Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł (bedzie dopisek Mamusie maj- czerwiec 2008):
Nasza gromadka ma już 4 latka 5 55,56%
Przedszkolaki z naszej paki 2 22,22%
Przedszkolaków gromadka wnet kończy 4 latka 1 11,11%
Rozgadane mają buziaki nasze czteroletnie łobuziaki 1 11,11%
Głosujący: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 21:07   #1171
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Caterin zaskoczona jestem, ze dali Sebastianowi niepełnosprawność. W Polsce to jak dziecko nie jeździ na wózku, kontaktuje i nie robi w portki, to kop w tyłek. Przepraszam za dosadność, ale taki system w Polsce panuje.
Plus, że kasa wam spłynie i odciąży wam te wyjazdy na badania.
Dokładnie to samo chciałam napisać, ale nie wiedziałam jak to ująć
Z dorosłymi zresztą podobnie, mam wójka co ma sztuczne oko, bardzo słabo widzi i nie może renty dostać.

Nam się Kac Vegas jedynka podobała Pewenie byśmy na coś ambitniejszego woleli, ale jakoś teraz cieńko z filmami. Same bajki i Naznaczony horror:/
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 21:38   #1172
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Caterin - zawsze dodatkowa kasa, a to raczej nie wpłynie na przyszłośc Sebastiana bo przecież do tego czasu i tak wyzdrowieje, a nawet jakby nie tfu tfu to tylko łatwiej prace znalazłby, przynajmniej tu

Ramona to też każda zabawka na chwilę, tzn że sama się nie pobawi dłużej, ale uwielbia ogólnie figurki różne, np w klickach to najlepiej się bawi figurkami, nawet w ciastolinie ma 3 figurki do wciskania to nie wyciska tylko układa je na pokrywce od ciastoliny i jeździ

Kaca Vegas 2 nie oglądałam, słyszałam że gorszy od części pierwszej
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 21:46   #1173
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ja krotko - jestesmy juz w domu.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 22:09   #1174
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Monia jak bedziesz miala chwile to opowiedz jak tam porod i wszystko i wrzuc fotki Kingi

Wiecie mi tez do glowy nie przyszlo ze tam jakas kase mozemy dostac i ze to jest jakas tam niepelnosprawnosc ale wiecie co kraj to inaczej, ja nie wiem jakie tu sa stopnie itd itp
dowiedzielismy sie o tym bo znajomi zlozyli wniosek na dziecko z ADHD
i dostali. Wiecie nie sadze ze dostaniemy jakos duzo kasy, ale zawsze fajnie by bylo cos tam, i moj wyjazd do Polski coraz bardziej realny by byl no i ulga w podatku jednak dobre, bo obnizaja nam wtedy dochody i nie musimy placic duzego podatku o ile musimy, albo jeszcze i zwrot miec
Dostalismy to narazie na 2 lata ale poniewaz ma to od urodzenia wiec beda pod uwage brane lata od urodzenia.
Generalnie jego choroba nie przeszkadza mu w zyciu poki co, ale bierze caly czas leki, musi byc monitorowany i ewentualnie brane jest uwage ryzyko zagrozenia zycia no nie wiadomo co dalej.

Pogoda okazal sie jednak mniej plazowa i poszlismy na spacer, a wieczorem planujemy pojechac sobie na ognisko w gory nad jezioro.
Moze jutro plaza
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:04   #1175
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Hej ,
wpadłam pogratulowć Moni wspaniałej córeczki
U nas po staremu wierek raz grzeczy raz nie do wytrzymania i tak w kółko .
Miłego dnia
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 12:58   #1176
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Braxa witaj

monia - jak Kinga w domu się zachowuje? Poopowiadaj trochę

To wam posmęcę, nie mam siły, nie chce mi się bawić z Ramoną, chce wyjśc z domu, na zakupy, pochodzić po sklepach, już dość! Ta pogoda pewnie też robi swoje, i Ramona musi się patrzeć na te moje nastroje, że się nawet do niej nie chce mi się uśmiechnąć
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:21   #1177
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ja też posmęce...
U nas znowu leje i patzrąc na prognozy ma lać do niedzieli
To lato jest okropne!!!
Michał u dziadków (chociaz tyle dobrze, że urlop mają i go wezmą do siebie), Szymon ciągle mi buty przymosi i marudzi. pewnie by chciał gdzieś wyjść. Myślałam, że jak rodzice będą na urlopie to gdzies pojezdzimy z dzieciakami, ale zeszły tydzień prawie cały czas padało, teraz znowu

