Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-04, 20:31   #1171
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Ja się właśnie dziś wypstrykam.... zaraz będę zamawiać kolejne flaszki perfum.... Tym razem jesienne ^^ No i wypatrzyłam na allegro jedne dla TŻ, których już nie ma w sprzedaży a je uwielbiam



Właśnie ja zostałam oczadzona tą wędzonką i już nie chcę Może mam za mały salon, może to potrzebuje dużej przestrzeni... ale ja wolę zapachy świerkowe jak już
Także Ondinku, Dembi, skontaktuję się z Wami jak już będę wiedziała coś konkretniej

Chwal się jakie flaszki kupiłaś

Ta wędzonka brzmi intrygująco
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
No wlasnie chyba nie zdążyłam, bo wszystkie stragany mi zamykają, nie wiem czy tamtego tez nie zamknęli
Ale powiem jedno - bardzo mi sie podoba Bałtyk poza sezonem! I ta pogoda kocykowa, wiatr i sztorm na morzu! Jest pięknie
Oki dzięki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zazdro
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 08:19   #1172
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dzieci zaczely szkole ,chwila ciszy 😁 wreszcie 😀
Za to ziab dzis niemilosierny tylko 12 C leje ,wieje brrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 13:24   #1173
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hejka Wam po chwilowej nieobecności. Jestem świeżo po pogrzebie, było do załatwienia dużo rzeczy, formalności, mieliśmy przyjezdnych gości zatem nie miałam kompletnie czasu na to, aby się tu rozwinąć. Ktoś wspomniał, że miał problemy z wizażem, miałam je i ja, tyle że czasem podczytałam 2-3 posty. Jest ciężko, ale muszę sobie to wszystko poukładać.

W powietrzu czuję już typową jesień, jest chłodno, skarpetki, bluzy już wjeżdżają. Na szczęście już nie ma robali (chyba) i patrząc w okno już jestem w swoim świecie, lubię jesień, która przechodzi powoli w zimę. Jestem ciekawa, czy w sklepach już królują święta? Pamiętam, że w tamtym roku w Kauflandzie we wrześniu wystawiali pierwsze słodkości świąteczne.

Ktoś wspominał o choince, ja zamawiałam w listopadzie tamtego roku i w zasadzie jestem zadowolona. Gęsta, stabilna, niczego sobie. Teraz jest w promocji. Link : http://allegro.pl/choinka-sztuczna-s...ant=6555906237

Co do obrotu ozdobami w okresie letnim to ja sama kupowałam bombki i inne gadżety bodajże w sierpniu i były dużo tańsze, więc warto. Jak macie coś na zbyciu lub planujecie coś wyrzucić to śmiało pokazujcie, może na coś się zdecyduję

Tegoroczne święta będą na pewno inne, smutne, nie takie jak kiedyś, ale zrobię wszystko aby czuć atmosferę.. Nic nie zastąpi nam babci, ale co ja mogę Dwie choinki będą ubrane mur beton. Pamiętam jak w zeszłe święta ubrałam babci ''krzaczek'' kwiat lampkami kolorowymi, tak się cieszyła.. To w tym roku będzie miała piękną choineczkę pełnowymiarową. Niech ma moja kruszyna.

Dzisiaj dzieciaki poszły 1 dzień do szkoły, nie wiem kiedy to wszystko minęło.. przed chwilą był maj Niedługo ja zacznę studia i będzie tydzień za tygodniem mijał bezpowrotnie. Do świąt 110 dni, kurczę.. szybko

Zamierzam kupić kominek, dzięki Wam już wiem że minimum 10cm wysokości Macie jakiś konkretny godny polecenia, niedrogi? Bo nie wiem, czy zafascynuje mnie idea palenia wosków.

Empee, gdzie kupiłeś świąteczne akcesoria już?

Kik polski już obfituje w świąteczne rzeczy? W Poznaniu będę na jeden dzień niedługo to może wejdę. W ogóle jest tu ktoś z Poznania? Co warto odwiedzić w jeden dzień, jakiś sklep godny polecenia?

