Grubsze i gęstsze włosy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 09:47   #1171
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
O kurcze, nieźle Ale chyba coś w tym jest, bo moja córa dzisiaj już chciała ją zabrać do przedszkola by w wolnej chwili poprawić "fryzurę"
No, to są początki uzależnienia od tej szczotki A jak poczuje o ile wyższy jest komfort czesania się nią, to już całkiem na inne nie spojrzy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczynki, czy Wy używacie maseczki serowegozelka na cale włosy czy tylko na skóre głowy (właśnie siedzę z maseczką nałożona, ale głównie na skórę głowy bo na całe włosy nie starczyło) I takie samo pytanie mam co do olejku rycynowego. Chociaz skoro on nawilża to chyba powinno się go stosować od ucha w dół...? I pytanie numer 3... czy nafta wysusza czy nawilża włosy ?
1. Ja nakładam na skórę głowy, ale i tak spływała na resztę Jednak najważniejsza jest skóra głowy, wzmocnienie cebulek i pobudzenie nowych włosów do wzrostu.
Na końce w tym czasie maseczka nawilżająca
2. Olejek rycynowy jak najbardziej na długość włosów celem ich nawilżenia (jednak lepszy i bogatszy pod tym względem jest np. kokosowy )
3. Nafta to sprawa bardzo indywidualna. Mnie nie przesusza wcale, ale jest sporo wizażanek, które u siebie przesuszenie po nafcie zauważyły Musisz sprawdzić jak zadziała u Ciebie.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:30   #1172
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
1. Ja nakładam na skórę głowy, ale i tak spływała na resztę Jednak najważniejsza jest skóra głowy, wzmocnienie cebulek i pobudzenie nowych włosów do wzrostu.
Na końce w tym czasie maseczka nawilżająca
Mogę nałożyć na skóre głowy maseczke serowegozelka a na reszte włosów nawilżającą i to wszystko owinąć folią i recznikiem?? Rewelacja, dwa w jednym.
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
2. Olejek rycynowy jak najbardziej na długość włosów celem ich nawilżenia (jednak lepszy i bogatszy pod tym względem jest np. kokosowy )
A gdzie mogę nabyć olejek kokosowy, też apteka?
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
3. Nafta to sprawa bardzo indywidualna. Mnie nie przesusza wcale, ale jest sporo wizażanek, które u siebie przesuszenie po nafcie zauważyły Musisz sprawdzić jak zadziała u Ciebie.
Myślałam że ona ma z góry działanie nawilżające jak olejek rycynowy i po to się ją łączy z nim... ale skoro niekoniecznie to jakie ona ma działanie na włosy?

Dziękuję Ci virka za odpowiedź


Kurcze znowu mi nie wyszło to cytowanie Już nie wiem co robie źle;/

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-05-29 o 11:30 Powód: pozowlilam sobie poprawić, żeby było bardziej czytelnie :)
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:34   #1173
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Myślałam że ona ma z góry działanie nawilżające jak olejek rycynowy i po to się ją łączy z nim... ale skoro niekoniecznie to jakie ona ma działanie na włosy?

Dziękuję Ci virka za odpowiedź
Nafta ma działanie wzmacniające, odżywcze i nabłyszczające (jednak niektórych wysusza). A rycynę można dodawać, do wszelkich maseczek i wcierek

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Kurcze znowu mi nie wyszło to cytowanie Już nie wiem co robie źle;/
Niepotrzebnie kasujesz nawias kwadratowy z nickiem osoby, którą cytujesz (np. [quote=virka;cyfry])
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:55   #1174
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hm- nafta- ja bym dała głowę obciąć, że na mojej pisze, że jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się , dlatego stosowałam ją tylko na włosy przy skórze głowy, a olejek rycynowy dawałam na przesuszone końce-bo znowu ten nawliżał.
W związku z tym, że naftę trudno mi było zmywać-raz nawet z tłusta plamą na drugi dzień wstałam z łóżka-odsawiłam ją na boczny tor.

Miałam tą:Nafta kosmetyczna z vit. A+E, 170 ml (Uszlachetniona nafta kosmetyczna poprawia ukrwienie cebulek włosowych, wzmacnia włosy, nadaje połysk i zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu, usuwa łupież.
Szczególnie polecana do pielęgnacji włosów przetłuszczających się.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3346.jpg (3,5 KB, 52 załadowań)
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:08   #1175
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[quote=virka;7712940]Niepotrzebnie kasujesz nawias kwadratowy z nickiem osoby, którą cytujesz (np.
Cytat:
Napisane przez virka;cyfry
)
Ok, może tym razem się uda Dzieki!
Czyli tą maseczke zelka na skóre głowy a nawilzajaca na reszte obwiniete folia mog naraz stosować? Olejek kokosowy do zakupu jest w aptece?
Ja właśnie zmyłam maseczke zelka i moje włosy są sztywne i stanowią jeden wielki kołtun I tak są lepsze niż zaraz po spłukaniu bo trzymałam na nich nawilżającą maske, ale to i tak nie to Wy też tak macie?