Braxa napisz coś więcej Co tam u Oliwierka?
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 16:55   #1178
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

W południe przyjechala przyjaciółka.Połaziłysmy po sklepach,posiedzialysmy w domu ,pózniej na dworze bo sie wypogodziło.Własnie pojechala ,pozmywalam gary i biorę się znowu za ogórki...Ostatnio jak Wam pisalam ,że mam robic(pytalam o pasteryzacje )to oddalam mamaie i mialam z glowy.Wczoraj wiadro od tesciowej przywiozlam i trzeba zrobic ale koniec.To juz ostatni raz.Woalabym jakies owoce dostac w dyzej ilosci ,miec urozmaicone przetwory a póki co tylko ogorki w spiżarni króluja na rózne sposoby.Ciekawe czy wyjdą.Pierwszy raz robiłam przetwory dla nas. wczesniej tylko pomagalam mamie.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:55   #1179
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ja z przetworow to zrobilam narazie drzem czeresniowy

a u nas zapowiadaja taka pogode
http://www.theweathernetwork.com/fou...qlink_lt_14day
podoba mi sie

w Polsce lata ostatnio pogoda nieciekawa u nas tez nie bylo jak dotad az tak dobrego lata w tym roku, ale przynajmniej nie mamy takich ulew, nawalnic
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:03   #1180
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

ja jak na jakies pewnie trzy tygodnie nie bede miec netu poza komorka a co napisze wiecej to mi nie dodaje wiec na dluzszy opos poczekacie. ogolnie porod mega lajtowy, king grzeczna, calkiem wg duzo spi. bo spi albo dlugo w dzien albo w nocy. je ladnie chociaz prztsypia imusze ja dobudzac. troche meczy ja robienie kupki i gazow ale jak juz zrobi to jest spikojna.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:12   #1181
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Monia czyli luzik i tak trzymac
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 21:06   #1182
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Zaliczyliśmy wypad do kinia. Jak Dróga część równie dobra jak pierwsza, podobało mi się, odstresowaliśmy się, pośmialiśmy. Ogólnie na plus.

Funieczka ten film Allena to ,,Pólnoc w Paryżu, widziałam zwiastun. Jesli by był równie dobry jak ,,Vicki Cristina Barcelona,, to jestem za

Dopiero dzieciaki przed chwilą uspałam. Dziadki były z Szymonem na spacerze i dwie godziny im spał, do 19
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:18   #1183
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

jak dzieci w nocy oduczałyście spania w pampersie to kupowałyście te podkłady takie na ceracie? to można prać czy sie zmienia? (pamiętam jak kiedyś sobie kupiłam taki podkład jak mi się lało mleko z cycków w nocy....) ile trwa takie odpampersowanie? właśnie kupiłam paczke pieluch ale wolę to zrobić jeszcze w lato by nie spała w mokrym na jesieni czy zimie, a i tak mi się to nie podoba

Ramona weszła w okres zadawania pytania " a dlaczego" (w sumie to mi zostało do dziś) na każde moje stwierdzenie jest " a dlaczego?" ja jej odpowiem a ona znowu "a dlaczego?" narazie to nie jest denerwujące

monia - no to super

żadna nie kupiła ciastoliny w biedronce? zresztą mnie interesują ciastkarnie a tu same chłopaki
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:32   #1184
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Ramona weszła w okres zadawania pytania " a dlaczego" (w sumie to mi zostało do dziś) na każde moje stwierdzenie jest " a dlaczego?" ja jej odpowiem a ona znowu "a dlaczego?" narazie to nie jest denerwujące
Mój od jakiegoś czasu ma dokladnie to samo. Potrafi tak godzinami zadręczać ptaniami i to połowa zupełnie bez sensu. Na spacerze nie moge z mężem pogadać bo Michał cały czas nadaje i pytania zadaje Ostatnio też ma fazę, że udaje, że po angielsku mowi i coś tam burczy sobie pod nosem niezrozumiałego
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:54   #1185
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

MONIA szkoda ,ze nie mozesz byc na wątku codziennie.Ja czekam na dluzszy opis i zdjecie!Jak mały reaguje na siostre????