Dziękuję wszystkim za kondolencje. Kocham
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 15:21   #1174
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ok, chłop w pracy, ogarnęłam trochę mieszkanie, ciasto na chleb już rośnie, w kominku jeden z naszych ulubionych wosków jesiennych... i czas się zabrać ostro za naukę... przez tydzień jakieś dziwne rzeczy się działy i kompletnie nic nie ruszyłam

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Chwal się jakie flaszki kupiłaś

Ta wędzonka brzmi intrygująco
Kupiłam na allegro zapachy Herve Leger, ETE oraz Intrigue.. były jakieś 7 lat temu w Avonie . Jak je wycofywali, to kupiłam sobie obie flaszki za bezcen... ale mój ex-ex mi je ukradł i gdzieś opchnął... No nieważne. A do tego TŻ na niespodziankę Christian Lacroix Noir, też z wydania avonu, ale tak bardzo mi się podobają, dla mnie pachną jak świąteczny poranek . Jak czuję ten zapach, to od razu mam przed oczami zieloną, pachnącą choinkę w salonie, leniwy słoneczny poranek, mandarynki w łóżku, rozwalony koc w przedpokoju na podłodze z kotem w środku, śnieg za oknem i tą esencję męskości... ...chyba nie muszę mówić wprost, że kupiłam je bardziej sobie niż Jemu

Do tego zamówiłam (hmm.. też w avon...) te nowe męskie Today Everything, bo też mi się spodobały. Oraz Today and Tomorrow dla mnie . Te tzw "markowe" są ostatnio tak nudne, mdłe, niewyraźne, że nic mi się nie podoba... A Today'e zawsze mi się podobały, mają klasę

Na pocieszenie powiem Wam, że u mnie też brzydko. Pochmurno od kilku dni, niby ciepło, 20*, ale zimny wiatr i ta szarość... normalnie jak na wykopkach w Wojsławicach
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 15:25   #1175
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Kurcze zazdroszczę tego że podobają Ci się perfumy z Avon, ja ich znieść nie mogę 😣mają w sobie taką sztuczną chemiczną nutę która mnie drażni. Może nam zbyt czuły węch? Sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 15:42   #1176
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
(...)
Na pocieszenie powiem Wam, że u mnie też brzydko. Pochmurno od kilku dni, niby ciepło, 20*, ale zimny wiatr i ta szarość... normalnie jak na wykopkach w Wojsławicach
W Wojsławicach to chociaż Wędrowycz bimber pędzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:05   #1177
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ale dziś paskudny dzień. Zimno, mokro, pochmurno. Wczoraj byłam w lesie, nie ma ładnych szyszek a miałam robić choinkę. Za dwa miesiące Wszystkich Świętych i rzut beretem do adwentu. A do BN jeszcze 110 dni. W niedzielę na Polsat film Kevina puścili
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 16:19   #1178
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Kurcze zazdroszczę tego że podobają Ci się perfumy z Avon, ja ich znieść nie mogę 😣mają w sobie taką sztuczną chemiczną nutę która mnie drażni. Może nam zbyt czuły węch? Sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja avonowych nieznoszę! Dokładnie tak jak mówisz, mają jedną nutę, która mnie tak drażni, że nie mogę tego nosić, mdli mnie Ile razy kupiłam coś "do pracy", popsikałam się ze 2 dni i szły na sprzedaż... Nie martw się, mam to samo co Ty
Ale ta seria Today jest inna, nie wiem, kto to robi, ale mu wyszło Tak samo z tymi sygnowanymi, ekskluzywnymi wydaniami od projektantów. Dobre są

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
W Wojsławicach to chociaż Wędrowycz bimber pędzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego im ta pogoda nie przeszkadza
...chyba też sobie coś chlupnę... mam likierek wiśniowy... przez Ciebie kusicielko
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:25   #1179
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Chyba zima idzie, mój kot sieje sierścią na potęgę. A propo perfum, szukam czegoś na zimę podobnego do channel 5. Ktoś, coś ? W rozsądnej cenie oczywiście.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:27   #1180
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Dlatego im ta pogoda nie przeszkadza
...chyba też sobie coś chlupnę... mam likierek wiśniowy... przez Ciebie kusicielko
Haha też bym se chlupnęła na sen i na odwagę jutro, bo jutro ten chirurg szczękowy mnie czeka, ale nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:45   #1181
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Chyba zima idzie, mój kot sieje sierścią na potęgę. A propo perfum, szukam czegoś na zimę podobnego do channel 5. Ktoś, coś ? W rozsądnej cenie oczywiście.
Oj, ja 5tki nie lubię, pachnie mi starą przypudrowaną babą
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Haha też bym se chlupnęła na sen i na odwagę jutro, bo jutro ten chirurg szczękowy mnie czeka, ale nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale niehumanitarne dranie! Trzymaj się, będzie dobrze