Hahahahah no teraz to mi w ogóle się udało O maj gad!
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:19   #1176
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Czyli tą maseczke zelka na skóre głowy a nawilzajaca na reszte obwiniete folia mog naraz stosować?
Olejek kokosowy do zakupu jest w aptece?
Ja właśnie zmyłam maseczke zelka i moje włosy są sztywne i stanowią jeden wielki kołtun I tak są lepsze niż zaraz po spłukaniu bo trzymałam na nich nawilżającą maske, ale to i tak nie to Wy też tak macie?

Hahahahah no teraz to mi w ogóle się udało O maj gad!
Tak jest, jak najbardziej
Olejek jest w sklepach zielarskich lub w sklepach ze zdrową żywnością.
Ja tak nie mam , mnie maska z drożdży zmywa się bez najmniejszego problemu, pewnie trochę pokołtuniłaś włosy przy nakładaniu... A jeśli sie okaże, że drożdże troszkę Ci przesuszyły włosy (bo może się tak zdarzyć), następnym razem daj do maseczki np. oliwę z oliwek, lub olej kokosowy

Teraz skasowałaś ostatni nawias kwadratowy osoby, którą cytujesz, czyli [/quote]
Musisz te obydwa nawiasy (na początku [ quote=virka;]i na końcu [ /quote] zostawić), aby Ci się odpowiednio zacytował fragment.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:24   #1177
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Musisz te obydwa nawiasy (na początku [ quote=virka;]i na końcu [ /quote] zostawić), aby Ci się odpowiednio zacytował fragment.
Próba generalna czy załapała Dzięki virka za wszystko

Się udało Dzieki!
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 11:27   #1178
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Hm- nafta- ja bym dała głowę obciąć, że na mojej pisze, że jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się , dlatego stosowałam ją tylko na włosy przy skórze głowy, a olejek rycynowy dawałam na przesuszone końce-bo znowu ten nawliżał.
W związku z tym, że naftę trudno mi było zmywać-raz nawet z tłusta plamą na drugi dzień wstałam z łóżka-odsawiłam ją na boczny tor.

Miałam tą:Nafta kosmetyczna z vit. A+E, 170 ml (Uszlachetniona nafta kosmetyczna poprawia ukrwienie cebulek włosowych, wzmacnia włosy, nadaje połysk i zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu, usuwa łupież.
Szczególnie polecana do pielęgnacji włosów przetłuszczających się.)
Czyli dobrze pisałam, że wzmacnia, odżywia i nabłyszcza

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Próba generalna czy załapała Dzięki virka za wszystko

Się udało Dzieki!
Gratulacje
Polecam się
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:13   #1179
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Hahahahah no teraz to mi w ogóle się udało O maj gad!
- uda się uda za którymś razem. Po cytacie dopiero piszesz i nic nie kasuj z niego oprócz tekstu, kty uważasz, że jest zbędny do twojej wypowiedzi-to co w nawiasach kwadratowych zostaje bez zmian .

Edit: No patrzę, że się udało .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:36   #1180
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dzięki serdeczne dziewczyny
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:47   #1181
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Nie ma za co, czego się nie robi dla pięknych włosów .

Aha wczoraj umyłam pierwszy raz włoski nowym szamponem - tym arabskim z henną. Na razie mogę tyle powiedzieć, że o dziwo pieni się wyśmienicie, pięknie pachnie, będzie wydajny . Nie splątał włosów również.
Potem poszło na włosy osmo essence-regenerujące, a po spłukaniu tonic matrixa-nie mogłam się powstrzymać od psiknięcia - choć miałam ją stosować tylko przy całej serii matrixa-pierwszy raz otworzyłam butelkę-troszkę zaśmierdziało jajkiem, ale tak tyci tyci .
Włoski są dziś mięciuchne i błyszczące. Oby tak dalej.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 17:04   #1182
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Hm- nafta- ja bym dała głowę obciąć, że na mojej pisze, że jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się , dlatego stosowałam ją tylko na włosy przy skórze głowy, a olejek rycynowy dawałam na przesuszone końce-bo znowu ten nawliżał.
W związku z tym, że naftę trudno mi było zmywać-raz nawet z tłusta plamą na drugi dzień wstałam z łóżka-odsawiłam ją na boczny tor.