ONA nie wazne jaki filmFajnie ,ze mogliscie wyskoczyc we dwoje

GOTHIKA ja nie planowalam oduczania spania w pampersach.Skonczyla sie paka pampersow,za kilka dni mialy byc urodzinki.Mysle dobra nie kupuje kolejnej paczki,spntan!Kupilam w aptece paczke podkladow za 8zł(w op 5szt.)Zasiklal 2 opakowania (zasikiwal tak co iles nocy wiec na dlugo mi starczylo).Tych podkladow sie nie pierze.W nocy go nie budze czy chce siku.Sadzam go przed snem i tyle.Raz u rodzicow sie obudzilam w nocy i szlam siku.On tez sie przebudzil i pytam czy chce siusiu.Powiedzial ,ze tak wiec zrobil ale tak to nie mam zamiaru wstawac do niego w nocy i pytac czy chce bo bym wstawala jak do karmienia
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 03:26   #1186
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

A ja klade mojego od dawna w pull ups z pampersa i juz kawalek czasu jak nie sika wogole w nocy, wstaje z sucha pielucha ale zakladam mu narazie bo to jak majtki jak sie skonczy paczka pewnie nie kupie juz i nic nie bede mu podkladac.
Zwykle sika przed spaniem i w nocy wogole tylko rano.
Czasem w nocy pojdzie siku ale to rzadko.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 07:35   #1187
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
MONIAONA nie wazne jaki filmFajnie ,ze mogliscie wyskoczyc we dwoje
Nom Jedyne na co bym nie poszła i to bez dwóch zdań to polska komedia romantyczna. To już by było dla mnie nie do strawienia.
Bez urazy dla fanów


Mój śpi w pampku. W większości budzi się z suchym wtedy zakładam na kolejną noc. Czasmi się zleje, ale ostatnio rzadko.


U nas znowu leje...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-07-29 o 07:36
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:33   #1188
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Rano nic nie było napisane, teraz znowu nic. Nie chce by przeze mnie czy tez moje poglądy na dany temat (ewidentnie odbiegające od waszych poglądów) spowodowały upadek wątku. Przecież znamy się jakiś już czas, nigdy nie było jakiś większych nieporozumień, wczoraj też pewnie bylo to niepotrzebne. Mogłam napisać tak jak Kjane ,, nie popieram,, i wystarczy, może niepotrzebnie ciągnęłam.

Asia już w trasie...
Ona to nie przez ciebie, u mnie poprostu brak czasu.
Za około 2 tygodnie lecę do Polski do mamy, niezadobrze znosi tą chemię, nie ma siły nic robić i cały czas wymiotuje. Teraz jedzie siostra, a potem ja. Muszę zrezygnować z pracy, bo jeszcze przez 9 tygodni będzie trwało leczenie. Do tego jeszcze Ala się pochorowała i ja też

Co do pampersów to ja od razu odstawiłam na dzień i na noc. Jak już nie nosiła w dzień to poprostu parę razy zapomniałam na noc jej założyć i się nie zlała w nocy nigdy, cerat nie kupowałam.

Pogoda: wczoraj lato, upał, że wytrzymać nie szło, dziś już jesień.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:52   #1189
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Nicko - podobno jest jakas dieta dla poddawanych chemi by nie wymiotowac. pogogluj.

artur jest kochany. oimaga przy kindze, jest w miare cicho jak na niego, smyra ja misiem, glaszcze i caluje na dobranoc... ale staram sie mu duzo czasu poswiecac zeby nie byl zazdrosny no i to ze w zlobku sa male dzieci tez duzo daje
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 11:38   #1190
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

cześc dziewczyny
podróż minęłą rewelacyjnie, ale nie mam dobrych wieści. Wczoraj był JEDEN dzień ciepła - kąpiel w morzu do 22.00, ale za to dzis deszcze leje od rana.
Przecieka nam apartament, i ogóleni jet nudno.
nie spodziewałam się takiej pogody, nie ma ciuchów na deszcz, ani sztuki parasola.

w ramach rozrywki pomalowałam Kalinie paznokcie-a co niech wie ze sa wakacje.
p.s.
chleb tu kosztuje 5 zł - to zabójstwo, będziemy głodować

Gothika ja Kalę nie oduczłam pieluch, po prostu zaczęła budzić sie rano z suchą pielucha i po prostu zdjęłam jej i tyle.