Patrzcie, co mi się zamarzyło... Ostatnio jak byłam W HY to mnie oczarowały . Nie wiem czemu, ale jesienio-zimą zawsze podobają mi się złote rzeczy, dodatki... takie eleganckie, ciepłe i rozświetlające
http://home-you.com/pl/kubki-filizan...162622732.html
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 17:11   #1182
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Kwestia gustu. Ja je wielbię od lat. A wcale nie jestem stara...( no może troszkę)
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:18   #1183
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hej dziewczyny, czy to jest watek ze stala grupa bywalczyn, czy po prostu watek o swietach? pozdrawiam!
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:29   #1184
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ok, chłop w pracy, ogarnęłam trochę mieszkanie, ciasto na chleb już rośnie, w kominku jeden z naszych ulubionych wosków jesiennych... i czas się zabrać ostro za naukę... przez tydzień jakieś dziwne rzeczy się działy i kompletnie nic nie ruszyłam



Kupiłam na allegro zapachy Herve Leger, ETE oraz Intrigue.. były jakieś 7 lat temu w Avonie . Jak je wycofywali, to kupiłam sobie obie flaszki za bezcen... ale mój ex-ex mi je ukradł i gdzieś opchnął... No nieważne. A do tego TŻ na niespodziankę Christian Lacroix Noir, też z wydania avonu, ale tak bardzo mi się podobają, dla mnie pachną jak świąteczny poranek . Jak czuję ten zapach, to od razu mam przed oczami zieloną, pachnącą choinkę w salonie, leniwy słoneczny poranek, mandarynki w łóżku, rozwalony koc w przedpokoju na podłodze z kotem w środku, śnieg za oknem i tą esencję męskości... ...chyba nie muszę mówić wprost, że kupiłam je bardziej sobie niż Jemu

Do tego zamówiłam (hmm.. też w avon...) te nowe męskie Today Everything, bo też mi się spodobały. Oraz Today and Tomorrow dla mnie . Te tzw "markowe" są ostatnio tak nudne, mdłe, niewyraźne, że nic mi się nie podoba... A Today'e zawsze mi się podobały, mają klasę

Na pocieszenie powiem Wam, że u mnie też brzydko. Pochmurno od kilku dni, niby ciepło, 20*, ale zimny wiatr i ta szarość... normalnie jak na wykopkach w Wojsławicach
te "Christiany" są śliczne, bo miałam próbkę i ubolewam, że się skończyła ile dałaś za ile ml?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Haha też bym se chlupnęła na sen i na odwagę jutro, bo jutro ten chirurg szczękowy mnie czeka, ale nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem z Tobą! Daj znać tutaj lub na privie jak zniesiesz zabieg. Mnie czeka to pojutrze. :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:30   #1185
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Medikate - u mnie w mieście jest taki dom towarowy, na kilku poziomach masz spożywkę, drogerię, perfumerię, ozdoby, wszystko. I zaszedłem sobie na tyły tego działu dekoracyjnego (dział wyprzedaży) i poszperałem.

I znalazłem takie cuda - zawieszki i ptaszek po 2 złote, obrazek za 10. Obraz do pokoju, reszta do kuchni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002 (480x640).jpg (114,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004 (640x469).jpg (117,6 KB, 42 załadowań)
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:49   #1186
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
te "Christiany" są śliczne, bo miałam próbkę i ubolewam, że się skończyła ile dałaś za ile ml?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------
To były te męskie czarne. Nowe w folii 50ml za 100zł. Z damskich mam te pomarańczowe, Ambre, tylko te mi się podobają
[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7690048 6]Hej dziewczyny, czy to jest watek ze stala grupa bywalczyn, czy po prostu watek o swietach? pozdrawiam![/QUOTE]
Hej! Różnie, jest nas kilka non stop, niektóre pojawiają się tylko w okresie przedświątecznym co sezon, ale i zawsze pojawia się ktoś nowy i zostaje

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Medikate - u mnie w mieście jest taki dom towarowy, na kilku poziomach masz spożywkę, drogerię, perfumerię, ozdoby, wszystko. I zaszedłem sobie na tyły tego działu dekoracyjnego (dział wyprzedaży) i poszperałem.