Miałam tą:Nafta kosmetyczna z vit. A+E, 170 ml (Uszlachetniona nafta kosmetyczna poprawia ukrwienie cebulek włosowych, wzmacnia włosy, nadaje połysk i zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu, usuwa łupież.
Szczególnie polecana do pielęgnacji włosów przetłuszczających się.)
Mialam tę samą naftę
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:59   #1183
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

I jak zużyłaś całą, pomogła coś - moja stoi w szafce - nie mogę jej używać, a iżal wyrzucić, potem miałam bardzo duży problem z jej zmyciem - uwierzcie, umiem muć włosy i to bardzo dobrze, ale to czortostwo, nigdy dobrze mi nie zmywało się, a z olejami nie mam problemu, ale to cudo ... bez komentarza.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:34   #1184
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
I jak zużyłaś całą, pomogła coś - moja stoi w szafce - nie mogę jej używać, a iżal wyrzucić, potem miałam bardzo duży problem z jej zmyciem - uwierzcie, umiem muć włosy i to bardzo dobrze, ale to czortostwo, nigdy dobrze mi nie zmywało się, a z olejami nie mam problemu, ale to cudo ... bez komentarza.
bo ja wiem czy omogła.. stosowałam ją z jakiem drożdżami i dolewałam troche oliwki z oliwek, czasem dolewałam zawartość kapsułki capivitu.. więc nie moge ocenić
Ale nie sądzę.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 12:51   #1185
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja przeżywam załamanie Odkąd "dbam" o włosy, wydaje mi się że są w coraz gorszym stanie Moje blond pasemka są jak siano (przesuszone chyba od pokrzywy, a ona miała taki zbawienny wpływ na moje przetłuszczanie sie ) Po maseczce zelka na głowie mam jeden wielki kołtun, a dzisiaj nałożyłam sobie olejek rycynowy od ucha w dół, bo skończyla mi się odżywka a miałam nadzieje na nawilżenie i moje włosy są poprostu okropne A zmywałam go 3 razy... R A T U N K U
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:34   #1186
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A ja przeżywam załamanie Odkąd "dbam" o włosy, wydaje mi się że są w coraz gorszym stanie Moje blond pasemka są jak siano (przesuszone chyba od pokrzywy, a ona miała taki zbawienny wpływ na moje przetłuszczanie sie ) Po maseczce zelka na głowie mam jeden wielki kołtun, a dzisiaj nałożyłam sobie olejek rycynowy od ucha w dół, bo skończyla mi się odżywka a miałam nadzieje na nawilżenie i moje włosy są poprostu okropne A zmywałam go 3 razy... R A T U N K U
Zatem:
- pokrzywę stosować jako wcierkę na skórę/ tak samo maseczkę drożdżową
- olejek rycynowy najlepiej zmywać gęstą pianą spływającą z "górnej" części włosów, tej przy skórze. Aby uzyskać taką pianę, rozpuść dawkę szamponu w dużej ilości wody [np. w starej butelce po szamponie, wypełnij ją nawet do 3/4 objętości wodą], zmieszaj, a potem wylewaj na głowę, masuj skórę et voila, piana gotowa, sprawdzone-potwierdzone
- ewentualnie olejek rycynowy zastąp kokosowym - chyba żadna z Wizażanek nie miała problemu z jego zmyciem
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:47   #1187
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

czesc dziewczyny ja rowniez mam swira na punkcie wlosow i staram sie o nie bardzo dbac
jesli chodzi o pielegnacje to uzywam szamponu timotei natomiast odzywek ze sklepow nie uzywam bo niszczyly mi wlosy
co tydzien uzywam maseczki: dwa zoltka lyzeczka nafty z czarnej rzodkwi i
uwaga sok z cytryny do tego wtedy wszsytko sie ladnie zmywa i wlosy nie sa takie tluste
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:09   #1188
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zatem:
- pokrzywę stosować jako wcierkę na skórę/ tak samo maseczkę drożdżową
- olejek rycynowy najlepiej zmywać gęstą pianą spływającą z "górnej" części włosów, tej przy skórze. Aby uzyskać taką pianę, rozpuść dawkę szamponu w dużej ilości wody [np. w starej butelce po szamponie, wypełnij ją nawet do 3/4 objętości wodą], zmieszaj, a potem wylewaj na głowę, masuj skórę et voila, piana gotowa, sprawdzone-potwierdzone
- ewentualnie olejek rycynowy zastąp kokosowym - chyba żadna z Wizażanek nie miała problemu z jego zmyciem
Pokrzywę właśnie tak stosuję, ale mimo wszystko coś mi z niej spłynie na włosy na najgorsze są te blondy na grzywce, która jest krótka - ich uniknąć jest najtrudniej
Maseczkę również wcieram w samą skórę głowy, ale chyba nie umiem tego zrobić tak by ich nie poplątać Wyglądają jak jeden wielki kołtun po niej, choć po wyschnięciu nie ma jakiegoś naprawdę mega problemu z rozczesaniem. Choć jak są mokre to są maksymalnie szorstkie
Co do olejku rycynowego to jak spłukałam 3 razy to włosy mokre były szorstkie, nieprzyjemne w dotyku i posklejane, a jak wyschły dały się rozczesać i są nawet miekkie Jak często taką maseczkę można stosować?
Na olejek kokosowy właśnie się czaje, ale nie mam bladego pojęcia gdzie go można kupić w Wawie...