pilnowałam, aby przed snem nie piła zbut dużo, czasami (bardzo rzadku) wstałała w nocy na siku

na łóżeczku położyłam taką matę, co z jednej strony bawełna, a z drugiej folia gruba.
Pociła się na tym, więc kupiłam w IKEA taki cieutki materacyk (jakiś z wystawy, bo był za grosze) i kladłam na ta folię i potem na to prześcieradło. Kilka razy uratowało nam to materac - szczególenie po południowej dzrzemce -bo wtedy ona jeszcze spałą w dzień.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar

Edytowane przez ..Asia..
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:39
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:39   #1191
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

o Asia jest, jak wam się podoba na miejscu?
o już napisałaś, nie czarnowidź tylko nam tylko, pogoda napewno się poprawi

dzięki za wypowiedzi, skończę paczkę i pomyślę nad tym, tylko ona mocno zasikuje pampersa w nocy

kupiłam Ramonie ciastoline Słodkości, wczoraj Dinozaury, ale zamieniłam, w sumie to babcia jej kupiła

dziś Ramona do babci a my wyskoczymy na koncercik reagee, jutro przyjeżdza kumpel ze Szwecji co u niego byliśmy, jak ostatnio z nim gadaliśmy na skype, to dzieciaki Ramona zobaczyła - ale się ucieszyła, widać było taką radośc na jej twarzy, aż się wzruszyłam, a teraz znowu non stop mówi tylko o Darii, ale już za miesiąc przedszkole to będzie miała dzieci a dzieci

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:45
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:15   #1192
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

ASIA trzymam kciuki za pogode!Kurcze tak sie mowi ,ze w POlsce z pogoda to jak w toto lotku a widac poza POlska tez nie tak sielankowo.Zaskoczyłas mnie bo ja sobie wyobrazalam ,ze w Chorwacji to lato =upały

MONIA super ,że braciszek tak przyjał siostre

Pytam sie kilka dni temu Marcela czy chcialby miec braciszka lub siostre.On na to ,że tak i by sie opiekowal.Wczoraj przyszli synowie sąsiadki a Marcel mówi a ja bede mial dzidziusia!Zaraz pojdzie plotka ,ze ja w ciazyUdalo mi sie wybrnąć bo powiedzialam ,ze nie bedziesz mial tylko jedziesz zobaczyc dzidzie.W niedziele jedziemy do znajomego ,urodził mu się synek.Widze po Marcelu ,ze chce i potrzebuje rodzenstwa...Nie kazdy jedynak tego potrzebuje.Mojego TŻ siostry córka mówi ,ze nie chce rodzenstwa a ja bedzie dzidzius to wyrzuci przez okno.

Pamietacie jak narzekalam ,ze nie ma u nas prywatnego przedszkola?Będą c ostatnio w sklepie zobaczylam ulotki ,ze od wrzesnia otwieraja niepubliczne!Dzis ide na zebranie ,popytac co i jak.Lipa troche bo nie mamy opinii o opiece itd.Dalibysmy w ciemno.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:36   #1193
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ja na wakacje bym chyba Grecję wybrała, tam jest pewna pogoda w okresie letnim. No i fajny klimat, niby upały, ale mała wilgotność i tak człowiek nie odczuwa.

Asia kciuki za poprawę pogody Bawcie się dobrze. Ja w Polsce płacę 4 zł za chleb bo nie przepadam za tym zwykłym białym
Monia no to super, że Artur tak zareagował na siostrzyczkę. Jednak u was juz trzy lata różnicy i tak jak piszesz pewnie dużo zrobił pobyt w żłobku gdzie też są maluszki. Dawaj fotkę Kingusi
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 14:50   #1194
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

wiecie, ja juz 3 raz w Cro jestem i nigdy takiej pogody nie było. Tubylcy tez sa w szoku, bo teraz to zawsze sa upały.
własnie wyszło słonko (prawie 16.00) No to idziemy na plażę.
Nastroj w domku troche skisły, z lekka pokłóciłam się z TZ, a że jest jego siostra to nie można oczyscic atmosfery, bo wiadomo, ze nie wszyztsko się chce powiedziec przy kims obcym. Generalnie to pierwsze i ostatnie wczasy z kimś, lepiej jednak pojechac samemu na wyjazd na który czeka się cały rok.