I znalazłem takie cuda - zawieszki i ptaszek po 2 złote, obrazek za 10. Obraz do pokoju, reszta do kuchni.
Śliczne
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:51   #1187
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Za wczesnie. Policja wzywana na wizaz!!!
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dziś wypstrykam.... zaraz będę zamawiać kolejne flaszki perfum.... Tym razem jesienne ^^ No i wypatrzyłam na allegro jedne dla TŻ, których już nie ma w sprzedaży a je uwielbiam

Przepraszam, że odpisuję Ci po czasie , ale po filmie było tylko "no wkładaj gacie i lecimy.." więc...

Oglądaliśmy Shot Caller, chyba teraz jest w kinach.... jednak nie jest to horror, ale mega fajnie zrobiony i prawdziwy do bólu, naprawdę dobre kino
Wypstrykanie się z kasy na perfumy to słuszne wypstrykanie

Dzięki za polecenie - zerknęłam na opinie tego pierwszego filmu i bardzo go chwalą

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ale powiem jedno - bardzo mi sie podoba Bałtyk poza sezonem! I ta pogoda kocykowa, wiatr i sztorm na morzu! Jest pięknie
Oki dzięki!
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w ogóle uwielbiam nasz Bałtyk - marzę, aby kiedyś zamieszkać gdzieś blisko

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
A do tego TŻ na niespodziankę Christian Lacroix Noir, też z wydania avonu, ale tak bardzo mi się podobają, dla mnie pachną jak świąteczny poranek . Jak czuję ten zapach, to od razu mam przed oczami zieloną, pachnącą choinkę w salonie, leniwy słoneczny poranek, mandarynki w łóżku, rozwalony koc w przedpokoju na podłodze z kotem w środku, śnieg za oknem i tą esencję męskości... ...chyba nie muszę mówić wprost, że kupiłam je bardziej sobie niż Jemu
Tak opisałaś ten zapach, że aż się rozmarzyłam
Ja też czasami kupuję chłopu perfumy, bo jestem w nich po uszy zakochana - później mu podkradam i cieszę się zapachem w ukryciu

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Chyba zima idzie, mój kot sieje sierścią na potęgę. A propo perfum, szukam czegoś na zimę podobnego do channel 5. Ktoś, coś ? W rozsądnej cenie oczywiście.
Niestety nie moje klimaty zapachowe, więc nie pomogę. Może po prostu zażycz sobie Chanel jako prezent od Mikołaja?

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7690048 6]Hej dziewczyny, czy to jest watek ze stala grupa bywalczyn, czy po prostu watek o swietach? pozdrawiam![/QUOTE]
Hej Jest tutaj stała grupa bywalczyń, ale chętnie witamy nowe osoby - jeśli masz świątecznego kręćka, to zapraszamy

U mnie dziś mokro, chłodno, wietrznie... Siedzę przy zapalonych lampkach, popijam kakao, słuchawki na uszach, w tle pachnie wosk - cudny wieczór

Zdecydowałam się kupić w tym roku choinkę na pniu - może w przyszłym tygodniu będzie u mnie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:51   #1188
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Medikate - u mnie w mieście jest taki dom towarowy, na kilku poziomach masz spożywkę, drogerię, perfumerię, ozdoby, wszystko. I zaszedłem sobie na tyły tego działu dekoracyjnego (dział wyprzedaży) i poszperałem.

I znalazłem takie cuda - zawieszki i ptaszek po 2 złote, obrazek za 10. Obraz do pokoju, reszta do kuchni.
Śliczne Ten ptaszek hit !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:57   #1189
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Kurcze zazdroszczę tego że podobają Ci się perfumy z Avon, ja ich znieść nie mogę mają w sobie taką sztuczną chemiczną nutę która mnie drażni. Może nam zbyt czuły węch? Sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
No właśnie ja avonowych nieznoszę! Dokładnie tak jak mówisz, mają jedną nutę, która mnie tak drażni, że nie mogę tego nosić, mdli mnie Ile razy kupiłam coś "do pracy", popsikałam się ze 2 dni i szły na sprzedaż... Nie martw się, mam to samo co Ty
Ale ta seria Today jest inna, nie wiem, kto to robi, ale mu wyszło Tak samo z tymi sygnowanymi, ekskluzywnymi wydaniami od projektantów. Dobre są
To ja mam tak samo z tymi Avonowskimi zapachami. Wszystkie wydają mi sie na jedno kopyto. Ja nie jestem fanką zapachów, mnóstwo zapachów mnie mdli, chciałabym w końcu znaleźć "swój" zapach i sie go trzymac. Na razie wpadł mi w oko Obsessed CK, to nowy zapach, moze przy nim zostanę na dłużej lubię tez z Zary oriental, ale perfumy z Zary maja to do siebie, ze sa tanie jak barszcz, ale za to strasznie nietrwałe.

