jakas dziwna baba !!!!!!!
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:51   #1176
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

oj Ivonica... rozumiem, ¿e siê zdenerwowa³a¶ nie zna Ciê, niech sobie pisze co chce a my tu rozmawiajmy na tematy, które nas interesuj±

jak siê czujesz???

ciekawe jak tam metaxa bardzo mnie zastanawia co jej wysz³o

ja le¿ê w ³ó¿ku chora :/ dzi¶ ju¿ mi troszeczkê lepiej.

nie farbowa³am w³osów wytrwa³am w postanowieniu
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:52   #1177
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a dzieki bardzo dobrze sie czuje
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 15:58   #1178
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Przychodzê do Was po radê, bo to w koñcu w±tek od br±zowow³osego farbowania. Moja historia w³osowa jest d³uga, jak chcecie wiedzieæ wiêcej, to napisa³am o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca³a historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokrótce - aktualnie mam w³osy blond:
blond.jpg
Niestety wpadaj± w karmelowo-¿ó³te tony, a warstwy w³osów u do³u g³owy nadal wykazuj± przeb³yski rudo¶ci, któr± niestety kiedy¶ potraktowa³am swoj± g³owê. Próbowa³am z tym walczyæ ju¿ wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b³êkitna po¶wiata na co niektórych pasemkach, ale z³oto-rudo¶æ zosta³a... w zwi±zku z tym postanowi³am (jestem na 90% przekonana), ¿e chcê wróciæ do ciemnych w³osów, które kiedy¶ mia³am i wygl±da³am tak:
ciemne.jpg
marzy mi siê kolor mniej wiêcej taki:
propozycje.jpg
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowaæ siê z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do koñca, chocia¿ wygl±dam ca³kiem ³adnie i podobno m³odziej, ale odcieñ to nadal nie to, a bojê siê, ¿e kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszczê a ju¿ s± naprawdê w op³akanym stanie . Z drugiej strony jednak trochê mi szkoda tego d³ugiego czasu - oko³o roku, jaki po¶wiêci³am na doj¶cie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno bêdzie mi siê kolor wyp³ukiwa³ do rudo¶ci? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariujê jak zobacze co¶ rudego na moich w³osach znowu, bo uciekam od tego koloru ju¿ ponad rok...
Proszê Was o radê
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:59   #1179
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marry88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy
Ivoncia16 powiem Ci ze tak czytam czytam i nie mog³am sie powstrzymaæ ¿eby Ci tego nie napisaæ z tego co widze farbujesz w³osy chyba z 2 razy na miesi±c ok wlosy masz wizualnie w dobrej kondycji .. to tam jeszcze ale na Boga.. dziewczyno podobno jestes w ci±¿y ? ja jak bylam w ci±¿y nie my¶la³am o sobie i o takich cudach jak tu z czarnych w³osów zrobic na si³e br±zowe bez rozjasniania ale martwilam sie o dziecko zeby sie zdrowe urodzilo i moze wygladalam paskudnie ale chodzi³am z odrostami ciemnymi do polowy glowy a ty ci±gle farbujesz w ci±¿y ?? co z tego ze jaka¶ tam farba nie ma amoniaku tylko w nazwie to tak piêknie wygl±da ale zamiast amoniaku ma mniej znany sk³adnik który wplywa i na w³osy i na resztê bardzo podobnie jak amoniak bo niestety jako¶ te w³osy musz± siê pofarbowaæ to jest sama chemia !!! jestes nie odpowiedzialna domyslam siê ze ta ci±¿a to musiala byc wpadka bo chyba nie chcesz tego dziecka tak do konca... jestes mloda i nie odpowiedzialna pewnie i na sylwestra bedziesz pi³a co.. zeby byæ fajna............ szkoda mi tego dziecka tak to jest jak dzieci robia dzieci a nie wiedz± co to prezerwatywa! przykre ale prawdziwe.
no coments
nie znasz jej wiêc siê nie wypowiadaj
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:06   #1180
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno bêdzie mi siê kolor wyp³ukiwa³ do rudo¶ci? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariujê jak zobacze co¶ rudego na moich w³osach znowu, bo uciekam od tego koloru ju¿ ponad rok...
Proszê Was o radê
na pewno po blondzie bêdzie Ci siê d³u¿szy czas wymywa³o do rudego mo¿e nie ca³kowicie rudego ale br±zu rudym poblaskiem
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:10   #1181
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
na pewno po blondzie bêdzie Ci siê d³u¿szy czas wymywa³o do rudego mo¿e nie ca³kowicie rudego ale br±zu rudym poblaskiem
hmm... i jak sobie wtedy pomóc? szamponetk± na przyk³ad? ¿eby "przeczekaæ" do nastêpnego farbowania?
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 16:12   #1182
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa, jak tu zawitasz to napisz jak tam po wizycie u fryzjera Zadowolona?
siedzia³am u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0163.jpg (96,9 KB, 78 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:18   #1183
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
hmm... i jak sobie wtedy pomóc? szamponetk± na przyk³ad? ¿eby "przeczekaæ" do nastêpnego farbowania?
tak