Dobra, zbieramy się na ta plażę. Mam nadzieję ze sie nie rozpada....
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 15:27   #1195
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asia wspolne wyjazdy to czasem niewypal, ja tez wole te niezaleznosc od kogos innego, choc czasem w kupie bywa razniej
jak widac wszedzie nietypowa troche pogoda, u nas poki co wreszcie super slonecznie i wygrzalam swoj tylek wczoraj na piasku
a dzis coz ja do pracy, a rodzinka bedzie korzystac ze slonca
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:29   #1196
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

my zabraliśmy siostre, bo nie wiem, czy pamietacie, jej narzeczny popełnił samobójstwo i chceiliśmy ją oderwac trochę od tych zmartwień
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:39   #1197
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

jak to....nic nie napisałyście????

a nam zwineli 1 pokrowiec od karimaty. Zostawiliśmy przed drzwiami pokoju, bo był mokry i koło południa już go nie było....masakra, doczego to może komus posłużyc?
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:00   #1198
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

U nas wreszcie trochę słońca. Mam nadzieję, ze pogoda się utrzyma do niedzieli, bo chcemy gdzieś wyskoczyć.

Kompletnie nie mogę się skoncetrować. Już chyba trzeci raz czytam coście napisały i zabieram się do pisania posta i nie pamiętam co miałam napisać. Chyba ominę tę część naszego wątku bez komentarza

Monia trzymam kciuki, żeby mała dalej była taka grzeczna i Artur nie kombinował

Nicko takie tam przy nudnościach wywołanych chemioterapią. Moze coś się przyda.

http://leki-informacje.pl/54,nudnosc...ioterapii.html

http://policzmysie.pl/forum/post/216...am-pomaga.html

My jemy zazwyczaj biały chleb po 2zł, ale często kupuję ciemny wileński, taki piernikowaty za 2,50 i wiejski ćwiartkę za 3zł. No i ja ze śliwką często jem po 3,60. Taki przekrój radomskiego pieczywka

Koło nas zamyka się w pracy kolejny sklep. Chyba padnie ta galeria szybko. Korzystamy jednak wszyscy i obkupujemy się za grosze. Ech, szkoda, bo masa ludzi straci pracę.
Kolejny raz potwierdza się opinia, ze najlepiej rozpocząć własną działalność. Tylko problemem jest wstrzelić się z czymś w rynek. Sklepy odzieżowe, spożywka, chemia odpada. Ogólnie sklepy to samobój. Polski rynek nie jest w stanie utrzymać tyle pierdołowatego handlu. Z drugiej strony, żeby porwać sie na jakaś produkcje, trzeba mieć ogromny kapitał i umiejętności. Tż zaproponował mi kilka tysięcy na własny biznes. Lokal też bym miała. Tylko diabli wiedza w co uderzyć.
Ekonomiczne tematy zarzuciłam.
Idę prasowac sobie ciuchy na jutro dom pracy.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2011-07-29 o 21:02
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 07:59   #1199
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

czesc pamiętacie mnie jeszcze??

własnie powoli przygotowuje sie do pracy rzadko kiedy mam czas na internet czasem was podczytuje ale nie mam czasu odpisać moze to się zmiani jak wróce do pracy

Monia czy ty już po finale??

pozdrawiam was dziewczyny
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:58   #1200
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asia no widzisz, okropne to lato pod względem pogody. U nas już trzecie dzień leje i bym już tak nie psioczyła, ale w zeszły tydzień też kilka dni padała non stop.

Sybilla kilka postów wyżej masz odpowiedz...

Chleby- u nas jest strasznie drogo. Zwykły kosztuje 2 zł, taki lepszy na zakwasie 3 zł, z ziarnami 3,90 i właśnie ten kupuję z ziarnami. Ale są tez jeszcze droższe chleby koło 5 zł.
U nas to nie wiem czy jakiś biznes by wypalił, właściwie wszystko tu jest. Bardzo dużo sklepów pada. W Szczecinie to nawet duże firmowe sklepy się zamykają Nawet jeden mc donalds padł jakiś czas temu. W moim mieście to same monopolowe i lumpeksy, co z tego, że nie ma dobrego sklpu z odzieżą, byl jeden raz i padł. Byl dobry sklep z butami i padł. Brakuje dobrego fotografa, ale czy dobry by się tutaj utrzymał. Tu dobrze się sprzedaje kicz i tandeta.

Oglądalam wczoraj wreszcie ,, Siostry Magralenki,, niezły !!!
Muszę mamie podrzucić, ona antykościelna więc pewnie jej podpasuje.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-07-30 o 09:03
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.