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Oj, ja 5tki nie lubię, pachnie mi starą przypudrowaną babą
To moim zdaniem do 5tki jest podobny zapach z Yves Rocher Accord Chic.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2017-09-05 o 18:59
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 19:01   #1190
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Śliczne Ten ptaszek hit !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dzięki, dzięki.

Prawda? Ptaszek rozwala system.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:14   #1191
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ondinku, dzięki, pobiegnę sprawdzić... Na orginały 5 niestety mnie nie stać, kupuję nalewane odpowiedniki. 20 zł za 20 ml.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:18   #1192
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
A dzięki, dzięki.

Prawda? Ptaszek rozwala system.
Chętnie sama bym takiego przygarnela :d nie mogę sie doczekać października, wtedy juz na pewno będą artykuły świąteczne na półkach. Poki co u mnie w Kauflandzie pusto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:42   #1193
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Gdyby był w białej czapeczce, kupiłbym drugiego. Ale że tylko czerwone, to jeden wystarczy.

Ja i tak najbardziej cieszę się na te "magiczne" popołudnia, które zaczną się już za około miesiąc. :d
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:17   #1194
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Jak szybko czas płynie 😁 FB_IMG_1504460374130.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:23   #1195
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Medikate - u mnie w mieście jest taki dom towarowy, na kilku poziomach masz spożywkę, drogerię, perfumerię, ozdoby, wszystko. I zaszedłem sobie na tyły tego działu dekoracyjnego (dział wyprzedaży) i poszperałem.

I znalazłem takie cuda - zawieszki i ptaszek po 2 złote, obrazek za 10. Obraz do pokoju, reszta do kuchni.
Fajne zakupy mnie się tabliczka podoba

Co do kominków i wosków to ja swój kominek kupiłam w zeszłym roku w angielskim tesco za funta i świetnie się sprawdza a woski na zimę już mam wrzucone w koszyk... trzeba tylko kliknąć "kup" ale, że cały czas zmieniam zdanie to jeszcze się wstrzymuję z finalizacją
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 23:13   #1196
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Gdyby był w białej czapeczce, kupiłbym drugiego. Ale że tylko czerwone, to jeden wystarczy.

Ja i tak najbardziej cieszę się na te "magiczne" popołudnia, które zaczną się już za około miesiąc. :d
tez je uwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 08:19   #1197
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Hejka Wam po chwilowej nieobecności. Jestem świeżo po pogrzebie, było do załatwienia dużo rzeczy, formalności, mieliśmy przyjezdnych gości zatem nie miałam kompletnie czasu na to, aby się tu rozwinąć. Ktoś wspomniał, że miał problemy z wizażem, miałam je i ja, tyle że czasem podczytałam 2-3 posty. Jest ciężko, ale muszę sobie to wszystko poukładać.

W powietrzu czuję już typową jesień, jest chłodno, skarpetki, bluzy już wjeżdżają. Na szczęście już nie ma robali (chyba) i patrząc w okno już jestem w swoim świecie, lubię jesień, która przechodzi powoli w zimę. Jestem ciekawa, czy w sklepach już królują święta? Pamiętam, że w tamtym roku w Kauflandzie we wrześniu wystawiali pierwsze słodkości świąteczne.

Ktoś wspominał o choince, ja zamawiałam w listopadzie tamtego roku i w zasadzie jestem zadowolona. Gęsta, stabilna, niczego sobie. Teraz jest w promocji. Link : http://allegro.pl/choinka-sztuczna-s...ant=6555906237

Co do obrotu ozdobami w okresie letnim to ja sama kupowałam bombki i inne gadżety bodajże w sierpniu i były dużo tańsze, więc warto. Jak macie coś na zbyciu lub planujecie coś wyrzucić to śmiało pokazujcie, może na coś się zdecyduję

Tegoroczne święta będą na pewno inne, smutne, nie takie jak kiedyś, ale zrobię wszystko aby czuć atmosferę.. Nic nie zastąpi nam babci, ale co ja mogę Dwie choinki będą ubrane mur beton. Pamiętam jak w zeszłe święta ubrałam babci ''krzaczek'' kwiat lampkami kolorowymi, tak się cieszyła.. To w tym roku będzie miała piękną choineczkę pełnowymiarową. Niech ma moja kruszyna.