Bardzo dziękuję Estelle za porady muszę walczyć dalej...
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 08:41   #1189
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mam kolejne pytanko do Was wizażanki Czy ma sens po wtarciu w skóre głowy pokrzywy wetrzeć po jakiejś godzinie Seboradin? Czy one się nie wykluczają lub nie osłabiają swojego działania?
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 10:15   #1190
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Mam kolejne pytanko do Was wizażanki Czy ma sens po wtarciu w skóre głowy pokrzywy wetrzeć po jakiejś godzinie Seboradin? Czy one się nie wykluczają lub nie osłabiają swojego działania?
Co za dużo to niezdrowo.

Płukanka może być z pokrzywy, po myciu, a seboradin do wcierania
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:25   #1191
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Co za dużo to niezdrowo.

Płukanka może być z pokrzywy, po myciu, a seboradin do wcierania

No ja właśnie po myciu sobie wtarłam w skórę głowy pokrzywę(bo płukanki na całe włosy nie robie-strasznie mi wysusza) i teraz chciałabym też w głowę wetrzeć seboradin tylko nie za bardzo wiem jaki i czy w ogóle powinien być jakiś odstęp czasu...?
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:28   #1192
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja tak się wtrące
Zaparzyłam już sobie pokrzywke, czekam tylko aż wystygnie. Z tym, że ja robie płukanke na suche włosy a nie po umyciu MYslicie, że to gorszy pomysł i że lepiej stosować ja na mokre włosy?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:31   #1193
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
A ja tak się wtrące
Zaparzyłam już sobie pokrzywke, czekam tylko aż wystygnie. Z tym, że ja robie płukanke na suche włosy a nie po umyciu MYslicie, że to gorszy pomysł i że lepiej stosować ja na mokre włosy?
Uważam że lepiej na mokre, spryskując włosy ziołami wyglądałam po prostu POTWORNIE.
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
No ja właśnie po myciu sobie wtarłam w skórę głowy pokrzywę(bo płukanki na całe włosy nie robie-strasznie mi wysusza) i teraz chciałabym też w głowę wetrzeć seboradin tylko nie za bardzo wiem jaki i czy w ogóle powinien być jakiś odstęp czasu...?
Zależy na jakim efekcie Ci zależy.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:49   #1194
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Chciałabym wzmocnić moje włosy. Ale może skoro rano wtarłam pokrzywe to z seboradinem chyba poczekam do wieczora... już sama nie wiem ;/

Pozdrawiam
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:51   #1195
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja wtarłam swoją jednak na suche włosy i tylko w skóre
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:52   #1196
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Chciałabym wzmocnić moje włosy. Ale może skoro rano wtarłam pokrzywe to z seboradinem chyba poczekam do wieczora... już sama nie wiem ;/

Pozdrawiam
Radziłabym poczekać
Seboradin niger.
dla zniszczonych ten z żeń szeniem
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:51   #1197
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja jeszcze swojego Seboradinu nie kupiłam, ciągle zwlekam.
Ostatnimi czasy, odkąd włoski urosły i są już dość długie, ciągle mam oklapniete przy głowie i bardzo mi się plączą. Denerwuje mnie to już
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 15:25   #1198
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja mam ten różowy i uwielbiam go wcierać jak włosy wyschną, bo mam je wtedy mega gęste i uniesione Co do zapachu to mi specjalnie nie przeszkadza A mąż jak mu każe powąchać głowę po jakimś czasie mówi że nie czuć więc mam w nosie drażniący zapach
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 16:09   #1199
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ja mam ten różowy i uwielbiam go wcierać jak włosy wyschną, bo mam je wtedy mega gęste i uniesione Co do zapachu to mi specjalnie nie przeszkadza A mąż jak mu każe powąchać głowę po jakimś czasie mówi że nie czuć więc mam w nosie drażniący zapach

Mówisz, że unosi włosy u nasady?
ja mam takie oklapniete, im dłuższe tym z nimi gorzej
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 19:09   #1200
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Mówisz, że unosi włosy u nasady?
ja mam takie oklapniete, im dłuższe tym z nimi gorzej
domi7ks mogę polecić Ci płyn z serii Matrix Amplify, bosko unosi włosy u nasady, wyglądają na bardzo gęste
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.