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
siedzia³am u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
zdjecie oddaje ca³kowicie kolor jaki masz w reczywisto¶ci??? to jest rudy kolor co mia³as robione???? i jaki kolor po³o¿ony?
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:22   #1184
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
oj Ivonica... rozumiem, ¿e siê zdenerwowa³a¶ nie zna Ciê, niech sobie pisze co chce a my tu rozmawiajmy na tematy, które nas interesuj±

jak siê czujesz???

ciekawe jak tam metaxa bardzo mnie zastanawia co jej wysz³o

ja le¿ê w ³ó¿ku chora :/ dzi¶ ju¿ mi troszeczkê lepiej.

nie farbowa³am w³osów wytrwa³am w postanowieniu
ano co¶ tam wysz³o

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
tak



zdjecie oddaje ca³kowicie kolor jaki masz w reczywisto¶ci??? to jest rudy kolor co mia³as robione???? i jaki kolor po³o¿ony?
mia³ wyj¶æ troszkê ciemniejszy ale wyszed³ jasniejszy
mieszany by³ jasny miedziany z³oty br±z z miedzianym z³otym blondem, proporcji niestety nie znam

powiedzmy ze zdjêcie oddaje kolor jaki jest w rzeczywisto¶ci

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

a oczywi¶cie kolor mia³am ¶ci±gany
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:26   #1185
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ




mia³ wyj¶æ troszkê ciemniejszy ale wyszed³ jasniejszy
mieszany by³ jasny miedziany z³oty br±z z miedzianym z³otym blondem, proporcji niestety nie znam

powiedzmy ze zdjêcie oddaje kolor jaki jest w rzeczywisto¶ci

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

a oczywi¶cie kolor mia³am ¶ci±gany

i bardzo dobrze, ¿e nie wyszed³ ciemniejszy jest piêkny jak ju¿ mówi³am. Rudy to Twój kolor nawet jeszcze ja¶niejszy móg³by byæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:32   #1186
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Przychodzê do Was po radê, bo to w koñcu w±tek od br±zowow³osego farbowania. Moja historia w³osowa jest d³uga, jak chcecie wiedzieæ wiêcej, to napisa³am o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca³a historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokrótce - aktualnie mam w³osy blond:
Za³±cznik 4394991
Niestety wpadaj± w karmelowo-¿ó³te tony, a warstwy w³osów u do³u g³owy nadal wykazuj± przeb³yski rudo¶ci, któr± niestety kiedy¶ potraktowa³am swoj± g³owê. Próbowa³am z tym walczyæ ju¿ wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b³êkitna po¶wiata na co niektórych pasemkach, ale z³oto-rudo¶æ zosta³a... w zwi±zku z tym postanowi³am (jestem na 90% przekonana), ¿e chcê wróciæ do ciemnych w³osów, które kiedy¶ mia³am i wygl±da³am tak:
Za³±cznik 4394992
marzy mi siê kolor mniej wiêcej taki:
Za³±cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowaæ siê z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do koñca, chocia¿ wygl±dam ca³kiem ³adnie i podobno m³odziej, ale odcieñ to nadal nie to, a bojê siê, ¿e kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszczê a ju¿ s± naprawdê w op³akanym stanie . Z drugiej strony jednak trochê mi szkoda tego d³ugiego czasu - oko³o roku, jaki po¶wiêci³am na doj¶cie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno bêdzie mi siê kolor wyp³ukiwa³ do rudo¶ci? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariujê jak zobacze co¶ rudego na moich w³osach znowu, bo uciekam od tego koloru ju¿ ponad rok...
Proszê Was o radê
w zasadzie to w jednym i w drugim kolorze jest Ci dobrze
na Twoim miejscu nie eksperymentowa³abym sama z farbami w domu je¶li chcesz znowu ciemne
je¶li finanse Ci pozwalaj± id¼ do fryzjera
mo¿e doradzi³by równie¿ jak wyeliminowaæ te rudo¶ci z blondu
bo na moje oko to na 100% nie jeste¶ przekonana co do tego br±zu

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
i bardzo dobrze, ¿e nie wyszed³ ciemniejszy jest piêkny jak ju¿ mówi³am. Rudy to Twój kolor nawet jeszcze ja¶niejszy móg³by byæ
cieszê siê

nastêpnym razem bêdzie ja¶niejszy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:35   #1187
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
tak



zdjecie oddaje ca³kowicie kolor jaki masz w reczywisto¶ci??? to jest rudy kolor co mia³as robione???? i jaki kolor po³o¿ony?
dziêki

a jakie szamponetki by¶cie poleci³y?
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:38   #1188
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
cieszê siê

nastêpnym razem bêdzie ja¶niejszy


Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki

a jakie szamponetki by¶cie poleci³y?
marion
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:44   #1189
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki

a jakie szamponetki by¶cie poleci³y?
ja kiedys uzywa³am joanny i by³am zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ



marion
ibyza, kolor bedzie sie wyp³ukiwa³ wiec po miesiacu bedzie jasniejszy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 16:46   #1190
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
w zasadzie to w jednym i w drugim kolorze jest Ci dobrze
na Twoim miejscu nie eksperymentowa³abym sama z farbami w domu je¶li chcesz znowu ciemne
je¶li finanse Ci pozwalaj± id¼ do fryzjera
mo¿e doradzi³by równie¿ jak wyeliminowaæ te rudo¶ci z blondu
bo na moje oko to na 100% nie jeste¶ przekonana co do tego br±zu