Dzisiaj dzieciaki poszły 1 dzień do szkoły, nie wiem kiedy to wszystko minęło.. przed chwilą był maj Niedługo ja zacznę studia i będzie tydzień za tygodniem mijał bezpowrotnie. Do świąt 110 dni, kurczę.. szybko

Zamierzam kupić kominek, dzięki Wam już wiem że minimum 10cm wysokości Macie jakiś konkretny godny polecenia, niedrogi? Bo nie wiem, czy zafascynuje mnie idea palenia wosków.

Empee, gdzie kupiłeś świąteczne akcesoria już?

Kik polski już obfituje w świąteczne rzeczy? W Poznaniu będę na jeden dzień niedługo to może wejdę. W ogóle jest tu ktoś z Poznania? Co warto odwiedzić w jeden dzień, jakiś sklep godny polecenia?

Dziękuję wszystkim za kondolencje. Kocham

Jesteś super,trzymaj się kochana


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Oj, ja 5tki nie lubię, pachnie mi starą przypudrowaną babą

Ale niehumanitarne dranie! Trzymaj się, będzie dobrze

Patrzcie, co mi się zamarzyło... Ostatnio jak byłam W HY to mnie oczarowały . Nie wiem czemu, ale jesienio-zimą zawsze podobają mi się złote rzeczy, dodatki... takie eleganckie, ciepłe i rozświetlające
http://home-you.com/pl/kubki-filizan...162622732.html
Ja juz mialam w koszyku, ale te srebrne Mozesie udana jakijs nastepnej promo


Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Medikate - u mnie w mieście jest taki dom towarowy, na kilku poziomach masz spożywkę, drogerię, perfumerię, ozdoby, wszystko. I zaszedłem sobie na tyły tego działu dekoracyjnego (dział wyprzedaży) i poszperałem.

I znalazłem takie cuda - zawieszki i ptaszek po 2 złote, obrazek za 10. Obraz do pokoju, reszta do kuchni.
Empee,cos pięknego !! A było wiecej tych obrazków i kilka wzorów? Kupiłbys koleżance,wariatce ? I takiego ptaśka tez? Of course,zapłacę

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Jak szybko czas płynie 😁 Załącznik 7222931

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 08:35   #1198
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Obrazki były, ptaszki też. Obrazek chyba 1 ten z White Christmas, natomiast były jeszcze z jeleniami, ptaszkami i coś jeszcze (coś na zasadzie tej poduszki z JYSK), ale lekko przybrudzone. Ten był jedyny "niewadliwy". Ptaszki też były, ale miały jakieś plamki na tym pieńku. Także zastanówcie się czy chcecie, mogę w piątek podjechać zrobić zakupy i obdzielić. W tej cenie to nawet z małym ubytkiem warto.

W razie czego, mogę kupić i wysłać. Cena dostawy to 8 zł Inpostem do domu, chyba, że ktoś chce do Paczkomatu, albo coś, to wtedy do dogadania. Cena za rzecz taka jak w sklepie + przesyłka + 2 złote na czekoladę.

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-09-06 o 09:59
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 11:00   #1199
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy mnie się tabliczka podoba

Co do kominków i wosków to ja swój kominek kupiłam w zeszłym roku w angielskim tesco za funta i świetnie się sprawdza a woski na zimę już mam wrzucone w koszyk... trzeba tylko kliknąć "kup" ale, że cały czas zmieniam zdanie to jeszcze się wstrzymuję z finalizacją
Gdyby były inne, kupiłbym jeszcze.

Znam to, nawrzucasz 54656965 pozycji do koszyka, bo w promocji,bo ładnie wygląda, bo się przyda, a potem patrzysz i widzisz jakąś porażającą kwotę i robisz przesiew tego co faktycznie chcesz kupić, a czego nie, modyfikując koszyk 150 razy.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 11:10   #1200
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Gdyby były inne, kupiłbym jeszcze.

Znam to, nawrzucasz 54656965 pozycji do koszyka, bo w promocji,bo ładnie wygląda, bo się przyda, a potem patrzysz i widzisz jakąś porażającą kwotę i robisz przesiew tego co faktycznie chcesz kupić, a czego nie, modyfikując koszyk 150 razy.
O to chodzi do tego ja nie znam zimowych/ świątecznych zapachów yankee xD więc mogę polegać jedynie na opisie i ocenie innych... a wiadomo, że co osoba to inne zdanie stąd moja niepewność czy dany wybór będzie udany...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.