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------



cieszê siê

nastêpnym razem bêdzie ja¶niejszy
je¿eli chodzi o schodzenie z rudego do blondu to robi³am to ca³y czas pod okiem fryzjerki, ale moje w³osy po prostu za Chiny Ludowe nie chc± pu¶ciæ tego czerwonego pigmentu i ju¿.... i ja ju¿ nie mam si³y do nich - a nie chcê ich znowu odbarwiaæ, bo równie dobrze mogê je wtedy ¶ci±æ, bo zostanie z nich jeden suchy wiór...
co do br±zu - jestem przekonana - du¿o osób mi mówi, ¿e w ciemnych du¿o lepiej mi jest i ja te¿ siê lepiej w nich czujê, no i przede wszystkim s± du¿o wygodniejsze w utrzymaniu - nie muszê chodziæ na odrost do fryzjerki tylko robiê sama, wiêc te¿ bardziej ekonomicznie... ale oczywi¶cie na pierwsze farbowanie - z blondu na ciemne, teraz pójdê do fryzjerki - ju¿ siê umówi³am, ¿eby nie stchórzyæ bo chodzi za mn± ten ciemny kolor ju¿ bardzo d³ugo... w ciemnych czu³am siê najlepiej i b³êdem by³o szukanie dziury w ca³ym i zmiany... no ale kobieta zmienn± jest prawda ? tylko siê bojê tego wyp³ukiwania, ale w takim razie za rad± pójdê i bêdê walczyæ szamponetkami
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:49   #1191
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja kiedys uzywa³am joanny i by³am zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



ibyza, kolor bedzie sie wyp³ukiwa³ wiec po miesiacu bedzie jasniejszy
wiem wiem, ¿e sie bêdzie wyp³ukiwa³
dobra ja Was opuszczam teraz, ale ju¿ mam komputer dobry... wiêc bêdê zagl±daæ tu codziennie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:49   #1192
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ



marion
a gdzie to znajdê? w Rossmannie bêd±? albo w hipermarketach? bo nie zwraca³am uwagi nigdy... kolor wychodzi taki jak na zdjêciu?

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja kiedys uzywa³am joanny i by³am zadowolona[COLOR="Silver"]

to widzia³am ostatnio chyba w Rossmannie

dziêki dziewczyny
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:53   #1193
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

metaxa
kolorek bardzo fajny

dzieki ze mnie tak bronicie
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:01   #1194
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Metaxa, cudownie wygl±dasz!
Widzisz, mia³y¶my z dziewczynami racjê, ¿e to idealny kolor dla Ciebie
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:05   #1195
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

kochanie a jak mowicie jak przed sylwestrem kupie sobie szamponetke ta do 6 myc czy ilus np z Joanny zeby przyciemnic ten rudy odrot zeby sie tak nie rzucal w oczy to cos sie stanie ? chyba nie co ?
bo to bardzo delikatne prawda?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:09   #1196
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Tylko pytanie czy szamponetka siê przyjmie na takich ¶wie¿o ufarbowanych w³osach i czy nie bêdziesz mia³a têczy na g³owie na sylwestra
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:14   #1197
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

patrzy³am sobie dzisiaj farbki z L;oreala i moj± uwagê zwróci³ bezowy jasny br±z, tylko, ¿e na farbie pisa³o ultrarozja¶niaj±ca do ciemnych w³osów, czyli jakbym po³o¿y³a na mój jasny br±z celem od¶wie¿enia kolory to by mi bardziej rozja¶ni³ czy co??

a próbowa³a która¶ z was odcienia Virginie??

chcia³abym znale¼æ taki jasny br±z który od razu po farbowaniu jest jasny a nie ciemny i potem siê spiera, help

1.jasny be¿owy br±z
2.virginie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jb.jpg (23,6 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jbbb.jpg (20,4 KB, 15 za³adowañ)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:16   #1198
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

WYdaje mi siê , ¿e takie farby mog± ewentualnie rozja¶niæ w³osy, ale tylko te naturalne :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:34   #1199
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

mysle ze sredni lub ciemny braz by pokryl
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 17:46   #1200
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

metaxa piêknie wygl±dasz!

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
mysle ze sredni lub ciemny braz by pokryl
Iwonko ciemny na pewno pokryje i nie denerwuj siê tym co ona napisa³a szkoda s³ów a tym bardziej nerwów na takiego osoby, bêdziesz na pewno ¶wietn± mam± a to ostatnie zdanie jakie napisa³a to poni¿ej krytyki hehe jak z Ciebie dziecko?Ty masz 21 lat...w ogóle sk±d wie,¿e Ty bêdziesz pi³a na sylwka hehe

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-17 o 17:55
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.